2021 rugpjūčio 3 d. antradienis, 15:03
Reklama  |  facebook

„Panevėžio statybos trestas“ pavasarį imsis savo miesto gražinimo darbų – atnaujins Kultūros ir poilsio parką

2018-11-09 14:07
AB „Panevėžio statybos trestas“ Panevėžyje modernizuos miesto kultūros ir poilsio parką. Projekto vertė – 3 266 694,56 eurų su PVM. Skatinant aktyvų laisvalaikį, gerinant miesto gamtinę aplinką ir gyvenimo kokybę bus įrengti sporto aikštynai, amfiteatras, senjorų pėsčiųjų takas, žaliosios erdvės.
nuotrauka
„Panevėžio statybos trestas“ sutvarkys visą 39 ha Parko teritoriją. PST vizualizacija


Minimos įmonės
Panevėžio m. savivaldybė,
PST (Panevėžio statybos trestas), AB
Ketvirtadienį (lapkričio 8 d.) viešąjį konkursą laimėjusi AB „Panevėžio statybos trestas“ pasirašė rangos sutartį su Panevėžio m. savivaldybe. „Panevėžio statybos trestas“ kitų metų pavasarį pradės modernizuoti Kultūros ir poilsio parką.

Įgyvendinant projektą „Kultūros ir poilsio parko modernizavimas, gerinant miesto gamtinę aplinką ir gyvenimo kokybę, skatinant lankytojų srautus, aktyvų laisvalaikį“, 2017 m. rugpjūtį įrengtas 2 km ilgio atkarpos 3–3,6 m pločio asfaltbetonio dangos dviračių ir pėsčiųjų takas bei įrengti tako apšvietimo tinklai su LED šviestuvais. Darbus atliko AB „Panevėžio keliai“. Šiuo etapu užbaigtas rengti modernus 4 km ilgio dviračių tako žiedas.

Šiais metais AB „Panevėžio statybos trestas“ parengė Kultūros ir poilsio parko sutvarkymo techninį projektą. Pasirašius rangos sutartį bus rengiamas darbo projektas, o statybos darbai viename iš didžiausių Panevėžio miesto erdvių visoje Kultūros ir poilsio parko teritorijoje prasidės 2019 m. pavasarį.

Atliekant rangos darbus, „Panevėžio statybos trestas“ sutvarkys visą 39 ha Parko teritoriją. Bus pašalinti menkaverčiai medžiai ir krūmai, išretinti per tankiai augantys medžiai masyvuose, papildomai pasodinti nauji, performuoti esami ir pasodinti nauji želdiniai, dekoratyvūs krūmai, kai kuriose vietose bus įrengiamas medžių lajų apšvietimas. Taip pat bus rekonstruojami esami ir įrengiami nauji pėsčiųjų takai, šalia jų bus įrengti gėlynai. Darbų metu bus suformuotas pagrindinis pasivaikščiojimų takas, pagrindinis įėjimas į parką.

Tvarkant Gražės upelio aplinką, bus suformuota slėnio dauba su akmenų ir dekoratyvių augalų kompozicijomis, šlaite įrengta amfiteatro tipo aikštelė bendruomenės susirinkimams ir renginiams, bus performuota kalva. Numatoma sutvarkyti ir atverti Nevėžio pakrantę, įrengti apžvalgos aikštelės, braidyklos zoną. Numatyta pakeisti ir mažąją architektūrą: suolus, šiukšliadėžes, gėlines, suolus su stalais ir kt. Bus įkurtos dar dvi naujos vaikų žaidimų aikštelės, iš kurių viena bus pritaikyta neįgaliesiems. Nuošaliau bus perkelta šunų vedžiojimo aikštelė. Parko teritorijoje bus įrengtos sporto ir treniruoklių aikštelės, bus suremontuota netradicinių sporto šakų aikštelė, įrengtas Senjorų sveikatingumo takas. Atnaujinant parką, bus įrengtos aktyvaus ir pasyvaus poilsio zonos.

Visoje parko teritorijoje bus atnaujintas apšvietimas, bus suremontuoti Nemuno g. ir Parko g. dalių šaligatviai, įrengiamos 3 automobilių stovėjimo vietos, įrengiami dviračių stovai, prie įėjimų bus įrengti stendai bei vaizdo stebėjimo kameros saugumui užtikrinti.

Rangos darbus numatoma atlikti per 11 mėnesių, t. y. iki 2019 m. lapkričio mėn. „Panevėžio statybos trestas“ panevėžiečiams sukurs kokybišką žaliąją erdvę, kur bus malonu leisti laisvalaikį įvairių pomėgių ir amžiaus žmonėms, šeimoms bei miesto svečiams.

Projektui įgyvendinti skirta 2 634 093,90 EUR – Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų pagal 2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos priemonę „Didžiųjų miestų kompleksinė plėtra“, kita dalis lėšų – 232 420,05 EUR – skiriama iš LR valstybės biudžeto ir prie projekto iš dalies prisideda Panevėžio miesto savivaldybė.

PST vizualizacijos

Statybunaujienos.lt
Savivaldybėse

nuotrauka
2021-08-03 08:26
Susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio įsakymu Lietuvos savivaldybėms papildomai paskirstyta 20 mln. eurų Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) lėšų. Vyriausybei pritarus Susisiekimo ministerijos iniciatyvai, šiemet savivaldybės galės pačios spręsti, kokiems jų valdomiems keliams panaudoti šia...
nuotrauka
2021-08-02 11:43
Rokiškis imasi ambicingo projekto – beveik centrinėje miesto dalyje, Topolių ir Pandėlio gatvių teritorijoje, įkurti naują individualių gyvenamųjų namų kvartalą su visiškai įrengta infrastruktūra ir komunikacijomis: asfaltuota ir apšviesta gatve, nuovažomis į kiekvieną sklypą, vandentiekio ir nuotek...
nuotrauka
2021-07-30 11:40
Klaipėda ruošiasi senamiesčio gatvių atnaujinimui – per pusantrų metų numatoma sutvarkyti penkias akmenimis grįstas gatveles – Žvejų, Teatro, Daržų, Sukilėlių ir Vežėjų. Kiek tolimesniuose planuose – ir dar dviejų gatvių atnaujinimas. Pokyčiai numatomi Didžiojoje Vandens ir Aukštojoje gatvėse.
nuotrauka
2021-07-29 20:29
Pasiektas susitarimas tarp Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos ir klaipėdiečių, teismui pateikusių skundą dėl Rumpiškės kvartalo dalyje vykdomos rekonstrukcijos, leis toliau tęsti pradėtus darbus, kurie finansuojami iš Europos Sąjungos lėšų.
nuotrauka
2021-07-28 15:53
Klaipėdos miesto savivaldybės administracija ir UAB „SRP Projektas“ pasirašė sutartį dėl Atgimimo aikštės rekonstravimo techninio projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų pirkimo.
nuotrauka
2021-07-28 09:51
23 arų ploto teritorija tarp L. Sapiegos ir Kuosų gatvių Antakalnyje gali virsti sutvarkyta viešąja erdve, jei projektui pritars ir vilniečiai, ir savivaldybė. Rugpjūčio 12 dieną bus pristatyti projektiniai pasiūlymai, kaip atnaujinti ir įveiklinti teritoriją, esančią laisvoje valstybinėje žemėje ta...
nuotrauka
2021-07-23 11:03
Alytaus miesto savivaldybė nuogąstauja dėl planuojamos naujos mineralinės uolienos perdirbimo gamyklos statybos ir jos veiklos saugumo užtikrinimo. Ji veiktų buvusio medvilnės kombinato teritorijoje, „Ekologistikos“ nelaimės vietos kaimynystėje.
nuotrauka
2021-07-21 11:49
Klaipėdos centrinio pašto kompleksas gali tapti kelias epochas reprezentuojančiu objektu, pritraukiančiu miestiečius ir turistus savo architektūra, įvairių kultūrų įtakos požymiais bei išskirtiniu objektu – kariljonu. Tokiu akcentu pristatyta Klaipėdos centrinio pašto komplekso įveiklinimo galimybių...
nuotrauka
2021-07-21 08:16
Pernai Lampėdžio pakrantėje duris atvėrusią sporto mokyklos „Bangpūtys“ irklavimo bazę jau greitai papildys tarptautinius reikalavimus atitinkanti 2 km ilgio trasa. Šiame komplekse vandens sporto atletai galės ne tik treniruotis, bet ir varžytis aukšto rango varžybose.
nuotrauka
2021-07-20 14:15
Vilniaus miesto savivaldybei ir UAB „Vilniaus vystymo kompanijai“ bendradarbiaujant su naujai atrinktu Lazdynų baseino rangovu AB „Panevėžio statybos trestu“, baseino statybos darbai persirito į antrą pusę. Objekte ištaisyta didžioji dalis defektų ir atlikta apie du trečdalius visų rangos darbų, o j...
nuotrauka
2021-07-19 14:46
VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) paskelbė viešąjį pirkimą pėsčiųjų ir dviračių tako Smiltynė–Nida apie 35 km projektavimui. Planuojama, kad, 2022 m. pabaigus projektavimą, bus skelbiami viešieji pirkimai statybos darbams atlikti. Kol takas bus sutvarkytas taip, kad ...
nuotrauka
2021-07-19 08:05
Pokyčiai Kauno senamiestyje aprėpė ne tik Vilniaus gatvę bei Pilies žiedą su prieigomis, bet ir miestui reikšmingus pastatus. Pastoliai grįžta į Kauno Šv. Mikalojaus bažnyčios ir benediktinių vienuolyno ansamblį. Autentiškas spalvas netrukus atgaus šio komplekso klebonijos fasadas. Planuojama, kad p...
nuotrauka
2021-07-15 15:45
Konkurencijos taryba nusprendė, kad Palangos savivaldybė, pavesdama savo įmonei „Palangos komunalinis ūkis“ teikti pastatų administravimo, statybos darbų ir statinio projektavimo paslaugas, peržengė vidaus sandorio išimties ribas ir ribojo konkurenciją. Savivaldybė netruko išplatinti pranešimą, kad ...
nuotrauka
2021-07-14 15:41
Šią savaitę pradėtas Vilniaus gatvės kapitalinis remontas pelnytai vadinamas didžiausios apimties projektu šioje senamiesčio arterijoje per daugiau kaip pusę amžiaus. Įsibėgėjantys darbai aprėps ir giliai po žeme glūdinčias pasenusias komunikacijas. Akmeniu grįstas grindinys taps patogesnis ir estet...
nuotrauka
2021-07-14 15:35
Vilniaus miesto Taryba po pateikimo pritarė siūlymui svarstyti įsigyti Ozo g. 14A esančią „Jeep“ areną. Prieš tai dar planuojama atlikti turto vertinimą ir su dabartiniais arenos savininkais sėsti prie derybų stalo.
nuotrauka
2021-07-14 08:55
Iniciatyva Klaipėdos švyturį atverti visuomenei aptarta savivaldybės vadovų bei specialistų susitikime su Susisiekimo ministerijos, Lietuvos transporto saugos administracijos, ugniagesių, Valstybinio jūrų uosto direkcijos, AB „Klaipėdos nafta“ atstovais.
nuotrauka
2021-07-14 08:41
Liepos 14 dieną oficialiai pristatomas atnaujintas ir sutvarkytas Reformatų sodas. Tarp Pylimo, J. Basanavičiaus, K. Kalinausko ir Teatro gatvių žaliuojantis Reformatų sodas reikšmingas ir Vilniaus miesto istorijai, ir reformatų bei netoliese gyvenančiai bei dirbančiai bendruomenei.
nuotrauka
2021-07-09 16:05
Liepos 12 dieną startuoja Vilniaus gatvės kapitalinis remontas. Šie darbai vienoje lankomiausių miesto erdvių pareikalaus maksimalios čia dirbančių verslininkų ir kitų kauniečių kantrybės.
nuotrauka
2021-07-09 15:45
Klaipėdoje lankantis kultūros ministrui Simonui Kairiui, viena iš pagrindinių temų susitikimo su miesto meru Vytautu Grubliausku metu – Klaipėdos centrinio pašto ateitis.
nuotrauka
2021-07-09 11:16
Sodininkas, miškininkas, arboristas ir kraštovaizdžio architektas, – tai 17-a skirtingo dydžio ir sudėtingumo žaliųjų teritorijų prižiūrinčių viešosios įstaigos „Vilniaus miesto parkai" specialistų pareigybės. Naujos komandos veikla neapsiriboja tik „Vilniaus miesto parkų" želdynų klausimais – papil...

Statybunaujienos.lt » Savivaldybėse