2022 rugpjūčio 19 d. penktadienis, 5:35
Reklama  |  facebook

„Skylum“ dangoraižiai taps pirmaisiais virtualiais daugiabučiais pasaulyje

2022-03-17 13:27
NT plėtotojo „Omberg group“ ant sostinės Viršuliškių kalvos kuriami dangoraižiai „Skylum" bus perkelti ir į virtualią erdvę. Populiariausioje tarptautinėje „Sandbox“ metavisatoje atsirasiantys dangoraižiai taps pirmaisiais virtualiais daugiabučiais pasaulyje.
nuotrauka
„Omberg group“ vizualizac.


Minimos įmonės
Omberg group, UAB
Crypto House Capital (Didžioji Britanija),

„Virtuali ekonomika ir virtualus NT vis dar skamba kaip žaidimas, nes yra labai ankstyvoje savo vystymosi stadijoje. Tačiau tuo pat metu matome neįtikėtinai greitą šios rinkos augimą: investicijos į virtualų NT jau viršijo pusę milijardo JAV dolerių. Padovanoti „Skylum" projekto brėžinius sutikome, sulaukę prašymo tai padaryti iš startuolio įkūrėjo Tomo Naščišonio. Sprendimą priėmėme ilgai nesvarstę: esame jau subrendęs verslas, tad palaikyti ir padėti naujiems, pradedantiems startuoliams, siekiantiems inovuoti bei garsinti Vilnių, yra natūrali mūsų pareiga", –„Omberg group" pranešime cituojama rinkodaros ir komunikacijos vadovė Agnė Belickaitė.

„Skylum" kuriamas pasitelkiant NFT (Non Fungible token) technologiją

NT plėtotojas „Skylum" brėžinius padovanojo virtualų projektą kuriančiam Didžiojoje Britanijoje veikiančiam lietuvių startuoliui „Crypto House Capital".

„Nekilnojamojo turto perkėlimas į virtualų pasaulį naudojant NFT (Non fungible token) technologiją yra kita natūrali NT rinkos, vertos virš 326 trilijonų JAV dolerių, fazė. Šiuo projektu mes atveriame duris rinkos evoliucijai, remdamiesi geriausiomis šiuolaikinėmis tradicinės rinkos praktikomis, sujungiant jas su atsiradusia virtualia erdve ", - cituojamas „Crypto House Capital" vadovas Tomas Naščišonis.

Virtualaus „Skylum" pardavimus etapais pradėti planuojama jau pirmoje metų pusėje, o projektas „Sandbox" metavisatoje statyti baigtas bus trečio ketvirčio metu. Dangoraižiai bus statomi ir kitose didžiosiose metavisatų platformose, tokiose kaip „Decentraland", „Cryptovoxels" ir kitos.

„Virtualus „Skylum" bus kuriamas pasitelkiant naują, pasaulį užkariaujančią NFT (Non Fungible token) technologiją. Naudodami ją, suteiksime skaitmeniniams produktams tai, ko jie dabar neturi - autentiškumo įrodymą. Apie tai galima galvoti kaip apie skaitmeninį DNR arba įrašą duombazėje, patvirtinantį objekto autentiškumą. Kodėl tai svarbu? Sugebant įrodyti, kad tam tikras skaitmeninis objektas yra ne begalinis, o limituotas, skaitmeninis turtas perima realaus nekilnojamojo turto savybes", - sako T. Naščišonis.

Metavisatų populiarumas nuolat auga

Virtualios platformos, vadinamos metavisatomis, sparčiai populiarėja tarp visose srityse veikiančių tarptautinių verslų, virtualias parduotuves, galerijas ar net ištisus miestus kuria žinomi prekių ženklai, atlikėjai ir kultūros pasaulio atstovai.

„Facebook", „Dysney", „Hyundai", „Nike", „Gucci", „Coca Cola", „Balenciaga", „Wendy's", „Microsoft" – tai tik nedidelė dalis prekės ženklų, savo veiklą vystančių ir virtualiose metavisatose. Jose prekiaujama įvairiais virtualiais produktais, atidaromos virtualios parduotuvės, rengiami virtualūs koncertai, meno parodos.

Sparčiai auga ir virtualaus NT vystymas. „BrandEssence" skelbia rinkos tyrimų išvadas, kad ši rinka, jau dabar viršijusi pusę milijardo, turėtų augti maždaug trečdaliu kasmet.

Metavisatose aktyviai perkami virtualios žemės sklypai, juose statomas ir parduodamas įvairus NT: galima net įsigyti vilą kartu su nuosava sala, rašoma pranešime.
Statybunaujienos.lt
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2022-08-16 10:31
Pasauliniai tyrimai rodo 5 biurų rinkos tendencijas: verslų vadovai toliau skatins darbuotojų grįžimą į biurus, geriausius talentus norintys pritraukti verslai didins biurų plotą, turėsime atsižvelgti į darbuotojų kartų skirtumus, augs lanksčių biurų paklausa, o vidutiniškai dešimtadaliu smuktelėsia...
nuotrauka
2022-08-11 13:05
Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organi...
nuotrauka
2022-08-10 10:09
Tankiai gyvenamame Vilniaus Pašilaičių rajone bus statomas lopšelis-darželis, kurį galės lankyti 280 vaikų. Naujasis darželis atitiks šiuolaikinės ugdymo įstaigos standartus, bus universalaus dizaino, kompleksiškas ir funkcionalus, pastate bus projektuojamas ir nedidelis baseinas vaikams.
nuotrauka
2022-08-09 13:28
Arkikatedros bazilikos, Žemutinės ir Aukštutinės pilių pastatų, jų liekanų ir kitų statinių komplekso Pilininko namas stovi šiaurės vakarinėje Pilies kalno papėdėje, teritorijos dalyje, kurioje, kaip manoma, XVI a. viduryje stovėję tarnybiniai kunigaikščių rūmų pastatai. Pilininko namas su keturiais...
nuotrauka
2022-08-09 08:12
UAB Merko statyba apyvarta iš generalinės rangos sutarčių 2022 metų pirmą pusmetį pasiekė 34 mln. eurų ir buvo 42 proc. didesnė nei pernai tuo pačiu laiku (24 mln. eurų).
nuotrauka
2022-08-05 10:11
Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai vykdant uosto kanalo gilinimo darbus, dalis smėlio bus panaudota povandeniniam pylimui ties I Melnrage suformuoti. Šios krantotvarkos priemonės įgyvendinimas jau įgavo pagreitį, beveik pusė planuojamo supilti smėlio kiekio nugulė formuojamame povandeniniam...
nuotrauka
2022-08-04 14:01
2022 m. rugpjūčio 2 d. Lietuvos banko Priežiūros tarnyba pritarė uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirto fondo „Eika Green Energy Fund“ (toliau EGEF) steigimo dokumentams. Tai bus jau ketvirtasis UAB „Eika Asset Management“ (toliau EAM) valdomas investicinis fondas, steigiamas siekiant ...
nuotrauka
2022-08-04 09:48
Sostinės savivaldybė netrukus pradės Vilniaus miesto moksleivių sveikatos centro rekonstrukciją. Savivaldybės valdoma įmonė „Vilniaus vystymo kompanija" paskelbė Žirmūnuose esančio baseino rangos darbų konkursą.
nuotrauka
2022-08-04 09:37
SBA grupės investicijų valdymo įmonė „Capitalica Asset Management“ įkūrė naują uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtą komercinio nekilnojamojo turto fondą „Capitalica Z114 Real Estate Fund“. Jo veiklai liepos mėn. pritarė Lietuvos Bankas.
nuotrauka
2022-08-03 16:46
Gerindama ir plėsdama Lietuvos kariuomenės infrastruktūrą, Krašto apsaugos ministerija įgyvendina ypatingos svarbos projektus – Lietuvoje statys tris naujus karinius miestelius. Jau gautas statybų leidimas kariniam miesteliui Šilalės rajone, o artimiausiu metu statybos prasidės ir Vilniaus rajone be...
nuotrauka
2022-08-03 11:26
AB „Panevėžio statybos trestas“ per Nasdaq Baltic šiandien, rugpjūčio 3 d., pranešė apie naujai gautą užsakymą AB „ORLEN Lietuva“ naftos perdirbimo gamykloje.
nuotrauka
2022-08-02 10:37
Didysis baseinas Lazdynų daugiafunkciame komplekse pilnai užpildytas vandeniu ir pradėtas šildyti. Vilniaus miesto savivaldybė skelbia, kad užbaigta didžioji dalis – 90 proc. – komplekso rangos darbų.
nuotrauka
2022-08-02 08:43
Plėtojant žaliausią Rygos biurų kompleksą „Verde“ pasiektas šiuo metu svarbiausias projekto plėtros etapas – užbaigtas statyti ir jau atiduotas eksploatuoti pirmasis komplekso pastatas. Komplekso vystytoja SBA grupės bendrovė „Capitalica Asset Management“ įgyvendino pirmąją investicinio Latvijos sos...
nuotrauka
2022-08-01 11:24
Liepos mėnesį Tvarkybos darbų priėmimo komisija priėmė Veliuonos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčios tvarkybos darbus.
nuotrauka
2022-07-29 12:02
Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą, investavimo periodu pasirašė 2 mln. eurų vertės finansavimo sutartį su inžinerinius sprendimus pramonės ir šilumos gamybos įmonėms teikiančia bendrove „Energijos taupymo centras“.
nuotrauka
2022-07-28 14:50
Trys Krašto apsaugos ministerijai pavaldžios įstaigos – Gynybos resursų agentūra, Infrastruktūros valdymo agentūra bei Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas – persikėlė į naujas patalpas „Cloud Offices“ biurų pastate, Vilniaus Šnipiškių mikrorajone.
nuotrauka
2022-07-28 11:42
Šiaulių bankas suteikė 3,6 mln. eurų kreditą Klaipėdos Malūno parko teritorijoje plėtojamam „Parko pakrantės" daugiabučių namų kompleksui. Projektą vystanti nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eriadas" uostamiesčio būsto rinkai pasiūlys 100 įvairaus ploto butų.
nuotrauka
2022-07-27 14:57
Valstybės turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas jau netrukus pradės pastato, esančio Vytauto g. 28, Marijampolėje kapitalinį remontą bei modernizaciją. Bendros investicijos, kurios dengiamos Turto banko bei Europos Sąjungos fondų lėšomis, sieks 2,7 mln. eurų, o ats...
nuotrauka
2022-07-27 08:46
Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą (Fondą), suteiks papildomą 5 mln. eurų finansavimą vienai didžiausių inžinerinių sprendimų, pramoninių įrenginių gamybos ir statybos įmonei „Montuotojas“. Remiantis Fondo investavimo periodu pasirašyta sutartimi, Fondas p...
nuotrauka
2022-07-26 08:42
SBA grupės investicijų valdymo įmonė „Capitalica Asset Management“ įsigijo logistikos centrą Rygoje, šalia oro uosto. Tai jau trečioji fondo „Capitalica Green Logistics Fund“ investicija pastaraisiais metais. Fondas ir toliau tęsia plėtrą Baltijos šalių logistikos rinkoje ir per ateinančius metus ke...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas