2023 rugsėjo 26 d. antradienis, 9:08
Reklama  |  facebook

Išskirtinis NT projektas į Vilnių atnešė pajūrio dvasią Fotogalerija

2023-08-30 05:47
Nekilnojamojo turto (NT) vystytojas „Amirex“ į Vilnių atnešė atitikmens neturintį kurortinio stiliaus projektą, kuris labiau primena vilą pajūryje nei būstą sostinėje. „Ežero vilos“ ant Buivydiškių tvenkinio kranto – ramybės sinonimas: projektas yra apsuptas miško ir vandens, o terasinis landšaftas kuria harmoniją akims bei kiekvienam gyventojui dovanoja geriausią vaizdą pro namų langus.
nuotrauka
„Amirex“ nuotr.


„Puikiai žinome, kad didžiausias sostinės gyventojo turtas yra laikas ir poilsis nuo intensyvaus gyvenimo mieste. Būtent tai ir norėjome suderinti šiame projekte Buivydiškėse – kad žmogaus turėtų galimybę pabėgti į gamtos prieglobstį, bet tuo pat metu ir negaišti laiko ilgoms kelionėms iki miesto, o tai užtikrina puikiai išvystyta infrastruktūra“, – projekto vystytojo „Amirex“ pranešime cituojamas vadovas Danielis Čepys.

Pravėrus vilos duris

Atvykę į projekto teritoriją, išvysite 46 individualias vilas ant išpuoselėto Buivydiškių tvenkinio kranto – tai kompaktiškos kvadratūros ir vientisos architektūros statiniai.

„Nedidelės vilos – nuo 54 kv. m iki beveik 70 kv. m ploto – reiškia mažiau rūpesčių kasdienybėje, o tai prisidės prie to, kad laiko poilsiui po darbų liks kuo daugiau. Kiekviena vila turi savo asmeninį žemės lopinėlį – privačią erdvę terasą, kuri sukuria didelio namo atmosferą, tik be jam būdingų nemalonių rūpesčių. Šiuo metu sostinėje nėra daug tokių projektų, kuriuose derėtų privatus atskiras būstas ir daug priežiūros nereikalaujantis kiemas. Šiose vilose kiekvienas galės realizuoti savo asmeninę namų idėją. Projektas yra itin erdvus – 1,2 ha teritorija, taip kiekvienam gyventojui užtikrinamas privatumas, kurį suteikia ir nedidelė bendraminčių kaimynystė“, – sako projekto brokeris Šarūnas Kaniava.

Užėjus į vilos vidų, dėmesį iškart atkreipia didžiuliai jos langai – kiekvienas langas čia lyg paveikslas su gamtos peizažu. Per juos gyvenamasis plotas fiziškai praplečiamas ir sujungiamas su lauko terasa, taip sukuriant neribotos erdvės pojūtį. Vieno aukšto namų svetainės taip pat turi aukštas lubas, kurios dar labiau sustiprina erdvės pojūtį.


„Amirex“ nuotr. 

„Vienas didžiausių „Ežero vilų“ išskirtinumų iš kitų šiandien dygstančių NT projektų yra terasinis landšaftas – tai skirtingo aukščio unikalus namų išdėstymas, dėl kurio visi kaimynai gali draugiškai „dalintis“ gamtos vaizdu. Nėra nė vienos vilos, pro kurios langus vaizdas būtų nykus – tiesiog pakanka išsirinkti, ar jus labiau ramina siūbuojančių medžių ar tyvuliuojančio vandens vaizdas. O ramiai įsitaisius lauko terasoje galima suprasti, ką reiškia žodžiai „gyvenimo idilė“. Rodos, net ir judėti šioje gyvenvietėje norisi ramiau, lėčiau nei kur nors kitur, tuo mėgaujantis“, – dalijasi NT brokeris.

Kalbėdamas apie tai, kas dar išskiria šį projektą, Š. Kaniava pamini ikonišką jo architektūrą: vilos yra „Barn“ stiliaus su itin kokybiška daline apdaila.

„Architektūriniai sprendimai sukuria darnos pojūtį ir leidžia viloms įsilieti į gamtos peizažą, jo visiškai nesudrumsčiant. Mediniai stumdomų sistemų langai, degintos medienos fasadai ir kruopštūs želdinių planai – detalės, kurių svarbą ir kuriamą komfortą vilų gyventojai įvertins bėgant metams. Namų šilumą ir jaukumą garantuos A+ energinė klasė“, – teigia jis.

Užvėrus vilos duris

Vilos yra apsuptos medžių, o per langus atsiveria vaizdas į Buivydiškių tvenkinį, kuriam skirtas išskirtinis dėmesys. Vandens telkinys šiuo metu yra tvarkomas, jo pakrantėje planuojamas išpuoselėtas paplūdimys, naujas lieptas bei tinklinio aikštelė vietos gyventojams.

„Poilsio atmosferą kuria pati projekto lokacija – gyvenvietė turi prieigą prie tvenkinio paplūdimio, statybų metu buvo išsaugoti daugiamečiai spygliuočių ir lapuočių medžiai, kurie suteikia projektui išbaigtumo potyrį. Tuo tarpu Buivydiškių tvenkinys leidžia būti ramiems dėl to, kad vyraujantis erdvės ir laisvės jausmas projekte niekur nedings, mat gyventojų vilos nebus užstatytos naujais apartamentais. Paplūdimys, be abejo, yra atostogų ištisus metus simbolis, kuriuo negali pasigirti dažnas sostinėje vystomas projektas“, – kalba Š. Kaniava.

Anot jo, „Ežero vilose“ vietą sau turėtų rasti miestiečiai, ieškantys atokvėpio ir ramaus vakaro poilsio atmosferos be automobilių zujimo ar nuolatinio vaikų krykštavimo – tai sunku įsivaizduoti kotedžuose ar tipiškuose miesto daugiabučiuose. Šis projektas turėtų sudominti tuos, kurie ieško nedidelio namo mieste, taip pat gyvenančius po vieną, poras ir žmones, kurie jau išleido savo vaikus į pasaulį ir dabar svajoja apie ramybę bei laiką sau. Projektas taip pat patrauklus ieškantiems likvidaus būsto investicijai ir norintiems jį išnuomoti – dalis vilų jau įsigytos būtent šiam tikslui.

Š. Kaniava priduria, kad kiekvienam naujakuriui taip pat bus pasiūlyti specialūs partnerių sprendimai prie namų įsirengti sandėliukus bei automobilių pavėsines.

„Mano patarimas – atvažiuokit, pabūkit, pajauskit. Dažnai NT projektai geriau atrodo internetinėse svetainėse ar lankstinukuose, bet „Ežero vilas“ reikia pamatyti gyvai, jas reikia patirti visais penkiais savo pojūčiais, o ne per ekranus“, – kviečia projekto brokeris. 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
NT projektai

nuotrauka
2023-09-19 15:18
Lietuvos bankas pateikė pasiūlymus ir įgyvendins priemones, kurios praplės būsto paskolų gavėjų pasirinkimo galimybes, sumažins refinansavimo ir palūkanų maržos peržiūros naštą vartotojui, gerins vartotojų informuotumą ir kels jų finansinio raštingumo lygį.
nuotrauka
2023-09-19 14:53
Sostinės Bajorų rajone, Vanaginės draustinio pamiškėje pradėtos trečiojo ir paskutinio gyvenamojo projekto „Bajorų lajos" etapo statybos. Vienos iš didžiausių Lietuvoje NT plėtros bendrovių „Omberg group" projekte statomi du daugiabučiai.
nuotrauka
2023-09-15 15:51
Rinkdamiesi būstą Lietuvos didmiesčių gyventojai vis dažniau žvalgosi į užmiestį ir toliau nuo centro nutolusius rajonus. Būstui toliau nuo centro nutolusiuose rajonuose pirmenybę teiktų 40 proc. didmiesčiuose gyvenančių lietuvių, o dar 31 proc. rinktųsi gyventi priemiestyje ar už miesto ribos – 3 p...
nuotrauka
2023-09-11 14:23
„Eika“ grupė rugsėjo 6 d. oficialiai atvėrė šiuo metu didžiausių ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje bendro gyvenimo namų „Solo Society City House Vilnius“ duris.
nuotrauka
2023-08-31 13:17
Investicija į nekilnojamąjį turtą yra gyventojų įvardijama kaip viena patraukliausių, be to, yra nesudėtingai valdoma. Tačiau niekas nėra apsaugotas nuo nuostolių, susijusių su būstu. Praėjusiais metais buvo atlyginta daugiau nei 22 mln. eurų būsto nuostoliams padengti, rodo „Lietuvos draudimo“ duom...
nuotrauka
2023-08-28 09:56
Jaunesnio amžiaus žmonės, besidomintys galimybe gauti paskolą nekilnojamam turtui, dažniausiai klausinėja apie paskolos išdavimo procedūrą, taip pat teiraujasi, ar galėtų gauti bendrą paskolą, jei su partneriu nėra susituokę, bei kokio dydžio pradinį įnašą reikėtų sukaupti. Tokie klausimai dominavo ...
nuotrauka
2023-08-25 07:06
Vieno pirmaujančių Baltijos regione nekilnojamojo turto plėtotojų „Pro Kapital Group“ dukterinė įmonė UAB „Pro Kapital Vilnius Real Estate“ pateikė Vilniaus miesto savivaldybei projektinius pasiūlymus dėl ant sostinės senamiesčio kalvos esančio buvusio Vilniaus kolegijos pastato pritaikymo gyvenamaj...
nuotrauka
2023-08-22 10:46
Visapusiškai tiek nuomininkų, tiek ir patalpų ar kitų nuomojamų nekilnojamojo turto (NT) objektų savininkų teisių ir interesų apsaugą užtikrina tik sudarytos nuomos sutarties įregistravimas Nekilnojamojo turto registre ir tokiu būdu fakto apie tai paviešinimas. Registrų centro analitikai pastebi, ka...
nuotrauka
2023-08-22 10:15
Netrukus prasidėsiantis rugsėjis ir nauji mokslo metai kaskart pagyvina šalies didžiųjų miestų būstų nuomos rinkas – jas užplūsta studentai. Tačiau tiek butus nuomojantis, tiek ir nuomojant visada tikėtini įvairūs iššūkiai ar nelaimingi įvykiai. Specialistai skaičiuoja, kad būsto užliejimas vandeniu...
nuotrauka
2023-08-22 10:11
Artėjant vasaros pabaigai, Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) gyventojams primena svarbiausią informaciją apie tai, kaip teisingai vykdyti gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto nuomos veiklą.
nuotrauka
2023-08-16 10:06
Vilniaus senamiestyje, Paupyje, startuoja priešpaskutinis, 9-asis plėtros etapas. Planuojama, kad iki 2024 metų pabaigos vilniečių pamėgtas rajonas pasipildys 4 aukštų namu su komercinėmis patalpomis ir 13 išskirtinių butų. Į plėtrą bendrovė „Darnu Group“ investuos 3,5 mln. eurų.
nuotrauka
2023-08-08 10:40
Nekilnojamojo turto (NT) rinką pastarąjį pusmetį stabdant aukštoms palūkanų normoms, renesansą išgyvena išperkamosios būsto nuomos (angl. rent to buy) rinka. Paslaugos Lietuvoje pradininkės „Hanner“ duomenimis, per pirmus 7 šių metų mėnesius fiksuojamas 35 proc. augimas, palyginus su rekordiniu visų...
nuotrauka
2023-08-03 09:12
Namai turi ypatingą reikšmę žmonių būsenai, o netinkama gyvenamoji aplinka didina įvairių fizinių ir emocinių sutrikimų riziką. Ekspertai pasakoja, kaip namai gali paveikti mūsų savijautą bei į ką renkantis būstą verta atkreipti dėmesį, kad būtume kuo sveikesni.
nuotrauka
2023-07-31 09:35
Europos centriniam bankui (ECB) vis keliant paskolų palūkanų normas ir EURIBOR artėjant prie piko, dažnas, planuojantis įsigyti pirmąjį būstą, nusprendžia kuriam laikui šį sprendimą atidėti. Nors palūkanų didinimas gali kelti baimę, visgi, tinkamai pasiruošus, jis neturėtų atbaidyti nuo būsto pirkim...
nuotrauka
2023-07-31 09:29
„Realco“ planuoja tolesnę plėtrą sostinės Pašilaičių mikrorajone, kur Justiniškių g. 126 ketina statyti daugiabučių kvartalą. Vilniaus miesto savivaldybei po viešinimo procedūrų pritarus projektiniams pasiūlymams, NT vystytoja ruošiasi statybos leidimo gavimui. Jį bendrovė tikisi gauti 2024 m. pirmą...
nuotrauka
2023-07-31 08:44
„SBA Urban” šalia Palangos, Kunigiškėse, vysto būsto poilsiui prie jūros projektą „Kopų slėnis“. Beveik hektarą siekiančioje teritorijoje, pušyno apsuptyje, iškils 5 namai. Statybos darbai Užkanavės gatvėje jau prasidėjo. Planuojama, kad naujakuriai į pilnai įrengtus pajūrio apartamentus įsikels jau...
nuotrauka
2023-07-27 09:31
Kauno centre esanti industrinė teritorija ant Aleksoto kalno netrukus pasikeis neatpažįstamai. Čia tvarių miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ jau pradėjo naujo, unikalaus ir išskirtinai tvaraus gyvenamojo rajono vystymo darbus.
nuotrauka
2023-07-25 09:15
Nekilnojamo turto (NT) plėtros bendrovė „Realco“ įpusėjo aukštesnės klasės gyvenamojo projekto Antakalnyje „Vileišio 27“ statybas. Bendrovė iškėlė vainiką, taip simboliškai pažymėdama pagrindinių konstruktyvo darbų pabaigą, taip pat skelbia sutarusi dėl ketvirtadalio butų pardavimo. Projektą, į kurį...
nuotrauka
2023-07-19 10:11
Didžiulio Kauno naujakurių dėmesio sulaukęs ir miesto urbanistiką dešiniojoje Neries krantinėje iš esmės keičiantis „Piliamiesčio“ kvartalas sėkmingai auga toliau. Tvarių miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ šiame projekte baigia statyti naują daugiabutį „Alšėnų pilies namas“, kuris kvar...
nuotrauka
2023-07-18 10:18
Planuodami įsigyti naują būstą, žmonės dažnai susiduria su pasirinkimu – ar iš pradžių pirkti naują nekilnojamąjį turtą ir tuomet parduoti turimą, o gal geriau pasielgti priešingai? Žinoti, kaip tinkamai pasielgti, ypač aktualu tiems, kurie parduodamą būstą įsigijo su paskola. „Luminor“ banko būsto ...

Statybunaujienos.lt » NT projektai