2024 gegužės 21 d. antradienis, 9:57
Reklama  |  facebook

Mančesteryje projektuojamas ištisas kvartalas žiniasklaidos gigantams Video

2016-07-05 17:53
Trečiajame pagal dydį Didžiosios Britanijos mieste Mančesteryje – statybų bumas. Jungtinės Karalystės architektų ir statybos bendrovių kompanijos skubiai projektuoja praktiškai naują miestą mieste – „Mediacity Manchester", į kurį 2017 metais, planuojama, iš Londono persikels didieji žiniasklaidos magnatai ir TV studijos iš BBC ir kitų pasaulinio garso kompanijų, pranešama bendrovės „Staticus" pranešime spaudai.
nuotrauka
Vienas iš „Mediacity Manchester" dangoraižių. Bendrovės „Staticus" vizualizacija


Minimos įmonės
Staticus, UAB

 Naujojo miestelio kvartalo investuotojai „X1 Developments" Ltd. Mančesteryje planuoja apgyvendinti dar kelis tūkstančius gyventojų. Tam tikslui jau dabar „X1 Developments" kartu su būsimojo kvartalo statybos generalinės rangos bendrove ir „FCH Architects" suprojektavo 4 gyvenamosios paskirties dangoraižius, iš kurių jau statomas pirmasis 27 aukštų gyvenamosios paskirties pastatas. Projekto vystytojų duomenimis, visi butai jau nupirkti.

 2016 rudenį Mančesterio „media-rajono" veidas pradės smarkiai keistis, nes lietuviško kapitalo bendrovė „Staticus" pradės pastato fasadų montavimo ir įrengimo darbus. Viso pastato grožis bus sukurtas sumontavus apie 11.000 kv. m. stiklo ir aliuminio elementinių fasadų, lubų ir stiklinių pirmųjų aukštų fasadų konstrukcijų. Jau šiuo metu fasado projektavimo ir kitais organizaciniais darbais užsiima per 30 „Staticus" bendrovės darbuotojų, o įrengimo ir montavimo darbus atliks apie 20-30 montuotojų iš Lietuvos.


Vienas iš  „Mediacity Manchester" dangoraižių. Bendrovės  „Staticus" vizualizacija

 „Milžiniškoje Jungtinės Karalystės rinkoje, kurioje gyvena beveik 70 mln. gyventojų ir kurioje dirba statybos bendrovės praktiškai iš viso pasaulio (JAV, Europos, Azijos, Tolimųjų ir Artimųjų rytų), projekto investuotojų pasirinkimas dirbti su „Staticus" rodo, kad Lietuviško kapitalo bendrovės jau pajėgia konkuruoti su visoje Europoje fasadus projektuojančiomis ir įrenginėjančiomis bendrovėmis. Lietuva paruošia puikius projektuotojus, konstruktorius, darbuotojai gerai moka anglų kalbą ir Europos mastu turi aukštą IT supratimo lygį, todėl daugelyje projektų konkuruojame ne vien kaina, o vis dažniau patirtimi, inžineriniais sprendimais ir kita pridėtine verte projektų vystytojams ir statybos gen. rangovams,"  – sako „Staticus" generalinis direktorius Tomas Astrauskas. – Esame ne tik fasadų konstrukcijų ir elementų gamintojai bei montuotojai, dirbame ir inovacijų (research and development), projektuose, naudojame daugelį skaitmeninės statybos technologijų, 3D modeliavimą BIM (Building Information Modelling) ir kt."

 Nors Didžiosios Britanijos rinkoje „Staticus" dirba jau 4 metus, šis projektas yra išskirtinis darbų apimtimi, o pagrindinis jo iššūkis bus gamybos greitis. Planuojama, kad per savaitę bus pagaminama per 350 kv. m. fasado konstrukcijų – elementų. Tai kol kas didžiausias „Staticus" bendrovės įgyvendinamas projektas šioje šalyje. 11 tūkst. fasado bus panaudota dešimtys tonų aliuminio konstrukcijų bei stiklo.

Šiuo metu „Staticus" dirba su dar apie 10 projektų Jungtinėje karalystėje.
Statybunaujienos.lt

Taip atrodys „Mediacity Manchester" dangoraižių kvartalas
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-05-21 09:50
Dar prieš kelerius metus prie rekordinio efektyvumo saulės elementų kūrimo prisidėję Kauno technologijos universiteto (KTU) chemikai šiemet išradimą dar patobulino. Pasak jų, tai – itin svarbus žingsnis link naujos kartos saulės elementų gamybos.
nuotrauka
2024-05-21 07:11
Apie 40 % visų šalčio tiltų pastate susidaro dėl sienų ir kolonų. Ir tai lemia apie 10 % šildymo energijos nuostolių. Vokietijos įmonė SCHÖCK BAUTEILE GmbH sukūrė ir rinkai pasiūlė tvarių, patogių ir aukštos kokybės sprendimų – SCHÖCK SCONNEX gaminių asortimentą, prisidedantį prie tvaraus pastato ko...
nuotrauka
2024-05-20 10:51
Ekonomikos ir inovacijų ministerija investuoja į Lietuvoje veikiančių verslo paslaugų centrų modernizavimą. Skelbiamas 2,4 mln. eurų kvietimas teikti projektų įgyvendinimo planus verslo paslaugų centrams, norintiems automatizuoti savo veiklos procesus.
nuotrauka
2024-05-15 08:30
Vilniaus vakarinėje dalyje, šalia Buivydiškių tvenkinio, neseniai iškilęs modernus 5 aukštų biurų pastatas „Vestum" vilioja nuomininkus. Naujasis nekilnojamojo turto objektas vienoje iš pagrindinių Vilniaus miesto sankryžų, kur susikerta Šiaurinė gatvė ir Vakarinis aplinkkelis, pirmiausia domina pat...
nuotrauka
2024-05-14 10:50
Praėję metai UAB „Merko statyba“ buvo sėkmingi naujai pasirašytomis generalinės rangos sutartimis. Šiais metais jau matomi akivaizdūs jų rezultatai – 2024 metų pirmo ketvirčio UAB Merko statyba apyvarta iš generalinės rangos sutarčių pasiekė 49 mln. eurų. Palyginimui – 2023 metų pirmą ketvirtį šis s...
nuotrauka
2024-05-10 09:10
Pirmieji keturi šių metų mėnesiai pagal įregistruotų nekilnojamojo turto (NT) sandorių skaičių atsilieka nuo praėjusių metų – reikšmingesnių pokyčių neįnešė ir balandžio mėnuo, skelbia įregistruotus NT sandorius analizuojantis Registrų centras.
nuotrauka
2024-05-10 08:09
„Turto bankas“ paskelbė išskirtinį aukcioną laikinojoje sostinėje – parduodamas prestižinis administracinis pastatas su inžineriniais statiniais ir žemės sklypo dalimi centrinėje Kauno miesto dalyje, Laisvės alėjoje. Pradinė kaina aukcione, nustatyta nepriklausomų vertintojų, siekia 1, 7 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-09 09:36
Akcinė bendrovė „Via Lietuva“ gegužės mėnesio pradžioje pradeda konsultacijas dėl Valstybinio ir privataus kapitalo partnerystės principu vystomų projektų įgyvendinimo galimybių. Šio finansavimo modelio pritaikymas leistų kur kas greičiau įgyvendinti svarbiausius šalies kelių infrastruktūros gerinim...
nuotrauka
2024-05-09 07:20
Įmonė „Ukmergės gelžbetonis“ jau trečius metus gamina pilkąjį polistireninį putplastį BIOPORĄ. Šios termoizoliacinės medžiagos gamybai naudojamos ne iškastinės, o iš atsinaujinančių energijos šaltinių gaunamos žaliavos, t. y. nafta keičiama biodujomis, gautomis iš maisto atliekų.
nuotrauka
2024-05-07 10:09
Į vienos didžiausių pastatų priežiūros ir inžinierinių sprendimų grupių Baltijos šalyse „Civinity" valdybą paskirtas naujas nepriklausomas valdybos narys – pasaulyje pirmaujančios mobilumo paslaugas teikiančios technologijų bendrovės „Trafi" bendraįkūrėjas Martynas Gudonavičius.
nuotrauka
2024-05-06 07:57
Sandėliai, komercinės ir pramoninės paskirties pastatai dažnai susiduria su betoninių grindų ir pamatų nusėdimo problemomis. Nors iš pradžių tai gali atrodyti nereikšminga problema, svarbu mokėti pastebėti situacijas, kai konstrukcijos nusėda. Ilgainiui nusėdusios betoninės grindys ar pamatai gali p...
nuotrauka
2024-05-06 06:33
Vilniaus miesto savivaldybės administracija praneša koreguosianti Daugiafunkcio komplekso projektą. Projekto korekcijas darkart svarstys Vilniaus miesto savivaldybės Taryba.
nuotrauka
2024-05-03 13:49
Turto bankas viešojo aukciono metu už beveik 700 tūkst. eurų pardavė uždarosios akcinės bendrovės „Šilutės polderiai“ 81,02 proc. akcijų paketą.
nuotrauka
2024-05-03 07:41
Komercinių ir muitinės sandėlių paslaugas teikianti UAB „Transnest“ gamybinės paskirties pastato su sandėliavimo ir administracinėmis patalpomis statybai Klaipėdoje pasirinko valdymo modelį be generalinio rangovo. Siekiant kuo efektyvesnės objekto statybos kainos, bendrovė projekto valdymą patikėjo ...
nuotrauka
2024-05-02 15:27
Priemiesčių patrauklumą didina visas privalumų paketas: tai ne tik galimybė pasinaudoti valstybės parama, bet ir tai, kad galima įsikurti kur kas erdvesniame būste, turėti savą kiemą arba būnant kur kas arčiau gamtos naudotis kitomis, tik miestui būdingomis galimybėmis.
nuotrauka
2024-05-02 13:39
SBA grupės investicijų valdymo bendrovė „Capitalica Asset Management" pabaigė žaliausio biurų komplekso Rygoje „Verde" statybos darbus. 45 tūkst. kv. m. dydžio dviejų pastatų verslo komplekse iš viso įsikurė 19 Latvijos ir tarptautinių įmonių. Pirmojo „Capitalica Asset Management" projekto Latvijoje...
nuotrauka
2024-05-02 10:47
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Realco“ duomenimis, šių metų balandį Vilniaus pirminėje NT rinkoje parduoti 207 būstai ir fiksuoti 7 sutarčių nutraukimai. Palyginti su kovu, kai parduoti 234 būstai, pardavimai sumenko 11,5 proc. 106 būstai balandį parduoti ekonominiame, 91 vidutiniame ir...
nuotrauka
2024-04-30 16:04
Žaliuoju kursu siekiama pertvarkyti Europos Sąjungą (ES) į modernią, efektyviai išteklius naudojančią ir konkurencingą ekonomiką, kurioje iki 2050 m. nebeliks grynojo išmetamo šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio. Reikšmingas vaidmuo šioje tvarumo transformacijoje tenka verslams, ypač dideliems,...
nuotrauka
2024-04-30 10:09
Pastaraisiais metais Lietuvos įmonių bankrotų skaičius mažėjo, nors ekspertai prognozavo jų augimą. 2022 m. bankrotą paskelbė 1 103 įmonės, o 2023 m. – 949. Analitikai pastebi, kad dažniau bankrutuoja jaunesnės įmonės. Pagrindinėmis to priežastimis tampa žinių trūkumas, per dideli įsiskolinimai ir n...
nuotrauka
2024-04-30 09:57
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ imasi jau antrojo gyvenamųjų namų projekto Lenkijoje. Kompanija Varšuvoje, Mokotów rajone, įsigijo sklypą, kuriame iki 2027 m. pabaigos iškils daugiabutis. Investicijos į šį projektą sieks 21 mln. eurų.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas