2024 gegužės 30 d. ketvirtadienis, 23:30
Reklama  |  facebook

Naujos kartos hidroizoliacija pagal SCHOMBURG: maža išeiga, greitis ir efektyvumas Fotogalerija

2021-03-24 16:12
Rinkoje jau yra nemažai efektyvių hidroizoliavimo sprendimų. Todėl pranašumą suteikia nebe vien efektyvi, bet ir paprastai naudojama, greitai veikianti, pageidautina ir taupios išeigos medžiaga. Visos šios savybės būdingos naujos kartos SCHOMBURG GmbH hidroizoliavimo priemonei AQUAFIN-RB400.
nuotrauka
Naujos kartos hidroizoliacija AQUAFIN-RB400. „SCHOMBURG BALTIC“ nuotr.


Minimos įmonės
Schomburg Baltic, UAB

„Naujausias kompanijos SCHOMBURG GmbH hidroizoliacijos produktas AQUAFIN-RB400 – tai naujos kartos produktas, kuriam būdinga nedidelė išeiga – tik 2,4 kg/kv. m, dengiant du kartus. Jis greitai džiūva – tad jau po 3 valandų galima dėti antrą sluoksnį. Medžiaga yra ypač elastinga, sauganti nuo kenksmingo radono poveikio. Svarbu ir tai, kad galima dirbti net ir esant temperatūrai, artimai nuliui“, – svarbiausius naujojo produkto pranašumus vardina Gytis Jonas Vitkus, UAB „SCHOMBURG BALTIC“, kuri yra antrinė Schomburg GmbH & Co KG įmonė, vadovas, pabrėždamas gerą AQUAFIN-RB400 kainos ir kokybės santykį.

Rinkoje jau yra nemažai efektyvių hidroizoliavimo sprendimų. Todėl pranašumą suteikia nebe vien efektyvi, bet ir paprastai naudojama, greitai veikianti, pageidautina ir taupios išeigos medžiaga, kokia yra AQUAFIN-RB400. 

 

Naujasis produktas, kaip ir kiti SCHOMBURG GmbH gaminiai, yra testuojamas ne tik Vokietijos laboratorijose, bet ir Lietuvoje. UAB „SCHOMBURG BALTIC“, į mūsų rinką tiekianti Vokietijos gamintojo produktus, glaudžiai bendradarbiauja su KTU statybinių medžiagų laboratorija, kurioje atliekami medžiagų bandymai, siekiant išsiaiškinti, kaip šie produktai veikia Lietuvos klimato sąlygomis.

AQUAFIN-RB400 – greito rišimosi cementinė hidroizoliacija, kuriai būdingas greitas reaktyvus džiūvimas, ja galima dengti lengvai drėgnus paviršius be papildomo gruntavimo, gerai dengia įtrūkimus, galima dažyti ir tinkuoti. Šiai hidroizoliacinei medžiagai būdingas hidraulinis, savaiminis – skersinis – susiejamas kietėjimas. AQUAFIN-RB400 sudėtyje nėra bitumo, ji yra atspari spūdiniams ir nespūdiniams vandenims, lietui, sulfatams ir tirpioms druskoms, yra laidi garams, atspari šalčiui, UW ir senėjimui, o vaikščioti galima jau po 3 valandų.

Šios savybės medžiagą daro daugiafunkce.

Schomburg hidroizoliacijaNaujasis SCHOMBURG GmbH gaminys gali būti naudojamas tiek betoniniams, tiek ir mūriniams paviršiams senos ar naujos statybos pastatuose. Jis naudojamas kaip baigiamasis sluoksnis hidroizoliuojant pamatus, cokolius, sienų profilius, langus ir durų elementus, galima dengti ant senų, tvirtai besilaikančių bituminių dangų arba naudoti konstrukciniam sujungimui bei viso perimetro apsaugai. AQUAFIN-RB400 naudotina ir horizontaliai apsaugai nuo kapiliarinės drėgmės virš ir po sienomis. Taip pat tinka hidroizoliuoti tankų betoną, P II ir P III tinkus, kurie naudojami renovacijai ar mūro sienos tinkavimui.

AQUAFIN-RB400 galima dengti tiek rankiniu, tiek mechaniniu būdu.

Be naujojo gaminio, Vokietijos gamintojas siūlo betono, skirto pastato požeminei konstrukcijai, gamybai naudoti betono kristalinius priedus BETOCRETE-C. Tai priedai, kurie betonui suteikia hidrofobinį poveikį, sumažina vandens įgeriamumas nuo 50% iki 80%, „užaugina“ įtrūkius iki 0,4 mm. Naudojant šiuos priedus, kaip sako „SCHOMBURG BALTIC“, antrinės Vokietijos gamintojos įmonės, vadovas G.J. Vitkus, nebereikia papildomos hidroizoliacijos, ženkliai mažėja darbų atlikimo sąnaudos, trumpėja darbų atlikimo terminai.

„Taip pat galime pasiūlyti ir visus papildomus priedus, reikalingus gerai hidroizoliacijai įrengti, plienines kampų sandarinimo juostas, padengtas kristalais AQUAFIN CJ5, termoplastines besiplečiančias juostas AQUAFIN CJ6 ir kitų efektyvios hidroizoliacijos gaminių“, – vardina G.J. Vitkus.

Schomburg GmbH & Co KG, kurios gaminius Lietuvos ir kitų Baltijos šalių rinkose pristato antrinė šios kompanijos įmonė „SCHOMBURG BALTIC“, Europoje yra viena seniausių hidroizoliacinių medžiagų gamintojų, veikianti nuo 1939 metų. Sena kompanijos istorija liudija jos gaminių kokybę ir patikimumą.

„SCHOMBURG BALTIC“ nuotr. 

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-05-30 08:03
Čerpės daugeliui asocijuojasi su raudonais senamiesčių stogais ir istoriniais objektais. Privačių namų savininkams čerpės atrodo patraukliai, bet kai kurie vengia jų dėl esą aukštos kainos ir apkrovos stogui. Tačiau čerpės būna ne tik keraminės, bet ir betoninės, kurios vizualiai nesiskiria nuo moli...
nuotrauka
2024-05-29 09:56
Šią savaitę užbaigti konstrukciniai „Sand Offices" verslo centro statybų darbai. Ta proga, tradiciškai, virš pastato iškeltas vainikas. Vilniaus Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankirtoje kylančio verslo centro statybos prasidėjo šių metų sausio mėnesį.
nuotrauka
2024-05-28 10:40
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ didina dukterinės bendrovės „Lvovo projektai“ įstatinį kapitalą nuo 300 tūkst. iki 50 mln. eurų. Šiuo žingsniu siekiama efektyvinti įmonių grupės struktūrą ir Latvijoje uždirbtą kapitalą reinvestuoti Lietuvoje.
nuotrauka
2024-05-28 09:57
Apsaugos paslaugas teikianti bendrovė „Eurocash1" ir „Panevėžio statybos tresto" (PST) valdoma įmonė „Šeškinės projektai" pasirašė sutartį dėl daugiau nei 800 kv. m ploto biuro erdvių verslo centre „U219", Vilniuje. Jose įsikurs „Eurocash1" pagrindinė būstinė Baltijos šalyse.
nuotrauka
2024-05-27 14:50
Investicijų valdymo įmonė „Demus Asset Management“ valdomas uždarojo tipo fondas „Victory Development Venture“ įsigijo naują projektą – „Ežero takais by Citus“. Iš viso į projektą ketinama investuoti 8 mln. eurų, iš informuotųjų investuotojų „Demus Asset Management“ pritraukė 2 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-27 10:26
Naujausia, šių metų gegužės mėnesį atlikta Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių apklausa rodo, kad nekilnojamojo turto (NT) verslas labiausiai tiki būsto rinka ir būtent šiame sektoriuje kreips didesnę dalį savo investicijų. Neapibrėžtumo kupinoje rinkoje NT plėtotojai vis ...
nuotrauka
2024-05-27 09:40
Generalinė rangos įmonė „Conres“ pradėjo „Ukmergės pramonės parko“ plėtros I etapo statybos darbus. Penktadienį, simbolinės laiko kapsulės įkasimu, pažymėta šio projekto pradžia. Naujose gamybinėse patalpose įsikurs viena iš grupės įmonių – „Stansefabrikken“.
nuotrauka
2024-05-24 11:36
Per pirmąsias tris savaites nuo finansinės priemonės „Milijardas verslui" starto įmonės suskubo aktyviai teikti paraiškas finansavimui gauti. Nacionalinė plėtros įstaiga INVEGA sulaukė 25 paraiškų paskoloms, kurių bendra prašoma suma viršija 1 mlrd. eurų, tad nuo šiol klientų teikiamos paraiškos sko...
nuotrauka
2024-05-23 13:36
Didžiausia pasaulyje lanksčiai nuomojamų įrengtų darbo vietų kompanija IWG, kuriai priklauso biurų nuomos tinklas „Regus", verslo centre „U219" Vilniuje steigia naują darbo erdvę. Joje bus sukurtos hibridiniam darbui pritaikytos darbo vietos, privatūs biurai, posėdžių salės ir kūrybinės erdvės. Biur...
nuotrauka
2024-05-23 10:47
„Pro Kapital Lietuva" pasirinko finansinį partnerį plėtojamo aukščiausios klasės NT projekto Vilniaus senamiestyje įgyvendinimui – pasirašyta sutartis su „Šiaulių banku" dėl 13,2 mln. eurų paskolos.
nuotrauka
2024-05-22 17:24
„EIKA Development" valdomame, naujai statomame verslo centre „Jasinskio 2" daugiau nei pusė ploto jau yra išnuomota: čia įsikurs advokatų kontora „Ellex Valiūnas" bei į kokybiškas, modernias patalpas kelsis ir Nyderlandų karalystės ambasada, kuri sudarė sutartį dėl 552 kv. m ploto patalpų nuomos.
nuotrauka
2024-05-22 09:29
Panevėžio miesto savivaldybės užsibrėžta ambicija mieste įkurti profesionalaus, šiuolaikinio meno erdvę, virsta realybe: jau kitą savaitę duris atvers pasaulinio garso menininko, daugiafunkcionalisto Stasio Eidrigevičiaus menų centras, pavadintas Stasys Museum.
nuotrauka
2024-05-21 14:36
Investicija į nekilnojamąjį turtą (NT) lietuviams visada buvo viliojantis pasirinkimas, tai atskleidė ir pandemija, kai dažnas puolė ieškoti antro būsto pajūryje ar sodybos užmiestyje. Pranešime cituojamas NT ekspertas Marius Bružas sako, kad nors šis bumas jau praėjo, išskirtinio būsto poreikis yra...
nuotrauka
2024-05-21 13:13
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ verslo centro „Business Stadium Central“ vidaus inžinerinių sistemų montavimo rangovais pasirinko Lietuvos įmones „Aktinis“, „Todera“, „Ivalta“, „PoolPro“. Bendra su rangovais sudarytų sutarčių vertė – 5,6 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-21 12:56
Kada prekybos centras gali vadintis tvariu? Ar tam užtenka deramai surūšiuoti atliekas ir pakeisti lemputes? Vienas iš technologiškai pažangiausių „Nordika“ tvarumo aspektų – R8 tech įrankio, kuris paremtas dirbtiniu intelektu, naudojimas. Ši automatizavimo sistema valdo prekybos centro šildymo, vė...
nuotrauka
2024-05-21 09:50
Dar prieš kelerius metus prie rekordinio efektyvumo saulės elementų kūrimo prisidėję Kauno technologijos universiteto (KTU) chemikai šiemet išradimą dar patobulino. Pasak jų, tai – itin svarbus žingsnis link naujos kartos saulės elementų gamybos.
nuotrauka
2024-05-21 07:11
Apie 40 % visų šalčio tiltų pastate susidaro dėl sienų ir kolonų. Ir tai lemia apie 10 % šildymo energijos nuostolių. Vokietijos įmonė SCHÖCK BAUTEILE GmbH sukūrė ir rinkai pasiūlė tvarių, patogių ir aukštos kokybės sprendimų – SCHÖCK SCONNEX gaminių asortimentą, prisidedantį prie tvaraus pastato ko...
nuotrauka
2024-05-20 14:25
Tankiai gyvenamame Vilniaus Pašilaičių rajone atsiras dar vienas valstybinis lopšelis-darželis, kurį galės lankyti 280 vaikų. Projektui jau išduotas statybą leidžiantis dokumentas ir, jei procesas vyks sklandžiai, statyba turėtų prasidėti iki kitų metų ir trukti apie dvejus metus. Priimti vaikus dar...
nuotrauka
2024-05-20 11:09
Oficialiai pažymėtas Tauragės daugiafunkcės arenos antrasis statybų etapas – į būsimus sporto ir kultūros centro pamatus įkasta simbolinė laiko kapsulė ateities kartoms. Tikimasi, kad itin laukta ir regionui svarbi arena įneš dar daugiau kultūros ir galimybių sportuoti į visos apskrities gyvenimą. ...
nuotrauka
2024-05-20 10:51
Ekonomikos ir inovacijų ministerija investuoja į Lietuvoje veikiančių verslo paslaugų centrų modernizavimą. Skelbiamas 2,4 mln. eurų kvietimas teikti projektų įgyvendinimo planus verslo paslaugų centrams, norintiems automatizuoti savo veiklos procesus.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas