2024 birželio 14 d. penktadienis, 6:41
Reklama  |  facebook

„Omniva LT“ naujas biuras Kaune – nuo modernių darbo vietų iki prieskonių lysvės ir pirčių

2024-06-11 11:46
„Omniva LT“ baigė pirmąjį naujo Kauno logistikos centro statybos darbų etapą – jame užbaigtas biuro patalpų įrengimas, čia dirbti persikėlė administracijos darbuotojai iš Kauno. 2400 kv. m ploto patalpose sukurtos ne tik modernios darbo vietos, bet ir darbuotojų laisvalaikio bei poilsio erdvės. Sukurdama išskirtines sąlygas komandai įmonė tikisi pritraukti ir naujų darbuotojų – šiuo metu įrenginėjamame logistikos centre iki rudens ruošiamasi suburti 100 siuntų skirstytojų komandą.
nuotrauka
„Omniva LT“ nuotr.


Minimos įmonės
Kauno LEZ,
Omniva LT, UAB
Kauno LEZ įsikūręs „Omniva LT“ logistikos centras bus moderniausias Baltijos šalyse. Čia numatyta daug technologinių sprendimų, kurie užtikrins siuntų skirstymo ir pristatymo efektyvumą, o šiuolaikiškai įrengtose biuro patalpose paruošta apie 120 darbo vietų. Jos pasižymi ergonomiškais sprendimais ir yra pritaikytos negalią turintiems darbuotojams.

„Siekiame dirbti efektyviai, todėl renkamės hibridinį darbo modelį. Ir nors dažnai susitikimus organizuojame nuotoliu, kai kurie projektai reikalauja didesnio įsitraukimo ir betarpiško komandos susitelkimo. Ankstesnėse patalpose turėjome sunkumų sutelkti gausesnes komandas, o dabar be vargo galime sutalpinti net ir pusšimtį kolegų vienoje konferencijų salėje. Panašu, kad Kaunas taps tikru traukos centru ne tik siuntoms, bet ir mūsų kolegoms“, – apie naujojo biuro privalumus pasakoja įmonės pranešime cituojamas „Omniva“ valdybos narys ir vykdomasis direktorius Kastytis Valantinas.

Pavadinimus kūrė darbuotojai

Efektyviam darbui naujame „Omniva LT“ logistikos centre iš viso įrengtos 24 erdvės. Nuo individualiam darbui ar poilsiui skirtų mažų tylos kambarėlių iki 45 vietų mokymų ar konferencijos salės, ir visų jų pavadinimus sugalvojo įmonių grupės darbuotojai.

„Omniva LT“ nuotr.

„Kaip pavadinti susitikimų kambarius, paklausėme visų trijų šalių darbuotojų. Iš dešimčių idėjų išsirinkome keletą, kurių pagrindu ir gimė pavadinimai. Kolegių iš Lietuvos ir Estijos pasiūlymai panaudoti įmonės vertybes ir darbo principus virto įsimintinais susitikimų kambarių pavadinimais. Gera matyti „Everyday Heroes“ (liet. Kasdienybės herojai) ar „Delivering Happiness“ (liet. Pristatome džiaugsmą) ir žinoti, kad tuo gyvename visi, nepriklausomai, kurioje šalyje dirbame“, – apie formuojamą vidinę kultūrą pasakoja „Omniva LT“ personalo partnerė Mėta Šiaučiulienė.

Nuo prieskonių lysvės iki pirčių komplekso

Projektuojant ir statant logistikos centrą buvo galvojama ne tik apie logistikos efektyvumą. Itin didelis dėmesys skirtas darbuotojų poilsiui bei gerai darbo atmosferai.

Omniva LT

Centre įrengtos suomiška ir turkiška pirtys, sporto salė, bendrose erdvėse stovi stalo futbolo ir teniso stalai, galima naudotis krepšinio aikštele ar ramiai pasimėgauti masažu specialioje kėdėje. Mėgstantiems valgyti ar ruošti maistą gryname ore – speciali grilio zona ir švieži prieskoniai tiesiai iš lysvės šalia.

Siuntų skirstymui ieško 30 naujų darbuotojų

Atvėrus naujo biuro duris administracijos darbuotojams, liko paskutinis darbų etapas, kurio metu bus pilnai įrengtos erdvės logistikai. Kol čia vyksta techniniai paruošiamieji darbai ir naujosios linijos testavimas, ieškoma pastiprinimo ten dirbančiai komandai.

Omniva LT

„100 darbuotojų – tokio dydžio komanda, planuojame, dirbs logistikos centro siuntų skirstymo padalinyje. Šiuo metu aktyviai ieškome 30 naujų kolegų, kurie dirbtų pamainomis. Naujosios linijos pajėgumas, lyginant su dabar turimais, gali būti iki 6 kartų didesnis, tad turime būti pasiruošę aptarnauti didesnius siuntų kiekius“, – apie darbuotojų poreikį naujame logistikos centre kalba „Omniva LT“ personalo partnerė Mėta Šiaučiulienė.

Omniva LT

89 960 kv. metrų „Omniva LT“ logistikos centro sklypas Kauno LEZ išplanuotas taip, kad pajėgumus ir apimtį būtų galima papildomai didinti ateityje. Pastato plotas siekia beveik 22 tūkst. kv. m, kas prilygsta trims futbolo stadionams, o investicijos į projektą – 42 mln. eurų.

„Omniva LT“ nuotr. 
Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-06-11 10:49
Šiais metais grįžtančius į paskaitas studentus ar naują gyvenimo etapą Kaune pradedančius pirmakursius Kauno technologijos universitetas (KTU) pasitiks pasikeitęs. Šiemet užbaigta Studentų gatvės rekonstrukcija, šiuo metu daug dėmesio skiriama bendrabučių atnaujinimui, pastatų modernizavimui ir saul...
nuotrauka
2024-06-10 10:32
Naujuoju „Kärcher“ vadovu Lietuvoje paskirtas Mindaugas Levickas. Jis tapo atsakingas už Lietuvos padalinio tolesnę verslo plėtrą, veiklos strategijos planavimą ir įgyvendinimą, finansų bei personalo valdymą.
nuotrauka
2024-06-10 08:04
Karo kontekste, pažangios technologijos tampa svarbiu faktoriumi. Termovizoriai – įranga, gebanti atvaizduoti šilumą infraraudonųjų spindulių spektre – viena tokių technologijų. Ši įranga ne tik leidžia kariams identifikuoti priešus ir jų judėjimą teritorijoje, bet ir apsaugo jų gyvybes, padeda numa...
nuotrauka
2024-06-07 13:26
Lietuvoje pirmą kartą pradedama įgyvendinti „GovTech smėliadėžės" programa, skirta praktiškai išbandyti dirbtinio intelekto (DI) technologija grįstų sprendimų galimybes viešajame sektoriuje. Birželio 5 d. Vilniuje vykusiame programos atidarymo renginyje 14 viešojo sektoriaus institucijų pristatė sav...
nuotrauka
2024-06-07 10:54
SBA grupė, valdanti daugiau kaip 40 įmonių ir vienijanti 3 500 darbuotojų bendruomenę, personalo valdymą kelia į skaitmeninę sistemą „SAP SuccessFactors“.
nuotrauka
2024-06-07 09:56
Centrinėje sostinės dalyje esantis Šnipiškių rajonas, kuriame telkiasi didieji sostinės verslai ir neseniai duris atvėrė ramybe alsuojantis Vilniaus japoniškas sodas, pasipildė naujais daugiabučiais. Tvarios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ drauge su Čekijos investicijų grupe „RSJ In...
nuotrauka
2024-06-06 12:38
Su finansiniais sunkumais susidurianti pastatų vidaus inžinerinių sistemų montavimo ir projektavimo įmonė „Alinita“, priklausanti „Panevėžio statybos tresto“ grupei, planuoja pradėti restruktūrizavimo procesą.
nuotrauka
2024-06-06 10:40
UAB „Translinija", bendradarbiaudama su nekilnojamojo turto plėtros bendrove „EIKA Development", imasi naujo projekto – Utenoje planuoja statyti viešbutį su restoranu, konferencijų centru bei SPA zona. J. Basanavičiaus gatvėje, buvusio banko vietoje, iškilsiantį viešbutį planuojama baigti statyti 20...
nuotrauka
2024-06-05 14:50
Vienai iš didžiausių Lietuvoje NT plėtros bendrovių „Omberg group“, kartu su investiciniais fondais plėtojančiai gyvenamosios paskirties projektus Vilniuje ir komercinės – Kaune, vadovauti pradeda Deimantė Laumytė. Prie įmonių grupės vairo stojus ilgametę vadovavimo patirtį sukaupusiai verslo strate...
nuotrauka
2024-06-05 14:36
Šiemet praėjusių metų finansinę atskaitomybę laiku pateikė 103 882 bendrovės – tai penktadaliu (20,14 proc.) daugiau nei pernai (86 468). Nors savo 2023 m. rezultatus deklaravo daugiau įmonių, dalis sektorių patyrė pajamų mažėjimą palyginti su 2022 m., rodo kredito biuro „Creditinfo Lietuva" analizė...
nuotrauka
2024-06-05 13:23
Stiklo gamyba yra ne tik itin svarbus Europos pramonės sektorius, bet ir vienas iš pagrindinių energijos vartotojų bei aplinkos teršėjų. Vien 2021 metais jis į aplinką išmetė 17 mln. tonų anglies dvideginio, daugiausia dėl iškastinio kuro deginimo. Galimą šios problemos sprendimą netrukus gali pasiū...
nuotrauka
2024-06-04 09:46
Lietuvoje ketvirtadalis smulkių įmonių įvardija, kad susiduria su sunkumais ieškant darbuotojų. Ką daryti, kad darbuotojų paieškos procesas smulkioms įmonėms būtų lengvesnis ir kaip joms išsiskirti kitų darbdavių gausoje, pasakoja Užimtumo tarnybos ir „Luminor“ banko ekspertės.
nuotrauka
2024-06-04 08:57
Didžiausia Lietuvoje ekstremalaus sporto erdvė po stogu „Banga Ramp Park“ duris atvers rugpjūtį. Paspirtukų, BMX dviračių, riedlenčių ir riedučių sporto entuziastams skirtas 850 kv. m. rampų parkas įsikurs „SBA Urban“ plėtojamame projekte „Urban HUB“ šalia Ukmergės gatvės Avižieniuose, Vilniaus pašo...
nuotrauka
2024-06-04 08:51
Šiandien visame pasaulyje tvarumo klausimai tampa neatsiejama modernaus verslo dalimi. Dėl augančio vartotojų sąmoningumo ir tarptautinių teisinių reikalavimų, įmonės vis dažniau įdiegia tvarumo strategijas – Lietuvoje ši tendencija taip pat įgauna pagreitį.
nuotrauka
2024-06-03 10:05
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ pristatė 71 ha teritorijos Vilniaus pietinėje dalyje vystymo planus. Numatoma, kad tarp Eišiškių plento ir P. Joniko gatvės per 10 metų bus pastatytas naujas rajonas „Launagiai“, kuriame, bendrovės skaičiavimais, galės gyventi apie 13-15 tūkst. žmon...
nuotrauka
2024-05-30 08:03
Čerpės daugeliui asocijuojasi su raudonais senamiesčių stogais ir istoriniais objektais. Privačių namų savininkams čerpės atrodo patraukliai, bet kai kurie vengia jų dėl esą aukštos kainos ir apkrovos stogui. Tačiau čerpės būna ne tik keraminės, bet ir betoninės, kurios vizualiai nesiskiria nuo moli...
nuotrauka
2024-05-29 09:56
Šią savaitę užbaigti konstrukciniai „Sand Offices" verslo centro statybų darbai. Ta proga, tradiciškai, virš pastato iškeltas vainikas. Vilniaus Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankirtoje kylančio verslo centro statybos prasidėjo šių metų sausio mėnesį.
nuotrauka
2024-05-28 10:40
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ didina dukterinės bendrovės „Lvovo projektai“ įstatinį kapitalą nuo 300 tūkst. iki 50 mln. eurų. Šiuo žingsniu siekiama efektyvinti įmonių grupės struktūrą ir Latvijoje uždirbtą kapitalą reinvestuoti Lietuvoje.
nuotrauka
2024-05-28 09:57
Apsaugos paslaugas teikianti bendrovė „Eurocash1" ir „Panevėžio statybos tresto" (PST) valdoma įmonė „Šeškinės projektai" pasirašė sutartį dėl daugiau nei 800 kv. m ploto biuro erdvių verslo centre „U219", Vilniuje. Jose įsikurs „Eurocash1" pagrindinė būstinė Baltijos šalyse.
nuotrauka
2024-05-27 14:50
Investicijų valdymo įmonė „Demus Asset Management“ valdomas uždarojo tipo fondas „Victory Development Venture“ įsigijo naują projektą – „Ežero takais by Citus“. Iš viso į projektą ketinama investuoti 8 mln. eurų, iš informuotųjų investuotojų „Demus Asset Management“ pritraukė 2 mln. eurų.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas