2020 liepos 11 d. šeštadienis, 12:14
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

GEALAN siūlo sprendimus, kurie keičia nusistovėjusį požiūrį

2019-05-07 08:53,      Atnaujinta informacija 2019-05-07 08:54
Langas yra viena esminių pastato dalių ir labai svarbi žmogaus gyvenimo bei darbo dalis. Langas – tai ne tik gera garso ir šilumos izoliacija, bet ir šviesa, atsiveriantis vaizdas, o visa tai lemia žmogaus nuotaiką, darbingumą, geras emocijas, net sveikatą. Logiška, kad žmogus nori kuo platesnio vaizdo, kuo šviesesnių erdvių. Visi pirmaujančių rinkų analitikai prognozuoja, kad per ateinančius kelerius metus gyvenamųjų namų statybos Europoje ir toliau dinamiškai augs. Šiuo metu lemiamas veiksnys yra nuolatinė urbanizacijos tendencija. Bet ką tai reiškia žmonėms?
nuotrauka
Langai tampa išmaniaisiais jau tiesiogine prasme. Įrodyta, kad langų ir durų varstymo automatikos integravimas, slenksčių nebuvimas gerina jų naudojimo bei judėjimo patogumą, todėl ateities langai įgaus dar daugiau funkcijų. GEALAN iliustr.


Minimos įmonės
GEALAN BALTIC, UAB
Vis augantys tiek naujai statomų, tiek renovuojamų pastatų ir jų langų konstrukcijų kokybei bei šilumos izoliacijos rodikliams keliami reikalavimai kelia ir būsto kainą. Todėl šiuolaikinio būsto langai turi ne tik atitikti griežčiausius garso ir šilumos izoliacijos reikalavimus, bet ir užtikrinti kuo didesnį šviesos srautą, estetinį, harmoningą ir derantį prie eksterjero bei interjero vaizdą. Patvarus bei komfortiškas valdymas, optimaliai panaudojama erdvė abipus langų bei išmaniųjų technologijų integravimo galimybė – ne ką mažiau svarbios šių dienų langų bei durų savybės. Šiuolaikiniai GEALAN sprendimai keičia situaciją ir turi tik vieną ribojimą – užsakovo fantaziją. Vokiška kokybė ir inovatyvios technologijos sudaro galimybes turėti visa tai ir net dar daugiau.

Laukta naujoji stumdomų durų sistema

Išskirtinis sandarumas ir ypač lengvai valdoma – tokiomis rinkos geidžiamomis savybėmis pasižymi naujoji stumdoma GEALAN-SMOOVIO sistema, kuri bandymo stende pasiekė ypač gerų vėjo bei vandens nepralaidumo rezultatų, atitinkančių griežčiausius IFT Rozenheimo langų technologijų instituto reikalavimus. Ši sistema turi ir kitų akivaizdžių pranašumų, kurių pasiekta atsisakius tradicinių varstymo detalių. Toks sprendimas leido ne tik optimaliai išnaudoti erdvę iki pat langų ar durų, bet ir gauti daugiau šviesos, patogesnę galimybę išeiti iš patalpų į lauką. Sprendimas leidžia taupyti ir vietos, nes prie langų lieka daugiau erdvės.

Kadangi visi varčios elementai sumontuoti ant ratukų ir juda paraleliai su rėmu, varčią judinti nereikia jokių pastangų. Atidarymo metu varčia horizontaliai atstumiama nuo rėmo ir lengvai perstumiama į šoną. Uždaryti tokius langus ar duris taip pat patogu ir paprasta, net ir naudojant didelius ir sunkius trigubo stiklo paketus. Dėl lengvo, paprasto naudojimo ši sistema tinka, pavyzdžiui, ir tokiuose pastatuose, kuriuose dažnai keičiasi patalpų naudotojai, nepripratę ar nežinantys, kaip naudotis sudėtingais varstomais ar stumdomais langų rėmais.

Dėl mažo sistemos montavimo gylio sistemą galima panaudoti ne tik naujuose, bet ir renovuojamuose pastatuose. Tai itin svarbu, nes daugelis naujovių paprastai senos statybos renovuojamuose namuose negali būti įgyvendinama dėl technologinių problemų ar trūkstant būtinos erdvės.

Iki šiol pakeliamos-nustumiamos GEALAN S 9000 HST durys pagal šilumos izoliaciją, maksimalius dydžius, praktiškai be slenksčio, yra laikomos geriausiu sprendimu stumdomų sistemų rinkoje, bet naujoji stumdoma sistema GEALAN-SMOOVIO, atliepdama naujausius rinkos poreikius, sprendžia vartotojų inicijuojamus iššūkius, keliamus pačiam populiariausiam stumdomų durų segmentui.

Modernių langų spalvų tendencijos

Anksčiau buvo įprasta matyti baltumu spindinčius plastikinių langų rėmus. Tačiau dabar jie stebina spalvomis. To pasiekiama tiek laminuojant langų rėmus specialiomis spalvotomis plėvelėmis su medieną primenančiais raštais ir faktūra, tiek gaminant langus iš unikalių spalvotų GEALAN ACRYLCOLOR profilių. 

GEALAN naudojamos unikalios laminavimo plėvelės REALWOOD leidžia mėgautis ir tradiciniu medinio lango vaizdu, ir visais PVC langų pranašumais. Dažytą ir natūralią medieną imituojančios plėvelės REALWOOD žavi savo paviršiaus panašumu į tikrą medį ne tik žiūrint, bet ir liečiant. 

GEALAN – vienintelis gamintojas, kuris siūlo ir profilius, pagamintus pagal unikalią ACRYLCOLOR technologiją. Išskirtiniai spalvoti ACRYLCOLOR profiliai gaminami koekstruzijos būdu, kai spalva išgaunama suliejant spalvoto akrilo sluoksnį su balto PVC profilio pagrindu. Tokiu būdu paviršius tampa ir spalvotas, ir sunkiai braižomas, nesilupantis, nešerpetojantis ir neblunka saulėje.

GEALAN leidžia rinktis iš 9 standartinių ACRYLCOLOR ir daugiau kaip 50 nestandartinių spalvų. Šiuo metu populiariausios aliuminį ar betoną atkartojančios pilkų, juodų atspalvių langų spalvos. Ar pasirinkti ACRYLCOLOR, ar kokia spalva ar spalvomis laminuoti vieną ar abi profilio puses, lemia tik kliento noras.

GEALAN-KUBUS® – PVC langų ateities sprendimas

GEALAN pirmasis iš PVC profilių sistemų kūrėjų 2016 m. pristatė PVC langų ateities sprendimą. Tai naujoji ištisinio stiklo sistema GEALAN-KUBUS®, kuri demonstruoja ne tik modernų dizainą, bet ir įspūdingus šilumos izoliacijos rodiklius, būdingus A++ klasės pastatams. To pasiekta naudojant visas iki šiol GEALAN sukurtas inovacijas: jei kitose sistemose jos buvo siūlomos kaip papildomos, tai šių profilių sistemoje jos įtrauktos į bazinę komplektaciją.

GEALAN ne tik sukūrė 100 mm montavimo gylio sistemą GEALAN-KUBUS® su iš išorės praktiškai nematoma varčia ir pagerino šilumos bei garso izoliavimą, bet ir įvedė naują plastikinių langų formų kalbą architektūroje. Ištisinio stiklo sistema su itin siaurais matomais profiliais kuria stiprų šviesių ir skaidrių erdvių įspūdį. Dideli stikliniai paviršiai atveria kūrybines erdves langų projektuotojams, pastatų architektams.

Langai jau įžengė į skaitmeninimo erą

Langai tampa išmaniaisiais jau tiesiogine prasme. Įrodyta, kad langų ir durų varstymo automatikos integravimas, slenksčių nebuvimas gerina jų naudojimo bei judėjimo patogumą, todėl ateities langai įgaus dar daugiau funkcijų: į langus integruota besikeičianti stiklo skaidrumo ar vaizdo perdavimo funkcija, įvairūs davikliai profiliuose ir stiklo pakete, sujungti su pastato valdymo sistema, pavers langus ir duris pilnavertėmis išmaniųjų namų dalimis. 

GEALAN sistemų skaitmeninimo pavyzdys – išmanusis IPS lango lustas, vadinamasis „lango pasas“, kuris yra integruojamas į lango konstrukciją ir išsaugo visus aktualius lango bei objekto duomenis. Tai palengvina langų eksploataciją, remontą ar net utilizavimą po daugelio metų ateityje. Dar daugiau – GEALAN langų projektavimo programinės įrangos atnaujinimas, kuris yra suderintas su projektavimui skirtomis BIM platformomis, o tai itin aktualu architektams ir projektuotojams. Netrukus GEALAN klientams pasiūlys naujovę – virtualią ekspoziciją, kuria galės naudotis GEALAN klientai ir partneriai. Virtualių technologijų pagalba bus galima pamatyti ir apsispręsti dėl langų ir durų spalvos, įsitikinti, ar negirdėti gatvės triukšmo, o taip pat vos vienu mygtuko spustelėjimu visą patalpą pakeisti pagal kliento poreikius.

Ateitis – langai su išmaniaisiais vėdinimo sprendimais

Didžiausia šių metų GEALAN pristatoma inovacija – naujos kartos aktyvių ir pasyvių vėdinimo sprendimų linija GEALAN-CAiRE® (angl. Controlled Air REgulation), sukurta sujungiant naujausius technologinius vėdinimo sprendimus ir juos integruojant į GEALAN langų sistemas. Ne tik automatiškai veikiantys, bet ir savaime susireguliuojantys išmanieji vėdinimo sprendimai leis pamiršti vėdinimo problemas. Juos galima įdiegti į išmaniųjų namų sistemą. GEALAN-CAiRE® sistemos sprendimai mūsų rinką pasieks antroje šių metų pusėje. 

Daugiau informacijos apie GEALAN sprendimus bei GEALAN langų ir durų konstrukcijų gamintojus Lietuvoje rasite www.gealan.lt.

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Aplinką tausojančios medžiagos, technologijos

nuotrauka
2020-06-18 12:49
Lietuvoje šiemet pradės veikti pirmoji nutolusi saulės jėgainė su greta įrengtais bičių aviliais. Šis Utenoje pagal tarptautines aplinkosaugininkų rekomendacijas įgyvendintas 1 megavato (MW) elektrinės projektas ne tik gamins žaliąją elektros energiją, bet ir prisidės prie bičių populiacijos bei bio...
nuotrauka
2020-06-02 16:30
Šiuolaikinis miestas neįsivaizduojamas be medžių, krūmų, žolynų ar gėlynų, nes želdiniai mieste kuria teigiamas emocijas, suteikia pavėsį, slopina triukšmą, valo orą ir sukurią realią naudą miesto gyventojams. Kita vertus, reikia paisyti tam tikros tvarkos, siekiant sukurti jaukią ir patogią erdvę m...
nuotrauka
2020-05-07 08:32
Ketverius metus veikiančių ozono technologijų profesionalų „AirPLUS1 Lituanica“ klientai – nuo vandenvalos įmonių, pramonės objektų, iki didžiųjų prekybos centrų ir valstybinių įstaigų. Vienas pagrindinių ozono panaudojimo tikslų iki šiol buvo kvapų naikinimas, o pastaruoju metu išmanias ozonavimo s...
nuotrauka
2020-05-06 09:44
„Investicija į ekoinovacijas, į darnius technologinius sprendimus bei žiedinės ekonomikos principų taikymas įmonėse yra ilgalaikė strategija, atspari krizėms, nes padeda siekti ekonominių tikslų“, – mano LVPA direktorius A.Pautienius-Želvys. Viena esminių priežasčių, skatinanti bendroves taikyti žal...
nuotrauka
2020-04-21 13:44
Europos Sąjunga puikiai supranta, kad norint, jog gamintojai pereitų prie gamtą labiau tausojančių technologijų ar produktų, būtina ne vien juos spausti teisinėmis priemonėmis ar šviesti vartotojus. Būtina skatinti ir skiriant dideles investicijas į priemones, užtikrinančias žiedinės ekonomikos, tva...
nuotrauka
2020-04-21 10:01
Praeitą savaitę Aplinkos ministerija paskelbė skyrusi finansavimą dar penkioms centralizuoto šilumos tiekimo įmonėms iš Klimato kaitos programos atsinaujinantiems energijos (saulės energijos) ištekliams panaudoti. Tarp gavusių finansavimą – AB „Šiaulių energija“ projektas „Saulės fotovoltinės jėgain...
nuotrauka
2020-04-09 08:55
Keturiose iš penkių Lietuvos įmonių vis dar dominuoja linijinė ekonomika, paremta intensyviu žaliavų ir energijos naudojimu, o kartu generuojanti didelius atliekų kiekius. Nenutrūkstantis resursų poreikis kuria priklausomybę nuo jų importo, augina prekių ir paslaugų kainas vartotojui bei mažina Liet...
nuotrauka
2020-03-20 14:59
Pastaruoju metu tam tikrais daiktais išmokome naudotis „be rankų“. Durų rankeną įmanoma nuspausti alkūne taip pat lengvai kaip ir įjungti šviesą, o pirkinių krepšelį prekybos centre – suimti ar stumti pasislėpus po ilgesne megztinio rankove. Tokių ir panašių gudrybių imamės tam, kad tik nereikėtų li...
nuotrauka
2020-03-04 10:01
Įvertinus sausio mėnesį gautas gyventojų paraiškas nedidelės galios saulės elektrinėms įsirengti arba įsigyti bei seniems šildymo katilams pasikeisti, Energetikos ministerija papildomai skyrė Europos Sąjungos (ES) lėšų šiems projektams finansuoti. Finansavimas didinamas du kartus – iki 24,5 mln. eur...
nuotrauka
2019-11-22 10:37
Du iš trijų Lietuvos gyventojų gyvena 1961–1990 m. pastatytuose daugiabučiuose, kuriuos anksčiau ar vėliau teks atnaujinti. Pokyčių laukia ir daugybė senesnių individualių namų, kuriuose problemos – kone identiškos.
nuotrauka
2019-11-18 09:01
Statybų pramonė turi daugiau kaip 40 metų patirties skvarbiosios kristalinės hidroizoliacijos srityje. Kristalinės hidroizoliacijos „Penetron Admix“ priedas į betoną leidžia statybų pramonei per trumpesnį laiką pastatyti ekonomiškas ir ilgaamžes konstrukcijas, tarnaujančias net iki 60-ies metų ilgia...
nuotrauka
2019-11-12 08:52
Dažnai susiduriama, kad per javapjūtę laukus merkiantis lietus grūdų augintojams sukelia daug problemų. Tai dar kartą įrodo, kaip svarbu Lietuvoje turėti sąlygas tinkamai išdžiovinti bei saugoti derlių. Liūčių ir drėgmės keliamus iššūkius daugeliui ūkininkų gali padėti įveikti tinkamai įrengtos grūd...
nuotrauka
2019-10-22 10:58
Tikimasi, kad pastaruoju metu padidėjęs vandeninių dangų naudojimas pramonėje ateinančiais metais dar labiau augs, nes įmonės turės atsižvelgti į sugriežtintus lakiųjų organinių junginių ir kenksmingų oro teršalų emisiją ribojančių tarptautinių bei vietinių reglamentų reikalavimus. Taip pat didėja v...
nuotrauka
2019-10-15 10:50
„Statyba ir pastatai sudaro apie 40 proc. viso išskiriamo anglies dioksido kiekio. Taigi, pastatai iš esmės yra didžiausi planetos teršėjai“, – liūdną statistiką atskleidžia Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Statybos fakulteto Metalinių ir kompozicinių konstrukcijų katedros docentas To...
nuotrauka
2019-10-04 08:07
Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Žemės ūkio akademijoje rugsėjo 26–28 dienomis vyko inovacijų paroda „Inno panorama 2019“, pristatanti įvairias inovacijas ir naujoves. Renginyje dalyvavo daugiau nei 300 dalyvių, kurie pristatė naujausius išradimus. Pastarieji palengvins darbą ne tik stambiesiems ...
nuotrauka
2019-09-20 10:18
Po daugelio metų tyrimų BASF sukūrė naują šilumą izoliuojančią medžiagą „SLENTITE ®“. Tai aukštos kokybės produktas, kurio gebėjimas izoliuoti šilumą pagrįstas organiniu aerogeliu, 90 proc. sudarytu iš oro.
nuotrauka
2019-09-12 11:48
„UTHERM premium“ plokštės pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis, yra perpus plonesnės negu mineralinės vatos ar EPS sluoksnis. Tokiu būdu taupoma erdvė. Šios plokštės lengvos ir lengvai montuojamos.
nuotrauka
2019-09-11 07:43
Keraminių čerpių stogas ilgą laiką buvo prabangos, kokybės, gero namo simbolis. Vokietijoje, Švedijoje, Norvegijoje čerpėmis dengti privačių namų stogai tradiciškai sudaro vyraujančią dalį (90–80%) stogų. Per ilgą laiką susidarė nuomonė, kad čerpių stogas kainuoja brangiau už kita danga dengtą stogą...
nuotrauka
2019-09-02 08:00
Jau 40 metų „UNILIN“ kuria sprendimus pastatų sandarinimui ir šioje įmonių grupėje „tvarumas“ yra ne skambus žodis, o apgalvota strategija. „Tvarus mąstymas yra būtina sąlyga kiekviename mūsų įmonės lygmenyje. Kad ilgainiui sukeltum pokytį, turi dirbti ekologiškai ir sukurti žiedinę ekonomiką. Visuo...
nuotrauka
2019-08-29 08:32
Aplinkos ministerija toliau sėkmingai tęsia Klimato kaitos programą, jau patvirtinta kompensacinių išmokų fiziniams asmenims tvarka, vis daugiau įmonių ir asmenų dalyvauja mažindami aplinkos taršą. Padažnėjus klimato atšilimo reiškiniams (liūtys, sausra, karštis), pasikeitė ir visuomenės požiūris. T...

Statybunaujienos.lt » Aplinką tausojančios medžiagos, technologijos