2022 rugpjūčio 9 d. antradienis, 16:09
Reklama  |  facebook

Moderniame „YIT Lietuva“ biure įrengta unikalaus rašto estetiška ir akustinį komfortą kurianti grindų danga

2022-03-07 06:41
Naujame Kauno verslo centre „Sqveras“ įsikūrusiame įmonės „YIT Lietuva“ biure UAB „Vaineta ir partneriai“ įrengė apie 2000 kv. m išskirtinės grindų dangos.
nuotrauka
UAB „Vaineta ir partneriai“ nuotr.


Minimos įmonės
Vaineta ir partneriai, UAB
YIT Lietuva, UAB
Sukaupę ilgametę patirtį ir atstovaudami gerai žinomiems Europos interjero ir eksterjero medžiagų gamintojams, UAB „Vaineta ir partneriai“ klientui galėjo pasiūlyti jo lūkesčius atitinkantį sprendimą. Per keturis biuro aukštus buvo įrengta itin aukštos kokybės kiliminių plytelių ir PVC grindų danga.

Nyderlandų gamintojo „Interface“ kiliminės plytelės išsiskiria tuo, kad yra modernios ir gali būti nestandartinės stačiakampio formos 25x100 cm. Kolekcija „Human Nature“ turi kelių skirtingų aukščių plytelių variantus, tad dizainerių komanda sukūrė unikalaus rašto biuro grindų dangą.

VAINETA IR PARTNERIAIUAB „Vaineta ir partneriai“ nuotr.

Kai kurioms zonoms biure labiau tinkama PVC grindų danga, todėl, siekiant turėti ne tik praktišką, bet ir estetišką vaizdą, buvo pasirinkta šias dvi dangas derinti.

Beveik vienodas kiliminių plytelių ir PVC dangos aukštis leido išvengti nepatogių skirtingų aukščių zonų, kurios paprastai sulyginamos standartiniais profiliais. Šiuo atveju, kiliminės plytelės ir PVC danga viena su kita buvo sujungtos be jokių papildomų detalių, o užbaigimui panaudotos nerūdijančio plieno grindjuostės.

Nors įrengti grindų dangą su lenktomis zonomis reikia daugiau laiko ir darbo, UAB „Vaineta ir partneriai“ meistrai įgyvendino dizainerio idėją ir sukūrė nenuobodžią biuro aplinką.

„Ši grindų danga yra ne tik estetiška, bet ir atitinka biurui keliamus akustinio komforto reikalavimus, – sako UAB „Vaineta ir partneriai“ projektų vadovas Aurimas Petkus. – „YIT Lietuva“ biure naudojama danga, turinti aukštesnį negu įprastai plauką, kuris pasižymi geresnėmis garso sugerties savybėmis. Sujungus šias technines savybes su kitomis akustinio komforto dedamosiomis, pavyko sukurti jaukią ir komfortišką, darbui biure būtiną aplinką.“

Šiam biurui buvo parinkta pilkšvai marga spalva, kuri yra ir itin praktiška – ant jos beveik nesimato dėmių. „Human Nature“ serijos kiliminės plytelės yra praktiškos ir ilgaamžės, lengvai prižiūrimos, joms valyti nereikia naudoti stiprių cheminių priemonių. Šios kiliminės plytelės yra ir tvarios – didelę dalį gaminio sudaro perdirbtos medžiagos.

„Nors plytelės yra ilgaamžės, neteplios, lengvai valomos, tačiau visada turime ir ateities planų, – sako įmonės atstovas. – Ekstremaliu atveju, pvz., ant dangos išpylus dažus, kai dangos valymas galbūt kainuotų brangiau už naują plytelę, klientams rekomenduojame pasilikti dalį paklotos dangos atsargai. Taigi, plytelės ne tik padeda sukurti unikalius grindų dangos raštus, bet yra ir praktiškos – negrąžinamai sugadinus dangą, užtenka pakeisti atskiras plyteles.“

Dar 2000 kv. m grindų dangų UAB „Vaineta ir partneriai“ paklojo ir „Sqvere“ įsikūrusiame Šiaulių banko biure. Šiame biure naudotos to apties gamintojo „Interface“ kiliminės dangos plytelės iš serijos „Works Flow“.

UAB „Vaineta ir partneriai“ ne tik prekiauja aukštos kokybės grindų dangomis, bet projektuoja dangą ir pasirūpina jos įrengimu. Jei reikalinga konsultacija renkantis medžiagas, profesionalai ne tik išgirs vizualinius lūkesčius, bet ir pasiūlys tinkamiausius sprendimus derinant reikalingas technines savybes ir praktiškumą.

Statybunaujienos.lt
Architektūra. Interjeras

nuotrauka
2022-08-02 09:08
Valstybinių miškų urėdijos administracinio pastato Pylimų kaime, Vievio seniūnijoje, architektūrinio projekto konkursą laimėjo ir naująjį biurą projektuos architektų komanda „After party“ ir „Išora x Lozuraitytė“ architektūros studija. Planuojama, kad projektavimo darbai truks metus.
nuotrauka
2022-08-01 12:47
Urbanistika yra kaip architektūra, tik žymiai plačiau. Ji aprėpia ne tik pastatus, erdves, bet ir veiklą mieste, jo pritaikymą sau, žmonių įpročius, keliavimą. Apie tai, kaip mes gyvename mieste. Taip savo darbų ir tyrinėjimo lauką apibūdina tarptautinio urbanistų biuro PUPA įkūrėjai Tadas Jonauskis...
nuotrauka
2022-07-29 10:56
Užbaigus viešųjų pirkimų procedūras, Vilniaus stoties rajono transformacijos projekte „Vilnius Connect“ baigiamas svarbus etapas – geležinkelio stoties teritorijos architektūrinio konkurso laimėtoja oficialiai paskelbta Londone įsikūrusi kompanija „Zaha Hadid Architects“.
nuotrauka
2022-07-27 09:44
Dangų raižančių pastatų kvartalai, vadinami urbanistinėmis kalvomis – kadaise neįsivaizduotas reiškinys, dabar vizionieriškų urbanistų bei architektų kuriamas ir Vilniuje. Vienos iš sostinės urbanistinių kalvų statybos prasidėjo dar praėjusio amžiaus viduryje, kita – tik dabar įgyja aiškius kontūrus...
nuotrauka
2022-07-26 15:14
UAB „MB projektas“ organizuoja projekto „Daugiabučių gyvenamųjų namų kompleksas Daugėliškio g. 33A, Vilniuje“ kviestinį uždarą vieno etapo architektūrinį konkursą.
nuotrauka
2022-07-26 11:15
Laisvės kovų dalyvio Juozo Lukšos-Daumanto atminimą pernai atvertame jo vardo skvere Žirmūnuose įprasmins paminklinis objektas „Miškinis". Geriausia meninė idėja atrinkta iš keturių pasiūlymų.
nuotrauka
2022-07-26 09:56
Klasika vonios kambaryje neturėtų būti siejama su nykumu – laikui nepavaldžius sprendimus derinant su naujausiomis tendencijomis ši iš pažiūros techninė patalpa gali tapti dar viena išskirtine namų erdve. Į kokius interjero dizaino bei santechnikos gaminių aspektus specialistai kviečia kreipti dėmes...
nuotrauka
2022-07-19 14:42
Daugiau nei mėnesį visuomenė galėjo detaliai susipažinti su naujojo Uosto direkcijos administracinio pastato tarptautiniam konkursui pateiktais projektais, o šiandien, liepos 19 d., jie aptarti viešo svarstymo metu. Darbus, kaip galėtų atrodyti Uosto direkcijos administracinis pastatas ir naujai for...
nuotrauka
2022-07-12 11:58
Savarankiškai identifikuoti, kodėl jaučiatės prislėgtas ar įsitempęs, sudėtinga. Psichologų teigimu, yra trys faktoriai, kurie daro didžiausią įtaką tam, kaip jaučiamės: fizinė sveikata, santykiai su artimiausiais žmonėmis bei namai ir aplinka, kurioje gyvename. Būtent trečiasis daugelio būna pamirš...
nuotrauka
2022-07-11 10:14
Kitąmet sostinėje atsivers nauja ekspozicinė erdvė – paviljonas „Vilnius prieš 200 metų“. Po Lietuvos nacionalinio muziejaus ir Architektūros fondo surengto atviro konkurso jau žinoma, kaip atrodys 2023 m. vilniečius ir miesto svečius Gedimino kalno papėdėje sutelksianti vieta. Galimybę įgyvendinti ...
nuotrauka
2022-07-05 10:51
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), atlikusi korupcijos rizikos analizę Vilniaus m. savivaldybės administracijos veikloje išduodant statybą leidžiančius dokumentus, nustatė korupcijos rizikos veiksnius. Savivaldybės vyriausiasis architektas Mindaugas Pakalnis socialiniame tinkle parašė, kad STT atlik...
nuotrauka
2022-07-04 08:06
Aktyvi visuomenės ir paveldosaugos bei architektūros profesionalų reakcija išgelbėjo vieną vertingiausių tarpukario modernizmo statinių. Teismo sprendimu, pašalintas administracinio pastato Gedimino pr. 27, Vilniuje, pirmojo aukšto įstiklinimas.
nuotrauka
2022-07-01 14:04
Liepos 1-ąją, Tarptautinę architektų dieną, oficialiai pristatyti Nacionaliniai architektūros apdovanojimai’2023 (NAA), kuriuos inicijuoja Aplinkos ministerija. Ši diena pasirinkta neatsitiktinai – simboliška, kad lygiai po metų, šventinio renginio metu bus paskelbti pirmieji NAA laimėtojai.
nuotrauka
2022-06-30 11:13
Natūralu, kad kartas nuo karto norisi atnaujinti savo namų interjerą. Daugelis galvoja, kad tai padaryti sudėtinga ir brangu, nes reikia keisti baldus, sienų spalvą ir panašiai. Tačiau interjero specialistai teigia, kad didelių pokyčių galima įnešti ir neišleidžiant daug pinigų. Tai padaryti padės a...
nuotrauka
2022-06-22 11:56
Didžiulė, tačiau šiuo metu vilniečiams neprieinama teritorija sostinės Senamiesčio prieigose ruošiama renesansui – planuojama, kad net 42 ha plotas, dabar naudojamas geležinkelių pramonei, ateityje galėtų tapti išskirtiniu miesto rajonu.
nuotrauka
2022-06-21 13:48
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ paskelbė uždarą architektūrinį konkursą sostinės verslo komplekso „Verslo trikampis“ teritorijos konversijai. Naujo, multifunkcinio kvartalo koncepcijai sukurti pakviesta vienuolika patyrusių Lietuvos architektų įmonių.  
nuotrauka
2022-06-20 12:03
Vilniaus Vilkpėdės mikrorajone planuojamo daugiafunkcio kultūros, pramogų, verslo ir prekybos kvartalo „Akropolis Vingis“ projektiniai pasiūlymai sulaukė Vilniaus regioninės architektų tarybos (VRAT) įvertinimo. Architektų taryba teigiamai įvertino būsimo kvartalo architektūrinius sprendinius ir pat...
nuotrauka
2022-06-17 10:41
Kovojant su klimato kaita ir ieškant tvaresnių statybos sprendimų, Vakarų šalyse statoma vis daugiau medinių daugiaaukščių gyvenamųjų namų. Dėl savo architektūros ir dizaino sprendimų šie pastatai kasmet susižeria aibę prestižinių apdovanojimų.
nuotrauka
2022-06-15 09:31
Pastaraisiais metais urbanistikoje pastebimai įsitvirtina nauja miestų planavimo paradigma, kuri keliais žodžiais galėtų būti nusakyta kaip miestų tankinimas. Ši tendencija pastebima daugelyje Europos miestų, o taip pat neaplenkia ir Lietuvos. Mintimis apie tai, kuo kompaktiškas miestas yra pranašes...
nuotrauka
2022-06-15 07:26
Pramoninės ir daugelio vilniečių niekad nematytos Vilkpėdės laukia pokyčiai. Apatinėje Neries upės terasoje išsidėstęs rajonas, gamybinės erdvės ir tarp jų įsiterpianti gamta – daug potencialo transformacijoms turinti teritorija.

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras