2023 vasario 6 d. pirmadienis, 4:20
Reklama  |  facebook

Su minimalistiniu „hansgrohe“ dizainu – daugiau harmonijos kasdieniame gyvenime

2022-10-08 08:15
„hansgrohe“ rinkai pasiūlė maišytuvą, kuris traukia akį minimalistiniu dizainu ir moderniais paviršiais, todėl puikiai dera prie skirtingų virtuvės interjerų. Tačiau nereikia manyti, kad „hansgrohe Aqittura“ yra tik maišytuvas, nes tuo pat metu tai yra ir įrenginys moderniam žmogui, vertinančiam tvarumą bei sveiką gyvenimo būdą, mat turi filtravimo ir mineralizavimo sistemą.
nuotrauka
„hansgrohe“ nuotr.


Minimos įmonės
Hansgrohe SE atstovybė, Santoza,

Kodėl tiek daug dėmesio skiriama maišytuvams, jų rankenėlėms ir svirtelėms arba plautuvėms? Nes pasikeitė mūsų gyvenimo būdas, nes mes nebetarnaujame buičiai – ji turi mums tarnauti. Buitis turi būti funkcionali, patogi, bet nereikalaujanti laiko. Svarbu ir kitkas. Naujos statybos butuose virtuvei nebeskiriama atskira patalpa – ji tampa svetainės dalimi. Net senuose daugiabučiuose verčiamos sienos, kad būtų galima sujungti šias erdves. Nes valgio ruošimas tampa ritualu, kuriame dalyvauja ne tik šeimos nariai, bet dažnai – ir svečiai. Todėl visa, kas susiję su virtuve – taip pat ir su maišytuvais, plautuvėmis, turi būti estetiška, stilinga ir patogu. O jeigu dar galima viename suderinti kelias funkcijas, tokie virtuvės įrenginiai sukuria pridėtinių verčių.

Kartu su gyvenimu žengia ir „hansgrohe“: yra poreikis – bus ir sprendimas. Vienas toks modernus sprendimas – „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas su išmaniomis funkcijomis, kurios itin svarbios 21-ojo amžiaus žmogui.

Kaip vandeniui iš čiaupo suteikti naują kokybę

Ypatingas yra „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas. Jis turi išmaniąją filtrų sistemą ir mineralizacijos įrenginį, kuris vandenį iš čiaupo paverčia mineralizuotu. Tai reiškia, kad aukštos kokybės filtruotas ir mineralizuotas geriamasis vanduo visada bus greitai pasiekiamas, o namuose nesikaups plastikinių butelių.

hansgrohe

Taigi pirmiausia, ką gero padarysite, įsigiję tokį maišytuvą, – gersite kokybiškesnį vandenį ir saugosite aplinką, nes atkris poreikis pirkti vandenį plastikiniuose buteliuose.

Dėl naujoviškos „MinTec®“ mineralizacijos ir filtravimo technologijos, įdiegtos „hansgrohe Aqittura“ maišytuvuose, iš vandens pašalinami teršalai, o išvalytas vanduo prisotinamas vertingų mineralų. Gamintojas siūlo galimybę pagal pageidavimą pasirinkti filtravimo rūšį ir mineralizavimo sudėtį.

Kasetes keisti paprasta – tai garantuoja inovatyvūs sprendimai. Iš viso asortimentą sudaro šeši filtrai: aktyvintos anglies; du skirtingų dydžių aktyvintos anglies su jonais, kurie užtikrina dvigubą apsaugą ir neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms, ypač vietose, kuriose vanduo kietas; trys mineralizuojantys filtrai („Harmony“, „Life“ ir „Sport“) su skirtingomis formulėmis ir mineralų proporcijomis (magnio, kalcio, kalio ir natrio).

Taigi „hansgrohe Aqittura“ virtuvės maišytuvas su vandens filtravimu ir mineralizavimu prisideda prie tvaresnio gyvenimo būdo ir subalansuotos mitybos.

Du dizaino variantai – kuo jie skiriasi ir kokių galimybių teikia

Ypatingasis „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas su filtravimo ir mineralizavimo sistema yra dviejų skirtingų dizaino variantų. Tad antroji vertė – padeda kurti interjero stilių.

hansgrohe

Maišytuvas su elegantišku U formos čiaupu priekyje turi integruotą, beveik nematomą mygtuką, kuris įjungia filtruoto ar mineralizuoto vandens srovę, o minimalistinio dizaino rankenėlė tiekia įprastą vandenį iš čiaupo. Dėl atskiro vandens tiekimo akimirksniu galima vandenį perjungti į filtruotą ir atvirkščiai. Šis „hansgrohe Aqittura“ modelis turi praktišką, iki 76 centimetrų ištraukiamą žarną su „sBox“ sistema, kuri užtikrina tylų, sklandų, saugų žarnos nuvedimą apatinėje spintoje. Šis modelis taip pat turi mini dušą bei patogų pasukimo diapazoną.

Taigi, maišytuvas sukurią idealią funkcinę darbo zoną virtuvėje.

Modernus L formos maišytuvo variantas labiausiai patiks mėgstantiems tiesias linijas. Dėl linijinės konstrukcijos naujasis „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas pritaikomas įvairiam virtuvės interjerui. Maišytuvo šone esanti „Select“ rankenėlė paleidžia filtruotą arba mineralizuotą vandenį, o priekinė rankenėlė – vandentiekio.

Nepriklausomai nuo U ar L formos, chromuotas, matinės juodos ar nerūdijančio plieno spalvos „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas harmoningai įsilieja į beveik bet kokią šiuolaikinės virtuvės aplinką. O plautuvę paverčia virtuvės centru.

Abu dizaino variantai turi aukštos kokybės chromo arba stilingą nerūdijančio plieno apdailą, gali būti matinės juodos spalvos. „QuickClean“ technologija ir ypač aukštos kokybės paviršiaus apdaila leidžia paviršių valyti itin lengvai.

Kokią plautuvę rinksitės – yra 5 dydžių ir 3 spalvų

Plautuvė turi būti ne tik patvari, nereikli priežiūros, funkcionali, bet ir estetiška.

Kaip ir maišytuvas, plautuvė turi padėti taupyti laiką, kai vienu metu galima atlikti kelis veiksmus. Vienguba plautuvė su nusausinimo lenta arba be jos; dviguba plautuvė su dviem dubenimis, kai viename plaunate daržoves, o kitame pilate į puodą vandenį – galite rinktis iš penkių skirtingų dydžių.

hansgrohe

Plautuvės kokybę lemia medžiaga, iš kurios ji pagaminta. O „hansgrohe“ siūlo tradicinį nerūdijantį plieną arba natūralų „SilicaTec“ granitą. „SilicaTec“ – tai kompozicinis kvarco ir akrilo dervų mišinys, kuriam būdingas natūralumo pojūtis ir išvaizda. Lygų, kietą ir neporėtą paviršių, kuris neįgeria purvo, yra lengvai prižiūrimas, gamintojams pavyko sukurti iš kvarcinio smėlio – sudėtingiausios granito sudedamosios dalies, – naudojant tik suapvalintas kvarco dalelės.

Nerūdijančiojo plieno „hansgrohe“ plautuvės pagamintos iš aukštos kokybės 1 mm storio rankomis suvirinto plieno. Jos yra patvarios, higieniškos ir lengvai valomos. Visos nerūdijančiojo plieno įmontuojamos plautuvės turi specialų sutvirtinimą maišytuvo montavimo zonoje, kad būtų užtikrintas stabilumas.

Ir granitines, ir plienines plautuves galima montuoti ant stalviršio paviršiaus arba įleisti į jį. Granitinės plautuvės siūlomos trijų spalvų: grafito juodos, akmens pilkos ir betono pilkos, todėl yra lengvai pritaikomos prie interjero stiliaus. 

„hansgrohe“ nuotr.

Statybunaujienos.lt
Architektūra. Interjeras

nuotrauka
2023-02-01 10:00
Norint geriau suprasti žmones ir jų gyvenimą skirtingais laikmečiais, nebūtina skaityti istorines knygas ar žiūrėti dokumentiką, tam gali užtekti ir lėtai pasivaikščioti miestų gatvėmis, pakelti akis ir gerai įsižiūrėti į namų fasadus. Pasak Kauno Technologijos Universiteto Statybos ir architektūros...
nuotrauka
2023-01-31 06:33
Esamos degalinės Nidoje teritorijoje planuojama teikti naujas paslaugas – įgyvendinus čia esančių pastatų rekonstrukciją numatoma įkurti savitarnos plovyklą, o padidinus prekybos patalpų tūrį – sudaryti galimybes prekybos centro veiklai.
nuotrauka
2023-01-30 13:09
Įsigyti poreikius atitinkantį būstą – nelengvas galvosūkis, kaip ir būsto remontas ar įrengimas, kuris neretai tampa ne tik nesibaigiančių konfliktų ar problemų sprendimu, bet ir daug kainuojančiomis klaidomis. Vienas iš būdų užtikrinti sklandesnį įrengimo procesą – interjero dizainerių konsultacijo...
nuotrauka
2023-01-27 05:27
Tyrimai rodo, kad atnaujinti būstą nusprendę europiečiai, didžiausią dėmesį skiria vonios kambario bei virtuvės pagerinimui, naujų interjero detalių įsigijimui bei įvairių susidėvėjusių baldų pakeitimui. Visgi, net ir minimalūs pokyčiai būste gali pareikalauti gana didelių išlaidų.
nuotrauka
2023-01-26 04:46
Tai, kokiuose namuose gyvename, mus veikia labiau nei galime įsivaizduoti. Namų interjeras ir išplanavimas daro poveikį mūsų hormonų pusiausvyrai, o pastaroji yra atsakinga už tokias psichologinės sveikatos ligas kaip depresija, gali daryti įtaką mūsų miego kokybei ir virškinimui. Tad kas namuose ve...
nuotrauka
2023-01-23 11:17
Bendrovė „Baltisches Haus“ viešam svarstymui pateikė prekybos centro „Mada“ rekonstrukcijos projektinius pasiūlymus. Vienas pirmųjų Vilniaus prekybos centrų, užimantis beveik 28 000 kv. m plotą, paskutinį kartą buvo rekonstruotas prieš dešimtmetį, todėl šiuo metu analizuojama dabartinė rinkos situac...
nuotrauka
2023-01-20 09:59
Iki šiol uždara ir tik Lietuvos geležinkelių veiklai tarnaujanti ~40 hektarų teritorija Naujamiestyje atsivers miestui. Pradiniai teritorijos naujo pritaikymo vizijos kūrimo etapai – puikus metas į procesą įsitraukti ir miestiečiams. Projekto partneriai kviečia gyventojus dalyvauti apklausoje ir išs...
nuotrauka
2023-01-19 17:32
Sostinėje netrukus bus renkami geriausi Vilniaus standartus atitinkantys ugdymo įstaigų projektai. Architektūros projekto konkursų dalyviai pateikė idėjas, pagal kurias bus projektuojamos mokyklos Perkūnkiemyje ir Pavilnyje bei vaikų darželiai Balsiuose ir Šnipiškėse. „Vilniaus vystymo kompanija“ kv...
nuotrauka
2023-01-19 11:26
Visi norime gyventi jaukiuose namuose, kuriuose jaustumėmės geriausiai, nesvarbu, ar tai nedidelis studijos tipo butas miesto centre, ar namas užmiestyje. Internete ar specializuotuose leidiniuose galima rasti nemažai interjero kūrimo idėjų, vis dėlto tai, kas gražiai atrodo nuotraukose, nebūtinai b...
nuotrauka
2023-01-19 04:49
Vyriausybė pritarė A. Goštauto ir Lukiškių gatvėse Vilniuje esančių pastatų atnaujinimo koncepcijai. Ji leis sukurti modernias darbo vietas dirbantiems viešajame sektoriuje, didinti valstybės turimo turto valdymo ir energinį efektyvumą, o kartu ir – sukurti naują miesto veidą keičiantį kvartalą. Pla...
nuotrauka
2023-01-18 09:38
Virtuvės projektavimas neretai pasirodo tikru iššūkiu, kuris reikalauja specifinių žinių, laiko, įdirbio ir finansų. Tačiau dizainerė Jūratė Sventickienė sako, kad ją susikurti galima lengvai, be specialistų pagalbos bei sekant karščiausias 2023-ųjų interjero tendencijas.
nuotrauka
2023-01-17 15:06
Nekilnojamojo turto vystytojas „Releven“ praėjusią savaitę visuomenei pristatė projektinius sprendinius naujam kvartalui šalia Vilniaus Konstitucijos prospekto, Lvivo gatvėje 59. Perspektyvioje Vilniaus vietoje ketinama kurti visapusišką traukos centrą, kuris priešingai nei iki šiol – liktų gyvybing...
nuotrauka
2023-01-13 14:08
Vilniaus miesto savivaldybė skelbia preliminarius atviro Pilaitės baseino projekto idėjos konkurso nugalėtojus. Ekspertų komisijos vertinimu, geriausią architektūrinę viziją pasiūlė UAB INBLUM ir UAB „Projektų Rengimo Biuras".
nuotrauka
2023-01-11 16:02
Pirmojo būsto apdailos paruošimas – procesas, apipintas įvairiais mitais ir baimėmis apie ilgus, daug rūpesčių keliančius darbus. Vis dėlto, kruopščiai jam pasiruošus, jis gali būti kur kas greitesnis, paprastesnis ir malonesnis nei yra manoma. Ką reikia žinoti naujakuriams ir kaip pasirengti būsto ...
nuotrauka
2023-01-05 14:22
Projekto viešinimo posėdžio, vykusio nuotoliniu būdu, metu visuomenei buvo pristatytas šalia sostinės prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ planuojamo statyti naujo pastato projektiniai pasiūlymai ir jo architektūriniai sprendiniai.
nuotrauka
2023-01-02 09:37
Pastaruoju metu vis labiau nyksta skirtis tarp namų ir biurų interjerų. Pandemijos paskatinti bent kelerius metus žmonės daug dirbo iš namų. Todėl dabar, siekiant darbuotojus sugrąžinti į biurus ir stengiantis, kad jie čia gerai jaustųsi, darbo aplinkoje atsiranda vis daugiau elementų, kurie anksčia...
nuotrauka
2023-01-02 09:29
Paskelbti nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Realco“ vykdyto uždaro kviestinio architektūrinio konkurso projektui sostinės Parodų g. 1 nugalėtojai. Komisija geriausiu pripažino projektą „Upė“, kurį naujam vidutinės klasės gyvenamųjų namų kompleksui Lazdynų mikrorajone pateikė architektų stu...
nuotrauka
2023-01-02 07:29
Pasaulio gyventojų skaičius kasdien išauga po 200 tūkstančių. Visas šis populiacijos augimas koncentruojasi miestuose. Prognozuojama, kad 2050 metais miestiečių pasaulyje bus jau dukart daugiau nei provincijos gyventojų. Tai reiškia, kad itin sparčiai didėja ir būsto mieste poreikis. Anot ekspertų, ...
nuotrauka
2022-12-29 14:03
Kuriant stilingą, jaukią ir patogią vonios kambario erdvę, itin svarbu išsirinkti tinkamas plyteles. Jos atlieka ne tik sienų ar grindų dangos funkciją, bet ir yra puikus namų dekoro elementas, suteikiantis erdvei išskirtinumo.
nuotrauka
2022-12-29 10:01
Akimirksniu besikeičiančios namų stiliaus tendencijos neleidžia atsipalaiduoti, todėl tik tuo besidomintys geba nepasimesti įvairių interjero dizaino akcentų ir elementų gausoje. Kas bus populiariausia kitąmet, pasakoja „MOKI VEŽI“ ekspertai.

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras