2019 rugsėjo 21 d. šeštadienis, 0:03
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Su CAT patogesnis darbas ir buitis

2019-04-18 10:00
Darbo įrankis turi būti malonus akiai ir rankai, patogus paimti, galintis efektyvinti darbą ir ilgai patikimai tarnauti. Šiuolaikinės technologijos, medžiagos ir gamintojų ambicingumas sudaro galimybę įgyvendinti visus šiuos vartotojo poreikius ir lūkesčius. Daugiau kaip 90 metų rinkoje veikianti „Caterpillar Inc.“ naudojasi pažangiausiomis inovacijomis, pasaulinio lygio žiniomis ir moksliniais tyrimais. Todėl „Caterpillar“ yra pasaulyje pirmaujanti statybos ir kalnakasybos įrangos įmonė, kurios gaminiai tenkina tiek profesionalų, tiek namų ūkio poreikius.
nuotrauka
„Caterpillar“ yra pasaulyje pirmaujanti statybos ir kalnakasybos įrangos įmonė, kurios gaminiai tenkina tiek profesionalų, tiek namų ūkio poreikius. CAT iliustr.


Minimos įmonės
Ilprimo, UAB

LED prožektoriai – be kompromisų kokybei

CAT LED prožektoriai yra aukščiausios kokybės apšvietimo gaminiai, pasižymintys naujausiomis technologijomis ir atitinkantys aukščiausius profesinius standartus. Visi „Caterpillar“ apšvietimo įrenginiai pasižymi naujausiomis LED technologijomis ir pramoninės kokybės medžiagomis. Kuriant šiuos prožektorius, išlaikyti svarbiausi dėmenys – patvarus, patikimas, ilgaamžis. 

CAT prožektoriuose naudojamos aukščiausios kokybės CREE LED technologijos. Profesionaliam naudojimui svarbu, kad ši CREE LED technologija leidžia dirbti šviesoje, kuri nekeičia spalvų, atspalvių. Tai yra itin svarbu tinkuotojams, dažytojams arba net dirbantiems ūkyje, nes pašaruose leis pamatyti pelėsį, kuris tiesiog dingsta esant prastam apšvietimui.

CAT prožektoriai yra atsparūs smūgiams, nebijo lietaus, nieko nenutiks, jeigu jie įkris į balą. Juos malonu laikyti rankose. Priklausomai nuo paskirties, poreikių, prožektoriai gali būti stacionarūs arba įkraunami, veikti su įprastais elementais. Visi įkraunami prožektoriai turi mobiliojo telefono įkrovimo funkciją POWERBANK.

Prožektoriai gali būti dideli, kokių reikia apšviesti teritorijai, ir visai maži, nešiojami kišenėje. CAT prožektoriai yra universalūs ir tvirtinimo prasme – juos galima tvirtinti ant galvos, kišenės ar kuprinės, pasinaudojus magnetu – prie metalinių paviršių ar tiesiog pastatyti. 

Prožektorių korpusas sukurtas iš aukščiausios kokybės plastiko, gumos arba aliuminio. Tad prožektoriai yra stabilūs, lengvi, neslidūs, estetiško dizaino. CAT gamina ir itin atsparius LED prožektorius, kuriuos be jokios žalos galima numesti ant žemės. Profesionalius ir mėgėjų prožektorius skiria tik medžiagos ir patvarumas. Be kompromisų kokybei.
CAT produktų krepšelį taip pat sudaro ir darbo saugos priemonės: darbo rūbai, pirštinės, akiniai, šalmai, įvairūs aksesuarai – laikrodžiai, kuprinės, lagaminai, kurie atitinka gamintojo deklaruojamas vertybes, t. y. patogus naudojimas, patikimumas, idealiai tinka pagal paskirtį, yra ilgaamžiai.

Naujausi CAT darbo įrankiai – efektyvu ir patogu

Darbo įrankis turi tiksliai atitikti poreikius, todėl CAT gamina profesionalams (tai CAT K serija) ir namų ūkiams (CAT J serija) skirtus gaminius

Profesionali serija skiriasi medžiagomis, iš kurių pagaminti įrankiai. CAT K serijos gaminiams naudojamas patentuotas stiklo pluošto audinys, sustiprintas pagal specialią CAT technologiją. Todėl šios serijos kastuvai yra pripažinti kaip tvirčiausi pasaulyje – žmogui neįmanoma jo nulaužti. Tokiam kastuvui, kaip ir kitiems profesionaliems CAT K serijos darbo įrankiams, suteikiama viso gyvenimo garantija.
Kuriant profesionalią liniją, įvertinta aplinkybė, kad įrankiai naudojami platesnei darbų sričiai, naudojami dažnai, todėl pagaminti iš karinės klasės plieno, su itin tvirta e-glass stiklo puošto rankena.

Namų ūkiams skirtos CAT J serijos įrankiai sukurti galvojant apie patogų ir malonų darbą su patvariu įrankiu. Šioje serijoje taip pat išlaikyta prekės ženklo filosofija: įrankis turi būti patikimas, patogus ir ilgaamžis, todėl naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, inovatyvios technologijos, atsisakant perteklinių mėgėjų poreikiams technologijų. Žmogus buityje nenaudoja įrankio kasdien, tad jam siūlomas patikimas produktas už prieinamą kainą.

Įrankiai pagaminti pagal universalaus dizaino principus, t. y. tokie, kad juos naudoti būtų patogu visiems: inovatyvi, neslystanti, tiesios arba D formos rankena pritaikyta patogiam naudojimui. E-glass stiklo puošto audinys pripažintas tvirčiausia medžiaga, tvirtesne už metalą, bet yra lengvesnė, todėl įrankiai sukurti išlaikant svorio ir tvirtumo balansą. 

Grūdintas karinės klasės plienas CAT įrankius daro praktiškai nesulaužomus. Dažniausiai kasimo įrankiai gaminami geležtes privirinant prie koto, per suvirinimo siūles įrankiai dažniausiai ir lūžta. CAT įrankiai tokių siūlių neturi, yra vientisi, todėl jie patvarūs ir patogūs vartotojui.

Profesionalūs CAT karučiai – pirmieji pasaulyje, kurių krovumas – net iki pusės tonos, tad padeda taupyti darbo laiką. Plati karučio rato padanga su traktoriaus protektoriumi saugo nuo klimpimo į gruntą, yra gerai išbalansuota ir beorė, todėl negriūva ir yra tinkamo kietumo. Sukimosi mechanizme naudojami du profesionalūs tepami guoliai, kad sukantis būtų kuo mažesnis pasipriešinimas ir kad karutį būtų stumti kuo lengviau. Karutis turi dviejų pozicijų rankenas – vežti ir versti, kad žmogus galėtų efektyviausiai panaudoti jėgą. Priekyje įrengtas stabdys, kad verčiant krovinį, karutis nevažiuotų. Talpa – plieninė arba kieto plastiko – pagal poreikius ir naudojimą. Pvz., karučiai su plastikinėmis talpomis naudojami žirgynuose, nes tokia talpa nekelia triukšmo, nebaido gyvūnų.

APIE CAT

●CAT prekės ženklas net 17 metų iš eilės yra tarp 100 geriausių prekės ženklų visame pasaulyje pagal „Interbrand“.
●CATERPILLAR yra 28-oje vietoje pasaulyje tarp kompanijų, kuriomis labiausiai žavimasi (pagal „Fortune“).
●CAT yra vertingiausių pasaulio prekės ženklų sąrašo 57-oje vietoje (pagal „Forbes“).

Firminė CAT e-parduotuvė Lietuvoje www.catpower.pro 

CAT iliustr. 

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Prekių ir paslaugų katalogas

nuotrauka
2019-09-12 11:48
„UTHERM premium“ plokštės pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis, yra perpus plonesnės negu mineralinės vatos ar EPS sluoksnis. Tokiu būdu taupoma erdvė. Šios plokštės lengvos ir lengvai montuojamos.
nuotrauka
2019-08-17 09:02
Artėjant šildymo sezonui, imame sukti galvą, kaip sutaupyti pinigų, neprarandant komfortiškų gyvenimo sąlygų. Pirmasis žingsnis – pradėti nuo savo įpročių ir namuose naudojamų technologijų. Vienos šių technologijų – vandens maišytuvai ir dušas, tai yra priemonės, kurias naudojame kiekvieną dieną ir ...
nuotrauka
2019-07-30 10:06
Chaotiška miestų plėtra turi neigiamos įtakos natūralioms ekosistemoms. Integruotas požiūris į urbanizaciją, saugant gamtinius išteklius, skatina investuoti į ekosistemų atkūrimą, taip padeda padidinti miestų atsparumą gamtinėms nelaimėms, mažinti oro taršą ir kitą miestų neigiamą poveikį aplinkai b...
nuotrauka
2019-07-19 13:00
Praėjusiais metais apgyvendinimo įstaigos sulaukė 11 proc. daugiau turistų. Skaičiuojama, kad poilsiautojų skaičius sparčiausiai auga kurortuose – greičiau nei didmiesčiuose. Per pastaruosius 3 metus turistų skaičius kurortiniuose miestuose išaugo beveik dvigubai – 45 proc., rodo NT konsultacijų ben...
nuotrauka
2019-07-10 14:00,      papildyta 2019-07-10 14:57, papildyta nuotraukomis ir video
Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės ženklo mašinos. Renginio organizatorius – UAB „Avesco Lithuania“, oficialus „Cat“ technikos atstovas Lietuvoj...
nuotrauka
2019-07-05 07:50
Kaip padaryti daugiau mažesnėmis laiko ir lėšų sąnaudomis? Tai nuolatinis statybų iššūkis, kylantis ne tik statybininkams. Už hidroizoliavimą (sandarinimą) atsakingi rangovai taip pat ieško naujų būdų maksimaliai padidinti darbo našumą ir sutrumpinti statybos aikštelėse praleistą laiką.
nuotrauka
2019-05-22 07:30
Jei prieš daugelį metų mūsų tėvų ar senelių namuose esančios palėpės buvo skirtos sandėliavimui, nereikalingiems daiktams ar instrumentams susidėti, tai šiais laikais ši patalpa įgavo visai kitokią paskirtį. Palėpės tapo madingomis, o jų poreikis ir toliau pastebimai didėja. Tačiau reikia žinoti, ka...
nuotrauka
2019-05-20 11:47
Danų įmonė JKF POLSKA jau daugiau nei 60 metų nuosekliai didina savo indėlį į geresnės aplinkos kūrimą visame pasaulyje. Iš galvanizuoto metalo lakštų ir nerūdijančio plieno filtrus, separatorius, pneumotransporto ortakius bei vakuuminio ištraukimo sistemas gaminanti bendrovė savo produktus pristato...
nuotrauka
2019-05-14 10:02
Belgų prekinio ženklo „Ciranova“ produktai medienos paviršių apdailai ir priežiūrai gaminami jau 89-erius metus. Lauko ir vidaus mediniams paviršiams skirti produktai į Lietuvą pradėti tiekti prieš porą metų. Šių metų pavasarį pristatytas atnaujintas šio prekinio ženklo produktas „HARDWAXOIL TITAN“.
nuotrauka
2019-05-07 08:53,      papildyta 2019-05-07 08:54, Atnaujinta informacija
Langas yra viena esminių pastato dalių ir labai svarbi žmogaus gyvenimo bei darbo dalis. Langas – tai ne tik gera garso ir šilumos izoliacija, bet ir šviesa, atsiveriantis vaizdas, o visa tai lemia žmogaus nuotaiką, darbingumą, geras emocijas, net sveikatą. Logiška, kad žmogus nori kuo platesnio vai...
nuotrauka
2019-01-16 07:35
Pramonės plėtra, miestų augimas ir gyventojų tankumo didėjimas ne tik liudija žmonijos pažangą, bet ir kelia nemažai iššūkių. Viena iš nepageidaujamų žmogaus veiklos pasekmių – tarša kvapais. Deja, dauguma kvapų šalinimo ar dezinfekcijos sprendimų ne tik daug kainuoja, bet daro žalą aplinkai. UAB „A...
nuotrauka
2019-01-03 07:35
Kai kalbama apie pastatų statybą, apie patogų kasdienį jų naudojimą, saugumą, apie interjerą ir eksterjerą, reikia prisiminti liaudies išmintį: „ir nedidelis akmuo gali išversti didelį vežimą“. Šį posakį kuo geriausiai iliustruoja kojų valymo grotelės.
nuotrauka
2018-10-22 17:16
RAVAK – čekų įmonė, įkurta 1991 metais, – yra viena iš didžiausių vonios kambario įrangos gamintojų Centrinėje ir Rytų Europoje. UAB „Ravak Baltic“ – įmonė, kuri RAVAK prekės ženklui Lietuvoje atstovauja nuo 2000-ųjų.
nuotrauka
2018-10-17 15:56
Lietuvą ištiko paradoksas. Modernizuoti daugiabučiai namai tapo kur kas šiltesni, sąskaitos už šildymą sumažėjo, tačiau butuose tapo drėgna, ėmė veistis pelėsis. Modernizavimas, turėjęs suteikti komfortiškas gyvenimo sąlygas, iš tiesų sukūrė naujų problemų.
nuotrauka
2018-10-17 07:30
Tyrimai rodo, kad žmonės iki 90 proc. laiko praleidžia uždarose patalpose, tad nenuostabu, kad šviežio, vėsaus oro poreikis ir efektyvus technologijų bei gamtos resursų panaudojimas tampa vis aktualesnis. Sveikas patalpų mikroklimatas leidžia žmonėms geriau jaustis ir produktyviau dirbti bet kuriuo ...
nuotrauka
2018-10-09 07:35
Bendrovė „Saint-Gobain statybos gaminiai“ Lietuvoje jungia Lietuvos statybos rinkai gerai žinomus produktus. „FIBO“, „GYPROC“, „RIGIPS“, „ISOVER“, „WEBER“, „ECOPHON“ – statybų profesionalams puikiai žinomi prekiniai ženklai. Pastaraisiais metais įmonė rinkai pristatė keletą naujų gaminių, kurie page...
nuotrauka
2018-10-08 15:05
UAB „Kauno šilas“ – pirmasis Lietuvos polistireninio putplasčio gamintojas. Bendrovė nebijo naujovių ir inovacijų – kartu su kompanija „Basf“ pirmoji Lietuvoje pirkėjams pasiūlė ir „Neoporą“ – pilkąjį polistireninį putplastį. Ši medžiaga turi puikias izoliacines savybes – tai Lietuvoje tampa vis akt...
nuotrauka
2018-09-24 15:13,      papildyta 2018-09-25 08:30, Papildyta nuotraukomis
45, 25 ir 15 proc. Tai yra trys skaitmenys, kuriems neliko abejingi Žemaitijos verslininkai, dalyvavę naujos kartos „Caterpillar“ mašinų – 20 tonų klasės ekskavatorių „Cat“ 320 GC, 320 ir 323 – pristatyme Palangoje. „Dirbant su tokia technika, darbo našumas...
nuotrauka
2018-09-21 09:27
Profesinę statybininkų šventę įmonė „PP Baltic“ pasitiko džiugiomis nuotaikomis. „Viskas juda pirmyn, per trumpą laiką mums sėkmingai pavyko rinkai pasiūlyti naują produktą, užsakovai, projektuotojai, inžinieriai tampa atviresni naujovėms, ryžtasi naujiems iššūkiams“, – sako įmonės vadovas Andrius K...
nuotrauka
2018-09-20 07:30
Statybos sektoriaus statistika rodo, kad nemažai statybos projektų įgyvendinama viršijant biudžetą. Tai paplitęs „negalavimas“. „Bauwise“ internetinės finansų kontrolės sistemos naudotojai yra jūsų kolegos iš statybų sektoriaus ir jie šiuo metu iš viso valdo beveik 600 milijonų projektų portfelį. Ši...

Statybunaujienos.lt » Prekių ir paslaugų katalogas

nuotrauka

„UTHERM premium“ – pagerinto šilumos laidumo PIR plokštės

„UTHERM premium“ plokštės pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis, yra perpus plonesnės negu mineralinės vatos ar EPS sluoksnis. Tokiu būdu taupoma erdvė. Šios plokštės lengvos ir lengvai m...
nuotrauka

Naujos CAT® technikos paklausa Baltijos šalyse didėja

Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės...