2024 liepos 25 d. ketvirtadienis, 9:18
Reklama  |  facebook

Unikaliam interjero dizainui – išskirtiniai JUNG jungikliai

2024-06-14 08:40
Interjero dizainas – tai ne vien tik gražūs baldai ir sienų spalvos. Norint sukurti harmoningą ir jaukią erdvę, net ir tokia smulki detalė kaip jungiklis ar kištukinis lizdas tampa labai svarbia. Todėl kartais įprastų sprendimų – paprastų plastikinių elektros instaliacijos elementų – neužtenka. Namų šeimininkai vis dažniau ieško unikalių sprendimų, kurie būtų ne tik funkcionalūs, bet ir prisidėtų prie harmoningo interjero sukūrimo.
nuotrauka
JUNG nuotr.


Minimos įmonės
JUNG Vilnius, UAB
Čia į pagalbą ateina JUNG su išskirtinių, modernių jungiklių asortimentu. JUNG siūlo daugybę įvairių išskirtinių sprendimų, kurie ne tik paryškins interjerą, bet ir užtikrins neprilygstamą kokybę bei modernumą. Susipažinkite su moderniais jungikliais iš JUNG LS Plus, Flat Design ir LS Design serijų.

JUNG LS Plus: elegancija ir funkcionalumas

JUNG LS Plus jungiklių serija apjungia praktiškumą ir eleganciją. Šie modernūs jungikliai sukurti taip, kad bet kuriai erdvei suteiktų subtilaus rafinuotumo, kartu užtikrinant paprastą naudojimą ir patikimumą. LS Plus serijoje rasite tiek jungiklių, tiek kištukinių lizdų bei kitų elektros instaliacijos komponentų.

LS PLUS_JUNG nuotr.

LS Plus serijos produktus galima rinktis su grūdinto stiklo rėmeliu arba pagamintus iš metalo. Stiklinių JUNG rėmelių atveju, galite rinktis juodos arba baltos spalvos stiklą arba klasikinį matinį stiklą. Jie dar kartais žinomi kaip stikliniai jungikliai, nors iš stiklo pagamintas tik rėmelis. Metalinės jungiklių versijos gaminamos iš matinio aliuminio, nerūdijančio plieno arba chromuoto, blizgaus plieno.

JUNG LS Plus privalumai
– Aukščiausios kokybės medžiagos: tiek stiklas, tiek nerūdijantis plienas, aliuminis ar chromuotas plienas yra ilgaamžės ir patvarios medžiagos, todėl LS Plus serijos gaminiai atlaikys laiko išbandymus.

– Universalus dizainas: šios serijos jungikliai ir kištukiniai lizdai yra klasikinės formos, o spalvos, nors ir subtilios, leis pritaikyti priderinti LS Plus daugelyje interjero dizaino projektų.

– Patogumas: ergonomiškas dizainas užtikrina paprastą naudojimą ir lengvą priežiūrą.

– Integracija su išmaniųjų namų sistema: šios serijos gaminiai gali būti lengvai suderinami su JUNG KNX išmaniųjų namų sistema. Tam rinkitės F 40 ar F 50 tipo mygtukus KNX sistemai.

– Tvarumas: stikliniai JUNG rėmeliai ir metaliniai jungikliai yra labai ilgaamžiai, tad jų nereikės dažnai keisti, o pasibaigus naudingam gaminio gyvavimo laikotarpiui, jie gali būti perdirbami.
JUNG Flat Design: absoliutaus minimalizmo gerbėjams

Tiems, kurie pirmenybę teikia minimalistinei ir šiuolaikiškai išvaizdai, patiks JUNG Flat Design asortimentas. Šie modernūs jungikliai yra ypač ploni ir virš sienos paviršiaus išsikiša tik vos kelis milimetrus. Tai leidžia pasiekti įspūdingą estetinį efektą, kai elektros instaliacijos elementai, rodos, susilieja su sienų apdaila.

FLAT Design_JUNG nuotr.

JUNG Flat Design serijos produktai gaminami iš patvaraus plastiko arba metalo. Plastikinius galite rinktis dramblio kaulo, baltos, šviesiai pilkos ar juodos spalvos. Metalinius rinkitės iš šių spalvų: natūralaus matinio aliuminio, lakuoto antracito spalvos aliuminio, juodo lakuoto aliuminio, nerūdijančio plieno, glotnaus matinio žalvario ar juodinto žalvario. Ypač efektingai atrodo juodi jungikliai.

JUNG Flat Design privalumai:

– Ypač plonas profilis: su vos virš sienos išsikišusiais JUNG jungikliais lengva sukurti dermės ir lengvumo įspūdį daugelyje interjero dizaino projektų.

– Moderni estetika: dėl švarių linijų ir paprastų formų šie jungikliai puikiai tinka šiuolaikiškam, minimalistiniam interjerui.

– Lengva pritaikyti: galimos įvairių klasikinių spalvų ir mygtukų kombinacijos, o F 40 ir F 50 tipo mygtukai leis suderinti JUNG Flat Design su JUNG KNX išmaniųjų namų sistema.

– Lengvas montavimas: kaip ir visi JUNG produktai, šie JUNG jungikliai yra lengvai ir greitai montuojami.

– Patvarumas: šios serijos JUNG jungikliai pagaminti iš kokybiškų, dėvėjimui atsparių medžiagų ir todėl yra ypač ilgaamžiai.
JUNG LS Design: klasika ir modernumas viename

JUNG LS Design asortimente derinama klasikinė jungiklių estetika ir modernios technologijos. Šis asortimentas puikiai tinka tiems, kurie vertina nesenstančius dizaino elementus, bet nenori daryti kompromisų dėl šiuolaikinio funkcionalumo. Dėl savo formos LS Design serija kiek panaši į JUNG Flat Design, tačiau jos modernūs jungikliai ir kištukiniai lizdai kiek labiau iškilę virš sienos. Tai leidžia sukurti lengvumo įspūdį – juos sumontavus, griežtesnės linijos meta subtilų šešėlį.

LS Design_JUNG nuotr.

JUNG LS Design jungikliai, kištukiniai lizdai ir kiti produktai gaminami iš patvaraus plastiko arba metalo. Juos galite rinktis iš klasikinių spalvų paletės: dramblio kaulo, baltos, šviesiai pilkos ar juodos spalvos. Metalinių produktų spalvų gama kiek platesnė – rinkitės natūralaus matinio aliuminio, antracito spalvos ar juodus jungiklius, taip pat nerūdijančio plieno, glotnaus matinio žalvario, sendinto žalvario ar chromuotus.

JUNG LS Design privalumai:

– Nesenstantis patrauklumas: tradicinio dizaino elementai suderinti su šiuolaikinėmis medžiagomis ir apdaila.

– Platus pasirinkimas: įvairių medžiagų ir spalvų asortimentas leis lengvai priderinti šiuos JUNG jungiklius prie savo interjero dizaino poreikių.

– Lengva pritaikyti: JUNG LS Design serija yra suderinama su JUNG KNX išmaniųjų namų sistema, todėl šie jungikliai tinka apšvietimo, klimato ir kitų funkcijų valdymui.

– Lankstus dizainas: modulinė sistema leidžia lengvai atnaujinti ir keisti jungiklio konfigūraciją.

– Aukšta kokybė: pagaminta preciziškai ir kruopščiai iš kokybiškų medžiagų, todėl gaminys tarnaus ilgai.
JUNG – pirmas pasirinkimas išskirtiniam interjero dizainui

Pasirinkę estetiškai patrauklius ir modernius JUNG jungiklius, kištukinius lizdus ir kitus elektros instaliacijos komponentus, galėsite sukurti harmoningą interjerą. Kiekvienas produktas iš JUNG LS Design, Flat Design ar LS Plus serijos pasižymi savitais techniniais ir estetiniais privalumais, tad nesunkiai išsirinksite būtent tai, kas geriausiai tinka jūsų namuose. Tai jūsų investicija į kokybišką gyvenimą savo svajonių namuose. 

Partnerio turinys

Statybunaujienos.lt
Žymės  Jungikliai, DizainasArchitektūra. Interjeras

nuotrauka
2024-07-24 09:47
Daiktų perteklius namuose neišvengiamai kuria netvarką, kuri blaško tiek vaikų, tiek tėvų dėmesį. Todėl psichologai su interjero dizaineriais siūlo skirtingų, tačiau to paties tikslo siekiančių būdų tvarkai ir gerai nuotaikai palaikyti.
nuotrauka
2024-07-23 15:54
LR Vyriausybės kanceliarija ir Latvijos investicijų ir plėtros agentūra paskelbė 3 geriausius Baltijos paviljono tarptautinėje parodoje „Expo 2025 Osaka“ dizaino idėjos projektus. Pirmoji vieta skirta interaktyviai instaliacijai „Mes esame viena“ (We are One), akcentuojančiai gamtos, žmonių ir tech...
nuotrauka
2024-07-19 13:49
Abipus sostinės Konstitucijos prospekto išsidėstę aukštybiniai pastatai sudaro vadinamąją „Architektūrinę kalvą" – tai vienas iš skiriamųjų šiuolaikinio Vilniaus bruožų. Tam, kad ši centrinė miesto teritorija vystytųsi darniai, buvo atnaujintos jos formavimo gairės.
nuotrauka
2024-07-16 12:35
Daugiausiai šalyje investuojančios nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Darnu Group“ inicijuotų trijų architektūros konkursų, skirtų pirmiesiems dviem naujojo rajono „Launagiai“ Vilniaus pietinėje dalyje etapams, laimėtojai jau aiškūs: pirmosios vietos skirtos architektų studijoms „Aketuri archite...
nuotrauka
2024-07-16 07:23
Tvarumo tema šiuolaikinėje visuomenėje įgauna vis didesnę reikšmę. Pastebima, kad dėmesys aplinkosaugai vis dažniau skiriamas įsirenginėjant būstą: gyventojai ieško interjero sprendimų, kurie galėtų sumažinti poveikį aplinkai, todėl populiarėja produktai, pagaminti iš biologinės kilmės atliekų ir pe...
nuotrauka
2024-07-15 09:41
Pastatai bei juos supanti aplinka turi didelę įtaką žmogaus veiksmams. Tyrimai rodo, kad prie estetiškai patrauklių pastatų esame labiau linkę padėti vieni kitiems, o pro nuobodžius pastatus net nenorime eiti – trečdalis „Darnu Group“ inicijuotame tyrime apklaustų Lietuvos didmiesčių gyventojų teigi...
nuotrauka
2024-07-11 09:22
Baigti Panevėžio autobusų stoties statybų rangos darbai. Šiuo metu tvarkoma aplinka, gaminami baldai, pagal sutartį iki spalio mėnesio turi būti baigti sutvarkyti statybos užbaigimo dokumentai. Su kelis dešimtmečius lauktu nauju statiniu panevėžiečiams ir miesto svečiams sudaryta galimybė susipažint...
nuotrauka
2024-07-10 11:01
Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo galimybę detaliau susipažinti su būsimąja arena, užduoti rūpimus klausimus, pateikti savo pasiūlymus bei išsakyti pastebėjimus.
nuotrauka
2024-07-08 15:46
NT plėtros bendrovė „Homa Group“ buvusio Panevėžio mėsos kombinato teritorijoje Smėlynės g. 85 ketvirtadienį oficialiai pradės beveik 9000 kv. m ploto prekybos parko „TOWER" statybas. Kompanija jau yra susitarusi dėl didesnės dalies ploto nuomos, o 14 mln. Eur vertės projektą planuojama atidaryti ki...
nuotrauka
2024-07-03 13:29
Lietuvoje vystomi verslo centrų projektai vis dažniau pritraukia ne tik vietinius, bet ir žymius užsienio architektus. Vieni naujausių pavyzdžių – Vilniaus veidą gerokai pakeitęs Danielio Libeskindo suprojektuotas verslo centras „Artery“ ir šalia jo Konstitucijos pr. 14A kylantis investicijų valdymo...
nuotrauka
2024-07-02 07:56
Terminas „tvarumas“, ekologų imtas naudoti praėjusio amžiaus 7-ojo dešimtmečio pradžioje, anglų kalboje reiškia maždaug „gebėjimą palaikyti, paremti, patvirtinti“ arba „pastatyta, kad išliktų“. Terminas išpopuliarėjo, imtas plačiai naudotis įvairiausiose gyvenimo srityse – nuo gyvenimo būdo, politik...
nuotrauka
2024-06-28 14:11
Išlaikyti vėsą namuose pačiame vasaros įkarštyje gali būti tikras iššūkis. Čia gali padėti išmanesnių namų sistema JUNG HOME. Vienas iš šios sistemos produktų yra specialus valdiklis, kuris gali automatiškai kontroliuoti ne tik žaliuzes, bet ir užuolaidas, roletus nuo saulės bei markizes. Tai inovat...
nuotrauka
2024-06-27 10:18
Vilniaus Jeruzalės rajone esantis sklypas ties Braškių ir Maumedžių gatvių sankryža taps naujo vaikų darželio erdve – skelbiamas atviras jo architektūrinio projekto konkursas.
nuotrauka
2024-06-25 12:02
Niujorke atidengtas 10 Europos šalių ir JAV menininkų viešojo meno kūrinys – freska „Kolektyvinės ateities sodas“. Tarp freską kūrusių menininkų – ir Niujorke gyvenantis lietuvių tapytojas Julius Ludavičius. Ši 25 metrų ilgio freska nutapyta ant viešbučio „The Standard“ sodo išorinės sienos Manhatan...
nuotrauka
2024-06-24 08:44
Įrenginėjant vonios kambarį, svarbu atsižvelgti ne tik į patogumą ir baldų kokybę, bet ir išsaugoti erdvės bei švaros pojūtį. Interjero dizainerė papasakojo, kaip viską suderinti net ir nedidelės kvadratūros vonios kambaryje ir atskleidė, koks sprendimas visada pasiteisina apjungiant estetiką bei fu...
nuotrauka
2024-06-20 15:17
Tvarkingas vonios kambarys leidžia dieną pradėti ir ją pabaigti be papildomo streso. Tačiau dažnai dėl netinkamo baldų išdėstymo šios erdvės potencialas lieka neišnaudotas. Interjero dizainerė sako, kad, protingai suplanavus erdvę, net ir mažiausiame vonios kambaryje galima palaikyti tvarką. Geriaus...
nuotrauka
2024-06-19 11:05
Paėjusią savaitę ambasadoje Vilniuje įteikti Suomijos valstybiniai apdovanojimai nusipelniusiems lietuviams. Suomijos Liūto ordino riterio kryžiumi apdovanotas architektas, LAS Tarybos narys, prof. Gintaras Čaikauskas.
nuotrauka
2024-06-19 10:23
Dažnas įsivaizduoja, kaip turėtų atrodyti svajonių namas, o tie, kuriems pritrūksta idėjų ar įkvėpimo, pagalbos gali kreiptis į dirbtinį intelektą. Anot dirbtinio intelekto programos „ChatGPT", lietuviai nori gyventi miškingoje vietovėje prie vandens telkinio, mediniame name su atviru išplanavimu, t...
nuotrauka
2024-06-14 12:18
Paskelbti prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ kviestinio architektūrinio projekto konkurso nugalėtojai, žadantys dideles šalia prekybos centro esančios teritorijos transformacijas. Konkursui savo projektus pateikė penki architektų biurai iš Lietuvos bei užsienio šalių, o geriausiais išrinkti ...
nuotrauka
2024-06-14 10:40
Turto bankas baigė derybas ir pasirašė projektavimo sutartį su „Studija Archispektras“, laimėjusia tarptautinį A. Goštauto kvartalo architektūrinį-urbanistinį konkursą. Projektas „Demokratijos uostas“ apima senų kvartalo pastatų atnaujinimą, naują statybą ir aplinkos sutvarkymą. Sutarties vertė siek...

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras