2020 rugsėjo 18 d. penktadienis, 20:58
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

RESTA yra ir proga pakeisti žmonių mąstymą

2016-04-30 11:01
„Kur dar daugiau, jeigu ne parodoje, gali taip greitai pateikti naują produktą, paaiškinti žmonėms, kuo jis ypatingas?“ - paklaustas apie tai, kodėl tiek metų iš eilės jis ir jo bendrovė turi stendą RESTOJE, atsako UAB „Būstuva“ vadovas Edvardas Galvanauskas. Anot jo, vertingiausia parodoje yra galimybė žmonėms tiesiogiai papasakoti apie naujas galimybes.
nuotrauka
„Resta 2016“. Portalo nuotr.


Minimos įmonės
Būstuva, UAB
Verslininkas teigia, kad RESTA yra puiki vieta susitikti tiek su kolegomis iš statybų pasaulio, tiek ir su galutiniais vartotojais. „Yra toks tikslas, kad Lietuvoje būtų gera gyventi. Gerai, kai gerą daiktą naudoją ir vystytojai, ir privatūs asmenys. Mūsų produkcija tokia, kad palengvina žmonėms gyvenimus. Su labai mažomis sąnaudomis ji leidžia statyti energiškai efektyvius namus. Ko daugiau reikia?“ - retoriškai klausė pašnekovas.

Šiuo metu pirmąjį Lietuvoje A+ energinės klasės daugiabutį bebaigianti bendrovė pristato ne tik savo projektus, bet technologijas, kurios leido pasiekti tokį rezultatą. „Konsultuojame žmones nuo iki. Pristatome „Izodom” blokelius, ir šiluminius siurblius, ir kitus sprendimus. Padedame žmonėms taupyti šildymo kaštus. Manome, kad savo konsultacijomis ir produkcija galime padėti už efektyvią kainą pasiekti maksimalią kokybę“, - dėstė E. Galvanauskas.

Verslininkas kiek liūdnai konstatavo, kad Lietuvoje žmonės nelabai moka pasidžiaugti kitų sėkme. A+ daugiabutis – tai didelis pasiekimas, kuris įdomus užsieniečiams, o lietuviams nelabai. Bent jau konkuruojančiose firmose dirbantiems. Visgi RESTA yra proga bandyti keisti tokį tautiečių uždarumą ir paniurėliškumą.

„Deja, bet yra toks pasakis, kad savam kieme pranašu nebūsi. Jeigu lietuvis pamato, kad kažkas padaryta labai gerai, bet jis prie to neprisidėjo, tai jis apie tai dažniausiai ir nutyli. Tačiau neduok Dieve kažkas nepavyks… Tada visi klyks pilna gerkle. Tačiau mums labai norisi kažkaip pramušti tokį mąstymą. Mūsų įmonių grupė šioje srityje dirba jau nuo 1993-iųjų. Taigi turime daug patirties, ir tuo pačiu pasižymime tuo, kad nuolatos ieškome inovacijų. Nesivaikom naudos. Norime tobulumo. Todėl pas mus visada yra kažkas naujo. Mes tai pirmi išbandome ir įsitikinę tų dalykų nauda, pabandome pristatyti tai rinkai“, - kalbėjo pašnekovas.

Kai parodoje vaikščiojantys lankytojai pamato plakatus su pirmojo A+ daugiabučio atvaizdu, jie, be abejo, suklūsta. Atsiranda puiki galimybė papasakoti apie svarbius dalykus. Ja E. Galvanauskas ir stengiasi pasinaudoti. „Be abejo, žmonės domisi. Sulaukiame ir daug klausimų. Taigi atsiranda labai gera proga papasakoti apie medžiagas, sprendimus. Aišku, labai daug priklauso ir nuo įmonės, darbuotojų kultūros, todėl kalbame ir apie tai“, – teigė jis.
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


RESTA

nuotrauka
2020-06-03 20:28
Jau šį ketvirtadienį, birželio 4 d.,virtualios statybų parodos RESTA 2020 metu vyks diskusija „Statybos darbų viešieji pirkimai: kaip teisingai atsirinkti rangovą ir sėkmingai įgyvendinti projektą".
nuotrauka
2020-06-02 10:01
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnu atveju linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 13:38
Jau šį trečiadienį, birželio 3 d., kviečia dalyvauti virtualios statybų parodos RESTA 2020 metu vyksiančioje konferencijoje „Statyba ir infrastruktūra: Vizija 2030"!
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-27 07:44
Šiemet viskas kitaip, net ir didžiausia statybų paroda RESTA. Birželio 2 d. susitikime RESTA metu vyksiančioje virtualioje konferencijoje „Kaip skaitmeninės priemonės padeda efektyviai organizuoti darbą statybvietėse?“
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2020-05-06 08:18
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizuoja konkursą „Lietuvos BIM projektai”, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2020-03-05 10:35,      papildyta 2020-04-01 11:14, Pakeista data
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „Lietuvos BIM projektai”, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2020-01-22 09:03
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „LIETUVOS BIM PROJEKTAI“, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.

Statybunaujienos.lt » RESTA

nuotrauka

Patalpų valymas po statybų – ar įveiksime patys?

Nors užbaigus statyti ar renovuoti pastatą, rodos, rangovų bendrovė jau gali atsipalaiduoti, tačiau iki pastato pridavimo akimirkos turi būti atliktas dar vienas svarbus įsipareigojimas – pa...