2021 balandžio 10 d. šeštadienis, 17:17
Reklama  |  facebook

GEALAN BALTIC palieka ilgametis vadovas

2021-01-29 14:25
PVC langų ir durų profilių gamintojos, Lietuvos ir Vokietijos įmonės GEALAN BALTIC ilgametis vadovas Jaunius Šileikis, kuris įmonei vadovavo 24 metus nuo pat jos įkūrimo pradžios, perduoda įmonės vairą savo suburtai komandai.
nuotrauka
GEALAN BALTIC ilgametis vadovas Jaunius Šileikis. Ryčio Galadausko nuotr.


Minimos įmonės
GEALAN BALTIC, UAB
Jaunius Šileikis geriausius rezultatus savo istorijoje rodančią įmonę palieka aukščiausiame taške nuo jos įsikūrimo ir jungiasi prie akcinės bendrovės „Vilma“ įmonių grupės vadovų komandos bei užims bendrovės „Vilma“ generalinio vadovo Edmundo Pigagos pavaduotojo pareigas.

Bendrovė „Vilma“ specializuojasi elektros instaliacijos, telekomunikacijos tinklų bei specialios automatikos ir mašinų gamybos srityje. Ši bendrovė yra šiaurės Europos regiono lyderė, o pagrindiniai bendrovės produkcijos pirkėjai užsienyje yra Vokietija, Švedija, Didžioji Britanija, o Lietuvoje – „Kesko Senukai Lithuania“, „Ermitažas“ ir kitos mažmeninės prekybos įmonės.

„Gyvenimas nestovi vietoje, šių dienų pasaulyje viskas keičiasi ir tobulėja. Atėjo metas pokyčiams ir mūsų įmonių struktūroje. GEALAN BALTIC išaugo į didelę, inovatyvią, modernią Europos įmonę su 23 ekstruderiais ir daugiau nei 300 liejimo formų, gaminanti PVC profilius ne tik mūsų regionui. Palieku „GEALAN BALTIC“ esant gerai techninei ir ekonominei būklei ir esu tikras, kad naujas vadovas, kuris jau daug metų yra mūsų įmonės dalis, toliau vadovaus vystymo, modernizavimo ir plėtros kryptimi“ , – cituojamas GEALAN BALTIC ilgametis vadovas Jaunius Šileikis.

Dėl stabilių rinkų Baltijos šalyse ir kituose Vakarų Europos regionuose, o taip pat atsidavusių darbuotojų ir lanksčių, novatoriškų sprendimų GEALAN sėkmingai išgyveno neramius 2020 metus. GEALAN ir toliau sieks išlaikyti inovatyviausio profilių sistemų gamintojo vardą, diegiant naujoves, naudojant modernius ir efektyvius sprendimus - taip drąsiai ir optimistiškai į ateitį žvelgia GEALAN BALTIC motininės Vokietijos bendrovės GEALAN Fenster-Systeme Gmbh vadovai Ivica Maurović ir Tino Albert.

„Labai dėkojame Jauniui Šileikiui, kuris atliko puikų darbą ir pastatė GEALAN BALTIC ant tvirtų pamatų. Jaunius ne tik yra puikus lyderis, bet ir labai ilgai buvo mūsų GEALAN šeimos narys. Linkime jam viso ko geriausio jo naujoje veikloje“, – įmonės pranešime cituojamas Ivica Maurović, GEALAN Fenster-Systeme GmbH generalinis direktorius.

Pasak GEALAN Fenster-Systeme GmbH techninio ir finansų direktoriaus Tino Albert, Jaunius Šileikis savo įpėdiniui ir komandai perdavė puikiai veikiančią įmonę.

Vadovavimą GEALAN BALTIC perima Rytis Šmerauskas

Naujuoju „GEALAN BALTIC“ vadovu tampa Rytis Šmerauskas, kuris 11 metų sėkmingai vadovavo bendrovės komercijos skyriui. Jam ir toliau talkins ilgametė direktoriaus pavaduotoja Inga Valainytė.

Nuotraukoje – 
naujasis GEALAN BALTIC
vadovas Rytis Šmerauskas ir
pavaduotoja Inga Valainytė

„Langų gamybos sektoriuje dirbu jau 25-rius metus, iš kurių 11 metų GEALAN BALTIC. Tad kiekvienas įmonės kampelis man yra pažįstamas ir savas, o čia dirbantys žmonės jau tapo antrąja šeima. Tikiuosi, kad mano sukaupta patirtis, įmonės pažinimas, kartu su čia dirbančiais žmonėmis padės GEALAN BALTIC ir toliau sparčiai augti bei pasiekti naujų aukštumų“, – cituojamas naujasis „GEALAN BALTIC“ direktorius Rytis Šmerauskas.

GEALAN BALTIC pardavimų komanda stiprinama nauju nariu – prie bendrovės jungiasi Paulius Aleksejevas, kuris nuo šiol vadovaus komercijos skyriui.

Pardavimų skyriui toliau vadovaus Rimgaudas Kruša, pirkimų skyriui – Darius Macevičius. Marketingo skyriui vadovaus Aleksandras Kučinskis, kuris nuo šiol bus atsakingas ir už produktų vystymą. Giedrius Mastavičius vadovaus naujai sukurtam architektų ir techninio palaikymo skyriui, Laimonas Zmejauskas – kokybės ir langų gamybos technologijų skyriui, o Mindaugas Jonušas toliau užims gamybos skyriaus vadovo pareigas.

Augimo tendencija

Kaip buvo skelbta anksčiau, GEALAN BALTIC rengiasi plėtrai, nes auga motininės „Gealan Fenster-Systeme Gmbh“ užsakymai ir gamybos poreikiai, bei įmonės turimų Baltijos šalių klientų, kurie savo produkciją eksportuoja į Vakarų Europą ir JAV, užsakymai. Be to, kasmet atsiranda naujų klientų, daugiausia iš Baltijos šalių, o tai irgi skatina didinti gamybą.

Gamybai plėsti ir atnaujinti GEALAN BALTIC kasmet investuoja nuo 1 iki 1,5 mln. Eur. 2021 metais planuojamas iki 10% augimas, o taip pat planuojama priimti papildomai 10-12 naujų darbuotojų. Šiuo metu bendrovėje dirba 150 žmonių. GEALAN BALTIC pardavimai Lietuvoje išaugo daugiau nei 25%, kai visos pardavimų pajamos nuo 25 mln. Eur 2019 metais paaugo iki 27,6 mln. Eur 2020 metais.
Statybunaujienos.lt
Žymės  Karjera, Vadovai
Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2021-04-07 12:20
Centrinio Vilniaus verslo kvartalo, įsikūrusio Konstitucijos pr. ir jo prieigose, ribos toliau plečiamos į rytinę prospekto pusę, formuojant urbanistinę kalvą Kalvarijų gatvės link. Šioje prestižinėje verslo zonoje įsikūrusiuose moderniuose verslo centruose vakansija siekia tik 5,1 proc., o senesni ...
nuotrauka
2021-04-02 07:37
Individualaus namo statyba neretai siejama su ilgai trunkančiais procesais, varginančiomis statybininkų, sunkiasvorės technikos ar medžiagų paieškomis. Šie ir kiti papildomi rūpesčiai ne vieną atbaido nuo svajonės pasistatyti trokštamus namus. Vis dėlto statybos gali būti ne tik kokybiškos, bet ir g...
nuotrauka
2021-03-31 14:05
Visorių informacinių technologijų parke pradedamos naujo mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) centro statybos. Pirmąjį iš trijų numatomų centrų už 8,5 mln. Eur statys „Naresta“.
nuotrauka
2021-03-31 09:12
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Bolds Property Partners“ pradeda 4300 kv. m naujo verslo parko statybas sostinės Ukmergės ir Mykolo Lietuvio gatvių sankryžoje prie sankirtos su Vakariniu aplinkkeliu – Vilniaus miesto savivaldybė projektui suteikė statybos leidimą.
nuotrauka
2021-03-30 11:34
Viena didžiausių JAV medicinos technologijų bendrovė „Dexcom“ išsinuomojo biurą verslo kvartale „Business Stadium“. Sostinėje, Rinktinės gatvėje statomame verslo centre bendrovė nuomosis daugiau nei trečdalį pastato – 6 tūkst. kv. m ploto.
nuotrauka
2021-03-29 11:56
Į naują plėtros etapą įžengusi SBA keičia savo ir grupės įmonių pavadinimus, atnaujina prekės ženklus, misiją bei vizualinį identitetą. Pokyčiais, kurie daromi konsultuojantis su pasaulinių prekių ženklų kūrėjais, toliau stiprinamas grupės vertybinis integralumas, ryškinama kryptis į globalias rinka...
nuotrauka
2021-03-29 11:14
Tarptautinį prekybos centro „Europa“ architektų konkursą, skirtą atrinkti partnerius rekonstrukcijai, laimėjo Suomijos architektūros ir interjero studija „Bolder Development Oy“. Pagrindinė architektų ir interjero dizainerių užduotis – funkcionalus išplanavimas, naujos, kasdieniams poreikiams pritai...
nuotrauka
2021-03-29 08:37
Fondų valdymo įmonės UAB „Eika Asset Management“ (EAM) valdomas nekilnojamojo turto fondas UAB „Eika Real Estate Fund“ (EREF) užbaigė sandorį su „Moller Real Estate Baltic AS“, pagal kurį įsigijo „Audi“ ir „Volkswagen“ atstovybių pastatus Vilniuje.
nuotrauka
2021-03-26 10:32
Kauno IX forto memorialiniame komplekse veikiančiame istorijos muziejuje laukiama reikšmingų pokyčių.
nuotrauka
2021-03-24 16:12
Rinkoje jau yra nemažai efektyvių hidroizoliavimo sprendimų. Todėl pranašumą suteikia nebe vien efektyvi, bet ir paprastai naudojama, greitai veikianti, pageidautina ir taupios išeigos medžiaga. Visos šios savybės būdingos naujos kartos SCHOMBURG GmbH hidroizoliavimo priemonei AQUAFIN-RB400.
nuotrauka
2021-03-24 13:27
Važiuojant pro Elektrėnus jau galima pastebėti, kad pastarosiomis dienomis ėmė trumpėti vienas iš dviejų nebenaudojamų Lietuvos elektrinės kaminų. Šių 250 ir 150 m aukščio kaminų ardymo projektas yra išskirtinis regione, kadangi tokio aukščio konstrukcijų demontavimas nei Lietuvoje, nei Baltijos šal...
nuotrauka
2021-03-23 11:09
VĮ Lietuvos oro uostai ir statybų bendrovė „Mitnija“ sutarė nutraukti rangos sutartį dėl naujo Vilniaus oro uosto keleivių išvykimo terminalo statybos. Toks sprendimas priimtas dėl to, kad pandemijos sukelti finansiniai iššūkiai aviacijos sektoriui apsunkino projekto finansavimo paieškas ir neleido ...
nuotrauka
2021-03-22 16:18
Gavusi lėšų iš struktūrinių fondų, Varėnos rajono savivaldybės administracija ketina įgyvendinti avarinės būklės pastato – Merkinėje (Varėnos rajone) stovinčio vadinamojo Vazos namo – tvarkybos, kapitalinio remonto ir pritaikymo Merkinės krašto muziejaus kultūrinėms veikloms projektą.
nuotrauka
2021-03-18 14:53
Vilniuje, T. Ševčenkos g. 13 įkasta kapsulė, kuri žymi naujojo LR Vadovybės apsaugos tarnybos (VAT) biuro pastato rekonstrukciją. 1972 m. statytas pastatas bus iš esmės atnaujintas, paverčiant jį šiuolaikiniu biuru ir pritaikant prie specifinių VAT darbuotojų poreikių.
nuotrauka
2021-03-18 07:18
Šiuo metu Lietuvoje yra eksploatuojama maždaug 4000 tiltų ir viadukų, kurių bendras ilgis siekia apie 93 km. Didžioji dauguma jų jungia automobilinius kelius ir tik maždaug 14% tiltų yra pastatytų geležinkelio transportui. Gelžbetonio tiltai sudaro maždaug 95% visų Lietuvos tiltų.
nuotrauka
2021-03-17 08:50
Atlikti buvusios Šilinės smuklės, esančios Jurbarko rajone, Skirsnemunės seniūnijoje, stogo dangos tvarkybos (remonto) darbai. Vasario mėnesį Kultūros paveldo departamento (KPD) paskirta Tvarkybos darbų priėmimo komisija priėmė šiuos darbus.
nuotrauka
2021-03-16 13:31
Šventosios jūrų uosto atstatymo darbams uždegta žalia šviesa – kovo 16 d. pasirašyta žvejybos infrastruktūros sukūrimo rangos darbų sutartis.
nuotrauka
2021-03-12 14:20
50-ies metų veiklos jubiliejų švenčiantys Kauno menininkų namai (KMN) gimtadienį pasitiks atsinaujinę. Kovą pradedami pastato fasado tvarkybos darbai, planuojami atlikti per ateinančius 8 mėnesius.
nuotrauka
2021-03-10 15:09
Viena didžiausių kelių tiesimo bendrovių Lietuvoje AB „Panevėžio keliai“ priėmė sprendimą nebetęsti veiklos Švedijos rinkoje ir uždaryti čia veikusią antrinę įmonę „PK Road AB“.
nuotrauka
2021-03-09 10:27
Registrų centro įgyvendinamas naujojo biuro su duomenų centru įrengimo projektas sparčiai juda į priekį – šią savaitę pradėti administracinio pastato, esančio Studentų g., Vilniuje, projektavimo darbai, kuriuos užbaigus bus skelbiamas rangos darbų konkursas. Numatoma, kad administracinis pastatas su...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos