2023 spalio 1 d. sekmadienis, 3:00
Reklama  |  facebook

Grindų dangos tendencijos

2023-06-21 12:53
Atnaujindami ar įsirenginėdami namus, visuomet atsižvelgiame ir į tendencijas, kurių dėka galime neatsilikti nuo vyraujančių madų ar tiesiog pasisemti naujų idėjų. Jomis galima pasinaudoti net ir tuomet, jei ketinama pakeisti grindis. Šį kartą aptarsime, kokios jų dangos šiuo metu yra pačios populiariausios – galbūt tarp jų atrasite ir Jūsų namams tinkančių variantų.
nuotrauka
Pigu.lt nuotr.


Minimos įmonės
Pigu.lt,

Ryškios spalvos ir drąsūs raštai

Nors drąsūs sprendimai grindims nėra pats dažniausias pasirinkimas, pastebima, kad ryškios spalvos ir akį traukiantys raštai pasirenkami vis dažniau. Tokios apdailos medžiagos namuose kuria energiją ir leidžia išvengti monotonijos, tačiau jos tinka tik tuomet, jei kiti elementai yra pakankamai neutralūs. Tiesa, galima pagalvoti apie kelis įdomesnius akcentus – jie nebūtinai turi dengti visas grindis.

Neutralūs tonai

Jei prieš tai minėtos ryškių spalvų tendencijos ateina ir praeina, neutralūs atspalviai niekuomet neužleidžia savo pozicijų. Tai – saugus ir praktiškas pasirinkimas, kurį galima pritaikyti bet kuriai erdvei. Tiesa, dizaineriai pabrėžia, jog net ir renkantis tokius tonus lieka erdvės eksperimentams. Pavyzdžiui, tarpusavyje galite derinti šiltus ir šaltus atspalvius arba blizgias ir matines apdailos medžiagas – tokios grindys nebus ryškios, tačiau joms tikrai netrūks charakteringumo.

Didelės plytelės

Didesnio formato plytelės leidžia sumažinti sujungimų skaičių, tad erdvė gali atrodyti kur kas didesnė. Ypač rekomenduojama rinktis akmens tonus – dėl dramatiškai natūralios išvaizdos, namų erdvė atrodys dar vientisesnė. Norėdami sustiprinti erdvės pojūtį, galite rinktis šviesius plytelių atspalvius ir tas pačias apdailos medžiagas naudoti ne tik grindims, bet ir sienoms – tokie dizaino sprendimai pastaruoju metu yra ypač madingi.

Medienos atspalviai

Nepriklausomai nuo to, kokio tipo grindų dangą rinktumėtės, bet kuriuo atveju atrasite bent keletą medieną imituojančių variantų – tokia apdaila gali nustebinti ir grindjuostės. Tai nesenstanti klasika, kuri ir toliau neketina užleisti savo pozicijų. Nors blyškesni medienos atspalviai ilgą laiką buvo populiaresnis pasirinkimas, dabar vis dažniau nusprendžiama išbandyti gilius, sodrius tonus, kurie dera prie tradicinio ar eklektiško interjero. Tačiau kad ir kurį variantą nuspręstumėte pasirinkti, mėgausitės tokių atspalvių skleidžiama šiluma ir jaukumu.

Funkcionalūs sprendimai

Grindų tendencijos nėra susijusios tik su jų išvaizda – šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę patenkinti ilgaamžiškumo poreikius neprarandant stiliaus. Dabar prekyboje galima rasti autentiškas tekstūras, unikalius spaudinius ar kitus dizaino sprendimus, kurie apjungiami su funkcinėmis ypatybėmis, tokiomis kaip garso slopinimas, neslidus paviršius ar atsparumas vandeniui. Tik laiko klausimas, kada šį sąrašą bus galima dar labiau išplėsti.

Šachmatų lentos grindys

Šachmatų lentos raštai laikomi savotiška klasika, kuri šiemet įvardijama kaip viena karščiausių tendencijų. Tokią idėją siūloma pasitelkti vonios kambaryje, virtuvėje ar prieškambaryje. Šis dizainas bet kuriai erdvei pridės daugiau charakterio, tačiau pernelyg jos neapkraus. Tiesa, nebūtina apsiriboti tik juodos ir baltos spalvos deriniais – galite rinktis ir kitus, kontrastingus ar panašius atspalvius.

Vilnoniai kilimai

Manoma, kad vilnoniai kilimai taps vis populiaresni – jie vertinami dėl nesenstančios išvaizdos ir išskirtinių šilumą sulaikančių savybių. Tai – tvirtas ir patikimas pasirinkimas tiems, kurie nori mėgautis komfortu neprarasdami kokybės. Žinoma, galbūt tokių gaminių nepavyks pritaikyti visuose kambariuose, tačiau erdvėse, kuriose norisi mėgautis šiluma ir jaukumu, iš tiesų verta pagalvoti apie tokį variantą. Tuo labiau, kad vilnoniai kilimai gali būti pačių įvairiausių dydžių.

Visos šios tendencijos yra pakankamai įvairiapusiškos, tad dėmesio vertų sprendimų pavyks surasti nepriklausomai nuo Jūsų skonio ar namų interjero. El. parduotuvėje Pigu.lt grindų dangos pasižymi plačiu asortimentu – čia jas įsigysite geromis kainomis. 
Statybunaujienos.lt
Žymės  Grindų dangaSPRENDIMAI

nuotrauka
2023-09-26 12:20
Lygiai kaip drabužių ir aksesuarų mados, namų dizaino tendencijos yra cikliškos – tai, kas buvo populiaru prieš kelis dešimtmečius, beveik visada sugrįžta. Panašu, kad taip nutiko ir su tapetais, kurie neseniai grįžo į interjero mados viršūnes.
nuotrauka
2023-09-26 11:17
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Kauno ligoninėje artimiausiu metu bus pradėti Skubiosios pagalbos bei Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrių modernizavimo darbai. Pokyčiai, kurie bus įgyvendinti iki 2024 m. pabaigos, leis užtikrinti paslaugų teikimą didesniems pacientų srautams i...
nuotrauka
2023-09-21 09:30
Pasaulyje gerai žinomas SIKA prekinis ženklas, kuriuo žymimos specifinės cheminės medžiagos, skirtos statybai, turi 113 metų patirtį, kuri prasidėjo Šveicarijoje. Šimtametė kompanijos istorija yra pagrindas, ant kurio kuriami modernios rinkos produktai ir kuris liudija šimtmečio patikrintą patikimum...
nuotrauka
2023-09-20 13:38
Neprižiūrimi balkonai ne tik mažina gyvenamųjų namų estetinį patrauklumą, bet ilgainiui gali tapti rimtos nelaimės priežastimi.
nuotrauka
2023-09-19 11:39
Lietuvoje iškylantys nauji NT projektai įprastai atitinka tarptautinius tvarumo standartus, tačiau tai tik ledkalnio viršūnė – kur kas didesnę nekilnojamojo turto rinkos dalį sudaro senesni, energetiškai mažiau efektyvūs pastatai. Pasak tvarumo ekspertų, senuosius pastatus prikelianti renovacija ar ...
nuotrauka
2023-09-18 15:40
Lietuvos rinkai šiemet pristatyta inovatyvi skaitmeninė namų sistema JUNG HOME taps svarbiausiu akcentu specialiai tarptautinei parodai „Supernamai 2023“ sukurtame JUNG stende. Rugsėjo 29–spalio 1 d. „Litexpo“ parodų centro lankytojai, užsukę į šį interaktyvų stendą, turės unikalią galimybę ne tik i...
nuotrauka
2023-09-13 15:12
Tiek didesnius namų remonto darbus, tiek ir mažesnės apimties būsto atnaujinimo projektus, kuriuos seniau būtų patikėję meistrams, žmonės vis dažniau renkasi atlikti patys. Bent kartą per metus – tokiu dažnumu statybos ir remonto įrankius perka dauguma Lietuvos gyventojų.
nuotrauka
2023-08-22 11:40
Protingi, prie žmonių poreikių prisitaikantys būstai, tampa neatsiejama kasdienybės dalimi. Gausėjant inovacijų vis dažniau svarstoma ne apie pavienius išmanius prietaisus, bet apie visą būstą apimančias, ekonomiškai veikiančias, aplinkosauginius ir individualius žmonių poreikius tenkinančias sistem...
nuotrauka
2023-07-31 14:55
Lietuvoje karštų vasaros dienų pasitaiko ne tiek daug, tad kondicionieriai mūsų namuose vis dar yra retenybė. O pakilus oro temperatūrai lauke, daugelis žmonių ieško būdų, kaip išvengti per didelio karščio savo namuose. Internete galima rasti įvairių gudrybių, kurios iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti...
nuotrauka
2023-07-25 07:58
Gera akustika yra esminė pastato, kuriame malonus patalpų mikroklimatas, dalis. Deja, statant daugelį pramoninių, gamybinių ir komercinių pastatų, apsaugai nuo triukšmo neskiriama daug dėmesio. Kadangi vėlesni patobulinimai gali kainuoti brangiai ir užtrukti, į garso charakteristikas verta atkreipti...
nuotrauka
a+ Fotogalerija
2023-07-01 08:08
Ten, kur susitinka garsas ir architektūra, prasideda kultūra. Statomi spektakliai ir atliekama muzika. Dar daugiau galimybių burtis, bendrauti ir skleisti savo supratimą apie mus supančios aplinkos suvokimą. Nauja erdvė Lenkų kultūros namuose – pagrindinė renginių salė – dar vienas įrodymas to, kaip...
nuotrauka
2023-05-15 07:32
Visi žinome, kad užterštas lauko oras gali pakenkti sveikatai. Tačiau ar susimąstėme, kad namų oras taip pat gali būti didelė problema? Pasaulinė Sveikatos organizacija nustatė, jog patalpų oro kokybė dažnai būna net 2–5 kartus prastesnė negu oro lauke.
nuotrauka
2023-05-12 07:45
Įvairiems statybos darbams, kuriuos atliekant naudojamos sandarinimo putos, klijai, hermetikai, glaistai, yra imlūs laikui, kruopštumui. Todėl meistrai ieško priemonių, su kuriomis galėtų dirbti sparčiai ir kokybiškai. Atliepiant rinkos poreikius, PENOSIL, kuris yra vienas iš pirmaujančių Europoje p...
nuotrauka
2023-03-20 07:45
„Teriva“ sistema – tai efektyvus sprendimas pigiai, lengvai ir greitai sumontuoti perdangas naujos statybos ir renovuojamuose pastatuose net ir tada, kai pastato išplanavimas sudėtingas, nepatogios montavimo sąlygos.
nuotrauka
2023-02-20 07:47
Aukštesnio energinio naudingumo pastatų nauda apskaičiuojama finansiškai, nes tai lemia mažesnes šildymo sąnaudas. O kaip ekonomiškai pagrįsti akustinio komforto, aukštesnės garso izoliacijos klasės naudą?
nuotrauka
2023-02-16 08:20
Įvertinę LR pastatų energinio naudingumo ir atitvarų projektavimo reglamentų reikalavimus, PAROC gaminių pasiūlą ir jų savybes, „Paroc“ specialistai atnaujino CAD brėžinius ir katalogą „Statau šiltą namą 2023“.
nuotrauka
2023-02-13 07:38
Akustinio komforto poreikis praaugo akustinio STR reikalavimus. Tačiau vartotojai, anot Viktoro Meko, įmonės „Akustika plius“ akustiko, dar nelabai suvokia, kas tai yra – painioja su pastato energinio naudingumo klase arba neskiria patalpų akustikos nuo garso izoliacijos. O statybų specialistams, ku...
nuotrauka
2023-02-08 07:30
SEB banko duomenimis, per pastaruosius dvejus metus būsto kaina padidėjo 40 procentų. Gyventojai viliasi, kad brangus būstas bus kokybiškas ir komfortiškas gyventi. Tačiau paradoksas – naujos statybos butai yra aukščiausio – A++ energinio naudingumo, o garsas jau kone 20 metų – vis tos pat minimalio...
nuotrauka
2023-02-07 07:28
Įmonė „Ekobazė“ verčiasi atliekų tvarkymu, tačiau prieš porą metų rinkai pateikė naują prekinį ženklą EKOFINA, kuris pretenduoja aktyviai dalyvauti žiedinėje ekonomikoje: įmonė iš atliekų gamina inovatyvius, pažangius ir aktualius gaminius, kurie taip pat naudojami ir statyboje.
nuotrauka
2023-02-01 06:13
Pastebima, kad renovavus daugiabutį namą, būsto išlaikymas tampa ekonomiškesniu, pagražėja gyvenamoji aplinka, išauga gyvenimo komfortas bei padidėja nekilnojamojo turto vertė. Paskaičiuota, kad renovavus būstą, jo pardavimo ar nuomos kaina išauga maždaug trečdaliu. Privataus namo renovacija taip pa...

Statybunaujienos.lt » SPRENDIMAI