2021 rugsėjo 27 d. pirmadienis, 13:24
Reklama  |  facebook

RESTA yra ir proga pakeisti žmonių mąstymą

2016-04-30 11:01
„Kur dar daugiau, jeigu ne parodoje, gali taip greitai pateikti naują produktą, paaiškinti žmonėms, kuo jis ypatingas?“ - paklaustas apie tai, kodėl tiek metų iš eilės jis ir jo bendrovė turi stendą RESTOJE, atsako UAB „Būstuva“ vadovas Edvardas Galvanauskas. Anot jo, vertingiausia parodoje yra galimybė žmonėms tiesiogiai papasakoti apie naujas galimybes.
nuotrauka
„Resta 2016“. Portalo nuotr.


Minimos įmonės
Būstuva, UAB
Verslininkas teigia, kad RESTA yra puiki vieta susitikti tiek su kolegomis iš statybų pasaulio, tiek ir su galutiniais vartotojais. „Yra toks tikslas, kad Lietuvoje būtų gera gyventi. Gerai, kai gerą daiktą naudoją ir vystytojai, ir privatūs asmenys. Mūsų produkcija tokia, kad palengvina žmonėms gyvenimus. Su labai mažomis sąnaudomis ji leidžia statyti energiškai efektyvius namus. Ko daugiau reikia?“ - retoriškai klausė pašnekovas.

Šiuo metu pirmąjį Lietuvoje A+ energinės klasės daugiabutį bebaigianti bendrovė pristato ne tik savo projektus, bet technologijas, kurios leido pasiekti tokį rezultatą. „Konsultuojame žmones nuo iki. Pristatome „Izodom” blokelius, ir šiluminius siurblius, ir kitus sprendimus. Padedame žmonėms taupyti šildymo kaštus. Manome, kad savo konsultacijomis ir produkcija galime padėti už efektyvią kainą pasiekti maksimalią kokybę“, - dėstė E. Galvanauskas.

Verslininkas kiek liūdnai konstatavo, kad Lietuvoje žmonės nelabai moka pasidžiaugti kitų sėkme. A+ daugiabutis – tai didelis pasiekimas, kuris įdomus užsieniečiams, o lietuviams nelabai. Bent jau konkuruojančiose firmose dirbantiems. Visgi RESTA yra proga bandyti keisti tokį tautiečių uždarumą ir paniurėliškumą.

„Deja, bet yra toks pasakis, kad savam kieme pranašu nebūsi. Jeigu lietuvis pamato, kad kažkas padaryta labai gerai, bet jis prie to neprisidėjo, tai jis apie tai dažniausiai ir nutyli. Tačiau neduok Dieve kažkas nepavyks… Tada visi klyks pilna gerkle. Tačiau mums labai norisi kažkaip pramušti tokį mąstymą. Mūsų įmonių grupė šioje srityje dirba jau nuo 1993-iųjų. Taigi turime daug patirties, ir tuo pačiu pasižymime tuo, kad nuolatos ieškome inovacijų. Nesivaikom naudos. Norime tobulumo. Todėl pas mus visada yra kažkas naujo. Mes tai pirmi išbandome ir įsitikinę tų dalykų nauda, pabandome pristatyti tai rinkai“, - kalbėjo pašnekovas.

Kai parodoje vaikščiojantys lankytojai pamato plakatus su pirmojo A+ daugiabučio atvaizdu, jie, be abejo, suklūsta. Atsiranda puiki galimybė papasakoti apie svarbius dalykus. Ja E. Galvanauskas ir stengiasi pasinaudoti. „Be abejo, žmonės domisi. Sulaukiame ir daug klausimų. Taigi atsiranda labai gera proga papasakoti apie medžiagas, sprendimus. Aišku, labai daug priklauso ir nuo įmonės, darbuotojų kultūros, todėl kalbame ir apie tai“, – teigė jis.
Statybunaujienos.lt
RESTA

nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.
nuotrauka
2019-04-25 07:48
Statybinės medžiagos, kurias RESTOJE pristato įmonė BAUROC, nesikeičia jau kurį laiką. Tačiau, kaip sako įmonės direktorius Alvidas Musius, keičiasi technologijos ir pasiūlymai.
nuotrauka
2019-04-24 18:46
Jungiklių ir išmaniųjų namų sistemų centras „Jung Vilnius“ RESTOJE pristato itin praktiškų produktų, kurie taupo namus įsirenginėjančių žmonių ir interjero dizainerių laiką, pinigus, tuo pat metu suteikdami galimybių rinktis, derinti ir lyginti kainas.
nuotrauka
2019-04-24 16:03
Kaip dekoruoti namų sienas ir lubas? Kokios statybų sektoriaus naujienos pasiekė Lietuvos rinką, kokios tendencijos įsitvirtina? Kaip nesuklysti renkantis augalus ir įsirengiant žalią plotą prie namų ar balkone? Atsakymų visi statybų sektoriaus profesionalai, naujakuriai bei savo būstą statyti, įsir...
nuotrauka
2019-04-24 07:27
Saulei kylant laikas susimąstyti apie namų eksterjerą, nes jaukus rytas su kavos puodeliu, savaitgalio pietūs arba nuostabi vakarienė lauko terasoje – tikras malonumas. Tačiau subjuręs oras ar, atvirkščiai, pernelyg intensyvūs, varginantys saulės spinduliai gali sugriauti planus ir pasisėdėjimas gry...
nuotrauka
2019-04-19 10:34
Ar žinote, kokios interjero tendencijos šiuo metu madingiausios? Kaip įsirengti mažą erdvę? Kaip atnaujinti vienspalves namų sienas ir papuošti jas, pavyzdžiui, žydinčiomis gėlėmis? Visi atsakymai parodoje RESTA.
nuotrauka
2019-04-17 07:33
Tarptautinėje statybų parodoje „RESTA 2019“ balandžio 24–27 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rasite visas jungiklių ir išmanių namų centro „JUNG Vilnius“ naujienas.

Statybunaujienos.lt » RESTA