2020 lapkričio 29 d. sekmadienis, 6:32
Reklama  |  facebook

Kaip taupant laiką įrengti jaukius namus?

2020-11-04 08:17
Namai – ramybės oazė. Kiekvienas juose norime atsipalaiduoti, jaustis gerai. Ypač dabar, kai visur skubame, lekiame, nespėjame ir daug dirbame. Neretai įrengiant ar atnaujinant namų interjerą siekiama sukurti ramybės pojūtį, harmoniją, tačiau ne visuomet tam yra pakankamai laiko. Skubantiems baldai internetu gali būti tikru išsigelbėjimu: tai sutaupo laiko ir paieškų. Tačiau norint namuose jaustis gerai, rinktis visgi reikėtų atsakingai.
nuotrauka
Baldai internetu BALDAIPL


Kaip sukurti harmoniją?

Harmonija itin svarbi norint kokybiškai pailsėti nuo nuolatinio skubėjimo ir kasdienio triukšmo. Keli labai paprasti patarimai padės kuriant harmoningą ir skoningą namų aplinką, kurioje atsipalaiduos ir pailsės visi gyventojai. Svarbu nepamiršti:
• Namuose neturi būti blogų prisiminimų. Sakoma, kad daiktai skleidžia energiją. Vertėtų iš namų pašalinti daiktus, kurie kelia neigiamą reakciją, primena prastus dalykus. Tai padės atsipalaiduoti.

• Šviesa – būtina. Manoma, kad jaukūs namai – tai šviesūs namai. Tamsiomis spalvomis piktnaudžiauti nereikėtų, šviesesni tonai padės nurimti, atsipalaiduoti ir pailsėti.

• Visos erdvės vienodai svarbios. Nereikėtų susikoncentruoti tik į vieną namų erdvę, siūloma tobulinti jas visas kartu. Visgi žinojimas, kad už sienos, kitame kambaryje vyrauja netvarka, sukels tik vidinį stresą.
Paprasti patarimai padės namuose kuriant tobulas ramybės zonas, ieškant tinkamų baldų. Be abejo, turint suvokimą, kaip sukurti ir palaikyti harmoniją namuose, kitas žingsnis gali būti baldai internetu. Renkantis juos el. parduotuvėje bus paprasčiau atpažinti, kas tiks namams, derės čia.

Salono pasirinkimas

Po sprendimo dėl namų harmonijos ir stiliaus dažniausiai seka baldų salono pasirinkimas. Būtina įvertinti asortimentą, baldų kokybę, atsiliepimus. Visuomet rekomenduojama rinktis saloną, kuriame prekių spektras platesnis, nei norima. Tai pravers, jei kuriant namus staiga pasikeis nuomonė ir bus siekiama kitokio interjero stiliaus įgyvendinimo.

Elektroninė parduotuvė www.baldaipl.lt/ yra puikus pavyzdys, kaip atrodo patogus baldų salonas el. erdvėje. Daugumai parduotuvių keliant savo paslaugas į elektroninę erdvę, baldai internetu – ne išimtis. Dabar, norint patobulinti savo gyvenamąsias patalpas, užtenka kelių pelės klavišų spragtelėjimų, ir vos po kelių dienų naujieji baldai jau gali puikuotis namuose.

Įsigyjant baldus internetu labai svarbu įvertinti konsultacijų kokybę. Tai vienas iš svarbiausių faktorių, kai nėra „gyvo“ kontakto. Baldų salono komanda turėtų greitai ir aiškiai atsakinėti į visus kilusius klausimus, turėti aiškią ir lengvai naudojamą platformą, kurioje galima pateikti užklausas, atlikti visas operacijas.

Patarimai, kaip pasirinkti baldus skirtingoms namų erdvėms

Svarbu įvertinti, kokiai erdvei ieškomi baldai. Kiekviena jų namuose yra išskirtinė ir neturėtų būti nustumta užmarštin. Žemiau – keletas paprastų patarimų, kaip išsirinkti tinkamus baldus skirtingoms būsto erdvėms:
• Virtuvė: svarbu įvertinti šios erdvės dydį. Jei ji mažesnė, gali būti naudinga ją įrengti naudojant mažesnių matmenų spinteles, tai vizualiai padidins virtuvę.

• Svetainė: vėlgi svarbu atsižvelgti į baldų ir patalpos dydžio santykį: kuo mažesnis kambarys, tuo mažesnius baldus rekomenduojama rinktis, ir atvirkščiai. Be to, tai yra viena svarbiausių namų erdvių, todėl norint puikaus rezultato svarbu į ją investuoti tiek laiko, tiek lėšų.

• Vaikų kambarys: mažųjų erdvės įrengime labai svarbu atsižvelgti į jų pačių nuomonę, norus. Juk šioje erdvėje karaliaus jie. Žinoma, būtina pagelbėti, jei vaikai trokšta nesaikingo ryškių detalių kiekio, nepraktiškų baldų ir panašiai.

• Vonios kambarys: tai nedidelė erdvė, kuriai nereikia didelių baldų. Renkantis kolekcijas, o ne pavienius baldus, joje harmonija bus sukuriama lengvai.
Atsižvelgiant į šiuos paprastus patarimus, baldai internetu bus pasirenkami lengviau ir maloniau.

Norint atnaujinti namus ar įsikurti naujuose nebūtina praleisti valandų valandas klaidžiojant po baldų salonus ir svarstant, kas tiks, o kas ne. Taupantiems laiką internetas taps tobuliausiu įrankiu, o sukurta harmonija namuose padės atsipalaiduoti ir kokybiškai pasisemti jėgų naujiems iššūkiams kasdien.
Statybunaujienos.lt
Žymės  Baldai, InterjerasRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Architektūra. Interjeras

nuotrauka
2020-11-26 16:01
Visuomenės ir specialistų vertinimui bus antrąkart pristatomi daugiabučių komplekso Užupyje, Kreivajame skersgatvyje 7, projektiniai pasiūlymai. Prieš kelerius metus Vilniaus miesto savivaldybės Vyriausiojo architekto skyriui nusprendus nepritarti pirmam jų variantui, projekto užsakovas, bendrovė MR...
nuotrauka
2020-11-26 13:13
Apie miestų plėtrą ir modernizavimą dažnai kalbama kaip apie visą teritoriją apimantį reiškinį, bet dažnai užmirštama, kad kone visais atvejais miestas yra skirtingų istorinės, kultūrinės reikšmės zonų darinys. Šančiai – išskirtinė Kauno miesto teritorija, kurią, pasak šančiškių, reikia išsaugoti ir...
nuotrauka
2020-11-19 11:22
Vilniaus miesto savivaldybė kviečia susipažinti su dešimčia Vilniaus urbanistikos ir architektūros taisyklių – principais, kurie miesto administracijos suformuluoti pastaraisiais metais, stebint modernios visuomenės poreikius, vertinant lūkesčius miesto plėtrai, diskutuojant su specialistais. Šių ta...
nuotrauka
2020-11-18 10:13
Į UNESCO Pasaulio paveldo žemėlapį pretenduojantis patekti Kaunas įveikė itin svarbų barjerą. Pasaulio paveldo centras oficialiai patvirtino pirminį paraiškos variantą ir atvėrė kelią iki vasario 1-osios pateikti visiškai baigtą paraišką. Tuomet prasidės daugiau kaip metus truksiantis vertinimo etap...
nuotrauka
2020-11-09 10:33
Architektūros menas dažnam asocijuojasi tik su baroko, gotikos, klasicizmo, modernumo ar kitais istoriniais stiliais. Kodėl sunku įvertinti šių laikų architektūrą ir koks architekto vaidmuo derinant užsakovo, vartotojų bei bendruomenės poreikius nepamirštant meninės dalies? Apie tai pokalbis su arch...
nuotrauka
2020-10-30 09:41
Pastaraisiais metais termometro stulpelis šaltuoju metų laiku nebenuslūgsta labai žemai, bet šilto jaukumo vėsesnėmis dienomis vis tiek norisi. Efektyvi šildymo kontrolė neįmanoma be inžinerinių sprendimų, kurie nors ir kuria komfortą, tačiau interjere gali tapti viską gadinančiu elementu. Ekspertai...
nuotrauka
2020-10-22 07:45
Šlifuotos pramoninės betoninės grindys iš sandėlių, logistikos pastatų vis intensyviau keliasi į biurus ir gyvenamąsias erdves. Tadas Nausėda, UAB „Tatoma“ direktorius, sako, kad tai lemia ne tik grindų dangų mada, jos tendencijos, bet ir itin paprasta jų priežiūra.
nuotrauka
2020-10-21 13:11
Svetainė – patalpa, kurioje susiburia visi šeimos nariai, kurioje renkasi draugai bei giminaičiai, vieta, kurioje mes poilsiaujame ir bendraujame. Visiškai natūralu, kad siekiant jaukiai jaustis tokioje svarbioje aplinkoje – reikia suderinti labai daug smulkmenų, apgalvoti labai daug niuansų bei ana...
nuotrauka
2020-10-20 14:13
Spalio 14 d. vykusiame visuotiniame eiliniame ataskaitiniame rinkiminiame Lietuvos architektų sąjungos suvažiavime išrinkta nauja Taryba ir pirmininkė. Ja antrai kadencijai tapo Rūta Leitanaitė.
nuotrauka
2020-10-05 14:30
Spalio 1 d. Lietuvos architektų sąjungoje išdalinti „Žvilgsnis į save 2019–2020“ – Lietuvos šiuolaikinės architektūros apdovanojimai. Tradicinį „metrą“ lygiomis dalimis pasidalino nugalėtojai.
nuotrauka
2020-10-01 15:55
VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija buvo paskelbusi atvirą architektūrinės koncepcijos konkursą uosto radiolokacinės kontrolės sistemos bokšto koncepcijai sukurti. Kaip galėtų atrodyti uosto laivybos saugumui reikalingas statinys pasiūlymus pateikė keturi dalyviai, tačiau vienas pasiūlymas...
nuotrauka
2020-09-28 09:40
Lubos yra svarbus interjero elementas, tačiau dažnai jų dizainas gana vienodas – nuglaistytos, nugruntuotos ir nudažytos gipso plokštės, pakabinamos ar įtempiamos lubos. Tai klasikinis, įprastas būdas. Tačiau yra daug modernesnių ir svarbiausia, palankesnių žmogaus sveikatai ir aplinkai sprendimų už...
nuotrauka
2020-09-25 11:22
Jei turėtumėte galimybę, kokią suprojektuotumėte svajonių koncertų salę ir įrašų studiją Kaune? Kas joje grotų? Kaip užtikrintumėte garso izoliaciją bei geriausią akustikos kokybę? Šie klausimai jau sukasi daugiau nei 70 Lietuvos moksleivių ir 10 mokytojų galvose.
nuotrauka
2020-09-08 15:55
Lietuvių kompanija „Ryterna modul“ paskelbė kasmet organizuojamo tarptautinio architektūros konkurso nugalėtojus, kuriais tapo lietuvių dizainerių duetas. Organizatoriai sulaukė paraiškų iš net 58 šalių, o architektų kūryba atskleidė labai skirtingas vizijas.
nuotrauka
2020-08-14 10:29
Įsirenginėjant namus sukate galvą, kokias interjero detales pasirinkti, kurios spalvos geriausiai derėtų ar kaip nusimatyti tinkamiausią apšvietimą, tačiau trūksta ir kompetencijos, ir resursų. Tokioje situacijoje galima pasitelkti profesionalus arba tiesiog patyrinėti technologijų galimybes.
nuotrauka
2020-08-13 15:31
Po antrą kartą liepos pabaigoje vykusio viešo daugiabučių kvartalo Žvėryne, Paribio g. 12, projektinių pasiūlymų svarstymo, Vilniaus miesto savivaldybės Vyriausiojo miesto architekto skyrius nusprendė pritarti pataisytiems projektiniams pasiūlymams. Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Rewo“ pakore...
nuotrauka
2020-08-12 11:32
Naujakuriai atsisako sovietmečiu itin populiaraus daiktų pertekliaus ir pirmenybę teikia „mažiau yra daugiau“ filosofijai. Dauguma lietuvių, įsirengdami būstą, rinktųsi modernaus minimalizmo (33 proc.), klasikinį (23 proc.) arba skandinavišką (20 proc.) interjerą. Tokią tendenciją atskleidė vienos d...
nuotrauka
2020-08-10 10:50
Pergolėmis vadinamos patobulintos pavėsinės, kurių kilmė siejama dar su senovės Romos laikais. DEXTERA gaminamos pergolės išsiskiria funkcionaliu dizainu, yra lengvesnės nei tradicinės pavėsinės, tačiau tuo pat metu yra ypač patvarios: laikančioji konstrukcija pagaminta iš aliuminio, kolonose įrengt...
nuotrauka
2020-08-07 09:02
Panevėžio miesto savivaldybėje visuomenei pristatyti vieno žymiausių Lietuvos architekto, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Rolando Paleko architektų studijos parengti Panevėžio autobusų stoties projektiniai pasiūlymai.
nuotrauka
2020-07-21 13:07
Vilniaus stoties rajonas artėja prie didelių pokyčių – įvairių sričių ekspertai atliko daugiau kaip 30 ha rengiamo teritorijos tarp Panerių, Geležinkelio, Stoties ir Seinų gatvių detaliojo plano strateginio pasekmių aplinkai vertinimą (SPAV) ir pateikė savo rekomendacijas. Iš pateiktų trijų teritori...

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras

nuotrauka

Siūlo sprendimą, kaip paprastai atsikratyti statybinių atliekų ir kitų rakandų

Antrasis karantinas suteikė progą daugiau laiko skirti namams – išsivalyti juos nuo nereikalingų daiktų, susitvarkyti sandėliuką ar baigti užsitęsusius remonto darbus. „Ecoservice“ ekspertai...
nuotrauka

Statote namą? Tai gali praversti: kaip sumažinti šiluminių tiltelių įtaką

Statydami energiškai efektyvų namą visų pirma siekiame maksimaliai sumažinti galimus energijos nuostolius, įrengti efektyvią izoliaciją ir užtikrinti patikimą pastato sandarumą.