2022 liepos 1 d. penktadienis, 2:07
Reklama  |  facebook

„Realco“ pradeda „Algirdo 3“ statybas, bet pardavimus žada pradėti vėliau

2022-02-15 09:14
Išduotas leidimas sostinės Naujamiestyje, Algirdo g. esančiame sklype, statyti prestižinės klasės gyvenamąjį projektą „Algirdo 3“. Projektą vystanti nekilnojamojo turto (NT) plėtotoja „Realco“ skelbia iš karto pradedanti statybos darbus, bet butų pardavimai startuos vėliau. Į projektą bendrovė planuoja investuoti apie 16 mln. eurų.
nuotrauka
REALCO / ARCHES vizualizac.


Minimos įmonės
Realco, UAB
Arches, UAB
„Algirdo 3“ yra mūsų pirmas prestižinės klasės projektas Vilniuje. Siekėme, kad jis būtų išskirtinis, todėl dar kuriant projektinius pasiūlymus architektams suteikėme daug laisvės. Jie tai įvertino ir sukūrė puikų projektą. Norime jį išpildyti maksimaliai, todėl investuosime tiek į architektūrinius sprendinius, tiek į projekte naudojamas medžiagas, modernias technologijas“, – bendrovės „Realco“ pranešime cituojamas vadovas Julius Dovidonis.

Beveik 0,5 ha ploto sklype suprojektuotas namų kompleksas su pastatų suformuojamu uždaru vidiniu kiemu – toks perimetrinis užstatymas yra būdingas šiai istorinei miesto daliai. Iš viso mažaaukštės statybos (2–5 aukštų) namų komplekse planuojami 96 skirtingo tipo būstai: „miesto namai“, penthauzai ir miesto butai. Pirmame pastato aukšte lygiagrečiai Algirdo g. numatytos 6 komercinės patalpos. Išskirtinę projekto viziją įgyvendina architektų studija „arches“.

realco, Algirdo g.„Nuo pradžių žinojome, kad „Realco“ šiame sklype nori įgyvendinti aukšto lygio gyvenamąjį projektą, kuris miestietišką gyvenseną paverstų dar patrauklesne. Netipiniai architektūriniai sprendimai, kuriamas naujamiesčiui būdingas uždaras, tačiau erdvus ir gyventojų interesams pritaikytas kiemas, itin kokybiškos natūralios apdailos medžiagos, maksimaliai privačios erdvės kiekvienam butui leis sukurti ypatingą aurą ir erdvės pojūtį. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad galutinis projekto vaizdas visiškai atitinka pirmines mūsų idėjas ir yra išlaikoma maksimaliai iškelta kokybės kartelė. Realizavus projektą, turėsime pavyzdinį aukščiausios klasės gyvenamųjų miesto namų kompleksą“, – sako vienas projekto „Algirdo 3“ architektų dr. Edgaras Neniškis.

Statytojas projektą orientuoja į išskirtinę ir tvarią gyvenimo kokybę. Tai ne tik kontekstualūs erdviniai-funkciniai sprendimai, bet ir planuojamos naudoti išmaniųjų namų technologijos, kokybiškos, ilgaamžės medžiagos. Pasak vieno iš „arches“ partnerio architekto E. Neniškio, projekto fasadų ir vidaus apdailoje vyraus rausvas natūralus akmuo, terasose ir balkonuose – ypatingu būdu apdorotas medis, kuris bus derinamas su stogo želdynais, taip pat naudojami multifunkciniai fasadiniai stiklai, ypatingas dėmesys skiriamas patalpų garso izoliacijai.

Išskirtinumo projektui suteiks ir urbanistiniai bei architektūriniai sprendimai, kurie užtikrins ypatingą dėmesį aplinkai ir būsimų naujakurių privatumui. Pastarąjį dar labiau sustiprins komplekse kuriamas gausiai apželdintas anglišką sodą primenantis vidinis kiemas su poilsio, žaidimo, sporto erdvėmis.
„Realco“ tvirtina jaučianti didelį susidomėjimą projektu „Algirdo 3“, bet projekto pardavimų starto rinkai teks palaukti.

„Labai laukėme, kada galėsime pradėti darbus projekto statybų aikštelėje, todėl džiaugiamės gautu statybos leidimu. Kalbamės su potencialiais statybų rangovais, sudarinėjame rangos sutartis, tačiau šį kartą būsime nepopuliarūs ir butų pardavimo pradžią skelbsime vėliau, statyboms įsibėgėjus“, – atskleidžia J. Dovidonis.

Planuojama, kad projekto „Algirdo 3“ statybos truks dvejus metus.

Šiemet „Realco“ planuoja pradėti dar vieno aukštesnės klasės projekto statybas. Prestižinėje Antakalnio vietoje, ant Neries kranto, bendrovė statys 70-ies butų gyvenamosios paskirties projektą „Vileišio 27“.
Statybunaujienos.lt
NT projektai

nuotrauka
2022-06-28 10:14
„Orion Asset Management“ valdomas fondas pristato rinkai naują NT objektą Palangos centre – „Palangos ašis“. Jau stovinčiame keturių pastatų komplekse – 165 poilsio ir komercinės patalpos. Dalis jų – aukščiausiame daugiaaukštyje Palangos centre, iš kurio atsiveria įspūdingi miesto ir jūros horizonta...
nuotrauka
2022-06-28 09:44
Pastarieji dveji metai NT rinkoje buvo kitokie dėl įvairių priežasčių: 2020 m. staiga užklupusi Covid-19 pandemija, o pastaruoju metu ir prasidėjęs karas Ukrainoje. Nepaisant pasaulinių sukrėtimų, Lietuvos NT rinka nuo 2020 m. kaista. NT ekspertas sako, kad galo kol kas nematyti, nes žmonės būstą pe...
nuotrauka
2022-06-23 12:59
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „GALIO GROUP" gavo leidimą naujo gyvenamojo projekto „CityZen" statybai Vilniaus miesto centrinėje dalyje, Šeimyniškių g. Šiame projekte dviem etapais bus pastatyti 274 butai ir apie 1900 kv. m komercinių patalpų pirmuose pastatų aukštuose.
nuotrauka
2022-06-23 10:44
Nenuostabu, kad Lietuvos didmiesčių gyventojams vis dar trūksta automobilių stovėjimo vietų tiek miestuose, tiek prie namų. Tačiau apklausa parodė, kad įsigydami nuosava būstą tautiečiai daugiau dėmesio skiria žaliosioms erdvėms, kurias mielai iškeistų į papildomas automobilių stovėjimo vietas.
nuotrauka
2022-06-20 16:42
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas išnagrinėjo bylą dėl nekilnojamojo turto vystytojo pareigos pateikti garantinio laikotarpio prievolių įvykdymo užtikrinimą būsto pirkėjams.
nuotrauka
2022-06-17 13:03
Vis daugiau jaunų porų, planuodamos įsigyti naują būstą, turi dar vieną planą – kurti šeimą. Tokiu atveju, keliami kriterijai naujam būstui yra kitokie: labiau atsižvelgiama į tai, kas gali būti aktualu ne tik suaugusiam, bet ir vaikui. Pasak psichologės ir nekilnojamo turto (NT) eksperto, labai sva...
nuotrauka
2022-06-17 09:55
Vilniuje, Santaros gatvėje, šalia Santaros klinikų baigiami statyti modernūs studentų namai „SHED Co-living Vilnius”, atitinkantys geriausių pasaulio universitetų taikomus studentų apgyvendinimo standartus. Planuojama, kad rugsėjo mėnesį duris atversiantys studentų namai taps ne tik puikia alternaty...
nuotrauka
2022-06-14 15:47
Nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eriadas“ Vilniuje pradėjo dar vieno bendro gyvenimo, arba „co-living“, komplekso statybas. Naujamiestyje, Vytenio gatvėje, įsikursiančiame komplekse bus įrengti 153 apartamentai bei modernios bendros erdvės, pritaikytos darbui, poilsiui ir bendruomenės gyvenimui.
nuotrauka
2022-06-14 15:03
Vienu patraukliausių gyvenamųjų namų kvartalų Kaune tituluojamas „Piliamiestis“ pasipildys nauju daugiabučiu. Tvarių miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ dešiniojoje Neries krantinėje, kitapus Kauno senamiesčio, pradeda jau 15-ojo modernaus gyvenamojo namo statybas. Projektas laikinosios...
nuotrauka
2022-06-06 10:41
Pasaulyje populiarėjančios tvarumo idėjos neapleidžia ir Lietuvos. Ši tema veržiasi ir į nekilnojamojo turto rinką, kuomet namų ieškantys pirkėjai apsvarsto ir poveikį aplinkai statant jų nusižiūrėtą būstą.
nuotrauka
2022-06-03 11:50
Šį sezoną nuomos rinka nepaliauja stebinti. „Baltic Sotheby's International Realty" ekspertai pastebi, kad permainingais pirmaisiais 2022 metų mėnesiais, nekilnojamojo turto pardavimo apimtys mažėjo, tačiau nuomos rinka augo net tris kartus. Į Lietuvą persikeliant vis daugiau pažangių kaimyninių šal...
nuotrauka
2022-06-03 11:21
Nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eriadas“ tęsia naujo gyvenamųjų namų kvartalo „Aitvarų namai“ statybas populiariame Vilniaus Lazdynėlių mikrorajone. Ketvirtojo ir penktojo etapo metu „Eriadas“ Lazdynėliuose pastatys dar šešis gyvenamuosius namus, kuriuose iš viso pirkėjams bus pasiūlyti 302 nauji...
nuotrauka
2022-06-01 11:34
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ užbaigė septintąjį statybų etapą Paupyje, Vilniaus Senamiestyje.
nuotrauka
2022-05-30 15:22
Šiuo metu yra kur kas daugiau galimybių burtis vietos bendruomenėms negu prieš dešimtmetį ar anksčiau. Prie minėtų pokyčių prisideda tiek išmanios technologijos, socialiniai tinklai, tiek didesnė veiklų įvairovė naujai kuriamuose gyvenamuosiuose kvartaluose.
nuotrauka
2022-05-25 11:05
Vilniaus Šnipiškių rajone vystomame gyvenamųjų namų kvartale „Naujasis Skansenas“ pradedama naujo, 6 aukštų ketvirtojo etapo namo su 41 butu statyba. Jis bus baigtas kartu su trečiojo etapo namų statybų pabaiga.
nuotrauka
2022-05-23 10:35
Dešimtis tūkstančių eurų siekiantis būsto kreditas gali kelti nerimą ilgam įsipareigojusiems žmonėms, tad kai kurie gyventojai ima galvoti apie paskolos grąžinimą anksčiau numatyto termino. Nors tai padaryti galima pora skirtingų būdų, pasak ekspertų, dažnu atveju grąžinti paskolos anksčiau laiko ne...
nuotrauka
2022-05-17 11:22
Statybos valdymo įmonė „Eriadas“ pradeda naujo kvartalo „Parko pakrantė“ statybas Klaipėdoje, šalia Malūno parko. Kvartale, esančiame netoli nuo miesto centro, bus pastatyti penki daugiabučiai namai, kuriuose jau siūloma įsigyti 90 butų.
nuotrauka
2022-05-12 14:19
Kaune, Žemuosiuose Kaniūkuose, prasidėjo išskirtinio daugiabučių kvartalo statybos, kuriam ne veltui suteiktas „Pušų apartamentų“ vardas. Netoliese Lampėdžio ežero iškils ne pavieniai daugiabučiai, o darniai funkcionuojantis gyvenamasis kompleksas su žaliąja erdve, išskirtiniais augalais, erdviomis ...
nuotrauka
2022-05-12 14:08
„Citus“ viešinimo procedūrai Vilniaus m. savivaldybėje pateikė planuojamo daugiafunkcio projekto pirmųjų dviejų etapų projektinius pasiūlymus. Investicijos į projektą, numatoma, viršys 60 mln. Eur.
nuotrauka
2022-05-03 09:00
Jau šią vasarą pačioje Kauno Laisvės alėjos širdyje duris atvers unikalus bendruomeniško būsto kompleksas „66 STORIES“. Vis dėlto, naujasis „co-living“ prisidės ne tik prie paklausios apgyvendinimo pasiūlos formavimo. Šis projektas kuria ir naujos kartos investavimo į nekilnojamąjį turtą galimybę ki...

Statybunaujienos.lt » NT projektai