2024 birželio 17 d. pirmadienis, 16:12
Reklama  |  facebook

DARNU GROUP statys dar vieną prekybinių sandėlių kompleksą Vilniuje

2024-01-29 13:38
Pirmoji prekybinių sandėlių (angl. stock-office) koncepciją Vilniuje pradėjusi vystyti nekilnojamojo turto bendrovė „Darnu Group“ gavo statybos leidimą ir pradeda vystyti dar vieną „Vilniaus verslo parko“ kompleksą šalia Ukmergės gatvės. Naujieji 17200 kv. metrų ploto prekybiniai sandėliai bus statomi adresu Sedulų g. 2.
nuotrauka
Bendrovės „Darnu Group“ vizualizacija


Minimos įmonės
Darnu Group (buvusi MG VALDA), UAB
Projekte numatyta pastatyti 2 naujus pastatus, kurių atskiruose blokuose galės įsikurti 34 verslo įmonės ir apie 1000 darbuotojų. Į šį projektą „Darnu Group“ investuos 30 mln. eurų.

Vystydama naują „Vilniaus verslo parko“ kompleksą „Darnu Group“ planuoja sutvarkyti ir įrengti Sedulų gatvę, o fasadinėje komplekso dalyje, šalia Ukmergės plento, bus įrengtos žaliosios zonos, pėsčiųjų takai. Kaip ir kiti įmonės vystomi prekybiniai sandėliai, taip ir naujasis kompleksas pasižymės efektyviais tvarumo sprendimais, individualia energijos apskaita bei galimybe ant stogo įsirengti saulės jėgainę. Šalia komplekso bus įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė klientams ir darbuotojams.

„Tikime ilgalaikėmis šio segmento perspektyvomis Vilniuje – didžioji dalis sandėlių sostinėje telkiasi senuose pastatuose, kurie neturi tinkamos infrastruktūros ir yra energiškai neefektyvūs, moraliai pasenę, o iš funkcinės perspektyvos nebeatliepia šiuolaikinių poreikių. Savarankiškai vystyti tokias – mišrias – patalpas verslai paprastai neturi resursų ir žinių, todėl siūlome išskirtinę galimybę jas įsigyti arba nuomotis, taip mažinant investicines ir kokybines rizikas bei taupant laiką“, – teigia pranešime cituojamas „Darnu Group“ pardavimų ir nuomos vadovas Mykolas Čiplys.

Darnu GroupBendrovės
„Darnu Group“
vizualizacija
 
Pasak jo, šias patalpas dažniausiai linkstama įsigyti, o ne nuomotis – tą rodo ir ankstesnių arba jau šiuo metu „Darnu Group“ vystomų „Vilniaus verslo parko“ pavyzdžiai, kai 85 proc. visų patalpų buvo parduotos. Įmonės atstovo teigimu, naujų patalpų rezervacijos jau vyksta, o atsižvelgiant į klientų lūkesčius ir jau sukauptą patirtį, šiame projekte dar didesnis dėmesys bus skiriamas ne sandėliavimo, o biurų ir prekybos patalpoms, kurios sudarys reikšmingesnę vieno turtinio vieneto komplekse dalį.

4,2 ha sklype statomas kompleksas yra jau trečiasis „Vilniaus verslo parko“ koncepcijos projektas sostinėje ir antrasis šalia Ukmergės plento. Šalia jo „Darnu Group“ priklausančiame 3,4 ha sklype artimiausioje ateityje numatomas dar vienas apie 16 tūkst. kv. m. prekybinių kompleksas, kuriam šiuo metu rengiami projektiniai pasiūlymai. Skaičiuojama, kad įgyvendinus šiuos planus „Darnu Group“ sostinėje bus pastačiusi apie 65 tūkst. kv. m ploto prekybinių sandėlių patalpų.

„Trys toje pačioje lokacijoje išsidėstę prekybinių sandėlių kompleksai sudarys atskirą prekybos miestelį sukurdami sinergiją verslams, o atvykstantiems klientams bus patogu vienoje vietoje rasti dar didesnę prekių ir paslaugų koncentraciją“, – teigia M. Čiplys.

Naujojo „Vilniaus verslo parko“ komplekso statybas „Darnu Group“ jau pradeda, o numatoma statybų pabaiga – 2025 metų II ketvirtį. Šiuo metu bendrovė taip pat vysto 8200 kv. metrų ploto tokios pačios koncepcijos „Vilniaus verslo parką“ prie Gariūnų.
Statybunaujienos.ltPramoninė statyba

nuotrauka
2024-06-10 15:28
Vilniuje vystomame „Teltonika High-Tech Hill“ technologijų parke iškils plastiko ir mechanikos komponentų gamykla su sandėliu – šiam projektui išduotas statybos leidimas. Tai bus viena didžiausių tokio tipo gamyklų Lietuvoje.
nuotrauka
2024-06-06 09:56
Gargžduose į statybinių sausų mišinių gamyklos plėtrą investuojanti Prancūzijos statybinių medžiagų gamintoja „Saint Gobain“ projekto generaliniais rangovais pasirinko Vakarų Lietuvos statybos darbų bendrovę „Mirigita“.
nuotrauka
2024-06-06 09:30
„Vilniaus duona" pradėjo įgyvendinti šilumogrąžos sistemos projektą Panevėžio kepykloje. Duonos gamybos metu susidaranti energija, anksčiau leidžiama per kaminus vėjais, virs nauda: šildys karštą vandenį ir patalpas. Taip bus taupoma šilumos reikmėms skirta energija ir mažinama CO2 emisija. Į projek...
nuotrauka
2024-06-06 09:15
Vaistinių tinklo „Eurovaistinė“ užsakymu nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ Vilniuje, Zigmantiškių g., pradeda naujo logistikos centro statybas. Planuojama, jog naujajame 11,8 tūkst. kv. m ploto A++ energinės efektyvumo klasės pastate ateinančių metų vasarą įsikurs kone moderniausias...
nuotrauka
2024-06-05 11:05
Pasvalio rajone veikianti bioetanolio ir biodujų gamintoja „Kurana“ įrengs gamyklą, kurioje iš maisto ar pašarų tiekimo grandinėje netinkamų naudoti pramoninių atliekų, pavyzdžiui, krakmolo suspensijos atliekų bei maisto atliekų, bus gaminamas antros kartos bioetanolis. Gamykla turėtų pradėti veikti...
nuotrauka
2024-06-05 09:49
Vilniaus paukštyną pasiekė dar pernai gruodį įsigyta mobilioji oro taršos ir kvapų stebėjimo stotis, į kurią investuota daugiau kaip 30 tūkst. eurų. Stotis šiuo metu įrengiama ir testuojama. Planuojama, kad ji įmonės teritorijoje visa apimtimi veikti pradės liepą.
nuotrauka
2024-06-03 10:30
Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė pasirašė susitarimą su Vokietijos karinės pramonės milžine „Rheinmetall“ dėl jos plėtros Lietuvoje. Projektui suteiktas stambaus projekto statusas.
nuotrauka
2024-06-03 09:33
Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) duotas oficialus startas biodyzelino gamintojos UAB „Mestilla“ 60 mln. Eur investicijai į naują modernią rapsų perdirbimo gamyklą ir pažangių biodegalų technologiją esamos gamyklos teritorijoje. Iki 2025 m. pabaigos įgyvendinus šiuos projektus, „Mestilla...
nuotrauka
2024-05-27 09:40
Generalinė rangos įmonė „Conres“ pradėjo „Ukmergės pramonės parko“ plėtros I etapo statybos darbus. Penktadienį, simbolinės laiko kapsulės įkasimu, pažymėta šio projekto pradžia. Naujose gamybinėse patalpose įsikurs viena iš grupės įmonių – „Stansefabrikken“.
nuotrauka
2024-05-17 08:39
Ketvirtadienį, gegužės 16 d., Seime pritarta Krašto apsaugos ministerijos inicijuotam Gynybos ir saugumo pramonės įstatymo projektui, sudarančiam palankesnes sąlygas šios srities pramonės augimui, kartu stiprinant šalies saugumą, gynybos technologijų pažangą ir Lietuvos pramonės tarptautinį konkuren...
nuotrauka
2024-05-14 13:28
Kauno oro uoste oficialiai atidarytas jau antrasis kompanijos „Ryanair“ valdomas orlaivių techninės priežiūros ir remonto (angl.: „Maintenance, Repair, and Overhaul (MRO)“) paslaugų angaras. Teigiama, kad šis oro bendrovės sprendimas sustiprins antrojo pagal dydį Lietuvoje oro uosto esamą lyderystę ...
nuotrauka
2024-05-08 13:32
Pagiriuose netrukus testavimo rėžimu veiklą ketinanti pradėti medžio plokščių gamykla „Homanit Lietuva" palaiko glaudų ryšį su vietos bendruomenės lyderiais. Gamyklos administracijos teigimu, susitikimuose viena pagrindinių temų – pramoninio objekto skleidžiamas triukšmas, kuris neišvengiamai atsira...
nuotrauka
2024-05-08 09:33
Ekonomikos ir inovacijų ministerija skirs 13,4 mln. eurų finansavimą laisvosioms ekonominėms zonoms, pramonės parkams ir kitoms pramoninėms teritorijoms vystyti. Savivaldybės kviečiamos teikti paraiškas šiems projektams įgyvendinti.
nuotrauka
2024-05-07 12:37
„EIKA" įmonių grupei priklausanti nekilnojamojo turto projektų plėtojimo ir valdymo įmonė UAB „EIKA Development" Klaipėdoje pradėjo aliejinių augalų perdirbimo ir biodyzelino gamintojos UAB „MESTILLA" gamyklos statybos darbus. Planuojama, kad darbai bus baigti 2025 metų rudenį.
nuotrauka
2024-04-29 17:16
Bendrovė „YIT Lietuva“ Radviliškio rajone, Bebrujų kaime, statys modernų 52,6 mln. eurų vertės „Agrokoncerno grupės“ karvių fermų kompleksą. 53 ha ploto sklype plėtojamas kompleksas apims skirtingos paskirties pastatus bei infrastruktūros objektus ir bus aprūpintas moderniais inžineriniais sprendima...
nuotrauka
2024-04-22 10:06
Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos (LEZ) įsteigta NT vystymo įmonė UAB „Flex Start Three“ gavo statybą leidžiantį dokumentą 8,8 tūkst. kv. m ploto šešių segmentų nuomininkų poreikiams itin greitai pritaikomam gamybiniam pastatui „FlexStart 03“. Tai – jau trečias tarptautinius apdovanojimus pelni...
nuotrauka
2024-04-17 14:26
Vilniaus paukštyno akcininkai patvirtino investicijų į poveikio aplinkai mažinimą planą. Šiam planui įgyvendinti įmonė skirs 852 tūkst. eurų. Skaičiuojama, kad įgyvendinus numatytas priemones Vilniaus rajone, Rudaminoje, veikiančiuose bendrovės objektuose kvapų sklaida gali mažėti 40 proc.
nuotrauka
2024-04-17 08:01
Antradienį pasirašytas Lietuvos institucijų ir Vokietijos gynybos pramonės įmonės „Rheinmetall“ ketinimo protokolas dėl amunicijos gamyklos Lietuvoje statybų. Dokumentą, rodantį Lietuvos pasirengimą stiprinti savo ir regiono saugumą bei glaudžią partnerystę su Vokietija, pasirašė ekonomikos ir inova...
nuotrauka
2024-04-11 10:09
2023 m. vasarį Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) pradėtos gerai žinomos pasaulyje dviračių gamintojos „Pon.Bike" gamyklos statybos pasiekė finišo tiesiąją. Beveik 40 tūkst. kv. metrų ploto pastatą per vienerius metus užbaigė tvarios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva".
nuotrauka
2024-04-08 11:02
Gegužės 15-17 d. Vilnius vėl taps inžinerijos ir technologijų inovacijų epicentru – čia vyks jau 32-oji LITEXPO tarptautinė specializuota technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda „Balttechnika 2024“. Organizatoriai tvirtina – renginys ne tik suburs specialistus iš šalies ir užsienio, ...

Statybunaujienos.lt » Pramoninė statyba