2022 rugpjūčio 20 d. šeštadienis, 6:16
Reklama  |  facebook

„Radaway“ dušo kabinos: kuo jos išskirtinės?

2021-11-05 12:30
Garsus dušo kabinų ir padėklų gamintojas „Radaway“ žinomas dėl kokybiškų, funkcionalių ir patogių sprendimų, pritaikytų nuolat kintantiems vartotojų poreikiams.
nuotrauka
„Radaway“ dušo kabina. „Radaway“ / ARSAN nuotr.


Minimos įmonės
ARSAN, UAB
Radaway“ asortimentas platus skirtingų modelių, kurie skiriasi durų varstymo būdais, stiklo storiu, formų bei spalvų gama. Gamintojas išpildo praktiškai bet kokio projekto viziją. Jei nerandate standartinio gaminio, kuris atitinka jūsų poreikius, – galimi individualūs nestandartinių dydžių ir formų dušo kabinos sprendimai.

ARSAN profesionalų komanda dalinasi pagrindinėmis „Radaway“ dušo kabinų, durų bei sienelių charakteristikomis.

Stiklo danga

Grūdintas stiklas padengtas specialia „Easy Clean“ danga (stiklo storis gali būti 5–10 mm storio), kuri apsaugo nuo kalkių ir kitų nešvarumų. Kalkės ir purvo apnašos neprikerpėja prie dušo kabinos stiklo, todėl pašalinti nešvarumus nuo gaminio paviršiaus yra žymiai lengviau. Rekomenduojame naudoti specialių valiklį „Radaway“ „Glass Cleaner“, kuris efektyviai pašalina nešvarumus, nepažeisdamas „Easy Clean“ dangos.

Daugelis kitų įmonių siūlo valymo priemones, kurios trumpu laikotarpiu apsaugo stiklo paviršių nuo apnašų. Tačiau dėka pažangių technologijų, „Radaway“ apsauginis stiklo sluoksnis garantuoja efektyvią ir ilgalaikę stiklo paviršiaus apsaugą nuo korozijos, kalkių bei purvo apnašų.

Vis tik, reguliariai naudojantis dušo kabina ar vonios sienele, efektyvi stiklo paviršiaus apsauga palaipsniui mažėja. Todėl norint atnaujinti apsauginį stiklo sluoksnį, rekomenduojame kas 6 mėnesius naudoti stiklo atnaujinimo priemonę „Glass Protector“.
ARSAN dušo kabinos
Komfortą suteikiantys aspektai

„Radaway“ dušo kabinos yra itin šiuolaikiškos ir pasižymi berėmėmis konstrukcijomis, kurios suteikia didesnės erdvės pojūtį. Dušo kabinų grožis slypi minimalistinėse detalėse, kurios yra juodos, chromo, baltos ar aukso spalvos.

Dušo kabinos pasižymi ne tik elegantiška išvaizda, bet ir aukšta kokybe ir funkcionalumu:
 
● Dušo durų lankstai yra su pakėlimo ir nuleidimo mechanizmu - atidarant duris, jos pasikelia aukštyn, o uždarant - prisispaudžia prie slenksčio. Tai užtikrina dušo kabinos sandarumą nuo vandens pratekėjimo į išorę ir tylų bei lengvą durų varstymą.
● Durys užsifiksuoja magnetinių tarpinių dėka. Jos yra atsparios drėgmei ir temperatūrai.
● Dušo kabinos iš vidaus yra visiškai lygios ir jas patogu valyti, nes durų lankstai yra integruoti į stiklą. Dėl lygios plokštumos, vidinėje pusėje nesilaiko kalkių nuosėdos.
● Cilindriniu lankstu dušo durys varstomos į vidų ir išorę (atkreipkite dėmesį, kad ne visos durys gali varstytis į abi puses).
● Sieninis profilis yra su vidiniu stiklo reguliavimo mechanizmu, dėl kurio dušo kabiną galima sureguliuoti prie ne visai lygios sienos (galimas 5 mm sienos nelygumas).
● Galimi papildomi elementai, tokie kaip papildoma dušo kabinos rankenėlė ar rankšluosčių laikiklis.
● Galimas dušo kabinos montavimas be slenkstuko – tai supaprastinta įėjimą į dušo zoną. Taip pat galimas dušo kabinos montavimas tiek ant grindų, tiek ant dušo padėklo.
● Jei nusprendėte įsigyti gaminį su slankiojančiomis durimis, galėsite džiaugtis specialiais slankikliais, kurių dėka dušo durys slankioja sklandžiai ir tyliai.
● Didelė dalis produkcijos yra pritaikyta neįgaliesiems.

ARSAN dušo kabinos

Dekoras ant stiklo

Dušo kabiną galite įsirengti su išskirtiniu dizainu. Tokią galimybę suteikia „Radaway“ dušo kabinų stiklų graviravimas lazeriu – tai inovatyvi technologija, kuri sukuria bet kokio sudėtingumo dekorą ant stiklo pagal norimą dizainą. Atkreipkite dėmesį, kad lazerinis graviravimas yra tik baltas ir matomas kontrastuojant su tamsiomis sienų plytelėmis. Svarbu paminėti, kad ne visi piešiniai atrodo estetiškai ant sulankstomų ir varstomų durų. Galimybės šiuo atveju yra itin plačios, todėl galutinis rezultatas priklauso tik nuo jūsų norų.

arsan dušo kabinos

Jei norisi ryškesnio, spalvoto dekoro, „Radaway Print“ – tai naujausia gamyklos paslauga, leidžianti išpildyti įvairias iliustracijas bei spalvotus raštus ant dušo kabinų, dušo durų ar vonios sienelių stiklų. Šiuolaikinės technologijos, kurioms naudojamas specializuotas skaitmeninis spausdintuvas, leidžia ant stiklo uždėti termoreaktyvus keraminius dažus. Atspausdintas piešinys grūdinimo proceso metu tampa stiklo dalimi. Tai garantuoja spaudinio ilgaamžiškumą – bėgant metams dekoras nenusidėvės ir nenubluks.

Radaway  ARSAN dušo kabinos

Stiklų variantai

Jei dušo graviravimas ar spalvoti piešiniai ant stiklo gali pasirodyti kiek per drąsus sprendimas – rekomenduojame apsvarstyti nestandartinius stiklų variantus. „Radaway“ suteikia galimybę pasirinkti dušo kabinos stiklo spalvą bei faktūrą. Yra net 17 pasirinkimo variantų. Galite pasirinkti krištolo skaidrumo stiklą, kuris, priešingai nei kiti stiklai, neturi jokio žalsvo atspalvio. Pasirinkę tokį variantą, suteiksite didesnės erdvės iliuziją bei švaros ir naujumo įspūdį. Na, o jeigu norite didesnio privatumo – rekomenduojame matinį, raštuotą ar veidrodinį stiklo variantą. Taip pat yra galimybė pasirinkti rusvą arba grafito stiklo atspalvį.

arsan Radaway

„Radaway“ suteikia galimybę įsirengti dušą pagal vonios kambario išplanavimą ir viziją. Jeigu turite neįprastą dušo zonos idėją – labai tikėtina, kad ją bus įmanoma įgyvendinti. Jeigu abejojate savo pasirinkimu ar kyla klausimų dėl tam tikro modelio, kviečiame apsilankyti nemokamai konsultacijai ARSAN salone. 

„Radaway“ / ARSAN nuotr.

Statybunaujienos.lt
Architektūra. Interjeras

nuotrauka
2022-08-19 09:13
Lietuvos architektūros meno taryba, veikianti prie Kultūros ministerijos, inicijavo nuotolinę diskusiją apie architektūrinius konkursus, organizuojamus perkančiųjų organizacijų.
nuotrauka
2022-08-17 09:17
Artėjant rugsėjui daugelis šeimų ima sukti galvas – kaip patogiai, funkcionaliai ir praktiškai vaikų kambarį pritaikyti mokyklos sezonui. Šie namų interjero pokyčiai ypač aktualūs būsimuosius pirmokus auginantiems tėvams, nes jiems prireikia mažųjų žaidimų erdvę pakeisti į labiau tinkančią mokslo po...
nuotrauka
2022-08-12 14:56
Nors į biurus sugrįžome jau senokai – visgi daugelis vis dar dažnai renkasi hibridinį darbą arba dirba iš namų. O tam, kad darbas namuose eitųsi kuo sklandžiau – privalu įsirengti komfortišką erdvę: pasirinkti patogią kėdę, stalą, dėmesį atkreipti į apšvietimą bei kitas jaukumo darbo zonai suteiksia...
nuotrauka
2022-08-12 11:10
„INVL Baltic Real Estate“ informuoja, kad Vilniaus miesto savivaldybė patvirtino bendrovės valdomo komplekso sostinės senamiestyje, esančio adresu Vilniaus g. 33, rekonstrukcijos projektinius pasiūlymus.
nuotrauka
2022-08-12 10:47
Oficialu: parengti Nemuno krantus jungiančio tilto projektiniai pasiūlymai. 258 metrų ilgio pėsčiųjų ir dviratininkų tiltas ne tik pagerins susisiekimą, bet ir taps nauju traukos centru. Iš čia atsivers 360 laipsnių miesto panoramos. Tilto prieigose ir prie vandens kuriamos laisvalaikio erdvės. Tiki...
nuotrauka
2022-08-12 09:41
Kiekvieno mūsų diena įprastai prasideda ir baigiasi vonios kambaryje. Daiktų chaosas nenuteikia pozityviai. Be to, daiktų laikymo klausimas šiandien namų SPA galinčioje prilygti patalpoje opus ir dėl augančių būstų kainų – turint galimybę įsirengti tik mažesnio ploto vonios kambarį, vėliau susiduri...
nuotrauka
2022-08-12 07:53
Rytinės kavos puodelis, šeimos, draugų susibūrimai terasoje tapo neatsiejamu vasaros ritualu. Todėl šiai erdvei skiriama daug dėmesio – ne tik parenkant baldus, augalus, bet ir įrengiant grindų dangą. Paprastai terasa tampa sodo, kiemo dalimi, todėl itin svarbus natūralumo pojūtis.
nuotrauka
2022-08-02 09:08
Valstybinių miškų urėdijos administracinio pastato Pylimų kaime, Vievio seniūnijoje, architektūrinio projekto konkursą laimėjo ir naująjį biurą projektuos architektų komanda „After party“ ir „Išora x Lozuraitytė“ architektūros studija. Planuojama, kad projektavimo darbai truks metus.
nuotrauka
2022-08-01 12:47
Urbanistika yra kaip architektūra, tik žymiai plačiau. Ji aprėpia ne tik pastatus, erdves, bet ir veiklą mieste, jo pritaikymą sau, žmonių įpročius, keliavimą. Apie tai, kaip mes gyvename mieste. Taip savo darbų ir tyrinėjimo lauką apibūdina tarptautinio urbanistų biuro PUPA įkūrėjai Tadas Jonauskis...
nuotrauka
2022-07-29 10:56
Užbaigus viešųjų pirkimų procedūras, Vilniaus stoties rajono transformacijos projekte „Vilnius Connect“ baigiamas svarbus etapas – geležinkelio stoties teritorijos architektūrinio konkurso laimėtoja oficialiai paskelbta Londone įsikūrusi kompanija „Zaha Hadid Architects“.
nuotrauka
2022-07-27 09:44
Dangų raižančių pastatų kvartalai, vadinami urbanistinėmis kalvomis – kadaise neįsivaizduotas reiškinys, dabar vizionieriškų urbanistų bei architektų kuriamas ir Vilniuje. Vienos iš sostinės urbanistinių kalvų statybos prasidėjo dar praėjusio amžiaus viduryje, kita – tik dabar įgyja aiškius kontūrus...
nuotrauka
2022-07-26 15:14
UAB „MB projektas“ organizuoja projekto „Daugiabučių gyvenamųjų namų kompleksas Daugėliškio g. 33A, Vilniuje“ kviestinį uždarą vieno etapo architektūrinį konkursą.
nuotrauka
2022-07-26 11:15
Laisvės kovų dalyvio Juozo Lukšos-Daumanto atminimą pernai atvertame jo vardo skvere Žirmūnuose įprasmins paminklinis objektas „Miškinis". Geriausia meninė idėja atrinkta iš keturių pasiūlymų.
nuotrauka
2022-07-26 09:56
Klasika vonios kambaryje neturėtų būti siejama su nykumu – laikui nepavaldžius sprendimus derinant su naujausiomis tendencijomis ši iš pažiūros techninė patalpa gali tapti dar viena išskirtine namų erdve. Į kokius interjero dizaino bei santechnikos gaminių aspektus specialistai kviečia kreipti dėmes...
nuotrauka
2022-07-19 14:42
Daugiau nei mėnesį visuomenė galėjo detaliai susipažinti su naujojo Uosto direkcijos administracinio pastato tarptautiniam konkursui pateiktais projektais, o šiandien, liepos 19 d., jie aptarti viešo svarstymo metu. Darbus, kaip galėtų atrodyti Uosto direkcijos administracinis pastatas ir naujai for...
nuotrauka
2022-07-12 11:58
Savarankiškai identifikuoti, kodėl jaučiatės prislėgtas ar įsitempęs, sudėtinga. Psichologų teigimu, yra trys faktoriai, kurie daro didžiausią įtaką tam, kaip jaučiamės: fizinė sveikata, santykiai su artimiausiais žmonėmis bei namai ir aplinka, kurioje gyvename. Būtent trečiasis daugelio būna pamirš...
nuotrauka
2022-07-11 10:14
Kitąmet sostinėje atsivers nauja ekspozicinė erdvė – paviljonas „Vilnius prieš 200 metų“. Po Lietuvos nacionalinio muziejaus ir Architektūros fondo surengto atviro konkurso jau žinoma, kaip atrodys 2023 m. vilniečius ir miesto svečius Gedimino kalno papėdėje sutelksianti vieta. Galimybę įgyvendinti ...
nuotrauka
2022-07-05 10:51
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), atlikusi korupcijos rizikos analizę Vilniaus m. savivaldybės administracijos veikloje išduodant statybą leidžiančius dokumentus, nustatė korupcijos rizikos veiksnius. Savivaldybės vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis socialiniame tinkle parašė, kad STT atlik...
nuotrauka
2022-07-04 08:06
Aktyvi visuomenės ir paveldosaugos bei architektūros profesionalų reakcija išgelbėjo vieną vertingiausių tarpukario modernizmo statinių. Teismo sprendimu, pašalintas administracinio pastato Gedimino pr. 27, Vilniuje, pirmojo aukšto įstiklinimas.
nuotrauka
2022-07-01 14:04
Liepos 1-ąją, Tarptautinę architektų dieną, oficialiai pristatyti Nacionaliniai architektūros apdovanojimai’2023 (NAA), kuriuos inicijuoja Aplinkos ministerija. Ši diena pasirinkta neatsitiktinai – simboliška, kad lygiai po metų, šventinio renginio metu bus paskelbti pirmieji NAA laimėtojai.

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras