2022 liepos 3 d. sekmadienis, 6:31
Reklama  |  facebook

Tikrieji japoniški „KOBELCO“ ekskavatoriai vėl Lietuvoje

2014-04-22 14:14
UAB „Konekesko Lietuva“ didžiuojasi, kad po 10 metų pertraukos gali pateikti Lietuvos klientui originalius japoniškus „Kobelco“ ekskavatorius. Naujieji 9-tos serijos „Kobelco“ ekskavatoriai išsiskiria naujomis technologinėmis ypatybėmis ir atspindi Japonijos gamintojo įsipareigojimą gaminti geriausią įrangą rinkoje.
nuotrauka
Naujieji 9-tos serijos „Kobelco“ ekskavatoriai išsiskiria naujomis technologinėmis ypatybėmis. UAB „Konekesko Lietuva“ iliustr.


Minimos įmonės
Konekesko Lietuva, UAB

„Kobelco“ įranga vertinama dėl pažangių technologijų, taip pat novatorišką nuo triukšmo ir dulkių saugančią sistemą, pažangią hidraulinę sistemą, sklandų valdymą ir degalų ekonomiją. „We Save You Fuel“ (mes taupome jums degalus, liet. k.) – su tokiu šūkiu „Kobelco“ drąsiai sugrįžo į Europą ir Lietuvą.

Efektyvumas taupant degalus.

Naujieji 9-tos serijos „Kobelco“ ekskavatoriai yra galingi, lengvai valdomi, saugios konstrukcijos ir mažiau kenkiantys aplinkai, nebrangi jų priežiūra. Tai puiki darbo priemonė operatoriams. Šie ekskavatoriai su „Hino ir MITSUBISHI“ turbokompresoriniais varikliais yra galingi, bet sunaudoja nedaug degalų. Dėl to jų eksploatavimo išlaidos yra mažos. Įdiegta technologija atitinka IIIB etapo emisijos taisykles, numatančias variklio darbo efektyvumą, optimizuojant degimą. Be to, ekskavatoriuose įdiegta automatinio sustabdymo funkcija leidžia sutaupyti dar daugiau degalų.

Trys darbiniai režimai.

Naujoji energiją taupanti sistema turi tris darbinius režimus (didelės apkrovos, standartinės apkrovos ir naujai įdiegtą ekonomiškąjį ECO), kurie įjungiami vos vienu mygtuko spustelėjimu. Maksimali darbinė galia bei sukimo momentas užtikrina sklandų darbą įvairiose vietovėse ir tinkamą strėlės pakėlimą, pasukimą ir kasimą. Pažangiausia hidraulinio valdymo sistema papildo tikslų ir sklandų strėlės valdymą, tokiu būdu sumažinamas galios sunaudojimas ir sumažėja išlaidos.

Pavyzdžiui, pateikiamas didesnis SK210LC-9 ir SK210NLC-9 modelių efektyvumas palyginus su ankstesnėmis serijomis.

Iškastos žemės kiekis. sunaudojant litrą degalų (m3/l)

4,7 proc. pagerėjimas

H režimas prieš SK200-8 serijos H režimą

5,0 proc. pagerėjimas

S režimas prieš SK200-8 serijos S režimą

17,3 proc. pagerėjimas

ECO režimas prieš SK200-8 serijos ECO režimą


Pailgėjo eksploatavimo laikas.

Kasdienės ir reguliarios priežiūros intervalai gerokai pailgėjo, todėl prastovos laikas sutrumpėjo, patiriama mažiau nuostolių ir pailgėja eksploatavimo laikas. Dauguma kasdienės priežiūros komponentų yra lengvai ir patogiai pasiekiami nuo žemės, dėl to kasdienė priežiūra tapo visiškai nesudėtinga, o hidraulinės alyvos keitimo intervalas pailgėjo iki 5 000 val., hidraulinės alyvos filtro keitimas – iki 1 000 val.

Japoniška įranga patvari.

Geras „Kobelco“ vardas nėra grįstas vien tik naujovėmis, našumu, ekonomiškumu ir operatoriui užtikrinamu patogumo lygiu. Žinomas Japonijos gamintojas puikiai supranta, kad jo įranga turi būti patvari, ir to pavyksta pasiekti dėl aukštos kokybės konstrukcijų, detalių ir apdailos, įranga dengiama ilgaamžiais dažais.

Svarbu saugumas.

Vienu iš svarbiausių išlieka saugumas, kuris užtikrinamas ir dėl sumontuotos galinio vaizdo kameros, kad operatorius galėtų geriau matyti visą vaizdą. Ši elektroninė „trečioji akis“ yra svarbi saugumo aspektu, ekskavatorių naudojant įvairiose vietose, o įrangos priežiūros reikalavimus ir diagnostikos parametrus galima matyti skystųjų kristalų displėjuje.

Puikų matomumą operatoriui užtikrina platus priekinis langas. Į didelę kabiną patogu įlipti ir išlipti. Automatinis oro kondicionavimas ir garso sistema yra tik du iš daugelio reikalavimų, standartiškai įgyvendintų siekiant, kad operatoriui būtu patogu. „Kobelco“ spyruoklinės pakabos technologija kabinoje sumažina vibraciją (50 proc. mažesnė vibracija, lyginant su ankstesniais modeliais) ir triukšmo lygį.

Apie KOBELCO

„Kobelco Construction Machinery Europe B.V.“ priklauso „Kobelco Construction Machinery Co., Ltd. Japan“, parduodančiai ir aptarnaujančiai įvairius 1–85 t vikšrinius ekskavatorius. Pirmieji „Kobelco“ ekskavatoriai buvo pagaminti 1930 m. 2012 m. „Kobelco“ baigė statyti naują ekskavatorių gamyklą Hirosimoje – moderniausią ir produktyviausią pasaulyje, kurios metinė gamybos apimtis – daugiau nei 11 000 vienetų. „Kobelco“ yra trumpo sukimosi spindulio ekskavatoriaus technologijų pradininkė, pasižyminti aukščiausios klasės mažiausiai kuro suvartojančių ekskavatorių gamybos pramonės lyderė. „Kobelco“ per metus gamina apie 30 000 vienetų ekskavatorių.

Apie KONEKESKO LIETUVA

UAB „Konekesko Lietuva“ – lyderės pozicijas, parduodant techniką, užimanti įmonė.

Būdama antrinė tarptautinės ir ilgaamžės Konekesko grupės (Suomija) įmone, UAB „Konekesko Lietuva“ atstovauja patikimiems technikos gamintojams. Bendrovė prekiauja sunkiąja technika: miškų, statybine, komunaline, kelių statybos, sandėliavimo technika ir įranga, žemės ūkio technika ir padargais, visos technikos atsarginėmis dalimis, teikia technikos priežiūros ir remonto paslaugas. Šiuo metu klientų patogumui jau yra 4 pardavimo ir techninio aptarnavimo centrai: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Šiemet bendrovė atidarys penktąjį techninio aptarnavimo centrą Šiauliuose. Jau pradėjo veikti elektroninė atsarginių dalių parduotuvė, leidžianti klientui jam patogiu būdu užsakyti ir efektyviai pristatyti dalis.

UAB „Konekesko Lietuva“ inf. ir iliustr.
Statybunaujienos.lt
Statybinė ir kelių technika, įrankiai

nuotrauka
2022-06-20 06:30
Į krovos pajėgumų didinimą Malkų įlankos terminalas investavo 5 mln. Eur. Į terminalą pristatytas mobilus, elektra varomas hidraulins kranas „Mansinen 300 ER“, kuris šiuo metu yra didžiausias toks Baltijos šalių uostuose. Taip pat baigiamas statyti naujas 3200 kv. m dengtas sandėlis, o iki liepos pa...
nuotrauka
2022-05-09 12:03
Pjovimo bei gręžimo mašinų ir instrumentų rinka Lietuvoje demonstruoja aiškias tendencijas: naudojimo laiką pratęsti restauruojant, susigrąžinti senus, bet pasiteisinusius modelius, benzininius vidaus degimo variklius keisti elektriniais ir ekonomiškais dyzeliniais.
nuotrauka
2022-02-21 11:16
Net viena trečioji Europos Sąjungoje (ES) sunaudojamos energijos atitenka transporto sektoriui. Automobiliai, sunkvežimiai ir autobusai sukuria apie 70 proc. transporto sektoriaus šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio, likusią dalį – aviacija ir laivyba.
nuotrauka
2021-12-09 07:32
STORCH kuria ir gamina aukštos kokybės dažymo įrankius, skirtus profesionaliam naudojimui, jau daugiau nei 120 metų. Ilgametė patirtis reiškia patikimus gaminius.
nuotrauka
2021-09-29 07:16
Vokietijos CEDIMA GmbH jau šimtmetį deimantus „augina“ laboratorijose, kontroliuodama jų stiprumą, išmatavimus ir savybes, kokių reikia gaminant instrumentus ir specialias mašinas, paprastai naudojamas pjauti, gręžti ar atlikti panašius darbus.
nuotrauka
2021-09-22 06:25
Kiekvienas Europos ir Lietuvos keliais riedantis vilkikas jo savininkui yra didžiulė investicija. Visgi kartais vadovaujamasi klaidinga prielaida, jog kol transporto priemonė važiuoja – viskas gerai, ir per mažai dėmesio skiriama reguliariai jos priežiūrai.
nuotrauka
2021-08-30 07:30
Naujieji „Cat“ mini ekskavatorių modeliai 302.7 CR, 303 CR ir 303.5 CR – tai išties unikalios 2,7–3,5 t klasės kasimo mašinos, žymiai našesnės už ankstesnės kartos modelius. Minėti modeliai kuria papildomą pridėtinę vertę verslui – tiesioginę ir netiesioginę.
nuotrauka
2021-07-29 07:41
Statybos verslas sukasi kokybės ir terminų karuselėje, nes šie faktoriai lemia užsakymų portfelį ir pelną. Vienu iš itin svarbių faktorių, kurie gali garantuoti našumą arba lemti nemenkus nuostolius, tampa įrangos, technikos patikimumas. Ką daryti, kad technika taptų efektyvia pagalbininke, o ne gal...
nuotrauka
2021-05-04 07:05
Kad statybinė technika atlieptų konkurencinės rinkos iššūkius, ji turi būti ne tik efektyvi, bet taip pat ir patraukli ja dirbantiems žmonėms, nes visuotinai žinomos problemos dėl darbuotojų trūkumo. Todėl 125 metų patirtis, kurią sukaupė „Doosan Infracore Europe“ – Pietų Korėjos konglomeratui „Doos...
nuotrauka
2021-02-19 07:16
Vilniuje įsikūrusios įmonės „Trantera“ veikla yra susijusi su transporto priemonėmis. Todėl įmonės vadovas Aleksandr Lavrinovič įsitikinęs: verslo sėkmei ypač svarbu, kad mechanizmai ir transporto priemonės būtų ne tik patikimos, efektyvios, bet ir stiprintų įmonės įvaizdį. Neatsitiktinai jau beveik...
nuotrauka
2021-02-15 07:49
Idealu, kad būsimam šaltukui galima būtų pasirengti iš anksto. Tai ypač svarbu vairuotojams, kurie slidžiais keliais išbandomi kiekvieną žiemą, ir kelius prižiūrinčioms tarnyboms, kurios vis kaltinamos, kad „vėl nespėjo pasirengti“.
nuotrauka
2021-02-11 09:28
Esant stipriam snygiui, vis dažniau visuomenėje pasigirsta, kad keliai valomi prastai, labai retai. Tačiau ar žinojote, kad sniego valymo, barstymo eiga ir sparta priklauso nuo kelio ar gatvės reikšmės? Kuo kelias aukštesnės kategorijos, tuo priežiūros darbai vykdomi greičiau, reikalavimai atliekami...
nuotrauka
2020-10-01 08:00
Ekskavatorinis krautuvas – bene populiariausia mašina, atliekant įvairius žemės kasimo, krovimo, pervežimo ir kitus darbus. Ši technika sėkmingai dirba statybose – pirmoji atvyksta, paskutinė išvyksta.
nuotrauka
2020-09-30 09:16
Vienas iš civilizacijos rodiklių – rankų darbo keitimas mašinomis, mechanizmais. Ir ne tik. Pandemija rodo, kad mašinos yra nepakeičiamos mažinant užsikrėtimo koronavirusu grėsmes.
nuotrauka
2020-03-25 08:00
Vilniaus Pilaitės rajone pastatytas automatizuotos įrankių nuomos terminalas. Moduliniame statinyje su 200 užrakinamų dėžių galima nuomotis įrankius visą parą – naudojantis specialia kurts programėle. Išmanus bekontaktis nuomos būdas arti namų pasirodė esąs įžvalgus sprendimas.
nuotrauka
2020-01-28 09:11
Dar 1995 m. Švedijos bendrovė „Husqvarna“ žengė pirmą žingsnį į naują technikos segmentą – pristatė pirmąjį pasaulyje komercinį robotą vejapjovę – „Husqvarna Solar“, robotą vejapjovę su saulės baterijomis. Šis išradimas pradėjo keisti pasaulio požiūrį į vejos priežiūrą ir jį keičia iki šiol. Veją pr...
nuotrauka
2019-08-26 09:38
Nauji „Cat“ mini ekskavatoriai nuo didžiųjų ekskavatorių skiriasi dydžiu ir svoriu, tačiau išmanumu mažai kuo nusileidžia didžiosioms kasimo mašinoms. Tai universali ir nepamainoma smulkioji statybinė technika, kuri dabar dar efektyvesnė, taupesnė ir patogesnė nei bet kada.
nuotrauka
2019-08-14 14:36
Palangos paplūdimiuose triūsia nauja ir moderni smėlio valymo mašina „BeachTech Marina“. Ekonomiškai ir tyliai dirbanti savaeigė technika kol kas neturi analogo Baltijos jūros regione.
nuotrauka
2019-08-09 11:08
Atliekų tvarkymo įmonė „Ekonovus“ pirmoji šalyje pradeda dirbti su dujinėmis šiukšliavežėmis, kurios ne tik mažiau terš orą, bet ir veiks kur kas tyliau nei dyzelinės jų „kolegės“.
nuotrauka
2019-07-10 14:00,      papildyta 2019-07-10 14:57, papildyta nuotraukomis ir video
Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės ženklo mašinos. Renginio organizatorius – UAB „Avesco Lithuania“, oficialus „Cat“ technikos atstovas Lietuvoj...

Statybunaujienos.lt » Statybinė ir kelių technika, įrankiai