2020 rugpjūčio 7 d. penktadienis, 20:55
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

UAB „ICC Engineering“ – suvirintųjų sujungimų defektų nustatymo profesionalai Fotogalerija

2017-01-27 08:00,      papildyta nuotraukomis 2017-01-27 16:00
Suvirintųjų sujungimų defektų nustatymo paslaugų įmonė UAB „ICC Engineering“ per daugiau nei 10 veiklos metų ne tik sukaupė vertingos patirties, bet ir užsitarnavo rinkoje patikimo paslaugų teikėjo vardą ir užtikrintai konkuruoja su kitomis analogišką veiklą vykdančiomis bendrovėmis.
nuotrauka
„ICC Engineering“ atlieka radiografinę kontrolę Būtingės naftos terminale. „ICC Engineering“ iliustr.


Minimos įmonės
ICC Engineering, UAB
Radiacinės saugos centras,
Įmonė patenka „Stipriausių Lietuvoje“ reitingą ir jame laikosi ne vienus metus. Sertifikatas, kurį įteikė UAB „Creditinfo Lietuva“ pažymi, kad UAB „ICC Engineering“ turi itin aukštą mokumo reitingą. Tokiu gali pasigirti vos 4 proc. Lietuvos įmonių.

Taiko neardančius bandymų metodus 

Mažeikiuose įsikūrusi bendrovė veikia nuo 2000 metų. Savo kelią rinkoje pradėjo kaip UAB „Tarptautinė statybos korporacija“ padalinys Mažeikių gamybinės bazės filiale, o 2004 m. buvo įregistruota UAB „ICC Engineering“, veikianti iki šios dienos.

Pagrindinė įmonės veikla – suvirintųjų sujungimų ir pagrindinio metalo vidaus ir išorės defektų nustatymas. Paslauga atliekama taikant neardančius bandymų (NDT) metodus: radiografinę kontrolę (RT); ultragarsinę kontrolę (UT); magnetinę kontrolę (MT); kapiliarinę (spalvinę) kontrolę (PT); vizualinę (apžiūrimąją) kontrolę (VT); vakuuminius bandymus (LT); suvirintųjų sujungimų (siūlių) terminį apdirbimą – aukštą atleidimą (PWHT); metalo storio ir kietumo matavimus.

Nuotraukoje – UAB „ICC Engineering“ direktorius Egidijus Viktoravičius

Svarbu atkreipti dėmesį, kad tik atlikus vizualinę kontrolę ir ją priėmus, galima taikyti kitus neardančiosios kontrolės metodus, kurie padeda nustatyti šiuos defektus: neįvirinimą, nesulydymą, įtrūkimus, poras, porų sankaupas, metalinius ir nemetalinius intarpus. Taip pat šiais metodais aptinkami ir defektai (suvirinimo siūlės įduba ar per didelis įvirinimas), kurių negalima nustatyti atliekant vizualinę (apžiūrimąją) kontrolę.

„Užsakovai, atliekantys suvirinimo ir montavimo darbus, turėtų laiku pasikviesti neardančiosios kontrolės specialistus. Pasitaiko atvejų, kai kviečiama atlikti kontrolę, darbams įpusėjus arba netgi einant į pabaigą. Tokiu atveju, nustačius suvirinimo siūlių defektų, gali kilti daug problemų. Būtina ištaisyti defektus ir pakartotinai atlikti neardančiąją kontrolę bei atlikti papildomą patikrinimą neardančiaisiais metodais. Kartais dėl kilusių nesklandumų kaltinami neardančios kontrolės specialistai, tačiau tai nėra teisinga ir pagrįsta. Mes tiesiog atliekame savo darbą, o rezultatai priklauso ir nuo to, kuriame darbų etape buvo kreiptasi į mus“, – veiklos niuansus atskleidžia UAB „ICC Engineering“ direktorius Egidijus Viktoravičius.

Padeda išvengti defektų

Bendrovės teikiamos paslaugos itin svarbios gamybos bei paslaugų įmonėms, savo veikloje naudojančioms potencialiai pavojingus įrenginius, įrangą ir kitas metalines konstrukcijas. UAB „ICC Engineering“ tikslas – patikrinti ir užtikrinti įvairių konstrukcijų metalo ir suvirintųjų sujungimų kokybę.

Nuo suvirinimo siūlės formos priklauso siūlės tvirtumas. Jei suvirinimo siūlės forma neatitinka standarto reikalavimų, siūlė gali neatlaikyti numatytų apkrovų, o dėl to gali atsirasti papildomų įtempimų konstrukcijoje. Todėl labai svarbu, kad būtų tiksliai nustatytas suvirinimo briaunų paruošimas ir sujungimo surinkimas prieš atliekant suvirinimo darbus. Tokiu būdu galima išvengti daugelio kitų defektų atliekant suvirinimą.

Taikant neardančiosios kontrolės bandymų metodus, galima patikrinti suvirinimo siūlės formą, išorinius ir vidinius defektus ir kitas suvirinimo sujungimų savybes. Forma ir geometriniai matmenys (plotis, aukštis) apžiūrimi atliekant vizualinę kontrolę, kurios metu taip pat nustatomi ir išoriniai matomi siūlės defektai: poros, porų sankaupos, paviršiniai įtrūkimai, išsisluoksniavimas, subėgimas, šaknies neįvirinimas, neleistinos įpjovos, metalo purslai ir užlajos, pradeginimai ir kt.

Prieš suvirinimą tikrinamas briaunų paruošimas ir sujungimo surinkimas, o baigus virinti atliekama paviršiaus defektų apžiūrimoji kontrolė, tikrinant suvirinimo siūles, terminio poveikio zoną ir pagrindinio metalo paviršių. 

Profesionali konsultacija – kaip prevencinė priemonė 

Be neardančios kontrolės, įmonė siūlo ir terminio suvirinimo siūlių formavimo (PWHT) paslaugas, atlieka kietumo bei storio matavimus, koordinuoja ir prižiūri suvirinimo darbus, organizuoja ir veda suvirintojų (pagal standarto LST EN ISO 9606-1 „Suvirintojų kvalifikacijos tikrinimas“ ir slėginių indų direktyvą PED 2014/68/EU savo bei Užsakovo teritorijoje) bei suvirinimo procedūrų patvirtinimo protokolo (SPPP / WPQR) atestavimą, ruošia vamzdynų, rezervuarų, metalo konstrukcijų ir kitų potencialiai pavojingų įrenginių techninę – vykdomąją dokumentaciją bei techninio įrenginio pasus, suvirinimo procedūrų aprašus (SPA) bei remonto technologinius lapus; ruošia kokybės kontrolės planus (KKP) ir kontrolės procedūras (KP).

Tai, kad bendrovė, be neardančios kontrolės darbų dar tikrina ir suvirintojų kvalifikaciją bei atlieka suvirintojų atestacijos organizavimą, išskiria kompaniją iš kitų rinkos dalyvių ir užtikrina, kad prieš darbų pradžią užsakovams bus suteikta išsami konsultacija apie suvirinimo darbų atlikimą ir tinkamą bei savalaikį neardančiosios kontrolės užsakymo pateikimą ir atlikimą.

Paslaugas teikia aukščiausios kvalifikacijos darbuotojai

„Branginame savo gerą vardą, tad visuomet sąžiningai vykdome įsipareigojimus. Mūsų prioritetas – profesionalumas ir aukšta kokybė, laikantis nustatytų technologinių reikalavimų bei darbų atlikimo terminų“, – pabrėžia UAB „ICC Engineering“ vadovas, 20 metų darbo patirtį sukaupęs diplomuotas statybos inžinierius Egidijus Viktoravičius.

 Bendrovė į savo komandą subūrė itin patyrusius ir aukštą kvalifikaciją turinčius profesionalus, kurie nuolat gilina savo žinias ir siekia tobulėti. Specialiai apmokyti defektoskopininkai yra išlaikę egzaminus ir turi pažymėjimus, patvirtinančius, kad jų žinios atitinka standarto LST EN ISO 9712 „Neardomieji bandymai. Neardomųjų bandymų personalo kvalifikacijos tikrinimas ir sertifikavimas“ reikalavimus bei slėginių indų direktyvą 97/23/EC.

Įmonėje dirba Europos ir Tarptautinis suvirinimo inžinierius, atestuotas pagal LST EN 719 standartą „Suvirinimo darbų derinimas. Užduotys ir atsakomybė“. Bendrovei dar 2000 m. Radiacinės saugos centras išdavė ir 2014 m. atnaujino veiklos su jonizuojančiais šaltiniais licenciją.

Užsakymus įgyvendina ne tik Lietuvoje

 Geriausiai įmonės patirtį ir profesionalumą liudija nuveikti darbai. Bendrovės įvykdytų užsakymų ir prižiūrimų objektų sąraše – daugiau nei 50 įmonių, veikiančių visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Užsakovai įmonės paslaugomis naudojosi objektuose AB „Orlen Lietuva“ Mažeikiuose; UAB „Orion Global PET“ Klaipėdoje; AB „Lietuvos energija“ Kaune; AB „Lietuvos elektrinė“

 Elektrėnuose; UAB „Mestila“ Klaipėda; Šilutės spirito gamykloje, Gyvūninės kilmės atliekų perdirbimo įmonėje Rietave; UAB „Kurana“ Pasvalyje; AB „Klaipėdos nafta“ Klaipėdoje, AB „Achema“ Jonavoje, AB „Akmenės cementas“ ir daugelyje kitų. 

Įgyvendintų darbų sąraše dominuoja vamzdynų, rezervuarų ir metalinių konstrukcijų neardančioji kontrolė. Kompanijai savo žinias ir patirtį teko pritaikyti ir dirbant Latvijoje bei Estijoje.

Reklama

 „ICC Engineering“ iliustr. 

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Rašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2020-08-06 08:39
Lietuvos kariuomenei, pranešė Krašto apsaugos ministerija, perduoti už Jungtinių Amerikos Valstijų paramą įrengti infrastruktūros objektai, esantys Karinių oro pajėgų (KOP) Aviacijos bazėje Šiauliuose. 14 projektų įgyvendino „Mitnija“.
nuotrauka
2020-08-04 11:46
Sostinėje rudenį duris atvers itin populiaraus co-living (liet. – bendragyvenimo) koncepto kompleksas „Liv_in Vilnius“. Nors pirmieji gyventojai į kompleksą įsikels tik rugsėjį, rezervuoti apartamentus projekto tinklalapyje galima jau dabar. Pasak projekto autorių, komplekse įrengti 6 skirtingų tipų...
nuotrauka
2020-08-03 10:26
BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) sertifikatas reiškia, kad pastatas atitinka aukščiausius energinio efektyvumo ir ekologiškumo standartus. „Kauno dokui“ suteiktas „BREEAM In-Use“ sertifikatas su įvertinimu „Excellent“. Geriausiai įvertintos naudojamų medžiagų ...
nuotrauka
2020-07-31 13:37
Vilniaus pataisos namuose nugriovus du nenaudojamus gamybinius pastatus, jų vietoje iškils šiuolaikinis, tokioms įstaigoms reikalingas socialines, buitines sąlygas atitinkantis 200 vietų kamerų korpusas.
nuotrauka
2020-07-30 11:19
Šią savaitę trumpam lankytojams duris atvėrė Vilniaus mieste seniausia, vis dar veikianti vandenvietė, kuri pastatyta dar praėjusiame šimtmetyje. Kas penkerius metus šios Sereikiškių vandenvietės vandens rezervuaras trumpam ištuštinamas, kad jį būtų galima išvalyti nuo mangano ir geležies nuosėdų, s...
nuotrauka
2020-07-29 09:00
AB „Lietuvos geležinkelių infrastruktūra“ („LTG Infra“) ir UAB „YIT Lietuva“ pasirašė sutartį, pagal kurią, vietoje probleminės vieno lygio pervažos, bus įrengtas tunelis automobiliams su pėsčiųjų taku. Naują tunelį, už beveik 5,8 mln. eurų, planuojama suprojektuoti ir pastatyti per kiek daugiau nei...
nuotrauka
2020-07-28 10:34
Netrukus turėtų startuoti darbai Ukmergės miesto buvusiame kariniame miestelyje ir šalia jo esančiose teritorijose. Pagal UAB „Patvanka“ 2018 metais parengtą techninį projektą antram gyvenimui šią beveik 20 hektarų teritoriją bandys prikelti UAB „Doresta“ iš Kėdainių.
nuotrauka
2020-07-28 10:23
Valstybės nekilnojamąjį turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas pasirašė rangos sutartį su UAB „Statybos ritmas“ dėl Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos naudojamo administracinio pastato ir garažo Kaune rekonstrukcijos, ...
nuotrauka
2020-07-27 11:31
Bendrovė „Darnu Group“ ir statybų bendrovė „Naresta“ pasirašė sutartį dėl šeštojo Paupio rajono kvartalo statybų Vilniaus senamiestyje. Tai jau trečiasis iš septynių kvartalų, patikėtas statyti „Narestai“.
nuotrauka
2020-07-27 09:41
Lietuvos bendrovė „Alvora“, kuriai patikėti Lietuvos-Lenkijos dujotiekio statybos darbai, liepą sėkmingai baigė vieną iš sudėtingiausių projekto etapų – nutiesė specialų vamzdį po Neries upės dugnu, 20 metrų gylyje.
nuotrauka
2020-07-24 09:44
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, siekdama sudaryti modernias sąlygas sporto veiklai vystyti buvusiame Lietuvos edukologijos universiteto futbolo stadione Vilniuje, jį perdavė Lietuvos sporto centrui. Stadioną numatoma iš esmės atnaujinti.
nuotrauka
2020-07-24 07:02
Liepą UAB „Alvora“ užbaigs įgyvendinti projektą Pietų Afrikoje. Pernai įmonė įgyvendino energetinio objekto projektą Švedijoje. Tai dvi naujos rinkos, į kurias „Alvora“, kaip viena iš nedaugelio Lietuvos įmonių, atliekanti bendruosius statybos ir technologinių įrenginių bei vamzdynų montavimo darbus...
nuotrauka
2020-07-23 10:32
Kauno oro uoste tęsiami plėtros darbai, kuriais siekiama sukurti geriausiai išplėtotą ir pritaikytą orlaivių techninio aptarnavimo (angl. Maintenance, Repair and Overhaul) infrastruktūrą visame regione. Liepą baigtas dar vienas etapas – naujo perono plėtra ir gaisrinės rekonstrukcijos darbai.
nuotrauka
2020-07-22 13:55
Mažeikių rajone jau ruošiamasi tarptautinės energetikos įmonių grupės „Ignitis grupė“ plėtojamo vėjo jėgainių parko projekto įgyvendinimui: prasidės kelių įrengimo ir kiti paruošiamieji darbai. Po maždaug pustrečių metų žalią elektros energiją šiame vėjo parke gamins iki 15 vėjo jėgainių, kurių bend...
nuotrauka
2020-07-20 11:55
Didžiausias Europoje miesto teritorijoje – Kaune – esantis ąžuolynas netrukus išgyvens tikrą renesansą. Kauno savivaldybė sudarė Ąžuolyno parko rangos darbų sutartį su konkursą laimėjusia įmone „Kauno keliai“. Infrastruktūros gerinimui bei rekonstrukcijai numatyta 5,6 mln. eurų iš ES fondų, Vyriausy...
nuotrauka
2020-07-20 07:34
Žmogus siekia gyventi ir dirbti komfortiškomis sąlygomis. Ką daryti, kad vasarą nekamuotų tvankuma, o žiemą nereikėtų drebėti nuo šalčio? Racionalūs žmonės siekia dar daugiau – kaip padaryti, kad ta pati sistema ir vėsintų, ir šildytų, o įrenginiai nedarkytų interjero? Išeitis – kapiliarinė vėsinimo...
nuotrauka
2020-07-17 14:54
Bendrovė „Ignitis grupė“ pranešė pasiekusi pagrindinio biuro konkursas baigiamąjį etapą. Pagal ekonominio naudingumo kriterijus įvertinus galutinius dalyvių pasiūlymus paaiškėjo, kad derybas dėl nuomos sutarties sudarymo bus siūloma pradėti biurų kompleksą „Business Garden Vilnius“ Lazdynuose plėtoj...
nuotrauka
2020-07-17 11:14
Marijampolės pataisos įstaigoje įrengtos pirmosios modulinės gyvenamosios patalpos – kameros. Moduliniame komplekse bus galima apgyvendinti 64 asmenis, čia taip pat įsikurs socializacijos specialistai, priežiūros postas.
nuotrauka
2020-07-17 09:15
Europos Komisija (EK) baigė vertinti paraiškas pagal Europos Infrastruktūros tinklų priemonę (EITP) ir „Rail Baltica“ projektui Baltijos šalyse ir Lenkijoje skyrė ženklų papildomą finansavimą – virš 606 mln. eurų. Lietuvoje skirtas finansavimas bus panaudotas europinės vėžės geležinkelio „Rail Balti...
nuotrauka
2020-07-15 12:26
2020 m. liepos mėn. 13 d. Lietuvos banko Priežiūros tarnyba pritarė uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirto fondo „EIKA Development Fund“ steigimo dokumentams. Tai bus jau trečiasis UAB „Eika Asset Management“ (toliau EAM) valdomas investicinis fondas.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka

Nutolusi saulės elektrinė. Kaip nemokėti už elektros energiją arba mokestį sumažinti iki minimumo

Gyventi švariau ir mokėti mažiau – kiekvieno namų ūkio siekis. Atsiradus galimybei elektros energiją įsigyti iš nutolusių saulės elektrinių bei tapti gaminančiu vartotoju, siekis tampa realy...