2019 spalio 20 d. sekmadienis, 12:20
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Lieti produktai interjere. Jų panaudojimą riboja tik fantazija Fotogalerija

2017-01-22 08:01
Liejami stalviršiai yra ilgaamžiai, neįveikiami drėgmės, juos paprasta prižiūrėti, o panaudojimą riboja tik fantazija. Taip lietų paviršių – akmens, granito, marmuro bei dirbtinio kvarco – pranašumus apibūdina bendrovės „Baltijos marmuras“ direktorius Saulius Malinauskas.
nuotrauka
Lietos medžiagos gali būti naudojamos ne tik vonios kambaryje ar virtuvėje – stalviršiams, sienelėms, plautuvėms, – bet ir palangėms, laiptų pakopoms. „Baltijos marmuras“ iliustr.


Minimos įmonės
Baltijos marmuras, UAB
Dėl ko apgailestauja ponia Odeta

Vilnietė Odeta yra verslininkė, ji neturi laiko po namus vaikščioti su šluostėmis. Kaip tik dėl to, darydama namuose remontą, ji pasirinko virtuvėje naudoti lieto akmens „Dura Stone“ stalviršį, kurį įrengė bendrovės „Baltijos marmuras“ specialistai. „Norėjau, kad virtuvėje vyrautų viena spalva, kad būtų paprasta ir lengva prižiūrėti, kad iš įvairių tarpų nereikėtų valyti riebalų, trupinių ir dulkių, – pasakoja ponia Odeta. – Kaip tik dėl to pasirinkau ne tik lieto akmens stalviršį, bet ir sienelę, plautuvę.“

Nuo remonto praėjo jau treji metai ir ponia Odeta nė sykio sakė nepagalvojusi, kad kainavo per brangiai, kad gal nereikėjo tokio produkto virtuvei. Džiaugiasi ir jos šeimos vyrai, nes priežiūra itin paprasta. Moteris sako, kad užtykšta ir riebalų, ir aliejaus, ir burokėlių, bet visa nusivalo labai paprastai – tiesiog ta pačia kempinėle ar šluoste, kuria valomi indai. Ponia Odeta džiaugiasi, kad plautuvę taip pat pasirinko iš lieto akmens masės: nebereikia nei trinti, nei šveisti, tvarkytis virtuvėje tapo malonu.

Tačiau dėl vieno pasirinkimo moteris apgailestauja. Ponios Odetos sutuoktinis sakė girdėjęs, jog ant lieto akmens paviršiaus lieka burokėlių, kitų produktų dėmės, tada reikia kviesti meistrus, kad atnaujintų paviršių. Nutarusi apsidrausti nuo tokių nemalonumų, moteris pasirinko ne tokią spalvą, kokios norėjo, o tokią, kokia, manė, apsaugos nuo dėmių – margą ir jai ne itin malonių spalvų. „Ir apsirikau. Nei ant stalviršio, nei ant sienelės, nei plautuvėje nelieka jokių dėmių. Tikrai gailiuosi, kad nepasirinkau ryškios gražios spalvos, kokios labai norėjau“, – sako ponia Odeta.

Naudojama besiūlio jungimo technologija

Lietuvoje šis unikalus lietas produktas pradėtas gaminti 1998 m. bendrovėje „Baltijos marmuras“. 16-os metų patirtį sukaupusi bendrovė gamina gaminius iš lieto marmuro, lieto granito, lieto akmens „Dura Stone“ (panašus į „Corian“, „Hanex“, „Montelli“) bei gaminius iš kvarco: „Technistone“, „Silestone“, „Caesarstone“.

lieto akmens stalviršiai„Lietą akmenį ir kvarcą galima naudoti tiek virtuvėje, tiek vonios kambaryje, o lietas granitas ir lietas marmuras siūlomi tik vonios kambariui“, – sako S. Malinauskas. Drėgmės nebijo nė viena iš minimų medžiagų, o panaudojimą lemia jų galimybės. Lieto granito ir lieto marmuro panaudojimo galimybės, kalbant apie dizainą, formas, yra šiek tiek ribotos. O lieto akmens galimybes riboja, pasak įmonės vadovo, tik fantazija.

Gaminant produktus iš „Dura Stone“, naudojama besiūlio jungimo technologija, todėl įrengiant virtuvės ar vonios baldų paviršius ar sieneles vietoje, nelieka jokių tarpelių ar siūlių.

„Ši technologija leidžia labai paprastai ir atnaujinti, ir suremontuoti pažeistą paviršių“, – sako S. Malinauskas, primindamas, kad įmonė teikia ir šią paslaugą.

Lietas akmuo „Dura Stone“, kurio stalviršiai įrengti jau minėtame ponios Odetos bute, laikomas vienu iš patvariausių junginių iš natūralios ir sintetinės medžiagos. Ant lieto akmens nesidaugina bakterijos, nelieka dėmių, nes neporinga medžiaga neįgeria skysčių. Gaminių paviršius yra šiltas.

Panaudojimas – nuo vonios kambario iki laiptų pakopų

Įmonės produkcija yra sertifikuota Lietuvoje, atitinka visus aukščiausius kokybės reikalavimus. Lietos medžiagos – granitas, akmuo, marmuras – gaminamos Lietuvoje. Užpildus, naudojamus gaminant lietą marmurą, granitą, lietą akmenį „Dura Stone“, „Baltijos marmuras“ importuoja iš JAV, o kvarco plokštes – iš Čekijos, Izraelio, Ispanijos.

lieto akmens stalviršiaiLieto marmuro, lieto granito dirbiniai gaminami iš kalcio karbonato miltelių ir dervos, o dirbtinio kvarco sudėtyje yra apie 90 proc. kvarco, malto granito, spalvoto kvarco, veidrodžio ir stiklo šukių, pigmentų; likusius 10 proc. sudaro rišančioji medžiaga – derva. Lietas akmuo „Dura Stone“ gaminamas pagal amerikiečių technologiją.

Lietos medžiagos gali būti naudojamos ne tik vonios kambaryje ar virtuvėje – stalviršiams, sienelėms, plautuvėms, – bet ir palangėms, laiptų pakopoms, kitiems gaminiams. Spalvų pasirinkimo galimybės taip pat plačios.

„Liejami stalviršiai – amžinas dalykas, mes klientams siūlome 10 metų garantiją. Tik, žinoma, ne mechaniniams pažeidimams“, – sako įmonės „Baltijos marmuras“ vadovas S. Malinauskas. Nusprendusiems interjere naudoti liejamus paviršius, jis pataria kreiptis į bendrovę, kurios specialistai suteiks išsamią informaciją – nuo patarimų, kur ką geriau pasirinkti, iki kainų paskaičiavimo, sumontavimo ir priežiūros.

„Baltijos marmuras“ iliustr.

Reklama 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Rašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Architektūra. Interjeras

nuotrauka
2019-10-14 09:48
Pirmoji vieta skirta architektų biurui „DO Architects“, projekto autoriai: Gilma Teodora Gylytė, Andrė Baldišiūtė, Sabina Daugėlienė, Algimantas Neniškis, Domantas Baltrūnas, Gediminas Aismontas. Nugalėtojams atiteko 12 tūkst. eurų premija.
nuotrauka
2019-10-07 09:55
Šeštadienį baigėsi tris dienas trukusi kasmetinė paroda „Baldai Interjeras Dizainas 2019“. Vienas iš svarbiausių parodos renginių – Dizaino apdovanojimai. Šiemet tarptautinė žiuri pirmąją vietą skyrė originalios formos ir kelių atspalvių stalui „Lauro lapas“, kurį sukūrė studijos „KiTAIP“ dizainerė ...
nuotrauka
2019-10-07 08:10
Apskritimas ar ovalas vizualiai aplygina aštrius kampus, suteikia patalpai minkštumo, harmonijos, kompozicijai išbaigtumo ir sujungia daiktus į bendrą erdvę. Praustuvų „Moon“ autorius sukūrė penkių produktų liniją. Tai ant plokštės tvirtinamų praustuvų iš lieto marmuro kolekcija.
nuotrauka
2019-10-04 15:06
Lietuvoje statomi butai su nuosavo namo privalumais diktuoja naują gyvenimo būdą, apjungdami miesto infrastruktūros patogumus ir privatumą. Kompanijos „Archplius“ dizaineriai, įrengdami demonstracinį butą kvartale „Nok Nok home“ Pilaitėje, sukūrė erdvius namus, išnaudodami šių butų ypatingo išplanav...
nuotrauka
2019-10-04 13:48
Lietuvos architektų sąjungoje (Kalvarijų g. 1, Vilniuje) atidaryta buvusios Šv. Jokūbo ligoninės teritorijos vystymo architektūrinio konkurso darbų ekspozicija. Iš viso sulaukta 12 projektinių pasiūlymų.
nuotrauka
2019-10-03 10:04
Spalio 3-ią prasideda kasmetinė paroda „Baldai Interjeras Dizainas“ parodų centre „Litexpo“ organizuojama jau 25-erius metus. Baldų srityje dirbančių specialistų teigimu, tai bene vienintelis renginys Baltijos šalyse, kur galima pamatyti ryškiausius, kokybiškiausius Lietuvos ir aplinkinių šalių gami...
nuotrauka
2019-09-24 13:26
Lukiškių aikštėje pastatytas skulptoriaus Andriaus Labašausko sukurtos Laisvės kalvos maketas. Dvi savaites čia stovėsiantį maketą kviečiami įvertinti visi vilniečiai. Taip pat startavo specialiai Laisvės kalvai sukurta interneto svetainėje, kurioje visi norintys gali rasti informaciją apie šį proje...
nuotrauka
2019-09-24 13:11
Per paskutinius šimtą metų sugebėjome sukontroliuoti didžiąją dalį virusinių ligų, padidinome gyvenimo komforto lygį, turime galimybę gyventi technologiškai pažangiuose namuose, bet visi šie patogumai sukūrė naujų problemų. Patogus ir pasyvus gyvenimo būdas sumažino fizinį aktyvumą, mažiau dėmesio s...
nuotrauka
2019-09-20 13:01
Iš Skandinavijos atsklidusi „hygge“ arba „geros savijautos“ filosofija pasaulyje vis dar triumfuoja kaip karšta naujiena. O štai mums, lietuviams, anot interjero dizainerės Jovitos Jankauskienės, „hygge“ idėjos buvo artimos dar tada, kai nežinojome, ką šis daniškas žodis reiškia. Specialistė patarė,...
nuotrauka
2019-09-18 13:15
Po ilgo kūrimo proceso skulptorius Andrius Labašauskas kitą savaitę Lukiškių aikštėje pastatys Laisvės kalvos realaus dydžio bandinius. Du segmentai leis pamatyti mažą dalį visos būsimos Laisvės kalvos, skirtos įamžinti ir pagerbti kovojusiųjų ir žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimą. Dvi savaites a...
nuotrauka
2019-09-12 10:17
„Visų pirma, viešosios erdvės yra vieta demokratijai“, – neabejoja vokiečių kraštovaizdžio architektė Lola Meyer. Šį kartą architektų biuro „Urbikon“ profesionalė į Lietuvą atvyko pasidalinti savo patirtimi su Lietuvos studentais – veda dviejų savaičių kūrybines dirbtuves Vilniaus Gedimino technikos...
nuotrauka
2019-09-11 09:58
Įsigijus naują būstą ar jį renovuojant, iškyla klausimų, kiek kainuoja įsirengti būstą, kokie patys svarbiausi įrengimo etapai. Antradienio pavakarę vykusio renginio metu, šias ir kitas susijusias temas nagrinėjo interjero dizainerė, architektė Simona Vilutė. Seminaras „Interjero įrengimo kaina“ vyk...
nuotrauka
2019-09-05 09:48
Kitą savaitę ant vieno iš Žaliojo tilto postamentų iškils nauja instaliacija „Šeima“, kuri kvies susimąstyti – koks yra šeimos santykis su miestu. Donato Norušio kūrinys ant Žaliojo tilto bus eksponuojamas iki kitų metų kovo vidurio. Ši instaliacija pakeis nuo šių metų balandžio mėnesio čia stovėjus...
nuotrauka
2019-09-04 12:17
Palangos koncertų salės fasadą puošiantis dainininko ir dainų tekstų autoriaus Stasio Povilaičio autografas oficialiai pripažintas didžiausiu parašu šalyje. Šį Lietuvos rekordą įregistravo agentūra „Factum“.
nuotrauka
2019-08-21 14:05
Besirengdama Vilniaus geležinkelio stoties teritorijos pertvarkai bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ kviečia jaunimą kurti meninę savo ateities stoties viziją. Rugsėjo 6 dieną rengiamose moksleivių kūrybinėse dirbtuvėse „Sukurk savo ateities stotį“ gabūs jaunuoliai turės progą pademonstruoti meninius...
nuotrauka
2019-08-17 09:02
Artėjant šildymo sezonui, imame sukti galvą, kaip sutaupyti pinigų, neprarandant komfortiškų gyvenimo sąlygų. Pirmasis žingsnis – pradėti nuo savo įpročių ir namuose naudojamų technologijų. Vienos šių technologijų – vandens maišytuvai ir dušas, tai yra priemonės, kurias naudojame kiekvieną dieną ir ...
nuotrauka
2019-08-12 13:48
Aiškėja preliminarūs laimėtojai Nacionalinės koncertų salės architektūrinių idėjų tarptautiniame konkurse – tarptautinė ekspertų komisija, kuriai vadovavo Ole Gustavsen, pagal konkurso vertinimo kriterijus sudarė darbų įvertinimo sąrašą. Jo viršuje rikiuojasi geriausios idėjos: kol kas pirmauja Ispa...
nuotrauka
2019-08-08 13:24
Populiarėjantis „zero waste“ (nulinių atliekų – liet.) judėjimas įsitvirtina mados ir ekologiškų pakuočių srityse. Dabar tendencijos persikelia ir į kitas gyvenimo sritis – jos ryškios ir namų interjero dizaino sprendimuose. Įkvėpta šio judėjimo entuziastų, internetinė parduotuvė Pigu.lt, bendradarb...
nuotrauka
2019-08-08 11:27
Jei gyvenime pritrūkote iššūkių, kraustykitės į naujus namus. Daugeliui šis procesas tampa tikru išbandymu – kokį būstą rinktis, kurioje vietoje, kokį biudžetą jam galite skirti ir galiausiai – kaip nauji namai turėtų atrodyti? Jei sklandžiai įveikėte etapus, susijusius su būsto tipu, jo kaina ir pa...
nuotrauka
2019-07-31 15:01
Vyriausybė įpareigojo Turto banką parengti koncepciją, kaip panaudoti buvusio Lukiškių kalėjimo-tardymo izoliatoriaus pastatus ir teritoriją. Šie pasiūlymai Vyriausybei turėtų būti pateikti iki kitų metų vasario 28 d.

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras

nuotrauka

Kristaliniai priedai betonui statybą daro pigesne ir greitesne, o unikalus sprendimas leidžia kontroliuoti įtrūkimus

Kaip padaryti daugiau mažesnėmis laiko ir lėšų sąnaudomis? Tai nuolatinis statybų iššūkis, kylantis ne tik statybininkams. Už hidroizoliavimą (sandarinimą) atsakingi rangovai taip pat ieško ...