2024 gegužės 21 d. antradienis, 17:26
Reklama  |  facebook

Suteikė 6,32 mln. eurų paskolą daugiabučių projektui „Visi savi by CITUS“

2022-11-07 10:53
Bankas „Bigbank“ suteikė 6,32 mln. eurų paskolą Vilniuje, Visoriuose plėtojamam butų projektui „Visi savi by CITUS“, kuriam valdyti buvo pasitelkta nekilnojamojo turto (NT) paslaugų bendrovė „Citus“. Projekto savininkas – uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicinė bendrovė UAB „Victory Development III“.
nuotrauka
CITUS nuotr.


Minimos įmonės
Citus, UAB
Bigbank AS filialas,
Daugiabučių projektas pradėtas vystyti praėjusių metų kovą šiaurinėje Vilniaus miesto dalyje, Visorių rajone. Jo plotas sieks 6295 kv. m, o naujiesiems gyventojams bus įrengti 125 butai. Pasak projekto savininko Manto Galdiko, kiek atokiau nuo miesto centro esanti lokacija buvo pasirinkta atsižvelgiant į projekto koncepciją ir rinkos diktuojamą poreikį.

„Tai lokacija, kuri leidžia įgyvendinti norą būti per žingsnį nuo miesto centro ir jausti ryšį su gamta. Naujasis projektas ribojasi su natūraliu mišku – Visorių parko dalimi, kas dažniausiai ir lemia apsisprendimą turėti savo namus būtent čia. Mišką pajusti, praktiškai, galima pro atvertą namų langą, iš savo balkono, terasos ar kiemelio. Tankėjančioje sostinėje tokių unikalių galimybių mažėja. Be to, arti esanti gerai išplėtota aplinkinių mikrorajonų infrastruktūra, patogus susisiekimas ir moderni aplinka didina potencialų būsto vertės prieaugį ateityje“, – lokacijos pasirinkimą grindžia įmonės pranešime cituojamas M. Galdikas.

CITUS, visi savi

Vystomame projekte daug dėmesio bus skirta objekto jaukumui bei saugumui, todėl nedidelė projekto bendruomenė – iki 125 naujakurių – tą pajus per įdiegtus modernius saugumo sprendimus.

Gyventojai čia jausis tarsi gyventų nuosavame name, kur saugu, gera ir ramu. Projekto teritorija yra uždara ir stebima vaizdo kameromis, saugumas užtikrinamas kodinėmis spynomis. Taip pat įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė su 126 vietomis.

Projektas „Visi savi by CITUS“ atitiks A++ energinę klasę ir išsiskirs draugiškomis aplinkai ir žmogui idėjomis. Pietinė projekto sklypo dalis ribojasi su 47 ha dydžio Visorių miško parku, o per ateinančius metus objekto teritorijoje planuojama pasodinti daug įvairiaspalvių želdinių bei įrengti žaliąsias zonas su moderniais mažosios architektūros elementais.

CITUS, visi savi

„Šiandien rinkai siūlomi nauji projektai pasižymi tvarumu ir patraukliais poilsio bei laisvalaikio sprendimais šalia namų, kuriuos ypač vertina šiuolaikiški miesto žmonės bei šeimos. Tad vidiniame sklypo kieme bus įrengtos pynės, karuselė ir batutai vaikams, modernūs ir patvarūs sporto treniruokliai, išskirtinė, privati lounge zona su pergola“, – apie „Visi savi by CITUS“ idėją pasakoja M. Galdikas.

„Visi savi by CITUS“ pirkėjai gali rinktis 1–4 kambarių butus, kurių dydžiai siekia nuo 26 kv. m iki 101 kv. m ploto.

Anot Deivido Žuko, „Bigbank“ verslo paskolų skyriaus vadovo, su „Visi savi by CITUS“ plėtotoju bankas turi nemažą ankstesnę patirtį – finansavo ne vieną jų plėtojamą objektą Vilniaus mieste.

CITUS, visi savi„Klientas turi didelę patirtį plėtojant būsto projektus, prie kurių įgyvendinimo ne kartą finansiškai esame prisidėję. Kiekvienu atveju buvome patenkinti bendradarbyste, todėl sutikome finansuoti ir šį projektą“, – sako finansų ekspertas.

Jis teigia, kad kiekvienas naujas prašymas finansuoti bet kokį naują objektą yra svarstomas atskirai. Atsižvelgiama į jo patrauklumą, riziką bei likvidumą.

„Toks, didesnis nei vidutinės apimties objektas, šiuo metu rinkoje yra itin paklausus. Nors jis dar nepabaigtas, tačiau jau dabar yra rezervuota apie 60 proc. visų butų. Tad pagal šį rodiklį matome, kad pajamos iš būstų pardavimo užbaigus projektą pilnai dengtų kreditą, todėl galime būti ramūs dėl objekto likvidumo ir kredito pasidengimo“, – teigia „Bigbank“ atstovas.

„Bigbank“ palankumą Visoriuose vystomo projekto atžvilgiu lėmė ir tai, kad tai ne ateities, o jau šiuo metu sklandžiai įgyvendinamas projektas.

„Statybos leidimai, visi reikalingi dokumentai, pradėtas statybų procesas bei projekto vystymo greitis – visa tai nuo pat pradžių teikė saugumą ir aiškumą. Taip pat projektas turi tikslią perspektyvą laike – kitų metų viduryje jis jau turėtų būti užbaigtas, dabartinėje rinkoje tas irgi aktualu“, – pažymi D. Žukas.

Anot jo, projektas jau turi savo klientų ratą, yra itin vertinamas ir patrauklus plačiai pirkėjų auditorijai.

„Esame finansavę ne vieną objektą panašioje lokacijoje ir išankstiniai butų pardavimai tiek tada, tiek ir dabar rodo, kad tai patraukli vieta ieškantiems būsto. Be to, garantijų ir saugumo suteikė, kad tai pakankamai standartinis projektas, savo kainodara taikantis į aukštesnę ekonominę klasę. Žinoma, žavesio jam pridėjo supanti žaluma ir ramybė, netoliese esantis miškas ir visa infrastruktūra, kurios žmonėms reikia“, – tvirtina banko atstovas.

Projekto „Visi savi by CITUS“ statybos prasidėjo 2022 m. kovą. Pagrindinis finansuotojas – bankas „Bigbank“, kuris suteikė 6,32 mln. eurų paskolą. Šiuo metu statybos darbai jau perkopė 60 proc., parduota daugiau nei pusė visų butų. Statybos darbus planuojama pabaigti 2023 metų viduryje. 

CITUS iliustr.

Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-05-21 14:36
Investicija į nekilnojamąjį turtą (NT) lietuviams visada buvo viliojantis pasirinkimas, tai atskleidė ir pandemija, kai dažnas puolė ieškoti antro būsto pajūryje ar sodybos užmiestyje. Pranešime cituojamas NT ekspertas Marius Bružas sako, kad nors šis bumas jau praėjo, išskirtinio būsto poreikis yra...
nuotrauka
2024-05-21 13:13
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ verslo centro „Business Stadium Central“ vidaus inžinerinių sistemų montavimo rangovais pasirinko Lietuvos įmones „Aktinis“, „Todera“, „Ivalta“, „PoolPro“. Bendra su rangovais sudarytų sutarčių vertė – 5,6 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-21 12:56
Kada prekybos centras gali vadintis tvariu? Ar tam užtenka deramai surūšiuoti atliekas ir pakeisti lemputes? Vienas iš technologiškai pažangiausių „Nordika“ tvarumo aspektų – R8 tech įrankio, kuris paremtas dirbtiniu intelektu, naudojimas. Ši automatizavimo sistema valdo prekybos centro šildymo, vė...
nuotrauka
2024-05-21 09:50
Dar prieš kelerius metus prie rekordinio efektyvumo saulės elementų kūrimo prisidėję Kauno technologijos universiteto (KTU) chemikai šiemet išradimą dar patobulino. Pasak jų, tai – itin svarbus žingsnis link naujos kartos saulės elementų gamybos.
nuotrauka
2024-05-21 07:11
Apie 40 % visų šalčio tiltų pastate susidaro dėl sienų ir kolonų. Ir tai lemia apie 10 % šildymo energijos nuostolių. Vokietijos įmonė SCHÖCK BAUTEILE GmbH sukūrė ir rinkai pasiūlė tvarių, patogių ir aukštos kokybės sprendimų – SCHÖCK SCONNEX gaminių asortimentą, prisidedantį prie tvaraus pastato ko...
nuotrauka
2024-05-20 10:51
Ekonomikos ir inovacijų ministerija investuoja į Lietuvoje veikiančių verslo paslaugų centrų modernizavimą. Skelbiamas 2,4 mln. eurų kvietimas teikti projektų įgyvendinimo planus verslo paslaugų centrams, norintiems automatizuoti savo veiklos procesus.
nuotrauka
2024-05-15 08:30
Vilniaus vakarinėje dalyje, šalia Buivydiškių tvenkinio, neseniai iškilęs modernus 5 aukštų biurų pastatas „Vestum" vilioja nuomininkus. Naujasis nekilnojamojo turto objektas vienoje iš pagrindinių Vilniaus miesto sankryžų, kur susikerta Šiaurinė gatvė ir Vakarinis aplinkkelis, pirmiausia domina pat...
nuotrauka
2024-05-14 10:50
Praėję metai UAB „Merko statyba“ buvo sėkmingi naujai pasirašytomis generalinės rangos sutartimis. Šiais metais jau matomi akivaizdūs jų rezultatai – 2024 metų pirmo ketvirčio UAB Merko statyba apyvarta iš generalinės rangos sutarčių pasiekė 49 mln. eurų. Palyginimui – 2023 metų pirmą ketvirtį šis s...
nuotrauka
2024-05-10 09:10
Pirmieji keturi šių metų mėnesiai pagal įregistruotų nekilnojamojo turto (NT) sandorių skaičių atsilieka nuo praėjusių metų – reikšmingesnių pokyčių neįnešė ir balandžio mėnuo, skelbia įregistruotus NT sandorius analizuojantis Registrų centras.
nuotrauka
2024-05-10 08:09
„Turto bankas“ paskelbė išskirtinį aukcioną laikinojoje sostinėje – parduodamas prestižinis administracinis pastatas su inžineriniais statiniais ir žemės sklypo dalimi centrinėje Kauno miesto dalyje, Laisvės alėjoje. Pradinė kaina aukcione, nustatyta nepriklausomų vertintojų, siekia 1, 7 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-09 09:36
Akcinė bendrovė „Via Lietuva“ gegužės mėnesio pradžioje pradeda konsultacijas dėl Valstybinio ir privataus kapitalo partnerystės principu vystomų projektų įgyvendinimo galimybių. Šio finansavimo modelio pritaikymas leistų kur kas greičiau įgyvendinti svarbiausius šalies kelių infrastruktūros gerinim...
nuotrauka
2024-05-09 07:20
Įmonė „Ukmergės gelžbetonis“ jau trečius metus gamina pilkąjį polistireninį putplastį BIOPORĄ. Šios termoizoliacinės medžiagos gamybai naudojamos ne iškastinės, o iš atsinaujinančių energijos šaltinių gaunamos žaliavos, t. y. nafta keičiama biodujomis, gautomis iš maisto atliekų.
nuotrauka
2024-05-07 10:09
Į vienos didžiausių pastatų priežiūros ir inžinierinių sprendimų grupių Baltijos šalyse „Civinity" valdybą paskirtas naujas nepriklausomas valdybos narys – pasaulyje pirmaujančios mobilumo paslaugas teikiančios technologijų bendrovės „Trafi" bendraįkūrėjas Martynas Gudonavičius.
nuotrauka
2024-05-06 07:57
Sandėliai, komercinės ir pramoninės paskirties pastatai dažnai susiduria su betoninių grindų ir pamatų nusėdimo problemomis. Nors iš pradžių tai gali atrodyti nereikšminga problema, svarbu mokėti pastebėti situacijas, kai konstrukcijos nusėda. Ilgainiui nusėdusios betoninės grindys ar pamatai gali p...
nuotrauka
2024-05-06 06:33
Vilniaus miesto savivaldybės administracija praneša koreguosianti Daugiafunkcio komplekso projektą. Projekto korekcijas darkart svarstys Vilniaus miesto savivaldybės Taryba.
nuotrauka
2024-05-03 13:49
Turto bankas viešojo aukciono metu už beveik 700 tūkst. eurų pardavė uždarosios akcinės bendrovės „Šilutės polderiai“ 81,02 proc. akcijų paketą.
nuotrauka
2024-05-03 07:41
Komercinių ir muitinės sandėlių paslaugas teikianti UAB „Transnest“ gamybinės paskirties pastato su sandėliavimo ir administracinėmis patalpomis statybai Klaipėdoje pasirinko valdymo modelį be generalinio rangovo. Siekiant kuo efektyvesnės objekto statybos kainos, bendrovė projekto valdymą patikėjo ...
nuotrauka
2024-05-02 15:27
Priemiesčių patrauklumą didina visas privalumų paketas: tai ne tik galimybė pasinaudoti valstybės parama, bet ir tai, kad galima įsikurti kur kas erdvesniame būste, turėti savą kiemą arba būnant kur kas arčiau gamtos naudotis kitomis, tik miestui būdingomis galimybėmis.
nuotrauka
2024-05-02 13:39
SBA grupės investicijų valdymo bendrovė „Capitalica Asset Management" pabaigė žaliausio biurų komplekso Rygoje „Verde" statybos darbus. 45 tūkst. kv. m. dydžio dviejų pastatų verslo komplekse iš viso įsikurė 19 Latvijos ir tarptautinių įmonių. Pirmojo „Capitalica Asset Management" projekto Latvijoje...
nuotrauka
2024-05-02 10:47
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Realco“ duomenimis, šių metų balandį Vilniaus pirminėje NT rinkoje parduoti 207 būstai ir fiksuoti 7 sutarčių nutraukimai. Palyginti su kovu, kai parduoti 234 būstai, pardavimai sumenko 11,5 proc. 106 būstai balandį parduoti ekonominiame, 91 vidutiniame ir...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas