2022 spalio 7 d. penktadienis, 0:35
Reklama  |  facebook

Naujai statomas „Hill Garden“ – arčiausiai jūros parduodamas kvartalas

2022-08-10 13:19
Kunigiškėse, vos 250 m nuo jūros kranto, įpusėjo 70-ties apartamentų kvartalo „Hill Garden“ statybos. Tai arčiausiai jūros kopų esantis projektas, kurį šiuo metu galima įsigyti. Į jį kurorto specifiką išmanantis vystytojas sudėjo visą savo patirtį ir entuziazmą ieškodamas unikalumo, todėl daugybę paslaugų siūlantis uždaras namų kompleksas – puikiai subalansuotas poilsiautojo komfortui.
nuotrauka
„Kauno būstų“ nuotr.


Minimos įmonės
Kauno būstai, UAB
Naujas kvartalas statomas Užkanavės gatvėje Kunigiškėse. Jo vystytojas ir rangovas yra „Kauno būstai“. Tai daugiau nei septyniolikos metų patirtį pajūrio NT vystyme turinti bendrovė, kuriai „Hill Garden“ – penkioliktasis projektas. Juo siekiama sukurti miesto žmogui kokybišką poilsio erdvę harmonijoje su gamta. Viziją išpildyti vystytojui padėjo įsiklausymas į ilgamečių savo klientų poreikius.

Pasak vienos iš būsto pardavimų agentūros atstovės Agnės Navickienės, didžioji dalis kvartalo apartamentų – jau parduota. Šiuo metu likę tik 34.

„Vieni pirmųjų klientų buvo Kunigiškėse vasaros namus jau turintys žmonės, kurie puikiai pažįsta šią aplinką ir žino jos privalumus. Pamatę „Hill Garden“ projektą jie netruko įžvelgti pridėtines vertes ir ryžosi keisti namus. Tai buvo ypač didelis įvertinimas. Naujieji savininkai atkreipė dėmesį į detales, kurios vystomame kvartale suteikia išskirtinį komfortą: tobulą lokaciją, vientisą kvartalo koncepciją, gausybę paslaugų – toks savybių derinys Palangoje – labai unikalus“, – sako A.Navickienė.

Jos teigimu, dauguma projekto klientų yra didžiųjų miestų gyventojai, norintys patogaus poilsio be automobilio. 

Iš „Hill Garden“ jūra pasiekiama vos per tris minutes. Vidiniame kieme – kupolas poilsiui bei sūkurinė vonia po atviru dangumi, dviračiai gyventojams bei saugaus poilsio erdvės vaikams. Į uždarą komplekso teritoriją bei pirmąjį eko baseiną privačiame apartamentų komplekse Lietuvoje numatyta investuoti apie 400 000 eurų. „Kvartalo vystytojas – progresyvaus požiūrio, suvokiantis ekologijos svarbą. Unikalus baseinas yra puiki jo eko vizijos apraiška kvartale“ – komentuoja nekilnojamojo turto rinkos ekspertė.

Išpuoselėtomis poilsio erdvėmis gyventojai galės mėgautis be buities rūpesčių – pats vystytojas imsis šio kvartalo administravimo.

Už kvartalo numatytos erdvės komercinėms patalpoms galvojant apie gyventojų komfortą.

„Mes kryptingai ieškome grožio paslaugų įmonės ar masažo salono, kurie būtų organiška tąsa kvartalo vizijai. Dairomės ir jaukių kavos namų ar kepyklėlės, kad atvykstantys leisti laiką Kunigiškėse turėtų naują ryto ritualą. Jauki maisto parduotuvėlė – jau įsikūrė“, – pasakoja ji. Kompleksas statomas Kunigiškių centre, todėl visai šalia yra ir keletas kavinių. Greta esančios ir vystomos paslaugos užtikrina, kad šiuose namuose būtų galima kokybiškai ir pilnavertiškai leisti atostogas.

„Hill Garden“ smulkmenomis išpildo didžiausias atostogautojų su vaikais svajones. Tai jaukios kaimynystės kvartalas, kurio žaidimų aikštelėje gali megztis vaikų taip kasmet laukiamos vasaros draugystės.

Visi apartamentai suprojektuoti mėgavimuisi gamta – kiekvienas iš jų turi lauko terasas ar balkonus, o kai kurie parduodami su įspūdingomis net 26 kv. m. stogo terasomis, iš kurių gali gėrėtis pušų viršūnėmis ar klausytis jūros ošimo. „Mintims bėgti tolyn čia leidžia ne tik žvilgsnis į žalią horizontą, bet ir namų erdvės išplanavimas: kai kurie butai turi net 4 metrus siekiančias lubas“ – pasakoja p. Navickienė.

Vieno-trijų kambarių apartamentai yra 20–52 kv. m, tačiau šiame etape vis dar gali būti plečiami juos jungiant ir taip susikuriant dar erdvesnius namus. Planuojama, kad visi šio kvartalo gyventojai galės įsikurti naujuose namuose prie jūros jau kitą vasarą.

Apartamentai parduodami su pilna apdaila. Estetinę „Hill Garden“ interjero viziją kūrė profesionali dizainerė Dovilė Batutienė. Pagal jos užduotą toną ir šeimininkų viziją siūloma galimybė įrengti namus iki menkiausių buitinių smulkmenų ir atsiimti raktus tik tuomet, kai jau juose lauks kvepianti kava.

Vystytojas jau eilę metų savo klientams pagal poreikį teikia ir būsto nuomos administravimo paslaugas, pasirūpindamas jo užimtumu ir priežiūra, kuomet jame laiko neleidžia patys būsto šeimininkai. Tuo turės galimybę pasinaudoti ir naujojo kvartalo savininkai. 

 „Kauno būstų“ nuotr. 

Statybunaujienos.lt
Žymės  NT rinka
NT projektai

nuotrauka
2022-10-06 18:27
Nekilnojamo turto (NT) plėtros bendrovė „Realco“ pradeda naujo gyvenamojo projekto Antakalnyje statybas ir pardavimus. Nedidelis aukštesnės klasės projektas „Vileišio 27“ iškils ant Neries upės kranto. Planuojama, kad statybos truks apie pusantrų metų. Į projektą „Realco“ investuos 12 mln. eurų.
nuotrauka
2022-10-03 11:49
UAB „Eika“ būdama projekto valdytoja pradeda kvartalo „Mėlyni vilkai“ antrojo etapo, esančio Skroblų g. 12, butų pardavimus. Antruoju etapu planuojama pastatyti du daugiabučius namus ir pilnai užbaigti projektą Vilkpėdėje. Projektas yra antroji „Eika Asset Management“ valdomo fondo „Eika Residential...
nuotrauka
2022-09-30 11:14
Pandemijos įkarštyje sukurta EIKA finansinio saugumo programa šiuo metu NT rinkoje, kur vyrauja būsto įsigijimo sprendimų atidėjimas, vėl tampa aktualia. Naujas programos pasiūlymas „Pakitusio sprendimo garantija“, pagal kurį klientas spalio-lapkričio mėnesiais sudaręs preliminarią būsto pirkimo sut...
nuotrauka
2022-09-29 10:00
Nerimo sutrikimai yra dažniausia psichinės sveikatos liga Europos Sąjungoje, nuo kurios kenčia apie 25 milijonai gyventojų. Kaip su tuo gyventi ir kovoti, informacijos yra gausu, tačiau retas kalba ir žino, kad nerimo sutrikimams, jų prevencijai ir mažinimui įtaką gali daryti tai, kokiuose namuose g...
nuotrauka
2022-09-29 08:42
UAB Merko statyba baigė statyti projekto „Vilnelės skverai“ pirmo etapo namus. Manufaktūrų gatvėje naujakuriai jau kuriasi šešiuose gyvenamuosiuose namuose.
nuotrauka
2022-09-26 11:32
Vilniaus pakraštyje plytintys Bajorai laikomi vienu iš šiuo metu neįvertintų sostinės rajonų. Prognozuojama, kad plečiantis infrastruktūrai minėta teritorija sulauks daugiau dėmesio ne tik tarp nekilnojamojo turto plėtotojų, tačiau ir tarp pirkėjų, ypač jaunų šeimų.
nuotrauka
2022-09-23 09:27
Šalies ekonomistai prognozuoja, kad situacija Lietuvos nekilnojamojo turto (NT) rinkoje netrukus stabilizuosis – kainos turėtų išsilyginti, o naujų butų pasiūla pradėti augti. Todėl svajojantiems apie savo nuosavą būstą sąlygos jį įsigyti, ekspertų teigimu, ateityje vėl numatomos palankios. Tačiau n...
nuotrauka
2022-09-22 10:39
Nekilnojamojo turto projektų plėtotoja ir valdytoja, bendrovė „Baltic Asset Management“, užbaigė gyvenamojo projekto „Ramu Du“ statybas Naujininkuose. Investicijos siekė 4 mln. eurų, visi 56 butai šiame projekte parduoti.
nuotrauka
2022-09-20 06:31
Vykstant pokyčiams nekilnojamojo turto rinkoje ir kylant nekilnojamojo turto kainoms, daugėja atvejų, kuomet nekilnojamojo turto pardavėjai ar vystytojai nusprendžia vienašališkai nutraukti preliminariąsias pirkimo-pardavimo sutartis ir turtą parduoti tretiesiems asmenims nauja, t. y., ženkliai dide...
nuotrauka
2022-09-19 19:52
Nekilnojamojo turto projektų valdymo kompanija „Citus“ nuo 2019 metų plėtojamame projekte „Miško ardai“ pradėjo III etapo statybos darbus ir pardavimus. Šis, paskutinysis kvartalo etapas naujo būsto pasiūlą Vilniuje, Burbiškių miško slėnyje papildė 62 butais. Vertinant sostinės pasiūlos situaciją, s...
nuotrauka
2022-09-15 09:31
Priėmus sprendimą įsigyti nuosavus namus, būsto paskolas imantiems žmonėms neretai iškyla neaiškumų dėl įvairiausių niuansų. Ekspertai tikina, kad tuos pačius klausimus nuolat užduoda didelė dalis klientų, o mažiausių smulkmenų išsiaiškinimas – natūrali šio proceso dalis. Vis dėlto siekiant užbėgti ...
nuotrauka
2022-09-14 13:19
Pastaraisiais metais butų nuomos kaina šovė į neregėtas aukštumas. Nekilnojamo turto (NT) rinkos ekspertai ir ekonomistai vertina, kad šiuo metu, kol nuomos kainos auga sparčiau nei būstų kainos, įsigyti naują būstą su paskola vis dar yra racionaliau, nei nuomotis. Perkantys būstą išlošia ne tik kai...
nuotrauka
2022-09-08 11:54
Nekilnojamo turto (NT) kainoms sostinėje šokant pasiutpolkę, dažnas pirkėjas nežino arba nesusimąsto, kad pardavėjo nurodyta kaina už trokštamą būstą gali būti visai ne ta, kuri pasimatys notarinėje pirkimo-pardavimo sutartyje.
nuotrauka
2022-09-05 19:36
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ baigė statyti gyvenamąjį projektą „Namai-Kintai“ Vilniaus Šnipiškių rajone. Investicijos į keturių aukštų daugiabučio namo ir dvylikos mažaaukščių sublokuotų namų kompleksą siekė 14,5 mln. eurų su PVM.
nuotrauka
2022-09-05 09:48
Aukcionas Lietuvoje yra vis dar naujas, bet pamažu atrandamas būdas parduoti prabangų būstą pirminėje nekilnojamo turto (NT) rinkoje. Iki šiol buvo įprasta tokiu būdu parduoti privatų ar valstybei priklausantį turtą, tačiau aukcionų veidas Lietuvoje keičiasi – juos išbando NT vystytojai, apie aukcio...
nuotrauka
2022-08-31 10:59
Būsto paskolos ėmimas ir nuosavų namų įsigijimas – reikšmingas žingsnis kiekvieno žmogaus gyvenime, tad svarbu jam tinkamai pasiruošti. Vis dėlto, tam sukliudyti gali įvairūs klaidingi įsitikinimai, iškreipiantys realų šio proceso vaizdą. „Luminor“ būsto kredito produkto vadovė Žydra Rakauskaitė pan...
nuotrauka
2022-08-26 10:30
Artėjant rugsėjui tūkstančiai studijuoti pradėsiančių jaunų žmonių pajudės į didmiesčius, o jiems bei jų tėvams jau kyla dilema: nuomoti ar įsigyti būstą? Specialistų vertinimai rodo, kad šiuo metu finansiškai naudingiau yra studentui tinkamą būstą įsigyti imant paskolą, o ne nuomotis.
nuotrauka
2022-08-24 13:14
Įmonė „KTG Asset Management“ Kaune, už santakos ant Nemuno kranto pradeda dviejų prestižinės klasės daugiabučių komplekso „Upės apartamentai“ statybas. Dviejuose 7 ir 8 aukštų namuose Raudondvario pl. 107 bus įrengta 40 didesnio ploto (51–163 kv. m) apartamentų.
nuotrauka
2022-08-17 09:28
Būsto paskolą planuojantys imti gyventojai visada skatinami kruopščiai pasiruošti laukiančioms procedūroms, tarp jų – ir atitinkamų formų pildymui bei reikiamų dokumentų pateikimui. „Luminor“ būsto kredito produkto vadovė Žydra Rakauskaitė pasakoja, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ruošiantis imti būst...
nuotrauka
2022-08-17 08:59
Bendrą gyvenimą pradedančių porų sprendimą įsigyti ar nuomotis būstą dažnai nulemia jų šeiminė padėtis. Vienos didžiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovių „Realco“ duomenimis, susituokusieji būstus įsigyja 4 kartus dažniau nei gyvenantys neregistruotoje santuokoje. Kas atbaido po...

Statybunaujienos.lt » NT projektai

nuotrauka

„Gerbūvio projektai“ darbams „Teltonikos“ Technologijų centre Molėtuose pasitelkė modernias technologijas ir išsaugojo senuosius medžius

„Teltonikos“ Technologijų centro Molėtuose įkurtuvės planuojamos netrukus – vykdomi paskutinieji pastato aplinkos tvarkymo darbai. Technologijų centro gerbūvis turės tenkinti pusės tūkstanči...
nuotrauka

Likviduojant istorinę taršą, bus išvalyta virš 6 tūkst. kub. m užteršto grunto

Teritorijos, dėl neatsakingos veiklos sovietmečiu užterštos cheminėmis medžiagomis, po sutvarkymo pamažu virsta poilsio zonomis.
nuotrauka

Pagal universalaus dizaino principus paklotas nestandartinių formų trinkelių grindinys Kulautuvoje

Grindinį žmonės paprastai pastebi tik dviem atvejais: kai už jo užkliūva arba grožėdamiesi negali atitraukti akių. Kauno rajono Kulautuvos miestelio Akacijų alėjoje ir V.Augausko gatvėje pak...