2024 liepos 13 d. šeštadienis, 22:05
Reklama  |  facebook

„Layher Baltic“ atidarė naują bazę Salininkuose Fotogalerija Video

2016-10-16 17:49,      papildyta vaizdo siužetu 2016-11-16 11:50
Žinomų visame pasaulyje „Layher“ pastolių istorija prasidėjo tuoj po antrojo pasaulinio karo. Pirmiausia buvo mediniai grėbliai šienui grėbti, padargai, naudojami žemės ūkyje, kopėčios, kurie gimė tiesiog Vilhelm Layher garaže. Atkaklus darbas, kokybė be jokių išlygų 1945 metais įkurtą įmonę padarė žinoma pasaulyje kompanija, kuri veikia 37-iose pasaulio šalyse, – ne tik visoje Europoje, bet ir Šiaurės bei Pietų Amerikoje, Artimuosiuose Rytuose, Afrikoje ir Australijoje, Naujojoje Zelandijoje.
nuotrauka
Įmonės „Layher Baltic“ bazės atidarymo juostą kerpa (iš dešinės): Salininkų bendruomenės vadovė R. Nalivaikienė, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas D. Gedvilas, kompanijos akcininkai C. Langer ir G. Layher bei „Layher Baltic“ direktorius V. Voroncov. „Layher Baltic“ (Kristinos Černiauskienės) nuotr.


Minimos įmonės
Layher Baltic, UAB

Atidarė naują kompanijos bazę Lietuvoje

Praėjusį savaitgalį kompanijos „Layher“ akcininkai, kompanijos pradininko Vilhelm Layher vaikaičiai ponia Carolin Langer ir ponas Georg Layher su atsakingais kompanijos darbuotojais lankėsi Vilniuje, kur atidarė naują kompanijos „Layher“ bazę. 

Kompanijos „Layher“ akcininkai – p. Georgas Layher (kairėje) ir p. Carolin Langer – prie bendrovės „Layher Baltic“ biuro sodina medžius. „Layher Baltic“ nuotr.

Nuotraukoje kairėje :
kompanijos „Layher“ akcininkas p. Layher (kairėje) ir „Layher Baltic“ direktorius p. Voroncov.

Tai Salininkuose įsikūrusi įmonė „Layher Baltic“, turinti atvirą 2800 kv. m ploto aikštelę pastoliams laikyti, dengtą 1300 kv. m ploto sandėlį ir 336 kv. m šiuolaikinį ir modernų biurą.

Šalia „Layher Baltic“ bazės sumontuotas didžiausias pasaulyje užrašas „LAYHER“ iš pastolių. Bendras šios konstrukcijos ilgis – 60 m, aukštis – 8 metrai.

Olimpiados metu Lietuvos olimpiečių garbei toje pat vietoje iš „LAYHER“ pastolių buvo sumontuotas užrašas LTU. Šios konstrukcijos aukštis siekė 8 m, ilgis – 26 metrus.

Sandėlio stogą „dengia“ Lietuvos Respublikos ir Vokietijos Federacinės Respublikos valstybines vėliavas, kurių matmenys yra 12 x 20 metrų, bei įmonės „LAYHER“ užrašas – 21 x 5,2 metro, logotipas, kurio išmatavimai – ne mažiau įspūdingi, – 15 x13 metrų.

„Daugiau galimybių“

Kalbėdamas atidarymo renginyje, p. Layher pabrėžė, kad kompanijos veikla rinkose, kurios artėja prie 40–ties, suteikia ne tik naudingos patirties kompanijai, bet ir teikia pranašumų klientams. „Layher“ pastoliai gaminami Vokietijoje, kur sutelktas ir intelektualinis gamybos potencialas, suteikiantis galimybių imtis inovatyvių sprendimų, naujų technologijų, sukurta sistema, garantuojanti greitą ir patikimą gaminių pristatymą.

„Manau, kad mūsų klientai vertina mūsų patikimas paslaugas, greitą pristatymą ir novatoriškus, aukštos kokybės produktus. Bet to, manau, kad daugelis iš mūsų klientų vertina gerus asmeninius santykius, kurie atsiranda laikui bėgant. Šūkis „Daugiau galimybių“ yra įmonės kultūros branduolys“, – kalbėjo p. Layher.

Nuotraukoje:
kompanijos „Layher“ akcininkė p. Langer 

Kompanijos „Layher“ akcininkai džiaugiasi, kad „Layher Baltic“ direktoriui Viktorui Voroncovui pavyko per trumpą laiką klientus supažindinti su „Layher“ kultūra, užmegzti glaudų bendradarbiavimą su klientais ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje.

„Layher Baltic“ vadovas ir jo komanda, dėkodamas p. Voroncovui, kalbėjo ponas Layher, aistringai siekia savo klientams padėti įgyvendinti jų vykdomus projektus. Kompanijos akcininkai neslėpė, kad sėkmingą verslo plėtrą Baltijos šalyse jie sieja su ponu Voroncovu. 

Naujos „Layher Baltic“ bazės atidarymo renginyje dalyvavo per pusantro šimto svečių ne tik iš Lietuvos bei Vokietijos, bet ir iš Latvijos, Estijos, Kaliningrado (Rusija) srities. Tarp jų buvo Vokietijos ambasadorės pavaduotojas ponas Michael Morgenstern, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas ponas Dalius Gedvilas, Lietuvos Respublikos vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus pareigas einantis ponas Arūnas Lupeika. Pasveikinti naujų kaimynų atvyko ir Salininkų bendruomenės asociacijos pirmininkė Ramutė Nalivaikienė.

FAKTAI

● Kompanijos WILHELM LAYHER GmbH&Co. KG filialas Baltijos šalyse įkurtas 2007-aisias. Iki 2011 m. kompanija vadinosi UAB „Layher“ ir buvo įsikūrusi Telšių mieste.

● 2011 m. lapkritį filialas pavadintas UAB „Layher Baltic“ ir persikėlė į Vilnių. Jis yra atsakingas už „Layher“ produktų pardavimą Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Kaliningrado srityje.

● 2015 m. įmonės personalas išaugo dvigubai – nuo 6 žmonių iki 12. Jų amžiaus vidurkis – 26 metai. Visi darbuotojai kalba bent dviem užsienio kalbomis.

● 2016 m. įmonė persikėlė į modernią bazę su biuru ir sandėlio patalpomis Salininkų g 82, Vilniuje.

● Įmonė turi atvirą 2800 kv. m ploto aikštelę pastoliams laikyti, dengtą 1300 kv. m ploto sandėlį ir 336 kv. m šiuolaikinį ir modernų biurą.

Nuotraukoje – rangovai, pastatę ir įrengę „Layher Baltic“ bazę Salininkuose.

Nuotraukoje iš kairės: LSA prezidentas D. Gedvilas, Vokietijos ambasados atstovė E. Eimutavičiūtė, Vokietijos ambasadorės pavaduotojas M. Morgenstern, kompanijos akcininkai C. Langer ir G. Layher, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų AHK direktorius dr. L. B. Gutheil.
 
Tekste – Kristinos Černiauskienės nuotr.
Fotogalerijoje – Kristinos Černiauskienės ir Andriaus Berlinsko nuotr. 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

LAYHER BALTIC atidarymo renginys
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-07-12 07:55
Viena ryškiausių pastarojo meto tendencijų – atsinaujinančios energijos naudojimas namų ūkiuose. KONTESTA, bendradarbiaudama su saulės modulius į rinką tiekiančia įmone AUTONOMECO, jau antrus metus gamina automobiliams statyti skirtas stogines, terasas su saulės moduliais. Tokias stogines įmonės dem...
nuotrauka
2024-07-11 13:45
Trečia pagal dydį Estijos statybos bendrovė „Mapri Ehitus" įsigijo 72 proc. Lietuvos statybos bendrovės „Bauschmidt" akcijų. Statybos bendrovė, iki šiol daugiausia užsiėmusi žemės ūkio statybomis, pakeitė pavadinimą į „Mapri Statyba" ir šiuo metu plečia savo veiklą kitose statybos srityse.
nuotrauka
2024-07-11 09:34
SBA grupės plėtojamame prekybos ir verslo mieste „Urban HUB“ Kaune pasirašyta sutartis dėl 3900 kv. m erdvių nuomos su „Energijos skirstymo operatoriumi“ (ESO). Į greta Kauno laisvosios ekonominės zonos įsikūrusį miestelį ESO komanda, planuojama, persikels jau 2025 m. I ketvirtį.
nuotrauka
2024-07-10 13:31
Perdegimo sindromas gali užklupti dėl pernelyg didelio darbo krūvio, užimtumo bei menko poilsio ir darbo balanso. Nors perdegimas niekaip nesusijęs su metų laikais, ekspertai įspėja, kad vasarą reikėtų būti atidesniems ir stebėti savo psichologinę sveikatą. Pasak jų, vasaros grafikas dažniausiai ku...
nuotrauka
2024-07-10 07:24
Įmonė „Gerbūvio projektai“ įgyja pagreitį. Jau trečius metus sparčiai auga užsakymų portfelis, o nuo 2020 m. apyvarta kasmet auga kone dvigubai. 2023-aisiais įmonė tempo nemažino.
nuotrauka
2024-07-09 08:02
Po dvejus metus trukusių atnaujinimo (kapitalinio remonto) darbų prekybos ir laisvalaikio centras PANORAMA tapo vienu iš įstabiausių centrų ne tik Vilniuje, bet ir regione. Aštuoniais etapais sėkmingai įvykdyti darbai proceso dalyviams suteikė patirties, kuri dėl santykinai nedidelės Lietuvos prekyb...
nuotrauka
2024-07-08 15:46
NT plėtros bendrovė „Homa Group“ buvusio Panevėžio mėsos kombinato teritorijoje Smėlynės g. 85 ketvirtadienį oficialiai pradės beveik 9000 kv. m ploto prekybos parko „TOWER" statybas. Kompanija jau yra susitarusi dėl didesnės dalies ploto nuomos, o 14 mln. Eur vertės projektą planuojama atidaryti ki...
nuotrauka
2024-07-08 14:40
Investicijų valdymo įmonės „Demus Asset Management" valdomo nekilnojamojo turto projekto „Ežero takais by Citus" plėtrai užtikrintas 4,2 mln. eurų finansavimas. Į projektą iš viso ketinama investuoti 7,95 mln. eurų – dalį šios sumos, 2 mln. eurų „Demus Asset Management" jau anksčiau pritraukė iš in...
nuotrauka
2024-07-08 14:19
Prieš dvejus metus Kauno Laisvoji ekonominė zona (LEZ) paskelbė apie pirmąjį pritrauktų investicijų milijardą, šiuo metu investicijų suma jau artėja prie antrojo milijardo – ji siekia 1,56 milijardo eurų. Šios investicijos artimiausiu metu leis sukurti beveik 10 tūkst. aukštos kvalifikacijos darbo v...
nuotrauka
2024-07-08 07:23
Dėl įmonės INTERSURGICAL kitos paskirties inžinerinio statinio (automatizuotų sandėliavimo sistemų statinys), kurį RASEINIŲ STATYBA pastatė Švenčionių rajone, Statybos inspekcija kreipėsi į teismą, reikalaudama panaikinti statybą leidžiantį dokumentą (SLD) ir statinį nugriauti. Po beveik dvejus metu...
nuotrauka
2024-07-05 07:59
Siekiant užtikrinti gyventojų komfortą ir gerovę, akustikos ir garso reikalavimai pastatų projektuose tampa vis svarbesni. Akustikos kokybė turi didelę reikšmę ne tik gyvenamosiose patalpose, bet ir biuruose, mokyklose, ligoninėse, kt. pastatuose. Garso izoliacija padeda sumažinti triukšmo lygį, užt...
nuotrauka
2024-07-03 13:51
„EIKA" grupei priklausanti investicijų valdymo įmonė „Eika Asset Management" (EAM), 2023 m. valdžiusi keturis investicijų fondus, sako, kad tai buvo naujų rinkų ir naujų produktų paieškos metai. Jau padarytų investicijų grąža džiugino, tad įmonė skyrė laiką nagrinėti naujoms galimybėms, kai kurios j...
nuotrauka
2024-07-02 13:39
Nuo liepos 2 d. Nidoje duris atveria pirmoji bendradarbystės (angl. coworking) erdvė „Out of Office“. Susimokėję už dieną, savaitę, mėnesį ar net visą vasarą ja pasinaudoti galimybę turės visi Kuršių Nerijoje dirbantys poilsiautojai. Nauja erdvė įsikūrė buvusio restorano „Bo House“ patalpose ant Kur...
nuotrauka
2024-07-01 16:45
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Realco" duomenimis, birželį NT sostinės pirminėje rinkoje parduoti 204 būstai ir fiksuoti 7 sutarčių nutraukimai. Palyginti su geguže, kuomet buvo parduoti 247 būstai, pardavimai sumažėjo kiek daugiau nei 17 proc.
nuotrauka
2024-06-28 14:59
Sostinės Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankryžoje iškilusį ir vidaus įrengimo darbus jau pradėjusį „Sand Offices" verslo centrą pasirinko pirmieji nuomininkai. Tai – internetinė finansavimo platforma „CapitalBox", restoranas „Laurus" ir buitinės technikos studija „Prenta studio". Verslo centro statybų...
nuotrauka
2024-06-28 14:02
Vilniuje duris atvėręs „Artery" verslo centras pelnė pasaulinį tvarumo įvertinimą – pagal tarptautinę sistemą BREEAM jam suteiktas „Outstanding" sertifikatas naujos statybos pastatų kategorijoje. Šiuo metu tokį aukščiausios kartelės pripažinimą, įrodantį žaliajam pastatui keliamų reikalavimų atitiki...
nuotrauka
2024-06-27 09:35
Būsto pirkėjams labai svarbus aspektas yra žalia namų aplinka ir vaizdas pro langą. Nekilnojamojo turto (NT) plėtotojai pastebi, kad ypač geidžiami yra būstai, šalia kurių yra miškas, parkas, kita žalioji erdvė ar vandens telkinys. Tačiau miestuose natūralios gamtos „pasiūla“ yra ribota, tad urbanis...
nuotrauka
2024-06-26 14:24
Rygos biurų nuomos kompleksui „Elemental Business Centre" suteiktas aukščiausias BREEAM New Construction „Outstanding" įvertinimas. Tai yra pirmasis nekilnojamojo turto (NT) projektas Latvijoje, gavęs tokio aukšto lygio įvertinimą. Tuo tarpu „Outstanding" įvertinimą Lietuvoje jau turi du verslo cent...
nuotrauka
2024-06-26 13:18
VšĮ „Klaipėdos licėjus“ dar šiemet pradės naujojo darželio pastato statybas, kuriame veiks ir modernus vaiko sveikatos centras. Pasak licėjaus atstovų, naujojo sveikatos centro paslaugos bus plačiai prieinamos ne tik licėjaus mokiniams, bet šis bus atviras visoms miesto šeimoms.
nuotrauka
2024-06-26 09:08
Didžiausiai Suomijos finansinių paslaugų grupei „OP Financial Group" priklausantis verslo bankas „OP Corporate Bank" pagerino Lietuvos kitų metų ekonomikos augimo prognozę iki 3%, o šių metų paliko nepakeistą. Banko ekonomistai prognozuoja, kad šiemet Lietuvos bendrasis vidaus produktas (BVP) augs 1...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka

Įmonės GERBŪVIO PROJEKTAI apyvartas augina plečiamas paslaugų paketas ir kelių projektai

Įmonė „Gerbūvio projektai“ įgyja pagreitį. Jau trečius metus sparčiai auga užsakymų portfelis, o nuo 2020 m. apyvarta kasmet auga kone dvigubai. 2023-aisiais įmonė tempo nemažino.