2024 birželio 17 d. pirmadienis, 22:25
Reklama  |  facebook

Pristatomas pirmasis Lietuvoje aukščiausios prabangos prekės ženklo „Radisson Collection“ viešbutis Fotogalerija

2023-03-27 13:38
Vilniaus senamiesčio centre, šalia Rotušės, atidaromas „Radisson Hotel Group“ aukščiausios prabangos prekės ženklo viešbutis „Radisson Collection Astorija Vilnius“. Jis pakeitė iki pastato renovacijos ten pat veikusį „Radisson Blu“ viešbutį. Tai pirmasis „Radisson Collection“ viešbutis Lietuvoje ir antrasis Baltijos šalyse. Siekiant įgyvendinti „Radisson Collection“ standartą, viešbučio savininkai į renovaciją investavo daugiau nei 6 mln. eurų.
nuotrauka
„Radisson Hotel Group“ NUOTR.


Minimos įmonės
Radisson Hotel Group,
„Radisson Collection“ prekės ženklo Lietuvoje atsiradimas patvirtina, kad Lietuvos rinka subrendo naujos koncepcijos aukščiausios prabangos klasės viešbučiui. Šio prekės ženklo viešbučiai veikia Europos didmiesčiuose, turizmo ir verslo centruose: Londone, Kopenhagoje, Berlyne, Venecijoje, Romoje, Milane, Bilbao ir t.t. Praeitų metų pavasarį „Radisson Collection“ duris atvėrė ir Taline.

„Nauja viešbučio pradžia nauju vardu, iš pagrindų atlikta viešbučio renovacija yra mūsų strateginis žingsnis – matome geras verslo augimo perspektyvas, taip pat siekiame pritraukti ir naujų investuotojų. Viešbutis išlaikė ne vieną atsparumo testą sudėtingomis sąlygomis, o dabar turi puikių perspektyvų įsitvirtinti kaip aukščiausios klasės viešbučių flagmanas Lietuvoje“, – pranešime cituojamas viešbučio savininkas ir galutinis naudos gavėjas verslininkas Marius Jakulis Jason.

RADISSON „Radisson Hotel Group“

„Žinodami, kad Vilniuje trūksta aukščiausios klasės viešbučių, nusprendėme iš pagrindų atnaujinti buvusio „Radisson Blu Royal Astorija Vilnius“ viešbutį – tiek bendrąsias erdves, tiek kambarius tam, kad galėtume pasiekti aukštai iškeltą „Radisson Collection“ kartelę ir naujasis viešbutis atitiktų išskirtinių patirčių ieškančių svečių poreikius”, – cituojamas Laurynas Antropikas, „AAA Holdingo“, kontroliuojančio viešbutį „Radisson Collection Astorija Vilnius“, direktorius.

„Radisson Collection Astorija Vilnius“, pasižymintis įspūdinga neobaroko ir secesijos stilius atspindinčia architektūra, iš esmės pakeistu interjeru šiandien įkūnija pagrindinius "Radisson Collection" prekės ženklo savitumus – unikalią, autentišką patirtį, kuri sujungia kultūrą, paveldą ir šiuolaikinį gyvenimo būdą. Naujos koncepcijos viešbutyje dera originalūs „Valdovų rūmų“ gobelenų motyvais sukurti tapetai, išlikusios autentiškos freskos ir modernūs sprendimai. Svečių laukia 119 komfortabilių ir iki 89 kv. m. dydžio kambarių ir apartamentų, atnaujintas prancūziškos virtuvės restoranas „Astorija Brasserie“ su vaizdu į senamiestį, penkios renginių erdvės, sveikatingumo centras. Tai vienintelis penkių žvaigždučių viešbutis Vilniuje, kuriame veikia džino baras su viena didžiausių ir unikaliausių šalyje džino kolekcijų Lietuvoje, lounge terasa ant stogo ir XV a. vyno rūsiu, kuriame saugoma rinktinė pasaulio vynų ir šampano kolekcija.

Daugiau nei 120 metų veiklos istoriją turinčiame viešbutyje įvairiais laikotarpiais viešėjo daugybė aukštų pareigūnų, karališkųjų šeimų, įžymybių ir valstybių vadovų, įskaitant JAV prezidentą George'ą W. Bushą.

„Istorinio viešbučio transformacija į „Radisson Collection Astorija Vilnius“ – itin ambicingas ir sėkmingai įgyvendintas naujo prekės ženklo ir naujos koncepcijos viešbučio įvedimo į rinką projektas, kurį perėmėme pernai rudenį tapę naujaisiais viešbučio valdytojais. Mūsų portfelyje - 14 tarptautinių tinklų prekės ženklų viešbučių Europoje, tad esame sukaupę vertingos patirties tiek atidarant naujus viešbučius Rumunijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, tiek ir juos valdant. Kartu su savininkais, investuotojais keliame ambicingus verslo tikslus naujajam „Radisson Collection“, – sako Augustinas Barauskas, „Apex Alliance Hotel Management“ generalinis direktorius.

„Radisson Collection Astorija Vilnius“ pretenduoja užimti garbingą vietą tarp lyderiaujančių Šiaurės Europos šalių viešbučių. Viešbutis jau šiemet priims aukščiausio rango svečius – diplomatines delegacijas, atvykstančias į NATO susitikimą, kelių šalių prezidentus ir jų diplomatinį korpusą, kitų tarptautinių renginių dalyvius.

„Džiaugiamės galėdami pristatyti pirmąjį „Radisson Collection“ viešbutį Vilniuje, pakeitusį „Radisson Blu Royal Astorija“ prekės ženklą. Nuo šiol Lietuvoje svečiai gali mėgautis keturiais išskirtiniais mūsų viešbučių tinklo prekės ženklais ir rinktis viešbutį kiekvienai kelionei ar progai. Laukiame svečių, kurie mėgausis šiuo naujai atgimusiu unikaliu viešbučiu ir patirs daug įsimintinų akimirkų“, – sako Tom Flanagan Karttunen, „Radisson Hotel Group“ vyresnysis viceprezidentas Vakarų ir Šiaurės Europoje.

Naujoji „Radisson Collection“ koncepcija išsiskiria kryptingu aukščiausių komforto reikalavimų apjungimu su išskirtinai viešbučiui ir Vilniui būdingu autentiškumu – pradedant nuo pastato istorijos, atkurto istorinio vyno rūsio, freskų ir sienoms puošti panaudotų Vilniaus valdovų rūmų motyvų ir baigiant išskirtinės kokybės vietiniais maisto produktais restorane, renginių ir laisvalaikio organizavimo patirtimis svečiams, kad jie galėtų pajusti patį miestą, jo geriausias tradicijas, kultūrą.  
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-06-17 11:50
Vilniuje, Zigmantiškių gatvėje, šalia Lentvario, „Maxima LT“ atidarė vieną moderniausių logistikos centrų Baltijos šalyse. Logistikos centras aptarnaus visą „Maximos“ prekybos tinklą – arti pustrečio šimto parduotuvių.
nuotrauka
2024-06-17 10:40
Šiuo metu statomame naujajame Vilniaus oro uosto išvykimo terminale – baigti saulės energijos modulių montavimo darbai. Saulės moduliai dengia 5 tūkst. kv. metrų plotą ant pastato stogo ir ateityje patenkins apie trečdalį viso naujojo išvykimo terminalo elektros poreikio.
nuotrauka
2024-06-17 10:34
Sostinės Naujamiestyje, buvusio „Lelijos“ siuvimo fabriko vietoje, oficialiai pradedamas didžiausio Europoje technologijų ir kūrybinių industrijų miestelio „Tech Zity Vilnius“ statybos. Pirmasis projekto etapas, apimantis 16,5 tūkst. kv. m ploto, duris atvers jau 2025 m. vasarą, o 75 proc. patalpų j...
nuotrauka
2024-06-14 10:55
Verslo parką „Business Garden Vilnius“ plėtojanti „Vastint Lithuania“ gavo leidimą projekto antrajam statybų etapui. Verslo parke Vilniuje iškils du biurų pastatai ir daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė, bus įrengta ir daugiau viešųjų erdvių. Į darbuotojų patogumą orientuotų biurų paklausą š...
nuotrauka
2024-06-14 10:42
„Ruukki Construction“, priklausanti SSAB, pasirašė sutartį su kelionių bendrove „Experience Pyhä Oy“ dėl „Ruukki® Classic LowCarbon“ stogo dangos, pagamintos iš SSAB „Fossil-free™“ plieno, tiekimo investicinės bendrovės ekologinių atostogų vilų projektui Pyhätunturi, Suomijos Laplandijoje. Ateityje ...
nuotrauka
2024-06-11 11:46
„Omniva LT“ baigė pirmąjį naujo Kauno logistikos centro statybos darbų etapą – jame užbaigtas biuro patalpų įrengimas, čia dirbti persikėlė administracijos darbuotojai iš Kauno. 2400 kv. m ploto patalpose sukurtos ne tik modernios darbo vietos, bet ir darbuotojų laisvalaikio bei poilsio erdvės. Suku...
nuotrauka
2024-06-11 10:49
Šiais metais grįžtančius į paskaitas studentus ar naują gyvenimo etapą Kaune pradedančius pirmakursius Kauno technologijos universitetas (KTU) pasitiks pasikeitęs. Šiemet užbaigta Studentų gatvės rekonstrukcija, šiuo metu daug dėmesio skiriama bendrabučių atnaujinimui, pastatų modernizavimui ir saul...
nuotrauka
2024-06-10 10:32
Naujuoju „Kärcher“ vadovu Lietuvoje paskirtas Mindaugas Levickas. Jis tapo atsakingas už Lietuvos padalinio tolesnę verslo plėtrą, veiklos strategijos planavimą ir įgyvendinimą, finansų bei personalo valdymą.
nuotrauka
2024-06-10 08:04
Karo kontekste, pažangios technologijos tampa svarbiu faktoriumi. Termovizoriai – įranga, gebanti atvaizduoti šilumą infraraudonųjų spindulių spektre – viena tokių technologijų. Ši įranga ne tik leidžia kariams identifikuoti priešus ir jų judėjimą teritorijoje, bet ir apsaugo jų gyvybes, padeda numa...
nuotrauka
2024-06-07 13:26
Lietuvoje pirmą kartą pradedama įgyvendinti „GovTech smėliadėžės" programa, skirta praktiškai išbandyti dirbtinio intelekto (DI) technologija grįstų sprendimų galimybes viešajame sektoriuje. Birželio 5 d. Vilniuje vykusiame programos atidarymo renginyje 14 viešojo sektoriaus institucijų pristatė sav...
nuotrauka
2024-06-07 10:54
SBA grupė, valdanti daugiau kaip 40 įmonių ir vienijanti 3 500 darbuotojų bendruomenę, personalo valdymą kelia į skaitmeninę sistemą „SAP SuccessFactors“.
nuotrauka
2024-06-07 09:56
Centrinėje sostinės dalyje esantis Šnipiškių rajonas, kuriame telkiasi didieji sostinės verslai ir neseniai duris atvėrė ramybe alsuojantis Vilniaus japoniškas sodas, pasipildė naujais daugiabučiais. Tvarios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ drauge su Čekijos investicijų grupe „RSJ In...
nuotrauka
2024-06-06 12:38
Su finansiniais sunkumais susidurianti pastatų vidaus inžinerinių sistemų montavimo ir projektavimo įmonė „Alinita“, priklausanti „Panevėžio statybos tresto“ grupei, planuoja pradėti restruktūrizavimo procesą.
nuotrauka
2024-06-06 10:40
UAB „Translinija", bendradarbiaudama su nekilnojamojo turto plėtros bendrove „EIKA Development", imasi naujo projekto – Utenoje planuoja statyti viešbutį su restoranu, konferencijų centru bei SPA zona. J. Basanavičiaus gatvėje, buvusio banko vietoje, iškilsiantį viešbutį planuojama baigti statyti 20...
nuotrauka
2024-06-05 14:50
Vienai iš didžiausių Lietuvoje NT plėtros bendrovių „Omberg group“, kartu su investiciniais fondais plėtojančiai gyvenamosios paskirties projektus Vilniuje ir komercinės – Kaune, vadovauti pradeda Deimantė Laumytė. Prie įmonių grupės vairo stojus ilgametę vadovavimo patirtį sukaupusiai verslo strate...
nuotrauka
2024-06-05 14:36
Šiemet praėjusių metų finansinę atskaitomybę laiku pateikė 103 882 bendrovės – tai penktadaliu (20,14 proc.) daugiau nei pernai (86 468). Nors savo 2023 m. rezultatus deklaravo daugiau įmonių, dalis sektorių patyrė pajamų mažėjimą palyginti su 2022 m., rodo kredito biuro „Creditinfo Lietuva" analizė...
nuotrauka
2024-06-05 13:23
Stiklo gamyba yra ne tik itin svarbus Europos pramonės sektorius, bet ir vienas iš pagrindinių energijos vartotojų bei aplinkos teršėjų. Vien 2021 metais jis į aplinką išmetė 17 mln. tonų anglies dvideginio, daugiausia dėl iškastinio kuro deginimo. Galimą šios problemos sprendimą netrukus gali pasiū...
nuotrauka
2024-06-04 09:46
Lietuvoje ketvirtadalis smulkių įmonių įvardija, kad susiduria su sunkumais ieškant darbuotojų. Ką daryti, kad darbuotojų paieškos procesas smulkioms įmonėms būtų lengvesnis ir kaip joms išsiskirti kitų darbdavių gausoje, pasakoja Užimtumo tarnybos ir „Luminor“ banko ekspertės.
nuotrauka
2024-06-04 08:57
Didžiausia Lietuvoje ekstremalaus sporto erdvė po stogu „Banga Ramp Park“ duris atvers rugpjūtį. Paspirtukų, BMX dviračių, riedlenčių ir riedučių sporto entuziastams skirtas 850 kv. m. rampų parkas įsikurs „SBA Urban“ plėtojamame projekte „Urban HUB“ šalia Ukmergės gatvės Avižieniuose, Vilniaus pašo...
nuotrauka
2024-06-04 08:51
Šiandien visame pasaulyje tvarumo klausimai tampa neatsiejama modernaus verslo dalimi. Dėl augančio vartotojų sąmoningumo ir tarptautinių teisinių reikalavimų, įmonės vis dažniau įdiegia tvarumo strategijas – Lietuvoje ši tendencija taip pat įgauna pagreitį.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas