2023 gruodžio 3 d. sekmadienis, 7:17
Reklama  |  facebook

Suteikė 6,32 mln. eurų paskolą daugiabučių projektui „Visi savi by CITUS“

2022-11-07 10:53
Bankas „Bigbank“ suteikė 6,32 mln. eurų paskolą Vilniuje, Visoriuose plėtojamam butų projektui „Visi savi by CITUS“, kuriam valdyti buvo pasitelkta nekilnojamojo turto (NT) paslaugų bendrovė „Citus“. Projekto savininkas – uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicinė bendrovė UAB „Victory Development III“.
nuotrauka
CITUS nuotr.


Minimos įmonės
Citus, UAB
Bigbank AS filialas,
Daugiabučių projektas pradėtas vystyti praėjusių metų kovą šiaurinėje Vilniaus miesto dalyje, Visorių rajone. Jo plotas sieks 6295 kv. m, o naujiesiems gyventojams bus įrengti 125 butai. Pasak projekto savininko Manto Galdiko, kiek atokiau nuo miesto centro esanti lokacija buvo pasirinkta atsižvelgiant į projekto koncepciją ir rinkos diktuojamą poreikį.

„Tai lokacija, kuri leidžia įgyvendinti norą būti per žingsnį nuo miesto centro ir jausti ryšį su gamta. Naujasis projektas ribojasi su natūraliu mišku – Visorių parko dalimi, kas dažniausiai ir lemia apsisprendimą turėti savo namus būtent čia. Mišką pajusti, praktiškai, galima pro atvertą namų langą, iš savo balkono, terasos ar kiemelio. Tankėjančioje sostinėje tokių unikalių galimybių mažėja. Be to, arti esanti gerai išplėtota aplinkinių mikrorajonų infrastruktūra, patogus susisiekimas ir moderni aplinka didina potencialų būsto vertės prieaugį ateityje“, – lokacijos pasirinkimą grindžia įmonės pranešime cituojamas M. Galdikas.

CITUS, visi savi

Vystomame projekte daug dėmesio bus skirta objekto jaukumui bei saugumui, todėl nedidelė projekto bendruomenė – iki 125 naujakurių – tą pajus per įdiegtus modernius saugumo sprendimus.

Gyventojai čia jausis tarsi gyventų nuosavame name, kur saugu, gera ir ramu. Projekto teritorija yra uždara ir stebima vaizdo kameromis, saugumas užtikrinamas kodinėmis spynomis. Taip pat įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė su 126 vietomis.

Projektas „Visi savi by CITUS“ atitiks A++ energinę klasę ir išsiskirs draugiškomis aplinkai ir žmogui idėjomis. Pietinė projekto sklypo dalis ribojasi su 47 ha dydžio Visorių miško parku, o per ateinančius metus objekto teritorijoje planuojama pasodinti daug įvairiaspalvių želdinių bei įrengti žaliąsias zonas su moderniais mažosios architektūros elementais.

CITUS, visi savi

„Šiandien rinkai siūlomi nauji projektai pasižymi tvarumu ir patraukliais poilsio bei laisvalaikio sprendimais šalia namų, kuriuos ypač vertina šiuolaikiški miesto žmonės bei šeimos. Tad vidiniame sklypo kieme bus įrengtos pynės, karuselė ir batutai vaikams, modernūs ir patvarūs sporto treniruokliai, išskirtinė, privati lounge zona su pergola“, – apie „Visi savi by CITUS“ idėją pasakoja M. Galdikas.

„Visi savi by CITUS“ pirkėjai gali rinktis 1–4 kambarių butus, kurių dydžiai siekia nuo 26 kv. m iki 101 kv. m ploto.

Anot Deivido Žuko, „Bigbank“ verslo paskolų skyriaus vadovo, su „Visi savi by CITUS“ plėtotoju bankas turi nemažą ankstesnę patirtį – finansavo ne vieną jų plėtojamą objektą Vilniaus mieste.

CITUS, visi savi„Klientas turi didelę patirtį plėtojant būsto projektus, prie kurių įgyvendinimo ne kartą finansiškai esame prisidėję. Kiekvienu atveju buvome patenkinti bendradarbyste, todėl sutikome finansuoti ir šį projektą“, – sako finansų ekspertas.

Jis teigia, kad kiekvienas naujas prašymas finansuoti bet kokį naują objektą yra svarstomas atskirai. Atsižvelgiama į jo patrauklumą, riziką bei likvidumą.

„Toks, didesnis nei vidutinės apimties objektas, šiuo metu rinkoje yra itin paklausus. Nors jis dar nepabaigtas, tačiau jau dabar yra rezervuota apie 60 proc. visų butų. Tad pagal šį rodiklį matome, kad pajamos iš būstų pardavimo užbaigus projektą pilnai dengtų kreditą, todėl galime būti ramūs dėl objekto likvidumo ir kredito pasidengimo“, – teigia „Bigbank“ atstovas.

„Bigbank“ palankumą Visoriuose vystomo projekto atžvilgiu lėmė ir tai, kad tai ne ateities, o jau šiuo metu sklandžiai įgyvendinamas projektas.

„Statybos leidimai, visi reikalingi dokumentai, pradėtas statybų procesas bei projekto vystymo greitis – visa tai nuo pat pradžių teikė saugumą ir aiškumą. Taip pat projektas turi tikslią perspektyvą laike – kitų metų viduryje jis jau turėtų būti užbaigtas, dabartinėje rinkoje tas irgi aktualu“, – pažymi D. Žukas.

Anot jo, projektas jau turi savo klientų ratą, yra itin vertinamas ir patrauklus plačiai pirkėjų auditorijai.

„Esame finansavę ne vieną objektą panašioje lokacijoje ir išankstiniai butų pardavimai tiek tada, tiek ir dabar rodo, kad tai patraukli vieta ieškantiems būsto. Be to, garantijų ir saugumo suteikė, kad tai pakankamai standartinis projektas, savo kainodara taikantis į aukštesnę ekonominę klasę. Žinoma, žavesio jam pridėjo supanti žaluma ir ramybė, netoliese esantis miškas ir visa infrastruktūra, kurios žmonėms reikia“, – tvirtina banko atstovas.

Projekto „Visi savi by CITUS“ statybos prasidėjo 2022 m. kovą. Pagrindinis finansuotojas – bankas „Bigbank“, kuris suteikė 6,32 mln. eurų paskolą. Šiuo metu statybos darbai jau perkopė 60 proc., parduota daugiau nei pusė visų butų. Statybos darbus planuojama pabaigti 2023 metų viduryje. 

CITUS iliustr.

Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2023-12-01 14:09
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Realco“ duomenimis, šių metų lapkričio mėnesį Vilniaus pirminėje NT rinkoje parduotas 171 naujas būstas ir fiksuota 15 sutarčių nutraukimų. Iš visų praėjusį mėnesį parduotų būstų 30 buvo rezervuoti ankstesniais mėnesiais, o į lapkričio statistiką įtraukti ...
nuotrauka
2023-11-28 12:23
Tęsdamas ilgalaikį bendradarbiavimą, „Luminor" bankas suteikė 10,4 mln. eurų ilgalaikę paskolą vienai didžiausių nekilnojamojo turto plėtotojų Baltijos šalyse „Sirin Development", plėtojančiai A klasės logistikos parką „Rumbula" Rygoje. Projektas buvo įgyvendinamas keliais etapais – ketvirtasis 28 t...
nuotrauka
2023-11-28 11:58
Neseniai užbaigtas, daugiau nei 6 mln. eurų kainavęs naujausias Kauno technologijos universiteto (KTU) projektas – tarpdisciplininio prototipavimo laboratorijų centras „M-Lab“. Mokslininkų poreikius atliepiančios aukšto lygio laboratorijos, poilsio ir susitikimų erdvės bei įvairūs technologiniai spr...
nuotrauka
2023-11-27 10:01
Sąnaudų požiūriu gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyba nuo šių metų rugsėjo mėnesio atpigo po 0,5 proc., o pastatų remontas – 0,4 proc.
nuotrauka
2023-11-27 09:28
Daugiau nei ketvirtį amžiaus – nuo 1996 metų Vilniaus miestą planavusi ir jo skaitmenizavimo procesus vysčiusi bendrovė „Vilniaus planas“ keičia vizualinį identitetą – nuo šiol ji tampa „ID Vilnius“.
nuotrauka
2023-11-24 16:17
Tarptautinis Šiaulių oro uostas šią savaitę paskelbė turimo paskutinio laisvo žemės sklypo aukcioną, kuris įvyks gruodžio 18 d. Į jį tikimasi pritraukti logistikos ar sandėliavimo veikla užsiimantį investuotoją. Oro uosto vadovė Aurelija Kuezada teigia, kad atsižvelgiant į oro uostų specifiką, tokia...
nuotrauka
2023-11-24 09:56
Didžiausias Baltijos šalyse privataus kapitalo fondų valdytojas „BaltCap" nutraukė sutartį su fondo „BaltCap Infrastructure Fund" (BInF) partneriu Šarūnu Stepukoniu ir kreipėsi į teisėsaugą po to, kai BInF finansų direktoriai nustatė veiklos pažeidimų tvarkant jo vadovaujamo fondo finansus. Vadovav...
nuotrauka
2023-11-24 09:35
„Ruukki Construction“, priklausanti „SSAB“ grupei, statybos bendrovė „Peab“ bei nekilnojamojo turto bendrovė „Wihlborgs“ Lunde (Švedija) pristato pirmąjį pasaulyje pastatą, kurio statyboms buvo naudojamas plienas, pagamintas nenaudojant iškastinio kuro. Pastato sienų ir stogo konstrukcijas suprojekt...
nuotrauka
2023-11-24 07:56
Statyba paprastai orientuota į žmogų. Statybos ir rekonstravimo darbai Lietuvos zoologijos sode Kaune įvedė dar vieną, patį svarbiausią šiame objekte elementą – gyvūnus. Tad įmonei STATYBOS RITMAS, šio projekto generaliniam rangovui, teko įgyvendinti netradicinį projektą.
nuotrauka
2023-11-23 13:28
Vievyje oficialiai atidaryti senjorų globos namai „Gemma" Vievio namai, kuriuose jau apsigyveno pirmieji senjorai. Tarp jų – ir Amerikos lietuvė, atvykusi tiesiai iš oro uosto. Kone 5 tūkst. kv. m ploto komplekse galės apsigyventi 160 senjorų.
nuotrauka
2023-11-22 12:56
Skaitmenizavimo procesai sparčiai keičia visą pasaulį, o šiame kontekste tampa aišku – jei valstybė ir verslas neinvestuos į dirbtinio intelekto galimybių išnaudojimą, didžiųjų duomenų įveiklinimo sprendinius ir kitus skaitmeninius įrankius, ilgainiui didės skaitmeninė atskirtis tarp pažengusių ir p...
nuotrauka
2023-11-22 12:28
Universitetai ir kolegijos praktikas įmonėse studentams yra įtraukusios į privalomąją studijų programą. Verslas šį praktinį teorinių žinių pritaikymą sutinka palankiai, nes tai leidžia viduje užsiauginti trūkstamus darbuotojų resursus. Ar praktika studijų metais gali išspręsti šį iššūkį ir kokią nau...
nuotrauka
2023-11-21 13:42
Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) akredituotoje elektromagnetinio suderinamumo laboratorijoje Kaune bus įrengta pusiau beaidė kamera (SAC) su valdymo kambariu. Beveik 1,8 mln. eurų vertės sutartis pasirašyta su įmone „Statela", kuri atstovauja ETS-Lindgren, pasaulinio lygio beaidžių kamerų gamintoją.
nuotrauka
2023-11-20 13:31
Švedų statytojai pristato naujovę – išmaniąsias namų bendruomenes, kuriose energija ne tik gaminama, bet ir optimizuojama, taip sumažinant sąskaitas bei siūlant tvarų, modernų gyvenimą. Joje pritaikomi sprendimai dėl panašaus klimato gali tapti sektinu pavyzdžiu ir Lietuvos NT rinkai.
nuotrauka
2023-11-17 13:26
Vyriausybė pritarė Gedimino pr. 38, Vilniuje esančio pastato atnaujinimo projektui. Sovietmečiu statytas, energetiškai neefektyvus ir nusidėvėjęs pastatas po modernizacijos taps šiuolaikiškais ir tvariais valstybės įstaigų namais. Projekto įgyvendinimui jau gauta beveik 10 mln. eurų Aplinkos projekt...
nuotrauka
2023-11-17 10:36
„Ruukki Construction", priklausanti „SSAB" grupei, bendradarbiauja su „Honkarakenne", siekiant išbandyti „SSAB" plieno pritaikymą stogo dangų gamybos procese. Pirmasis stogas, pagamintas iš plieno be iškastinio kuro, bus montuojamas ant „Honka" rąstinio namo, kuris yra statomas Klaukkala, Suomijoje....
nuotrauka
2023-11-17 08:08
Pasak Valstybės duomenų agentūros, šių metų trečiąjį ketvirtį Lietuvoje iš viso pabaigta statyti 2 190 naujų gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų. Tai 1,7 proc. daugiau nei atitinkamą ketvirtį 2022-aisiais.
nuotrauka
2023-11-16 15:09
Įmonių grupė „Northway" Vilniuje pradeda plėtoti didžiausią Europoje biotechnologijų miestą BIO CITY. Šalia Molėtų plento esančioje teritorijoje, prilygstančioje 10-iai futbolo aikštynų, įsikurs 6 dideli biotechnologijų kompleksai – keturios gamyklos ir du mokslo tiriamieji centrai. Juose bus vystom...
nuotrauka
2023-11-16 12:02
Siekiant paspartinti projekto užbaigimą, Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) rekonstrukcijai Vyriausybė papildomai skyrė 4 mln. 389 tūkst. eurų. Šios lėšos LNDT prašymu skirtos vykdomam tęstiniam investicijų projektui „Lietuvos nacionalinio dramos teatro pastato Vilniuje, Gedimino pr. 4, reko...
nuotrauka
2023-11-15 13:49
2023 m. rugsėjį šalyje atlikta statybos darbų už 549,6 mln. EUR to meto kainomis. Pašalinus sezono ir darbo dienų skaičiaus įtaką, tai 1,1 proc. daugiau nei rugpjūtį (palyginamosiomis kainomis).

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas