2023 gegužės 30 d. antradienis, 17:17
Reklama  |  facebook

Nusitaikė į negyvenamosios paskirties NT objektų nuomą ir pardavimą

2021-08-30 13:38
Gyvenamojo NT srityje lyderio pozicijas išlaikantis NT agentūrų tinklas „Capital“ plečia savo veiklą ir pristato naują prekės ženklą bei paslaugų paketą „Capital Commercial“. Šiuo sprendimu siekiama patenkinti rinkoje vis labiau augantį su komercinės paskirties patalpomis susijusį poreikį.
nuotrauka
„Capital Commercial“ vadovė Julija Tislenko. CAPITAL nuotr.


Minimos įmonės
Capital Realty, UAB
Capital Commercial, UAB
Bus profesionalus visoje Lietuvoje

„Capital Commercial“ atsiradimas atspindi NT agentūros „Capital“ siekį su NT susijusias paslaugas suburti po vienu „skėčiu“ ir teikti jas centralizuotai. „Capital Commercial“ šių paslaugų spektrą dar labiau praplečia. „Tarkime, NT turinčiam klientui prisireikia apdailos, tada – pagalbos nuomojant turimą objektą, galiausiai jis nori objektą parduoti ir vėl ieško pagalbos. Visas šias paslaugas klientas gali gauti iš vienų rankų. Tai yra išskirtinis „Capital“ bruožas ir privalumas“, – cituojama „Capital Commercial“ vadovė Julija Tislenko.

„Capital Commercial“ planuose – aprėpti visas sferas: biurų, sandėlių, gamyklų, sklypų, viešbučių ir kitų negyvenamosios paskirties NT objektų nuomą ir pardavimą.

„Mūsų tikslas buvo iš visos „Capital“ tinklo komandos atrinkti sėkmingiausiai komercinių patalpų srityje dirbančius patyrusius NT ekspertus ir suformuoti visoje Lietuvoje išsidėsčiusias „Capital Commercial“ biuro komandas. Orientuojamės būtent į sėkminga patirtimi komercinės paskirties NT srityje pasižyminčius ekspertus, o ne į pradedančiuosius. Šis procesas jau yra įsibėgėjęs“, – aiškina „Capital Commercial“ vadovė.

Pagrindinė „Capital Commercial“ paslauga – tarpininkavimas nuomojant ar parduodant komercinės paskirties nekilnojamojo turto objektus. NT nuoma ir pardavimas išlieka vienais pelningiausių ir, žvelgiant iš laiko perspektyvos, didžiausią vertę atnešančių sandorių. Ši paslauga aktuali komercinės paskirties paslaugų savininkams ir būsimiems jų pirkėjams ar nuomininkams.

Dėmesys ne tik didiesiems NT rinkos dalyviams

„Mūsų tikslas – dirbti su visais didžiaisiais NT vystytojais, tą darome jau dabar. Visgi iš tiesų siekiame neapsiriboti vadinamaisiais rinkos gigantais. Dirbame ir su mažaisiais klientais, kurie neretai lieka nepastebėti. Visi klientai, nepaisant jų dydžio, mums yra svarbūs“, – pabrėžia J. Tislenko.

„Capital Commercial“ vadovė atkreipia dėmesį, kad visapusiškas tarpininkavimo komercinės paskirties NT nuomos ir pardavimo srityje paslaugas Lietuvoje teikia tik kelios įmonės. Dėl šios priežasties jaučiama aiški tokių paslaugų paklausa, tad „Capital Commercial“ siekia padėti užpildyti šią nišą. „Sieksime didžiausios vertės klientui palankiausiomis sąlygomis“, – užtikrina J. Tislenko.

Kita itin svarbi „Capital Commercial“ veiklos sritis – darbas su užsienio kapitalo investicijomis. „Nemažai daliai tarptautinių įmonių tiek Baltijos šalys, tiek Lietuva kelia susidomėjimą ir asocijuojasi su plėtros galimybėmis. Tad mūsų užduotis – surasti joms tinkamas komercinės paskirties patalpas ar sklypą būsimoms tokių patalpų statyboms. Kitaip tariant, pasitelkdami savo ekspertų patirtį ir ryšius, suteikiame užsienio investuotojams pagalbą sėkmingai įsikuriant Lietuvoje“, – aiškina J. Tislenko. Ji priduria, kad ši veikla taip pat apima bendradarbiavimą su NT platformomis užsienyje ir kitų valstybių komercijos atašė.

„Capital Commercial“ ketina teikti ir komercinio NT valdymo ir administravimo paslaugas. Tai dvi atskiros, tačiau labai glaudžiai susijusios sritys. Komercinio nekilnojamojo turto valdymas – kompleksinė paslauga, į kurią įtrauktas ir administravimas. Kokybiškas NT valdymas padidina turto vertę ir užtikrina nuomininkų lojalumą, kas yra itin svarbu turto savininkams.

Dar viena „Capital Commercial“ teikiama paslauga atspindi šiandienos aktualijas. Tai verslo vertinimas ir pardavimas – finansinio stabilumo ir pelningumo įvertinimas bei jo pardavimas geriausiomis sąlygomis. Paslauga aktuali tiek turto savininkams, tiek pirkėjams, investuotojams ar finansuotojams. Biuro vertintojų veikla yra sertifikuota, jų vertinimai atitinka visų Lietuvoje veikiančių finansų įstaigų bei tarptautinių investuotojų reikalavimus.

Pasak vadovės, išsamios galimybių studijos rengiamos remiantis rinkos tyrimais ir ekspertų išvadomis. Tai padeda atrasti palankiausias nekilnojamojo turto vystymo galimybes, kurios kiekvienam klientui būna skirtingos. Tokiu būdu „Capital Commercial“ padeda klientams priimti reikšmingus sprendimus dėl turto vystymo krypties.

2021-ieji atskleis poreikius komercinės paskirties NT srityje

„Capital Commercial“ vadovės teigimu, komercinės paskirties NT objektų rinkos tendencijos šiemet turėtų išsigryninti. Šie metai, pasak J. Tislenko, nestokos iššūkių: „Reikės surasti tą išganingą aukso vidurį. Atsižvelgiant į situaciją, vis dažniau siekiama dirbti mišriu būdu, kontaktinį darbą biure derinant su nuotoliniu darbu.

Jos manymu, šiemet sąlygas visgi diktuos nuomininkai. Patalpų savininkams teks dėti papildomų pastangų norint nuomininkus pritraukti bei išlaikyti. O štai patalpų pasiūla rinkoje plėsis – jei vystytojai įgyvendins savo tikslus, šiemet rinka ir vėl pasipildys rekordiniu skaičiumi naujų patalpų. 
Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2023-05-29 14:50
Nekilnojamo turto plėtros kompanija „Hanner“ gavo leidimą verslo centro „Business Stadium Central“ sostinės Rinktinės gatvėje statyboms. Darbus įmonė planuoja pradėti iš karto, investicijos sieks 60 mln. eurų.
nuotrauka
2023-05-29 11:00
Skaitmeninius sprendimus statybos ir gamybos pramonei sėkmingai vysčiusios Lietuvos įmonės sutelkia jėgas naujam etapui prancūzų kapitalo grupėje.
nuotrauka
2023-05-23 14:49
Vilniaus daugiafunkcio komplekso Šeškinėje projektas keliasi į naują etapą – šiandien, gegužės 23 d., išduotas statybos leidimas Nacionaliniam stadionui ir jame įsikursiančiam sporto muziejui. Stadiono statybos darbai – kartu su visu Daugiafunkciniu kompleksu – turėtų būti baigti 2025 m. Projektą vy...
nuotrauka
2023-05-22 09:53
Estijos kapitalo bankas „Bigbank“ suteikė 9,8 mln. eurų finansavimą NT vystymo grupei „Lithome“, įgyvendinančiai aukštos klasės gyvenamąjį kompleksą Vilniaus Naujamiestyje – „Algirdo promenada“. Bendros investicijos į 119 butų ir 10 komercinių patalpų kompleksą sieks 14,5 mln. eurų, o komplekso dydi...
nuotrauka
2023-05-18 11:58
„Eika“ įmonių grupei priklausantis nutolęs saulės elektrinės parkas Klaipėdos rajone jau gamina elektros energiją. Nuo 2023 pavasario 5 megavatų bendros galios elektrinė aprūpina apie 85 proc. „Eika“ grupės dabartinio energijos poreikio.
nuotrauka
2023-05-18 08:04
Statybos pramonė ieško būdų, kaip pagaminti tokius gaminius, kurie pastatams padėtų kuo taupiau naudoti energiją ir būtų tvarūs – paliktų kuo mažesnį anglies dvideginio pėdsaką ir būtų perdirbami. Vienas tokių gaminių – BIOPORAS, kuris naudojamas kaip efektyvi termoizoliacinė medžiaga.
nuotrauka
2023-05-18 06:46
Vyriausybė pritarė Finansų ministerijos pateiktam A. Goštauto gatvės administracinio kvartalo konversijos pirmojo etapo investiciniam projektui. Šis projektas apima pastato, esančio A. Goštauto g. 11, kapitalinį remontą. Skaičiuojama darbų vertė siekia 16,185 mln. eurų, darbus ketinama baigti 2025 m...
nuotrauka
2023-05-18 06:20
Fondas „East Capital Real Estate Fund IV“ susitarė dėl dviejų Vilniuje esančių 10 aukštų biurų pastatų – „Duetto A“ ir „Duetto B“, kurių bendras nuomai skirtas plotas sudaro 17 260 kv. m. Sandoris bus užbaigtas 2023 m. birželio pradžioje.
nuotrauka
2023-05-15 09:39
Lietuvos zoologijos sodo renovacija jau beveik pasiekė tikslą – įgyvendinta daugiau nei 80 proc. numatytų darbų. Pastatyti daugumos gyvūnų vidaus bei žiemojimo pastatai, lauko voljerai, baigtas rekonstruoti senasis žirafų, zebrų pastatas, pastatytas apžvalgos bokštas su liftu, pilnai įrengtas takas ...
nuotrauka
2023-05-15 09:36
Pilnai rekonstravęs vieną universiteto bendrabutį, Kauno technologijos universitetas (KTU) toliau modernizuoja turimus gyvenamosios paskirties pastatus. Siekiant sukurti šiuolaikišką, studento poreikius atitinkančią gyvenamąją aplinką, šiuo metu ruošiami dar kelių KTU bendrabučių rekonstrukcijos pro...
nuotrauka
2023-05-10 13:57
Tradiciškai gegužės pradžioje Videniškių (Molėtų r.) Šv. Lauryno bažnyčioje ir vienuolyno muziejuje paminėta palaimintojo Mykolo Giedraičio diena. Kultūros infrastruktūros centro (KIC) užsakymu pernai buvo atlikti koplyčios ir zakristijų stogų, fasadų tvarkybos (remonto) darbai.
nuotrauka
2023-05-09 07:49
Pavasaris, kaip rodo ilgametė specialistų patirtis, yra geriausias metas apšiltinti sienas ir stogą. Itin svarbu, kad statybų ekspertams siūloma vis daugiau patikimų sprendimų, kurių vienas populiariausių – greičiausio stingimo putų klijai rinkoje „FOME FLEX 60 Seconds Fast Fix“.
nuotrauka
2023-05-08 09:18
„SBA Urban“ naujos koncepcijos verslo miestelio „Urban HUB“ pirmojo etapo statyboms partneriu pasirinko įmonę „YIT Lietuva“. Pasirašytos generalinės rangos sutarties vertė – 30 mln. eurų. Pirmojo etapo darbus numatoma baigti jau 2024 m. pradžioje.
nuotrauka
2023-05-05 11:35
Vilniaus oro uoste prasidėjęs darbų įkarštis vyksta ne tik naujojo terminalo statybų aikštelėje. Intensyviai planuojamas naujas oro uosto išplanavimas, naujos erdvės ir kiti pokyčiai. Pastačius naująjį terminalą ir sujungus jį su esamu, Vilniaus oro uoste keleiviai skrydžių lauks šiuolaikiškoje erdv...
nuotrauka
2023-05-05 10:48
Jau visai netrukus Vilniuje, Viršuliškių rajone, duris atvers naujas 18 aukštų „Sky Office“ verslo centras. Statybos darbus šiuo metu vykdanti darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ sostinės biuro erdvių rinką papildys 8800 kv. m nuomojamo ploto. Projektuodamas naująjį verslo centr...
nuotrauka
2023-05-03 10:08
Dronai skverbiasi į daugelį sričių. Jie reikalingi pramonės, karybos, žemės ūkio, privataus gyvenimo sferose. Statybos sektorius – viena iš sričių, kur vis daugiau ir plačiau naudojami dronai bei jų sistemos.
nuotrauka
2023-05-02 11:32
Buvusiame Subačiaus priemiestyje, šalia Vilniaus gynybinės sienos bastėjos, įsikūrusi rokoko stiliaus Vilniaus Misionierių vienuolyno ir Viešpaties Dangun Žengimo bažnyčia, dar žinoma Misionierių vardu, pasitinka savo grakščiais bokštais ir proporcijomis. Užpernai prasidėjo šio išskirtinio komplekso...
nuotrauka
2023-05-02 11:09
Bendrovės „Realco“ duomenimis, šių metų balandį Vilniaus pirminėje NT rinkoje parduoti 191 būstai ir fiksuota 40 sutarties nutraukimų. Didžioji dalis parduotų būstų yra pastatytuose projektuose. 95 būstai parduoti ekonominiame, 86 vidutiniame ir 10 prestižiniame segmente. Pasak ekspertų, pirkėjus nu...
nuotrauka
2023-05-01 20:20
Balandžio pabaigoje Turto bankas paskelbė apie aukcionuose parduodamus net keturis milijono eurų ir didesnės vertės valstybei nereikalingo turto objektus Vilniaus mieste. Vienas iš jų – buvusių ligoninės pastatų kompleksas su žemės sklypu prestižiniame sostinės Antakalnio rajone. Pradinė šio išskirt...
nuotrauka
2023-04-29 09:59
Terasa yra labiau jausmas nei statinys. Nes joje būti gera. Todėl planuodami terasą, pirmiausia galvokite apie save: ką joje veiksite, kiek daug ar mažiau vietos norite, kuo ji turi kvepėti, kokiomis spalvomis džiuginti, ar vaikščiosite joje basomis. Terasa turi būti jūsų oazė. Kaip tai įgyvendinti?

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas