2023 vasario 6 d. pirmadienis, 5:48
Reklama  |  facebook

Suteikė 6,32 mln. eurų paskolą daugiabučių projektui „Visi savi by CITUS“

2022-11-07 10:53
Bankas „Bigbank“ suteikė 6,32 mln. eurų paskolą Vilniuje, Visoriuose plėtojamam butų projektui „Visi savi by CITUS“, kuriam valdyti buvo pasitelkta nekilnojamojo turto (NT) paslaugų bendrovė „Citus“. Projekto savininkas – uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicinė bendrovė UAB „Victory Development III“.
nuotrauka
CITUS nuotr.


Minimos įmonės
Citus, UAB
Bigbank AS filialas,
Daugiabučių projektas pradėtas vystyti praėjusių metų kovą šiaurinėje Vilniaus miesto dalyje, Visorių rajone. Jo plotas sieks 6295 kv. m, o naujiesiems gyventojams bus įrengti 125 butai. Pasak projekto savininko Manto Galdiko, kiek atokiau nuo miesto centro esanti lokacija buvo pasirinkta atsižvelgiant į projekto koncepciją ir rinkos diktuojamą poreikį.

„Tai lokacija, kuri leidžia įgyvendinti norą būti per žingsnį nuo miesto centro ir jausti ryšį su gamta. Naujasis projektas ribojasi su natūraliu mišku – Visorių parko dalimi, kas dažniausiai ir lemia apsisprendimą turėti savo namus būtent čia. Mišką pajusti, praktiškai, galima pro atvertą namų langą, iš savo balkono, terasos ar kiemelio. Tankėjančioje sostinėje tokių unikalių galimybių mažėja. Be to, arti esanti gerai išplėtota aplinkinių mikrorajonų infrastruktūra, patogus susisiekimas ir moderni aplinka didina potencialų būsto vertės prieaugį ateityje“, – lokacijos pasirinkimą grindžia įmonės pranešime cituojamas M. Galdikas.

CITUS, visi savi

Vystomame projekte daug dėmesio bus skirta objekto jaukumui bei saugumui, todėl nedidelė projekto bendruomenė – iki 125 naujakurių – tą pajus per įdiegtus modernius saugumo sprendimus.

Gyventojai čia jausis tarsi gyventų nuosavame name, kur saugu, gera ir ramu. Projekto teritorija yra uždara ir stebima vaizdo kameromis, saugumas užtikrinamas kodinėmis spynomis. Taip pat įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė su 126 vietomis.

Projektas „Visi savi by CITUS“ atitiks A++ energinę klasę ir išsiskirs draugiškomis aplinkai ir žmogui idėjomis. Pietinė projekto sklypo dalis ribojasi su 47 ha dydžio Visorių miško parku, o per ateinančius metus objekto teritorijoje planuojama pasodinti daug įvairiaspalvių želdinių bei įrengti žaliąsias zonas su moderniais mažosios architektūros elementais.

CITUS, visi savi

„Šiandien rinkai siūlomi nauji projektai pasižymi tvarumu ir patraukliais poilsio bei laisvalaikio sprendimais šalia namų, kuriuos ypač vertina šiuolaikiški miesto žmonės bei šeimos. Tad vidiniame sklypo kieme bus įrengtos pynės, karuselė ir batutai vaikams, modernūs ir patvarūs sporto treniruokliai, išskirtinė, privati lounge zona su pergola“, – apie „Visi savi by CITUS“ idėją pasakoja M. Galdikas.

„Visi savi by CITUS“ pirkėjai gali rinktis 1–4 kambarių butus, kurių dydžiai siekia nuo 26 kv. m iki 101 kv. m ploto.

Anot Deivido Žuko, „Bigbank“ verslo paskolų skyriaus vadovo, su „Visi savi by CITUS“ plėtotoju bankas turi nemažą ankstesnę patirtį – finansavo ne vieną jų plėtojamą objektą Vilniaus mieste.

CITUS, visi savi„Klientas turi didelę patirtį plėtojant būsto projektus, prie kurių įgyvendinimo ne kartą finansiškai esame prisidėję. Kiekvienu atveju buvome patenkinti bendradarbyste, todėl sutikome finansuoti ir šį projektą“, – sako finansų ekspertas.

Jis teigia, kad kiekvienas naujas prašymas finansuoti bet kokį naują objektą yra svarstomas atskirai. Atsižvelgiama į jo patrauklumą, riziką bei likvidumą.

„Toks, didesnis nei vidutinės apimties objektas, šiuo metu rinkoje yra itin paklausus. Nors jis dar nepabaigtas, tačiau jau dabar yra rezervuota apie 60 proc. visų butų. Tad pagal šį rodiklį matome, kad pajamos iš būstų pardavimo užbaigus projektą pilnai dengtų kreditą, todėl galime būti ramūs dėl objekto likvidumo ir kredito pasidengimo“, – teigia „Bigbank“ atstovas.

„Bigbank“ palankumą Visoriuose vystomo projekto atžvilgiu lėmė ir tai, kad tai ne ateities, o jau šiuo metu sklandžiai įgyvendinamas projektas.

„Statybos leidimai, visi reikalingi dokumentai, pradėtas statybų procesas bei projekto vystymo greitis – visa tai nuo pat pradžių teikė saugumą ir aiškumą. Taip pat projektas turi tikslią perspektyvą laike – kitų metų viduryje jis jau turėtų būti užbaigtas, dabartinėje rinkoje tas irgi aktualu“, – pažymi D. Žukas.

Anot jo, projektas jau turi savo klientų ratą, yra itin vertinamas ir patrauklus plačiai pirkėjų auditorijai.

„Esame finansavę ne vieną objektą panašioje lokacijoje ir išankstiniai butų pardavimai tiek tada, tiek ir dabar rodo, kad tai patraukli vieta ieškantiems būsto. Be to, garantijų ir saugumo suteikė, kad tai pakankamai standartinis projektas, savo kainodara taikantis į aukštesnę ekonominę klasę. Žinoma, žavesio jam pridėjo supanti žaluma ir ramybė, netoliese esantis miškas ir visa infrastruktūra, kurios žmonėms reikia“, – tvirtina banko atstovas.

Projekto „Visi savi by CITUS“ statybos prasidėjo 2022 m. kovą. Pagrindinis finansuotojas – bankas „Bigbank“, kuris suteikė 6,32 mln. eurų paskolą. Šiuo metu statybos darbai jau perkopė 60 proc., parduota daugiau nei pusė visų butų. Statybos darbus planuojama pabaigti 2023 metų viduryje. 

CITUS iliustr.

Statybunaujienos.lt
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2023-02-03 11:00
Dėl didėjančio automobilių skaičiaus ir su tuo susijusios būtinybės naujai statomuose objektuose užtikrinti reikiamą stovėjimo vietų skaičių, projektuojamos vis gilesnės automobilių stovėjimo aikštelės. Dažnai dėl tankaus miesto užstatymo, įskaitant ir senamiesčius, užstatymo teritorijose su nuolydž...
nuotrauka
2023-02-02 08:10
Atgimsta dar vienas Kauno miesto istorinis pastatas – architekto Karolio Reisono projektuota Evangelikų reformatų bažnyčia (E. Ožeškienės g. 41). Jau parengti architektų grupės UAB „Senamiesčio projektai“ tvarkybos darbų projektiniai pasiūlymai, pagal kuriuos bus restauruota Evangelikų reformatų baž...
nuotrauka
2023-02-02 07:21
Statinio statybos techninis prižiūrėtojas turi turėti ne tik reikiamų kompetencijų, išsilavinimą, bet ir praktinės patirties, įsitikinęs inžinierius Ridas Verpečinskas, MB „Gorikliai“ statybų techninės priežiūros vadovas.
nuotrauka
2023-02-02 06:11
Vilniaus oro uoste pradėtos naujo išvykimo terminalo statybos: startavo visai Lietuvos aviacijai strategiškai svarbus projektas. Apie tai paskelbta sausio 31 dieną oficialios ceremonijos metu. Teigiama, kad didelio masto projektas truks dvejus metus, visi darbai vyks veikiančiame oro uoste, o pirmie...
nuotrauka
2023-02-01 14:14
Transporto priemonėms judėti nuo Molėtų iki Pabradės miesto ir atgal taps dar saugiau, patogiau bei greičiau. Tvarios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ atliks šio kelio virš 5 km ilgio ruožo kapitalinį remontą. Darbus, kurie prasidės pasibaigus technologinei pertraukai, planuo...
nuotrauka
2023-02-01 07:38
Baseinų, šaldymo patalpų stogai yra veikiami drėgmės, garų, cheminių medžiagų, specifinės temperatūros. Tokia agresyvi aplinka verčia atidžiai rinktis stogo sistemas. Taigi ko reikia vengti ir kuo keisti tradicinius gaminius?
nuotrauka
2023-02-01 05:51
Aplinkos ministras Simonas Gentvilas lankėsi Kaune statomame specializuotame Laukinių gyvūnų globos centre (LGGC). Planuojama, kad centras, steigiamas prie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU), pradės veikti šių metų pabaigoje. Iki kovo pabaigos bus pastatyti ir įrengti pagrindiniai pastata...
nuotrauka
2023-01-31 15:06
Augant vilniečių galimybėms patekti į pirmuoju prioritetu pasirinktus darželius (pernai pateko apie 80 proc. vaikų), jaunų šeimų pamėgtame sostinės rajone per 20 mėnesių nuo kapsulės įkasimo pastatytas modernus 14 grupių 240 vietų lopšelis-darželis. Šiuo metu jį lanko 133 vaikai, netrukus pradės lan...
nuotrauka
2023-01-31 10:15
Sostinės senamiestyje, šalia S. Moniuškos skvero, restauruota šv. Kotrynos bažnyčia. Atnaujintas vėlyvojo baroko laikų pastatas, pagal restauravimo programas sutvarkyti kryžiai ir fasadinės skulptūros, o bažnyčia apšviesta specialiais, meno vertybes tausojančiais LED šviestuvais.
nuotrauka
2023-01-31 06:43
Ignalinos atominėje elektrinėje (IAE) įvykdytas projektas, kurio metu nuo branduolinio kuro dalių (nuobirų) išvalytas kuro išlaikymo baseinų dugnas.
nuotrauka
2023-01-30 13:24
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ šiemet į NT projektus Lietuvoje investuos 114 mln. eurų – apie 13 mln. eurų daugiau nei 2022 metais. Didžioji dalis investicijų – 89 mln. eurų – bus nukreiptos į negyvenamosios paskirties projektus – prekybinius sandėlius (stock-office) bei viešosio...
nuotrauka
2023-01-30 09:26
Statydami naujus pastatus, tiek daugiabučius, tiek ir individualius gyvenamuosius namus, siekiame, kad jie būtų energiškai efektyvūs, kokybiški ir ilgaamžiai. Siekiame, kad išlaidos būsto šildymui būtų kuo mažesnės, o gyvenamoji aplinka sveika ir patogi.
nuotrauka
2023-01-30 04:49
Pernai Druskininkuose pradėti ir šiuo metu tęsiami vilos „Oazė“, esančios V. Krėvės g. 6, tvarkybos darbai. Darbus vykdo UAB „Paveldo sprendimai LT“. Sausį ši įmonė pradėjo ir Vilos pastatų kompleksui priklausančios medinės vilos tvarkybos darbus pagal architektės Marijos Nemunienės parengtą projekt...
nuotrauka
2023-01-27 15:24
Lazdynų daugiafunkcio komplekso statyba oficialiai baigėsi – Vilniaus miesto savivaldybė gavo Statybos inspekcijos patvirtintą statybos užbaigimo aktą, o tai reiškia, kad rangos darbai Lazdynų baseine baigti.
nuotrauka
2023-01-26 04:44
Industrinio nekilnojamojo turto (NT) vystymo ir valdymo bendrovė „Sirin Development“ įdiegė kokybės valdymo sistemos (9001) ir aplinkosaugos valdymo sistemos (14001) ISO standartus bei gavo tai patvirtinančius sertifikatus. Tokiu būdu bendrovė siekia gerinti įmonės vadybos ir paslaugų teikimo proces...
nuotrauka
2023-01-25 06:29
Praėjusių metų „Eikos statybos“ apyvarta, palyginus su 2021 m., išaugo daugiau kaip dvigubai. Verslui tai didžiulė grėsmė neįvykdyti įsipareigojimų. Tačiau laiku priimti įmonės valdymo sprendimai, stipri komanda ir principas „Statome kaip sau“ leido visus įsipareigojimus įvykdyti laiku ir išvengti n...
nuotrauka
2023-01-24 09:28
NT plėtros bendrovių grupė „Omberg group“ gavo statybų leidimą projektui „Stockholm“ Kaune ir pradeda paruošiamuosius statybų darbus. 7 tūkst. kv. m ploto daugiafunkcės paskirties patalpų kompleksas (angl. „stock-office“) sujungs sandėliavimo patalpas, pardavimo erdves ir biurus, o rinkoje išsiskirs...
nuotrauka
2023-01-24 07:24
Elektrėnuose įvyko iškilminga naujai statomo Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pastato kapsulės įleidimo ceremonija. Naujajame pastate ugniagesiai gelbėtojai dirbs modernioje, erdvioje, šiuolaikinėje gaisrinėje, kur bus įrengta 20 darbo vietų, poilsio patalpos darbuotojams, sporto salė, er...
nuotrauka
2023-01-20 12:12
Ištrupėjusia danga ir duobėmis vairuotojus pasitikdavusi aikštelė šalia buvusio Kauno „Merkurijaus“ teritorijos – jau praeitis. Jos vietoje iškilo daugiaaukštė automobilių saugykla. Naujasis objektas atpalaiduos centrines miesto gatves nuo pakraščiuose išrikiuotų automobilių. K. Donelaičio gatvės 65...
nuotrauka
2023-01-20 08:37
Vilniaus miesto moksleivių sveikatos centro laukia kardinalūs pokyčiai – sostinės savivaldybė pasirašė sutartį dėl Žirmūnų baseino tvarkymo darbų.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas