2024 gegužės 20 d. pirmadienis, 21:57
Reklama  |  facebook

Vilniaus Naujamiestyje viešbutis atgims su nauja koncepcija Fotogalerija

2023-09-22 11:30
Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Homa Group“ keičia 2021 m. įsigyto viešbučio „Simple Plus“ pastato koncepciją ir pavadinimą. Šiuo metu Ševčenkos g. 21, Vilniaus Naujamiesčio rajone, atliekami paprastojo remonto darbai.
nuotrauka
„Homa Group" nuotr.


Minimos įmonės
Homa, UAB
2000 kv. m. pastatas vadinsis „NU WAVE“ bei taps žmonių ir naujos kultūros viešbučiu. Žmonės, įsigiję patalpas, jose galės apsigyventi patys, išnuomoti miesto svečiams ar įkurdinti savo verslą, kaip, pavyzdžiui, siuvimo studiją, tapymo erdvę, auskarų vėrimo saloną ir pan. Planuojama, kad „NU WAVE“ bus baigtas renovuoti iki 2024 m. pradžios.

„Pastate erdvės suskirstytos į 49 studijas nuo 12 iki 55 kv. m., didžiosios dalies patalpų aukštis iki 4 m. Pirkėjams taip pat siūlome studijas su arkiniais langais bei terasomis. Cokoliniame „NU WAVE“ aukšte bus įrengtos 3 komercinės patalpos ir saugyklos daiktams laikyti. Svarbi atgimstančio viešbučio idėjos dalis – bendros erdvės. Pirmojo aukšto erdvės perkuriamos ir pritaikomos susitikimams ir bendradarbystei bei bus atviros kūrybinėms partnerystėms su Naujamiestyje įsikūrusiomis kavinėmis. Šis Vilniaus rajonas traukia kūrybingus žmones bei verslus, tad suteiksime progą visiems bendradarbiauti mūsų gražiame ir senojo viešbučio dvasią išlaikiusiame pastate“, – pasakoja pranešime cituojama „Homa Group“ vykdomoji direktorė Jurgita Kveselaitė.

Galimybė paversti savo erdvę viešbučiu

Naujamiesčio rajonas sparčiai populiarėja ne tik tarp startuolių, bet ir verslininkų. Lengvas susisiekimas su stotimi, oro uostu bei nedidelis atstumas iki miesto centro traukte traukia ir turistus. Todėl „Homa Group“ kartu su trumpalaikės nuomos ekspertais „Houseys“ siūlys pirkti studijas ir trumpalaikei nuomai bei kartu gauti ekspertų konsultacijas ir nuomos administravimo paslaugas.

Pranešime cituojamas „Houseys“ įkūrėjas Tomas Grižas sako, kad erdvės „NU WAVE“ projekte – kompaktiškos, funkcionaliai suplanuotos – kaip tik tai, ko reikia į Vilnių atvykstantiems svečiams ir patrauklaus objekto ieškantiems investuotojams. O Naujamiestis konvertavosi ir yra naujos miesto kultūros scena – jame naujos ir madingos kavinės ir restoranai, kultūros erdvės, kūrėjų kvartalas, nauji, modernūs verslo centrai bei besisukiojantys technologijų talentai.

„Trumpalaikė nuoma vis labiau tampa paslauga, ne preke. Tokią – kokybišką bei kompleksišką – paslaugą „Houseys“ nori pasiūlyti ne tik būsimiems „NU WAVE“ svečiams, bet ir būsimiems studijų ir erdvių savininkams ar investuotojams“, – sakė T. Grižas.

„NU WAVE“ koncepciją padėjo išvystyti bendrovės „Magnetic Place“ komanda.

„Dirbdami su buvusio viešbučio pastatu kėlėme klausimą, kokias viešbučio idėjas galima pritaikyti šiuolaikiškiems poreikiams? Norėjome išsaugoti viešbučio koncepciją, tačiau į ją pažvelgti kitaip: šis pastatas kviečia tapti viešbučio bendrasavininku ir įsigytose erdvėse apsigyventi patiems arba išnuomoti jas miesto svečiams. Nedidelės, kompaktiškos erdvės tampa asmeniniu viešbučio kambariu, į kurį gera sugrįžti po įspūdžių kupinos dienos mieste“, – sakė pranešime pacituota „Magnetic Place“ atstovė Giedrė Stabingytė.

„NU WAVE“ parduodamos patalpos su daline apdaila, todėl pirkėjai galės jas pritaikyti savo asmeniniams norams ir poreikiams. Parodomieji butai puikiai įliustruos nedidelių patalpų pritaikymo galimybes, kuriose galima jaukiai, funkcionaliai ir patogiai įsikurti. 4 pastato aukšte bus didžiausios parduodamos pastato patalpos su išskirtiniais arkiniais langais, nestandartiniu išplanavimu bei terasomis.
 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-05-20 10:51
Ekonomikos ir inovacijų ministerija investuoja į Lietuvoje veikiančių verslo paslaugų centrų modernizavimą. Skelbiamas 2,4 mln. eurų kvietimas teikti projektų įgyvendinimo planus verslo paslaugų centrams, norintiems automatizuoti savo veiklos procesus.
nuotrauka
2024-05-15 08:30
Vilniaus vakarinėje dalyje, šalia Buivydiškių tvenkinio, neseniai iškilęs modernus 5 aukštų biurų pastatas „Vestum" vilioja nuomininkus. Naujasis nekilnojamojo turto objektas vienoje iš pagrindinių Vilniaus miesto sankryžų, kur susikerta Šiaurinė gatvė ir Vakarinis aplinkkelis, pirmiausia domina pat...
nuotrauka
2024-05-14 10:50
Praėję metai UAB „Merko statyba“ buvo sėkmingi naujai pasirašytomis generalinės rangos sutartimis. Šiais metais jau matomi akivaizdūs jų rezultatai – 2024 metų pirmo ketvirčio UAB Merko statyba apyvarta iš generalinės rangos sutarčių pasiekė 49 mln. eurų. Palyginimui – 2023 metų pirmą ketvirtį šis s...
nuotrauka
2024-05-10 09:10
Pirmieji keturi šių metų mėnesiai pagal įregistruotų nekilnojamojo turto (NT) sandorių skaičių atsilieka nuo praėjusių metų – reikšmingesnių pokyčių neįnešė ir balandžio mėnuo, skelbia įregistruotus NT sandorius analizuojantis Registrų centras.
nuotrauka
2024-05-10 08:09
„Turto bankas“ paskelbė išskirtinį aukcioną laikinojoje sostinėje – parduodamas prestižinis administracinis pastatas su inžineriniais statiniais ir žemės sklypo dalimi centrinėje Kauno miesto dalyje, Laisvės alėjoje. Pradinė kaina aukcione, nustatyta nepriklausomų vertintojų, siekia 1, 7 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-09 09:36
Akcinė bendrovė „Via Lietuva“ gegužės mėnesio pradžioje pradeda konsultacijas dėl Valstybinio ir privataus kapitalo partnerystės principu vystomų projektų įgyvendinimo galimybių. Šio finansavimo modelio pritaikymas leistų kur kas greičiau įgyvendinti svarbiausius šalies kelių infrastruktūros gerinim...
nuotrauka
2024-05-09 07:20
Įmonė „Ukmergės gelžbetonis“ jau trečius metus gamina pilkąjį polistireninį putplastį BIOPORĄ. Šios termoizoliacinės medžiagos gamybai naudojamos ne iškastinės, o iš atsinaujinančių energijos šaltinių gaunamos žaliavos, t. y. nafta keičiama biodujomis, gautomis iš maisto atliekų.
nuotrauka
2024-05-07 10:09
Į vienos didžiausių pastatų priežiūros ir inžinierinių sprendimų grupių Baltijos šalyse „Civinity" valdybą paskirtas naujas nepriklausomas valdybos narys – pasaulyje pirmaujančios mobilumo paslaugas teikiančios technologijų bendrovės „Trafi" bendraįkūrėjas Martynas Gudonavičius.
nuotrauka
2024-05-06 07:57
Sandėliai, komercinės ir pramoninės paskirties pastatai dažnai susiduria su betoninių grindų ir pamatų nusėdimo problemomis. Nors iš pradžių tai gali atrodyti nereikšminga problema, svarbu mokėti pastebėti situacijas, kai konstrukcijos nusėda. Ilgainiui nusėdusios betoninės grindys ar pamatai gali p...
nuotrauka
2024-05-06 06:33
Vilniaus miesto savivaldybės administracija praneša koreguosianti Daugiafunkcio komplekso projektą. Projekto korekcijas darkart svarstys Vilniaus miesto savivaldybės Taryba.
nuotrauka
2024-05-03 13:49
Turto bankas viešojo aukciono metu už beveik 700 tūkst. eurų pardavė uždarosios akcinės bendrovės „Šilutės polderiai“ 81,02 proc. akcijų paketą.
nuotrauka
2024-05-03 07:41
Komercinių ir muitinės sandėlių paslaugas teikianti UAB „Transnest“ gamybinės paskirties pastato su sandėliavimo ir administracinėmis patalpomis statybai Klaipėdoje pasirinko valdymo modelį be generalinio rangovo. Siekiant kuo efektyvesnės objekto statybos kainos, bendrovė projekto valdymą patikėjo ...
nuotrauka
2024-05-02 15:27
Priemiesčių patrauklumą didina visas privalumų paketas: tai ne tik galimybė pasinaudoti valstybės parama, bet ir tai, kad galima įsikurti kur kas erdvesniame būste, turėti savą kiemą arba būnant kur kas arčiau gamtos naudotis kitomis, tik miestui būdingomis galimybėmis.
nuotrauka
2024-05-02 13:39
SBA grupės investicijų valdymo bendrovė „Capitalica Asset Management" pabaigė žaliausio biurų komplekso Rygoje „Verde" statybos darbus. 45 tūkst. kv. m. dydžio dviejų pastatų verslo komplekse iš viso įsikurė 19 Latvijos ir tarptautinių įmonių. Pirmojo „Capitalica Asset Management" projekto Latvijoje...
nuotrauka
2024-05-02 10:47
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Realco“ duomenimis, šių metų balandį Vilniaus pirminėje NT rinkoje parduoti 207 būstai ir fiksuoti 7 sutarčių nutraukimai. Palyginti su kovu, kai parduoti 234 būstai, pardavimai sumenko 11,5 proc. 106 būstai balandį parduoti ekonominiame, 91 vidutiniame ir...
nuotrauka
2024-04-30 16:04
Žaliuoju kursu siekiama pertvarkyti Europos Sąjungą (ES) į modernią, efektyviai išteklius naudojančią ir konkurencingą ekonomiką, kurioje iki 2050 m. nebeliks grynojo išmetamo šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio. Reikšmingas vaidmuo šioje tvarumo transformacijoje tenka verslams, ypač dideliems,...
nuotrauka
2024-04-30 10:09
Pastaraisiais metais Lietuvos įmonių bankrotų skaičius mažėjo, nors ekspertai prognozavo jų augimą. 2022 m. bankrotą paskelbė 1 103 įmonės, o 2023 m. – 949. Analitikai pastebi, kad dažniau bankrutuoja jaunesnės įmonės. Pagrindinėmis to priežastimis tampa žinių trūkumas, per dideli įsiskolinimai ir n...
nuotrauka
2024-04-30 09:57
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ imasi jau antrojo gyvenamųjų namų projekto Lenkijoje. Kompanija Varšuvoje, Mokotów rajone, įsigijo sklypą, kuriame iki 2027 m. pabaigos iškils daugiabutis. Investicijos į šį projektą sieks 21 mln. eurų.
nuotrauka
2024-04-29 07:49
„Eika Asset Management" (EAM) fondas stiprina savo pozicijas Latvijos rinkoje ir imasi nestandartinių projektų. Naujausias jų – pasaulyje šiuo metu sparčiai populiarėjančių bendro gyvenimo erdvių (ang. co-living) kūrimas. Investavęs 20 mln. eurų ir įsigijęs daugiau nei 3,7 ha sklypą su pastatais, ku...
nuotrauka
2024-04-27 09:01
Tiek buityje, tiek ir pramonėje neretai tenka susidurti su problema, kuri, nors ir nedidelė, bet kelia daug nepatogumų: kažkas užrūdijo, sunkiai atsidaro, neįmanoma pastumti. Mesti lauk ir keisti nauju –neracionalu. SOUDAL pasiūlė universalų sprendimą – atnaujintą „Soudal Multi Spray“.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas