2021 balandžio 11 d. sekmadienis, 21:51
Reklama  |  facebook

Kaip taupant laiką įrengti jaukius namus?

2020-11-04 08:17
Namai – ramybės oazė. Kiekvienas juose norime atsipalaiduoti, jaustis gerai. Ypač dabar, kai visur skubame, lekiame, nespėjame ir daug dirbame. Neretai įrengiant ar atnaujinant namų interjerą siekiama sukurti ramybės pojūtį, harmoniją, tačiau ne visuomet tam yra pakankamai laiko. Skubantiems baldai internetu gali būti tikru išsigelbėjimu: tai sutaupo laiko ir paieškų. Tačiau norint namuose jaustis gerai, rinktis visgi reikėtų atsakingai.
nuotrauka
Baldai internetu BALDAIPL


Kaip sukurti harmoniją?

Harmonija itin svarbi norint kokybiškai pailsėti nuo nuolatinio skubėjimo ir kasdienio triukšmo. Keli labai paprasti patarimai padės kuriant harmoningą ir skoningą namų aplinką, kurioje atsipalaiduos ir pailsės visi gyventojai. Svarbu nepamiršti:
• Namuose neturi būti blogų prisiminimų. Sakoma, kad daiktai skleidžia energiją. Vertėtų iš namų pašalinti daiktus, kurie kelia neigiamą reakciją, primena prastus dalykus. Tai padės atsipalaiduoti.

• Šviesa – būtina. Manoma, kad jaukūs namai – tai šviesūs namai. Tamsiomis spalvomis piktnaudžiauti nereikėtų, šviesesni tonai padės nurimti, atsipalaiduoti ir pailsėti.

• Visos erdvės vienodai svarbios. Nereikėtų susikoncentruoti tik į vieną namų erdvę, siūloma tobulinti jas visas kartu. Visgi žinojimas, kad už sienos, kitame kambaryje vyrauja netvarka, sukels tik vidinį stresą.
Paprasti patarimai padės namuose kuriant tobulas ramybės zonas, ieškant tinkamų baldų. Be abejo, turint suvokimą, kaip sukurti ir palaikyti harmoniją namuose, kitas žingsnis gali būti baldai internetu. Renkantis juos el. parduotuvėje bus paprasčiau atpažinti, kas tiks namams, derės čia.

Salono pasirinkimas

Po sprendimo dėl namų harmonijos ir stiliaus dažniausiai seka baldų salono pasirinkimas. Būtina įvertinti asortimentą, baldų kokybę, atsiliepimus. Visuomet rekomenduojama rinktis saloną, kuriame prekių spektras platesnis, nei norima. Tai pravers, jei kuriant namus staiga pasikeis nuomonė ir bus siekiama kitokio interjero stiliaus įgyvendinimo.

Elektroninė parduotuvė www.baldaipl.lt/ yra puikus pavyzdys, kaip atrodo patogus baldų salonas el. erdvėje. Daugumai parduotuvių keliant savo paslaugas į elektroninę erdvę, baldai internetu – ne išimtis. Dabar, norint patobulinti savo gyvenamąsias patalpas, užtenka kelių pelės klavišų spragtelėjimų, ir vos po kelių dienų naujieji baldai jau gali puikuotis namuose.

Įsigyjant baldus internetu labai svarbu įvertinti konsultacijų kokybę. Tai vienas iš svarbiausių faktorių, kai nėra „gyvo“ kontakto. Baldų salono komanda turėtų greitai ir aiškiai atsakinėti į visus kilusius klausimus, turėti aiškią ir lengvai naudojamą platformą, kurioje galima pateikti užklausas, atlikti visas operacijas.

Patarimai, kaip pasirinkti baldus skirtingoms namų erdvėms

Svarbu įvertinti, kokiai erdvei ieškomi baldai. Kiekviena jų namuose yra išskirtinė ir neturėtų būti nustumta užmarštin. Žemiau – keletas paprastų patarimų, kaip išsirinkti tinkamus baldus skirtingoms būsto erdvėms:
• Virtuvė: svarbu įvertinti šios erdvės dydį. Jei ji mažesnė, gali būti naudinga ją įrengti naudojant mažesnių matmenų spinteles, tai vizualiai padidins virtuvę.

• Svetainė: vėlgi svarbu atsižvelgti į baldų ir patalpos dydžio santykį: kuo mažesnis kambarys, tuo mažesnius baldus rekomenduojama rinktis, ir atvirkščiai. Be to, tai yra viena svarbiausių namų erdvių, todėl norint puikaus rezultato svarbu į ją investuoti tiek laiko, tiek lėšų.

• Vaikų kambarys: mažųjų erdvės įrengime labai svarbu atsižvelgti į jų pačių nuomonę, norus. Juk šioje erdvėje karaliaus jie. Žinoma, būtina pagelbėti, jei vaikai trokšta nesaikingo ryškių detalių kiekio, nepraktiškų baldų ir panašiai.

• Vonios kambarys: tai nedidelė erdvė, kuriai nereikia didelių baldų. Renkantis kolekcijas, o ne pavienius baldus, joje harmonija bus sukuriama lengvai.
Atsižvelgiant į šiuos paprastus patarimus, baldai internetu bus pasirenkami lengviau ir maloniau.

Norint atnaujinti namus ar įsikurti naujuose nebūtina praleisti valandų valandas klaidžiojant po baldų salonus ir svarstant, kas tiks, o kas ne. Taupantiems laiką internetas taps tobuliausiu įrankiu, o sukurta harmonija namuose padės atsipalaiduoti ir kokybiškai pasisemti jėgų naujiems iššūkiams kasdien.
Statybunaujienos.lt
Žymės  Baldai, Interjeras
Architektūra. Interjeras

nuotrauka
2021-04-08 10:41
Sakoma, kad atnaujinti vonios kambario interjerą žmonės ryžtasi gana retai – maždaug kas dešimt metų, todėl įsirenginėjant svajonių ramybės oazę būtina atsižvelgti ne tik į vyraujančias tendencijas, bet ir tinkamai įvertinti kokybinį technikos svertą.
nuotrauka
2021-04-08 09:31
Vilniuje, šalia Lukiškių aikštės esanti Kražių arba dar kitaip vadinama Montvilos kolonija – vienas pirmųjų Vilniaus mikrorajonų. Šis nedidelis gyvenamųjų namų kvartalas 1911–1913 metais pastatytas bankininko, filantropo, žymaus visuomenės veikėjo Juozapo Montvilos užsakymu.
nuotrauka
2021-03-31 14:33
Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė miesto autobusų stoties su požemine automobilių stovėjimo aikštele projekto įgyvendinimui.
nuotrauka
2021-03-31 14:16
Vilniaus miesto taryba šiandien, kovo 31 d., priėmė svarstymui komitetuose siūlymą papildyti ir patikslinti sąrašą objektų, kurių architektūrinėms idėjoms įvertinti privaloma skelbti projektų konkursus.
nuotrauka
2021-03-31 13:43
Sapiegų parko atnaujinimo planai atidedami – vienintelį architektūriniam parko ir jo prieigų tvarkybos konkursui pateiktą darbą konkurso įgyvendintojo, „Vilniaus vystymo kompanijos", viešųjų pirkimų komisija šiandien, kovo 31 d., atmetė dėl pasiūlytos kainos – ji (447 700,00 Eur) viršija projektui s...
nuotrauka
2021-03-31 13:28
Kaip atlikti būsto apdailą, kad erdvė būtų lanksti pokyčiams, darbui skirtą vietą nesudėtinga perkelti ir susikurtumėme patogią aplinką gyventi? Klausimai, į kuriuos dažnai atsakymo ieško naujakuriai.
nuotrauka
2021-03-30 10:59
1250 SEB grupės paslaugų centro („SEB Global Services“) darbuotojų kraustosi į naują biurų pastatą NOVA. Tai Suomijos nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Technopolis“ pastatytas 9 aukštų A+ energinio efektyvumo klasės biurų pastatas, suprojektuotas ir pastatytas pagal LEED aukso naujos statybos r...
nuotrauka
2021-03-25 10:46
Vonios kambaryje prasideda mūsų rytiniai ritualai, o vakare – pasiruošimas poilsio metui. Todėl norint įsirengti šią asmeninę erdvę ne tik jaukiai, bet ir patogiai, verta atkreipti dėmesį į dažniausiai kylančias vonios kambario dilemas.
nuotrauka
2021-03-24 11:29
Šeimos pagausėjimą planuojančios poros neretai ieško nuosavo, lūkesčius atitinkančio būsto, kuriame būtų erdvės ir vaiko kambariui. Interjero dizainerė Paulina Biežytė ir šeimos finansų ekspertė Giedrė Štuopė dalijasi patarimais, apie ką reikėtų pagalvoti įrengiant vaiko kambarį bei kaip elgtis, kad...
nuotrauka
2021-03-23 08:23
Kranto alėjos prieigose Kaune iki šiol besidriekiantį žvyrkelį pakeisianti tvarkinga gatvelė nepalieka abejingų. Į šančiškių pastabas ir pageidavimus įsiklausę projektuotojai kauniečiams pristatys planą, kaip turėtų būti atnaujinta vaizdinga erdvė Nemuno krantinėje. Atnaujinti projektiniai sprendini...
nuotrauka
2021-03-17 10:09
Sausį su Vilniaus miesto savivaldybės administracija sutartį dėl sostinės ledo arenos architektūrinio projektavimo pasirašiusios UAB „Projektų rengimo centras“ ir UAB „Tiksli forma“ pristatė pirmuosius pastato planus ir vizualizacijas. Vilniaus miesto savivaldybė kviečia visuomenę susipažinti su pir...
nuotrauka
2021-03-15 10:51
Stasio Eidrigevičiaus menų centras (SEMC) lankytojus pakvies jau 2023 metais. Šis projektas išsiskiria estetika ir modernumu, o saikingumas – išskirtinis jo bruožas. Apie architektūrinę SEMC idėją, pastato ypatybes ir išskirtinius architektūrinius sprendimus pasakoja vienas projekto autorių – archit...
nuotrauka
2021-02-25 15:04
JUNG stengiasi, kad vartotojas galėtų susipažinti su jų įrenginiais kuo patogiau ir tam pasitelkia išmaniąsias technologijas. Nuo šiol jungiklius, kištukinius lizdus ir kitus produktus ant savo sienos galima pamatyti per akimirką.
nuotrauka
2021-02-22 12:10
Kovo mėnesį visuomenei bus pristatytas daugiau kaip 30 ha teritorijos tarp Panerių, Geležinkelio, Stoties ir Seinų gatvių detalusis planas, kuriuo siekiama modernizuoti ir humanizuoti teritoriją. Vilniaus miesto savivaldybė kartu su SĮ „Vilniaus planas" kviečia susipažinti su Geležinkelio stoties ir...
nuotrauka
2021-02-12 13:44
Vilniaus miesto savivaldybė suderino projektą, pagal kurį Lvovo g. 21a iškils naujas modernus biurų pastatas. Vasario 22-ąją visuomenės, o vėliau – ir savivaldybės, vertinimo lauks ir gretimuose sklypuose planuojamo verslo centro vystytojai.
nuotrauka
2021-01-27 08:36
Precedento šalyje neturinti Kauno paveldotvarkos programa per šešerius metus prisidėjo prie 130 pastatų atnaujinimo. Ryškiomis spalvomis atgyjantys jų fasadai vis gausiau puošia miestą. Vien per 2020 metus jungtinėmis gyventojų ir savivaldybės pastangomis sutvarkyti 22 pastatai. Vienas jų – apie 187...
nuotrauka
2021-01-26 07:30
Ryte džiaugiamės nauja diena, o vakare pailsę merkiame akis – taip, miegamasis yra vienintelis toks kambarys namuose, kuriame pradedame ir pabaigiame savo dieną, teigia lovų, miegamojo aksesuarų ir čiužinių gamintojas LONAS.
nuotrauka
2021-01-16 08:00
Kompanija „Tikkurila“ metų spalva išrinko ramybę spinduliuojančią žydrą spalvą „Cumulus“ (Y354). 2021 metų spalva ir spalvų kolekcija žadina viltį ir skatina kartu projektuoti giedresnę rytdieną. Ji skelbia: „Nesustokime. Priešaky – giedras dangus.“
nuotrauka
2021-01-07 12:10
Kuriant namų interjerą, svarbu ne tik atsižvelgti į vyraujančias dizaino tendencijas. Taip pat verta pagalvoti apie savo asmeninės erdvės kūrimą, apie namų praktiškumą bei individualumą.
nuotrauka
2021-01-07 08:42
Vilniaus miesto savivaldybė grąžino korekcijoms Pavilnyje, Džiaugsmo gatvėje, planuojamo prekybos centro projektą.

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras