2020 gegužės 26 d. antradienis, 16:29
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Su CAT patogesnis darbas ir buitis

2019-04-18 10:00
Darbo įrankis turi būti malonus akiai ir rankai, patogus paimti, galintis efektyvinti darbą ir ilgai patikimai tarnauti. Šiuolaikinės technologijos, medžiagos ir gamintojų ambicingumas sudaro galimybę įgyvendinti visus šiuos vartotojo poreikius ir lūkesčius. Daugiau kaip 90 metų rinkoje veikianti „Caterpillar Inc.“ naudojasi pažangiausiomis inovacijomis, pasaulinio lygio žiniomis ir moksliniais tyrimais. Todėl „Caterpillar“ yra pasaulyje pirmaujanti statybos ir kalnakasybos įrangos įmonė, kurios gaminiai tenkina tiek profesionalų, tiek namų ūkio poreikius.
nuotrauka
„Caterpillar“ yra pasaulyje pirmaujanti statybos ir kalnakasybos įrangos įmonė, kurios gaminiai tenkina tiek profesionalų, tiek namų ūkio poreikius. CAT iliustr.


Minimos įmonės
Ilprimo, UAB

LED prožektoriai – be kompromisų kokybei

CAT LED prožektoriai yra aukščiausios kokybės apšvietimo gaminiai, pasižymintys naujausiomis technologijomis ir atitinkantys aukščiausius profesinius standartus. Visi „Caterpillar“ apšvietimo įrenginiai pasižymi naujausiomis LED technologijomis ir pramoninės kokybės medžiagomis. Kuriant šiuos prožektorius, išlaikyti svarbiausi dėmenys – patvarus, patikimas, ilgaamžis. 

CAT prožektoriuose naudojamos aukščiausios kokybės CREE LED technologijos. Profesionaliam naudojimui svarbu, kad ši CREE LED technologija leidžia dirbti šviesoje, kuri nekeičia spalvų, atspalvių. Tai yra itin svarbu tinkuotojams, dažytojams arba net dirbantiems ūkyje, nes pašaruose leis pamatyti pelėsį, kuris tiesiog dingsta esant prastam apšvietimui.

CAT prožektoriai yra atsparūs smūgiams, nebijo lietaus, nieko nenutiks, jeigu jie įkris į balą. Juos malonu laikyti rankose. Priklausomai nuo paskirties, poreikių, prožektoriai gali būti stacionarūs arba įkraunami, veikti su įprastais elementais. Visi įkraunami prožektoriai turi mobiliojo telefono įkrovimo funkciją POWERBANK.

Prožektoriai gali būti dideli, kokių reikia apšviesti teritorijai, ir visai maži, nešiojami kišenėje. CAT prožektoriai yra universalūs ir tvirtinimo prasme – juos galima tvirtinti ant galvos, kišenės ar kuprinės, pasinaudojus magnetu – prie metalinių paviršių ar tiesiog pastatyti. 

Prožektorių korpusas sukurtas iš aukščiausios kokybės plastiko, gumos arba aliuminio. Tad prožektoriai yra stabilūs, lengvi, neslidūs, estetiško dizaino. CAT gamina ir itin atsparius LED prožektorius, kuriuos be jokios žalos galima numesti ant žemės. Profesionalius ir mėgėjų prožektorius skiria tik medžiagos ir patvarumas. Be kompromisų kokybei.
CAT produktų krepšelį taip pat sudaro ir darbo saugos priemonės: darbo rūbai, pirštinės, akiniai, šalmai, įvairūs aksesuarai – laikrodžiai, kuprinės, lagaminai, kurie atitinka gamintojo deklaruojamas vertybes, t. y. patogus naudojimas, patikimumas, idealiai tinka pagal paskirtį, yra ilgaamžiai.

Naujausi CAT darbo įrankiai – efektyvu ir patogu

Darbo įrankis turi tiksliai atitikti poreikius, todėl CAT gamina profesionalams (tai CAT K serija) ir namų ūkiams (CAT J serija) skirtus gaminius

Profesionali serija skiriasi medžiagomis, iš kurių pagaminti įrankiai. CAT K serijos gaminiams naudojamas patentuotas stiklo pluošto audinys, sustiprintas pagal specialią CAT technologiją. Todėl šios serijos kastuvai yra pripažinti kaip tvirčiausi pasaulyje – žmogui neįmanoma jo nulaužti. Tokiam kastuvui, kaip ir kitiems profesionaliems CAT K serijos darbo įrankiams, suteikiama viso gyvenimo garantija.
Kuriant profesionalią liniją, įvertinta aplinkybė, kad įrankiai naudojami platesnei darbų sričiai, naudojami dažnai, todėl pagaminti iš karinės klasės plieno, su itin tvirta e-glass stiklo puošto rankena.

Namų ūkiams skirtos CAT J serijos įrankiai sukurti galvojant apie patogų ir malonų darbą su patvariu įrankiu. Šioje serijoje taip pat išlaikyta prekės ženklo filosofija: įrankis turi būti patikimas, patogus ir ilgaamžis, todėl naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, inovatyvios technologijos, atsisakant perteklinių mėgėjų poreikiams technologijų. Žmogus buityje nenaudoja įrankio kasdien, tad jam siūlomas patikimas produktas už prieinamą kainą.

Įrankiai pagaminti pagal universalaus dizaino principus, t. y. tokie, kad juos naudoti būtų patogu visiems: inovatyvi, neslystanti, tiesios arba D formos rankena pritaikyta patogiam naudojimui. E-glass stiklo puošto audinys pripažintas tvirčiausia medžiaga, tvirtesne už metalą, bet yra lengvesnė, todėl įrankiai sukurti išlaikant svorio ir tvirtumo balansą. 

Grūdintas karinės klasės plienas CAT įrankius daro praktiškai nesulaužomus. Dažniausiai kasimo įrankiai gaminami geležtes privirinant prie koto, per suvirinimo siūles įrankiai dažniausiai ir lūžta. CAT įrankiai tokių siūlių neturi, yra vientisi, todėl jie patvarūs ir patogūs vartotojui.

Profesionalūs CAT karučiai – pirmieji pasaulyje, kurių krovumas – net iki pusės tonos, tad padeda taupyti darbo laiką. Plati karučio rato padanga su traktoriaus protektoriumi saugo nuo klimpimo į gruntą, yra gerai išbalansuota ir beorė, todėl negriūva ir yra tinkamo kietumo. Sukimosi mechanizme naudojami du profesionalūs tepami guoliai, kad sukantis būtų kuo mažesnis pasipriešinimas ir kad karutį būtų stumti kuo lengviau. Karutis turi dviejų pozicijų rankenas – vežti ir versti, kad žmogus galėtų efektyviausiai panaudoti jėgą. Priekyje įrengtas stabdys, kad verčiant krovinį, karutis nevažiuotų. Talpa – plieninė arba kieto plastiko – pagal poreikius ir naudojimą. Pvz., karučiai su plastikinėmis talpomis naudojami žirgynuose, nes tokia talpa nekelia triukšmo, nebaido gyvūnų.

APIE CAT

●CAT prekės ženklas net 17 metų iš eilės yra tarp 100 geriausių prekės ženklų visame pasaulyje pagal „Interbrand“.
●CATERPILLAR yra 28-oje vietoje pasaulyje tarp kompanijų, kuriomis labiausiai žavimasi (pagal „Fortune“).
●CAT yra vertingiausių pasaulio prekės ženklų sąrašo 57-oje vietoje (pagal „Forbes“).

Firminė CAT e-parduotuvė Lietuvoje www.catpower.pro 

CAT iliustr. 

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2020-05-25 13:40
Įgyvendinant „Rail Baltica“ projektą, Kauno geležinkelio mazgo rangovai susidūrė su nenumatytomis aplinkybėmis. Atliekant žemė kasimo darbus ties Palemonu aptiktas sovietmečio palikimas – didelis užteršto grunto kiekis naftos produktais.
nuotrauka
2020-05-25 08:41
SEB bankas susitarė su įmonių grupe EIKA dėl finansavimo pratęsimo grupės valdomiems EIKA Verslo Centrui (toliau EVC) ir prekybos centrui „Pupa“. Paskola pratęsiama trejiems metams.
nuotrauka
2020-05-25 08:15
Valstybės nekilnojamąjį turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas įgyvendina tris didelės vertės projektus, taikant informacinį modeliavimą (angl. Building Information Modeling, BIM). Vyriausybei patvirtinus siūlymą nuo kitų metų didelės vertės viešojo sektoriaus proje...
nuotrauka
2020-05-22 08:26
Europos Sąjunga iškėlė tikslą iki 2050 metų pereiti prie klimatui neutralaus ekonomikos modelio. „Prie šio perėjimo prisidės visi ekonomikos sektoriai, tad kaip niekad svarbu užtikrinti darnų jų vystymą, tarpusavio integraciją ir koordinuotą valdymą. Dujų, šilumos, elektros, transporto, pramonės, mi...
nuotrauka
2020-05-19 13:58
Šiuo metu baigiamai statyti Vilniaus kogeneracinei jėgainei (VKJ) Aplinkos apsaugos agentūra (Agentūra) išdavė Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (TIPK) leidimą. Tai vienas svarbiausių leidimų numatomoje įmonės veikloje.
nuotrauka
2020-05-19 09:57
Šalies studentams nuolat besiskundžiant atgyvenusiu universitetiniu būstu bei požiūriu į jį, KTU užsibrėžė per penkerius metus modernizuoti 5 iš 12 turimų bendrabučių. Pirmasis naujam gyvenimui bus prikeltas Kaune, Gričiupio g. 13, stovintis dvylikaaukštis.
nuotrauka
2020-05-15 15:00
Trakų Vokės dvaro šeimininkams karantino apribojimai sukūrė ir galimybių – šiuo laikotarpiu, kuomet nevyksta renginiai, intensyviau imtasi anksčiau pradėtų dvaro ir jo aplinkos tvarkymo darbų – restauruojami rūmai, daug dėmesio sulaukė ir parkas, čia esančios senosios alėjos, kurios gaivinamos nauja...
nuotrauka
2020-05-12 13:13
Energetikos ministerija pateikė derinti suinteresuotoms pusėms Vyriausybės nutarimo projektą dėl vietų Baltijos jūroje, kuriose verta plėtoti vėjo elektrinių parkus. Taip pat pateikti siūlymai dėl elektrinių galių – jis galėtų patenkinti ketvirtadalį Lietuvos poreikio.
nuotrauka
2020-04-29 14:38
Šalia Elektrėnų trečiadienį, balandžio 29 d., atidaryta 1 MW saulės elektrinė. Šis įvykis žymi pirmos pasaulyje visiems šalies namų ūkiams prieinamos nutolusių saulės jėgainių platformos „Ignitis saulės parkai“ veiklos startą.
nuotrauka
2020-04-27 08:01
2020 m. balandžio 24 d. Šiaulių kultūros centras ir UAB „Aukstata“ pasirašė Šiaulių miesto centrinio parko estrados modernizavimo darbų sutartį. Estradoje numatyta atlikti darbus už beveik 1,4 mln. eurų. Planuojama, kad miesto gyventojai ir svečiai atnaujinta parko estrada galės naudotis jau kitų me...
nuotrauka
2020-04-23 10:34
Siekdama švelninti karantino padarinius ekonomikai, UAB „Grinda“ plečia darbų apimtis ir papildomai įdarbins daugiau darbuotojų. Tokiu būdu siekiama padėti žmonėms, kurie šiuo sunkiu laikotarpiu neteko pagrindinio pragyvenimo šaltinio.
nuotrauka
2020-04-23 09:41
Pernai pradėtas Lietuvos zoologijos sodo infrastruktūros atnaujinimo projektas įgauna pagreitį.
nuotrauka
2020-04-22 09:05
Bendrovės „Baltisches Haus“ prekybos paskirties pastatas, esantis Lentvaryje, Geležinkelio g. 38, įvertintas tarptautiniu tvariųjų pastatų BREEAM sertifikatu (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method), atspindinčiu pastatų valdymo kokybę bei poveikį aplinkai.
nuotrauka
2020-04-22 07:40
Dėl šiltos žiemos šiemet gerokai anksčiau prasidėję statybų ir renovacijos darbai nestoja ir karantino metu. Suomiškų plieninių stogo dangų gamintojo „Ruukki“ rinkodaros vadovas Mantas Grigaliūnas patikino, kad šiuo metu stogų pirkimo sumažėjimo nepastebi.
nuotrauka
2020-04-21 09:10
Balandžio 14 dieną ERGOLAIN įmonių grupės direktore tapo Vilma Bružienė, iki tol užėmusi direktoriaus pavaduotojos pareigas ir buvusi atsakinga už verslo plėtrą. V. Bružienė pakeitė bendrovei metus vadovavusį Justą Dargužą – konsultacijų įmonės „Strateginės konsultacijos“ partnerį.
nuotrauka
2020-04-18 09:17
Vilniaus miesto savivaldybės įsteigtas aktyvaus laisvalaikio ir sporto aikštynas prie Baltojo tilto šiuo metu yra itin intensyvių rekonstrukcijos darbų vieta. Vasaros pradžioje čia neturi likti nei darbininkų, nei jų technikos – aikštynas turi būti parengtas naudoti. Jei tik to nedraus karantino lai...
nuotrauka
2020-04-10 08:43
Pasibaigus karantinui kauniečiai ir miesto svečiai laiką galės leisti naujoje viešojoje erdvėje. Jaukų skverą S. Daukanto gatvės ir Karaliaus Mindaugo prospekto sankirtoje, šalia pėsčiųjų tilto į Nemuno salą įrenginėja darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“. Į 0,2 ha ploto šiuo met...
nuotrauka
2020-04-08 09:19
Anksčiau nei planuota, pietinėje Klaipėdos jūrų uosto dalyje užbaigti suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo laivo–saugyklos stovėjimo zonoje sąnašinio grunto valymo darbai. Tad sėkmingai laivas–saugykla "Independence“, prišvartuotas įprastoje vietoje, pirmadienį atnaujino darbą.
nuotrauka
2020-04-07 13:00
Tobulindama statybinės izoliacijos gaminius „Paroc“ kompanija sukūrė naują, efektyvią, universalią akmens vatos plokštę PAROC® Ultra, skirtą naujai statomų ir renovuojamų pastatų atitvarų šilumos izoliacijai.
nuotrauka
2020-04-06 12:59
Šiaurės investicijų bankas (NIB) ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pasirašė 19 metų trukmės kredito sutartį, skirtą Klaipėdos uosto infrastruktūrai atnaujinti.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka

„Išjungti“ žmogui kenksmingus organizmus galima ir šviesos jungikliu?

Pastaruoju metu tam tikrais daiktais išmokome naudotis „be rankų“. Durų rankeną įmanoma nuspausti alkūne taip pat lengvai kaip ir įjungti šviesą, o pirkinių krepšelį prekybos centre – suimti...