2024 liepos 25 d. ketvirtadienis, 9:03
Reklama  |  facebook

Su minimalistiniu „hansgrohe“ dizainu – daugiau harmonijos kasdieniame gyvenime

2022-10-08 08:15
„hansgrohe“ rinkai pasiūlė maišytuvą, kuris traukia akį minimalistiniu dizainu ir moderniais paviršiais, todėl puikiai dera prie skirtingų virtuvės interjerų. Tačiau nereikia manyti, kad „hansgrohe Aqittura“ yra tik maišytuvas, nes tuo pat metu tai yra ir įrenginys moderniam žmogui, vertinančiam tvarumą bei sveiką gyvenimo būdą, mat turi filtravimo ir mineralizavimo sistemą.
nuotrauka
„hansgrohe“ nuotr.


Minimos įmonės
Hansgrohe SE atstovybė, Santoza,

Kodėl tiek daug dėmesio skiriama maišytuvams, jų rankenėlėms ir svirtelėms arba plautuvėms? Nes pasikeitė mūsų gyvenimo būdas, nes mes nebetarnaujame buičiai – ji turi mums tarnauti. Buitis turi būti funkcionali, patogi, bet nereikalaujanti laiko. Svarbu ir kitkas. Naujos statybos butuose virtuvei nebeskiriama atskira patalpa – ji tampa svetainės dalimi. Net senuose daugiabučiuose verčiamos sienos, kad būtų galima sujungti šias erdves. Nes valgio ruošimas tampa ritualu, kuriame dalyvauja ne tik šeimos nariai, bet dažnai – ir svečiai. Todėl visa, kas susiję su virtuve – taip pat ir su maišytuvais, plautuvėmis, turi būti estetiška, stilinga ir patogu. O jeigu dar galima viename suderinti kelias funkcijas, tokie virtuvės įrenginiai sukuria pridėtinių verčių.

Kartu su gyvenimu žengia ir „hansgrohe“: yra poreikis – bus ir sprendimas. Vienas toks modernus sprendimas – „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas su išmaniomis funkcijomis, kurios itin svarbios 21-ojo amžiaus žmogui.

Kaip vandeniui iš čiaupo suteikti naują kokybę

Ypatingas yra „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas. Jis turi išmaniąją filtrų sistemą ir mineralizacijos įrenginį, kuris vandenį iš čiaupo paverčia mineralizuotu. Tai reiškia, kad aukštos kokybės filtruotas ir mineralizuotas geriamasis vanduo visada bus greitai pasiekiamas, o namuose nesikaups plastikinių butelių.

hansgrohe

Taigi pirmiausia, ką gero padarysite, įsigiję tokį maišytuvą, – gersite kokybiškesnį vandenį ir saugosite aplinką, nes atkris poreikis pirkti vandenį plastikiniuose buteliuose.

Dėl naujoviškos „MinTec®“ mineralizacijos ir filtravimo technologijos, įdiegtos „hansgrohe Aqittura“ maišytuvuose, iš vandens pašalinami teršalai, o išvalytas vanduo prisotinamas vertingų mineralų. Gamintojas siūlo galimybę pagal pageidavimą pasirinkti filtravimo rūšį ir mineralizavimo sudėtį.

Kasetes keisti paprasta – tai garantuoja inovatyvūs sprendimai. Iš viso asortimentą sudaro šeši filtrai: aktyvintos anglies; du skirtingų dydžių aktyvintos anglies su jonais, kurie užtikrina dvigubą apsaugą ir neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms, ypač vietose, kuriose vanduo kietas; trys mineralizuojantys filtrai („Harmony“, „Life“ ir „Sport“) su skirtingomis formulėmis ir mineralų proporcijomis (magnio, kalcio, kalio ir natrio).

Taigi „hansgrohe Aqittura“ virtuvės maišytuvas su vandens filtravimu ir mineralizavimu prisideda prie tvaresnio gyvenimo būdo ir subalansuotos mitybos.

Du dizaino variantai – kuo jie skiriasi ir kokių galimybių teikia

Ypatingasis „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas su filtravimo ir mineralizavimo sistema yra dviejų skirtingų dizaino variantų. Tad antroji vertė – padeda kurti interjero stilių.

hansgrohe

Maišytuvas su elegantišku U formos čiaupu priekyje turi integruotą, beveik nematomą mygtuką, kuris įjungia filtruoto ar mineralizuoto vandens srovę, o minimalistinio dizaino rankenėlė tiekia įprastą vandenį iš čiaupo. Dėl atskiro vandens tiekimo akimirksniu galima vandenį perjungti į filtruotą ir atvirkščiai. Šis „hansgrohe Aqittura“ modelis turi praktišką, iki 76 centimetrų ištraukiamą žarną su „sBox“ sistema, kuri užtikrina tylų, sklandų, saugų žarnos nuvedimą apatinėje spintoje. Šis modelis taip pat turi mini dušą bei patogų pasukimo diapazoną.

Taigi, maišytuvas sukurią idealią funkcinę darbo zoną virtuvėje.

Modernus L formos maišytuvo variantas labiausiai patiks mėgstantiems tiesias linijas. Dėl linijinės konstrukcijos naujasis „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas pritaikomas įvairiam virtuvės interjerui. Maišytuvo šone esanti „Select“ rankenėlė paleidžia filtruotą arba mineralizuotą vandenį, o priekinė rankenėlė – vandentiekio.

Nepriklausomai nuo U ar L formos, chromuotas, matinės juodos ar nerūdijančio plieno spalvos „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas harmoningai įsilieja į beveik bet kokią šiuolaikinės virtuvės aplinką. O plautuvę paverčia virtuvės centru.

Abu dizaino variantai turi aukštos kokybės chromo arba stilingą nerūdijančio plieno apdailą, gali būti matinės juodos spalvos. „QuickClean“ technologija ir ypač aukštos kokybės paviršiaus apdaila leidžia paviršių valyti itin lengvai.

Kokią plautuvę rinksitės – yra 5 dydžių ir 3 spalvų

Plautuvė turi būti ne tik patvari, nereikli priežiūros, funkcionali, bet ir estetiška.

Kaip ir maišytuvas, plautuvė turi padėti taupyti laiką, kai vienu metu galima atlikti kelis veiksmus. Vienguba plautuvė su nusausinimo lenta arba be jos; dviguba plautuvė su dviem dubenimis, kai viename plaunate daržoves, o kitame pilate į puodą vandenį – galite rinktis iš penkių skirtingų dydžių.

hansgrohe

Plautuvės kokybę lemia medžiaga, iš kurios ji pagaminta. O „hansgrohe“ siūlo tradicinį nerūdijantį plieną arba natūralų „SilicaTec“ granitą. „SilicaTec“ – tai kompozicinis kvarco ir akrilo dervų mišinys, kuriam būdingas natūralumo pojūtis ir išvaizda. Lygų, kietą ir neporėtą paviršių, kuris neįgeria purvo, yra lengvai prižiūrimas, gamintojams pavyko sukurti iš kvarcinio smėlio – sudėtingiausios granito sudedamosios dalies, – naudojant tik suapvalintas kvarco dalelės.

Nerūdijančiojo plieno „hansgrohe“ plautuvės pagamintos iš aukštos kokybės 1 mm storio rankomis suvirinto plieno. Jos yra patvarios, higieniškos ir lengvai valomos. Visos nerūdijančiojo plieno įmontuojamos plautuvės turi specialų sutvirtinimą maišytuvo montavimo zonoje, kad būtų užtikrintas stabilumas.

Ir granitines, ir plienines plautuves galima montuoti ant stalviršio paviršiaus arba įleisti į jį. Granitinės plautuvės siūlomos trijų spalvų: grafito juodos, akmens pilkos ir betono pilkos, todėl yra lengvai pritaikomos prie interjero stiliaus. 

„hansgrohe“ nuotr.

Statybunaujienos.ltArchitektūra. Interjeras

nuotrauka
2024-07-24 09:47
Daiktų perteklius namuose neišvengiamai kuria netvarką, kuri blaško tiek vaikų, tiek tėvų dėmesį. Todėl psichologai su interjero dizaineriais siūlo skirtingų, tačiau to paties tikslo siekiančių būdų tvarkai ir gerai nuotaikai palaikyti.
nuotrauka
2024-07-23 15:54
LR Vyriausybės kanceliarija ir Latvijos investicijų ir plėtros agentūra paskelbė 3 geriausius Baltijos paviljono tarptautinėje parodoje „Expo 2025 Osaka“ dizaino idėjos projektus. Pirmoji vieta skirta interaktyviai instaliacijai „Mes esame viena“ (We are One), akcentuojančiai gamtos, žmonių ir tech...
nuotrauka
2024-07-19 13:49
Abipus sostinės Konstitucijos prospekto išsidėstę aukštybiniai pastatai sudaro vadinamąją „Architektūrinę kalvą" – tai vienas iš skiriamųjų šiuolaikinio Vilniaus bruožų. Tam, kad ši centrinė miesto teritorija vystytųsi darniai, buvo atnaujintos jos formavimo gairės.
nuotrauka
2024-07-16 12:35
Daugiausiai šalyje investuojančios nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Darnu Group“ inicijuotų trijų architektūros konkursų, skirtų pirmiesiems dviem naujojo rajono „Launagiai“ Vilniaus pietinėje dalyje etapams, laimėtojai jau aiškūs: pirmosios vietos skirtos architektų studijoms „Aketuri archite...
nuotrauka
2024-07-16 07:23
Tvarumo tema šiuolaikinėje visuomenėje įgauna vis didesnę reikšmę. Pastebima, kad dėmesys aplinkosaugai vis dažniau skiriamas įsirenginėjant būstą: gyventojai ieško interjero sprendimų, kurie galėtų sumažinti poveikį aplinkai, todėl populiarėja produktai, pagaminti iš biologinės kilmės atliekų ir pe...
nuotrauka
2024-07-15 09:41
Pastatai bei juos supanti aplinka turi didelę įtaką žmogaus veiksmams. Tyrimai rodo, kad prie estetiškai patrauklių pastatų esame labiau linkę padėti vieni kitiems, o pro nuobodžius pastatus net nenorime eiti – trečdalis „Darnu Group“ inicijuotame tyrime apklaustų Lietuvos didmiesčių gyventojų teigi...
nuotrauka
2024-07-11 09:22
Baigti Panevėžio autobusų stoties statybų rangos darbai. Šiuo metu tvarkoma aplinka, gaminami baldai, pagal sutartį iki spalio mėnesio turi būti baigti sutvarkyti statybos užbaigimo dokumentai. Su kelis dešimtmečius lauktu nauju statiniu panevėžiečiams ir miesto svečiams sudaryta galimybė susipažint...
nuotrauka
2024-07-10 11:01
Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo galimybę detaliau susipažinti su būsimąja arena, užduoti rūpimus klausimus, pateikti savo pasiūlymus bei išsakyti pastebėjimus.
nuotrauka
2024-07-08 15:46
NT plėtros bendrovė „Homa Group“ buvusio Panevėžio mėsos kombinato teritorijoje Smėlynės g. 85 ketvirtadienį oficialiai pradės beveik 9000 kv. m ploto prekybos parko „TOWER" statybas. Kompanija jau yra susitarusi dėl didesnės dalies ploto nuomos, o 14 mln. Eur vertės projektą planuojama atidaryti ki...
nuotrauka
2024-07-03 13:29
Lietuvoje vystomi verslo centrų projektai vis dažniau pritraukia ne tik vietinius, bet ir žymius užsienio architektus. Vieni naujausių pavyzdžių – Vilniaus veidą gerokai pakeitęs Danielio Libeskindo suprojektuotas verslo centras „Artery“ ir šalia jo Konstitucijos pr. 14A kylantis investicijų valdymo...
nuotrauka
2024-07-02 07:56
Terminas „tvarumas“, ekologų imtas naudoti praėjusio amžiaus 7-ojo dešimtmečio pradžioje, anglų kalboje reiškia maždaug „gebėjimą palaikyti, paremti, patvirtinti“ arba „pastatyta, kad išliktų“. Terminas išpopuliarėjo, imtas plačiai naudotis įvairiausiose gyvenimo srityse – nuo gyvenimo būdo, politik...
nuotrauka
2024-06-28 14:11
Išlaikyti vėsą namuose pačiame vasaros įkarštyje gali būti tikras iššūkis. Čia gali padėti išmanesnių namų sistema JUNG HOME. Vienas iš šios sistemos produktų yra specialus valdiklis, kuris gali automatiškai kontroliuoti ne tik žaliuzes, bet ir užuolaidas, roletus nuo saulės bei markizes. Tai inovat...
nuotrauka
2024-06-27 10:18
Vilniaus Jeruzalės rajone esantis sklypas ties Braškių ir Maumedžių gatvių sankryža taps naujo vaikų darželio erdve – skelbiamas atviras jo architektūrinio projekto konkursas.
nuotrauka
2024-06-25 12:02
Niujorke atidengtas 10 Europos šalių ir JAV menininkų viešojo meno kūrinys – freska „Kolektyvinės ateities sodas“. Tarp freską kūrusių menininkų – ir Niujorke gyvenantis lietuvių tapytojas Julius Ludavičius. Ši 25 metrų ilgio freska nutapyta ant viešbučio „The Standard“ sodo išorinės sienos Manhatan...
nuotrauka
2024-06-24 08:44
Įrenginėjant vonios kambarį, svarbu atsižvelgti ne tik į patogumą ir baldų kokybę, bet ir išsaugoti erdvės bei švaros pojūtį. Interjero dizainerė papasakojo, kaip viską suderinti net ir nedidelės kvadratūros vonios kambaryje ir atskleidė, koks sprendimas visada pasiteisina apjungiant estetiką bei fu...
nuotrauka
2024-06-20 15:17
Tvarkingas vonios kambarys leidžia dieną pradėti ir ją pabaigti be papildomo streso. Tačiau dažnai dėl netinkamo baldų išdėstymo šios erdvės potencialas lieka neišnaudotas. Interjero dizainerė sako, kad, protingai suplanavus erdvę, net ir mažiausiame vonios kambaryje galima palaikyti tvarką. Geriaus...
nuotrauka
2024-06-19 11:05
Paėjusią savaitę ambasadoje Vilniuje įteikti Suomijos valstybiniai apdovanojimai nusipelniusiems lietuviams. Suomijos Liūto ordino riterio kryžiumi apdovanotas architektas, LAS Tarybos narys, prof. Gintaras Čaikauskas.
nuotrauka
2024-06-19 10:23
Dažnas įsivaizduoja, kaip turėtų atrodyti svajonių namas, o tie, kuriems pritrūksta idėjų ar įkvėpimo, pagalbos gali kreiptis į dirbtinį intelektą. Anot dirbtinio intelekto programos „ChatGPT", lietuviai nori gyventi miškingoje vietovėje prie vandens telkinio, mediniame name su atviru išplanavimu, t...
nuotrauka
2024-06-14 12:18
Paskelbti prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ kviestinio architektūrinio projekto konkurso nugalėtojai, žadantys dideles šalia prekybos centro esančios teritorijos transformacijas. Konkursui savo projektus pateikė penki architektų biurai iš Lietuvos bei užsienio šalių, o geriausiais išrinkti ...
nuotrauka
2024-06-14 10:40
Turto bankas baigė derybas ir pasirašė projektavimo sutartį su „Studija Archispektras“, laimėjusia tarptautinį A. Goštauto kvartalo architektūrinį-urbanistinį konkursą. Projektas „Demokratijos uostas“ apima senų kvartalo pastatų atnaujinimą, naują statybą ir aplinkos sutvarkymą. Sutarties vertė siek...

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras