2021 birželio 16 d. trečiadienis, 5:33
Reklama  |  facebook

„Sandėliukų nuoma“: patirtis leidžia augti 33 proc. ir planuoti naują plėtrą Fotogalerija Video

2020-12-04 08:55
Vilniaus Naujamiestyje atidariusi sandėliukų nuomos kompleksą bendrovė „Sandėliukų nuoma“ siūlomą nuomai plotą padidino trečdaliu – iki 6 tūkst. kv. m. Tai vienintelės kompleksinių nuomos paslaugų patalpos greta Vilniaus senamiesčio. Jos įrengtos pagal pasaulinius standartus.
nuotrauka
UAB „Sandėliukų nuoma“ nuotr.


Minimos įmonės
Sandėliukų nuoma, UAB

Sostinės Naujamiestyje, Smolensko g. 10, UAB „Sandėliukų nuoma“ 1,5 tūkst. kv. m plote įrengė beveik 400 sandėliukų ir saugojimo vietų, kurių dydis – nuo 1 kub. m iki 20 kv. m. Į arčiausiai Vilniaus centro esantį sandėliukų nuomos kompleksą investuota daugiau kaip 1 mln. eurų. Saugumą visą parą čia garantuoja centralizuota vaizdo stebėjimo ir priešgaisrinės apsaugos sistemos bei individuali kiekvieno sandėliuko apsaugos signalizacija. Į sandėliukus bet kuriuo paros metu patenkama naudojantis PIN kodais ar bekontaktėmis saugumo kortelėmis. Čia palaikoma tinkama temperatūra ir drėgmė, kad būtų galima saugoti įvairias prekes ir daiktus.

Naująjį „Sandėliukų nuomos“ kompleksą suprojektavo ir įrengė pirmaujanti pasaulinė saugyklų, komercinių ir pramoninių pastatų sprendimų gamintoja ir tiekėja JAV kompanija „Janus International Group“. Anot bendrovės „Sandėliukų nuoma“ vieno iš akcininkų Lauryno Dailidės, „Janus“ patirtis pasitelkta, kad būtų kuo geriau patenkinti klientų reikalavimai, jiems sukurtas maksimalus funkcionalumas bei patogumas, derantis su išskirtine estetika.

Anot L. Dailidės, dėl dabartinio sulėtėjusio ekonomikos augimo vieni verslai patiria sunkumų, o kiti, pvz., internetinė prekyba, – auga. Įmonėms, kurios kraustosi į mažesnius biurus ar keičia nuomojamas patalpa, prireikia laikinai sandėliuoti biuro bei kitą įrangą, o kitiems, išaugus paklausai, skubiai reikia daugiau patalpų laikyti prekėms.

Viena iš pirmųjų šio verslo pradininkė sostinėje Sandėliukųnuoma.lt dabar sandėliavimo patalpas siūlo beveik visuose Vilniuje rajonuose: Antakalnyje, Baltupiuose, Karoliniškėse, Naujamiestyje, Pašilaičiuose, Perkūnkiemyje, Šnipiškėse ir Žirmūnuose. Įvairaus dydžio nuo 18 Eur/mėnesiui nuomojami sandėliukai iš viso sudaro daugiau kaip 6 tūkst. kv. m plotą. Juos nuomojasi įvairiems tikslams: gyventojai saugo namų turtą, baldus ir kitus daiktus laikinai išnuomoję būstus, sezoninę įrangą ir sporto inventorių, antikvariatą, motociklus ir kitas transporto priemones, o verslas, ypač smulkusis, – prekes, kurių padaugėjo augant internetinei prekybai, dokumentus ir archyvus, statybinę ir kitą įrangą bei instrumentus, įvairių medžiagų atsargas ir net serverius padidinto saugumo specialiai įrengtuose sandėliukuose.

„Rinkos analizė rodo, kad spėjame patenkinti jos poreikius. Tačiau jei rinka augtų, išnaudodami 12 metų patirtį šiame versle, esame pasiruošę ir toliau investuoti bei plėstis Vilniuje ir kituose šalies miestuose. Dabar sandėliukų nuomos paslaugas siūlome visuose rinkos segmentuose – nuo žemesnės kainos iki aukščiausius klientų poreikius atitinkančių sandėliukų nuomos centrų. Tokios strategijos laikysimės ir artimiausiu metu“, – perspektyvomis dalinasi vienas iš Sandėliukųnuoma.lt plėtotojų.

Daugiau informacijos: www.sandeliukunuoma.lt

3D turas po naujausią „Sandėliukų nuoma“ centrą

Laurynas Dailidė, UAB „Sandėliukų nuoma“ atstovas,
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Sandeliuku nuoma LT. Naujausias sandėliukų centras Naujamiestyje!

NT projektai

nuotrauka
2021-06-15 08:39
Kaune, A. Juozapavičiaus prospekto pradžioje, pradėjo kilti projekto „Kaunorama“ pamatai. Tai pirmieji modernūs daugiaaukštės statybos gyvenamieji pastatai Kauno mieste. Nors statybų darbai dar tik įgauna pagreitį, pirmajame etape jau parduota bei rezervuota 90,8% apartamentų.
nuotrauka
2021-06-15 08:29
HOMA sostinės Tarandės mikrorajone pristato naują projektą „24 terasos“. Tai 24 kotedžų gyvenvietė, plėtojama 9141 kv. metrų sklype. Šiame plote bus sukurta nauja moderni gyvenvietė tiems, kurie ieško racionalaus išplanavimo kotedžo su miesto infrastruktūros privalumais
nuotrauka
2021-06-14 10:48
Pandemijos paskatintas nuotolinis ir hibridinis darbas augina nekilnojamojo turto (NT) pardavimus Lietuvos pajūryje ir kurortiniuose miestuose. Atostogų būstas vis dažniau naudojamas kaip darbostogų (angl. workation) vieta, kurioje norima sutalpinti tiek poilsiui, tiek darbui skirtas erdves.
nuotrauka
2021-06-10 11:09
„MC Grupė“, valdanti namų apdailos centrą „Unideco“, nuomininkus atrinks pagal geriausią pasiūlytą idėją. Nuomos objektas – 2000 kv. m ploto teritorija Šiaurės miestelyje šalia Verkių ir Kareivių gatvių sankryžos. Nuomininkams bus siūloma sklypu naudotis nemokamai arba už simbolinį nuomos mokestį.
nuotrauka
2021-06-02 14:40
Turėti savo poreikius atitinkančius namus yra daugelio siekiamybė ir tikslas. Tačiau skirtingų žmonių suvokimas apie svajonių namus skiriasi – ypač, kai kalbama apie skirtingų šalių gyventojus.
nuotrauka
2021-06-01 21:42
Naujausias kvartalas planuojamas Žemuosiuose Kaniūkuose, šalia Lampėdžio ežero. Čia gyventojams bus sudarytos palankios sąlygos įsirengti elektromobilių įkrovimo stoteles, saulės kolektorius, o pro langus jie galės gėrėtis pušynu.
nuotrauka
2021-05-25 09:47
Nepaisant itin aktyvios nekilnojamojo turto rinkos ir didelių galimybių rinktis, daugiau nei pusė Baltijos šalių šeimų, auginančių bent vieną nepilnametį vaiką, vis dar mano, kad naujo būsto pirkimas yra vienkartinis gyvenimo įvykis, rodo „Luminor“ banko atlikta apklausa.
nuotrauka
2021-05-25 09:42
„Realco“ Markučiuose pradeda projekto „Prie Vilnelės“ statybas, į kurias investuojama 15,5 mln. eurų. Raktus naujakuriams įteikti planuojama 2022 m. pabaigoje.
nuotrauka
2021-05-18 10:46
Jau praėjusių metų pabaigoje naujo būsto paklausa Lietuvos, Latvijos ir Estijos sostinėse vėl šovė į viršų ir lemia rekordinius butų pardavimus. Darnios miestų plėtros ir statybų bendrovės „YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas, įvertinęs YIT šalių būsto pardavimų rezultatus, sako, kad labiausiai pa...
nuotrauka
2021-05-18 10:39
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „HOMA“ Vilniaus Pilaitės mikrorajone toliau vysto projektą „Gilužio rivjera“ ir pradeda 6 projekto etapo statybas.
nuotrauka
2021-05-13 13:44
„Baltic Asset Management“ užbaigė pirmąjį loftų projektą Karoliniškėse „Cosmo lofts“. Pabaigus statybos darbus projekte jau parduota beveik 90 proc. loftų.
nuotrauka
2021-05-12 12:09
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros ir investicijų bendroves valdanti „Omberg group“ Vilniaus Pilaitės rajone įsigijo beveik 10 ha sklypą, kuriame planuoja vystyti mažaaukščius gyvenamojo būsto projektus su rekreacinėmis lauko erdvėmis.
nuotrauka
2021-05-07 10:45
Praėjusį mėnesį nekilnojamojo turto (NT) sandorių skaičius toliau augo, aktyvūs išliko butų, gyvenamųjų namų ir žemės sklypų pirkėjai. Įregistruotų NT sandorių dinamiką analizuojantys Registrų centro analitikai pastebi, kad pastarųjų kelių mėnesių rezultatai viršija iki pandemijos matytus skaičius.
nuotrauka
2021-05-04 11:45
Kaune, dešiniajame Neries krante, toliau kuriasi modernus Piliamiesčio kvartalas. Darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ kitapus laikinosios sostinės senamiesčio pradeda XI Piliamiesčio plėtros etapą, kurio metu bus pastatytas šiuolaikiškas 6 aukštų gyvenamasis namas su 23 butais i...
nuotrauka
2021-05-04 11:05
Panevėžio vakarinėje dalyje, Kniaudiškių rajone pradedamas vystyti didžiausias per pastarąjį dešimtmetį šiame mieste daugiabučių namų projektas „Ainių namai“.
nuotrauka
2021-04-29 14:01
Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Horekus“ sostinės Mūrinės Vokės rajone pradeda gyvenamųjų namų kvartalo „Vokeriai“ statybas. Kvartalą sudaro 44 vienaukščiai, dviaukščiai namai ir kotedžai – iš viso į projektą numatoma investuoti 3,5 mln. eurų.
nuotrauka
2021-04-22 11:31
Naujas prekės ženklas „Chapters“ bus pirmasis bendro gyvenimo (co-living) projektas Vilniuje, siūlantis gyvenamąsias erdves centrinėje mieto dalyje. „Chapters“ apjungs Naujamiestyje ir Konstitucijos pr. verslo centrų zonoje įsikursiančius co-living projektus. Pastarajame projekte taip pat bus teikia...
nuotrauka
2021-04-19 10:09
Metai Vilniaus biurų rinkoje prasidėjo pozityviai – sudarytų nuomos sutarčių plotas per pirmąjį ketvirtį pasiekė 31 tūkst. kv. m. Kaip skelbiama tarptautinės nekilnojamojo turto (NT) konsultacijų bendrovės „Newsec“ parengtoje Vilniaus biurų rinkos 2021 m. I ketvirčio apžvalgoje, dėl pandemijos sukel...
nuotrauka
2021-04-14 10:14
UAB „Eika“ pradeda kvartalo ,,Mėlyni vilkai“ pirmojo etapo, esančio Skroblų g. 14, statybas ir pardavimus. Projektas bus plėtojamas dviem etapais – pirmajame iki 2022 m. IV ketv. planuojama pastatyti 2 daugiabučius namus.
nuotrauka
2021-04-12 11:53
Būstą ar kitą savo nekilnojamo turto objektą parduoti nutarę žmonės susiduria su klausimu: pardavinėti pačiam ar kreiptis į profesionalą? Dažnas, pasirinkęs būstą parduoti savo jėgomis, tikisi tai atlikti greitai, be vargo ir sutaupyti mokestį, kurį už paslaugas sumokėtų brokeriui.

Statybunaujienos.lt » NT projektai