2020 liepos 14 d. antradienis, 23:05
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

TOPWELL MINI. Didelės mažo produkto vertės

2019-01-03 07:35
Kai kalbama apie pastatų statybą, apie patogų kasdienį jų naudojimą, saugumą, apie interjerą ir eksterjerą, reikia prisiminti liaudies išmintį: „ir nedidelis akmuo gali išversti didelį vežimą“. Šį posakį kuo geriausiai iliustruoja kojų valymo grotelės.
nuotrauka
Pagrindinio įėjimo grotelės TOPWELL MINI puikiai atlieka gramdymo, valymo, nusausinimo bei purvo surinkimo funkcijas. „Rimotex“ iliustr.


Minimos įmonės
Rimotex, UAB

Vienos iš jų – bendrovės „Rimotex“ gaminys – žemo profilio kojų valymo grotelės TOPWELL MINI, montuojamos prie įėjimo į pastatus. Kadangi šios grotelės yra gaminamos iš patvarių medžiagų ir aukštos kokybės konstrukcijų, jos ypač tinka naudoti intensyvaus judėjimo vietose (oro uostuose, prekybos centruose, viešbučiuose, biuruose, visuomeniniuose pastatuose, daugiabučiuose, individualiuose namuose ir t.t.) 

Nuotraukoje – Pagrindinio įėjimo grotelės prie viešbučio RADISSON

Pagrindinio įėjimo grotelės TOPWELL MINI puikiai atlieka gramdymo, valymo, nusausinimo bei purvo surinkimo funkcijas. Grotelių aukštis – 13–15mm ir tai dažniausiai atitinka grindų dangos aukštį, todėl kojų valymo grotelėms nereikia papildomai gilinti angos.

Pastaruoju metu daug kalbama apie universalaus dizaino principų taikymą pastatuose. Šie principai ne tik gamintojus, bet ir architektus, statybininkus įpareigoja pastatus statyti taip, kad juose patogiai jaustųsi skirtingo amžiaus, skirtingo fizinio pajėgumo ar negalių turintys žmonės. TOPWELL MINI grotelės patogios visiems: konstrukcija įgilinama į grindų dangą, tad nevaržomai galima pravažiuoti neįgaliojo vežimėliu, stumti vaikų vežimėlius ir t. t.

TOPWELL MINI išskirtinumas – uždara konstrukcija. Ši konstrukcija turi papildomus grandiklius – taip efektyviau surenkamas purvas: susikaupęs jis tiesiog nusiurbiamas vakuuminiu siurbliu nuo grotelių paviršiaus.

Grotelių pagrindą sudaro aliuminio profilis, sujungtas gumine jungtimi. Toks lankstus jungimas leidžia gaminti įvairių formų groteles – priklausomai nuo užsakovo poreikių ar dizaino vientisumo. Tokiu būdu, bendradarbiaujant su architektais, įgyvendinami išskirtiniai projektai.

„Rimotex“ specialistai galvoja ir apie atliekas: nepanaudotos sudedamosios grotelių dalys grąžinamos gamintojams ir perdirbamos į kitus produktus.

Vadinamojoje pirmojoje švarumo zonoje, kur surenkamas stambus purvas, įmonė rekomenduoja naudoti groteles, kuriose komplektuojami vien šepetėliai arba šepetėliai ir guma. Šiuo atveju šepetėlis efektyviai išvalo stambų purvą iš batų protektorių, o grotelių gumos intarpai valo likusį smulkų purvą. Vadinamoji antroji švarumo zona yra skirta surinkti smulkų purvą. Tam gali būti naudojamos bendrovės gaminamos grotelės, kuriose komplektuojama guma ir tekstilė, guma ir šepetėliai arba tik tekstilė. Vidaus patalpose rekomenduojama tekstilė, nes ji sulaiko dulkes ir absorbuoja drėgmę.

Klientams pageidaujant, grotelės gali būti pagamintos su trigubo šepetėlio, gumos ar tekstilės intarpais. 

TOPWELL MINI pranašumai:

● Mažiau purvo įnešama į vidų – mažesnės valymo išlaidos.
● Sumažina paslydimo tikimybę ir pagerina bendrą įvaizdį.
● Tvirti šepetėlio šereliai puikiai pašalina, nugramdo stambų purvą iš batų pado protektoriaus tarpelių, o guminės juostos nuvalo likusį smulkų purvą – taip besivalančiajam suteikiamas stabilumo jausmas.
● Aukštos kokybės tekstilės (kilimo) juostos sulaiko dulkes ir puikiai sugeria drėgmę.
● Grotelės montuojamos grindų įgilinime arba nepriklausomoje vietoje su nuolydžiu.

Įvertinus TOPWELL MINI grotelių funkcijas, pranašumus, šis „Rimotex“ produktas konkurse „Lietuvos metų gaminys 2018“ apdovanotas aukso medaliu. Šiemet tai ne vienintelis įmonės pasiekimas – šios grotelės parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2018“ pelnė diplomą.

Konkurso „Lietuvos metų gaminys 2018“ apdovanojimą atsiima pardavimų vadovė Agnė Kinderienė

Techninės TOPWELL MINI charakteristikos

Medžiaga
Aliuminio profilis su triguba šepečio (B), gumos (R) ar tekstilės (T) juostomis. Atsparus UV spinduliams.
Šepetėlis – nailonas 6.6 (poliamidas);
Guma – PVC-P;
Tekstilė – PP.
Matmenys
Pagal kliento poreikius
Aukštis
13–15 mm
Profilio storis
1,6 mm
Spalva
Guma – juoda;
Tekstilė – juoda, ruda, pilka;
Šepetėliai – juoda, tamsiai pilka, šviesiai pilka, ruda, tamsiai žalia, mėlyna, tamsiai raudona.
Atsparumas dėvėjimuisi
Maksimali apkrova iki 2,5 t/kv. m
Priežiūra
Purvas pašalinamas vakuuminiu siurbliu, aukšto slėgio vandens srove
Montavimas
Grindų įgilinime naudojant L formos kampainį 15/20/2. Nepriklausomoje vietoje takelis su aliuminio kampu 45 mm nuolydžio ilgiu.
Garantija
3 metai
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Metų nominacijos

nuotrauka
2020-07-03 11:54
Dešimtajame Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) suvažiavime birželio 30 d. įmonių atstovams buvo įteikti „Lietuvos metų eksportuotojo“ ir Vytauto Andriaus Graičiūno nominacijos apdovanojimai.
nuotrauka
2020-07-01 13:47
Visus 2019-2020 mokslo metus vykęs projektas „Design. Engineer. Construct! Lithuania“ bei netikėtas karantinas įrodė, kad daugiau nei 50 moksleivių ir 13 mokytojų iš KTU Inžinerijos licėjaus, Panevėžio J. Balčikonio ir Vilniaus Žemynos gimnazijų geba rasti išeitį bei kūrybiškai dirbti net ir sudėtin...
nuotrauka
2020-07-01 09:26
Antradienį apdovanoti geriausi 2019 m. Lietuvos skaitmeninės statybos projektai. VšĮ „Skaitmeninė statyba“ ir Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) rengiamame konkurse „Lietuvos BIM projektai” 8-iose kategorijose apdovanojimus pasidalijo tiek viešojo, tiek privataus sektorių statybos projektai, įg...
nuotrauka
2020-06-02 09:19
Šių metų pradžioje pristačiusi visiems atvirą trimatį Vilniaus žemėlapį, miesto savivaldybė sėkmingai naudojasi juo ir pati – tiek planuodama pokyčius, tiek tikrindama projektų kokybę.
nuotrauka
2020-03-09 09:56
Yvonne Farrell ir Shelley McNamara, airių architektės ir „Grafton Architects“ bendrasavininkės, tapo 47-ąja ir 48-ąja Pritzkerio architektūros premijos laureatėmis. Pritzkerio premija – garbingiausias architektūros srities apdovanojimas, prilyginamas Nobelio premijai.
nuotrauka
2020-03-04 12:25
„Reikia atkakliai siekti tikslo, ieškoti būdų įgyvendinti idėją, kuria tiki ir nebijoti“, – sėkmingo verslo paslaptimis dalijasi teisės, buhalterijos, verslo, mokesčių konsultacijų paslaugų įmonės „Justicija“ vadovas Vaidas Šalaševičius. Be darbo savo įmonėje jis įsteigė ne vieną verslininkus vienij...
nuotrauka
2020-03-02 17:18
Europos Komisija įvertino Kauno pastangas darnaus judumo srityje. Kasmetiniuose Europos mobilumo savaitės (angl. European mobility week) apdovanojimuose tarp 36 nominantų iš viso Senojo žemyno Kauno miestas pateko į geriausiųjų trejetuką darnaus judumo planavimo kategorijoje. Dėl tarptautinio įverti...
nuotrauka
2020-02-18 14:16
Iki balandžio 1 d. Lietuvos architektų sąjungoje eksponuojami geriausi 2019 m. Baltijos šalių architektūros mokyklų absolventų – bakalaurų ir magistrų – baigiamieji darbai.
nuotrauka
2020-02-12 15:50
Šiemet „Europos ateities miestų ir regionų“ (angl. European Cities and Regions of the Future 2020/21) reitinguose tarp lyderių – Kauno miestas ir regionas. Tai investicijų reitingas, kurį pateikia „Financial Times“ investicijų ekspertų padalinio „fDi Intelligence“ kasmet leidžiamas žurnalas „fDi Mag...
nuotrauka
2020-02-11 10:09
Bendrovė „Justicija“, teikianti buhalterinės apskaitos, teisines bei ekspertų paslaugas, pernai paminėjo 15-ąsias veiklos metines. Sukaktis buvo paminėta ne tik su gimtadienio tortu, bet ir praplečiant veiklų spektrą – prie jau vykdomų veiklų, susijusių su verslo, teisės, buhalterinių ir kitų klausi...
nuotrauka
2020-02-07 17:01
Apdovanojimas už metų darbą – Klaipėdos miesto vėliava – šiemet bus įteikta vieną didžiausių ir moderniausių Baltijos šalyse bendradarbystės erdvę „Light House“ įkūrusiam Šarūnui Butkui bei visai jo komandai. Tokiam siūlymui šiandien, vasario 7 d., pritarė Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos koleg...
nuotrauka
2020-01-31 14:10
Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose daugiausiai apdovanojimų pelnė Lietuvos statybininkų asociacijos įmonės: LAYHER BALTIC, CRAMO ir SDG.
nuotrauka
2020-01-27 11:57
Modernus biurų dangoraižis „3BURĖ“ po daugiau nei 10 metų pertraukos užbaigė trijų burių verslo kompleksą Vilniaus Giedraičių ir Krokuvos gatvių sankryžoje. 2018 m. iškilusi „3BURĖ“ iš kitų verslo centrų išskiria įdiegtais inovatyviais sprendimais ir ypatingu dėmesiu ekologijai.
nuotrauka
2020-01-24 07:31
Vienas įspūdingiausių Lietuvoje iškilusių statinių – pasaulines architektūros madas diktuojančio Danielio Libeskindo suprojektuotas MO muziejus – po metų nuo atidarymo jau įvertintas ne tik Lietuvoje – pelnytas „Lietuvos metų gaminio 2019“ aukso medalis, bet ir tarptautinėje rinkoje – įtrauktas į įv...
nuotrauka
2020-01-14 09:29
Įrengiant bendrovės „Lifosa“ Karbamidinio fosfato UP17-44 trąšų gamybos cechą, generalinis rangovas UAB „Montuotojas“ pagamino ir sumontavo apie 700 tonų metalinių konstrukcijų. Toks konstrukcijų kiekis buvo pagamintas ir sumontuotas per metus. Trumpas terminas tokios apimties darbams kėlė nemažai į...
nuotrauka
2020-01-09 13:19
„Įvertini savo įmonės patirtį ir žengi vieną žingsnį į priekį. Tiek, kiek įmonė turi realaus potencialo, – sako bendrovės „Požeminiai darbai“ generalinis direktorius Raimondas Baikštys, akcentuodamas, kad tik toks gerai apgalvotas ir įvertintas žingsnis skatina tobulėjimą ir duoda galimybę siekti na...
nuotrauka
2020-01-07 10:57
Bendra Lietuvos ir Čekijos bendrovė „Grinduva“ jau penkerius pastaruosius metus fiksuoja 1–4 proc. metinį augimą. Specializuotų grindų įrengimo srityje veikianti įmonė nuosaikų augimą pasirinko sąmoningai.
nuotrauka
2019-12-16 11:55
Kasmet pasitikdama didžiąsias metų šventes Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) sukviečia verslo bendruomenę, visuomenės, politikos ir mokslo lyderius į kalėdinį LPK vakarą. Šiemet Pirklių klube gruodžio 12 d. vykusioje šventėje skambėjo palinkėjimai artėjančių švenčių bei naujųjų metų proga ir...
nuotrauka
2019-12-15 10:02
per iškilmes Varšuvos universitete Lenkijos ir Lietuvos bendradarbiavimo ir dialogo forumas pagerbė labiausiai dvišalių santykių vystymui nusipelniusius asmenis ir įmones. Verslo kategorijoje, kuriant teigiamus santykius tarp lietuvių ir lenkų verslo įmonių, apdovanota AB „Kauno tiltai“. Bendrovės v...
nuotrauka
2019-12-12 11:38
Ketvirtadienį, gruodžio 12 d., Pirklių klube 23-ąjį kartą įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys” apdovanojimai. Apdovanojimams buvo nominuotos 74 įmonės penkiolikoje vertinimo grupių iš 25-os šalies ūkio šakų. Lyderio pozicijas kaip ir...

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos