2023 rugsėjo 28 d. ketvirtadienis, 20:49
Reklama  |  facebook

Trys būdai, kaip įnešti klasikinės elegancijos į jūsų namus

2016-05-16 14:06
Klasikinis stilius visų pirma asocijuojasi su aukšta kokybe bei prabanga. Pasirinkus šį interjero dizainą, į namus yra įnešama niekada iš mados neišeinanti elegancija. Kadangi klasikinis interjero dizainas yra kuriamas semiantis įkvėpimo iš baroko bei rokoko laikotarpių, tų laikų gracingumas puikiai atsispindi dekoro sprendimuose, balduose, aksesuaruose. Norintiems suteikti klasikinio šarmo savo būstui, pristatome 3 būdus, kaip tai padaryti.
nuotrauka
Gamintojo „Cantori“ iliustr.


Minimos įmonės
DEKORAMA.LT, UAB

1. Investuokite į kokybiškus klasikinius baldus

Klasikiniai baldai – tai baldai pasižymintys aukšta kokybe, kokybiška mediena, prabangiais audiniais. Klasikiniai baldai dažnai yra specialiai sendinami, kad atrodytų kuo autentiškiau ir primintų baroko ar rokoko laikotarpius. Nors šie baldai paprastai yra gana masyvūs, jie išlaiko išskirtines grakščias linijas. Mediniuose klasikiniuose balduose įdomi detalė – rėmuose išraižyti įvairūs gamtos, gėlių, augalų ornamentai. 

Šie baldai yra brangūs, tačiau patariama nepagailėti pinigų investuojant į šio tipo baldus. Geriau įsigyti keletą pagrindinių klasikinių baldų, negu daug pigių, kurie po kelerių metų nusidėvės.

Pradėti siūlome nuo šių klasikinio stiliaus baldų: sofos arba kušetės – šie minkšti baldai itin atspindi klasikinę estetiką ir kambariui suteikia norimos elegancijos; masyvaus valgomojo stalo, kuris dėl savo dydžio tarsi kviečia šeimą susiburti aplink jį; komodos arba knygų lentynos, kurioje galėsite eksponuoti savo mėgstamas smulkmenas.

2. Nepamirškite aksesuarų

Klasikiniame interjere svarbūs ne tik baldai, bet ir aksesuarai. Puoškite langus prabangiomis užuolaidomis, tai interjerui suteikia romantiškos atmosferos bei minkštumo. Klasikiniame interjere taip pat daug dėmesio skiriama kilimams, vienoje patalpoje dažnai naudojami net keli kilimai, tokiu būdu pabrėžiant atskiras kambario erdves. Veidrodžiai klasikiniame interjere be galo populiarūs. Rinkdamiesi jį daugiausiai dėmesio skirkite rėmui. Galite naudoti masyvius, įvairiai raižytus rėmus. Paprastai tokio išskirtinio dizaino veidrodžius galite rasti antikvaruose.

Klasikiniame interjere viena siena dažnai paskiriama galerijai, kurioje eksponuojami įvairūs paveikslai ar fotografijos, tokioje sienoje-galerijoje taip pat yra svarbūs jūsų pasirinkti rėmai (eksponuojamas paveikslas nėra toks svarbus, jis bet kada gali būti pakeistas kitu).

3. Medžiagų svarba

Nusprendus namus įrengti klasikiniu stiliumi, derėtų daug dėmesio skirti naudojamoms medžiagoms: pradedant nuo apdailos medžiagų iki baldų medžiagų. Klasikiniame interjere dažnai naudojamos šios medienos rūšys: raudonmedis, riešutmedis. Kitos populiarios baldų medžiagos: marmuras, žalvaris, krištolas. Apmušalams bei užuolaidoms naudokite tokias prabangias medžiagas, kaip: šilkas, aksomas, damastas, linas, medvilnė.

Statybunaujienos.ltArchitektūra. Interjeras

nuotrauka
2023-09-26 12:20
Lygiai kaip drabužių ir aksesuarų mados, namų dizaino tendencijos yra cikliškos – tai, kas buvo populiaru prieš kelis dešimtmečius, beveik visada sugrįžta. Panašu, kad taip nutiko ir su tapetais, kurie neseniai grįžo į interjero mados viršūnes.
nuotrauka
2023-09-22 06:23
Šviesa – itin svarbi kiekvienoje erdvėje, kurioje leidžiame laiką. Mūsų klimato zonoje natūralios šviesos nėra itin daug. Todėl įrengiant namus, būtina suplanuoti tinkamą apšvietimą.
nuotrauka
2023-09-21 09:30
Pasaulyje gerai žinomas SIKA prekinis ženklas, kuriuo žymimos specifinės cheminės medžiagos, skirtos statybai, turi 113 metų patirtį, kuri prasidėjo Šveicarijoje. Šimtametė kompanijos istorija yra pagrindas, ant kurio kuriami modernios rinkos produktai ir kuris liudija šimtmečio patikrintą patikimum...
nuotrauka
2023-09-18 15:40
Lietuvos rinkai šiemet pristatyta inovatyvi skaitmeninė namų sistema JUNG HOME taps svarbiausiu akcentu specialiai tarptautinei parodai „Supernamai 2023“ sukurtame JUNG stende. Rugsėjo 29–spalio 1 d. „Litexpo“ parodų centro lankytojai, užsukę į šį interaktyvų stendą, turės unikalią galimybę ne tik i...
nuotrauka
2023-09-18 11:31
Rijade (Saudo Arabija) šiuo metu vykstančioje UNESCO Pasaulio paveldo komiteto 45-ojoje sesijoje Kauno modernizmo architektūra įrašyta į Pasaulio paveldo sąrašą, pritarus Pasaulio paveldo komiteto šalims narėms ir atsižvelgus į ekspertų rekomendacijas.
nuotrauka
2023-09-14 14:01
Pradedamas įgyvendinti naujas tvarus projektas „Sand Offices". Naujas verslo centras iškils sostinės Žalgirio ir Linkmenų gatvėse esančio seno administracinio pastato vietoje ir pasiūlys modernius inovatyvaus dizaino biurus.
nuotrauka
2023-09-07 11:44
Vartotojų sąmoningumas apie energijos resursų suvartojimą ir tvarumo svarbą auga, todėl vis daugiau mūsų keičia savo kasdienius įpročius ir netgi namų aplinką. Visgi, ne visi susimąsto, kokį pėdsaką palieka iš pirmo žvilgsnio atrodančios nedidelės buities detalės – namuose esantys jungikliai ar kišt...
nuotrauka
2023-09-07 07:56
Vilniaus senamiesčio ir jo apsaugos zonos tvarkymo (specialųjį) planą planuojama parengti per dvejus metus. Parengtas, šis dokumentas taps pagrindiniu Vilniaus senamiesčio ir jo apsaugos zonos teritorijų planavimo dokumentu, kuriuo, be kita ko, bus numatoma, kokie statybos, rekonstrukcijos, remonto,...
nuotrauka
2023-09-06 12:01
Vonios aksesuarai bei funkcionalios baldų bei sanitarinių sistemų detalės ne tik prisideda prie interjero dizaino, bet ir palengvina kasdienybę. Pavyzdžiui, į sieną montuojamų potinkinių rėmų, skirtų pakabinamiems WC puodams, vandens nuleidimo mygtuko mygtukas tapo išmaniąja sistema, kuri ne tik nul...
nuotrauka
2023-08-30 09:59
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ pasirašė projektavimo darbų sutartį su įmone „2L Architects & Engineers“, kuri rengs naujojo modernaus „Rimi Lietuva“ logistikos centro Lietuvoje projektą. Daugiau kaip 40 tūkst. kvadratinių metrų ploto inovatyvus logistikos centras iškils šalia mag...
nuotrauka
2023-08-17 12:52
Naujų būstų plotas mažėja, todėl interjero dizaineriai stengiasi kuo efektyviau išnaudoti turimą erdvę. Spėjama, kad artimiausiu metu pokyčiai laukai ir vonios kambario.
nuotrauka
2023-08-17 09:35
Tokią idėją perša Kopenhagoje (Danija) vykusiame Pasaulio architektūros kongrese architektams pristatyta gyvenamųjų namų eksperimentinė erdvė „Living Places“ (Gyvenamosios vietos). Tai 7 tvarūs pastatai, kurių anglies dioksido pėdsakas yra rekordiškai mažas, o patalpų mikroklimatas – geriausias savo...
nuotrauka
2023-08-08 10:22
Virtuvė yra viena svarbiausių namų erdvių, o virtuvės baldai gali jai suteikti dar daugiau funkcionalumo ir patrauklumo. Tarp įvairių virtuvės baldų valgomojo stalas užima ypatingą vietą. Prie jo valgoma, bendraujama, kuriami prisiminimai.
nuotrauka
2023-08-03 10:02
Vilniaus vystymo kompanija skelbia atvirą architektūrinį konkursą dėl Pavilnio bendruomenės namų, Garsioji g. 3, rekonstrukcijos. Projekto rėmuose atnaujintos bus ir viešosios erdvės bei privažiavimai iki jų. Viso projekto pabaiga numatoma 2027 m. IV ketvirtį.
nuotrauka
2023-08-02 11:24
Svajojate apie gražiai įrengtus namus, bet jūsų biudžetas labai ribotas? Pasitelkę tinkamą strategiją, galite sukurti stilingą ir patrauklią erdvę neištuštindami savo piniginės.
nuotrauka
2023-07-26 09:43
Didžioji dauguma Turto banko apklausoje dalyvavusių vilniečių pageidautų, kad būsimas ministerijų miestelis A. Goštauto gatvėje būtų žalias, lengvai pasiekimas ir atviras po darbo valandų. Tuo tarpu ministerijų tarnautojai nori ergonomiškų ir įvairių darbo erdvių, maitinimo ir kitų paslaugų.
nuotrauka
2023-07-21 06:40
Lietuvos architektų „Trimonis architects“ suprojektuotas daugiafunkcis kompleksas „U40“, įsikūręs Užupio g. 40, atrinktas į vieno iš prestižiškiausių ir didžiausių pasaulio architektūros ir dizaino festivalių „World Architecture Festival“ (WAF) finalą.
nuotrauka
2023-07-19 13:57
Lietuvos architektų rūmų Taryba buria visuomeninę darbo grupę Laikinosioms priedangų projektavimo gairėms parengti, į kurią kviečia visų atsakingų valstybės institucijų ir nevyriausybinių organizacijų atstovus. Taip pat tikimasi sulaukti ir kolegų iš Ukrainos architektų bendruomenės, atsakingų Ukrai...
nuotrauka
2023-07-19 07:56
100 mln. eurų ir 2500 kvadratinių metrų – tai du skaičiai, kuriuos su nuostaba pastarąjį mėnesį aptaria garsiausi pasaulio architektai. Būtent šiais parametrais jie apibūdina Dubajuje ką tik įgyvendintą projektą, kuriame itin svarbų bei išskirtinį vaidmenį, sulaukusį gausaus visuomenės ir specialist...
nuotrauka
2023-07-17 07:58
Prikeliant naujam gyvenimui kultūros paveldo objektus, teisingiausia yra rasti būdą, kaip istorinę architektūrą tinkamai įveiklinti: tik įžvalgūs ir teisingi sprendimai lems, ar objektas bus išsaugotas ateities kartoms. Kad ir kokių iššūkių pasitaikytų šiame kelyje, UAB ARCHINOVA vadovo Aleksandro G...

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras