2019 rugpjūčio 22 d. ketvirtadienis, 19:44
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

GEALAN siūlo sprendimus, kurie keičia nusistovėjusį požiūrį

2019-05-07 08:53,      Atnaujinta informacija 2019-05-07 08:54
Langas yra viena esminių pastato dalių ir labai svarbi žmogaus gyvenimo bei darbo dalis. Langas – tai ne tik gera garso ir šilumos izoliacija, bet ir šviesa, atsiveriantis vaizdas, o visa tai lemia žmogaus nuotaiką, darbingumą, geras emocijas, net sveikatą. Logiška, kad žmogus nori kuo platesnio vaizdo, kuo šviesesnių erdvių. Visi pirmaujančių rinkų analitikai prognozuoja, kad per ateinančius kelerius metus gyvenamųjų namų statybos Europoje ir toliau dinamiškai augs. Šiuo metu lemiamas veiksnys yra nuolatinė urbanizacijos tendencija. Bet ką tai reiškia žmonėms?
nuotrauka
Langai tampa išmaniaisiais jau tiesiogine prasme. Įrodyta, kad langų ir durų varstymo automatikos integravimas, slenksčių nebuvimas gerina jų naudojimo bei judėjimo patogumą, todėl ateities langai įgaus dar daugiau funkcijų. GEALAN iliustr.


Minimos įmonės
GEALAN BALTIC, UAB
Vis augantys tiek naujai statomų, tiek renovuojamų pastatų ir jų langų konstrukcijų kokybei bei šilumos izoliacijos rodikliams keliami reikalavimai kelia ir būsto kainą. Todėl šiuolaikinio būsto langai turi ne tik atitikti griežčiausius garso ir šilumos izoliacijos reikalavimus, bet ir užtikrinti kuo didesnį šviesos srautą, estetinį, harmoningą ir derantį prie eksterjero bei interjero vaizdą. Patvarus bei komfortiškas valdymas, optimaliai panaudojama erdvė abipus langų bei išmaniųjų technologijų integravimo galimybė – ne ką mažiau svarbios šių dienų langų bei durų savybės. Šiuolaikiniai GEALAN sprendimai keičia situaciją ir turi tik vieną ribojimą – užsakovo fantaziją. Vokiška kokybė ir inovatyvios technologijos sudaro galimybes turėti visa tai ir net dar daugiau.

Laukta naujoji stumdomų durų sistema

Išskirtinis sandarumas ir ypač lengvai valdoma – tokiomis rinkos geidžiamomis savybėmis pasižymi naujoji stumdoma GEALAN-SMOOVIO sistema, kuri bandymo stende pasiekė ypač gerų vėjo bei vandens nepralaidumo rezultatų, atitinkančių griežčiausius IFT Rozenheimo langų technologijų instituto reikalavimus. Ši sistema turi ir kitų akivaizdžių pranašumų, kurių pasiekta atsisakius tradicinių varstymo detalių. Toks sprendimas leido ne tik optimaliai išnaudoti erdvę iki pat langų ar durų, bet ir gauti daugiau šviesos, patogesnę galimybę išeiti iš patalpų į lauką. Sprendimas leidžia taupyti ir vietos, nes prie langų lieka daugiau erdvės.

Kadangi visi varčios elementai sumontuoti ant ratukų ir juda paraleliai su rėmu, varčią judinti nereikia jokių pastangų. Atidarymo metu varčia horizontaliai atstumiama nuo rėmo ir lengvai perstumiama į šoną. Uždaryti tokius langus ar duris taip pat patogu ir paprasta, net ir naudojant didelius ir sunkius trigubo stiklo paketus. Dėl lengvo, paprasto naudojimo ši sistema tinka, pavyzdžiui, ir tokiuose pastatuose, kuriuose dažnai keičiasi patalpų naudotojai, nepripratę ar nežinantys, kaip naudotis sudėtingais varstomais ar stumdomais langų rėmais.

Dėl mažo sistemos montavimo gylio sistemą galima panaudoti ne tik naujuose, bet ir renovuojamuose pastatuose. Tai itin svarbu, nes daugelis naujovių paprastai senos statybos renovuojamuose namuose negali būti įgyvendinama dėl technologinių problemų ar trūkstant būtinos erdvės.

Iki šiol pakeliamos-nustumiamos GEALAN S 9000 HST durys pagal šilumos izoliaciją, maksimalius dydžius, praktiškai be slenksčio, yra laikomos geriausiu sprendimu stumdomų sistemų rinkoje, bet naujoji stumdoma sistema GEALAN-SMOOVIO, atliepdama naujausius rinkos poreikius, sprendžia vartotojų inicijuojamus iššūkius, keliamus pačiam populiariausiam stumdomų durų segmentui.

Modernių langų spalvų tendencijos

Anksčiau buvo įprasta matyti baltumu spindinčius plastikinių langų rėmus. Tačiau dabar jie stebina spalvomis. To pasiekiama tiek laminuojant langų rėmus specialiomis spalvotomis plėvelėmis su medieną primenančiais raštais ir faktūra, tiek gaminant langus iš unikalių spalvotų GEALAN ACRYLCOLOR profilių. 

GEALAN naudojamos unikalios laminavimo plėvelės REALWOOD leidžia mėgautis ir tradiciniu medinio lango vaizdu, ir visais PVC langų pranašumais. Dažytą ir natūralią medieną imituojančios plėvelės REALWOOD žavi savo paviršiaus panašumu į tikrą medį ne tik žiūrint, bet ir liečiant. 

GEALAN – vienintelis gamintojas, kuris siūlo ir profilius, pagamintus pagal unikalią ACRYLCOLOR technologiją. Išskirtiniai spalvoti ACRYLCOLOR profiliai gaminami koekstruzijos būdu, kai spalva išgaunama suliejant spalvoto akrilo sluoksnį su balto PVC profilio pagrindu. Tokiu būdu paviršius tampa ir spalvotas, ir sunkiai braižomas, nesilupantis, nešerpetojantis ir neblunka saulėje.

GEALAN leidžia rinktis iš 9 standartinių ACRYLCOLOR ir daugiau kaip 50 nestandartinių spalvų. Šiuo metu populiariausios aliuminį ar betoną atkartojančios pilkų, juodų atspalvių langų spalvos. Ar pasirinkti ACRYLCOLOR, ar kokia spalva ar spalvomis laminuoti vieną ar abi profilio puses, lemia tik kliento noras.

GEALAN-KUBUS® – PVC langų ateities sprendimas

GEALAN pirmasis iš PVC profilių sistemų kūrėjų 2016 m. pristatė PVC langų ateities sprendimą. Tai naujoji ištisinio stiklo sistema GEALAN-KUBUS®, kuri demonstruoja ne tik modernų dizainą, bet ir įspūdingus šilumos izoliacijos rodiklius, būdingus A++ klasės pastatams. To pasiekta naudojant visas iki šiol GEALAN sukurtas inovacijas: jei kitose sistemose jos buvo siūlomos kaip papildomos, tai šių profilių sistemoje jos įtrauktos į bazinę komplektaciją.

GEALAN ne tik sukūrė 100 mm montavimo gylio sistemą GEALAN-KUBUS® su iš išorės praktiškai nematoma varčia ir pagerino šilumos bei garso izoliavimą, bet ir įvedė naują plastikinių langų formų kalbą architektūroje. Ištisinio stiklo sistema su itin siaurais matomais profiliais kuria stiprų šviesių ir skaidrių erdvių įspūdį. Dideli stikliniai paviršiai atveria kūrybines erdves langų projektuotojams, pastatų architektams.

Langai jau įžengė į skaitmeninimo erą

Langai tampa išmaniaisiais jau tiesiogine prasme. Įrodyta, kad langų ir durų varstymo automatikos integravimas, slenksčių nebuvimas gerina jų naudojimo bei judėjimo patogumą, todėl ateities langai įgaus dar daugiau funkcijų: į langus integruota besikeičianti stiklo skaidrumo ar vaizdo perdavimo funkcija, įvairūs davikliai profiliuose ir stiklo pakete, sujungti su pastato valdymo sistema, pavers langus ir duris pilnavertėmis išmaniųjų namų dalimis. 

GEALAN sistemų skaitmeninimo pavyzdys – išmanusis IPS lango lustas, vadinamasis „lango pasas“, kuris yra integruojamas į lango konstrukciją ir išsaugo visus aktualius lango bei objekto duomenis. Tai palengvina langų eksploataciją, remontą ar net utilizavimą po daugelio metų ateityje. Dar daugiau – GEALAN langų projektavimo programinės įrangos atnaujinimas, kuris yra suderintas su projektavimui skirtomis BIM platformomis, o tai itin aktualu architektams ir projektuotojams. Netrukus GEALAN klientams pasiūlys naujovę – virtualią ekspoziciją, kuria galės naudotis GEALAN klientai ir partneriai. Virtualių technologijų pagalba bus galima pamatyti ir apsispręsti dėl langų ir durų spalvos, įsitikinti, ar negirdėti gatvės triukšmo, o taip pat vos vienu mygtuko spustelėjimu visą patalpą pakeisti pagal kliento poreikius.

Ateitis – langai su išmaniaisiais vėdinimo sprendimais

Didžiausia šių metų GEALAN pristatoma inovacija – naujos kartos aktyvių ir pasyvių vėdinimo sprendimų linija GEALAN-CAiRE® (angl. Controlled Air REgulation), sukurta sujungiant naujausius technologinius vėdinimo sprendimus ir juos integruojant į GEALAN langų sistemas. Ne tik automatiškai veikiantys, bet ir savaime susireguliuojantys išmanieji vėdinimo sprendimai leis pamiršti vėdinimo problemas. Juos galima įdiegti į išmaniųjų namų sistemą. GEALAN-CAiRE® sistemos sprendimai mūsų rinką pasieks antroje šių metų pusėje. 

Daugiau informacijos apie GEALAN sprendimus bei GEALAN langų ir durų konstrukcijų gamintojus Lietuvoje rasite www.gealan.lt.

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Prekių ir paslaugų katalogas

nuotrauka
2019-08-17 09:02
Artėjant šildymo sezonui, imame sukti galvą, kaip sutaupyti pinigų, neprarandant komfortiškų gyvenimo sąlygų. Pirmasis žingsnis – pradėti nuo savo įpročių ir namuose naudojamų technologijų. Vienos šių technologijų – vandens maišytuvai ir dušas, tai yra priemonės, kurias naudojame kiekvieną dieną ir ...
nuotrauka
2019-07-30 10:06
Chaotiška miestų plėtra turi neigiamos įtakos natūralioms ekosistemoms. Integruotas požiūris į urbanizaciją, saugant gamtinius išteklius, skatina investuoti į ekosistemų atkūrimą, taip padeda padidinti miestų atsparumą gamtinėms nelaimėms, mažinti oro taršą ir kitą miestų neigiamą poveikį aplinkai b...
nuotrauka
2019-07-19 13:00
Praėjusiais metais apgyvendinimo įstaigos sulaukė 11 proc. daugiau turistų. Skaičiuojama, kad poilsiautojų skaičius sparčiausiai auga kurortuose – greičiau nei didmiesčiuose. Per pastaruosius 3 metus turistų skaičius kurortiniuose miestuose išaugo beveik dvigubai – 45 proc., rodo NT konsultacijų ben...
nuotrauka
2019-07-10 14:00,      papildyta 2019-07-10 14:57, papildyta nuotraukomis ir video
Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės ženklo mašinos. Renginio organizatorius – UAB „Avesco Lithuania“, oficialus „Cat“ technikos atstovas Lietuvoj...
nuotrauka
2019-07-05 07:50
Kaip padaryti daugiau mažesnėmis laiko ir lėšų sąnaudomis? Tai nuolatinis statybų iššūkis, kylantis ne tik statybininkams. Už hidroizoliavimą (sandarinimą) atsakingi rangovai taip pat ieško naujų būdų maksimaliai padidinti darbo našumą ir sutrumpinti statybos aikštelėse praleistą laiką.
nuotrauka
2019-05-22 07:30
Jei prieš daugelį metų mūsų tėvų ar senelių namuose esančios palėpės buvo skirtos sandėliavimui, nereikalingiems daiktams ar instrumentams susidėti, tai šiais laikais ši patalpa įgavo visai kitokią paskirtį. Palėpės tapo madingomis, o jų poreikis ir toliau pastebimai didėja. Tačiau reikia žinoti, ka...
nuotrauka
2019-05-20 11:47
Danų įmonė JKF POLSKA jau daugiau nei 60 metų nuosekliai didina savo indėlį į geresnės aplinkos kūrimą visame pasaulyje. Iš galvanizuoto metalo lakštų ir nerūdijančio plieno filtrus, separatorius, pneumotransporto ortakius bei vakuuminio ištraukimo sistemas gaminanti bendrovė savo produktus pristato...
nuotrauka
2019-05-14 10:02
Belgų prekinio ženklo „Ciranova“ produktai medienos paviršių apdailai ir priežiūrai gaminami jau 89-erius metus. Lauko ir vidaus mediniams paviršiams skirti produktai į Lietuvą pradėti tiekti prieš porą metų. Šių metų pavasarį pristatytas atnaujintas šio prekinio ženklo produktas „HARDWAXOIL TITAN“.
nuotrauka
2019-04-18 10:00
Darbo įrankis turi būti malonus akiai ir rankai, patogus paimti, galintis efektyvinti darbą ir ilgai patikimai tarnauti. Šiuolaikinės technologijos, medžiagos ir gamintojų ambicingumas sudaro galimybę įgyvendinti visus šiuos vartotojo poreikius ir lūkesčius. Daugiau kaip 90 metų rinkoje veikianti „C...
nuotrauka
2019-01-16 07:35
Pramonės plėtra, miestų augimas ir gyventojų tankumo didėjimas ne tik liudija žmonijos pažangą, bet ir kelia nemažai iššūkių. Viena iš nepageidaujamų žmogaus veiklos pasekmių – tarša kvapais. Deja, dauguma kvapų šalinimo ar dezinfekcijos sprendimų ne tik daug kainuoja, bet daro žalą aplinkai. UAB „A...
nuotrauka
2019-01-03 07:35
Kai kalbama apie pastatų statybą, apie patogų kasdienį jų naudojimą, saugumą, apie interjerą ir eksterjerą, reikia prisiminti liaudies išmintį: „ir nedidelis akmuo gali išversti didelį vežimą“. Šį posakį kuo geriausiai iliustruoja kojų valymo grotelės.
nuotrauka
2018-10-22 17:16
RAVAK – čekų įmonė, įkurta 1991 metais, – yra viena iš didžiausių vonios kambario įrangos gamintojų Centrinėje ir Rytų Europoje. UAB „Ravak Baltic“ – įmonė, kuri RAVAK prekės ženklui Lietuvoje atstovauja nuo 2000-ųjų.
nuotrauka
2018-10-17 15:56
Lietuvą ištiko paradoksas. Modernizuoti daugiabučiai namai tapo kur kas šiltesni, sąskaitos už šildymą sumažėjo, tačiau butuose tapo drėgna, ėmė veistis pelėsis. Modernizavimas, turėjęs suteikti komfortiškas gyvenimo sąlygas, iš tiesų sukūrė naujų problemų.
nuotrauka
2018-10-17 07:30
Tyrimai rodo, kad žmonės iki 90 proc. laiko praleidžia uždarose patalpose, tad nenuostabu, kad šviežio, vėsaus oro poreikis ir efektyvus technologijų bei gamtos resursų panaudojimas tampa vis aktualesnis. Sveikas patalpų mikroklimatas leidžia žmonėms geriau jaustis ir produktyviau dirbti bet kuriuo ...
nuotrauka
2018-10-09 07:35
Bendrovė „Saint-Gobain statybos gaminiai“ Lietuvoje jungia Lietuvos statybos rinkai gerai žinomus produktus. „FIBO“, „GYPROC“, „RIGIPS“, „ISOVER“, „WEBER“, „ECOPHON“ – statybų profesionalams puikiai žinomi prekiniai ženklai. Pastaraisiais metais įmonė rinkai pristatė keletą naujų gaminių, kurie page...
nuotrauka
2018-10-08 15:05
UAB „Kauno šilas“ – pirmasis Lietuvos polistireninio putplasčio gamintojas. Bendrovė nebijo naujovių ir inovacijų – kartu su kompanija „Basf“ pirmoji Lietuvoje pirkėjams pasiūlė ir „Neoporą“ – pilkąjį polistireninį putplastį. Ši medžiaga turi puikias izoliacines savybes – tai Lietuvoje tampa vis akt...
nuotrauka
2018-09-24 15:13,      papildyta 2018-09-25 08:30, Papildyta nuotraukomis
45, 25 ir 15 proc. Tai yra trys skaitmenys, kuriems neliko abejingi Žemaitijos verslininkai, dalyvavę naujos kartos „Caterpillar“ mašinų – 20 tonų klasės ekskavatorių „Cat“ 320 GC, 320 ir 323 – pristatyme Palangoje. „Dirbant su tokia technika, darbo našumas...
nuotrauka
2018-09-21 09:27
Profesinę statybininkų šventę įmonė „PP Baltic“ pasitiko džiugiomis nuotaikomis. „Viskas juda pirmyn, per trumpą laiką mums sėkmingai pavyko rinkai pasiūlyti naują produktą, užsakovai, projektuotojai, inžinieriai tampa atviresni naujovėms, ryžtasi naujiems iššūkiams“, – sako įmonės vadovas Andrius K...
nuotrauka
2018-09-20 07:30
Statybos sektoriaus statistika rodo, kad nemažai statybos projektų įgyvendinama viršijant biudžetą. Tai paplitęs „negalavimas“. „Bauwise“ internetinės finansų kontrolės sistemos naudotojai yra jūsų kolegos iš statybų sektoriaus ir jie šiuo metu iš viso valdo beveik 600 milijonų projektų portfelį. Ši...
nuotrauka
2018-09-14 07:30
Iš vieno patikimo tiekėjo gaudamas visą servisą, klientas užsitikrina kokybišką paslaugą, taupo laiką, nes dirba ne su keliais, o su vienu rangovu. Tokie buvo įmonės „Švykai“ argumentai, rinkai pasiūlius naują paslaugą – nuo pastolių montavimo, metalo antikorozijos, gelžbetonio remonto, izoliavimo, ...

Statybunaujienos.lt » Prekių ir paslaugų katalogas

nuotrauka

Naujos CAT® technikos paklausa Baltijos šalyse didėja

Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės...