2024 gegužės 24 d. penktadienis, 5:10
Reklama  |  facebook

SPA VILNIUS Druskininkai įvertintas prestižiniu „Žaliojo rakto“ apdovanojimu

2023-03-29 12:04
SPA VILNIUS Druskininkai buvo įteiktas prestižinis „Žaliojo rakto“ sertifikatas už įsipareigojimą užtikrinti aplinkosauginę atsakomybę ir tvarią veiklą turizmo sektoriuje.
nuotrauka
SPA VILNIUS nuotr.


„Atsakingai žiūrime į savo poveikį aplinkai, todėl šis apdovanojimas – tai mūsų komandos sunkaus darbo ir atsidavimo įrodymas, – SPA VILNIUS pranešime cituojamas vykdantys direktorius Laimis Dambrauskas. – Didžiuojamės galėdami savo svečiams pasiūlyti ekologišką ir tvarią viešnagę, kurią kuriame vadovaudamiesi Aplinkosauginio švietimo fondo nustatytų kriterijų.“

„Žaliojo rakto“ apdovanojimas – tai pirmaujantis tarptautinis ekologinis ženklas, kuriuo sertifikuojamos turizmo įmonės, įskaitant viešbučius, kurortus ir konferencijų centrus, demonstruojančius tvirtą įsipareigojimą laikytis tvarios praktikos ir aplinkai draugiškos vadybos.

„Žaliojo rakto“ programa kelia daug konkrečių reikalavimų atliekų tvarkymo, vandens ir energijos sąnaudų mažinimo, tinkamo valymo ir plovimo priemonių naudojimo, maisto produktų parinkimo ir kitose kategorijose.

SPA VILNIUS naudojami vandenį taupantys dušai, čiaupai ir tualetai, o taupant energiją įrengtas mažai energijos naudojantis apšvietimas, jutikliai ir išmanioji šviesos valdymo sistema – taip siekiama tvarumo. Visame viešbutyje neseniai sumontuoti ir svečių pamėgtų higienos priemonių dozatoriai, kas leidžia išvengti didžiulių kiekių plastiko švaistymo.

Siekiama, kad svečiams būtų užtikrintas kuo geresnis patalpų mikroklimatas, todėl viešbutyje naudojamos tik aplinkai nekenksmingos ir ekologiškais ženklais pažymėtos valymo priemonės, įranga ir darbo metodai. Atliekos atsakingai rūšiuojamos, kad kuo daugiau jų būtų perdirbta ir kuo mažiau pakenkta aplinkai.

Viešbučio restorane taip pat naudojami gamtai draugiški metodai – gaminant maistą pirmumas teikiamas ekologiškiems, sezoniniams produktams, dauguma jų perkami iš vietos ūkių. Taip prisidedama prie vietos bendruomenės klestėjimo, o svečiai įvertina natūralius skonius ir sveikesnį maisto pasirinkimą.

„Būdami tvarumo siekianti įstaiga, ir toliau teiksime pirmenybę aplinkosaugos valdymui ir bendruomenės įsitraukimui, kad sumažintume savo poveikį aplinkai“, – apibendrina L. Dambrauskas.

Siekiama į aplinkosauginę veiklą įtraukti ne tik darbuotojus ir tiekėjus, bet ir SPA VILNIUS svečius ir vietos bendruomenę.

„Svečiai vien atvykdami pas mus prisideda prie aplinkos tausojimo, tuo pačiu neprarasdami sveikatingumo patirties ir komforto, o jiems įsitraukus į mūsų vykdomą politiką – kartu galime pasiekti dar daugiau“, – akcentuoja L. Dambrauskas.

SPA VILNIUS svečiai supažindinami ir su idėjomis, kaip prie tvarumo gali prisijungti ir jie – rūšiuodami atliekas, rinkdamiesi gertuvę ir ją pildydami filtruotu vandeniu tiesiai iš viešbučio kambario čiaupo, rinkdamiesi pasivaikščiojimus ar dviratį vietoje automobilio, naudojant rankšluosčius ne vieną dieną – juos patogiai išdžiovinant ant rankšluosčių džiovintuvo.

Įgytas „Žaliasis raktas“ yra pažadas svečiams, kad apgyvendinimo įmonė savo kasdienėje veikloje vadovaujasi pagarbos aplinkai filosofija. 
Statybunaujienos.ltMetų nominacijos

nuotrauka
2024-04-29 17:04
Lietuvos architektų rūmų Tarybos sprendimu šiais metais rūmų garbės ženklas „Žiedas" skiriamas architektui, architektūros istorikui, profesoriui Jonui Minkevičiui. Apdovanojimas įteiktas Vilniuje, visuotinio Lietuvos architektų rūmų susirinkimo metu.
nuotrauka
2024-04-29 16:39
Balandžio 26 d. didžiausiame skaitmeninės statybos forume Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius" – paskelbti ir apdovanoti geriausi praėjusiais metais Lietuvos įmonių įgyvendinti skaitmeninės statybos projektai.
nuotrauka
2024-04-17 10:48
Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Viešųjų pirkimų tarnyba penktąjį kartą kviečia organizacijas dalyvauti konkurse – pristatyti savo pasiektus rezultatus šių metų efektyviausių viešųjų pirkimų rinkimuose.
nuotrauka
2024-04-11 15:22
Balandžio 16 d. visi BIM entuziastai turi galimybę iš arti susipažinti su Lietuvos skaitmeninės statybos lyderiais: jau devintus metus „Skaitmeninė statyba“ drauge su Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) kviečia į konkurso „Lietuvos BIM projektai“ dalyvių projektų pristatymo renginį.
nuotrauka
2024-04-10 13:46
Ketvirtus metus vykstančios kampanijos „Ateitis – elektronikams" iniciatoriai, vienijantys lyderiaujančias sektoriaus įmones ir aukštąsias mokyklas Kaune, skelbia konkursą mokytojams-elektronikos entuziastams. Konkursu siekiama įvertinti mokytojų, skatinančių moksleivius domėtis perspektyvia elektro...
nuotrauka
2024-03-26 15:09
Mančesteryje vykusioje „Civic Trust Awards“ apdovanojimų ceremonijoje verslo ir laisvalaikio kompleksas „Bokšto skveras“ pripažintas nugalėtoju ir specialaus prizo laimėtoju, kuris įteikiamas išskirtiniams rekonstrukcijos projektams, įgyvendintiems saugomose teritorijose.
nuotrauka
2024-03-21 10:30
Kovo 20 d. paskelbtas kvietimas teikti paraiškas Žaliųjų pirkimų lyderių apdovanojimams, kurie skirti viešojo sektoriaus įmonėms, organizacijoms ir institucijoms, taip pat prekių ir paslaugų tiekėjams, tiekėjus vienijančioms organizacijoms ar viešuosiuose pirkimuose dalyvaujančioms organizacijoms, į...
nuotrauka
2024-03-13 09:28
Didžiausioje pasaulyje nekilnojamojo turto parodoje „MIPIM" Kanuose, Vilniui įteikti iš viso 5 apdovanojimai už pasiekimus Europos perspektyviausio miesto rinkimuose. Bendroje vidutinio dydžio miestų kategorijoje sostinė užėmė 3-ją vietą. Apdovanojimus kasmet rengia dienraščio „Financial Times" inve...
nuotrauka
2024-02-22 09:17
Devintus metus „Skaitmeninė statyba“ drauge su Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) organizuoja unikalų konkursą „Lietuvos BIM projektai“. Konkursu siekiama išrinkti geriausią šalies įmonių praktiką skaitmeninės statybos srityje – taikant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir me...
nuotrauka
2024-01-26 07:59
Jau daugiau nei 20 metų sostinės gimtadienį vainikuoja Vilniaus garsinančių lyderių apdovanojimai. Už idėjas ir darbus Vilniui, miesto puoselėjimą ir garsinimą kasmet Šv. Kristoforo statulėlėmis apdovanojami iškiliausi vilniečiai. Reikšmingiausi miesto apdovanojimai įteikt dešimt laureatų.
nuotrauka
2024-01-19 14:46
Baltijos-Amerikos laisvės fondas (BAFF) ir JAV ambasada Lietuvoje kartu su Inovacijų agentūra kviečia teikti paraiškas Lietuvos-Amerikos inovacijų apdovanojimui laimėti. Pretenduoti gali Lietuvos verslai, aukštojo mokslo įstaigos ir kitos organizacijos ar fiziniai asmenys, kurie bendradarbiaudami su...
nuotrauka
2024-01-19 07:58
Vienas ambicingiausių 2023 m. projektų – daugiau nei 500 bunų, įrengtų Nemuno vagoje. Pagrindinė bunų įrengimo Nemuno atkarpoje paskirtis – išlaikyti gilią ir laivybai tinkamą upės vagą. Specialiai šiam svarbiam Vidaus vandens kelių direkcijos vykdytam projektui įmonių grupė „Milsa“ sukūrė naują gam...
nuotrauka
2023-12-15 09:03
Kasmet pasitikdama didžiąsias metų šventes Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) sukviečia verslo bendruomenę, visuomenės, politikos ir mokslo lyderius į kalėdinį LPK vakarą. Gruodžio 13 d. iškilmingoje „Pirklių klube“ vykusioje apdovanojimų ceremonijoje skambėjo ne tik padėkos ir sveikinimai ar...
nuotrauka
2023-12-13 17:48
Gruodžio 13 d., Vilniuje 27-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimai. Šiais metais konkurse dalyvavo 50 lietuvišką produkciją gaminančių įmonių. Aukščiausio įvertinimo aštuoniose vertinimo kategorijose siekė 81 ga...
nuotrauka
2023-12-07 15:43
Trečiadienį Vilniuje iškilmingoje konkurso „Už darnią plėtrą“ ceremonijoje paskelbti ir apdovanoti geriausi 2023 metų NT projektai Lietuvoje. Geriausiųjų NT projektų rinkimus Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) ir Darnios plėtros akademija organizuoja jau 16 metus.
nuotrauka
2023-12-07 14:24
Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje pastatas pripažintas geriausiu 2022 metais šalyje pastatytu visuomeniniu objektu. Apie tai gruodžio 6 d. paskelbė Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija su Darnios plėtros akademija ir Tarptautinei Amerikos mokyklai Vilniuje (AISV) įteikė pagrindinį m...
nuotrauka
2023-12-04 16:23
Aplinkos ministerija pirmadienį įteikė apdovanojimus žaliausioms Lietuvos savivaldybėms. Jomis tapo Utenos rajono, Vilniaus ir Klaipėdos miestų savivaldybės. Visos trys tapo jau antrą kartą sudaryto Lietuvos savivaldybių aplinkosaugos reitingo lyderėmis.
nuotrauka
2023-11-28 10:10
Šiandien vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius įteikė apdovanojimus savivaldybių administracijų atstovams už sėkmingiausiai įgyvendintus VRM administruojamus 2014-2020 metų laikotarpiu ir Europos Sąjungos lėšomis finansuotus infrastruktūros projektus regionuose.
nuotrauka
2023-10-18 11:16
Jeigu jūs rūpinatės savo įmonės darbuotojų saugumu ir gerove, emocine būsena ir palankia atmosfera kolektyve, skatinate įvairovę, tausojate aplinką ar stiprinate bendruomenes – jūsų įmonę kviečiame dalyvauti Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų 2023 konkurse ir iki lapkričio 21 d. teikti parai...
nuotrauka
2023-10-16 11:21
Ilgalaikė Lietuvos medinės statybos patirtis ir tradicija sėkmingai pasireiškia ir šiuolaikinėje architektūroje. Vienas tokių pavyzdžių – architektūros estetikos studijos „Arches“ projektuotas gyvenamasis namas vienai šeimai – „Kedro namai“. Slovėnijoje rengiamame BIG SEE Wood Design Award’23 šis pr...

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos