2024 birželio 20 d. ketvirtadienis, 7:55
Reklama  |  facebook

Kai reikia efektyvaus, patikimo, greito ar tvaraus sprendimo, verta rinktis PENOSIL

2023-05-12 07:45
Įvairiems statybos darbams, kuriuos atliekant naudojamos sandarinimo putos, klijai, hermetikai, glaistai, yra imlūs laikui, kruopštumui. Todėl meistrai ieško priemonių, su kuriomis galėtų dirbti sparčiai ir kokybiškai. Atliepiant rinkos poreikius, PENOSIL, kuris yra vienas iš pirmaujančių Europoje prekių ženklų, siūlo efektyvius, energiją taupančius sandarinimo ir klijavimo sprendimus.
nuotrauka
„Wolf Group“ / PENOSIL koliažas


Minimos įmonės
Wolf Group LT, UAB

PENOSIL produktus suskirstė pagal panaudojimo sritis

„Kiekvienas žinome tą malonų jausmą, kai suplanuotus statybos darbus pavyksta atlikti iš pirmo karto. Kad tai įvyktų, labai svarbu nuo pat pradžių pasirinkti teisingus produktus, – sako „Wolf Group LT“ direktorius Kazimieras Motiekaitis. – Todėl PENOSIL produktus suskirstėme į kategorijas pagal panaudojimo sritį. O kad būtų dar lengviau pasirinkti, kiekviena kategorija pažymėta jai skirta spalva. Tai reiškia, kad itin greitai ir paprastai surasite tą produktą, kurio reikia konkrečiam darbui.“

Kaip tai veikia? PENOSIL produktai yra suskirstyti į 9 kategorijas pagal panaudojimo sritį. Kiekvienos kategorijos produktams priskirta skirtinga spalva. Naudotojui informatyvi, vizualiai aiški informacija padės išsirinkti produktą, nes viskas paprasta ir aišku.

Kiekvienas produktas turi savo unikalų numerį, kurį bus lengva įsiminti. Po pavadinimu yra trumpas aprašymas ir produkto sertifikatai. Iliustracijoje raudonomis linijomis pažymėtos naudojimo sritys. Etiketėje taip pat nurodytos išskirtinės produkto savybės bei naudojimo instrukcija.

PENOSIL tikisi, kad pokyčiai padės lengviau ir paprasčiau pasirinkti tinkamus produktus ir džiaugtis ilgalaikiais rezultatais.

PENOSIL PENOSIL produktų kategorijos:

1. Bendroji statyba yra didžiausia ir universaliausia kategorija (mėlyna). Šiai kategorijai priklauso prekės, kurios gali būti naudojamos įvairiems statybos ir remonto darbams viduje ir lauke.
2. Langų ir durų kategorijai (žalia) priklausančios prekės tinka norint efektyviai sandarinti langus ir duris, o specializuoti gaminiai rekomenduojami stiklinimo darbams. Šios kategorijos produktai pasižymi puikiomis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis, sandarumu orui, elastingumu ir ilgalaikiu rezultatu.
3. Stogo ir fasado kategorijoje (violetinė) esantys produktai apsaugo pastato konstrukciją nuo bet kokių oro sąlygų (lietaus, saulės, sniego, vėjo) ir padeda didinti energinį pastato efektyvumą.
4. Grindų kategorijoje (pilka) esantys produktai prailgina grindų eksploatavimo laiką ir pasižymi atsparumu apkrovoms, dilimui, alyvoms bei chemikalams.
5. Sanitarinių patalpų kategorijos (žydra) produktai skirti gruntuoti, sutvirtinti ir hidroizoliuoti paviršius, sandarinti siūles ir atnaujinti vonią. Jie pasižymi jungčių atsparumu vandeniui, drėgmei, pelėsiui ir bakterijoms.
6. Kategorijos Apdaila (geltona) produktai naudojami paruošti įvairius paviršius prieš tokius apdailos darbus, kaip, pvz., dažymas, tinkavimas ar tapetavimas.
7. Atsparumo ugniai/aukštai temperatūrai kategorijoje (oranžinė) atrinkti produktai, kurie yra sertifikuoti atlaikyti aukštą temperatūrą arba atsparūs ugniai. Šios kategorijos sandarikliai ir užpildai yra atsparūs ekstremaliam karščiui ir ugniai, naudojami vietose, kur reikalingas didesnis atsparumas (pv., sandarinant ugniai atsparias duris, sienas ar langus).
8. Kategorijos Klijavimas (juoda) produktai užtikrina greitą, tvirtą ir patvarų klijavimą viduje ir lauke, pasižymi ilgalaikiu sukibimu ir gali būti naudojama su dauguma statybinių medžiagų.
9. Kategorijos Valymas produktai lengvai pašalina PU putų, hermetikų, aliejinių dažų, tepalų ir kitų statybinių cheminių medžiagų likučius.
„PENOSIL PlasterSeal 650“ efektas: vietoj poros dienų – pusdienis

„PENOSIL PlasterSeal 650“ yra greitai džiūstantis ir paruoštas naudoti akrilinis gipso siūlių glaistas. Tai lengvas glaistas, skirtas gipso kartono siūlėms užpildyti. Su šiuo glaistu darbai vyksta itin paprastai ir greitai, nes nereikia armavimo juostų, o dėl labai mažo susitraukimo glaistas tepamas tik vienu sluoksniu.

PENOSIL PlasterSeal 650 GLAISTASTolimesnė apdaila galima vos po 4 valandų.

Šį naują glaistą gipso kartono plokščių siūlėms užpildyti galima naudoti be armavimo juostų (AK – nuožulni, išilginė briauna; HRK – pusapvalė, išilginė briauna; HRAK – nuožulni, pusapvalė, išilginė briauna). Jis puikiai tiks ir norint užglaistyti varžtų galvutes gipso kartono plokštėse.

„Tai yra naujiena Lietuvos rinkoje. Su paruoštu naudoti „PENOSIL PlasterSeal 650“ gipso kartono siūlių glaistu darbus atliksite vienu žingsniu: siūlės užpildomos dengiant vieną kartą, nereikia naudoti armavimo juostų, o po 4 val. jau galima atlikti šlifavimo ar galutinio dekoro darbus, – akcentuoja K.Motiekaitis. – Darbus, kuriems reikėdavo sugaišti dieną ar dvi, galėsite atlikti per pusdienį ir savo jėgomis. Su šiuo produktu ir sudėtingi darbai tampa paprastesni.“

PENOSIL MS TURBO galingi momentinio sukibimo klijai„PENOSIL MS TURBO“ galingi momentinio sukibimo klijai

Naujieji „PENOSIL MS Turbo“ yra ypač galingi hibridiniai klijai. Jie maksimaliai sukimba jau per 3 sek., o paviršiaus sustingimo laikas – 15 minučių. „PENOSIL MS Turbo“ klijai yra elastingi ir juda kartu su konstrukcija. Sustingusių klijų sukibimo jėga yra net 400 t/kv. m.

Elastingi klijai yra skirti įvairiems darbams statybose, pvz., plokštėms, profiliams, grindjuostėms, izoliacinėms plokštėms, palangėms, rėmams, langų „išnešimo“ profiliams, stogo čerpėms ir kitoms medžiagoms tvirtinti. Sukimba su įvairiais paviršiais, net ir drėgnais.
PENOSIL naujiena Lietuvos rinkoje – tvarių produktų linija

PENOSIL prekės ženklas sukūrė naują produktų grupę – „Tvari statyba“. Tai naujoviška, tvarių ir sveikesnių produktų linija, skirta žmonėms, kuriems rūpi aplinka ir planetos ateitis.

PENOSIL pirmieji Lietuvos rinkoje pristato tvarių produktų liniją, kurią šiuo metu sudaro 3 ECO produktai:

penosil
• „PENOSIL ECO Filling Foam 210“ šiaudelinės sandarinimo putos
• „PENOSIL ECO Mounting Adhesive 677“ akriliniai klijai
• „PENOSIL ECO Elastic Acrylic 622“ silikonizuotas akrilinis hermetikas

PENOSIL ECO produktai yra unikalūs šiais aspektais:

• Sudėties didžioji dalis (50–81 %, priklausomai nuo gaminio) yra pagaminta iš tvarių žaliavų, naudojant naujausias šios srities technologijas.
• Pakuotės yra tvariausios rinkoje, pagamintos iš PGR (po vartojimo perdirbto) plastiko ir metalo, pagaminto su 3 kartus mažesniu CO2 kiekiu nei įprasta.
• Išskirtinai tvarūs produktai pasižymi puikiomis savybėmis. Tvarumas buvo pasiektas nepažeidžiant produktų savybių. Priešingai, jie pasižymi geriausiomis naudotojui reikalingomis charakteristikomis.

penosil„Mums malonu pristatyti šią naujieną Lietuvos rinkai. „PENOSIL Tvari statyba“ grupės produktai prisideda prie mūsų visų švaresnės ateities, nes gaminant juos paliekamas mažesnis anglies dvideginio pėdsakas bei naudojami tvarūs sprendimai, – sako „Wolf Group LT“ direktorius K.Motiekaitis. – Rūpinkimės mūsų visų ateitimi! Visi kiek galima dažniau rinkimės sveikesnius ir tvaresnius produktus bei sprendimus.“  

„Wolf Group“ / PENOSIL nuotr.

Statybunaujienos.ltSPRENDIMAI

nuotrauka
2024-06-17 08:40
Kiekvienais metais patiriame vasaros karščius, kurie dėl klimato kaitos darosi ne tik ilgesni, bet ir intensyvesni. Todėl patalpų vėsinimas tampa ypač aktualus, tačiau tradiciniai, primityviai valdomi oro kondicionavimo būdai yra susiję su didelėmis energijos sąnaudomis. Būtent čia gali padėti išman...
nuotrauka
2024-05-29 15:09
Kiekvienas savo namuose norime jaustis saugiai, o kur nors išvykę – būti ramūs, kad saugūs išliks ir jie. Interjero dizainerė dalijasi keturiais paprastais ir nebrangiais sprendimais, kurie padės užtikrinti namų saugumą atostogų metu.
nuotrauka
2024-05-29 14:51
JUNG KNX išmaniųjų namų sistema (angl. JUNG KNX system arba JUNG KNX smart home) iš naujo apibrėžia mūsų santykį su erdvėmis, kuriose gyvename ar dirbame. Ši sistema leidžia ne tik valdyti ir automatizuoti įvairias išmaniųjų namų funkcijas, bet ir padeda ženkliai sumažinti energijos vartojimą bei ku...
nuotrauka
2024-05-28 10:55
Nuo pat karo Ukrainoje pradžios dažnas nerimauja ir dėl savo šalies saugumo – kaip gintų ją arba kur slėptųsi nuo pavojų, jei iškiltų grėsmė. Viena svarbiausių apsisaugojimo priemonių karo metu yra pastatuose įrengtos slėptuvės, kuriose nuo sprogimo gali slėptis šimtai žmonių. Apie tai, ar įmanoma t...
nuotrauka
2024-05-22 14:45
JUNG garsėja aukštos kokybės sprendimais, skirtais elektros instaliacijai ir išmaniesiems namams. Gydymo įstaigos ne išimtis – JUNG asortimente yra daugybė specializuotų sprendimų, kurie atitinka ligoninių, ambulatorijų, slaugos namų ir kitų medicinos įstaigų reikalavimus.
nuotrauka
2024-05-22 07:04
Prasidėjus šildymo ar vėsinimo sezonui, viena iš svarbiausių aktualijų tampa klausimas, kaip palaikyti norimą temperatūrą namuose be didelių šildymo ar vėsinimo sąnaudų. Populiariausias veiksmų planas – sienų izoliacija ir alternatyvūs šildymo-vėsinimo būdai. Tačiau paprastai pamirštama, kad didžiau...
nuotrauka
2024-05-07 07:04
Be akivaizdžių klimato kaitos padarinių, šiuo metu susiduriame ir su sparčiai augančiomis energijos kainomis, todėl energijos tausojimas tapo didžiausiu namų ūkių rūpesčiu. Energinis efektyvumas reiškia, kad tai pačiai užduočiai atlikti arba tam pačiam rezultatui gauti sunaudojama mažiau energijos. ...
nuotrauka
2024-04-27 09:01
Tiek buityje, tiek ir pramonėje neretai tenka susidurti su problema, kuri, nors ir nedidelė, bet kelia daug nepatogumų: kažkas užrūdijo, sunkiai atsidaro, neįmanoma pastumti. Mesti lauk ir keisti nauju –neracionalu. SOUDAL pasiūlė universalų sprendimą – atnaujintą „Soudal Multi Spray“.
nuotrauka
2024-04-26 14:46
Terminas rekuperacija girdėtas, ko gero, daugeliui. Ypač tie, kurie šiuo metu statosi namą, tam ruošiasi arba yra pirkimo procese, pakankamai dažnai tenka kalbėti apie įvairius techninius dalykus, tarp kurių patenka ir rekuperatoriai. Šis prietaisas atlieka labai svarbų vaidmenį gerinant oro kokybę ...
nuotrauka
2024-04-24 07:43
„Wolf Group“ yra pirmaujanti Europos statybinės chemijos produktų ir sprendimų gamintoja bei platintoja. Įmonė šiemet mini 30 metų veiklos sukaktį. 1994 m. dviejų draugų – Jaan Puusaag ir Jaanus Paeväli – įkurta įmonė išaugo į rinkos lyderę, veikiančią didelėje pasaulio dalyje ir eksportuojančią sav...
nuotrauka
2024-04-23 07:26
Iki balandžio 30 d. vilniečiai kviečiami teikti paraiškas istorinių pastatų išorės tvarkymui. Savivaldybė remia nuo 60 iki 80 proc. istorinių pastatų tvarkybos darbų išlaidų. Vilniaus miesto savivaldybės Kultūros paveldo apsaugos skyriaus vedėja Donata Kabelkė pasakoja svarbiausius dalykus, kuriuos ...
nuotrauka
2024-04-18 09:52
Ryškiomis spalvomis pleškančios gėlės – vienas iš gražiausių ir pigiausių namų akcentų. Tai, kad šiemet daug namų balkonų, terasų ir sodų pražys įvairiais žiedais, rodo ir gėlių, sėklų pardavimo skaičiai, sako Gintarė Kitovė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė. Tiesa, planuojant jomis dekoru...
nuotrauka
2024-04-15 10:06
Apgyvendinti skirtingo amžiaus vaikus viename kambaryje daugeliui tėvų skamba kaip rimtas iššūkis. Ypač, kai vaikų amžius ir poreikiai yra skirtingi, o vietos reikia ne tik namų darbams ruošti, bet ir žaidimams. Kaip padaryti, kad kambaryje vyrautų tvarka, o vietos pakaktų visiems, pademonstravo int...
nuotrauka
2024-04-09 07:44
Artėjant šiltajam metų sezonui, daugelis privačių ir daugiabučių namų įgauna naują išvaizdą. Dažnai būna keičiamos namų ar butų, lauko arba vidaus durys. Tačiau vienas iš pirmųjų žingsnių, renkantis duris, – apgalvoti ir nuspręsti, koks durų rakinimo sprendimas Jums bus tinkamiausias ir pateisins Jū...
nuotrauka
2024-04-04 11:44
Skirdami daugiau dėmesio tvarumui, gyventojai vis dažniau ieško būdų, kaip savo namuose sumažinti anglies dvideginio pėdsaką ir padidinti energijos vartojimo efektyvumą. Galvojant apie tai, šiltinami pastatai ir jų stogai, keičiami fasadų langai, tačiau dažnai neįvertinama, kokie svarbūs stogo langa...
nuotrauka
2024-04-03 07:43
Statant ar remontuojant klijai yra svarbus elementas, nes jie gali labai paveikti darbo kokybę ir patvarumą. Tinkamai parinkti klijai gali padėti užtikrinti, kad konstrukcija bus tvirta, patvari, estetiška ir atitiks visus reikalavimus. Klijų pasirinkimas yra svarbus ir gali turėti didelę įtaką meis...
nuotrauka
2024-03-30 08:30
Kai atsirado šviesa, žmonės būrėsi aplink ją. Prisijaukinęs šviesą, 21-ojo amžiaus žmogus nori, kad ji sektų paskui jį ir keistųsi pagal jo poreikius. „LEMONA electronics“ siūlo išmanius apšvietimo sprendimus, kurie atliepia modernios visuomenės poreikį – būste, spintoje, net virtuvinės spintelės st...
nuotrauka
2024-03-26 15:16
Ar kada nors pagalvojote, kad įmanoma padidinti saugumą, palengvinti savo buitį ir dar sumažinti sąskaitas už elektrą? Aktyviai tobulinamos išmaniosios sistemos ne tik padeda siekti šių tikslų, bet ir nereikalauja daug investicijų, o jų nauda pajuntama gana greitai.
nuotrauka
2024-03-22 12:06
Netinkami pastatų projektavimo sprendimai vėliau gali lemti ne tik dar didesnes išlaidas, bet ir sveikatos problemas. Dėl prastai suprojektuotų vėdinimo sistemų gyventojai gali susidurti su pelėsiu, kurio išnaikinimas neretai tampa neįmanomas.
nuotrauka
2024-03-15 15:55
Dabartinėje nekilnojamojo turto rinkoje itin didelis mažesnių būstų pasirinkimas. Jų kainos labiau prieinamos, tad perkant galima gerokai sutaupyti, o pasitelkus keletą gudrybių įrengti taip, kad atrodytų kur kas erdvesni. Pasak ekspertų, žinant vos kelias taisykles, keliolikos kvadratinių metrų lo...

Statybunaujienos.lt » SPRENDIMAI