2023 birželio 6 d. antradienis, 1:39
Reklama  |  facebook

Kai reikia efektyvaus, patikimo, greito ar tvaraus sprendimo, verta rinktis PENOSIL

2023-05-12 07:45
Įvairiems statybos darbams, kuriuos atliekant naudojamos sandarinimo putos, klijai, hermetikai, glaistai, yra imlūs laikui, kruopštumui. Todėl meistrai ieško priemonių, su kuriomis galėtų dirbti sparčiai ir kokybiškai. Atliepiant rinkos poreikius, PENOSIL, kuris yra vienas iš pirmaujančių Europoje prekių ženklų, siūlo efektyvius, energiją taupančius sandarinimo ir klijavimo sprendimus.
nuotrauka
„Wolf Group“ / PENOSIL koliažas


Minimos įmonės
Wolf Group LT, UAB

PENOSIL produktus suskirstė pagal panaudojimo sritis

„Kiekvienas žinome tą malonų jausmą, kai suplanuotus statybos darbus pavyksta atlikti iš pirmo karto. Kad tai įvyktų, labai svarbu nuo pat pradžių pasirinkti teisingus produktus, – sako „Wolf Group LT“ direktorius Kazimieras Motiekaitis. – Todėl PENOSIL produktus suskirstėme į kategorijas pagal panaudojimo sritį. O kad būtų dar lengviau pasirinkti, kiekviena kategorija pažymėta jai skirta spalva. Tai reiškia, kad itin greitai ir paprastai surasite tą produktą, kurio reikia konkrečiam darbui.“

Kaip tai veikia? PENOSIL produktai yra suskirstyti į 9 kategorijas pagal panaudojimo sritį. Kiekvienos kategorijos produktams priskirta skirtinga spalva. Naudotojui informatyvi, vizualiai aiški informacija padės išsirinkti produktą, nes viskas paprasta ir aišku.

Kiekvienas produktas turi savo unikalų numerį, kurį bus lengva įsiminti. Po pavadinimu yra trumpas aprašymas ir produkto sertifikatai. Iliustracijoje raudonomis linijomis pažymėtos naudojimo sritys. Etiketėje taip pat nurodytos išskirtinės produkto savybės bei naudojimo instrukcija.

PENOSIL tikisi, kad pokyčiai padės lengviau ir paprasčiau pasirinkti tinkamus produktus ir džiaugtis ilgalaikiais rezultatais.

PENOSIL PENOSIL produktų kategorijos:

1. Bendroji statyba yra didžiausia ir universaliausia kategorija (mėlyna). Šiai kategorijai priklauso prekės, kurios gali būti naudojamos įvairiems statybos ir remonto darbams viduje ir lauke.
2. Langų ir durų kategorijai (žalia) priklausančios prekės tinka norint efektyviai sandarinti langus ir duris, o specializuoti gaminiai rekomenduojami stiklinimo darbams. Šios kategorijos produktai pasižymi puikiomis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis, sandarumu orui, elastingumu ir ilgalaikiu rezultatu.
3. Stogo ir fasado kategorijoje (violetinė) esantys produktai apsaugo pastato konstrukciją nuo bet kokių oro sąlygų (lietaus, saulės, sniego, vėjo) ir padeda didinti energinį pastato efektyvumą.
4. Grindų kategorijoje (pilka) esantys produktai prailgina grindų eksploatavimo laiką ir pasižymi atsparumu apkrovoms, dilimui, alyvoms bei chemikalams.
5. Sanitarinių patalpų kategorijos (žydra) produktai skirti gruntuoti, sutvirtinti ir hidroizoliuoti paviršius, sandarinti siūles ir atnaujinti vonią. Jie pasižymi jungčių atsparumu vandeniui, drėgmei, pelėsiui ir bakterijoms.
6. Kategorijos Apdaila (geltona) produktai naudojami paruošti įvairius paviršius prieš tokius apdailos darbus, kaip, pvz., dažymas, tinkavimas ar tapetavimas.
7. Atsparumo ugniai/aukštai temperatūrai kategorijoje (oranžinė) atrinkti produktai, kurie yra sertifikuoti atlaikyti aukštą temperatūrą arba atsparūs ugniai. Šios kategorijos sandarikliai ir užpildai yra atsparūs ekstremaliam karščiui ir ugniai, naudojami vietose, kur reikalingas didesnis atsparumas (pv., sandarinant ugniai atsparias duris, sienas ar langus).
8. Kategorijos Klijavimas (juoda) produktai užtikrina greitą, tvirtą ir patvarų klijavimą viduje ir lauke, pasižymi ilgalaikiu sukibimu ir gali būti naudojama su dauguma statybinių medžiagų.
9. Kategorijos Valymas produktai lengvai pašalina PU putų, hermetikų, aliejinių dažų, tepalų ir kitų statybinių cheminių medžiagų likučius.
„PENOSIL PlasterSeal 650“ efektas: vietoj poros dienų – pusdienis

„PENOSIL PlasterSeal 650“ yra greitai džiūstantis ir paruoštas naudoti akrilinis gipso siūlių glaistas. Tai lengvas glaistas, skirtas gipso kartono siūlėms užpildyti. Su šiuo glaistu darbai vyksta itin paprastai ir greitai, nes nereikia armavimo juostų, o dėl labai mažo susitraukimo glaistas tepamas tik vienu sluoksniu.

PENOSIL PlasterSeal 650 GLAISTASTolimesnė apdaila galima vos po 4 valandų.

Šį naują glaistą gipso kartono plokščių siūlėms užpildyti galima naudoti be armavimo juostų (AK – nuožulni, išilginė briauna; HRK – pusapvalė, išilginė briauna; HRAK – nuožulni, pusapvalė, išilginė briauna). Jis puikiai tiks ir norint užglaistyti varžtų galvutes gipso kartono plokštėse.

„Tai yra naujiena Lietuvos rinkoje. Su paruoštu naudoti „PENOSIL PlasterSeal 650“ gipso kartono siūlių glaistu darbus atliksite vienu žingsniu: siūlės užpildomos dengiant vieną kartą, nereikia naudoti armavimo juostų, o po 4 val. jau galima atlikti šlifavimo ar galutinio dekoro darbus, – akcentuoja K.Motiekaitis. – Darbus, kuriems reikėdavo sugaišti dieną ar dvi, galėsite atlikti per pusdienį ir savo jėgomis. Su šiuo produktu ir sudėtingi darbai tampa paprastesni.“

PENOSIL MS TURBO galingi momentinio sukibimo klijai„PENOSIL MS TURBO“ galingi momentinio sukibimo klijai

Naujieji „PENOSIL MS Turbo“ yra ypač galingi hibridiniai klijai. Jie maksimaliai sukimba jau per 3 sek., o paviršiaus sustingimo laikas – 15 minučių. „PENOSIL MS Turbo“ klijai yra elastingi ir juda kartu su konstrukcija. Sustingusių klijų sukibimo jėga yra net 400 t/kv. m.

Elastingi klijai yra skirti įvairiems darbams statybose, pvz., plokštėms, profiliams, grindjuostėms, izoliacinėms plokštėms, palangėms, rėmams, langų „išnešimo“ profiliams, stogo čerpėms ir kitoms medžiagoms tvirtinti. Sukimba su įvairiais paviršiais, net ir drėgnais.
PENOSIL naujiena Lietuvos rinkoje – tvarių produktų linija

PENOSIL prekės ženklas sukūrė naują produktų grupę – „Tvari statyba“. Tai naujoviška, tvarių ir sveikesnių produktų linija, skirta žmonėms, kuriems rūpi aplinka ir planetos ateitis.

PENOSIL pirmieji Lietuvos rinkoje pristato tvarių produktų liniją, kurią šiuo metu sudaro 3 ECO produktai:

penosil
• „PENOSIL ECO Filling Foam 210“ šiaudelinės sandarinimo putos
• „PENOSIL ECO Mounting Adhesive 677“ akriliniai klijai
• „PENOSIL ECO Elastic Acrylic 622“ silikonizuotas akrilinis hermetikas

PENOSIL ECO produktai yra unikalūs šiais aspektais:

• Sudėties didžioji dalis (50–81 %, priklausomai nuo gaminio) yra pagaminta iš tvarių žaliavų, naudojant naujausias šios srities technologijas.
• Pakuotės yra tvariausios rinkoje, pagamintos iš PGR (po vartojimo perdirbto) plastiko ir metalo, pagaminto su 3 kartus mažesniu CO2 kiekiu nei įprasta.
• Išskirtinai tvarūs produktai pasižymi puikiomis savybėmis. Tvarumas buvo pasiektas nepažeidžiant produktų savybių. Priešingai, jie pasižymi geriausiomis naudotojui reikalingomis charakteristikomis.

penosil„Mums malonu pristatyti šią naujieną Lietuvos rinkai. „PENOSIL Tvari statyba“ grupės produktai prisideda prie mūsų visų švaresnės ateities, nes gaminant juos paliekamas mažesnis anglies dvideginio pėdsakas bei naudojami tvarūs sprendimai, – sako „Wolf Group LT“ direktorius K.Motiekaitis. – Rūpinkimės mūsų visų ateitimi! Visi kiek galima dažniau rinkimės sveikesnius ir tvaresnius produktus bei sprendimus.“  

„Wolf Group“ / PENOSIL nuotr.

Statybunaujienos.ltSPRENDIMAI

nuotrauka
2023-05-15 07:32
Visi žinome, kad užterštas lauko oras gali pakenkti sveikatai. Tačiau ar susimąstėme, kad namų oras taip pat gali būti didelė problema? Pasaulinė Sveikatos organizacija nustatė, jog patalpų oro kokybė dažnai būna net 2–5 kartus prastesnė negu oro lauke.
nuotrauka
2023-03-20 07:45
„Teriva“ sistema – tai efektyvus sprendimas pigiai, lengvai ir greitai sumontuoti perdangas naujos statybos ir renovuojamuose pastatuose net ir tada, kai pastato išplanavimas sudėtingas, nepatogios montavimo sąlygos.
nuotrauka
2023-02-20 07:47
Aukštesnio energinio naudingumo pastatų nauda apskaičiuojama finansiškai, nes tai lemia mažesnes šildymo sąnaudas. O kaip ekonomiškai pagrįsti akustinio komforto, aukštesnės garso izoliacijos klasės naudą?
nuotrauka
2023-02-16 08:20
Įvertinę LR pastatų energinio naudingumo ir atitvarų projektavimo reglamentų reikalavimus, PAROC gaminių pasiūlą ir jų savybes, „Paroc“ specialistai atnaujino CAD brėžinius ir katalogą „Statau šiltą namą 2023“.
nuotrauka
2023-02-13 07:38
Akustinio komforto poreikis praaugo akustinio STR reikalavimus. Tačiau vartotojai, anot Viktoro Meko, įmonės „Akustika plius“ akustiko, dar nelabai suvokia, kas tai yra – painioja su pastato energinio naudingumo klase arba neskiria patalpų akustikos nuo garso izoliacijos. O statybų specialistams, ku...
nuotrauka
2023-02-08 07:30
SEB banko duomenimis, per pastaruosius dvejus metus būsto kaina padidėjo 40 procentų. Gyventojai viliasi, kad brangus būstas bus kokybiškas ir komfortiškas gyventi. Tačiau paradoksas – naujos statybos butai yra aukščiausio – A++ energinio naudingumo, o garsas jau kone 20 metų – vis tos pat minimalio...
nuotrauka
2023-02-07 07:28
Įmonė „Ekobazė“ verčiasi atliekų tvarkymu, tačiau prieš porą metų rinkai pateikė naują prekinį ženklą EKOFINA, kuris pretenduoja aktyviai dalyvauti žiedinėje ekonomikoje: įmonė iš atliekų gamina inovatyvius, pažangius ir aktualius gaminius, kurie taip pat naudojami ir statyboje.
nuotrauka
2023-02-01 06:13
Pastebima, kad renovavus daugiabutį namą, būsto išlaikymas tampa ekonomiškesniu, pagražėja gyvenamoji aplinka, išauga gyvenimo komfortas bei padidėja nekilnojamojo turto vertė. Paskaičiuota, kad renovavus būstą, jo pardavimo ar nuomos kaina išauga maždaug trečdaliu. Privataus namo renovacija taip pa...
nuotrauka
2023-01-31 07:31
Pastatų vidaus nuotekų sistemoms įrengti pilkojo ketaus vamzdžiai naudojami jau nuo seno. Dabar Lietuvoje juos jau baigia išstumti pigesni ir lengvesni plastikiniai vamzdžiai. Vis dėlto eksploatacinėmis – ypač akustinėmis bei priešgaisrinėmis – savybėmis plastikiniai smarkiai nusileidžia ketaus vamz...
nuotrauka
2023-01-30 09:26
Statydami naujus pastatus, tiek daugiabučius, tiek ir individualius gyvenamuosius namus, siekiame, kad jie būtų energiškai efektyvūs, kokybiški ir ilgaamžiai. Siekiame, kad išlaidos būsto šildymui būtų kuo mažesnės, o gyvenamoji aplinka sveika ir patogi.
nuotrauka
2022-12-14 07:31
Naujos kartos produktai vidaus ir fasado apdailai turi būti patvarūs ir vizualiai patrauklūs – tai rinkos spaudimas statybos pramonei. Patvarios, estetiškos vidaus ir išorės apdailos ieško kiekvienas, skaičiuojantis sąnaudas ir naudą, nenorintis kas kelerius metus imtis remonto, o pasidaryti apdailą...
nuotrauka
2022-12-14 05:13
Kiemo vartai bei varteliai yra bene svarbiausias tvoros elementas, kuris turi būti ne tik gražus, bet ir patvarus bei ilgaamžis, nes yra naudojamas kasdien. Apie tai, kaip, vykdant kiemo aptvėrimo darbus, išsirinkti vartus bei vartelius, numatyti jų plotį, atidarymo būdą ir kitus svarbius dalykus, k...
nuotrauka
2022-11-22 07:27
Statybų sektorius susiduria ne tik su daugelį sričių paliečiančiais kylančių kainų, žaliavų trūkumo ar vis augančio investicijų ekologiškiems sprendimams poreikio iššūkiais. Didėjančio vartotojų reiklumo ir rinkos bei aplinkos sąlygų diktuojami pokyčiai reikalauja kūrybiškų ir tvarių sprendimų.
nuotrauka
2022-11-21 09:56
Lietuvos nekilnojamojo turto (NT) vystytojai pirmieji Baltijos šalys pasiekė aukštą garso izoliaciją. Vilniuje vystomas NT projektas „Mindaugo rezidencija“ yra pirmasis daugiabutis Baltijos šalyse, turintis A klasės garso izoliaciją, kuri gyventojams užtikrina maksimalų privatumą ir komfortą.
nuotrauka
2022-10-20 15:24
Šildymo sezonas tik prasideda, bet akivaizdu, kad šiemet už namų ir butų šildymą mokėsime gerokai brangiau. Jau pasigirsta prognozių, kad išlaidos šildymui augs ir toliau. Tokia situacija verčia susimąstyti – ką savo namuose galime pakeisti, kad nors kiek sumažintume sąskaitas už šildymą. Vienas iš ...
nuotrauka
2022-10-12 07:10
Siekdama pagerinti ir pagreitinti vartotojų pasirinkimą, PENOSIL sukūrė patogią kategorizavimo sistemą. Naujas dizainas padės ne tik padidinti produktų matomumą, bet ir leis aiškiau nustatyti jų paskirtį bei užtikrinti efektyvesnę ir malonesnę klientų patirtį. Nauja sistema patogi ir profesionalams,...
nuotrauka
2022-09-16 07:24
Terasa tapo neatskiriama būsto dalimi. Kad šis statinys leistų patirti visus malonumus ne tik šiltuoju metų laiku, reikia pasidomėti statybos ypatumais.
nuotrauka
2022-09-07 07:44
Šildomos grindys – tai ekonomiškai efektyviausias, estetiškiausias, todėl ir populiariausias šildymo būdas. Šildomų grindų įrengimas pirmajame aukšte, įprastai, problemų nesukelia, tačiau antrajame, ant medinės perdangos, gali tapti iššūkiu. Betonuoti dažnai negalima dėl per didelių apkrovų, todėl č...
nuotrauka
2022-09-02 07:47
Grindinį žmonės paprastai pastebi tik dviem atvejais: kai už jo užkliūva arba grožėdamiesi negali atitraukti akių. Kauno rajono Kulautuvos miestelio Akacijų alėjoje ir V.Augausko gatvėje paklota apie 7 tūkst. kv. m „Brikers LT“ trinkelių – patogių pėstiems ir važiuotiems, įspūdingų, derančių prie ap...
nuotrauka
2022-08-30 12:26
Nesvarbu, turite nuosavą būstą ar nuomojatės butą, natūralu, kad kartais tenka atlikti remontą namuose. Yra labai lengva paskambinti santechnikui, elektrikui ar kitam meistrui, nors iš tikrųjų kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius būsto remonto darbus galima nesunkiai atlikti patiems. Be to, sutaup...

Statybunaujienos.lt » SPRENDIMAI