2023 rugsėjo 22 d. penktadienis, 0:25
Reklama  |  facebook

Su minimalistiniu „hansgrohe“ dizainu – daugiau harmonijos kasdieniame gyvenime

2022-10-08 08:15
„hansgrohe“ rinkai pasiūlė maišytuvą, kuris traukia akį minimalistiniu dizainu ir moderniais paviršiais, todėl puikiai dera prie skirtingų virtuvės interjerų. Tačiau nereikia manyti, kad „hansgrohe Aqittura“ yra tik maišytuvas, nes tuo pat metu tai yra ir įrenginys moderniam žmogui, vertinančiam tvarumą bei sveiką gyvenimo būdą, mat turi filtravimo ir mineralizavimo sistemą.
nuotrauka
„hansgrohe“ nuotr.


Minimos įmonės
Hansgrohe SE atstovybė, Santoza,

Kodėl tiek daug dėmesio skiriama maišytuvams, jų rankenėlėms ir svirtelėms arba plautuvėms? Nes pasikeitė mūsų gyvenimo būdas, nes mes nebetarnaujame buičiai – ji turi mums tarnauti. Buitis turi būti funkcionali, patogi, bet nereikalaujanti laiko. Svarbu ir kitkas. Naujos statybos butuose virtuvei nebeskiriama atskira patalpa – ji tampa svetainės dalimi. Net senuose daugiabučiuose verčiamos sienos, kad būtų galima sujungti šias erdves. Nes valgio ruošimas tampa ritualu, kuriame dalyvauja ne tik šeimos nariai, bet dažnai – ir svečiai. Todėl visa, kas susiję su virtuve – taip pat ir su maišytuvais, plautuvėmis, turi būti estetiška, stilinga ir patogu. O jeigu dar galima viename suderinti kelias funkcijas, tokie virtuvės įrenginiai sukuria pridėtinių verčių.

Kartu su gyvenimu žengia ir „hansgrohe“: yra poreikis – bus ir sprendimas. Vienas toks modernus sprendimas – „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas su išmaniomis funkcijomis, kurios itin svarbios 21-ojo amžiaus žmogui.

Kaip vandeniui iš čiaupo suteikti naują kokybę

Ypatingas yra „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas. Jis turi išmaniąją filtrų sistemą ir mineralizacijos įrenginį, kuris vandenį iš čiaupo paverčia mineralizuotu. Tai reiškia, kad aukštos kokybės filtruotas ir mineralizuotas geriamasis vanduo visada bus greitai pasiekiamas, o namuose nesikaups plastikinių butelių.

hansgrohe

Taigi pirmiausia, ką gero padarysite, įsigiję tokį maišytuvą, – gersite kokybiškesnį vandenį ir saugosite aplinką, nes atkris poreikis pirkti vandenį plastikiniuose buteliuose.

Dėl naujoviškos „MinTec®“ mineralizacijos ir filtravimo technologijos, įdiegtos „hansgrohe Aqittura“ maišytuvuose, iš vandens pašalinami teršalai, o išvalytas vanduo prisotinamas vertingų mineralų. Gamintojas siūlo galimybę pagal pageidavimą pasirinkti filtravimo rūšį ir mineralizavimo sudėtį.

Kasetes keisti paprasta – tai garantuoja inovatyvūs sprendimai. Iš viso asortimentą sudaro šeši filtrai: aktyvintos anglies; du skirtingų dydžių aktyvintos anglies su jonais, kurie užtikrina dvigubą apsaugą ir neleidžia susidaryti kalkių nuosėdoms, ypač vietose, kuriose vanduo kietas; trys mineralizuojantys filtrai („Harmony“, „Life“ ir „Sport“) su skirtingomis formulėmis ir mineralų proporcijomis (magnio, kalcio, kalio ir natrio).

Taigi „hansgrohe Aqittura“ virtuvės maišytuvas su vandens filtravimu ir mineralizavimu prisideda prie tvaresnio gyvenimo būdo ir subalansuotos mitybos.

Du dizaino variantai – kuo jie skiriasi ir kokių galimybių teikia

Ypatingasis „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas su filtravimo ir mineralizavimo sistema yra dviejų skirtingų dizaino variantų. Tad antroji vertė – padeda kurti interjero stilių.

hansgrohe

Maišytuvas su elegantišku U formos čiaupu priekyje turi integruotą, beveik nematomą mygtuką, kuris įjungia filtruoto ar mineralizuoto vandens srovę, o minimalistinio dizaino rankenėlė tiekia įprastą vandenį iš čiaupo. Dėl atskiro vandens tiekimo akimirksniu galima vandenį perjungti į filtruotą ir atvirkščiai. Šis „hansgrohe Aqittura“ modelis turi praktišką, iki 76 centimetrų ištraukiamą žarną su „sBox“ sistema, kuri užtikrina tylų, sklandų, saugų žarnos nuvedimą apatinėje spintoje. Šis modelis taip pat turi mini dušą bei patogų pasukimo diapazoną.

Taigi, maišytuvas sukurią idealią funkcinę darbo zoną virtuvėje.

Modernus L formos maišytuvo variantas labiausiai patiks mėgstantiems tiesias linijas. Dėl linijinės konstrukcijos naujasis „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas pritaikomas įvairiam virtuvės interjerui. Maišytuvo šone esanti „Select“ rankenėlė paleidžia filtruotą arba mineralizuotą vandenį, o priekinė rankenėlė – vandentiekio.

Nepriklausomai nuo U ar L formos, chromuotas, matinės juodos ar nerūdijančio plieno spalvos „hansgrohe Aqittura“ maišytuvas harmoningai įsilieja į beveik bet kokią šiuolaikinės virtuvės aplinką. O plautuvę paverčia virtuvės centru.

Abu dizaino variantai turi aukštos kokybės chromo arba stilingą nerūdijančio plieno apdailą, gali būti matinės juodos spalvos. „QuickClean“ technologija ir ypač aukštos kokybės paviršiaus apdaila leidžia paviršių valyti itin lengvai.

Kokią plautuvę rinksitės – yra 5 dydžių ir 3 spalvų

Plautuvė turi būti ne tik patvari, nereikli priežiūros, funkcionali, bet ir estetiška.

Kaip ir maišytuvas, plautuvė turi padėti taupyti laiką, kai vienu metu galima atlikti kelis veiksmus. Vienguba plautuvė su nusausinimo lenta arba be jos; dviguba plautuvė su dviem dubenimis, kai viename plaunate daržoves, o kitame pilate į puodą vandenį – galite rinktis iš penkių skirtingų dydžių.

hansgrohe

Plautuvės kokybę lemia medžiaga, iš kurios ji pagaminta. O „hansgrohe“ siūlo tradicinį nerūdijantį plieną arba natūralų „SilicaTec“ granitą. „SilicaTec“ – tai kompozicinis kvarco ir akrilo dervų mišinys, kuriam būdingas natūralumo pojūtis ir išvaizda. Lygų, kietą ir neporėtą paviršių, kuris neįgeria purvo, yra lengvai prižiūrimas, gamintojams pavyko sukurti iš kvarcinio smėlio – sudėtingiausios granito sudedamosios dalies, – naudojant tik suapvalintas kvarco dalelės.

Nerūdijančiojo plieno „hansgrohe“ plautuvės pagamintos iš aukštos kokybės 1 mm storio rankomis suvirinto plieno. Jos yra patvarios, higieniškos ir lengvai valomos. Visos nerūdijančiojo plieno įmontuojamos plautuvės turi specialų sutvirtinimą maišytuvo montavimo zonoje, kad būtų užtikrintas stabilumas.

Ir granitines, ir plienines plautuves galima montuoti ant stalviršio paviršiaus arba įleisti į jį. Granitinės plautuvės siūlomos trijų spalvų: grafito juodos, akmens pilkos ir betono pilkos, todėl yra lengvai pritaikomos prie interjero stiliaus. 

„hansgrohe“ nuotr.

Statybunaujienos.ltArchitektūra. Interjeras

nuotrauka
2023-09-21 09:30
Pasaulyje gerai žinomas SIKA prekinis ženklas, kuriuo žymimos specifinės cheminės medžiagos, skirtos statybai, turi 113 metų patirtį, kuri prasidėjo Šveicarijoje. Šimtametė kompanijos istorija yra pagrindas, ant kurio kuriami modernios rinkos produktai ir kuris liudija šimtmečio patikrintą patikimum...
nuotrauka
2023-09-18 15:40
Lietuvos rinkai šiemet pristatyta inovatyvi skaitmeninė namų sistema JUNG HOME taps svarbiausiu akcentu specialiai tarptautinei parodai „Supernamai 2023“ sukurtame JUNG stende. Rugsėjo 29–spalio 1 d. „Litexpo“ parodų centro lankytojai, užsukę į šį interaktyvų stendą, turės unikalią galimybę ne tik i...
nuotrauka
2023-09-18 11:31
Rijade (Saudo Arabija) šiuo metu vykstančioje UNESCO Pasaulio paveldo komiteto 45-ojoje sesijoje Kauno modernizmo architektūra įrašyta į Pasaulio paveldo sąrašą, pritarus Pasaulio paveldo komiteto šalims narėms ir atsižvelgus į ekspertų rekomendacijas.
nuotrauka
2023-09-14 14:01
Pradedamas įgyvendinti naujas tvarus projektas „Sand Offices". Naujas verslo centras iškils sostinės Žalgirio ir Linkmenų gatvėse esančio seno administracinio pastato vietoje ir pasiūlys modernius inovatyvaus dizaino biurus.
nuotrauka
2023-09-07 11:44
Vartotojų sąmoningumas apie energijos resursų suvartojimą ir tvarumo svarbą auga, todėl vis daugiau mūsų keičia savo kasdienius įpročius ir netgi namų aplinką. Visgi, ne visi susimąsto, kokį pėdsaką palieka iš pirmo žvilgsnio atrodančios nedidelės buities detalės – namuose esantys jungikliai ar kišt...
nuotrauka
2023-09-07 07:56
Vilniaus senamiesčio ir jo apsaugos zonos tvarkymo (specialųjį) planą planuojama parengti per dvejus metus. Parengtas, šis dokumentas taps pagrindiniu Vilniaus senamiesčio ir jo apsaugos zonos teritorijų planavimo dokumentu, kuriuo, be kita ko, bus numatoma, kokie statybos, rekonstrukcijos, remonto,...
nuotrauka
2023-09-06 12:01
Vonios aksesuarai bei funkcionalios baldų bei sanitarinių sistemų detalės ne tik prisideda prie interjero dizaino, bet ir palengvina kasdienybę. Pavyzdžiui, į sieną montuojamų potinkinių rėmų, skirtų pakabinamiems WC puodams, vandens nuleidimo mygtuko mygtukas tapo išmaniąja sistema, kuri ne tik nul...
nuotrauka
2023-08-30 09:59
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ pasirašė projektavimo darbų sutartį su įmone „2L Architects & Engineers“, kuri rengs naujojo modernaus „Rimi Lietuva“ logistikos centro Lietuvoje projektą. Daugiau kaip 40 tūkst. kvadratinių metrų ploto inovatyvus logistikos centras iškils šalia mag...
nuotrauka
2023-08-17 12:52
Naujų būstų plotas mažėja, todėl interjero dizaineriai stengiasi kuo efektyviau išnaudoti turimą erdvę. Spėjama, kad artimiausiu metu pokyčiai laukai ir vonios kambario.
nuotrauka
2023-08-17 09:35
Tokią idėją perša Kopenhagoje (Danija) vykusiame Pasaulio architektūros kongrese architektams pristatyta gyvenamųjų namų eksperimentinė erdvė „Living Places“ (Gyvenamosios vietos). Tai 7 tvarūs pastatai, kurių anglies dioksido pėdsakas yra rekordiškai mažas, o patalpų mikroklimatas – geriausias savo...
nuotrauka
2023-08-08 10:22
Virtuvė yra viena svarbiausių namų erdvių, o virtuvės baldai gali jai suteikti dar daugiau funkcionalumo ir patrauklumo. Tarp įvairių virtuvės baldų valgomojo stalas užima ypatingą vietą. Prie jo valgoma, bendraujama, kuriami prisiminimai.
nuotrauka
2023-08-03 10:02
Vilniaus vystymo kompanija skelbia atvirą architektūrinį konkursą dėl Pavilnio bendruomenės namų, Garsioji g. 3, rekonstrukcijos. Projekto rėmuose atnaujintos bus ir viešosios erdvės bei privažiavimai iki jų. Viso projekto pabaiga numatoma 2027 m. IV ketvirtį.
nuotrauka
2023-08-02 11:24
Svajojate apie gražiai įrengtus namus, bet jūsų biudžetas labai ribotas? Pasitelkę tinkamą strategiją, galite sukurti stilingą ir patrauklią erdvę neištuštindami savo piniginės.
nuotrauka
2023-07-26 09:43
Didžioji dauguma Turto banko apklausoje dalyvavusių vilniečių pageidautų, kad būsimas ministerijų miestelis A. Goštauto gatvėje būtų žalias, lengvai pasiekimas ir atviras po darbo valandų. Tuo tarpu ministerijų tarnautojai nori ergonomiškų ir įvairių darbo erdvių, maitinimo ir kitų paslaugų.
nuotrauka
2023-07-21 06:40
Lietuvos architektų „Trimonis architects“ suprojektuotas daugiafunkcis kompleksas „U40“, įsikūręs Užupio g. 40, atrinktas į vieno iš prestižiškiausių ir didžiausių pasaulio architektūros ir dizaino festivalių „World Architecture Festival“ (WAF) finalą.
nuotrauka
2023-07-19 13:57
Lietuvos architektų rūmų Taryba buria visuomeninę darbo grupę Laikinosioms priedangų projektavimo gairėms parengti, į kurią kviečia visų atsakingų valstybės institucijų ir nevyriausybinių organizacijų atstovus. Taip pat tikimasi sulaukti ir kolegų iš Ukrainos architektų bendruomenės, atsakingų Ukrai...
nuotrauka
2023-07-19 07:56
100 mln. eurų ir 2500 kvadratinių metrų – tai du skaičiai, kuriuos su nuostaba pastarąjį mėnesį aptaria garsiausi pasaulio architektai. Būtent šiais parametrais jie apibūdina Dubajuje ką tik įgyvendintą projektą, kuriame itin svarbų bei išskirtinį vaidmenį, sulaukusį gausaus visuomenės ir specialist...
nuotrauka
2023-07-17 07:58
Prikeliant naujam gyvenimui kultūros paveldo objektus, teisingiausia yra rasti būdą, kaip istorinę architektūrą tinkamai įveiklinti: tik įžvalgūs ir teisingi sprendimai lems, ar objektas bus išsaugotas ateities kartoms. Kad ir kokių iššūkių pasitaikytų šiame kelyje, UAB ARCHINOVA vadovo Aleksandro G...
nuotrauka
2023-07-13 08:48
Aiškėja naujojo daugiabučių namų kvartalo Vilniuje, J. Basanavičiaus gatvėje, statybos vizija. Pasiūlymus, kaip istoriniu ir urbanistiniu požiūriu unikalioje sostinės vietoje turėtų atrodyti planuojamas vystyti gyvenamasis rajonas, pateikė trys architektų biurai.
nuotrauka
2023-07-10 10:27
Dėl dvejopos šių baldų paskirties, sofos-lovos yra praktiškas ir funkcionalus pasirinkimas tiems, kurie nori optimaliai panaudoti savo namų erdvę. Jos yra skirtos ne tik sėdėjimui bei laiko leidimui dienos metu, bet gali tapti ir miegama lova naktį. Rinkdamiesi tokį baldą būsite tikri, kad galėsite ...

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras