2023 birželio 2 d. penktadienis, 6:02
Reklama  |  facebook

SPA VILNIUS Druskininkai įvertintas prestižiniu „Žaliojo rakto“ apdovanojimu

2023-03-29 12:04
SPA VILNIUS Druskininkai buvo įteiktas prestižinis „Žaliojo rakto“ sertifikatas už įsipareigojimą užtikrinti aplinkosauginę atsakomybę ir tvarią veiklą turizmo sektoriuje.
nuotrauka
SPA VILNIUS nuotr.


„Atsakingai žiūrime į savo poveikį aplinkai, todėl šis apdovanojimas – tai mūsų komandos sunkaus darbo ir atsidavimo įrodymas, – SPA VILNIUS pranešime cituojamas vykdantys direktorius Laimis Dambrauskas. – Didžiuojamės galėdami savo svečiams pasiūlyti ekologišką ir tvarią viešnagę, kurią kuriame vadovaudamiesi Aplinkosauginio švietimo fondo nustatytų kriterijų.“

„Žaliojo rakto“ apdovanojimas – tai pirmaujantis tarptautinis ekologinis ženklas, kuriuo sertifikuojamos turizmo įmonės, įskaitant viešbučius, kurortus ir konferencijų centrus, demonstruojančius tvirtą įsipareigojimą laikytis tvarios praktikos ir aplinkai draugiškos vadybos.

„Žaliojo rakto“ programa kelia daug konkrečių reikalavimų atliekų tvarkymo, vandens ir energijos sąnaudų mažinimo, tinkamo valymo ir plovimo priemonių naudojimo, maisto produktų parinkimo ir kitose kategorijose.

SPA VILNIUS naudojami vandenį taupantys dušai, čiaupai ir tualetai, o taupant energiją įrengtas mažai energijos naudojantis apšvietimas, jutikliai ir išmanioji šviesos valdymo sistema – taip siekiama tvarumo. Visame viešbutyje neseniai sumontuoti ir svečių pamėgtų higienos priemonių dozatoriai, kas leidžia išvengti didžiulių kiekių plastiko švaistymo.

Siekiama, kad svečiams būtų užtikrintas kuo geresnis patalpų mikroklimatas, todėl viešbutyje naudojamos tik aplinkai nekenksmingos ir ekologiškais ženklais pažymėtos valymo priemonės, įranga ir darbo metodai. Atliekos atsakingai rūšiuojamos, kad kuo daugiau jų būtų perdirbta ir kuo mažiau pakenkta aplinkai.

Viešbučio restorane taip pat naudojami gamtai draugiški metodai – gaminant maistą pirmumas teikiamas ekologiškiems, sezoniniams produktams, dauguma jų perkami iš vietos ūkių. Taip prisidedama prie vietos bendruomenės klestėjimo, o svečiai įvertina natūralius skonius ir sveikesnį maisto pasirinkimą.

„Būdami tvarumo siekianti įstaiga, ir toliau teiksime pirmenybę aplinkosaugos valdymui ir bendruomenės įsitraukimui, kad sumažintume savo poveikį aplinkai“, – apibendrina L. Dambrauskas.

Siekiama į aplinkosauginę veiklą įtraukti ne tik darbuotojus ir tiekėjus, bet ir SPA VILNIUS svečius ir vietos bendruomenę.

„Svečiai vien atvykdami pas mus prisideda prie aplinkos tausojimo, tuo pačiu neprarasdami sveikatingumo patirties ir komforto, o jiems įsitraukus į mūsų vykdomą politiką – kartu galime pasiekti dar daugiau“, – akcentuoja L. Dambrauskas.

SPA VILNIUS svečiai supažindinami ir su idėjomis, kaip prie tvarumo gali prisijungti ir jie – rūšiuodami atliekas, rinkdamiesi gertuvę ir ją pildydami filtruotu vandeniu tiesiai iš viešbučio kambario čiaupo, rinkdamiesi pasivaikščiojimus ar dviratį vietoje automobilio, naudojant rankšluosčius ne vieną dieną – juos patogiai išdžiovinant ant rankšluosčių džiovintuvo.

Įgytas „Žaliasis raktas“ yra pažadas svečiams, kad apgyvendinimo įmonė savo kasdienėje veikloje vadovaujasi pagarbos aplinkai filosofija. 
Statybunaujienos.ltMetų nominacijos

nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-25 17:52
Aplinkos ministerijos organizuotame renginyje „Žaliųjų viešųjų pirkimų lyderių apdovanojimai“ įteiktos padėkos žaliausiai 2022-aisiais pirkusioms valstybės įstaigoms ir įmonėms bei daugiausiai žaliųjų pirkimų laimėjusiems verslo subjektams.
nuotrauka
2023-05-22 16:47
Netrukus bus paskelbti pirmųjų Nacionalinių architektūros apdovanojimų (NAA) devynių kategorijų trumpieji nominantų sąrašai. Šiuo metu komisijos nariai vertina pateiktas 127 paraiškas, kurių mažiausiai sulaukta kategorijoje „Tvarios inovacijos architektūroje“.
nuotrauka
2023-05-22 07:25
Konkurso „Lietuvos BIM projektai 2023“ nugalėtojais tapo 2 darnios miestų plėtros įmonės „YIT Lietuva“ Vilniuje įgyvendinti projektai. Verslo centras „Žalgirio 112“ pelnė geriausio visuomeninių pastatų BIM projekto vardą, o „Matau Vilnių“ tapo geriausiu gyvenamųjų pastatų BIM projektu.
nuotrauka
2023-04-19 11:43
Pirmieji Nacionaliniai architektūros apdovanojimai (NAA) oficialiai baigė paraiškų registraciją. Per kiek daugiau nei du mėnesius apdovanojimų organizatoriai sulaukė 127 paraiškų, iš kurių dabar komisija išrinks trumpąjį nominantų sąrašą, o liepos 1 d. –apdovanojimų vakarą – paskelbs nugalėtojus.
nuotrauka
2023-03-30 13:27
Išrinkta pirmųjų Nacionalinių architektūros apdovanojimų (NAA), kurie įvyks liepos 1-ąją, prizo idėja. Iš 11 vizualaus ir tarpdisciplininio meno bei dizaino kūrėjų, komisijos nuomone, geriausiai konkurso kriterijus atspindėjo šiuolaikinio meno kūrėjos, architektės ir dizainerės Aistės Ambrazevičiūtė...
nuotrauka
2023-03-29 08:35
Paraiškas Nacionaliniams architektūros apdovanojimams (NAA), kurie įvyks liepos 1-ąją, bus galima teikti dar dvi savaites, iki balandžio 14 d. Architektai ir urbanistai gali pretenduoti į 9 apdovanojimų kategorijas ir didįjį prizą, kuriuo bus apdovanotas geriausias kūrinys, išrinktas iš visų kategor...
nuotrauka
2023-03-27 10:50
Jau aštuntus metus iš eilės „Skaitmeninė statyba“ tęsia tradiciją ir rengia kasmetinį konkursą „Lietuvos BIM projektai“, skirtą išrinkti geriausią šalies įmonių praktiką, taikant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją, o taip pat kviečia ir į viešą konkurso dalyvių pro...
nuotrauka
2023-03-22 05:27
„Geros architektūros apibrėžimas nuolat kinta. Klimato kaitos kontekste gera architektūra yra ta, kuri padeda prisitaikyti prie naujų pokyčių. Karo Ukrainoje kontekste – ta, kuri visų pirma yra saugi. Tačiau šalia kintančių savybių yra ir nekintamų bruožų. Vienas jų – estetika. Gera architektūra vis...
nuotrauka
2023-03-13 16:47
2021 m. pradėtas ir 2022 m. pradžioje įgyvendintas Palangos oro uosto rekonstrukcijos projektas, kurio pagrindinis rangovas buvo Latvijos įmonė „A.C.B.“, pelnė aukščiausią įvertinimą Latvijos statybų apdovanojimuose. Projektas pelnė pirmą vietą konkurse „Latvijas Būvniecības gada balva 2022“ (Latvij...
nuotrauka
2023-03-02 13:32
Architektūroje meninė kokybė būtina. Tačiau kokią – meniškai vertingą ar socialiai atsakingą architektūrą pasirinkti? Kokios vertybės dabar svarbiausios ir kaip architektūrą vertinti stebint ne eksperto akimi? Šiuo metu vyksta Nacionalinių architektūros apdovanojimų paraiškų teikimui, šia proga eksp...
nuotrauka
2023-02-22 04:59
Pernai pirmą kartą „Financial Times“ investicijų ekspertų pastebėtas Panevėžys įvertintas ir šiais metais. Aukštaitijos sostinė „Europos ateities miestai ir regionai 2023“ reitinge net trijuose geriausiųjų dešimtukuose: tiesioginių užsienio investicijų strategiją vertinančioje „fDi strategijos“ kate...
nuotrauka
2023-02-20 12:37
Vyriausybės posėdyje dvylikai kūrėjų už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui paskirtos Vyriausybės kultūros ir meno premijos. Viena iš jų – garsiam architektui, pedagogui prof. Gintarui Čaikauskui.
nuotrauka
2023-02-10 09:47
Jau aštuntus metus iš eilės „Skaitmeninė statyba“ tęsia tradiciją ir rengia kasmetinį konkursą „Lietuvos BIM projektai“, skirtą išrinkti geriausią šalies įmonių praktiką, taikant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2023-02-09 05:03
Jau galima teikti paraiškas Nacionaliniams architektūros apdovanojimams (NAA), kurie įvyks liepos 1-ąją. Architektai ir urbanistai gali pretenduoti į devynias apdovanojimų kategorijas ir didįjį prizą, kuriuo bus apdovanotas geriausias kūrinys, išrinktas iš visų kategorijų nugalėtojų. NAA organizuoja...
nuotrauka
2023-02-03 07:28
Paskelbti CV-Online TOP Darbdaviai ’22. Į CV-Online TOP Darbdavio vardą pretendavo apie 1800 įmonių, kurios 2022 m. naudojosi www.cvonline.lt paslaugomis bei per metus paskelbė apie 51 000 darbo pasiūlymų.
nuotrauka
2023-01-27 04:56
Tradiciniai, jau 25-ieji, „Šv. Kristoforo" apdovanojimai šiemet tapo Vilniaus 700-ojo jubiliejaus šventės dalimi. Tarp vienuolikos apdovanotųjų – net šeši, nominuoti už pagalbą ir kovojančiai Ukrainai, ir Vilniuje prieglobstį radusiems ukrainiečiams. Reikšmingiausiems miesto apdovanojimams vilniečia...
nuotrauka
2023-01-20 11:18
Darbuotojams palankią aplinką ir emocinę gerovę kuriančios, ryšius su bendruomenėmis stiprinančios, aplinką tausojančios, padedančios darbuotojams derinti darbo ir šeimos įsipareigojimus, žmonėms su negalia draugiškiausios įmonės sausio 19 d. pagerbtos Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūm...
nuotrauka
2023-01-12 07:46
Aukštos įtampos atramų pamatai ir jų elementai – tai įmonės „Gelgaudiškio gelžbetonis“ gaminys, kuris konkurse „Lietuvos metų gaminys 2022“ pelnė aukso medalį.
nuotrauka
2023-01-06 07:54
„CityCharge V2“ elektromobilių įkrovimo stotelė pelnė konkurso „Lietuvos metų gaminys 2022“ aukso medalį. Tai elektromobilių įkrovimo stotelių gamintojo „Elinta Charge“ naujos kartos gaminys, išskirtinis savo dizainu, inžineriniais sprendimais bei išmaniosiomis funkcijomis.

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos