2023 rugsėjo 22 d. penktadienis, 7:47
Reklama  |  facebook

Kitąmet Vilniuje duris atvers prekybos ir logistikos miestelis „Urban HUB“ Fotogalerija

2022-11-15 10:32
SBA grupės nekilnojamojo turto (NT) vystytoja „SBA Urban“ su danų tvarios architektūros kūrėjais „PLH Architects“ pristato šalia Ukmergės gatvės iškilsiantį el. prekybos miestelį „Urban HUB Vilnius“. 22 tūkst. kv. m ploto „stock office“ tipo projektą planuojama įgyvendinti iki ateinančių metų pabaigos. Jame prekių ir paslaugų teikėjai vienoje vietoje turės prekybai, logistikai ir klientų aptarnavimui pritaikytas patalpas. Čia taip pat bus žaliosios erdvės, maitinimo įstaigos, elektromobilių krovimo infrastruktūra.
nuotrauka
„PLH Architects“ vizualizac.


Minimos įmonės
SBA Urban (buvusi Urban Inventors), UAB
PLH architects, Danijos architektų studija,
Urban HUB, UAB
Architektūra – išskirtinė Lietuvoje ir užsienyje

Pasak projektą įgyvendinančios „SBA Urban“ įmonės „Urban HUB“ vadovo Giedriaus Muliuolio, Vilniaus projektas pradės kurti „Urban HUB“ tinklą Lietuvoje, kurį vėliau ketinama plėtoti užsienyje.

„Šiuo projektu siekiame sukurti platesnes „stock office“ segmento standarto ribas rinkoje. Kartu su pasaulyje pripažinta architektūros kompanija „PLH architects“ kūrėme miestelį Kaune ir esminius principus pritaikėme Vilniaus projekte. Konceptualiai vieningos erdvės, jaukūs fasadų sprendiniai taps mūsų savitu architektūriniu parašu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tai – ne tik biurai, ekspozicijų erdvės, sandėliai viename, bet ir patogesnė vieta kurti verslus, juos plėsti, o esant poreikiui ir pamatuotai optimizuoti. Išskirtinis sprendimas kurti „Urban HUB“ projektų tinklą čia besikuriantiems verslams suteiks galimybių naudotis lokacijų teikiamais privalumais, o esant poreikiui – plėstis į „Urban HUB“ kituose miestuose. Tikime, kad tokia sinergija ir lankstumas taps svarbiu pranašumu rinkoje“, – cituojamas „Urban HUB“ vadovas Giedrius Muliuolis.

Urban HUB

„Urban HUB Vilnius“ statybos, planuojama, prasidės 2023 m. pradžioje, o pirmieji žemės paruošimo darbai jau vyksta. Į projektą investuojama apie 30 mln. eurų. Jame didelis dėmesys skiriamas tvarumui: žaliajai energijai, kuri bus naudojama pastatui aprūpinti, tvaresnio gyvenimo būdo infrastruktūrai, žaliosioms erdvėms, taip pat paties projekto medžiagų ir sprendimų parinkimui.

Šis projektas bus vienas iš dviejų, per artimiausius metus atversiančių duris Lietuvoje. „Urban HUB“ taip pat plėtoja 67 000 kv. m. ploto el. prekybos miestelį Kaune, šalia A1 magistralės, ir planuoja tolesnę tinklo plėtrą užsienyje užsienyje.

Patalpos pritaikytos kiekvieno kliento poreikiams

„PLH Architects“ partneris Steen Enrico Andersen sako, kad kuriant Vilniaus projektą pagrindinis iššūkis architektams buvo išlaikyti „Urban HUB Kaunas“ architektūros tęstinumą mažesniame plote ir skirtingoje lokacijoje.

„Mūsų kūrybinė ir inžinerinė užduotis – sukurti tokį projektą, kuriame kiekvienas jaustųsi jaukiai, dirbtų su įkvėpimu, ir norėtų grįžti, jei yra pirkėjas ar lankytojas. Iš Kaunui jau sukurto „Urban HUB“ projekto paėmėme viską, kas geriausia, ir sudėliojome parduotuvių, kavinių, žaidimų aikštelių ir kitų erdvių derinį, kuriantį malonią atmosferą ir puikią patirtį klientui“, – dalijosi S. E. Andersen.

Plėtotojai planuoja tą patį architektūrinį modelį pritaikyti visam el. prekybos miestelių „Urban Hub“ tinklui.

„Vilniaus miestelis – vienas iš pirmųjų žingsnių kuriant šį tinklą. Vilniuje klientai galės išsinuomoti nuo 150 iki 6000 kv. m. patalpas, pritaikyti jas savo poreikiams –jungti, perplanuoti. Taip pat čia kuriama erdvių sistema leis klientui turėti tik tas patalpas, kurių jam iš tiesų reikia, tad čia bus daug vietos kaštų optimizavimui, ypač – šiais energetinės krizės ir neramiais geopolitiniais laikais. Taip pat klientams svarbu ir patogi, perspektyvi lokacija šalia vienos judriausių Vilniaus gatvių, geras matomumas nuo gatvės, kvartale besiformuojanti verslų sinergija. Visa tai, tikime, išskirs „Urban Hub Vilnius“ projektą iš kitų ir suburs atsakingų bei pažangių verslų bendruomenę“, – akcentavo „Urban HUB“ nekilnojamojo turto plėtros vadovė Rasa Pečiulaitė.

Anot projekto vystytojų, „Urban HUB“ miesteliais labiausiai domisi įmonės, siekiančios novatoriškesnių prekybos sprendimų, vertinančios įvaizdį, estetiką, kuriuos kuria tokia darbo vieta. 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2023-09-21 09:30
Pasaulyje gerai žinomas SIKA prekinis ženklas, kuriuo žymimos specifinės cheminės medžiagos, skirtos statybai, turi 113 metų patirtį, kuri prasidėjo Šveicarijoje. Šimtametė kompanijos istorija yra pagrindas, ant kurio kuriami modernios rinkos produktai ir kuris liudija šimtmečio patikrintą patikimum...
nuotrauka
2023-09-20 13:35
Tvarių miestų plėtros ir statybų bendrovės „YIT Lietuva“ sostinės Viršuliškių rajone baigiamą vystyti naują 18 aukštų „Sky Office“ verslo centrą savo naujiesiems biurams jau pasirinko keletas nuomininkų.
nuotrauka
2023-09-19 20:06
Viena didžiausių šalies statybos bendrovių „Naresta“ pasirašė generalinės rangos sutartį dėl nacionalinio stadiono komplekso Vilniuje pirmojo etapo statybų. Sutartis pasirašyta su stadiono projektą įgyvendinančiu koncesininku – „BaltCap Infrastructure Fund“ valdoma įmone „Vilniaus daugiafunkcinis ko...
nuotrauka
2023-09-18 13:47
Turto bankas paskelbė du aukcionus ir siūlo įsigyti patalpas Vilniaus Naujamiesčio rajone – Algirdo ir Vytenio gatvėse esančiuose pastatuose – iš viso daugiau nei 1,6 tūkst. kv. m ploto.
nuotrauka
2023-09-18 07:17
Statyba tradiciškai laikoma inertiška, ją sunku įsivaizduoti be sunkiasvorės technikos, kalno medžiagų. Bet statyba taip pat įgyja vis daugiau lankstumo, kurio jai suteikia naujos technologijos. Viena tokių – geopolimerų injekcijų technologija.
nuotrauka
2023-09-15 15:41
2022 m. pabaigoje Lietuvos banko licenciją gavęs Uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtas investicinis fondas „Reverest Baltic Opportunity Fund“ pradėjo įgyvendinti nekilnojamojo turto projektus, siekdamas skirti išskirtinį dėmesį miesto pridėtinės vertės kūrimui ir objektų plėtrai be...
nuotrauka
2023-09-15 11:17
Visuomenės nuomonės tyrimai rodo, kad Lietuvos verslui pavyksta auginti pasitikėjimą darbdaviais. Šalies vadybos ekspertai sako, kad šis laimėjimas džiugina, bet kartu ir užkrauna didesnes atsakomybes.
nuotrauka
2023-09-14 14:17
Turto valdymo bendrovės „BRAITIN" valdomai investicijų bendrovei „Verslo trikampis" Šiaulių bankas skolina 25,7 mln. eurų. Bendrovė, Vilniuje valdanti to paties pavadinimo biurų kompleksą, naujai gautas lėšas naudos anksčiau prisiimtų įsipareigojimų refinansavimui bei kasdienės veiklos poreikiams.
nuotrauka
2023-09-14 14:01
Pradedamas įgyvendinti naujas tvarus projektas „Sand Offices". Naujas verslo centras iškils sostinės Žalgirio ir Linkmenų gatvėse esančio seno administracinio pastato vietoje ir pasiūlys modernius inovatyvaus dizaino biurus.
nuotrauka
2023-09-14 13:31
Šią vasarą vos per du mėnesius – liepą ir rugpjūtį – investuotojai į naujus „Estateguru" sutelktinio finansavimo projektus investavo 18,9 mln. eurų.
nuotrauka
2023-09-14 07:57
Nuo praėjusių metų gegužės atsisakyta deklaracijų apie neypatingų statinių statybos užbaigimą tvirtinimo Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje (Statybos inspekcija), perduodant šią funkciją statinio ekspertizės rangovams. Tačiau pokyčiai įnešė į rinką sumaišties.
nuotrauka
2023-09-12 16:47
Modernizuodama verslo centrą „Europa“, nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ atnaujina ir daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę. Tūkstančio parkavimo vietų aikštelės atnaujinimo darbus planuojama užbaigti iki šių metų pabaigos, investicijos sieks apie 6 mln. eurų.
nuotrauka
2023-09-12 16:38
Šalia Vilniaus, Avižieniuose oficialiai pradėtos prekybinių sandėlių (angl. stock-office) projekto „Urban HUB" statybos.
nuotrauka
2023-09-11 12:28
Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje pristatytas NATO itin aukštos parengties greitojo reagavimo pajėgų poreikiams skirtos infrastruktūros vystymo projektas.
nuotrauka
2023-09-08 07:10
UKMERGĖS GELŽBETONIS – įmonė, gaminanti ne tik gelžbetonio gaminius, bet ir polistireninį putplastį, kurio gaminimo patirtis – 27 metai. Anksčiau didžiausios įmonės apyvartos buvo susijusios su polistireniniu putplasčiu, o per pastaruosius 5 metus gelžbetonio gaminių gamyba išaugo apie 3 kartus ir d...
nuotrauka
2023-09-07 08:08
Siekiant sudaryti tinkamas tarnybos ir gyvenimo sąlygas sąjungininkams ir Lietuvos kariams Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione Marijampolėje atidaryta nuolatinė modulinė stovykla, kurioje įrengta visa jai reikalinga karinė infrastruktūra. Ši stovykla bus na...
nuotrauka
2023-09-05 12:47
Daugiafunkcio komplekso ant Šeškinės kalno projekte pradedamas naujas etapas: šią savaitę išduotas leidimas statyti Kultūros ir ugdymo centrą. Dar dviejų, į Ozo g. 27 kompleksą įeinančių objektų – Sporto centro su lengvosios atletikos maniežu ir futbolo treniruočių aikšte bei vaikų darželio – techni...
nuotrauka
2023-09-05 10:08
AB HISK stebėtojų taryba rugsėjo 4 d. išrinko naują nepriklausomą valdybos narį Aivarą Čičelį. Jis keičia iki šiol šias pareigas ėjusį Mindaugą Jusių.
nuotrauka
2023-08-31 09:26
Vilniaus centre erdviose ir moderniose patalpose veikiantis „Erudito Licėjus“ šiemet mokslo metus pradeda atidarydamas naująjį korpusą. 6 aukštų „Erudito Licėjaus“ korpusas atidarytas šalia pirmojo mokyklos pastato, nuo rugsėjo 1-osios mokykloje mokysis virš 600 vaikų. Iš viso mokyklą galės lankyti ...
nuotrauka
2023-08-30 10:51
Šiuo metu būsimame naujame Vilniaus oro uosto terminale vyksta fasado įrengimo darbai. Tačiau jau tiksliai suplanuota, kokios modernios technologijos jame bus diegiamos: būsimos inovacijos keleiviams užtikrins dar didesnį patogumą ir gali net pakeisti įpročius ruošiantis skrydžiui.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas