2024 birželio 16 d. sekmadienis, 12:56
Reklama  |  facebook

Gydymo įstaigų instaliacijos: kokie sprendimai gali padidinti efektyvumą, komfortą ir saugumą

2024-05-22 14:45
JUNG garsėja aukštos kokybės sprendimais, skirtais elektros instaliacijai ir išmaniesiems namams. Gydymo įstaigos ne išimtis – JUNG asortimente yra daugybė specializuotų sprendimų, kurie atitinka ligoninių, ambulatorijų, slaugos namų ir kitų medicinos įstaigų reikalavimus.
nuotrauka
JUNG nuotr.


Aukšta kokybė ir iki smulkmenų apgalvotos detalės užtikrina, kad JUNG produktai, skirti šioms įstaigoms, tarnaus ilgai ir patikimai. Jie taip pat bei užtikrins patogumą, komfortą ir saugumą tiek įstaigos personalui, tiek pacientams. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą tokių specializuotų JUNG sprendimų.

Antibakteriniai JUNG jungikliai

Dažnai liečiami paviršiai yra palanki terpė įvairiems patogenams – bakterijoms, virusams ir grybeliui – daugintis ir pernešti. JUNG jungikliai ir JUNG rozetės iš AS 500 ir LS 990 serijos su SILVERPLUS® technologija šią problemą išsprendžia.

JUNGKas yra SILVERPLUS® technologija?

SILVERPLUS® yra funkcionalus paviršius, įsotintas sidabro jonais, kurie naikina įvairius patogenus. Tai nėra nei dažai, nei danga, todėl SILVERPLUS® technologija apdorotų JUNG jungiklių paviršius nenusidėvi, nenusiplauna. Juos taip pat galima dažnai valyti ir papildomai dezinfekuoti. Laboratorijoje atliktas modeliavimas rodo, kad SILVERPLUS® technologija išlieka veiksminga mažiausiai 15 metų. AS 500 įrenginių serijoje ji naudojama tiek JUNG jungikliuose, tiek JUNG rozetėse.

Kaip veikia SILVERPLUS® technologija?

Patogenams liečiantis su SILVERPLUS® technologija apdorotu paviršiumi, jie kontaktuoja ir su sidabro Ag+ jonais, kurie sutrikdo patogenų biocheminius procesus. Šio proceso metu mikroorganizmams gyvybiškai svarbūs baltymai deaktyvuojami ir denatūruojami. Rezultatas – mikroorganizmai po kurio laiko žūsta.

Ką dar turėtumėte žinoti apie SILVERPLUS® technologiją?
• Veikia prieš bakterijas, virusus ir grybelį.
• Patogenų kiekis ant paviršiaus sumažinamas daugiau kaip 99,9 % per 24 val.
• Veikia ir prieš prieš tokias bakterijas kaip Staphylococcus aureus (MRSA) ir Acinetobacter baumannii.
• Veiksminga prieš virusus su apvalkalu (pvz., koronavirusą SARS-CoV-2).
• Neturi jokio kvapo, veikia nepriklausomai nuo šviesos, sudėtyje nėra nanodalelių.
• Veiksminga 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
JUNG AS 500 jungiklių serijos antibakterinis veiksmingumas buvo moksliškai patikrintas Bonos universiteto Higienos ir visuomenės sveikatos institute.
JUNGJUNG ženklinimo sistemos gydymo įstaigoms

Didelėse ligoninėse, ambulatorijose, slaugos namuose ir kitose medicinos įstaigose labai svarbu tinkamai ženklinti patalpas ir nuorodas, kad personalas, pacientai ir jų lankytojai lengvai rastų tai, ko reikia. JUNG siūlo ženklinimo sistemas, skirtas šiems poreikiams patenkinti.
• Specialūs jungikliai ir kiti elektros instaliacijos įrenginiai, kurie turi užrašų laukelius su foniniu apšvietimu. Tokie užrašai ypač gerai matomi tamsoje.
• Orientavimo ir informavimo sistemos elementai, apšviesti įvairių spalvų LED.
JUNG• Valymo priemonėms atsparūs jungikliai ir kištukiniai lizdai – jų užrašų langeliai sandariai integruoti į rėmelį, tad užrašai nenusivalys ir nebus sugadinti. Tokie užrašų laukeliai gali būti pagaminti su foniniu apšvietimu ar be jo.

Visiems JUNG įrenginiams taip pat galima sukurti individualų ženklinimą naudojantis JUNG „Graphic Tool“ įrankiu. Ikonėlės ant paviršių bus atspausdintos naudojant dilimui atsparią spaudą arba išgraviruotos lazeriu.

JUNG pagalbos iškvietimo sistema

Tai specializuoti elektros įrenginiai, kurie panašūs į įprastus JUNG jungiklius, tačiau skirti pagalbai iškviesti gydymo įstaigų palatose, dušuose ar tualetuose. Pacientai iškviečia pagalbą paspausdami ryškiai pažymėtą mygtuką arba trūkteldami prie mygtuko prijungtą virvelę. Pagalbos signalas perduodamas į budinčią patalpą ir tada įstaigos personalas gali į jį operatyviai reaguoti. Tokia pagalbos iškvietimo sistema turi optinį ir garsinį signalą, tad paciento pagalbos šauksmas bus pastebėtas laiku.

Tokios pagalbos iškvietimo sistemos taip pat gali būti naudojamos ir kitur. Pavyzdžiui, degalinių, viešųjų pastatų tualetuose, sporto klubų, mokyklų ir kitų erdvių persirengimo kabinose. Tai gerokai padidina tokiomis erdvėmis besinaudojančių žmonių saugumą, o atsakingi asmenys galės greičiau sureaguoti į pagalbos šauksmą.

Kiti specializuoti JUNG sprendimai gydymo įstaigos instaliacijai

Gydymo ir slaugos įstaigose neretai reikalingi ir labai specifiniai, specializuoti elektros instaliacijos elementai. JUNG asortimentas gali patenkinti ir šiuos poreikius – tokiais elementais gali būti:
• Specialūs kištukiniai lizdai: su potencialo išlyginimo funkcija, apsauga nuo viršįtampių ar skirti tiekti energiją iš atsarginių, nepertraukiamo maitinimo šaltinių (UPS).
• Durų atidarymo mygtukai: gerokai didesni, kad juos būtų galima nuspausti tiesiog alkūne stumiant vežimėlį ar lovą. Ypač patogu stresinėse situacijose, kai būtina greitai atidaryti duris.
• Prieigos kontrolė: daugelis garsių automatinių durų įrangos ir prieigos kontrolės sistemų gamintojų naudoja JUNG jungiklius tokių sistemų valdymui. Pavyzdžiui, įeigos kontrolės gamintojas eKey – įgalinantis atrakinti ar atidaryti duris piršto atspaudu ar kortele – naudoja savo skaitytuvus su JUNG dizainu. Taip galima išlaikyti vieningą stilių visame klinikos pastate.
• Judesio ir būvio jutikliai: jų pagalba, galima automatiškai įjungti apšvietimą. Tai suteikia ne tik patogumo, bet ir saugumo. Toks sprendimas ypač pravartus erdvėse su laiptais.
JUNGVerta pažymėti, kad JUNG jungikliai, JUNG rozetės ir kiti elektros instaliacijos įrenginiai pasižymi vieniningu dizainu, tad darniai įsilieja į patalpų interjerą. Tai padeda sukurti malonią aplinką pacientams ir išlaikyti vieningą stilistiką gydymo įstaigos patalpose.

Dėl savo įsipareigojimo užtikrinti aukščiausią kokybę, JUNG yra patikimas sveikatos priežiūros įstaigų partneris. JUNG siūlomi sprendimai atitinka aukščiausius reikalavimus ir padeda įstaigų personalui veikti efektyviau, o pacientams – jaustis saugiau. Tad nesvarbu, ar įstaiga įrengia naujas patalpas, operacines, palatas ar atnaujina senas, JUNG sprendimai užtikrina aukštesnį sveikatos priežiūros ir patalpų valdymo standartą. 
Statybunaujienos.ltSPRENDIMAI

nuotrauka
2024-05-29 15:09
Kiekvienas savo namuose norime jaustis saugiai, o kur nors išvykę – būti ramūs, kad saugūs išliks ir jie. Interjero dizainerė dalijasi keturiais paprastais ir nebrangiais sprendimais, kurie padės užtikrinti namų saugumą atostogų metu.
nuotrauka
2024-05-29 14:51
JUNG KNX išmaniųjų namų sistema (angl. JUNG KNX system arba JUNG KNX smart home) iš naujo apibrėžia mūsų santykį su erdvėmis, kuriose gyvename ar dirbame. Ši sistema leidžia ne tik valdyti ir automatizuoti įvairias išmaniųjų namų funkcijas, bet ir padeda ženkliai sumažinti energijos vartojimą bei ku...
nuotrauka
2024-05-28 10:55
Nuo pat karo Ukrainoje pradžios dažnas nerimauja ir dėl savo šalies saugumo – kaip gintų ją arba kur slėptųsi nuo pavojų, jei iškiltų grėsmė. Viena svarbiausių apsisaugojimo priemonių karo metu yra pastatuose įrengtos slėptuvės, kuriose nuo sprogimo gali slėptis šimtai žmonių. Apie tai, ar įmanoma t...
nuotrauka
2024-05-22 07:04
Prasidėjus šildymo ar vėsinimo sezonui, viena iš svarbiausių aktualijų tampa klausimas, kaip palaikyti norimą temperatūrą namuose be didelių šildymo ar vėsinimo sąnaudų. Populiariausias veiksmų planas – sienų izoliacija ir alternatyvūs šildymo-vėsinimo būdai. Tačiau paprastai pamirštama, kad didžiau...
nuotrauka
2024-05-07 07:04
Be akivaizdžių klimato kaitos padarinių, šiuo metu susiduriame ir su sparčiai augančiomis energijos kainomis, todėl energijos tausojimas tapo didžiausiu namų ūkių rūpesčiu. Energinis efektyvumas reiškia, kad tai pačiai užduočiai atlikti arba tam pačiam rezultatui gauti sunaudojama mažiau energijos. ...
nuotrauka
2024-04-27 09:01
Tiek buityje, tiek ir pramonėje neretai tenka susidurti su problema, kuri, nors ir nedidelė, bet kelia daug nepatogumų: kažkas užrūdijo, sunkiai atsidaro, neįmanoma pastumti. Mesti lauk ir keisti nauju –neracionalu. SOUDAL pasiūlė universalų sprendimą – atnaujintą „Soudal Multi Spray“.
nuotrauka
2024-04-26 14:46
Terminas rekuperacija girdėtas, ko gero, daugeliui. Ypač tie, kurie šiuo metu statosi namą, tam ruošiasi arba yra pirkimo procese, pakankamai dažnai tenka kalbėti apie įvairius techninius dalykus, tarp kurių patenka ir rekuperatoriai. Šis prietaisas atlieka labai svarbų vaidmenį gerinant oro kokybę ...
nuotrauka
2024-04-24 07:43
„Wolf Group“ yra pirmaujanti Europos statybinės chemijos produktų ir sprendimų gamintoja bei platintoja. Įmonė šiemet mini 30 metų veiklos sukaktį. 1994 m. dviejų draugų – Jaan Puusaag ir Jaanus Paeväli – įkurta įmonė išaugo į rinkos lyderę, veikiančią didelėje pasaulio dalyje ir eksportuojančią sav...
nuotrauka
2024-04-23 07:26
Iki balandžio 30 d. vilniečiai kviečiami teikti paraiškas istorinių pastatų išorės tvarkymui. Savivaldybė remia nuo 60 iki 80 proc. istorinių pastatų tvarkybos darbų išlaidų. Vilniaus miesto savivaldybės Kultūros paveldo apsaugos skyriaus vedėja Donata Kabelkė pasakoja svarbiausius dalykus, kuriuos ...
nuotrauka
2024-04-18 09:52
Ryškiomis spalvomis pleškančios gėlės – vienas iš gražiausių ir pigiausių namų akcentų. Tai, kad šiemet daug namų balkonų, terasų ir sodų pražys įvairiais žiedais, rodo ir gėlių, sėklų pardavimo skaičiai, sako Gintarė Kitovė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė. Tiesa, planuojant jomis dekoru...
nuotrauka
2024-04-15 10:06
Apgyvendinti skirtingo amžiaus vaikus viename kambaryje daugeliui tėvų skamba kaip rimtas iššūkis. Ypač, kai vaikų amžius ir poreikiai yra skirtingi, o vietos reikia ne tik namų darbams ruošti, bet ir žaidimams. Kaip padaryti, kad kambaryje vyrautų tvarka, o vietos pakaktų visiems, pademonstravo int...
nuotrauka
2024-04-09 07:44
Artėjant šiltajam metų sezonui, daugelis privačių ir daugiabučių namų įgauna naują išvaizdą. Dažnai būna keičiamos namų ar butų, lauko arba vidaus durys. Tačiau vienas iš pirmųjų žingsnių, renkantis duris, – apgalvoti ir nuspręsti, koks durų rakinimo sprendimas Jums bus tinkamiausias ir pateisins Jū...
nuotrauka
2024-04-04 11:44
Skirdami daugiau dėmesio tvarumui, gyventojai vis dažniau ieško būdų, kaip savo namuose sumažinti anglies dvideginio pėdsaką ir padidinti energijos vartojimo efektyvumą. Galvojant apie tai, šiltinami pastatai ir jų stogai, keičiami fasadų langai, tačiau dažnai neįvertinama, kokie svarbūs stogo langa...
nuotrauka
2024-04-03 07:43
Statant ar remontuojant klijai yra svarbus elementas, nes jie gali labai paveikti darbo kokybę ir patvarumą. Tinkamai parinkti klijai gali padėti užtikrinti, kad konstrukcija bus tvirta, patvari, estetiška ir atitiks visus reikalavimus. Klijų pasirinkimas yra svarbus ir gali turėti didelę įtaką meis...
nuotrauka
2024-03-30 08:30
Kai atsirado šviesa, žmonės būrėsi aplink ją. Prisijaukinęs šviesą, 21-ojo amžiaus žmogus nori, kad ji sektų paskui jį ir keistųsi pagal jo poreikius. „LEMONA electronics“ siūlo išmanius apšvietimo sprendimus, kurie atliepia modernios visuomenės poreikį – būste, spintoje, net virtuvinės spintelės st...
nuotrauka
2024-03-26 15:16
Ar kada nors pagalvojote, kad įmanoma padidinti saugumą, palengvinti savo buitį ir dar sumažinti sąskaitas už elektrą? Aktyviai tobulinamos išmaniosios sistemos ne tik padeda siekti šių tikslų, bet ir nereikalauja daug investicijų, o jų nauda pajuntama gana greitai.
nuotrauka
2024-03-22 12:06
Netinkami pastatų projektavimo sprendimai vėliau gali lemti ne tik dar didesnes išlaidas, bet ir sveikatos problemas. Dėl prastai suprojektuotų vėdinimo sistemų gyventojai gali susidurti su pelėsiu, kurio išnaikinimas neretai tampa neįmanomas.
nuotrauka
2024-03-15 15:55
Dabartinėje nekilnojamojo turto rinkoje itin didelis mažesnių būstų pasirinkimas. Jų kainos labiau prieinamos, tad perkant galima gerokai sutaupyti, o pasitelkus keletą gudrybių įrengti taip, kad atrodytų kur kas erdvesni. Pasak ekspertų, žinant vos kelias taisykles, keliolikos kvadratinių metrų lo...
nuotrauka
2024-02-29 07:45
Būstuose populiarėja plačios ir aukštos stumdomos sistemos į terasą, balkoną ar kiemą. Tačiau kartu kyla problema – kaip apsisaugoti nuo vabzdžių ir valdyti šviesos srautą. Amerikiečių gamintojas CENTOR pasiūlė modernų sprendimą: stilingus ištraukiamus tinklelius ir susukamas vertikalias žaliuzes. Š...
nuotrauka
2024-02-23 07:15
Parduodamo arba nuomojamo objekto kainą lemia plotas. Tad užsakovai suinteresuoti turėti kuo daugiau ploto, bet neprarasti kokybiškos apdailos. Tradiciškai laikoma, kad kuo storesnis atitvarų ar perdangų apdailos sluoksnis, tuo geriau izoliuojamas garsas. Bet taip mažėja plotas, patalpų aukštis. Vok...

Statybunaujienos.lt » SPRENDIMAI