2019 lapkričio 15 d. penktadienis, 9:59
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

TOPWELL MINI. Didelės mažo produkto vertės

2019-01-03 07:35
Kai kalbama apie pastatų statybą, apie patogų kasdienį jų naudojimą, saugumą, apie interjerą ir eksterjerą, reikia prisiminti liaudies išmintį: „ir nedidelis akmuo gali išversti didelį vežimą“. Šį posakį kuo geriausiai iliustruoja kojų valymo grotelės.
nuotrauka
Pagrindinio įėjimo grotelės TOPWELL MINI puikiai atlieka gramdymo, valymo, nusausinimo bei purvo surinkimo funkcijas. „Rimotex“ iliustr.


Minimos įmonės
Rimotex, UAB

Vienos iš jų – bendrovės „Rimotex“ gaminys – žemo profilio kojų valymo grotelės TOPWELL MINI, montuojamos prie įėjimo į pastatus. Kadangi šios grotelės yra gaminamos iš patvarių medžiagų ir aukštos kokybės konstrukcijų, jos ypač tinka naudoti intensyvaus judėjimo vietose (oro uostuose, prekybos centruose, viešbučiuose, biuruose, visuomeniniuose pastatuose, daugiabučiuose, individualiuose namuose ir t.t.) 

Nuotraukoje – Pagrindinio įėjimo grotelės prie viešbučio RADISSON

Pagrindinio įėjimo grotelės TOPWELL MINI puikiai atlieka gramdymo, valymo, nusausinimo bei purvo surinkimo funkcijas. Grotelių aukštis – 13–15mm ir tai dažniausiai atitinka grindų dangos aukštį, todėl kojų valymo grotelėms nereikia papildomai gilinti angos.

Pastaruoju metu daug kalbama apie universalaus dizaino principų taikymą pastatuose. Šie principai ne tik gamintojus, bet ir architektus, statybininkus įpareigoja pastatus statyti taip, kad juose patogiai jaustųsi skirtingo amžiaus, skirtingo fizinio pajėgumo ar negalių turintys žmonės. TOPWELL MINI grotelės patogios visiems: konstrukcija įgilinama į grindų dangą, tad nevaržomai galima pravažiuoti neįgaliojo vežimėliu, stumti vaikų vežimėlius ir t. t.

TOPWELL MINI išskirtinumas – uždara konstrukcija. Ši konstrukcija turi papildomus grandiklius – taip efektyviau surenkamas purvas: susikaupęs jis tiesiog nusiurbiamas vakuuminiu siurbliu nuo grotelių paviršiaus.

Grotelių pagrindą sudaro aliuminio profilis, sujungtas gumine jungtimi. Toks lankstus jungimas leidžia gaminti įvairių formų groteles – priklausomai nuo užsakovo poreikių ar dizaino vientisumo. Tokiu būdu, bendradarbiaujant su architektais, įgyvendinami išskirtiniai projektai.

„Rimotex“ specialistai galvoja ir apie atliekas: nepanaudotos sudedamosios grotelių dalys grąžinamos gamintojams ir perdirbamos į kitus produktus.

Vadinamojoje pirmojoje švarumo zonoje, kur surenkamas stambus purvas, įmonė rekomenduoja naudoti groteles, kuriose komplektuojami vien šepetėliai arba šepetėliai ir guma. Šiuo atveju šepetėlis efektyviai išvalo stambų purvą iš batų protektorių, o grotelių gumos intarpai valo likusį smulkų purvą. Vadinamoji antroji švarumo zona yra skirta surinkti smulkų purvą. Tam gali būti naudojamos bendrovės gaminamos grotelės, kuriose komplektuojama guma ir tekstilė, guma ir šepetėliai arba tik tekstilė. Vidaus patalpose rekomenduojama tekstilė, nes ji sulaiko dulkes ir absorbuoja drėgmę.

Klientams pageidaujant, grotelės gali būti pagamintos su trigubo šepetėlio, gumos ar tekstilės intarpais. 

TOPWELL MINI pranašumai:

● Mažiau purvo įnešama į vidų – mažesnės valymo išlaidos.
● Sumažina paslydimo tikimybę ir pagerina bendrą įvaizdį.
● Tvirti šepetėlio šereliai puikiai pašalina, nugramdo stambų purvą iš batų pado protektoriaus tarpelių, o guminės juostos nuvalo likusį smulkų purvą – taip besivalančiajam suteikiamas stabilumo jausmas.
● Aukštos kokybės tekstilės (kilimo) juostos sulaiko dulkes ir puikiai sugeria drėgmę.
● Grotelės montuojamos grindų įgilinime arba nepriklausomoje vietoje su nuolydžiu.

Įvertinus TOPWELL MINI grotelių funkcijas, pranašumus, šis „Rimotex“ produktas konkurse „Lietuvos metų gaminys 2018“ apdovanotas aukso medaliu. Šiemet tai ne vienintelis įmonės pasiekimas – šios grotelės parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2018“ pelnė diplomą.

Konkurso „Lietuvos metų gaminys 2018“ apdovanojimą atsiima pardavimų vadovė Agnė Kinderienė

Techninės TOPWELL MINI charakteristikos

Medžiaga
Aliuminio profilis su triguba šepečio (B), gumos (R) ar tekstilės (T) juostomis. Atsparus UV spinduliams.
Šepetėlis – nailonas 6.6 (poliamidas);
Guma – PVC-P;
Tekstilė – PP.
Matmenys
Pagal kliento poreikius
Aukštis
13–15 mm
Profilio storis
1,6 mm
Spalva
Guma – juoda;
Tekstilė – juoda, ruda, pilka;
Šepetėliai – juoda, tamsiai pilka, šviesiai pilka, ruda, tamsiai žalia, mėlyna, tamsiai raudona.
Atsparumas dėvėjimuisi
Maksimali apkrova iki 2,5 t/kv. m
Priežiūra
Purvas pašalinamas vakuuminiu siurbliu, aukšto slėgio vandens srove
Montavimas
Grindų įgilinime naudojant L formos kampainį 15/20/2. Nepriklausomoje vietoje takelis su aliuminio kampu 45 mm nuolydžio ilgiu.
Garantija
3 metai
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Metų nominacijos

nuotrauka
2019-11-05 10:16
Dienraščio „Verslo žinios“ jau devintus metus rengiamuose Verslo lyderių apdovanojimuose Jaunojo Metų CEO titulą pelnė Kauno technologijos universiteto (KTU) alumnas Mantas Makulavičius, granito ir dolomito skalda prekiaujančios UAB „Milsa“ vadovas. Jo įsitikinimu, dabar yra Lietuvos aukso amžius, k...
nuotrauka
2019-10-12 09:37
Minint Vietos savivaldos dieną sostinėje „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbtos Lietuvos savivaldybės.
nuotrauka
2019-10-07 09:55
Šeštadienį baigėsi tris dienas trukusi kasmetinė paroda „Baldai Interjeras Dizainas 2019“. Vienas iš svarbiausių parodos renginių – Dizaino apdovanojimai. Šiemet tarptautinė žiuri pirmąją vietą skyrė originalios formos ir kelių atspalvių stalui „Lauro lapas“, kurį sukūrė studijos „KiTAIP“ dizainerė ...
nuotrauka
2019-10-04 08:07
Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Žemės ūkio akademijoje rugsėjo 26–28 dienomis vyko inovacijų paroda „Inno panorama 2019“, pristatanti įvairias inovacijas ir naujoves. Renginyje dalyvavo daugiau nei 300 dalyvių, kurie pristatė naujausius išradimus. Pastarieji palengvins darbą ne tik stambiesiems ...
nuotrauka
2019-09-09 09:20,      papildyta 2019-09-09 10:20, pildoma nuotraukomis
Rugsėjo 7 d. Klaipėdoje įvyko jau 20-oji Lietuvos statybininkų asociacijos organizuojama Statybininkų dienos šventė, pritraukusi beveik 400 dalyvių iš visos Lietuvos.
nuotrauka
2019-06-28 11:18
Jau 11-ą kartą apdovanoti geriausi Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų nugalėtojai. Konkurso „Europos burės“ apdovanojimų metu įvertinti 5-ių nominacijų laimėtojai – statulėlės atiteko Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrijai „Pagava...
nuotrauka
2019-06-11 10:39
Kauno augančio verslo apdovanojimuose (K.A.V.A.) pirmą kartą apdovanotas geriausias Kauno NT plėtotojas. Nugalėtojais tapo „YIT Lietuva“ už drąsą apleistą Neries pakrantę paversti nauju, moderniu miesto centru su patogiai miestiečių laisvalaikiui pritaikyta krantine.
nuotrauka
2019-06-06 14:28
Rytoj, birželio 7-ąją, kai iki pasaulinės parodos „EXPO 2020“ atidarymo liks lygiai 500 dienų, Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos konferencijų salėje (Gedimino pr. 51, V a.) 11 val. bus pristatytas Lietuvos paviljono Dubajuje projekto konkursą laimėjęs pasiūlymas.
nuotrauka
2019-05-31 11:47
Kauno technologijos universiteto (KTU) Statybos ir architektūros fakulteto (SAF) docento architekto Daliaus Šarakausko projektas laimėjo pirmąją vietą kasmetiniuose „Latvijos statybos apdovanojimuose 2018“. Tai vienas didžiausių ir svarbiausių konkursų kaimyninėje šalyje. Jį rengia valstybinės insti...
nuotrauka
2019-05-30 14:15
Tradiciniame Vokietijos - Lietuvos verslo apdovanojimų renginyje, kurį organizuoja Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai, buvo pagerbta Vokietijos kapitalo įmonė, įsikūrusi Vilniuje, Salininkuose, – „Layher Baltic“. Jai įteiktas „Metų AHK narys“ apdovanojimas.
nuotrauka
2019-01-22 07:35
Mažųjų įmonių grupėje bendrovė „HSC Baltic“ pelnė „Sėkmingai dirbančios įmonės 2018“ vardą. Kaip sako jos direktorius Rimvydas Beržonskis, varomoji įmonės jėga – jauna komanda, alkana veikti, ieškoti naujovių ir iššūkių.
nuotrauka
2019-01-18 07:35
Rokiškio rajone įsikūręs jau šeštąjį savo istorijos šimtmetį nuo 1515 m. skaičiuojantis Ilzenbergo dvaras Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) ir Darnios plėtros akademijos konkurse „Už darnią plėtrą“ šiemet išrinktas geriausiu visuomeniniu daugiafunkciu objektu. Tai vienintelis ...
nuotrauka
2019-01-17 07:35
Grigiškių transporto mazgo rekonstrukcija, III etapas; magistralinio kelio A5 Kaunas-Marijampolė-Suvalkai ruožo nuo 35,40 iki 45,15 km rekonstravimas; pėsčiųjų viadukas A14 kelyje – tai trys bendrovės „Kelprojektas“ projektai, pelnę įmonei aukštą pripažinimą. Pirmieji du projektai apdovanoti „Lietuv...
nuotrauka
2019-01-16 07:35
Pramonės plėtra, miestų augimas ir gyventojų tankumo didėjimas ne tik liudija žmonijos pažangą, bet ir kelia nemažai iššūkių. Viena iš nepageidaujamų žmogaus veiklos pasekmių – tarša kvapais. Deja, dauguma kvapų šalinimo ar dezinfekcijos sprendimų ne tik daug kainuoja, bet daro žalą aplinkai. UAB „A...
nuotrauka
2019-01-15 08:28
„Sėkmingai dirbančios įmonės 2018“ apdovanojimą pelniusios įmonės „Staticus“ specialistai ir patys su džiugia nuostaba žvelgia į savo įgyvendintus projektus. Jie neretai sako, kad užduotys, iš pradžių atrodančios „nerealiai sudėtingai“, dirbant pasirodo esančios gerokai paprastesnės. Nes jie gerai i...
nuotrauka
2019-01-14 17:02
Penki dešimtmečiai – tiek Lietuvos mokslo padangėje skaičiuoja Kauno technologijos universiteto (KTU) profesorius, habilituotas technologijos mokslų daktaras Rymantas Jonas Kažys, savo gyvenimą susiejęs su ultragarso tyrinėjimais. Mokslininko įdirbis – daugiau kaip 100 išradimų. Kai kurie jų patentu...
nuotrauka
2019-01-13 17:49
Valstybės sienų apsauga – itin atsakingas uždavinys, tad išsaugoti ypatingą statusą galima tik šiuolaikiškais sprendimais bei naujausiomis priemonėmis. Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) surengtame konkurse „Lietuvos metų gaminys 2018“ aukso medaliu įvertintas bendrovės „Kortas“ Švendubrės s...
nuotrauka
2019-01-10 07:35,      papildyta 2019-01-10 14:58, papildyta nuotraukomis
2018-ieji bendrovei „YIT Kausta“ (dabar – „YIT Lietuva“) buvo dosnūs laimėjimų. Du objektai (gyvenamasis namas ir verslo centras) pelnė „Lietuvos metų gaminio 2018“ aukso medalius; konkurse „Už darnią plėtrą“ pelnytas apdovanojimas geriausio gyvenamojo projekto kategorijoje; „Lietuvos BIM projektai ...
nuotrauka
2019-01-09 07:35
Metams baigiantis, Lietuvos pramonininkų konfederacija paskelbė nominacijos „Sėkmingai dirbanti įmonė“ laureatus. Tarp jų – viena stambiausių Lietuvoje granito ir dolomito skaldos gamintoja „Milsa“ įmonių grupė. Apdovanojimas skirtas įvertinus gaminamos ir parduodamos produkcijos apimtis, pelningumą...
nuotrauka
2019-01-08 07:35
Įgyvendinti sudėtingą inžinerinį projektą per rekordiškai trumpą laiką – ir rizikinga, nes gali nukentėti kokybė, ir sunkiai pasiekiama, nes tokie objektai paprastai reikalauja sudėtingo ir aukštos kvalifikacijos darbo. 52 tūkst. kub. m naftos ir naftos produktų saugyklą bendrovės „Montuotojas“ spec...

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos