2023 rugsėjo 27 d. trečiadienis, 1:22
Reklama  |  facebook

Turto bankas: aukcionuose bus parduodami keli milijoninės vertės objektai

2023-05-01 20:20
Balandžio pabaigoje Turto bankas paskelbė apie aukcionuose parduodamus net keturis milijono eurų ir didesnės vertės valstybei nereikalingo turto objektus Vilniaus mieste. Vienas iš jų – buvusių ligoninės pastatų kompleksas su žemės sklypu prestižiniame sostinės Antakalnio rajone. Pradinė šio išskirtinio objekto kaina – beveik 3,7 mln. eurų, gautos lėšos bus skirtos VU Santaros klinikų Vaikų ligoninės projekto vystymui.
nuotrauka
Vienas iš aukcione parduodamų objektų – Žolyno g. 12 ir 16 numeriais pažymėtų buvusių ligoninės pastatų kompleksas Antakalnyje. Turto banko nuotr.


Minimos įmonės
Turto bankas, VĮ,

Žolyno g. 12 ir 16 numeriais pažymėtų buvusių ligoninės pastatų kompleksas (bendras plotas 1,5 tūkst. kv. m) Antakalnyje parduodamas su 0,6649 ha ploto žemės sklypu. Šį turtą iš Sveikatos apsaugos ministerijos Turto bankas perėmė dar 2021 m. rugsėjį, dalis vieno ligoninės pastato yra išnuomota iki metų galo Respublikiniam priklausomybės ligų centrui. Šio turto aukcionas numatytas birželio 19–20 dienomis.

„Šis objektas patenka į intensyvaus užstatymo zoną, tačiau kartu yra labai žalioje miesto dalyje, šalia plyti Pavilnių regioninis parkas, o iš Žolyno gatvės galima patekti į Sapieginės pažintinį taką. Strategiškai patraukli vieta galėtų būti tinkama išskirtinio gyvenamojo būsto projekto ar sveikatinimo bei gydymo paslaugas teikiančio objekto vystymui“, – Turto banko pranešime cituojama Pardavimų departamento direktorė Guoda Gurauskaitė.

Bendrabučio patalpos Naujojoje Vilnioje, Genių g. 13A

Bendrabučio patalpos Naujojoje Vilnioje, Genių g. 13A.

Birželio pradžioje aukcione bus parduodama dalis bendrabučio Naujojoje Vilnioje. Genių g. 13A, Vilniuje esantį pastatą Turto bankui 2020 m. perdavė Vilniaus kolegija. Kadaise jame buvo apgyvendinami kolegijos studentai, o dabar pastatas tuščias, dalyje pirmojo aukšto įrengti privatūs butai. Parduodamos patalpos išsidėsčiusios per 5 pastato aukštus, turi 5 atskirus įėjimus, kartu parduodamas visas rūsio, esančio po pastatu plotas. Pastatas – kvartalo viduryje, ramioje vietoje, šalia Naujosios Vilnios turgavietė, prekybos centrai, puikiai tinkamas gyvenamosios paskirties projekto vystymui. Pradinė objekto kaina – 2,685 mln. eurų.

Administracinės patalpos Žygimanto Liauksmino g. 4, Vilniuje – vos keletas žingsnių iki Katedros aikštės.

Administracinės patalpos Žygimanto Liauksmino g. 4, Vilniuje – vos keletas žingsnių iki Katedros aikštės.

Išskirtinis objektas siūlomas pačioje Vilniaus širdyje, visai šalia Katedros aikštės. Žygimanto Liauksmino g. 4, Vilniuje esančias patalpas su dalimi žemės sklypo Turto bankas perėmė iš Vilniaus teritorinių ligonių kasų. Bendras patalpų plotas daugiau nei 700 kv. m, jos turi atskirą įėjimą, išsidėsčiusios per du aukštus, kartu su patalpomis parduodama dalis neįrengtos palėpės. Objektas yra įtrauktas į nekilnojamųjų kultūros vertybių sąrašą.

„Šis objektas galėtų sudominti ieškančius administracinių patalpų senamiestyje, čia galėtų būti ir sveikatos priežiūros ir gydymo paslaugų klinika, ar vykdoma kitokio pobūdžio veikla“, – mano G. Gurauskaitė.

Registracija į šio objekto aukcioną prasideda gegužės 22 d., o pats aukcionas – gegužės 29 d. Pradinė objekto kaina 1,402 mln. eurų. Pardavus šį turtą gautos lėšos bus skirtos Turto banko vystomiems administracinio valstybės turto atnaujinimo ir modernizacijos projektams. 

Administracinis pastatas Vilniaus Jeruzalės rajone, Rugių g. 1 bus parduodamas aukcione birželį.

Dar vienas administracinis pastatas parduodamas Vilniaus Jeruzalės rajone. Rugių g. 1 esantis beveik 1,1 tūkst. kv. m ploto administracinis pastatas parduodamas su 0,2581 ha žemės sklypu. Pradinė objekto pardavimo kaina – 911 144 eurai. Registracija į aukcioną prasidės birželio pradžioje, o aukcionas vyks birželio 12–13 dienomis.

Kauno g., Vilniuje esančios administracinės patalpos parduotos už beveik 732 tūkst. eurų.

Kauno g., Vilniuje esančios administracinės patalpos parduotos už beveik 732 tūkst. eurų.

Tuo tarpu šią savaitę baigėsi administracinių patalpų Kauno g. 1A-501, Vilniuje aukcionas. Jame varžėsi 4 dalyviai, o kaina kilo nuo 518 300 eurų iki 731 969 eurų. Už šį objektą gautos lėšos bus skirtos Turto banko vykdomiems administracinio valstybės turto atnaujinimo ir modernizacijos projektams. Šiuo metu Turto bankas, rašoma pranešime, vykdo 32 modernizacijos projektus, kurių bendra vertė siekia apie 150 mln. eurų. 

Turto banko nuotr. 

Statybunaujienos.lt
Žymės  AukcionasObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2023-09-26 11:49
Žaliakalnio karūna tituluojamoje laikinosios sostinės vietoje išskirtinių būsto projektų ir NT paslaugų kompanijos „Citus“ valdomame projekte „Radio City by CITUS“ baigtas pirmasis etapas. Į jį investuota daugiau nei 8,3 mln. eurų.
nuotrauka
2023-09-26 08:36
Užsienio kapitalo įmonė LAYHER BALTIC jau 11 metų dalyvauja Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA), kuriai šiemet suėjo 30 metų, veikloje. Įmonės vadovas Viktoras Voroncovas sako, kad tapusi įtakinga, LSA turi žengti dar toliau – jungti kuo daugiau statybininkų: ne tik statybos ir susijusias įmones...
nuotrauka
2023-09-22 12:59
Diskusijose apie kvalifikuotų darbuotojų stoką bei jų pritraukimo galimybes vis dažniau atsigręžiama į emigracijoje gyvenančius ir į Lietuvą sugrįžti svajojančius mūsų piliečius. Juolab, kad grįžtančių į gimtinę ar rimtai ketinančių tai daryti skaičiai kasmet auga. Emigrantų, ypač kvalifikuotų darbu...
nuotrauka
2023-09-22 11:30
Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Homa Group“ keičia 2021 m. įsigyto viešbučio „Simple Plus“ pastato koncepciją ir pavadinimą. Šiuo metu Ševčenkos g. 21, Vilniaus Naujamiesčio rajone, atliekami paprastojo remonto darbai.
nuotrauka
2023-09-21 09:30
Pasaulyje gerai žinomas SIKA prekinis ženklas, kuriuo žymimos specifinės cheminės medžiagos, skirtos statybai, turi 113 metų patirtį, kuri prasidėjo Šveicarijoje. Šimtametė kompanijos istorija yra pagrindas, ant kurio kuriami modernios rinkos produktai ir kuris liudija šimtmečio patikrintą patikimum...
nuotrauka
2023-09-20 13:35
Tvarių miestų plėtros ir statybų bendrovės „YIT Lietuva“ sostinės Viršuliškių rajone baigiamą vystyti naują 18 aukštų „Sky Office“ verslo centrą savo naujiesiems biurams jau pasirinko keletas nuomininkų.
nuotrauka
2023-09-19 20:06
Viena didžiausių šalies statybos bendrovių „Naresta“ pasirašė generalinės rangos sutartį dėl nacionalinio stadiono komplekso Vilniuje pirmojo etapo statybų. Sutartis pasirašyta su stadiono projektą įgyvendinančiu koncesininku – „BaltCap Infrastructure Fund“ valdoma įmone „Vilniaus daugiafunkcinis ko...
nuotrauka
2023-09-18 13:47
Turto bankas paskelbė du aukcionus ir siūlo įsigyti patalpas Vilniaus Naujamiesčio rajone – Algirdo ir Vytenio gatvėse esančiuose pastatuose – iš viso daugiau nei 1,6 tūkst. kv. m ploto.
nuotrauka
2023-09-18 07:17
Statyba tradiciškai laikoma inertiška, ją sunku įsivaizduoti be sunkiasvorės technikos, kalno medžiagų. Bet statyba taip pat įgyja vis daugiau lankstumo, kurio jai suteikia naujos technologijos. Viena tokių – geopolimerų injekcijų technologija.
nuotrauka
2023-09-15 15:41
2022 m. pabaigoje Lietuvos banko licenciją gavęs Uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtas investicinis fondas „Reverest Baltic Opportunity Fund“ pradėjo įgyvendinti nekilnojamojo turto projektus, siekdamas skirti išskirtinį dėmesį miesto pridėtinės vertės kūrimui ir objektų plėtrai be...
nuotrauka
2023-09-15 11:17
Visuomenės nuomonės tyrimai rodo, kad Lietuvos verslui pavyksta auginti pasitikėjimą darbdaviais. Šalies vadybos ekspertai sako, kad šis laimėjimas džiugina, bet kartu ir užkrauna didesnes atsakomybes.
nuotrauka
2023-09-14 14:17
Turto valdymo bendrovės „BRAITIN" valdomai investicijų bendrovei „Verslo trikampis" Šiaulių bankas skolina 25,7 mln. eurų. Bendrovė, Vilniuje valdanti to paties pavadinimo biurų kompleksą, naujai gautas lėšas naudos anksčiau prisiimtų įsipareigojimų refinansavimui bei kasdienės veiklos poreikiams.
nuotrauka
2023-09-14 14:01
Pradedamas įgyvendinti naujas tvarus projektas „Sand Offices". Naujas verslo centras iškils sostinės Žalgirio ir Linkmenų gatvėse esančio seno administracinio pastato vietoje ir pasiūlys modernius inovatyvaus dizaino biurus.
nuotrauka
2023-09-14 13:31
Šią vasarą vos per du mėnesius – liepą ir rugpjūtį – investuotojai į naujus „Estateguru" sutelktinio finansavimo projektus investavo 18,9 mln. eurų.
nuotrauka
2023-09-14 07:57
Nuo praėjusių metų gegužės atsisakyta deklaracijų apie neypatingų statinių statybos užbaigimą tvirtinimo Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje (Statybos inspekcija), perduodant šią funkciją statinio ekspertizės rangovams. Tačiau pokyčiai įnešė į rinką sumaišties.
nuotrauka
2023-09-12 16:47
Modernizuodama verslo centrą „Europa“, nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ atnaujina ir daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę. Tūkstančio parkavimo vietų aikštelės atnaujinimo darbus planuojama užbaigti iki šių metų pabaigos, investicijos sieks apie 6 mln. eurų.
nuotrauka
2023-09-12 16:38
Šalia Vilniaus, Avižieniuose oficialiai pradėtos prekybinių sandėlių (angl. stock-office) projekto „Urban HUB" statybos.
nuotrauka
2023-09-11 12:28
Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje pristatytas NATO itin aukštos parengties greitojo reagavimo pajėgų poreikiams skirtos infrastruktūros vystymo projektas.
nuotrauka
2023-09-08 07:10
UKMERGĖS GELŽBETONIS – įmonė, gaminanti ne tik gelžbetonio gaminius, bet ir polistireninį putplastį, kurio gaminimo patirtis – 27 metai. Anksčiau didžiausios įmonės apyvartos buvo susijusios su polistireniniu putplasčiu, o per pastaruosius 5 metus gelžbetonio gaminių gamyba išaugo apie 3 kartus ir d...
nuotrauka
2023-09-07 08:08
Siekiant sudaryti tinkamas tarnybos ir gyvenimo sąlygas sąjungininkams ir Lietuvos kariams Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione Marijampolėje atidaryta nuolatinė modulinė stovykla, kurioje įrengta visa jai reikalinga karinė infrastruktūra. Ši stovykla bus na...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas