2022 liepos 3 d. sekmadienis, 5:10
Reklama  |  facebook

„Konekesko Lietuva“ atstovaujamai technikai klientai skiria tris E: ekonomiška, ergonomiška, ekologiška

2016-02-03 14:35
Technikos – pradedant nuo statybinės iki kelių tiesimo ir miško kirtimo, – naudotojai aiškiai žino, kokios technikos jiems reikia, ir tiksliai įvardina, ko laukia iš pardavėjo. Kai jie randa, ko reikia, grįžta. Bendrovės „Konekesko Lietuva“ atvejis yra kaip tik toks.
nuotrauka
Technikos – pradedant nuo statybinės iki kelių tiesimo ir miško kirtimo, – naudotojai aiškiai žino, kokios technikos jiems reikia. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
Konekesko Lietuva, UAB
Fegda, UAB
Alkesta, UAB
Abu kalbinti bendrovės „Konekesko Lietuva“ klientai – UAB „Fegda“ ir UAB „Alkesta“ atstovai – sako, kad jų pasirinkimą lėmė ir technika, ir aptarnavimas – platus ir kokybiškas paslaugas teikiantis serviso tinklas.

UAB „Fegda“ Transporto skyriaus vadovas Dalius Naruševičius

Iš „Konekesko Lietuva“ bendrovė neseniai įsigijo „Kubota“ ekskavatorių. Sprendimą, pasak D. Naruševičiaus, nulėmė praktiški dalykai.

„Vieną „Kubotą“ jau turėjome, jis per daug mums problemų nedarė, todėl nutarėme įsigyti ir antrą“, – sako jis.

„Kubotą“ iš „Konekesko Lietuva“ įmonė pirko paskelbusi konkursą. „Fegdos“ specialistai įvertino techninius duomenis – kelininkams tai yra puikiai tinkanti technika. Kitas ne mažiau svarbus dalykas, sprendžiant dėl pirkinio, buvo tai, kad operatorius buvo pratęs dirbti su šia technika – darbuotojui turi būti patogu. Trečia, vardina D. Naruševičius, – gerai dirba „Konekesko Lietuva“ serviso tarnyba: „Mes vertiname serviso darbą, nes mums labai svarbus operatyvumas.“

Pasirinkimą taip pat lėmė kokybės ir kainos santykis. Šis kriterijus buvo svarbus ir 2006 m. iš „Konekesko Lietuva“ įsigyjant pirmąjį ekskavatorių „Kubota“. Kelininkai vertina šios technikos, kurią įvardina kaip našią, galimybes – ekskavatorius tinka ir šlaitus daryti, ir tranšėjas kasti. Jis gali būti naudojamas ir patalpoje, nes yra nedidelis.

„Ekskavatorius „Kubota“ yra konkurencingas rinkoje, mums tinka kainos ir kokybės santykis, pagal ekonomiškumą, ergonomiką atitinka Europos lygį. Taip pat labai svarbus ir patogus serviso tinklas. Visi šie dalykai lėmė rinktis ir antrą mašiną iš tos pat kompanijos“, – sakė D. Naruševičiaus.

UAB „Alkesta“ Mechanizmų eksploatacijos ir remonto skyriaus vyr. mechanikas Vadim Krutikov

Įmonė „Kobelco“ vikšrinį ilgastrėlį ekskavatorių prieš pusmetį pasirinko iš praktinių sumetimų.

„Mes rinkomės iš daugelio gamintojų, – važiavome į objektus, bandėme techniką, vertinome remonto išlaidas, kuro sąnaudas, eksploatacines savybes. Visas mašinas pabandėme ir apsisprendėme: pagal visus kriterijus mums tinka „Kobelko“, – sakė V. Krutikov.

Mechanikas išskiria patogią eksploataciją ir patogų remontą. Operatorius dirba komfortabilioje kabinoje, aplinką stebi galinio vaizdo kamera. Visa technika, sako V. Krutikov, genda, tad remonto bazė bei serviso specialistai, kokius turi „Konekesko Lietuva“, buvo labai svarbus dalykas.

„Mes nusipirkome būtent tai, ko ir norėjome ir pirkiniu esame patenkinti, – pirkinį įvertino V. Krutikov. – Kainos ir kokybės santykis yra ypač geras – optimaliausias variantas. Kiti gamintojai to negali pasiūlyti.“

Pirkėjams svarbu ir tai, kad ekskavatorius taupiai naudoja degalus ir mažai teršia aplinką. Bendrovė jau turėjo 11 metų „Kobelco“ ekskavatorių, kuris iki šiol dirba puikiai: tai yra patikima, gera, efektyvi technika. Todėl planuodami naujus darbus, planuoja įsigyti ir galbūt dar vieną tokį pat ekskavatorių, nes tai yra „ekonomiška, ekologiška, labai gera, švari technika“.

Apie bendrovę

UAB „Konekesko Lietuva“ jau bene 15 metų Lietuvos rinkai siūlo žemės ūkio techniką ir padargus, statybinę, kelių tiesimo, statybos, miškų, sandėliavimo techniką ir įrangą, visos technikos atsargines dalis bei teikia kokybiškas technikos priežiūros ir remonto paslaugas. Įmonė atstovauja „Kobelco“, „Kubota“, „Ponsse“, „Sennebogen“, „Grove“ ir „Dynapac“ ir kt. prekiniams ženklams.

Reklama

Statybunaujienos.lt
Statybinė ir kelių technika, įrankiai

nuotrauka
2022-06-20 06:30
Į krovos pajėgumų didinimą Malkų įlankos terminalas investavo 5 mln. Eur. Į terminalą pristatytas mobilus, elektra varomas hidraulins kranas „Mansinen 300 ER“, kuris šiuo metu yra didžiausias toks Baltijos šalių uostuose. Taip pat baigiamas statyti naujas 3200 kv. m dengtas sandėlis, o iki liepos pa...
nuotrauka
2022-05-09 12:03
Pjovimo bei gręžimo mašinų ir instrumentų rinka Lietuvoje demonstruoja aiškias tendencijas: naudojimo laiką pratęsti restauruojant, susigrąžinti senus, bet pasiteisinusius modelius, benzininius vidaus degimo variklius keisti elektriniais ir ekonomiškais dyzeliniais.
nuotrauka
2022-02-21 11:16
Net viena trečioji Europos Sąjungoje (ES) sunaudojamos energijos atitenka transporto sektoriui. Automobiliai, sunkvežimiai ir autobusai sukuria apie 70 proc. transporto sektoriaus šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio, likusią dalį – aviacija ir laivyba.
nuotrauka
2021-12-09 07:32
STORCH kuria ir gamina aukštos kokybės dažymo įrankius, skirtus profesionaliam naudojimui, jau daugiau nei 120 metų. Ilgametė patirtis reiškia patikimus gaminius.
nuotrauka
2021-09-29 07:16
Vokietijos CEDIMA GmbH jau šimtmetį deimantus „augina“ laboratorijose, kontroliuodama jų stiprumą, išmatavimus ir savybes, kokių reikia gaminant instrumentus ir specialias mašinas, paprastai naudojamas pjauti, gręžti ar atlikti panašius darbus.
nuotrauka
2021-09-22 06:25
Kiekvienas Europos ir Lietuvos keliais riedantis vilkikas jo savininkui yra didžiulė investicija. Visgi kartais vadovaujamasi klaidinga prielaida, jog kol transporto priemonė važiuoja – viskas gerai, ir per mažai dėmesio skiriama reguliariai jos priežiūrai.
nuotrauka
2021-08-30 07:30
Naujieji „Cat“ mini ekskavatorių modeliai 302.7 CR, 303 CR ir 303.5 CR – tai išties unikalios 2,7–3,5 t klasės kasimo mašinos, žymiai našesnės už ankstesnės kartos modelius. Minėti modeliai kuria papildomą pridėtinę vertę verslui – tiesioginę ir netiesioginę.
nuotrauka
2021-07-29 07:41
Statybos verslas sukasi kokybės ir terminų karuselėje, nes šie faktoriai lemia užsakymų portfelį ir pelną. Vienu iš itin svarbių faktorių, kurie gali garantuoti našumą arba lemti nemenkus nuostolius, tampa įrangos, technikos patikimumas. Ką daryti, kad technika taptų efektyvia pagalbininke, o ne gal...
nuotrauka
2021-05-04 07:05
Kad statybinė technika atlieptų konkurencinės rinkos iššūkius, ji turi būti ne tik efektyvi, bet taip pat ir patraukli ja dirbantiems žmonėms, nes visuotinai žinomos problemos dėl darbuotojų trūkumo. Todėl 125 metų patirtis, kurią sukaupė „Doosan Infracore Europe“ – Pietų Korėjos konglomeratui „Doos...
nuotrauka
2021-02-19 07:16
Vilniuje įsikūrusios įmonės „Trantera“ veikla yra susijusi su transporto priemonėmis. Todėl įmonės vadovas Aleksandr Lavrinovič įsitikinęs: verslo sėkmei ypač svarbu, kad mechanizmai ir transporto priemonės būtų ne tik patikimos, efektyvios, bet ir stiprintų įmonės įvaizdį. Neatsitiktinai jau beveik...
nuotrauka
2021-02-15 07:49
Idealu, kad būsimam šaltukui galima būtų pasirengti iš anksto. Tai ypač svarbu vairuotojams, kurie slidžiais keliais išbandomi kiekvieną žiemą, ir kelius prižiūrinčioms tarnyboms, kurios vis kaltinamos, kad „vėl nespėjo pasirengti“.
nuotrauka
2021-02-11 09:28
Esant stipriam snygiui, vis dažniau visuomenėje pasigirsta, kad keliai valomi prastai, labai retai. Tačiau ar žinojote, kad sniego valymo, barstymo eiga ir sparta priklauso nuo kelio ar gatvės reikšmės? Kuo kelias aukštesnės kategorijos, tuo priežiūros darbai vykdomi greičiau, reikalavimai atliekami...
nuotrauka
2020-10-01 08:00
Ekskavatorinis krautuvas – bene populiariausia mašina, atliekant įvairius žemės kasimo, krovimo, pervežimo ir kitus darbus. Ši technika sėkmingai dirba statybose – pirmoji atvyksta, paskutinė išvyksta.
nuotrauka
2020-09-30 09:16
Vienas iš civilizacijos rodiklių – rankų darbo keitimas mašinomis, mechanizmais. Ir ne tik. Pandemija rodo, kad mašinos yra nepakeičiamos mažinant užsikrėtimo koronavirusu grėsmes.
nuotrauka
2020-03-25 08:00
Vilniaus Pilaitės rajone pastatytas automatizuotos įrankių nuomos terminalas. Moduliniame statinyje su 200 užrakinamų dėžių galima nuomotis įrankius visą parą – naudojantis specialia kurts programėle. Išmanus bekontaktis nuomos būdas arti namų pasirodė esąs įžvalgus sprendimas.
nuotrauka
2020-01-28 09:11
Dar 1995 m. Švedijos bendrovė „Husqvarna“ žengė pirmą žingsnį į naują technikos segmentą – pristatė pirmąjį pasaulyje komercinį robotą vejapjovę – „Husqvarna Solar“, robotą vejapjovę su saulės baterijomis. Šis išradimas pradėjo keisti pasaulio požiūrį į vejos priežiūrą ir jį keičia iki šiol. Veją pr...
nuotrauka
2019-08-26 09:38
Nauji „Cat“ mini ekskavatoriai nuo didžiųjų ekskavatorių skiriasi dydžiu ir svoriu, tačiau išmanumu mažai kuo nusileidžia didžiosioms kasimo mašinoms. Tai universali ir nepamainoma smulkioji statybinė technika, kuri dabar dar efektyvesnė, taupesnė ir patogesnė nei bet kada.
nuotrauka
2019-08-14 14:36
Palangos paplūdimiuose triūsia nauja ir moderni smėlio valymo mašina „BeachTech Marina“. Ekonomiškai ir tyliai dirbanti savaeigė technika kol kas neturi analogo Baltijos jūros regione.
nuotrauka
2019-08-09 11:08
Atliekų tvarkymo įmonė „Ekonovus“ pirmoji šalyje pradeda dirbti su dujinėmis šiukšliavežėmis, kurios ne tik mažiau terš orą, bet ir veiks kur kas tyliau nei dyzelinės jų „kolegės“.
nuotrauka
2019-07-10 14:00,      papildyta 2019-07-10 14:57, papildyta nuotraukomis ir video
Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės ženklo mašinos. Renginio organizatorius – UAB „Avesco Lithuania“, oficialus „Cat“ technikos atstovas Lietuvoj...

Statybunaujienos.lt » Statybinė ir kelių technika, įrankiai