2023 gruodžio 11 d. pirmadienis, 3:48
Reklama  |  facebook

Kai reikia efektyvaus, patikimo, greito ar tvaraus sprendimo, verta rinktis PENOSIL

2023-05-12 07:45
Įvairiems statybos darbams, kuriuos atliekant naudojamos sandarinimo putos, klijai, hermetikai, glaistai, yra imlūs laikui, kruopštumui. Todėl meistrai ieško priemonių, su kuriomis galėtų dirbti sparčiai ir kokybiškai. Atliepiant rinkos poreikius, PENOSIL, kuris yra vienas iš pirmaujančių Europoje prekių ženklų, siūlo efektyvius, energiją taupančius sandarinimo ir klijavimo sprendimus.
nuotrauka
„Wolf Group“ / PENOSIL koliažas


Minimos įmonės
Wolf Group LT, UAB

PENOSIL produktus suskirstė pagal panaudojimo sritis

„Kiekvienas žinome tą malonų jausmą, kai suplanuotus statybos darbus pavyksta atlikti iš pirmo karto. Kad tai įvyktų, labai svarbu nuo pat pradžių pasirinkti teisingus produktus, – sako „Wolf Group LT“ direktorius Kazimieras Motiekaitis. – Todėl PENOSIL produktus suskirstėme į kategorijas pagal panaudojimo sritį. O kad būtų dar lengviau pasirinkti, kiekviena kategorija pažymėta jai skirta spalva. Tai reiškia, kad itin greitai ir paprastai surasite tą produktą, kurio reikia konkrečiam darbui.“

Kaip tai veikia? PENOSIL produktai yra suskirstyti į 9 kategorijas pagal panaudojimo sritį. Kiekvienos kategorijos produktams priskirta skirtinga spalva. Naudotojui informatyvi, vizualiai aiški informacija padės išsirinkti produktą, nes viskas paprasta ir aišku.

Kiekvienas produktas turi savo unikalų numerį, kurį bus lengva įsiminti. Po pavadinimu yra trumpas aprašymas ir produkto sertifikatai. Iliustracijoje raudonomis linijomis pažymėtos naudojimo sritys. Etiketėje taip pat nurodytos išskirtinės produkto savybės bei naudojimo instrukcija.

PENOSIL tikisi, kad pokyčiai padės lengviau ir paprasčiau pasirinkti tinkamus produktus ir džiaugtis ilgalaikiais rezultatais.

PENOSIL PENOSIL produktų kategorijos:

1. Bendroji statyba yra didžiausia ir universaliausia kategorija (mėlyna). Šiai kategorijai priklauso prekės, kurios gali būti naudojamos įvairiems statybos ir remonto darbams viduje ir lauke.
2. Langų ir durų kategorijai (žalia) priklausančios prekės tinka norint efektyviai sandarinti langus ir duris, o specializuoti gaminiai rekomenduojami stiklinimo darbams. Šios kategorijos produktai pasižymi puikiomis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis, sandarumu orui, elastingumu ir ilgalaikiu rezultatu.
3. Stogo ir fasado kategorijoje (violetinė) esantys produktai apsaugo pastato konstrukciją nuo bet kokių oro sąlygų (lietaus, saulės, sniego, vėjo) ir padeda didinti energinį pastato efektyvumą.
4. Grindų kategorijoje (pilka) esantys produktai prailgina grindų eksploatavimo laiką ir pasižymi atsparumu apkrovoms, dilimui, alyvoms bei chemikalams.
5. Sanitarinių patalpų kategorijos (žydra) produktai skirti gruntuoti, sutvirtinti ir hidroizoliuoti paviršius, sandarinti siūles ir atnaujinti vonią. Jie pasižymi jungčių atsparumu vandeniui, drėgmei, pelėsiui ir bakterijoms.
6. Kategorijos Apdaila (geltona) produktai naudojami paruošti įvairius paviršius prieš tokius apdailos darbus, kaip, pvz., dažymas, tinkavimas ar tapetavimas.
7. Atsparumo ugniai/aukštai temperatūrai kategorijoje (oranžinė) atrinkti produktai, kurie yra sertifikuoti atlaikyti aukštą temperatūrą arba atsparūs ugniai. Šios kategorijos sandarikliai ir užpildai yra atsparūs ekstremaliam karščiui ir ugniai, naudojami vietose, kur reikalingas didesnis atsparumas (pv., sandarinant ugniai atsparias duris, sienas ar langus).
8. Kategorijos Klijavimas (juoda) produktai užtikrina greitą, tvirtą ir patvarų klijavimą viduje ir lauke, pasižymi ilgalaikiu sukibimu ir gali būti naudojama su dauguma statybinių medžiagų.
9. Kategorijos Valymas produktai lengvai pašalina PU putų, hermetikų, aliejinių dažų, tepalų ir kitų statybinių cheminių medžiagų likučius.
„PENOSIL PlasterSeal 650“ efektas: vietoj poros dienų – pusdienis

„PENOSIL PlasterSeal 650“ yra greitai džiūstantis ir paruoštas naudoti akrilinis gipso siūlių glaistas. Tai lengvas glaistas, skirtas gipso kartono siūlėms užpildyti. Su šiuo glaistu darbai vyksta itin paprastai ir greitai, nes nereikia armavimo juostų, o dėl labai mažo susitraukimo glaistas tepamas tik vienu sluoksniu.

PENOSIL PlasterSeal 650 GLAISTASTolimesnė apdaila galima vos po 4 valandų.

Šį naują glaistą gipso kartono plokščių siūlėms užpildyti galima naudoti be armavimo juostų (AK – nuožulni, išilginė briauna; HRK – pusapvalė, išilginė briauna; HRAK – nuožulni, pusapvalė, išilginė briauna). Jis puikiai tiks ir norint užglaistyti varžtų galvutes gipso kartono plokštėse.

„Tai yra naujiena Lietuvos rinkoje. Su paruoštu naudoti „PENOSIL PlasterSeal 650“ gipso kartono siūlių glaistu darbus atliksite vienu žingsniu: siūlės užpildomos dengiant vieną kartą, nereikia naudoti armavimo juostų, o po 4 val. jau galima atlikti šlifavimo ar galutinio dekoro darbus, – akcentuoja K.Motiekaitis. – Darbus, kuriems reikėdavo sugaišti dieną ar dvi, galėsite atlikti per pusdienį ir savo jėgomis. Su šiuo produktu ir sudėtingi darbai tampa paprastesni.“

PENOSIL MS TURBO galingi momentinio sukibimo klijai„PENOSIL MS TURBO“ galingi momentinio sukibimo klijai

Naujieji „PENOSIL MS Turbo“ yra ypač galingi hibridiniai klijai. Jie maksimaliai sukimba jau per 3 sek., o paviršiaus sustingimo laikas – 15 minučių. „PENOSIL MS Turbo“ klijai yra elastingi ir juda kartu su konstrukcija. Sustingusių klijų sukibimo jėga yra net 400 t/kv. m.

Elastingi klijai yra skirti įvairiems darbams statybose, pvz., plokštėms, profiliams, grindjuostėms, izoliacinėms plokštėms, palangėms, rėmams, langų „išnešimo“ profiliams, stogo čerpėms ir kitoms medžiagoms tvirtinti. Sukimba su įvairiais paviršiais, net ir drėgnais.
PENOSIL naujiena Lietuvos rinkoje – tvarių produktų linija

PENOSIL prekės ženklas sukūrė naują produktų grupę – „Tvari statyba“. Tai naujoviška, tvarių ir sveikesnių produktų linija, skirta žmonėms, kuriems rūpi aplinka ir planetos ateitis.

PENOSIL pirmieji Lietuvos rinkoje pristato tvarių produktų liniją, kurią šiuo metu sudaro 3 ECO produktai:

penosil
• „PENOSIL ECO Filling Foam 210“ šiaudelinės sandarinimo putos
• „PENOSIL ECO Mounting Adhesive 677“ akriliniai klijai
• „PENOSIL ECO Elastic Acrylic 622“ silikonizuotas akrilinis hermetikas

PENOSIL ECO produktai yra unikalūs šiais aspektais:

• Sudėties didžioji dalis (50–81 %, priklausomai nuo gaminio) yra pagaminta iš tvarių žaliavų, naudojant naujausias šios srities technologijas.
• Pakuotės yra tvariausios rinkoje, pagamintos iš PGR (po vartojimo perdirbto) plastiko ir metalo, pagaminto su 3 kartus mažesniu CO2 kiekiu nei įprasta.
• Išskirtinai tvarūs produktai pasižymi puikiomis savybėmis. Tvarumas buvo pasiektas nepažeidžiant produktų savybių. Priešingai, jie pasižymi geriausiomis naudotojui reikalingomis charakteristikomis.

penosil„Mums malonu pristatyti šią naujieną Lietuvos rinkai. „PENOSIL Tvari statyba“ grupės produktai prisideda prie mūsų visų švaresnės ateities, nes gaminant juos paliekamas mažesnis anglies dvideginio pėdsakas bei naudojami tvarūs sprendimai, – sako „Wolf Group LT“ direktorius K.Motiekaitis. – Rūpinkimės mūsų visų ateitimi! Visi kiek galima dažniau rinkimės sveikesnius ir tvaresnius produktus bei sprendimus.“  

„Wolf Group“ / PENOSIL nuotr.

Statybunaujienos.ltSPRENDIMAI

nuotrauka
2023-12-07 15:06
Medinių pastatų Lietuvoje apstu, tačiau kur bepasisuksi, seni, sukrypę, kiaurais stogais medinukai vis dar bado akis, o tokių pastatų savininkai, norėdami imitis remonto ar rekonstrukcijos darbų, ne visuomet žino nuo ko ir pradėti.
nuotrauka
2023-12-05 11:01
Vidaus sienų perdažymas – paprastas ir nebrangus būdas atnaujinti ir pagerinti namų išvaizdą. Sienų dažymas bus smagus ir pasitenkinimą teikiantis užsiėmimas, jei tinkamai nusiteiksite ir pasiruošite.
nuotrauka
2023-11-16 12:13
Nuo plaktuko, atsuktuvo ir replių iki skirtingų rūšių grąžtų bei suktuvų – kiekvieno meistro įrankių dėžėje galima sutikti pačius įvairiausius įrankius. Nors namų remonto ar kiti statybos darbai neįsivaizduojami be elektrinių įrankių, savo patvarumu ir funkcionalumu gali nustebinti ir šiuolaikiški a...
nuotrauka
2023-11-10 11:26
Šviesos jungiklis, kištukinis lizdas ar termostatas ilgą laiką buvo svarbūs tik dėl savo funkcijų, neteikiant per daug reikšmės jų išvaizdai ir derėjimui interjere. Dizainerių teigimu, būtina griauti mitą, kad šie prietaisai privalo būti tik balti: jų spalvą ir formą apsprendžia vieta interjere.
nuotrauka
2023-11-09 14:47
Ergonomiškos virtuvės įrengimas – tikras mokslas, kuriam reikia nemenko bagažo žinių ir pasirengimo. Salono „Gintaro baldai" interjero dizainerė Jūratė Sventickienė dalijasi įžvalgomis, kokios klaidos planuojant virtuvę pasitaiko dažniausiai, ir pataria, kaip jų išvengti.
nuotrauka
2023-11-07 13:31
Išmanieji namai, kur į bendrą tinklą sujungtos įvairios namų funkcijos jau dabar leidžia turėti didesnį komfortą ir efektyviai vartoti energiją, pasitelkus dirbtinį intelektą dar labiau patobulės. Ekspertai tikina, kad pakankamai greitai toks namas šeimininko norus tenkins gavęs ne tik pavienes žodi...
nuotrauka
2023-10-30 11:36
Išmaniųjų namų sistemos daugeliui jau nėra naujiena. Jos vis dažniau yra diegiamos ne tik gyvenamuosiuose būstuose, bet ir biuruose, viešbučiuose ar kituose dideliuose pastatuose. Jungiklių ir protingų namų sistemų centras „JUNG Vilnius" kartu su įmone „SoulWood LT" nusprendė, jog protingo namo sist...
nuotrauka
2023-10-11 12:45
Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) kartu su Statybų sektoriaus vystymo agentūros (SSVA) ekspertais parengė rekomendacijas A energinio naudingumo klasės reikalavimams. Šios rekomendacijos pirmiausia yra skirtos daugiabučių namų atnaujinimo administratoriams, bet taip pat gali būti naudingos ti...
nuotrauka
2023-10-10 16:40
Mikroklimato reguliavimas šiuolaikiniuose būstuose vis sparčiau automatizuojamas. Automatinis šildymo valdymas bei kitų optimalių mikroklimato rodiklių palaikymas galimas pasirinkus išmaniuosius namų sprendimus, kurie suteikia komforto, taupo laiką bei leidžia sumažinti sunaudojamos energijos kiekį.
nuotrauka
2023-10-09 14:22
Ekspertai pastebi, kad nemažą įtaką didesnėms sąskaitoms daro nepakankamas būstų paruošimas šildymo sezonui, todėl kviečia nenumoti ranka ir ruošti namus žiemai.
nuotrauka
2023-10-09 11:43
„Visada svajojome turėti namus prie jūros ir norėjome tą svajonę įgyvendinti“, – sako dizainerė, verslininkė Simona Nainė. Su vyru Jonu šią vasarą ji įsirengė jaukius, šviesius namus, stebinančius išmaniais sprendimais. Pora atskleidė, kodėl pasirinko pirkti būstą Kunigiškėse ir kokie sprendimai kur...
nuotrauka
2023-10-02 07:48
Stogo langai įneša 3 kartus daugiau dienos šviesos negu fasadiniai langai. Kai kalbama apie stogo langus, dažniausiai pagalvojame apie šlaitinius stogus, bet ar žinojote, kad yra sprendimų, praplečiančių erdvės pojūtį namuose bei leidžiančių mėgautis puikiu vaizdu į dangų, ir plokštiems stogams?
nuotrauka
2023-09-26 12:20
Lygiai kaip drabužių ir aksesuarų mados, namų dizaino tendencijos yra cikliškos – tai, kas buvo populiaru prieš kelis dešimtmečius, beveik visada sugrįžta. Panašu, kad taip nutiko ir su tapetais, kurie neseniai grįžo į interjero mados viršūnes.
nuotrauka
2023-09-26 11:17
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Kauno ligoninėje artimiausiu metu bus pradėti Skubiosios pagalbos bei Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrių modernizavimo darbai. Pokyčiai, kurie bus įgyvendinti iki 2024 m. pabaigos, leis užtikrinti paslaugų teikimą didesniems pacientų srautams i...
nuotrauka
2023-09-21 09:30
Pasaulyje gerai žinomas SIKA prekinis ženklas, kuriuo žymimos specifinės cheminės medžiagos, skirtos statybai, turi 113 metų patirtį, kuri prasidėjo Šveicarijoje. Šimtametė kompanijos istorija yra pagrindas, ant kurio kuriami modernios rinkos produktai ir kuris liudija šimtmečio patikrintą patikimum...
nuotrauka
2023-09-20 13:38
Neprižiūrimi balkonai ne tik mažina gyvenamųjų namų estetinį patrauklumą, bet ilgainiui gali tapti rimtos nelaimės priežastimi.
nuotrauka
2023-09-19 11:39
Lietuvoje iškylantys nauji NT projektai įprastai atitinka tarptautinius tvarumo standartus, tačiau tai tik ledkalnio viršūnė – kur kas didesnę nekilnojamojo turto rinkos dalį sudaro senesni, energetiškai mažiau efektyvūs pastatai. Pasak tvarumo ekspertų, senuosius pastatus prikelianti renovacija ar ...
nuotrauka
2023-09-18 15:40
Lietuvos rinkai šiemet pristatyta inovatyvi skaitmeninė namų sistema JUNG HOME taps svarbiausiu akcentu specialiai tarptautinei parodai „Supernamai 2023“ sukurtame JUNG stende. Rugsėjo 29–spalio 1 d. „Litexpo“ parodų centro lankytojai, užsukę į šį interaktyvų stendą, turės unikalią galimybę ne tik i...
nuotrauka
2023-09-13 15:12
Tiek didesnius namų remonto darbus, tiek ir mažesnės apimties būsto atnaujinimo projektus, kuriuos seniau būtų patikėję meistrams, žmonės vis dažniau renkasi atlikti patys. Bent kartą per metus – tokiu dažnumu statybos ir remonto įrankius perka dauguma Lietuvos gyventojų.
nuotrauka
2023-08-22 11:40
Protingi, prie žmonių poreikių prisitaikantys būstai, tampa neatsiejama kasdienybės dalimi. Gausėjant inovacijų vis dažniau svarstoma ne apie pavienius išmanius prietaisus, bet apie visą būstą apimančias, ekonomiškai veikiančias, aplinkosauginius ir individualius žmonių poreikius tenkinančias sistem...

Statybunaujienos.lt » SPRENDIMAI