2021 gegužės 14 d. penktadienis, 20:12
Reklama  |  facebook

Šiemet UAB „ALVORA“ įgyvendintų projektų sąrašą papildys dar keliais įspūdingais objektais

2016-05-02 07:07
2015 metus rekordine apyvarta paženklinusi UAB „ALVORA“ tempo nelėtina. Pernai įgavusi pagreitį, viena iš sėkmingiausiai Lietuvoje ir užsienyje dirbančių šalies statybų bendrovių šiemet įgyvendins dar kelis ambicingus projektus.
nuotrauka
Bendrovės „Alvora“ administracinis pastatas Visorių g. 33, Vilniaus mieste. Į jį persikėlė administracijos darbuotojai iš gerokai mažesnių patalpų. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
Alvora, UAB

Patirtis ir lankstumas rinkoje, suburta kvalifikuotų ir atsakingų specialistų komanda, didelis kompetentingų darbuotojų skaičius leidžia bendrovei imtis atsakingų projektų Lietuvoje ir už jos ribų. Įmonė pajėgi atlikti ne tik bendruosius statybos, bet ir technologinių įrenginių bei vamzdynų montavimo darbus.

Prieš 23 metus veiklą pradėjusios įmonės atliktų darbų sąraše – daugybė itin sudėtingų objektų, bylojančių apie bendrovės profesionalumą ir galimybes. Per šį laiką įmonė pelnė patikimos partnerės ir atsakingo generalinio rangovo, garantuojančio atliekamus aukštos kokybės statybos ir montavimo darbus, vardą. 

Imtis atsakingų darbų statant strategiškai svarbius objektus įmonei leidžia ypač stipri materialinė bazė. UAB „ALVORA“ nuolat investuoja į šiuolaikišką ir modernią techniką. Bendrovės parke yra pati moderniausia krovimo-kėlimo, kasimo bei smulkioji statybinė technika.

Šiemet – dar šeši svarbūs projektai

Nuotraukoje – bendrovės „Alvora“ generalinis direktorius N. Kolesnikas

Šiuo metu įmonė įgyvendina šešis stambius projektus Lietuvoje, Estijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje. Lietuvoje vykdomi magistralinių dujotiekių intarpų įvirinimo bei avarinio vamzdyno remonto darbai. Pasirašius sutartį su UAB „Vilniaus energija“ atliekamas riebokšlinių kompensatorių šiluminių tinklų trasose remontas keičiant linziniais.

Estijoje, Taline, bendrovės darbuotojai atlieka karšto vandens vamzdynų ir metalo konstrukcijų montavimo 21 MW elektros galios kogeneracinėje elektrinėje darbus.

Pelniusi gerą vardą Rusijos rinkoje, įmonė nuolat gauna naujų užsakymų ir sėkmingai konkuruoja dirbdama Kaliningrado srityje. Šiemet bendrovės specialistų rankomis čia kyla daugiafunkcinis verslo ir aptarnavimo centras. Taip pat atliekami gamybinio korpuso statybos bei administracinio pastato rekonstrukcijos darbai, užsakovas – Rusijos Federacijos autotransporto rinkoje ilgus metus lyderiaujanti bendrovė „Avtotor“. Bendras plotas – 13 377 kv. metrų.

Beveik 16 metų Baltarusijos rinkoje sėkmingai veikianti bendrovė šiemet kaimyninėje šalyje taip pat įgyvendina du didelius projektus. Lydos rajone kyla modernus kalakutienos gaminių gamybos kompleksas. Netoliese statomas dar vienas šio rajono ekonominei plėtrai itin svarbus objektas – kalakutų auginimo ferma. Objektų statybos darbai bus baigti 2016 metų rugsėjo viduryje.

Pasiektas rekordas

2015-ieji pagal apyvartą buvo rekordiniai UAB „ALVORA“ istorijoje nuo pat jos įkūrimo 1993-iaisiais. Bendrovė atliko darbų už 70,5 mln. eurų. „Pernai buvo baigtas stambus objektas Lietuvoje – magistralinis dujotiekis „Klaipėda-Kuršėnai DN800“. Pastaruoju metu pastebima tendencija, kad Baltarusijos rinka traukiasi. Tačiau daugėja užsakymų Kaliningrade. Bus labai geras rodiklis, jei mes pasieksime 60 proc. 2015-ųjų darbų lygio“, – prognozuoja bendrovės generalinis direktorius Nikolajus Kolesnikas.

Pernai bendrovės darbų apimtys Lietuvoje sudarė 65 proc., Baltarusijoje – 31 proc., Rusijoje – 4 procentus.

N. Kolesnikas aiškina, kad tokie pokyčiai atsirado dėl pasikeitusios situacijos Baltarusijos ekonomikoje. „Apyvarta Lietuvoje ir Baltarusijoje visada būdavo maždaug „penkiasdešimt prie penkiasdešimt“. Šiuo metu Baltarusijoje jaučiama krizė. Mažėja vystomų projektų skaičius, nes jų finansavimas tapo komplikuotas, todėl darbų apimtys Baltarusijoje sumažėjo“, – aiškina vadovas.

Jis pabrėžia, kad puikių rezultatų nebūtų pavykę pasiekti be darbui atsidavusios ir motyvuotos komandos. Nuo pat pirmų įmonės įkūrimo dienų joje dirba savo srities profesionalai. Šiuo metu kolektyvą sudaro 312 darbuotojų, iš jų – 81 administracijoje, likę – techniniai darbuotojai. Įmonė džiaugiasi ir didžiuojasi, kad darbuotojų kaita vyksta retai. Tačiau kasmet kolektyvas vis jaunėja. Bendrovė drąsiai priima praktiką panorusius atlikti jaunuolius, o gabiausiems pasiūloma likti įmonėje.  

Objektai

UAB „ALVORA“ kolektyvas didžiuojasi, kad tūkstančiai žmonių šiandien gali naudotis patogiais ir šiuolaikiškais statiniais: prekybos ir pramogų centrais, turizmo objektais, ledo rūmais, kino teatrais, plaukimo baseinais, logistikos centrais, cechais, fabrikais, viešbučiais, automobilių servisais.

Per daugiau nei du veiklos dešimtmečius bendrovė įgyvendino daugybę sudėtingų projektų – visus darbus būtų sunku ir išvardinti. Kviečiame iš arčiau susipažinti su kai kuriais iš jų.

 Nuotraukose – Magistralinis dujotiekis Klaipėda–Kuršėnai, kuris driekiasi per Klaipėdos, Plungės, Telšių, Rietavo ir Šiaulių rajonų savivaldybes. Pastačius jį, įgyvendintas ES projektas „Dujotiekio Klaipėda–Kiemėnai pajėgumų padidinimas“, kuris suteikia reikiamus pajėgumus transportuoti dujas iš SGD terminalo Klaipėdoje tiek vartotojams Lietuvoje, tiek per dujotiekio jungtį į kitas Baltijos šalis. Dujotiekis buvo nutiestas per 27 mėnesius. Trasos ilgis – 110 kilometrų. Įgyvendinant projektą, užsakovui pavyko sutaupyti daugiau nei 5 proc. planuotų investicijų. Objektas pripažintas valstybei svarbiu ekonominiu projektu, siekiant Lietuvos nacionalinių ir ES energetikos politikos tikslų įgyvendinimo.

Nuotraukose – Prekybos centras Borisovo mieste, Baltarusijoje. Atlikti statybos darbai „iki rakto“. Šis mažmeninės prekybos centras turi didelę socialinę reikšmę miesto gyventojams ir visam regionui, kadangi tokio dydžio pastatas su išskirtiniu dizainu ir architektūra – pirmasis Baltarusijos Respublikoje. Bendras prekybos centro pastato plotas – 10 337 kv. metrų.

 

 

 

 

 

 

 

Nuotraukose –  „Evipak Indastriz“ gamybinės bazės statyba, Fanipolio mieste, Dzeržinskio rajone, Baltarusijoje. Tai stambus investicinis projektas, kuris ateityje neabejotinai turės įtakos bendroms investicijoms į Baltarusijos rinką bei prisidės prie ekonomikos formavimo. Gamybinio pastato plotas siekia 11 721 kv. m., administracinio pastato plotas – 3 130 kv. metrų.

Nuotraukoje –  UAB „Alvora“ administracinis pastatas, esantis Visorių g. 33, Vilniaus mieste. Į jį persikėlė administracijos darbuotojai iš gerokai mažesnių patalpų. Naujasis erdvus įmonės biuras pagerino darbuotojų tarpusavio komunikaciją bei suteikė galimybių patogiau aptarnauti užsakovus, klientus ir svečius. Tarp gamybinių patalpų ir senojo administracinio pastato įrengtas biuras yra išskirtinis tuo, kad yra pakeltas į devynių metrų aukštį ir stovi ant 10 kolonų. Tinkamai suplanuotų darbo vietų išdėstymas sukuria darbui palankią atmosferą. Kadangi įmonėje dirba daug žmonių, naudojama kelios dešimtys kompiuterių – išskirtinis dėmesys skirtas oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemoms. Plotas – 790 kv. metrų.

Statybunaujienos.lt
Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2021-05-13 14:08
Išanalizavusi 226 dideles Europos Sąjungos gamybos įmones, tyrėjų komanda iš Lietuvos, Lenkijos ir Švedijos nustatė, kad įmonių tvarumo ataskaitose iš žiedinės ekonomikos principų daugiausiai minimas išteklių naudojimo efektyvumas ir atliekų mažinimas. Tačiau kiti produkto gyvavimo ciklo principai, ...
nuotrauka
2021-05-12 14:00
Vilniaus miesto savivaldybės taryba nutarė komitetuose apsvarstyti sprendimą statomo daugiafunkcio Lazdynų sveikatinimo centro veiklą vykdyti organizuojant operatoriaus atranką koncesijos būdu. Koncesijos (viešojo ir privačiojo sektorių partnerystė) sutartis planuojama ne ilgesniam kaip 14 metų peri...
nuotrauka
2021-05-12 09:20
Vilniuje, Arsenalo gatvėje esantis Pilininko namas bus prikeltas viešam naudojimui. UAB „Aplan“ projektuotojai pateikė sprendinius, kurie padės išlaikyti pastato autentiškumą ir tuo pačiu pritaikyti jį muziejinei veiklai. Planuojama, kad pastate bus įkurta Lietuvos istorijos ekspozicija.
nuotrauka
2021-05-11 07:51
Kelis sykius nesėkmingai bandytas parduoti didelis – beveik 20 000 kv. m bendro ploto – „Nemuno“ sanatorijos kompleksas pagaliau turi šeimininkus. Žymiausią Druskininkų pastatą–vaiduoklį už 3,63 mln. Eur miesto savivaldybės skelbtame aukcione įsigijo „Citus“ įmonių grupė.
nuotrauka
2021-05-10 16:07
Tinkuojamos sienos – vienas populiariausių sienų šiltinimo sprendimų tiek gyvenamųjų bei viešosios paskirties pastatų statyboje, tiek ir renovuojant, modernizuojant pastatus.
nuotrauka
2021-05-10 08:01
Pirmasis Baltijos šalyse ir vienintelis Lietuvoje. Tai yra darbuotojų gerovės pastato sertifikatas „Fitwel“ su 3 žvaigždutėmis, kurios atitinka aukščiausią įvertinimą. Šie titulai priskirti Kaune įsikūrusiam biurų centrui BLC 2, kurį valdo SBA Grupės NT plėtros bendrovė „SBA Urban“ (anksčiau – „Urba...
nuotrauka
2021-05-07 14:36
Virsmas iš buvusios karinės teritorijos į pramonės inovacijų zoną – tokia parko vizija gvildenama Aleksoto inovacijų pramonės parko (AIPP) urbanistinėje galimybių studijoje. Aleksoto rajono širdyje siekiama sukurti kompaktišką, žalią ir bendravimą skatinantį inovacijų slėnį, kuris atitiktų šiuolaiki...
nuotrauka
2021-05-07 10:47
Nuo konstrukcijų tvirtinimo ir statybinių plokščių montavimo iki grindlenčių ar veidrodžių tvirtinimo – klijavimas dažnai yra vienintelis būdas sujungti medžiagas. Šiuolaikiniai klijų gamintojai siekia ne tik užtikrinti kuo geresnį sukibimą, bet ir nuolat ieško sprendimų, gerinančių produktų atsparu...
nuotrauka
2021-05-06 10:43
Praėjusio amžiaus antroje pusėje aukšti, daugiau nei keliolikos aukštų gyvenamieji pastatai buvo užsitarnavę ne pačią geriausią reputaciją, tačiau išplėtojus naujas technologijas dangoraižio tipo daugiabučiai pastaruoju metu tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje išgyvena renesansą.
nuotrauka
2021-05-06 10:33
„Mitnijos“, vienos didžiausių Lietuvos statybos kompanijų, vadovas Julius Gendvilis baigia karjerą bendrovėje ir generalinio direktoriaus pareigas perduoda įmonės statybų direktoriui Valentinui Cilciui. Julius Gendvilis bendrovei vadovavo vienuolika metų.
nuotrauka
2021-05-05 15:38
Per keliasdešimt metų plynoje vietoje išaugusios Vilniaus dalies – Balsių – gyventojai tikisi greitu laiku čia turėti ir daugiafunkcį bendruomenės centrą, kuris leistų sumažinti poreikį keliauti į kitą miesto dalį dėl kasdienių ar specifiškesnių rūpesčių.
nuotrauka
2021-05-05 09:59
Studentų laisvalaikio klubo „Kolegos“ vietoje iškilsiantis naujas unikalus tarpdisciplininis prototipavimo laboratorijų centras KTU „M-Lab“ Kaune skelbia statybų pradžią – šiuo metu čia prasidėjo griovimo darbai. Planuojama, kad KTU Studentų miestelio vaizdą pakeisiantis inovatyvių laboratorijų komp...
nuotrauka
2021-05-04 14:36
Ne paslaptis, kad statybos metu – net ir projektavimo stadijoje kelis kartus kuriant bei tvarkant tuos pačius duomenis – sunaudojama daug išteklių. Šiandien vis dar yra naudojamos skirtingos projektavimo programos, kurios tarpusavyje nesisieja – pastačius statinį gautų duomenų ir informacijos neįman...
nuotrauka
2021-05-04 09:25
Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras aukciono būdu parduoda Tyzenhauzų g. 17, Vilniuje esantį veikloje nenaudojamų 8 administracinių-gamybinių ir sandėliavimo pastatų kompleksą, įsikūrusį 0,75 ha ploto valstybiniame žemės sklype.
nuotrauka
2021-05-04 09:06
Bendrovės „Omberg“ vykdomoji direktorė Dalia Andrulionienė nuo gegužės 3 d. paskirta įmonių grupę valdančios UAB „Omberg group“ vadove ir UAB „Omberg“ direktore.
nuotrauka
2021-05-04 07:32
Netoli Sedos esanti Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia ir jos pastatų kompleksas paskelbtas kultūros paminklu. Šių metų balandžio pabaigoje Kultūros paveldo departamento (KPD) sudaryta komisija priėmė varpinės tvarkybos darbus, atliktus 2018 m. pagal Sedos Švč. M. Marijos bažnyčios varpinė...
nuotrauka
2021-05-03 09:13
Švedijos investicijų bendrovė „Eastnine“ iš tarptautines nekilnojamojo turto (NT) bendrovės „Vastint“ („Interogo Holding“), įsigijo du objektus – verslo centrą „UNIQ“ Vilniuje ir „Zala 1“ biurų pastatą Rygoje. Sandorį, kurio suma siekia 35,5 mln. Eur, tikimasi uždaryti š. m. II ketvirtį.
nuotrauka
2021-05-03 07:25
Individualių namų statytojai žino – palengvinti ir paspartinti perdengimo darbus galima tik pasirinkus šiuolaikines perdangas. „Teriva“ sistema leidžia neįtikėtinai lengvai ir greitai sumontuoti perdangas esant bet kokiam, net ir įmantriam pastato išplanavimui ar nepatogioms montavimo sąlygoms – tie...
nuotrauka
2021-04-29 14:21
Šią savaitę Lietuvos oro uostai pasirašė rangos sutartį su Latvijos statybų kompanija „A.C.B.“, kuri planuoja jau šių metų rudenį rekonstruoti Palangos oro uosto kilimo ir tūpimo, taip pat riedėjimo taką bei kai kurias perono dalis.
nuotrauka
2021-04-27 09:21
Prekybos centro „Europa“ savininkas „Baltic Horizon Fund“ į „Europos“ rekonstrukciją investuoja 5 mln. eurų. Tai iki šiol didžiausia šiam prekybos centrui skirta investicija, leisianti įgyvendinti reikšmingiausią pokytį „Europos“ istorijoje.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka

Stotelėse saugesnė judėjimo galimybė riboto judumo asmenims

Riboto judumo asmenys dėl įvairiausių priežasčių vis dar susiduria su jų poreikiams nepritaikyta aplinka. Viena iš dažniausiai pasitaikančių kliūčių – nepritaikyti viešojo susisiekimo stotel...