2024 liepos 16 d. antradienis, 13:26
Reklama  |  facebook

YIT LIETUVA Viršuliškėse užbaigė „Sky Office“ statybą: siūlo tvarumą ir svaiginančias panoramas 10 minučių atstumu nuo centro

2023-12-15 11:16
Vilniaus Viršuliškių rajone baigtas statyti modernus 18 aukštų verslo centras „Sky Office“, esantis Spaudos g. 7. Pirmieji nuomininkai jau įsirenginėja patalpas verslo centre, kurį vysto tvarios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“.
nuotrauka
YIT LIETUVA nuotr.


Minimos įmonės
YIT Lietuva, UAB
Viltekta, UAB
Pastatas išsiskiria tvariais sprendimais, patogiu išplanavimu, pažangiomis inžinerinėmis sistemomis ir sostine iš viršaus pasigrožėti kviečiančia terasa ant stogo bei stikliniu kabančiu balkonu.

Iškilo sparčiai besivystančioje miesto vietoje


Verslo centras pastatytas strategiškai patogioje ir sparčiai besivystančioje Vilniaus dalyje, iš kurios dėka šalia esančio Vakarinio Vilniaus aplinkkelio lengvai pasiekiamas miesto centras ir kiti rajonai, o taip pat tarptautinės transporto jungtys – Vilniaus oro uostas ir traukinių bei autobusų stotis. Iš Viršuliškių, kuriose įsikūręs „Sky Office“, į miesto centrą automobiliu galima nuvažiuoti vos per 10, į centrinę traukinių bei autobusų stotį per 12, o į oro uostą – per 14 minučių.

YIT LIETUVA„Vakarinės Vilniaus dalies plėtra, čia didėjanti verslų, paslaugų ir gyventojų koncentracija bei išvystyta transporto infrastruktūra Viršuliškes daro patrauklia vieta įsikurti įmonėms. Be to, sąlygos šioje teritorijoje leidžia statyti aukštybinius pastatus ir vystyti išskirtinius projektus. „Sky Office“ ir visi aplink vystomi projektai reprezentuoja Viršuliškių virsmą į modernų, gyvybingą ir žmonėms patogų rajoną. Visi dirbantys verslo centre galės pasigrožėti panoraminiais vaizdais iš viršaus, nes jiems bus atvira viršutinė terasa ir joje esantis išskirtinis stiklo konstrukcijų balkonas“, –  bendrovės „YIT Lietuva“ pranešime cituojamas vadovas Kęstutis Vanagas.

Didelis dėmesys tvarumui


12 tūkst. kv. m ploto aukštybinis pastatas siekia „Breeam New Construction Excellent“ tvarumo sertifikato, kuris liudytų, jog „Sky Office“ atitinka tvariam pastatui keliamus tarptautinius reikalavimus, tokius kaip: darbo vietos apšvieta natūralia dienos šviesa, efektyvios inžinerinės sistemos ar patogus susisiekimas pėsčiomis, automobiliais, dviračiais ar paspirtukais.

Ant pastato stogo įrengti saulės kolektoriai, kurie gamins žaliąją elektrą bendro naudojimo patalpų apšvietimui bei liftams. Jie taip pat taupys energiją – liftai turi regeneracinę pavarą, kuri leis susigrąžinti dalį jų naudojamos elektros energijos.

Pastatą efektyviai eksploatuoti padės pažangūs inžineriniai sprendimai. Vienas tokių – trivamzdė kondicionavimo sistema, kuri vienu metu dalį patalpų tame pačiame aukšte gali šildyti, o kitą – vėsinti. Nuomininkai patalpų mikroklimato valdymo sistema galės individualiai reguliuoti energijos suvartojimą bei oro kokybę viduje.

Ambicingų tvarumo rodiklių pavyko pasiekti naudojant patvarias ir netaršias medžiagas, savo sudėtyje neturinčias kenksmingų formaldehidų. Laikydamasis tvarios veiklos principų ir praktikų vystytojas statybų aikštelėje taikė energijos sunaudojimą bei CO2 emisiją mažinančius metodus ir kruopščiai rūšiavo statybų atliekas.

Optimalu ir mažoms, ir didelėms įmonėms

„Sky office“ pastato aukštai suprojektuoti pagal šiuolaikines tendencijas, taip, kad verslo centre būtų patogu įsikurti tiek didelėms, tiek mažesnėms organizacijoms. Vidutinis pastato aukšto plotas – 560 kv. m., o erdves patogu skaidyti ir transformuoti. Visas darbo vietas galima įrengti prie didelį natūralios dienos šviesos kiekį užtikrinančių langų.

Pastate įsikūrusios įmonės šalia verslo centro ir jo požeminėje dalyje ras 198 vietų automobilių stovėjimo aikšteles, taip pat didelio galingumo elektromobilių įkrovimo stotelę, dviračių bei paspirtukų saugojimo vietas.

Šalia verslo centro taip pat gerai išvystyta paslaugų infrastruktūra, netrūksta maitinimo ir prekybos vietų. Gyventojų trauką šioje miesto dalyje padidino netoli atsidaręs prekybos centras „Vilnius Outlet“. „Sky Office“ darbuotojai galės atsikvėpti greta planuojamame įrengti šiuolaikiškame J. Rutkausko g. skvere. Pirmajame pastato aukšte įsikurs kavinė.

YIT LIETUVA

Verslo centrą suprojektavo architektas Gintaras Čaikauskas su bendrovės „Viltekta“ komanda. Pirmieji nuomininkai į „Sky Office“ patalpas įsikels iš karto po Naujųjų metų. Verslo centre dar yra nuomojamų laisvų plotų.

Vilniuje „YIT Lietuva“ taip pat pastatė modernų verslo centrą savo vystomame „Naujojo Skanseno“ kvartale atgijusioje Šnipiškių dalyje, dar vienas verslo centras yra planuojamas.

Šalia naujai statomo verslo centro „YIT Lietuva“ jau yra įgyvendinusi verslo centrų „Duetto“ ir „Grand Office“ projektus, išplėtojusi „Solo City“ gyvenamųjų namų kvartalą, pastačiusi automobilių techninės apžiūros centrą „Tuvlita“ bei 10.000 kv. m. prekybos centrą. Kaune dešinėje Neries krantinėje priešais senamiestį vystomame „Piliamiesčio“ kvartale taip pat planuojama statyti ir verslo centrą.  

YIT LIETUVA nuotr.

Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-07-12 07:55
Viena ryškiausių pastarojo meto tendencijų – atsinaujinančios energijos naudojimas namų ūkiuose. KONTESTA, bendradarbiaudama su saulės modulius į rinką tiekiančia įmone AUTONOMECO, jau antrus metus gamina automobiliams statyti skirtas stogines, terasas su saulės moduliais. Tokias stogines įmonės dem...
nuotrauka
2024-07-11 13:45
Trečia pagal dydį Estijos statybos bendrovė „Mapri Ehitus" įsigijo 72 proc. Lietuvos statybos bendrovės „Bauschmidt" akcijų. Statybos bendrovė, iki šiol daugiausia užsiėmusi žemės ūkio statybomis, pakeitė pavadinimą į „Mapri Statyba" ir šiuo metu plečia savo veiklą kitose statybos srityse.
nuotrauka
2024-07-11 09:34
SBA grupės plėtojamame prekybos ir verslo mieste „Urban HUB“ Kaune pasirašyta sutartis dėl 3900 kv. m erdvių nuomos su „Energijos skirstymo operatoriumi“ (ESO). Į greta Kauno laisvosios ekonominės zonos įsikūrusį miestelį ESO komanda, planuojama, persikels jau 2025 m. I ketvirtį.
nuotrauka
2024-07-10 13:31
Perdegimo sindromas gali užklupti dėl pernelyg didelio darbo krūvio, užimtumo bei menko poilsio ir darbo balanso. Nors perdegimas niekaip nesusijęs su metų laikais, ekspertai įspėja, kad vasarą reikėtų būti atidesniems ir stebėti savo psichologinę sveikatą. Pasak jų, vasaros grafikas dažniausiai ku...
nuotrauka
2024-07-10 07:24
Įmonė „Gerbūvio projektai“ įgyja pagreitį. Jau trečius metus sparčiai auga užsakymų portfelis, o nuo 2020 m. apyvarta kasmet auga kone dvigubai. 2023-aisiais įmonė tempo nemažino.
nuotrauka
2024-07-09 08:02
Po dvejus metus trukusių atnaujinimo (kapitalinio remonto) darbų prekybos ir laisvalaikio centras PANORAMA tapo vienu iš įstabiausių centrų ne tik Vilniuje, bet ir regione. Aštuoniais etapais sėkmingai įvykdyti darbai proceso dalyviams suteikė patirties, kuri dėl santykinai nedidelės Lietuvos prekyb...
nuotrauka
2024-07-08 15:46
NT plėtros bendrovė „Homa Group“ buvusio Panevėžio mėsos kombinato teritorijoje Smėlynės g. 85 ketvirtadienį oficialiai pradės beveik 9000 kv. m ploto prekybos parko „TOWER" statybas. Kompanija jau yra susitarusi dėl didesnės dalies ploto nuomos, o 14 mln. Eur vertės projektą planuojama atidaryti ki...
nuotrauka
2024-07-08 14:40
Investicijų valdymo įmonės „Demus Asset Management" valdomo nekilnojamojo turto projekto „Ežero takais by Citus" plėtrai užtikrintas 4,2 mln. eurų finansavimas. Į projektą iš viso ketinama investuoti 7,95 mln. eurų – dalį šios sumos, 2 mln. eurų „Demus Asset Management" jau anksčiau pritraukė iš in...
nuotrauka
2024-07-08 14:19
Prieš dvejus metus Kauno Laisvoji ekonominė zona (LEZ) paskelbė apie pirmąjį pritrauktų investicijų milijardą, šiuo metu investicijų suma jau artėja prie antrojo milijardo – ji siekia 1,56 milijardo eurų. Šios investicijos artimiausiu metu leis sukurti beveik 10 tūkst. aukštos kvalifikacijos darbo v...
nuotrauka
2024-07-08 07:23
Dėl įmonės INTERSURGICAL kitos paskirties inžinerinio statinio (automatizuotų sandėliavimo sistemų statinys), kurį RASEINIŲ STATYBA pastatė Švenčionių rajone, Statybos inspekcija kreipėsi į teismą, reikalaudama panaikinti statybą leidžiantį dokumentą (SLD) ir statinį nugriauti. Po beveik dvejus metu...
nuotrauka
2024-07-05 07:59
Siekiant užtikrinti gyventojų komfortą ir gerovę, akustikos ir garso reikalavimai pastatų projektuose tampa vis svarbesni. Akustikos kokybė turi didelę reikšmę ne tik gyvenamosiose patalpose, bet ir biuruose, mokyklose, ligoninėse, kt. pastatuose. Garso izoliacija padeda sumažinti triukšmo lygį, užt...
nuotrauka
2024-07-03 13:51
„EIKA" grupei priklausanti investicijų valdymo įmonė „Eika Asset Management" (EAM), 2023 m. valdžiusi keturis investicijų fondus, sako, kad tai buvo naujų rinkų ir naujų produktų paieškos metai. Jau padarytų investicijų grąža džiugino, tad įmonė skyrė laiką nagrinėti naujoms galimybėms, kai kurios j...
nuotrauka
2024-07-02 13:39
Nuo liepos 2 d. Nidoje duris atveria pirmoji bendradarbystės (angl. coworking) erdvė „Out of Office“. Susimokėję už dieną, savaitę, mėnesį ar net visą vasarą ja pasinaudoti galimybę turės visi Kuršių Nerijoje dirbantys poilsiautojai. Nauja erdvė įsikūrė buvusio restorano „Bo House“ patalpose ant Kur...
nuotrauka
2024-07-01 16:45
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Realco" duomenimis, birželį NT sostinės pirminėje rinkoje parduoti 204 būstai ir fiksuoti 7 sutarčių nutraukimai. Palyginti su geguže, kuomet buvo parduoti 247 būstai, pardavimai sumažėjo kiek daugiau nei 17 proc.
nuotrauka
2024-06-28 14:59
Sostinės Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankryžoje iškilusį ir vidaus įrengimo darbus jau pradėjusį „Sand Offices" verslo centrą pasirinko pirmieji nuomininkai. Tai – internetinė finansavimo platforma „CapitalBox", restoranas „Laurus" ir buitinės technikos studija „Prenta studio". Verslo centro statybų...
nuotrauka
2024-06-28 14:02
Vilniuje duris atvėręs „Artery" verslo centras pelnė pasaulinį tvarumo įvertinimą – pagal tarptautinę sistemą BREEAM jam suteiktas „Outstanding" sertifikatas naujos statybos pastatų kategorijoje. Šiuo metu tokį aukščiausios kartelės pripažinimą, įrodantį žaliajam pastatui keliamų reikalavimų atitiki...
nuotrauka
2024-06-27 09:35
Būsto pirkėjams labai svarbus aspektas yra žalia namų aplinka ir vaizdas pro langą. Nekilnojamojo turto (NT) plėtotojai pastebi, kad ypač geidžiami yra būstai, šalia kurių yra miškas, parkas, kita žalioji erdvė ar vandens telkinys. Tačiau miestuose natūralios gamtos „pasiūla“ yra ribota, tad urbanis...
nuotrauka
2024-06-26 14:24
Rygos biurų nuomos kompleksui „Elemental Business Centre" suteiktas aukščiausias BREEAM New Construction „Outstanding" įvertinimas. Tai yra pirmasis nekilnojamojo turto (NT) projektas Latvijoje, gavęs tokio aukšto lygio įvertinimą. Tuo tarpu „Outstanding" įvertinimą Lietuvoje jau turi du verslo cent...
nuotrauka
2024-06-26 13:18
VšĮ „Klaipėdos licėjus“ dar šiemet pradės naujojo darželio pastato statybas, kuriame veiks ir modernus vaiko sveikatos centras. Pasak licėjaus atstovų, naujojo sveikatos centro paslaugos bus plačiai prieinamos ne tik licėjaus mokiniams, bet šis bus atviras visoms miesto šeimoms.
nuotrauka
2024-06-26 09:08
Didžiausiai Suomijos finansinių paslaugų grupei „OP Financial Group" priklausantis verslo bankas „OP Corporate Bank" pagerino Lietuvos kitų metų ekonomikos augimo prognozę iki 3%, o šių metų paliko nepakeistą. Banko ekonomistai prognozuoja, kad šiemet Lietuvos bendrasis vidaus produktas (BVP) augs 1...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka

Įmonės GERBŪVIO PROJEKTAI apyvartas augina plečiamas paslaugų paketas ir kelių projektai

Įmonė „Gerbūvio projektai“ įgyja pagreitį. Jau trečius metus sparčiai auga užsakymų portfelis, o nuo 2020 m. apyvarta kasmet auga kone dvigubai. 2023-aisiais įmonė tempo nemažino.