2022 birželio 25 d. šeštadienis, 4:26
Reklama  |  facebook

Mančesteryje projektuojamas ištisas kvartalas žiniasklaidos gigantams Video

2016-07-05 17:53
Trečiajame pagal dydį Didžiosios Britanijos mieste Mančesteryje – statybų bumas. Jungtinės Karalystės architektų ir statybos bendrovių kompanijos skubiai projektuoja praktiškai naują miestą mieste – „Mediacity Manchester", į kurį 2017 metais, planuojama, iš Londono persikels didieji žiniasklaidos magnatai ir TV studijos iš BBC ir kitų pasaulinio garso kompanijų, pranešama bendrovės „Staticus" pranešime spaudai.
nuotrauka
Vienas iš „Mediacity Manchester" dangoraižių. Bendrovės „Staticus" vizualizacija


Minimos įmonės
Staticus, UAB

 Naujojo miestelio kvartalo investuotojai „X1 Developments" Ltd. Mančesteryje planuoja apgyvendinti dar kelis tūkstančius gyventojų. Tam tikslui jau dabar „X1 Developments" kartu su būsimojo kvartalo statybos generalinės rangos bendrove ir „FCH Architects" suprojektavo 4 gyvenamosios paskirties dangoraižius, iš kurių jau statomas pirmasis 27 aukštų gyvenamosios paskirties pastatas. Projekto vystytojų duomenimis, visi butai jau nupirkti.

 2016 rudenį Mančesterio „media-rajono" veidas pradės smarkiai keistis, nes lietuviško kapitalo bendrovė „Staticus" pradės pastato fasadų montavimo ir įrengimo darbus. Viso pastato grožis bus sukurtas sumontavus apie 11.000 kv. m. stiklo ir aliuminio elementinių fasadų, lubų ir stiklinių pirmųjų aukštų fasadų konstrukcijų. Jau šiuo metu fasado projektavimo ir kitais organizaciniais darbais užsiima per 30 „Staticus" bendrovės darbuotojų, o įrengimo ir montavimo darbus atliks apie 20-30 montuotojų iš Lietuvos.


Vienas iš  „Mediacity Manchester" dangoraižių. Bendrovės  „Staticus" vizualizacija

 „Milžiniškoje Jungtinės Karalystės rinkoje, kurioje gyvena beveik 70 mln. gyventojų ir kurioje dirba statybos bendrovės praktiškai iš viso pasaulio (JAV, Europos, Azijos, Tolimųjų ir Artimųjų rytų), projekto investuotojų pasirinkimas dirbti su „Staticus" rodo, kad Lietuviško kapitalo bendrovės jau pajėgia konkuruoti su visoje Europoje fasadus projektuojančiomis ir įrenginėjančiomis bendrovėmis. Lietuva paruošia puikius projektuotojus, konstruktorius, darbuotojai gerai moka anglų kalbą ir Europos mastu turi aukštą IT supratimo lygį, todėl daugelyje projektų konkuruojame ne vien kaina, o vis dažniau patirtimi, inžineriniais sprendimais ir kita pridėtine verte projektų vystytojams ir statybos gen. rangovams,"  – sako „Staticus" generalinis direktorius Tomas Astrauskas. – Esame ne tik fasadų konstrukcijų ir elementų gamintojai bei montuotojai, dirbame ir inovacijų (research and development), projektuose, naudojame daugelį skaitmeninės statybos technologijų, 3D modeliavimą BIM (Building Information Modelling) ir kt."

 Nors Didžiosios Britanijos rinkoje „Staticus" dirba jau 4 metus, šis projektas yra išskirtinis darbų apimtimi, o pagrindinis jo iššūkis bus gamybos greitis. Planuojama, kad per savaitę bus pagaminama per 350 kv. m. fasado konstrukcijų – elementų. Tai kol kas didžiausias „Staticus" bendrovės įgyvendinamas projektas šioje šalyje. 11 tūkst. fasado bus panaudota dešimtys tonų aliuminio konstrukcijų bei stiklo.

Šiuo metu „Staticus" dirba su dar apie 10 projektų Jungtinėje karalystėje.
Statybunaujienos.lt

Taip atrodys „Mediacity Manchester" dangoraižių kvartalas

Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2022-06-23 11:09
Remiantis Aplinkos projektų valdymo agentūros (toliau – APVA) duomenimis, šiuo metu šalyje vykdoma daugiau kaip 600 daugiabučių atnaujinimo projektų, kuriuos įgyvendina arti 150 statybų sektoriaus bendrovių.
nuotrauka
2022-06-22 14:19
Šįryt, birželio 22 d., Gedimino kalno šiaurės rytiniame šlaite po visą parą trukusio itin intensyvaus lietaus užfiksuota nuošliauža. Įvykusi paviršinio grunto nuošliauža nekelia grėsmės kalno stabilumui, o avarijos likvidavimo darbai jau yra pradėti. Istorinis takas į Gedimino kalną nuo Vilnios upės...
nuotrauka
2022-06-22 06:42
Šimtmečio idėja virsta realybe – jau baigiamas rengti Nacionalinės koncertų salės – „Tautos namų" techninis projektas. Įvertinus ekspertams, maždaug lapkričio mėnesį, tikimasi gauti statybos leidimą. Dar šiemet bus pradėtas tvarkyti ir Tauro kalno parkas, o Liuteronų sode, prie kurio prisišlies „Tau...
nuotrauka
2022-06-21 11:22
„Civinity“ grupės valdybai nusprendus transformuoti klasikiniu modeliu veikiančią pastatų priežiūros grupę į technologijų įmonę, pristatomi pirmieji darbai – įkurta nekilnojamojo turto technologijų įmonė „Smart Technologies“, kuriai vadovauti ėmėsi skaitmeninės rinkodaros ir finansinių technologijų ...
nuotrauka
2022-06-21 10:39
Šiaurės Europos investicinis fondas (ŠEIF) dviem etapais išplatino 7 mln. eurų vertės obligacijas. Pritrauktos lėšos skirtos fondo kartu su NT bendrove „Omberg group“ sostinės Viršuliškėse plėtojamo projekto „Skylum“ statyboms.
nuotrauka
2022-06-17 11:50
„Luminor“ bankas fondui „Lords LB Special Fund I Subfund B“ suteikė 35,4 mln. eurų finansavimą A klasės „Lvivo“ verslo centro Vilniuje projektui.
nuotrauka
2022-06-17 09:41
Pirmajame „Eika“ verslo centre CBD (ang. Central Business District) teritorijoje, Konstitucijos pr., 2023 m. III ketv. įsikurs neobankas „PayRay Bank“ bei oro transporto sektoriuje veikianti įmonė. Šiuo metu intensyviai deramasi dėl daugiau nei pusės verslo centre nuomojamo biurų ploto.
nuotrauka
2022-06-16 11:23
Tvarių miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ imasi modernaus administracinės paskirties pastato Vilniaus Žirmūnų mikrorajone statybų. Sporto gatvėje iškilsiantį beveik 5,5 tūkst. kv. m ploto biurų projektą vysto nekilnojamojo turto investicinių projektų bendrovė „Sporto 18“. „YIT Lietuva“...
nuotrauka
2022-06-15 16:33
Antstolis privalės perskaičiuoti įmonei Panevėžio statybos trestas (PST) priskaičiuotas palūkanas už Konkurencijos tarybos baudą, nes palūkanos, teismo nuomone, buvo skaičiuojamos per ilgai.
nuotrauka
2022-06-13 12:01
Vilniaus Senamiestyje, Paupyje, baigtos 5.600 kv. m. verslo centro „Paupio Darboteka“ statybos. Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ į projektą investavo 12 mln. eurų ir rinkai pasiūlė visiškai įrengtus biurus.
nuotrauka
2022-06-13 07:29
Lietuvoje ir pasaulyje vis sparčiau populiarėjantys žmogui ir aplinkai draugiški produktai apima įvairias sritis, ne išimtis ir statybos sektorius. Žaliojo kurso vystymo srityje Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VILNIUS TECH) aktyviai plėtoja mokslo ir verslo bendradarbiavimą.
nuotrauka
2022-06-13 07:04
Kompleksinio statybų konsultavimo bendrovės „Be Live“, veikiančios juridiniu pavadinimu UAB „Baltic Engineers“, metinė apyvarta pernai siekė 2,78 mln. eurų. Palyginti su 2020-aisiais metais, ji augo 44 proc. Įmonės grynasis pelnas šiemet sudarė 150 tūkst. eurų.
nuotrauka
2022-06-10 08:36
Žaliakalnio sporto ir laisvalaikio komplekse vienus darbus veja kiti. Kol skaičiuojamos paskutinės savaitės iki oficialaus Dariaus ir Girėno stadiono bei Sporto halės atgimimo, šalia dirbanti sunkioji technika jau kloja pamatus uždaro Lengvojo atletikos maniežo statyboms. Čia prasideda didelio kruop...
nuotrauka
2022-06-09 13:42
Sostinės Lazdynų daugiafunkciame komplekse pirmą kartą vandeniu užpildytas olimpinis baseinas. Atskiras baseino dalis užpildant vandeniu, šiuo metu išbandomas baseino sandarumas.
nuotrauka
2022-06-09 13:26
Bankas „Bigbank“ finansavo vieną didžiausių Lietuvoje bendro gyvenimo (angl. co-living) projektų „Chapters”, įsikūrusį Vilniuje. Jį išplėtojo nekilnojamojo turto projektų vystytojas „Baltic Asset Management“, kuriam bankas suteikė 12 mln. eurų finansavimą.
nuotrauka
2022-06-09 11:29
Nenaudojamos ir apleistos dvarų sodybos, unikalūs medinės architektūros pavyzdžiai ar Ukrainoje nuo karo nukentėję istoriniai statiniai greitu metu gali tapti prarastu paveldu. Jį išsaugoti skaitmeniniu pagrindu ir sukaupti duomenis vėlesniam tokių objektų atstatymui ar rekonstravimui gali padėti ši...
nuotrauka
2022-06-08 09:11
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group" baigė „Decathlon" parduotuvės statybas Klaipėdoje, o per ateinantį pusmetį pastatys „stock-office" komercinių pastatų komplekso „STOCK-O“ pirmąjį etapą.
nuotrauka
2022-06-02 10:18
NT fondas „GROA Real Estate Fund I“, valdomas „GROA Capital“, susitarė su nekilnojamojo turto plėtros bendrove „Galio Group“ dėl A+ klasės verslo centro Vilniuje „Freedom 36/Girteka park“ įsigijimo. Tai didžiausias 2022 m. sudarytas investicinis NT sandoris Lietuvoje, kurio vertė siekia beveik 40 ml...
nuotrauka
2022-06-02 09:03
„INVL Baltic Real Estate“ informuoja, kad birželio 1 d. buvo sudaryta akcijų pirkimo-pardavimo sutartis dėl UAB „RE 1“ 100 proc. akcijų įsigijimo. Pažymėtina, kad RE 1 nuosavybės teise priklauso negyvenamoji patalpa-kavinė, esanti Vilniaus g. 37, Vilnius.
nuotrauka
2022-05-31 09:56
Nuo šių metų birželio 1 d. UAB „Eika“ suformuojama nauja generalinio direktoriaus pavaduotojo pareigybė, į kurią paskirtas Martynas Žibūda iki šiol ėjęs Plėtros departamento direktoriaus pareigas. M. Žibūdos pareigas perima Tomas Žiaugra, Plėtros projektų vadovas.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas