2022 sausio 19 d. trečiadienis, 16:45
Reklama  |  facebook

„Radaway“ dušo kabinos: kuo jos išskirtinės?

2021-11-05 12:30
Garsus dušo kabinų ir padėklų gamintojas „Radaway“ žinomas dėl kokybiškų, funkcionalių ir patogių sprendimų, pritaikytų nuolat kintantiems vartotojų poreikiams.
nuotrauka
„Radaway“ dušo kabina. „Radaway“ / ARSAN nuotr.


Minimos įmonės
ARSAN, UAB
Radaway“ asortimentas platus skirtingų modelių, kurie skiriasi durų varstymo būdais, stiklo storiu, formų bei spalvų gama. Gamintojas išpildo praktiškai bet kokio projekto viziją. Jei nerandate standartinio gaminio, kuris atitinka jūsų poreikius, – galimi individualūs nestandartinių dydžių ir formų dušo kabinos sprendimai.

ARSAN profesionalų komanda dalinasi pagrindinėmis „Radaway“ dušo kabinų, durų bei sienelių charakteristikomis.

Stiklo danga

Grūdintas stiklas padengtas specialia „Easy Clean“ danga (stiklo storis gali būti 5–10 mm storio), kuri apsaugo nuo kalkių ir kitų nešvarumų. Kalkės ir purvo apnašos neprikerpėja prie dušo kabinos stiklo, todėl pašalinti nešvarumus nuo gaminio paviršiaus yra žymiai lengviau. Rekomenduojame naudoti specialių valiklį „Radaway“ „Glass Cleaner“, kuris efektyviai pašalina nešvarumus, nepažeisdamas „Easy Clean“ dangos.

Daugelis kitų įmonių siūlo valymo priemones, kurios trumpu laikotarpiu apsaugo stiklo paviršių nuo apnašų. Tačiau dėka pažangių technologijų, „Radaway“ apsauginis stiklo sluoksnis garantuoja efektyvią ir ilgalaikę stiklo paviršiaus apsaugą nuo korozijos, kalkių bei purvo apnašų.

Vis tik, reguliariai naudojantis dušo kabina ar vonios sienele, efektyvi stiklo paviršiaus apsauga palaipsniui mažėja. Todėl norint atnaujinti apsauginį stiklo sluoksnį, rekomenduojame kas 6 mėnesius naudoti stiklo atnaujinimo priemonę „Glass Protector“.
ARSAN dušo kabinos
Komfortą suteikiantys aspektai

„Radaway“ dušo kabinos yra itin šiuolaikiškos ir pasižymi berėmėmis konstrukcijomis, kurios suteikia didesnės erdvės pojūtį. Dušo kabinų grožis slypi minimalistinėse detalėse, kurios yra juodos, chromo, baltos ar aukso spalvos.

Dušo kabinos pasižymi ne tik elegantiška išvaizda, bet ir aukšta kokybe ir funkcionalumu:
 
● Dušo durų lankstai yra su pakėlimo ir nuleidimo mechanizmu - atidarant duris, jos pasikelia aukštyn, o uždarant - prisispaudžia prie slenksčio. Tai užtikrina dušo kabinos sandarumą nuo vandens pratekėjimo į išorę ir tylų bei lengvą durų varstymą.
● Durys užsifiksuoja magnetinių tarpinių dėka. Jos yra atsparios drėgmei ir temperatūrai.
● Dušo kabinos iš vidaus yra visiškai lygios ir jas patogu valyti, nes durų lankstai yra integruoti į stiklą. Dėl lygios plokštumos, vidinėje pusėje nesilaiko kalkių nuosėdos.
● Cilindriniu lankstu dušo durys varstomos į vidų ir išorę (atkreipkite dėmesį, kad ne visos durys gali varstytis į abi puses).
● Sieninis profilis yra su vidiniu stiklo reguliavimo mechanizmu, dėl kurio dušo kabiną galima sureguliuoti prie ne visai lygios sienos (galimas 5 mm sienos nelygumas).
● Galimi papildomi elementai, tokie kaip papildoma dušo kabinos rankenėlė ar rankšluosčių laikiklis.
● Galimas dušo kabinos montavimas be slenkstuko – tai supaprastinta įėjimą į dušo zoną. Taip pat galimas dušo kabinos montavimas tiek ant grindų, tiek ant dušo padėklo.
● Jei nusprendėte įsigyti gaminį su slankiojančiomis durimis, galėsite džiaugtis specialiais slankikliais, kurių dėka dušo durys slankioja sklandžiai ir tyliai.
● Didelė dalis produkcijos yra pritaikyta neįgaliesiems.

ARSAN dušo kabinos

Dekoras ant stiklo

Dušo kabiną galite įsirengti su išskirtiniu dizainu. Tokią galimybę suteikia „Radaway“ dušo kabinų stiklų graviravimas lazeriu – tai inovatyvi technologija, kuri sukuria bet kokio sudėtingumo dekorą ant stiklo pagal norimą dizainą. Atkreipkite dėmesį, kad lazerinis graviravimas yra tik baltas ir matomas kontrastuojant su tamsiomis sienų plytelėmis. Svarbu paminėti, kad ne visi piešiniai atrodo estetiškai ant sulankstomų ir varstomų durų. Galimybės šiuo atveju yra itin plačios, todėl galutinis rezultatas priklauso tik nuo jūsų norų.

arsan dušo kabinos

Jei norisi ryškesnio, spalvoto dekoro, „Radaway Print“ – tai naujausia gamyklos paslauga, leidžianti išpildyti įvairias iliustracijas bei spalvotus raštus ant dušo kabinų, dušo durų ar vonios sienelių stiklų. Šiuolaikinės technologijos, kurioms naudojamas specializuotas skaitmeninis spausdintuvas, leidžia ant stiklo uždėti termoreaktyvus keraminius dažus. Atspausdintas piešinys grūdinimo proceso metu tampa stiklo dalimi. Tai garantuoja spaudinio ilgaamžiškumą – bėgant metams dekoras nenusidėvės ir nenubluks.

Radaway  ARSAN dušo kabinos

Stiklų variantai

Jei dušo graviravimas ar spalvoti piešiniai ant stiklo gali pasirodyti kiek per drąsus sprendimas – rekomenduojame apsvarstyti nestandartinius stiklų variantus. „Radaway“ suteikia galimybę pasirinkti dušo kabinos stiklo spalvą bei faktūrą. Yra net 17 pasirinkimo variantų. Galite pasirinkti krištolo skaidrumo stiklą, kuris, priešingai nei kiti stiklai, neturi jokio žalsvo atspalvio. Pasirinkę tokį variantą, suteiksite didesnės erdvės iliuziją bei švaros ir naujumo įspūdį. Na, o jeigu norite didesnio privatumo – rekomenduojame matinį, raštuotą ar veidrodinį stiklo variantą. Taip pat yra galimybė pasirinkti rusvą arba grafito stiklo atspalvį.

arsan Radaway

„Radaway“ suteikia galimybę įsirengti dušą pagal vonios kambario išplanavimą ir viziją. Jeigu turite neįprastą dušo zonos idėją – labai tikėtina, kad ją bus įmanoma įgyvendinti. Jeigu abejojate savo pasirinkimu ar kyla klausimų dėl tam tikro modelio, kviečiame apsilankyti nemokamai konsultacijai ARSAN salone. 

„Radaway“ / ARSAN nuotr.

Statybunaujienos.lt
Architektūra. Interjeras

nuotrauka
2022-01-18 09:57
Kokios tendencijos lydės namų apdailos ir dizaino pokyčius ir kokių gudrybių išties verta imtis, pataria architektė Martyna Kazlauskienė.
nuotrauka
2022-01-18 09:04
Pirmadienį, sausio 17 d., Lietuvos paviljone pasaulinėje parodoje „EXPO 2020“ Dubajuje atidaryta kilnojamoji paroda, skirta Europos Sąjungos šiuolaikinės architektūros apdovanojimams – Mies van der Rohe prizui ir pirmą kartą oficialiai paskelbti 2022 m. apdovanojimų nominantai. Pristatoma 40 darbų i...
nuotrauka
2022-01-11 11:03
Prasidėjus naujiems metams, apie pagrindines šių metų interjero tendencijas, kurios turėtų neaplenkti ir lietuvių namų, pasakoja interjero specialistai.
nuotrauka
2022-01-06 10:57
Statytojas UAB „Briko LT“ prie savo projektuojamo prekybos paskirties pastato (Pilaitės pr. 65) planuoja ir privačią 0,5 ha parko teritoriją, kuri bus atvira visiems vilniečiams. Bendrovė netrukus pristatys viešos erdvės projektinius pasiūlymus gyventojams viešame aptarime. Visuomenei svarstyti pate...
nuotrauka
2022-01-05 16:02
Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „INVL Baltic Real Estate“ Vilniaus miesto savivaldybei svarstyti pateikė kartu su projektavimo įmone „Viltekta“ parengtus administracinio pastato sostinės senamiestyje, Palangos g. 4 / Vilniaus g. 33, rekonstrukcijos projektinius pasiūlymus. Viešas projekto...
nuotrauka
2021-12-15 11:00
Jonušo Radvilos rūmų pastatų komplekso ir jo prieigų Vilniaus g. 24, Vilniuje, tarptautinio atviro architektūrinio projekto konkurse skelbiama galutinė architektūrinių projektų eilė.
nuotrauka
2021-12-15 10:44
Kasmet vis daugiau žmonių investuoja į kiemo, terasos, sodo puošimą kalėdinėmis lemputėmis ir dekoracijomis. Tokios puošmenos ne tik palengvina švenčių laukimą, tačiau ir šildo bei kuria kalėdinę magiją.
nuotrauka
2021-12-15 06:46
Atnaujinto daugiafunkcio kvartalo „Akropolis Vingis“ priešprojektinį pasiūlymą vertinusi Vilniaus regioninė architektų taryba (VRAT) teigiamai įvertino numatomo projekto novatoriškumą, tūrių skaidymą į kvartalinę struktūrą, dermę su kaimyniniais Vilkpėdės ir Naujamiesčio rajonais, būsimą teigiamą įt...
nuotrauka
2021-12-14 12:55
„Citus“ skelbtame konkurse, kuriame buvo renkama architektūrinė idėja būsimam projektui Vilniuje, Kareivių g. 5 gruodžio 9 d. vykusiame posėdyje, komisijos sprendimu, nugalėtoja paskelbta Sigito Sparnaičio ir Vytenio Gerliako architektūros studija „Eventus Pro“.
nuotrauka
2021-12-11 07:48
Projektas „Re-Ice“, kurį pateikė Hanna Galas iš Lenkijos, buvo pripažintas „Unbelievable Challenge 2021“ („Neįtikėtinas iššūkis 2021“) idėjų konkurso laimėtoju. Laimėtoja gaus 6 mėnesių stažuotę tarptautinį pripažinimą pelniusiose architektų dirbtuvėse WXCA Varšuvoje, Lenkijoje.
nuotrauka
2021-12-08 11:24
LRT naujojo pastato konkurse, kurį organizavo Lietuvos architektų sąjunga, geriausiu pripažintas biuro „Aketuri architektai“ projektas „Juosta“.
nuotrauka
2021-12-02 14:16
Naują nekilnojamąjį turtą įsigiję gyventojai susiduria su klausimu, kaip susikurti patogų ir praktišką namų interjerą. Atsakymus jiems pateikia ekspertai, kurie pabrėžia: pagrindinės būsto erdvės turi skirtingas paskirtis, lemiančias, kaip šiose zonose išdėstomi baldai, projektuojamas apšvietimas, į...
nuotrauka
2021-12-02 11:33
Nordhavn rajonas Kopenhagoje dar visai neseniai buvo žinomas kaip pramoninė uosto teritorija su laivų statyklomis, remonto dokais, sandėliais ir logistikai skirtais pastatais. Šiandien čia vykdoma konversija leidžia teritorijai atgimti nauju traukos tašku – statomi gyvenamieji namai ir verslo centra...
nuotrauka
2021-11-26 10:55
Minimalistinis, neperkrautas stilius vis labiau įsitvirtina ne tik atskirose gyvenimo srityse, bet ir mūsų namuose. Dizaineriai taisyklę „mažiau yra daugiau“, kaip, beje, ir naujakuriai, siekia pritaikyti ne tik bendrose, dažnai naudojamose erdvėse, bet ir labiau intymiose zonose, pavyzdžiui, vonios...
nuotrauka
2021-11-22 14:09
Anksčiau pajusti šventinę nuotaiką ir namuose sukurti jaukią atmosferą padeda kalėdinės dekoracijos. Namų ir eglutės puošimas, šventinio stalo dekoro planavimas palengvina švenčių laukimą.
nuotrauka
2021-11-22 07:03
Jonušo Radvilos rūmų pastatų komplekso ir jo prieigų Vilniaus g. 24, Vilniuje, tarptautinio atviro architektūrinio projekto konkursas artėja prie galutinės vertinimo eilės sudarymo. Vertinimo komisija iš konkursui pateiktų darbų, kurie nebuvo atmesti pagal konkurso sąlygas, sudarė preliminarią archi...
nuotrauka
2021-11-19 11:10
Kultūros ministerijos teikimu Vyriausybė pritarė, kad Kauno centrinio pašto rūmai būtų įrašyti į Valstybinės reikšmės istorijos, archeologijos ir kultūros objektų sąrašą. Tai reiškia, kad šis kultūros paminklas įgyja nacionalinio reikšmingumo lygmens apsaugą.
nuotrauka
2021-11-19 07:13
Architektų ir teritorijų planavimo vadovų profesinis atestavimas nuo šiol bus skaidresnis ir aiškesnis. Už tai atsakingi Architektų rūmai privalo užtikrinti, kad Architektų profesinio atestavimo komisijos sprendimai būtų objektyvūs ir nešališki, ji prisiimtų atsakomybę už savo išvadų pagrįstumą.
nuotrauka
2021-11-17 11:39
Pasaulyje ir Lietuvoje išpopuliarėję loftai turi ir privalumų, ir trūkumų, bet gerai apgalvotas jo interjeras gali nustebinti kiekvieną. „Citus“ interjero architektė Vilė Kasperavičiūtė kūrė demonstracinių loftų „Radio City“ projektą, interjerus ir turi ką patarti.
nuotrauka
2021-11-16 10:53
Kompanija „Tikkurila“ metų spalva išrinko spalvą „Kestrel“ (L478). Tai ramybę spinduliuojanti ruda spalva su šaltos raudonos spalvos atspalviu – klasika su netikėtumo elementu. Ji sukuria pažįstamos, bet ir naujos žavios aplinkos jausmą ir dera tiek modernaus, tiek tradicinio stiliaus interjere.

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras