2024 birželio 16 d. sekmadienis, 13:12
Reklama  |  facebook

RAWLPLUG mokymo centras: kaip optimizuoti sąnaudas ir realizuoti nepriekaištingą tvirtinimo kokybę

2023-07-14 07:40
Tvirtinimo detalių ir įrankių kompanijos „Rawlplug“ atstovybės Baltijos šalims biure atidarytas „Rawlplug“ mokymo centras. Jame ne tik suteikiama informacija apie tvirtinimo detales, bet vyksta ir praktiniai mokymai.
nuotrauka
Mokymai „Rawlplug“ centre Vilniuje organizuojami tiek grupėmis, tiek individualiai, įmonėms ar konkrečios srities specialistams. Neturintiems galimybės atvykti į mokymo centrą Vilniuje, mokymai gali būti organizuojami nuotoliniu būdu. „Koelner Vilnius“ (RAWLPLUG) nuotr.


Minimos įmonės
Koelner Vilnius (RAWLPLUG), UAB
Statybos pramonė – tai didžiulis tinklas specialistų, projektų ir galimų sprendimų: keliolika sektorių – dešimtys specialybių – tūkstančiai iššūkių projektuotojams ir dirbantiems objektuose – dešimtys tūkstančių tiekėjų, siūlančių milijonus tvirtinimo detalių.

Kaip šioje gausybėje išsirinkti tinkamiausią tvirtinimo sprendimą, kuris optimizuotų sąnaudas ir garantuotų aukščiausią kokybę, kuri būtent ir lemia klientų pasitikėjimą specialistais? Kaip neatsilikti nuo naujienų? Kas gali padėti sukurti ir išlaikyti pramonės eksperto įvaizdį reikliems klientams?

„Į visus šiuos klausimus atsakysime pradedančiame veiklą „Rawlplug“ mokymo centre, į kurį kviečiame statybos sektoriaus specialistus: inžinierius, architektus, konstruktorius, projektuotojus, statybininkus, – nepriklausomai nuo jų profesionalumo, kompetencijų, žinių lygio, – sako „Rawlplug“ įmonių grupės atstovybės Baltijos šalims vadovas Darius Šiliauskas. – Mums taip pat svarbu apmokyti ir prekybos mūsų gaminiais partnerius, nes klientai tikisi ne tik plataus asortimento, bet ir profesionalios konsultacijos: apie patį gaminį, jo panaudojimo galimybes, efektyvumą, kad galėtų įvertinti kainos ir kokybės santykį. Tad ir mes, kaip gamintojo atstovai, ir prekybos partneriai, esame suinteresuoti, kad su mūsų tvirtinimo detalėmis ir įrankiais dirbtų tikri ekspertai, kurie pateisintų klientų lūkesčius.“

Mokymuose teoriją sieja su praktika

Mokymų „Rawlplug“ centre modulį sudaro dvi dalys – teorinė ir praktinė.

RAWLPLUG mokymo centras, KOELNER

Praktiniai mokymai
vykdomi tikslingai:
jeigu mokosi
fasadų apdailą
vykdantys specialistai,
jie praktikuosis pagal
savo darbų sritį ir pan.

Teorinės mokymų dalies metu klientai bus supažindinami su svarbiausiais „Rawlplug“ gaminių techniniais parametrais, savybėmis, gaminių teikiamais konkurenciniais pranašumais, t. y. su visa ta informacija, kurios kasdien reikia statybos sektoriaus specialistams, galvojantiems apie darbo kokybę, vertę, laiko ir lėšų sąnaudas, norintiems pasirinkti optimaliausias tvirtinimo detales ir priimti teisingus sprendimus.

Antroji dalis skirta praktiniams mokymams. Įmonės biure Vilniuje įrengta speciali erdvė, kur mokymų dalyviai galės realiai pritaikyti žinias apie tvirtinimą: kaip, kur ir kokius tvirtinimo elementus naudoti, siekiant didžiausios vertės. Mokymo centre yra sumontuoti demonstraciniai skydai su pagrindais, kuriems naudojamos tvirtinimo detalės: betono ir akytojo betono, vientisų ir tuščiavidurių sienų, medžio ir plieno. Mokymų dalyviams suteikiama galimybė realiai išbandyti tvirtinimo detales. Tačiau, akcentuoja įmonės techninio palaikymo inžinierius Jaroslav Dudanec, praktiniai mokymai vykdomi tikslingai: jeigu mokosi fasadų apdailą vykdantys specialistai, jie praktikuosis pagal savo darbų sritį ir pan. „Sienų konstrukcijos paruoštos taip, kad atspindėtų realias sąlygas statybvietėje, pvz., izoliacinės fasadinės medžiagos naudojamos mokymui ant skirtingų pagrindų“, – tokios metodikos privalumus aiškina J.Dudanec.

