2024 gegužės 31 d. penktadienis, 0:49
Reklama  |  facebook

Namų kino teatras: geriausi televizoriai bei roletai ypatingai kino salės atmosferai sukurti

2024-04-19 13:25
Kino filmų vakarai – tai ypatingas atokvėpis nuo varginančios rutinos. Nėra nieko geriau nei patogiame fotelyje įsitaisius žiūrėti mėgstamiausius filmus su šeima arba draugais. Ypač patogu, kai nereikia niekur eiti, o sparčiai gerėjant ir filmų žiūrėjimo namuose galimybėms, namuose žiūrėti filmus galima užtikrinant maksimalų komfortą.
nuotrauka
Senukai.lt nuotr.


Minimos įmonės
Kesko Senukai Lithuania, UAB
Šiame straipsnyje aptarsime savybes, į kurias svarbu atkreipti dėmesį, renkantis televizorių namų kino salei. Taip pat sužinosite, kokie roletai sukurs geriausią namų kino teatro atmosferą.

Televizoriai namų kinui: į ką atsižvelgti?

Kuriant namų kino teatro patirtį, svarbiausią vaidmenį atlieka televizorius. Rinkoje yra daugybė pasirinkimų, kurių kiekvienas pasižymi skirtingomis funkcijomis ir specifikacijomis. Štai keletas pagrindinių ypatybių, kuriomis pasižymi kokybiški televizoriai:

Dydis. Pradėkite nuo namų kino teatrui tinkamų matmenų. Pasirinkite tokį ekrano dydį, kuris neužgožtų erdvės ir priverstų pasijusti tarsi kino teatre. Rinkitės tokį ekraną, kuris žiūrint nesukelia diskomforto, užtikrina aiškų matomumą ir nedidina įtampos akyse.

Vaizdo raiška. Pasirinkite didelės raiškos ekraną, pavyzdžiui, 4K ar net 8K, kad matytumėte aiškų vaizdą ir ryškias spalvas. Pasirinkę aukštos raiškos televizorių, ekrane išvysite kiekvieną niuansą ir detalę, todėl kino vakarai bus nepamirštami.

HDR. Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija pagerina kontrastą ir spalvas, todėl vaizdas tampa dar įspūdingesnis. Ieškokite televizorių su HDR palaikymu, kad mėgautumėtės tikroviška ir įtraukiančia vaizdo kokybe. Išvyskite subtilius atspalvius ir detales, kurios standartiniame ekrane gali likti nepastebėtos.

Atnaujinimo dažnis. Didesnis atnaujinimo dažnis sumažina judesių susiliejimą, o tai labai svarbu veiksmo scenose. Geriausi televizoriai pasižymi 120 Hz ar didesniu atnaujinimo dažniu, tad vaizdas atkuriamas sklandžiau.

Išmaniosios funkcijos. Pasinaudokite išmaniųjų televizorių patogumu, integruodami srautinio transliavimo paslaugas, sukurdami sąsajas su programėlėmis ir valdymą balsu. Šios funkcijos didina bendrą naudojimo patogumą ir leidžia sutelkti dėmesį į filmą, o ne į techninius dalykus.

Kokybiški roletai – būtinybė kiekvienam kino mėgėjui

Nors televizoriai namų kino teatre yra pagrindiniai veikėjai, ne mažiau svarbus vaidmuo tenka namų kino salės aplinkai. Šiuo klausimu dažnai pamirštami roletai, kurie gali ženkliai pagerinti kino filmų žiūrėjimo patirtį. Štai šiek tiek informacijos apie tai, kokie roletai tinka namų kino teatrui:

SENUKAI roletaiMėgstantiems elegantišką dizainą

Nuotrauka Senukai.lt


Funkcionalūs ir stilingi roletai „Domoletti BSC-210“ patiks rafinuotumo ir elegancijos gerbėjams. Šie roletai leidžia be vargo valdyti į jūsų erdvę patenkančios natūralios šviesos kiekį, sukurdami tobulą prietemą bet kokiam kino vakarui.

Roletai pagaminti iš kokybiško poliesterio ir PVC, tad jie lengvai valomi. Tanki medžiaga neleis šviesai prasiskverbti, o tamsiai pilkas atspalvis derės prie bet kokio interjero.

senukai, roletaiVertinantiems universalumą

Nuotrauka Senukai.lt


Ieškantiems stilingo ir universalumo derinio, roletai „Domoletti Rattan D&N“ yra puikus pasirinkimas. Šis dvejopos paskirties roletas užtikrina nepriekaištingą šviesos srauto kontroliavimą tiek dieną, tiek naktį.

Dieną mėgaukitės švelniu saulės šviesos filtravimu, sukuriančiu jaukią ir šiltą atmosferą, o saulei nusileidus, be trukdžių žiūrėkite filmus.

„Domoletti Rattan D&N“ lengvai prisitaiko prie jūsų poreikių.

senukai roletaiSiekiantiems modernumo

Nuotrauka Senukai.lt


Modernaus dizaino mėgėjams patiks „Domoletti Sapphire 7528“ – roletai, pasižymintys pažangiausiomis funkcijomis.

Kadangi šių roletų išmatavimai yra itin universalūs (170 cm aukščio ir 180 cm pločio), juos galėsite pritaikyti prie savo namų langų.

Roletai pagaminti iš aukštos kokybės poliesterio medžiagos, kuri yra ypač patvari ir ilgaamžė.

 

Kaip sukurti norimą namų kino teatro atmosferą?

Namų kino teatro nuotaiką kuria ne tik televizoriai ir roletai, bet ir įvairios dekoracijos ar baldai. Papildykite savo kino erdvę tam pritaikytais baldais ir dekoro elementais, kurie prisidės prie įtraukiančios ir malonios kino teatro atmosferos.

Sėdimos vietos

Žiūrint kelias valandas trunkančius filmus itin svarbu patogiai sėdėti. Pasirinkite minkštus krėslus su atlošais arba erdvią sofą–lovą, kad draugai bei šeima galėtų patogiai mėgautis filmais. Įsigykite minkštų antklodžių ir pagalvėlių, kad mėgautis filmu būtų jaukiau ir patogiau.

Garso sistema

Geriausią filmų žiūrėjimo patirtį nulemia ne tik vaizdas, bet ir garsas, tad verta investuoti į aukštos kokybės garso sistemą. Erdvinio garso sistema gali perkelti jus į patį veiksmo centrą ir netgi prilygti kino teatruose girdimo garso kokybei. Strategiškai patalpoje išdėstykite garsiakalbius, kad sukurtumėte dinamišką garso aplinką.

Spintelės

Skirkite vietą savo filmų kolekcijai. Stilinga spintelė arba sieninės lentynos ne tik padės palaikyti tvarką, bet ir suteiks jūsų kino erdvei unikalumo. Jei kaupiate kino filmų diskus, kodėl gi nepademonstruoti jų visiems?

Dekoracijos

Namų kino teatro atmosferą padeda kurti ir dekoracijos. Apsvarstykite galimybę kino teatro erdvei suteikti unikalumo – įrėminkite senovinius kino plakatus, kadrus iš mėgstamų kino filmų, žvaigždžių nuotraukas arba matomoje vietoje pastatykite dekoratyvinę „Oskaro“ statulėlę. Jei mėgstate užkandžiauti, spragėsių aparatas taip pat gali tapti puikia dekoracija.

Siekiant sukurti geriausią namų kino teatro patirtį, svarbu apsvarstyti kiekvieną smulkmeną. Kokybiški televizoriai, šviesą reguliuojantys roletai, teminės dekoracijos bei patogūs baldai – apgalvoję savo poreikius ir tinkamai pasirinkę įrangą, sukursite savo svajonių kino erdvę.

Domina nauji televizoriai bei kokybiški roletai? Apsilankykite Senukai.lt ir rasite viską, ko reikia. Užsukite ir įsitikinkite!

Partnerio turinys

Statybunaujienos.ltArchitektūra. Interjeras

nuotrauka
2024-05-30 14:38
Sostinės A. Goštauto kvartalas, kur Turto bankas plėtoja didžiausią valstybės biurų projektą, šiuo metu atrodo nykiai, tačiau, pasak vyriausiosios Vilniaus architektės Lauros Kairienės, turi didžiulį potencialą sukurti reprezentatyvią valdžios institucijų būstinę, kokybiškai išplėsti vaikščiojamąją ...
nuotrauka
2024-05-30 10:04
Šiuolaikiniuose namuose, biuruose ir komercinėse patalpose interjero sprendimai vis labiau prisideda prie tvaresnės ir gražesnės ateities kūrimo. Tai apima LED apšvietimo, energiją taupančių prietaisų ir kitų gaminių, pagamintų iš perdirbtų medžiagų, diegimą. Tačiau dažnai pamirštamas vienas aspekta...
nuotrauka
2024-05-29 15:09
Kiekvienas savo namuose norime jaustis saugiai, o kur nors išvykę – būti ramūs, kad saugūs išliks ir jie. Interjero dizainerė dalijasi keturiais paprastais ir nebrangiais sprendimais, kurie padės užtikrinti namų saugumą atostogų metu.
nuotrauka
2024-05-29 11:02
Lietuvos oro uostai (LTOU) ir Lietuvos architektų sąjunga pasirašė architektūrinių idėjų konkurso organizavimo paslaugų sutartį. LTOU kartu su šalies ekspertais iki šių metų pabaigos arba kitų pradžioje siekia atrinkti ir vėliau įgyvendinti geriausias architektų idėjas iki 2028 metų pabaigos planuoj...
nuotrauka
2024-05-23 10:29
Tvarumas nekilnojamojo turto (NT) ir statybų rinkai šiandien aktualus kaip niekada. Tačiau tvari sektoriaus strategija gali būti sutelkta ne tik į atliekų, neigiamo poveikio aplinkai ir CO2 mažinimą, žaliųjų sprendimų bei atsinaujinančios energijos naudojimą, bet ir teritorijų konversiją. Tai – tars...
nuotrauka
2024-05-23 10:01
2024 m. padėtas pagrindas ilgai lauktam architektūros ir urbanistikos kokybės proveržiui Lietuvoje. Sukurti įrankiai savivaldybėms, regioninėms architektų taryboms, architektams ir projektuotojams, kurie suteikia daugiau aiškumo, skaidrumo verslui, įtvirtina gyventojų ir bendruomenių lūkesčius.
nuotrauka
2024-05-22 14:22
Sparčiai augančiame Vilniaus Kalnėnų mikrorajone bus statomas darželis-pradinė mokykla. Architektūros projekto konkursų dalyviai pateikė net 12 idėjų, kaip galėtų atrodyti naujoji švietimo įstaiga. Iš jų bus renkamas nugalėtojas. Planuojama, kad nauja ugdymo įstaiga adresu Moravų g. 4, duris turėtų ...
nuotrauka
2024-05-14 10:59
XX a. architektūros tyrimai Lietuvoje įgauna naujų atspalvių – Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Architektūros fakultete gegužės 9-10 dienomis vyko tarptautinė mokslinė konferencija „Netobulas Modernizmas".
nuotrauka
2024-05-09 08:58
Virtuvė sujungta kartu su valgomuoju ir svetaine jau seniai tapo norma naujuose būstuose. Tam priežasčių yra įvairių. Vieni tokį namų planą renkasi norėdami erdvesnės virtuvės zonos, o kiti – dėl galimybės vienu metu bendrauti su kitais šeimos nariais, kol ruošiamas maistas. Tad jeigu svarstote įren...
nuotrauka
2024-05-06 13:00
Į parodą atvežėte gerą gaminį, norėjote pristatyti įdomią naujovę, bet prie ekspozicijos priėjo vos vienas kitas žmogus. Priešais įsikūrusioje ekspozicijoje nebuvo nieko naujo, bet žmonės nuolat prie jos būriavosi. Kaip įminti buvimo parodos dalyviu mįslę, kad išleisti pinigai sugrįžtų padidėjusiu ž...
nuotrauka
2024-05-06 09:01
Išmanūs namai – tai pastatas ar butas, suprantantis savininko poreikius. Jame visos valdymo sistemos bendrauja tarpusavyje, o pats valdymas yra labai paprastas. Ar daugiau komforto suteikianti bei sutaupyti leidžianti moderni namų valdymo sistema yra tokia pat patikima ir saugi?
nuotrauka
2024-05-03 10:44
Dar aštuoni moksliniai tyrimai atvers iki šiol nepažintus Vilniaus istorijos sluoksnius. 45 tūkst. eurų šiemet paskirstyti vienuolikai mokslininkų, kurie tirs sostinės istorinę, architektūrinę praeitį. Per visą stipendijų istoriją mokslininkų tyrimams paskirstyta didžiausia paramos suma. Šiemet moks...
nuotrauka
2024-04-29 17:04
Lietuvos architektų rūmų Tarybos sprendimu šiais metais rūmų garbės ženklas „Žiedas" skiriamas architektui, architektūros istorikui, profesoriui Jonui Minkevičiui. Apdovanojimas įteiktas Vilniuje, visuotinio Lietuvos architektų rūmų susirinkimo metu.
nuotrauka
2024-04-29 16:05
Tyrimas apie gyvenimą namuose atskleidžia, kad kas penktam Lietuvos gyventojui vienas iš svarbiausių idealių namų aspektų yra ryšys su gamta. Deja, daugelis žmonių neturi nuosavos lauko erdvės. Todėl interjero dizainerė dalinasi praktiškais patarimais, kaip pajusti ryšį su gamta, būnant namuose.
nuotrauka
2024-04-26 10:08
Įsitikinti, kaip įvairiai interjerą mato ir kokias emocijas juo gali perteikti skirtingi žmonės, galima užsukus į LITEXPO parodos „Baldai ir dizaino sprendimai" garsių nuomonės formuotojų erdvę. Joje dizaineris Robertas Kalinkinas, menininkė Monika Dirsytė ir tinklaraščio susitvarkyk.lt autorė Toma ...
nuotrauka
2024-04-25 07:53
Kultūros ministerija paskelbė konkursą eiti naujai įsteigto Nacionalinio architektūros instituto direktoriaus pareigas.
nuotrauka
2024-04-23 07:26
Iki balandžio 30 d. vilniečiai kviečiami teikti paraiškas istorinių pastatų išorės tvarkymui. Savivaldybė remia nuo 60 iki 80 proc. istorinių pastatų tvarkybos darbų išlaidų. Vilniaus miesto savivaldybės Kultūros paveldo apsaugos skyriaus vedėja Donata Kabelkė pasakoja svarbiausius dalykus, kuriuos ...
nuotrauka
2024-04-22 14:19
Nuo balandžio pabaigos vyksta medinių Šnipiškių pastatų vertybinis inventorizavimas ir fotogrametriniai matavimai. Šių matavimų prireikia siekiant išsaugoti šio rajono identitetą, restauruojant pastatus ir pretenduojant gauti paveldo apsaugos programų finansavimą. Šnipiškių senų pastatų savininkai k...
nuotrauka
2024-04-19 07:38
Nekilnojamojo turto pirkėjai šalyje – vis reiklesni, žinantys, ko nori, ir išsianalizavę rinką, pastebi ekspertai. Jie atidžiai renkasi patikimus vystytojus ir jų projektus. Daugėja ir tokių pirkėjų, kurie nori įsigyti pilnai įrengtą būstą gyvenimui čia ir dabar. Tačiau vis dar vyrauja įsitikinimas,...
nuotrauka
2024-04-18 10:42
Išrinktas architektūrinio konkurso nugalėtojas Pavilnio bibliotekos ir aplink ją esančios teritorijos prikėlimui naujam gyvenimui. Avarinės būklės biblioteka bus rekonstruojama – joje įsikurs bendruomenės namai, edukacijų erdvės, vaikų kambarys, skaitykla. Kartu čia įsikurs ir Naujosios Vilnios seni...

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras