2023 birželio 6 d. antradienis, 2:03
Reklama  |  facebook

„Konekesko Lietuva“ atstovaujamai technikai klientai skiria tris E: ekonomiška, ergonomiška, ekologiška

2016-02-03 14:35
Technikos – pradedant nuo statybinės iki kelių tiesimo ir miško kirtimo, – naudotojai aiškiai žino, kokios technikos jiems reikia, ir tiksliai įvardina, ko laukia iš pardavėjo. Kai jie randa, ko reikia, grįžta. Bendrovės „Konekesko Lietuva“ atvejis yra kaip tik toks.
nuotrauka
Technikos – pradedant nuo statybinės iki kelių tiesimo ir miško kirtimo, – naudotojai aiškiai žino, kokios technikos jiems reikia. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
Konekesko Lietuva, UAB
Fegda, UAB
Alkesta, UAB
Abu kalbinti bendrovės „Konekesko Lietuva“ klientai – UAB „Fegda“ ir UAB „Alkesta“ atstovai – sako, kad jų pasirinkimą lėmė ir technika, ir aptarnavimas – platus ir kokybiškas paslaugas teikiantis serviso tinklas.

UAB „Fegda“ Transporto skyriaus vadovas Dalius Naruševičius

Iš „Konekesko Lietuva“ bendrovė neseniai įsigijo „Kubota“ ekskavatorių. Sprendimą, pasak D. Naruševičiaus, nulėmė praktiški dalykai.

„Vieną „Kubotą“ jau turėjome, jis per daug mums problemų nedarė, todėl nutarėme įsigyti ir antrą“, – sako jis.

„Kubotą“ iš „Konekesko Lietuva“ įmonė pirko paskelbusi konkursą. „Fegdos“ specialistai įvertino techninius duomenis – kelininkams tai yra puikiai tinkanti technika. Kitas ne mažiau svarbus dalykas, sprendžiant dėl pirkinio, buvo tai, kad operatorius buvo pratęs dirbti su šia technika – darbuotojui turi būti patogu. Trečia, vardina D. Naruševičius, – gerai dirba „Konekesko Lietuva“ serviso tarnyba: „Mes vertiname serviso darbą, nes mums labai svarbus operatyvumas.“

Pasirinkimą taip pat lėmė kokybės ir kainos santykis. Šis kriterijus buvo svarbus ir 2006 m. iš „Konekesko Lietuva“ įsigyjant pirmąjį ekskavatorių „Kubota“. Kelininkai vertina šios technikos, kurią įvardina kaip našią, galimybes – ekskavatorius tinka ir šlaitus daryti, ir tranšėjas kasti. Jis gali būti naudojamas ir patalpoje, nes yra nedidelis.

„Ekskavatorius „Kubota“ yra konkurencingas rinkoje, mums tinka kainos ir kokybės santykis, pagal ekonomiškumą, ergonomiką atitinka Europos lygį. Taip pat labai svarbus ir patogus serviso tinklas. Visi šie dalykai lėmė rinktis ir antrą mašiną iš tos pat kompanijos“, – sakė D. Naruševičiaus.

UAB „Alkesta“ Mechanizmų eksploatacijos ir remonto skyriaus vyr. mechanikas Vadim Krutikov

Įmonė „Kobelco“ vikšrinį ilgastrėlį ekskavatorių prieš pusmetį pasirinko iš praktinių sumetimų.

„Mes rinkomės iš daugelio gamintojų, – važiavome į objektus, bandėme techniką, vertinome remonto išlaidas, kuro sąnaudas, eksploatacines savybes. Visas mašinas pabandėme ir apsisprendėme: pagal visus kriterijus mums tinka „Kobelko“, – sakė V. Krutikov.

Mechanikas išskiria patogią eksploataciją ir patogų remontą. Operatorius dirba komfortabilioje kabinoje, aplinką stebi galinio vaizdo kamera. Visa technika, sako V. Krutikov, genda, tad remonto bazė bei serviso specialistai, kokius turi „Konekesko Lietuva“, buvo labai svarbus dalykas.

„Mes nusipirkome būtent tai, ko ir norėjome ir pirkiniu esame patenkinti, – pirkinį įvertino V. Krutikov. – Kainos ir kokybės santykis yra ypač geras – optimaliausias variantas. Kiti gamintojai to negali pasiūlyti.“

Pirkėjams svarbu ir tai, kad ekskavatorius taupiai naudoja degalus ir mažai teršia aplinką. Bendrovė jau turėjo 11 metų „Kobelco“ ekskavatorių, kuris iki šiol dirba puikiai: tai yra patikima, gera, efektyvi technika. Todėl planuodami naujus darbus, planuoja įsigyti ir galbūt dar vieną tokį pat ekskavatorių, nes tai yra „ekonomiška, ekologiška, labai gera, švari technika“.

Apie bendrovę

UAB „Konekesko Lietuva“ jau bene 15 metų Lietuvos rinkai siūlo žemės ūkio techniką ir padargus, statybinę, kelių tiesimo, statybos, miškų, sandėliavimo techniką ir įrangą, visos technikos atsargines dalis bei teikia kokybiškas technikos priežiūros ir remonto paslaugas. Įmonė atstovauja „Kobelco“, „Kubota“, „Ponsse“, „Sennebogen“, „Grove“ ir „Dynapac“ ir kt. prekiniams ženklams.

Reklama

Statybunaujienos.ltStatybinė ir kelių technika, įrankiai

nuotrauka
2023-04-24 07:51
Betono dažai, skiedinio likučiai ant fasadų, klojinių ar statybinių mašinų gali tapti rimtu iššūkiu, norint juos nuvalyti nepažeidžiant konstrukcijos ar sudėtingo pasiekiamumo. KARCHER siūlo sprendimą – 12 naujų šalto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginių superklasės segmente.
nuotrauka
2023-04-05 07:23
Įmonė RANDVEL į rinką tiekia žinomų pasaulyje prekinių ženklų statybų techniką – kokybišką ir įgijusią rinkos pasitikėjimą. Papildomos vertės šiai technikai suteikia tai, kad įmonės meistrai ją puikiai išmano ir geba remontuoti, o gamintojai į įmonės sandėlius tiekia atsargines detales. Tai yra fakt...
nuotrauka
2023-03-27 07:53
Kompanija „Doosan Infracore“ (HDI) paskelbė, kad keičia statybinės technikos DOOSAN prekės ženklą ir pristato naująjį prekės ženklą – DEVELON.
nuotrauka
2023-02-10 07:31
Vokietijos CEDIMA GmbH – jau šimtmetį pasaulyje gerai žinomas kaip deimantinių įrankių ir mašinų, skirtų betonui apdirbti, tiekėjas. Praėjusių metų pabaigoje Vokietijoje, Miunhene, įvykusioje tarptautinėje statybos parodoje „Bauma“ CEDIMA GmbH pristatė pagrindines technikos naujienas.
nuotrauka
2022-12-15 07:24
Ancenis (Prancūzija), 2022 m. gruodžio 6 d. „MANITOU Group“, pasaulinė statybų, pramonės ir žemės ūkio sektoriams skirtos krovos technikos, kėlimo platformų gamintoja, pristatė vandenilinių mašinų tyrimų ir plėtros planą bei pirmąjį teleskopinio krautuvo prototipą, kuris veikia, naudodamas žaliąjį v...
nuotrauka
2022-12-02 11:41
Atliekant skirtingus apdailos darbus, reikalingi specifiniai statybiniai įrankiai skirti šlifavimui, dažymui, pjovimui ar sienų matavimui. Nors dažnas skuba pirkti statybinius įrankius, tačiau tai nėra vienintelis sprendimo būdas. Būtent tokiais atvejais vertėtų apsvarstyti galimybę pasinaudoti įran...
nuotrauka
2022-11-04 06:27
Parodoje „Bauma 2022“, kuri vyko Miunchene (Vokietija) spalio 24–30 dienomis, DOOSAN pristatė pramonėje pirmaujančią naujų pažangiausių mašinų ir skaitmeninių technologijų ekspoziciją. UAB „INTRAC Lietuva“ – DOOSAN statybinės technikos atstovas Lietuvoje.
nuotrauka
2022-10-25 14:57
Miunchene (Vokietija) spalio 24 d. prasidėjusioje didžiausioje tarptautinėje statybos ir pramonės parodoje BAUMA (ekspozicijos stendas FS 908/1) kompanija MANITOU pristatė rekordinį naujų produktų skaičių.
nuotrauka
2022-09-16 07:24
Terasa tapo neatskiriama būsto dalimi. Kad šis statinys leistų patirti visus malonumus ne tik šiltuoju metų laiku, reikia pasidomėti statybos ypatumais.
nuotrauka
2022-08-30 12:26
Nesvarbu, turite nuosavą būstą ar nuomojatės butą, natūralu, kad kartais tenka atlikti remontą namuose. Yra labai lengva paskambinti santechnikui, elektrikui ar kitam meistrui, nors iš tikrųjų kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius būsto remonto darbus galima nesunkiai atlikti patiems. Be to, sutaup...
nuotrauka
2022-08-25 09:35
Įrankius, reikalingus būsto remontui, geriau pasiruošti dar prieš pradedant remontą, kad nesiblaškyti ieškant kokios nors smulkmenos, sujaukiančios visą suplanuotą darbo grafiką. Įrankių sąrašas sudaromas pagal suplanuotus darbų etapus, kuriuos reikės atlikti.
nuotrauka
2022-06-20 06:30
Į krovos pajėgumų didinimą Malkų įlankos terminalas investavo 5 mln. Eur. Į terminalą pristatytas mobilus, elektra varomas hidraulins kranas „Mansinen 300 ER“, kuris šiuo metu yra didžiausias toks Baltijos šalių uostuose. Taip pat baigiamas statyti naujas 3200 kv. m dengtas sandėlis, o iki liepos pa...
nuotrauka
2022-05-09 12:03
Pjovimo bei gręžimo mašinų ir instrumentų rinka Lietuvoje demonstruoja aiškias tendencijas: naudojimo laiką pratęsti restauruojant, susigrąžinti senus, bet pasiteisinusius modelius, benzininius vidaus degimo variklius keisti elektriniais ir ekonomiškais dyzeliniais.
nuotrauka
2022-02-21 11:16
Net viena trečioji Europos Sąjungoje (ES) sunaudojamos energijos atitenka transporto sektoriui. Automobiliai, sunkvežimiai ir autobusai sukuria apie 70 proc. transporto sektoriaus šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio, likusią dalį – aviacija ir laivyba.
nuotrauka
2021-12-09 07:32
STORCH kuria ir gamina aukštos kokybės dažymo įrankius, skirtus profesionaliam naudojimui, jau daugiau nei 120 metų. Ilgametė patirtis reiškia patikimus gaminius.
nuotrauka
2021-09-29 07:16
Vokietijos CEDIMA GmbH jau šimtmetį deimantus „augina“ laboratorijose, kontroliuodama jų stiprumą, išmatavimus ir savybes, kokių reikia gaminant instrumentus ir specialias mašinas, paprastai naudojamas pjauti, gręžti ar atlikti panašius darbus.
nuotrauka
2021-09-22 06:25
Kiekvienas Europos ir Lietuvos keliais riedantis vilkikas jo savininkui yra didžiulė investicija. Visgi kartais vadovaujamasi klaidinga prielaida, jog kol transporto priemonė važiuoja – viskas gerai, ir per mažai dėmesio skiriama reguliariai jos priežiūrai.
nuotrauka
2021-08-30 07:30
Naujieji „Cat“ mini ekskavatorių modeliai 302.7 CR, 303 CR ir 303.5 CR – tai išties unikalios 2,7–3,5 t klasės kasimo mašinos, žymiai našesnės už ankstesnės kartos modelius. Minėti modeliai kuria papildomą pridėtinę vertę verslui – tiesioginę ir netiesioginę.
nuotrauka
2021-07-29 07:41
Statybos verslas sukasi kokybės ir terminų karuselėje, nes šie faktoriai lemia užsakymų portfelį ir pelną. Vienu iš itin svarbių faktorių, kurie gali garantuoti našumą arba lemti nemenkus nuostolius, tampa įrangos, technikos patikimumas. Ką daryti, kad technika taptų efektyvia pagalbininke, o ne gal...
nuotrauka
2021-05-04 07:05
Kad statybinė technika atlieptų konkurencinės rinkos iššūkius, ji turi būti ne tik efektyvi, bet taip pat ir patraukli ja dirbantiems žmonėms, nes visuotinai žinomos problemos dėl darbuotojų trūkumo. Todėl 125 metų patirtis, kurią sukaupė „Doosan Infracore Europe“ – Pietų Korėjos konglomeratui „Doos...

Statybunaujienos.lt » Statybinė ir kelių technika, įrankiai