Labai svarbu, kad mokymų metu žinios perduodamos struktūriškai, leidžiant dalyviams pritaikyti praktiškai tai, ką išmoko teorinėje dalyje. „Rawlplug“ atstovai dalinsis savo žiniomis ir patirtimi su mokymų dalyviais, kad jie taptų ekspertais. Todėl praktikos metu naudojami du ar daugiau skirtingų produktų tam pačiam pagrindui, kad specialistai, įvertinę klaidas, gebėtų pasirinkti tinkamiausius tvirtinimo sprendimus, kurie taupo laiką, lėšas, yra ilgaamžiai.

Trukmė: tiksliai tiek, kiek reikia

Kiek ilgai truks mokymai, priklauso nuo specialistų ir konkrečių jų poreikių. Projektuotojams, be abejo, svarbiausia ne kalti ar gręžti, o išbandyti programą „Rawlplug EasyFix“, kuri sukurta pagal klientų poreikius, įvertinus jų patirtį ieškant geriausių sprendimų, sukurta remiantis naujausiomis projektavimo gairėmis, atitinkanti EN 1992-4, ACI 318-11, AS 5216:2018, ETAG, FIB SAG4 06, CEN/TS 1992-4-4, REDM ir Eurokodą – atitinkanti visus standartus, užtikrinanti tikslumą ir aukščiausią naudojimo patogumą.

Taigi mokymai organizuojami pagal konkrečius klientų poreikius, pasirengimą, specialybę, t. y. pagal principą – tiksliai tiek, kiek reikia.

Galimybė mokytis ir nuotoliniu būdu

Mokymus papildo unikalus mobilusis švietimo, mokymų, bandymų ir inovacijų centras „Rawlplug Truck“, dar 2019 m. pradžioje išvykęs į turą po Europą. Mobilusis centras suteikia klientams galimybę susipažinti su kompanijos pasiūlymais per renginius ir susitikimus, kokie vyksta Prancūzijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje, Suomijoje, Čekijoje, Airijoje, Vengrijoje. Galimybę susipažinti su šiuo centru turėjo ir Lietuvos specialistai pernai vykusios statybos verslo parodos RESTA metu.

RAWLPLUG mokymo centras, KOELNER

Mokymo centre yra sumontuoti demonstraciniai skydai su pagrindais, kuriems naudojamos tvirtinimo detalės: betono ir akytojo betono, vientisų ir tuščiavidurių sienų, medžio ir plieno.

„Rawlplug“ klientai taip pat turi prieigą prie e-mokymosi platformos, kurioje yra dešimtys internetinių mokymo kursų įvairių pramonės šakų ir įvairaus lygio specializacijos žmonėms.

Mokymai „Rawlplug“ centre Vilniuje organizuojami tiek grupėmis, tiek individualiai, įmonėms ar konkrečios srities specialistams. Neturintiems galimybės atvykti į mokymo centrą Vilniuje, mokymai gali būti organizuojami nuotoliniu būdu.

Registruotis į mokymus galima „Rawlplug“ tinklalapyje. „Rawlplug“ mokymo centras veiks nuolat, užsiregistravusiems mokymų dalyviams mokymai organizuojami nemokamai.

Baigę mokymus, klientai gaus specialius sertifikatus, o pademonstravę geriausius rezultatus, sulauks kompanijos dovanų.

Šimtametė „Rawlplug“ patirtis

„Rawlplug“ yra vienintelis pasaulyje prekės ženklas, tiekiantis produktus kiekvienam sektoriui. Įmonė dirba jau 100 metų ir seniai tapo savo srities profesionalais. Kompanija „Rawlplug“ per veiklos šimtmetį ne tik įgyvendino kelis plėtros etapus, bet ir pasiūlė ne vieną revoliucinį srities sprendimą tiek aptarnaujant klientus, teikiant paslaugas, tiek įgyvendinant reklamos projektus, kurie buvo unikalūs tarptautiniu mastu.

RAWLPLUG mokymo centras, KOELNER

„Rawlplug“ yra vienintelis pasaulyje prekės ženklas, tiekiantis produktus kiekvienam sektoriui.

„Taigi „Rawlplug“ mokymo centras yra naudingas statybos pramonės profesionalams, pradedant inžinieriais, architektais ir konstruktoriais, baigiant rangovais ir prekybininkais. Nepriklausomai nuo specifikos, kliento, su kuriuo jie dirba, profilio, iššūkių, su kuriais susiduria veikloje, tipo ir masto bei savo specializacijos lygio, čia jie gaus visapusišką paramą plėsdami žinias ir ugdydami įgūdžius bei kompetencijas, – apibendrina „Rawlplug“ atstovybės Baltijos šalims vadovas D.Šiliauskas. – Analogiški mokymo centrai veikia įvairiose pasaulio šalyse ir žemynuose ir visų tikslas bendras – suteikti žinių ir kompetencijų, kurie leistų priimti optimaliausius sprendimus, aptarnaujant statybos pramonę.“

„Koelner Vilnius“ (RAWLPLUG) nuotr.

Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-06-14 10:55
Verslo parką „Business Garden Vilnius“ plėtojanti „Vastint Lithuania“ gavo leidimą projekto antrajam statybų etapui. Verslo parke Vilniuje iškils du biurų pastatai ir daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė, bus įrengta ir daugiau viešųjų erdvių. Į darbuotojų patogumą orientuotų biurų paklausą š...
nuotrauka
2024-06-14 10:42
„Ruukki Construction“, priklausanti SSAB, pasirašė sutartį su kelionių bendrove „Experience Pyhä Oy“ dėl „Ruukki® Classic LowCarbon“ stogo dangos, pagamintos iš SSAB „Fossil-free™“ plieno, tiekimo investicinės bendrovės ekologinių atostogų vilų projektui Pyhätunturi, Suomijos Laplandijoje. Ateityje ...
nuotrauka
2024-06-11 11:46
„Omniva LT“ baigė pirmąjį naujo Kauno logistikos centro statybos darbų etapą – jame užbaigtas biuro patalpų įrengimas, čia dirbti persikėlė administracijos darbuotojai iš Kauno. 2400 kv. m ploto patalpose sukurtos ne tik modernios darbo vietos, bet ir darbuotojų laisvalaikio bei poilsio erdvės. Suku...
nuotrauka
2024-06-11 10:49
Šiais metais grįžtančius į paskaitas studentus ar naują gyvenimo etapą Kaune pradedančius pirmakursius Kauno technologijos universitetas (KTU) pasitiks pasikeitęs. Šiemet užbaigta Studentų gatvės rekonstrukcija, šiuo metu daug dėmesio skiriama bendrabučių atnaujinimui, pastatų modernizavimui ir saul...
nuotrauka
2024-06-10 10:32
Naujuoju „Kärcher“ vadovu Lietuvoje paskirtas Mindaugas Levickas. Jis tapo atsakingas už Lietuvos padalinio tolesnę verslo plėtrą, veiklos strategijos planavimą ir įgyvendinimą, finansų bei personalo valdymą.
nuotrauka
2024-06-10 08:04
Karo kontekste, pažangios technologijos tampa svarbiu faktoriumi. Termovizoriai – įranga, gebanti atvaizduoti šilumą infraraudonųjų spindulių spektre – viena tokių technologijų. Ši įranga ne tik leidžia kariams identifikuoti priešus ir jų judėjimą teritorijoje, bet ir apsaugo jų gyvybes, padeda numa...
nuotrauka
2024-06-07 13:26
Lietuvoje pirmą kartą pradedama įgyvendinti „GovTech smėliadėžės" programa, skirta praktiškai išbandyti dirbtinio intelekto (DI) technologija grįstų sprendimų galimybes viešajame sektoriuje. Birželio 5 d. Vilniuje vykusiame programos atidarymo renginyje 14 viešojo sektoriaus institucijų pristatė sav...
nuotrauka
2024-06-07 10:54
SBA grupė, valdanti daugiau kaip 40 įmonių ir vienijanti 3 500 darbuotojų bendruomenę, personalo valdymą kelia į skaitmeninę sistemą „SAP SuccessFactors“.
nuotrauka
2024-06-07 09:56
Centrinėje sostinės dalyje esantis Šnipiškių rajonas, kuriame telkiasi didieji sostinės verslai ir neseniai duris atvėrė ramybe alsuojantis Vilniaus japoniškas sodas, pasipildė naujais daugiabučiais. Tvarios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ drauge su Čekijos investicijų grupe „RSJ In...
nuotrauka
2024-06-06 12:38
Su finansiniais sunkumais susidurianti pastatų vidaus inžinerinių sistemų montavimo ir projektavimo įmonė „Alinita“, priklausanti „Panevėžio statybos tresto“ grupei, planuoja pradėti restruktūrizavimo procesą.
nuotrauka
2024-06-06 10:40
UAB „Translinija", bendradarbiaudama su nekilnojamojo turto plėtros bendrove „EIKA Development", imasi naujo projekto – Utenoje planuoja statyti viešbutį su restoranu, konferencijų centru bei SPA zona. J. Basanavičiaus gatvėje, buvusio banko vietoje, iškilsiantį viešbutį planuojama baigti statyti 20...
nuotrauka
2024-06-05 14:50
Vienai iš didžiausių Lietuvoje NT plėtros bendrovių „Omberg group“, kartu su investiciniais fondais plėtojančiai gyvenamosios paskirties projektus Vilniuje ir komercinės – Kaune, vadovauti pradeda Deimantė Laumytė. Prie įmonių grupės vairo stojus ilgametę vadovavimo patirtį sukaupusiai verslo strate...
nuotrauka
2024-06-05 14:36
Šiemet praėjusių metų finansinę atskaitomybę laiku pateikė 103 882 bendrovės – tai penktadaliu (20,14 proc.) daugiau nei pernai (86 468). Nors savo 2023 m. rezultatus deklaravo daugiau įmonių, dalis sektorių patyrė pajamų mažėjimą palyginti su 2022 m., rodo kredito biuro „Creditinfo Lietuva" analizė...
nuotrauka
2024-06-05 13:23
Stiklo gamyba yra ne tik itin svarbus Europos pramonės sektorius, bet ir vienas iš pagrindinių energijos vartotojų bei aplinkos teršėjų. Vien 2021 metais jis į aplinką išmetė 17 mln. tonų anglies dvideginio, daugiausia dėl iškastinio kuro deginimo. Galimą šios problemos sprendimą netrukus gali pasiū...
nuotrauka
2024-06-04 09:46
Lietuvoje ketvirtadalis smulkių įmonių įvardija, kad susiduria su sunkumais ieškant darbuotojų. Ką daryti, kad darbuotojų paieškos procesas smulkioms įmonėms būtų lengvesnis ir kaip joms išsiskirti kitų darbdavių gausoje, pasakoja Užimtumo tarnybos ir „Luminor“ banko ekspertės.
nuotrauka
2024-06-04 08:57
Didžiausia Lietuvoje ekstremalaus sporto erdvė po stogu „Banga Ramp Park“ duris atvers rugpjūtį. Paspirtukų, BMX dviračių, riedlenčių ir riedučių sporto entuziastams skirtas 850 kv. m. rampų parkas įsikurs „SBA Urban“ plėtojamame projekte „Urban HUB“ šalia Ukmergės gatvės Avižieniuose, Vilniaus pašo...
nuotrauka
2024-06-04 08:51
Šiandien visame pasaulyje tvarumo klausimai tampa neatsiejama modernaus verslo dalimi. Dėl augančio vartotojų sąmoningumo ir tarptautinių teisinių reikalavimų, įmonės vis dažniau įdiegia tvarumo strategijas – Lietuvoje ši tendencija taip pat įgauna pagreitį.
nuotrauka
2024-06-03 10:05
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ pristatė 71 ha teritorijos Vilniaus pietinėje dalyje vystymo planus. Numatoma, kad tarp Eišiškių plento ir P. Joniko gatvės per 10 metų bus pastatytas naujas rajonas „Launagiai“, kuriame, bendrovės skaičiavimais, galės gyventi apie 13-15 tūkst. žmon...
nuotrauka
2024-05-30 08:03
Čerpės daugeliui asocijuojasi su raudonais senamiesčių stogais ir istoriniais objektais. Privačių namų savininkams čerpės atrodo patraukliai, bet kai kurie vengia jų dėl esą aukštos kainos ir apkrovos stogui. Tačiau čerpės būna ne tik keraminės, bet ir betoninės, kurios vizualiai nesiskiria nuo moli...
nuotrauka
2024-05-29 09:56
Šią savaitę užbaigti konstrukciniai „Sand Offices" verslo centro statybų darbai. Ta proga, tradiciškai, virš pastato iškeltas vainikas. Vilniaus Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankirtoje kylančio verslo centro statybos prasidėjo šių metų sausio mėnesį.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas