2023 gruodžio 7 d. ketvirtadienis, 23:05
Reklama  |  facebook

SPA VILNIUS Druskininkai įvertintas prestižiniu „Žaliojo rakto“ apdovanojimu

2023-03-29 12:04
SPA VILNIUS Druskininkai buvo įteiktas prestižinis „Žaliojo rakto“ sertifikatas už įsipareigojimą užtikrinti aplinkosauginę atsakomybę ir tvarią veiklą turizmo sektoriuje.
nuotrauka
SPA VILNIUS nuotr.


„Atsakingai žiūrime į savo poveikį aplinkai, todėl šis apdovanojimas – tai mūsų komandos sunkaus darbo ir atsidavimo įrodymas, – SPA VILNIUS pranešime cituojamas vykdantys direktorius Laimis Dambrauskas. – Didžiuojamės galėdami savo svečiams pasiūlyti ekologišką ir tvarią viešnagę, kurią kuriame vadovaudamiesi Aplinkosauginio švietimo fondo nustatytų kriterijų.“

„Žaliojo rakto“ apdovanojimas – tai pirmaujantis tarptautinis ekologinis ženklas, kuriuo sertifikuojamos turizmo įmonės, įskaitant viešbučius, kurortus ir konferencijų centrus, demonstruojančius tvirtą įsipareigojimą laikytis tvarios praktikos ir aplinkai draugiškos vadybos.

„Žaliojo rakto“ programa kelia daug konkrečių reikalavimų atliekų tvarkymo, vandens ir energijos sąnaudų mažinimo, tinkamo valymo ir plovimo priemonių naudojimo, maisto produktų parinkimo ir kitose kategorijose.

SPA VILNIUS naudojami vandenį taupantys dušai, čiaupai ir tualetai, o taupant energiją įrengtas mažai energijos naudojantis apšvietimas, jutikliai ir išmanioji šviesos valdymo sistema – taip siekiama tvarumo. Visame viešbutyje neseniai sumontuoti ir svečių pamėgtų higienos priemonių dozatoriai, kas leidžia išvengti didžiulių kiekių plastiko švaistymo.

Siekiama, kad svečiams būtų užtikrintas kuo geresnis patalpų mikroklimatas, todėl viešbutyje naudojamos tik aplinkai nekenksmingos ir ekologiškais ženklais pažymėtos valymo priemonės, įranga ir darbo metodai. Atliekos atsakingai rūšiuojamos, kad kuo daugiau jų būtų perdirbta ir kuo mažiau pakenkta aplinkai.

Viešbučio restorane taip pat naudojami gamtai draugiški metodai – gaminant maistą pirmumas teikiamas ekologiškiems, sezoniniams produktams, dauguma jų perkami iš vietos ūkių. Taip prisidedama prie vietos bendruomenės klestėjimo, o svečiai įvertina natūralius skonius ir sveikesnį maisto pasirinkimą.

„Būdami tvarumo siekianti įstaiga, ir toliau teiksime pirmenybę aplinkosaugos valdymui ir bendruomenės įsitraukimui, kad sumažintume savo poveikį aplinkai“, – apibendrina L. Dambrauskas.

Siekiama į aplinkosauginę veiklą įtraukti ne tik darbuotojus ir tiekėjus, bet ir SPA VILNIUS svečius ir vietos bendruomenę.

„Svečiai vien atvykdami pas mus prisideda prie aplinkos tausojimo, tuo pačiu neprarasdami sveikatingumo patirties ir komforto, o jiems įsitraukus į mūsų vykdomą politiką – kartu galime pasiekti dar daugiau“, – akcentuoja L. Dambrauskas.

SPA VILNIUS svečiai supažindinami ir su idėjomis, kaip prie tvarumo gali prisijungti ir jie – rūšiuodami atliekas, rinkdamiesi gertuvę ir ją pildydami filtruotu vandeniu tiesiai iš viešbučio kambario čiaupo, rinkdamiesi pasivaikščiojimus ar dviratį vietoje automobilio, naudojant rankšluosčius ne vieną dieną – juos patogiai išdžiovinant ant rankšluosčių džiovintuvo.

Įgytas „Žaliasis raktas“ yra pažadas svečiams, kad apgyvendinimo įmonė savo kasdienėje veikloje vadovaujasi pagarbos aplinkai filosofija. 
Statybunaujienos.ltMetų nominacijos

nuotrauka
2023-12-07 15:43
Trečiadienį Vilniuje iškilmingoje konkurso „Už darnią plėtrą“ ceremonijoje paskelbti ir apdovanoti geriausi 2023 metų NT projektai Lietuvoje. Geriausiųjų NT projektų rinkimus Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) ir Darnios plėtros akademija organizuoja jau 16 metus.
nuotrauka
2023-12-07 14:24
Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje pastatas pripažintas geriausiu 2022 metais šalyje pastatytu visuomeniniu objektu. Apie tai gruodžio 6 d. paskelbė Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija su Darnios plėtros akademija ir Tarptautinei Amerikos mokyklai Vilniuje (AISV) įteikė pagrindinį m...
nuotrauka
2023-12-04 16:23
Aplinkos ministerija pirmadienį įteikė apdovanojimus žaliausioms Lietuvos savivaldybėms. Jomis tapo Utenos rajono, Vilniaus ir Klaipėdos miestų savivaldybės. Visos trys tapo jau antrą kartą sudaryto Lietuvos savivaldybių aplinkosaugos reitingo lyderėmis.
nuotrauka
2023-11-28 10:10
Šiandien vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius įteikė apdovanojimus savivaldybių administracijų atstovams už sėkmingiausiai įgyvendintus VRM administruojamus 2014-2020 metų laikotarpiu ir Europos Sąjungos lėšomis finansuotus infrastruktūros projektus regionuose.
nuotrauka
2023-10-18 11:16
Jeigu jūs rūpinatės savo įmonės darbuotojų saugumu ir gerove, emocine būsena ir palankia atmosfera kolektyve, skatinate įvairovę, tausojate aplinką ar stiprinate bendruomenes – jūsų įmonę kviečiame dalyvauti Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų 2023 konkurse ir iki lapkričio 21 d. teikti parai...
nuotrauka
2023-10-16 11:21
Ilgalaikė Lietuvos medinės statybos patirtis ir tradicija sėkmingai pasireiškia ir šiuolaikinėje architektūroje. Vienas tokių pavyzdžių – architektūros estetikos studijos „Arches“ projektuotas gyvenamasis namas vienai šeimai – „Kedro namai“. Slovėnijoje rengiamame BIG SEE Wood Design Award’23 šis pr...
nuotrauka
2023-10-16 09:47
ARCHzona parodos metu paskelbtas trumpasis sąrašas architektų, patekusių į prestižinį geriausios Europos apdovanojimų EUmies Awards sąrašas.
nuotrauka
2023-10-06 05:55
Europos Komisijos įsteigtų Žaliosios sostinės apdovanojimų finale Vilnius tituluotas žaliąja Europos sostine 2025. Konkurso finale Taline Vilnius nugalėjo du finalininkus – Portugalijos Gimarainsą bei Austrijos Gracą.
nuotrauka
2023-09-22 07:39
Įveikęs pirmąjį rimtą karjeros iššūkį, konstruktorius Andrius Gudelis jautėsi geriausiu. Po 10 metų geriausiu jį pripažino ir statybos inžinierių bendruomenė: Lietuvos statybos inžinierių sąjungos (LSIS) apdovanojimuose Andrius Gudelis šiemet buvo išrinktas Metų statybos inžinieriumi-projektuotoju.
nuotrauka
2023-09-15 07:19
Karolis Kauklys yra UAB LAYHER BALTIC Finansų skyriaus vadovas (CFO). Prieš šešerius metus atėjęs į įmonę, jis įnešė naujovių, kurios buvo svarbios ne tik vokiško kapitalo įmonei, bet lemtingai pakeitė ir kelių LAYHER BALTIC klientų įmones.
nuotrauka
2023-09-11 07:08
Statybininkų dienos proga, kuri šiemet buvo švenčiama Druskininkuose, tradiciškai įteikti apdovanojimai geriausiems sektoriaus darbuotojams. Taip pat šiemet Lietuvos statybininkų asociacija švenčia 30-metį. Ta proga įteikti specialūs proginiai ženklai.
nuotrauka
2023-09-09 07:45
Lietuvos statybininkų asociacijos 30-mečio proga išleistas specialus proginis ženklas. Išskirtinei progai sukurta ribota – 50 – ženklų serija. Vakar, Statybininkų dienos šventės metu, buvo įteikti pirmieji ženklai.
nuotrauka
2023-07-21 06:40
Lietuvos architektų „Trimonis architects“ suprojektuotas daugiafunkcis kompleksas „U40“, įsikūręs Užupio g. 40, atrinktas į vieno iš prestižiškiausių ir didžiausių pasaulio architektūros ir dizaino festivalių „World Architecture Festival“ (WAF) finalą.
nuotrauka
2023-07-17 07:58
Prikeliant naujam gyvenimui kultūros paveldo objektus, teisingiausia yra rasti būdą, kaip istorinę architektūrą tinkamai įveiklinti: tik įžvalgūs ir teisingi sprendimai lems, ar objektas bus išsaugotas ateities kartoms. Kad ir kokių iššūkių pasitaikytų šiame kelyje, UAB ARCHINOVA vadovo Aleksandro G...
nuotrauka
2023-07-01 07:51
Tarptautinės architektų dienos išvakarėse, birželio 30 d., įteikti Nacionaliniai architektūros apdovanojimai (NAA) – įvertinti geriausi per pastaruosius metus įgyvendinti architektūros kūriniai ir jų autoriai.
nuotrauka
2023-06-21 17:49
Paskelbti antrą kartą Lietuvoje vykusio nacionalinio konkurso „Metų pameistrys“, kurio globėja Lietuvos Pirmoji Ponia Diana Nausėdienė, nugalėtojai ir prizininkai.
nuotrauka
2023-06-20 08:10
Prasideda paraiškų teikimas Metų statybos inžinieriaus nominacijai.
nuotrauka
2023-06-13 14:10
Polocko gatvėje įsikūrusio Vilniaus Medinės miesto architektūros muziejaus rekonstrukcijai suteiktas tarptautinio kultūros paveldo išsaugojimo Europa Nostra apdovanojimas. Šį prestižinį apdovanojimą iki šiol yra gavę tik du Lietuvos objektai. Apdovanojimai sostinės muziejui bus įteikti šventinėje ce...
nuotrauka
2023-06-07 16:43
Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki pirmųjų Nacionalinių architektūros apdovanojimų (NAA), paskelbtas trumpasis nominantų sąrašas, kurį išrinko speciali komisija. Devynių NAA kategorijų ir Didžiojo prizo laimėtojai bus apdovanoti birželio 30-ąją – Tarptautinės architektų dienos išvakarėse.
nuotrauka
2023-06-04 15:55
Lietuvoje plėtojami nekilnojamojo turto (NT) projektai varžysis dėl geriausiųjų titulo Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) ir Darnios plėtros akademijos partnerių rengiamame konkurse „Už darnią plėtrą“.

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos