2022 gegužės 28 d. šeštadienis, 22:45
Reklama  |  facebook

„YIT Lietuva“ „Piliamiestyje“ pradeda statyti Mūšos upės namą: iškils vienoje geriausių kvartalo vietų

2021-12-14 13:02
Dešiniojoje Neries krantinėje Kaune toliau plečiasi bene paklausiausias pastarojo meto laikinosios sostinės gyvenamųjų namų kvartalas – „Piliamiestis“. Projekto vystytoja, darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“, pradeda jau 16-ojo „Piliamiesčio“ namo statybos darbus.
nuotrauka
Piliamiestis. YIT LIETUVA iliustr.


Minimos įmonės
YIT Lietuva, UAB

Naujausias, Mūšos upės vardu pavadintas, namas iškils patraukliausioje sklypo vietoje ir pasiūlys išskirtinių butų su į miestą bei Nerį atsiveriančiomis panoramomis.

Naujausiame šešių aukštų name bus įrengti 29 butai, kurių plotas sieks nuo 40 kv. m iki 150 kv. m. Mūšos namas kartu su šiuo metu statomais Merkio ir Minijos namais sudarys savo architektūra išsiskiriančių ir arčiausiai Neries esančių namų trikampį. Planuojama, kad butų su daline apdaila naujajame name kainos prasidės nuo 2460 eurų už kv. m.

YIT LIETUVA PILIAMIESTIS

Piliamiestis. YIT LIETUVA iliustr. 

Naujojo namo butai turės visus privalumus, dėl kurių taip vertinami būstai šiame Kauno kvartale – erdvų ir patogų išplanavimą, didelius, daug natūralios šviesos užtikrinančius langus mediniais rėmais, efektyvų centrinį kolektorinį grindinį šildymą ir individualias rekuperacijos sistemas. Visi butai taip pat turės erdvius balkonus arba terasas. Iš dalies butų atsivers Kauno senamiesčio ir Neries panoramos, o kitų butų gyventojai pro langus matys ramų ir jaukų kiemą. Kvartalo naujakuriai galės ne tik mėgautis miesto vaizdais, bet ir džiaugtis jo artumo suteikiamais privalumais – lengvai pasiekiama išvystyta paslaugų infrastruktūra, kokybiškomis pramogomis ir kultūriniu gyvenimu.

Po architekto Tomo Kriaučiūno suprojektuotu A+ energinio naudingumo klasės namu bus įrengta 37 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė su galimybe įsirengti elektromobilių įkrovimo stoteles Didelis dėmesys, kaip visuomet „Piliamiestyje“, bus skiriamas namus supančiai aplinkai. Kuriant ją bus pasitelkti išraiškingi apželdinimo sprendimai, įrengtos šiuolaikiškos vaikų žaidimų aikštelės, rekreacinės erdvės, tarp kurių – gyventojų pasivaikščiojimams skirta jauki pušų alėja. Taip pat bus sutvarkyta ir šalia esanti Neries krantinė, kurioje bus įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai.

„Su „Piliamiesčio“ plėtra per mažiau nei dešimtmetį ilgą laiką apleista ir užmiršta buvusi teritorija tapo integralia laikinosios sostinės urbanistinio kraštovaizdžio dalimi bei viena patraukliausių vietų gyventi Kaune. Ši transformacija leido daugybei gyventojų atrasti jų poreikius atitinkančius namus ir atversti naują šios Kauno dalies istorijos puslapį. Tolimesnė kvartalo plėtra vykdoma vadovaujantis tais pačiais principais, kurie iki šiol lėmė „Piliamiesčio“ sėkmę ir padėjo jam tapti viena iš miesto vizitinių kortelių – dėmesingumu supančiai aplinkai ir gyventojų poreikiams, darnumu ir tvarumu“, – „YIT Lietuva“ pranešime cituojamas įmonės vadovas Kęstutis Vanagas.

Anot K. Vanago, šiuolaikiškų aukštos kokybės būstų pasiūla centrinėje Kauno dalyje išlieka ribota, o „Piliamiestis“ yra vienas nedaugelio šiame būsto segmente naujų butų siūlantis projektas. Dėl to dauguma naujų etapų butų jame yra nuperkami dar nesibaigus statyboms. Pavyzdžiui, nors Merkio ir Minijos namų statybų pabaiga kvartale yra numatyta tik kitų metų vasarą, juose jau nupirkta apie 80 proc. visų butų. Vis dar statomame Raudondvario pilies name nupirkta apie 60 proc. visų butų, o šiuo metu statyti baigiamame Norviliškių pilies name jau parduoti visi butai.

Vystytojų atstovas pastebi, kad „Piliamiestyje“ paklausiausi išlieka didesnio ploto butai su daug natūralios saulės šviesos ir vaizdais į Nerį, Kauno santaką ar senamiestį. Pirkėjai taip pat vis dažniau pageidauja butuose įsirengti du vonios kambarius ir atskiras erdves drabužinėms. Be to, norima erdvesnių miegamųjų kambarių. Vis daugiau pirkėjų taip pat teiraujasi dėl elektromobilių įkrovimo stotelių. Anot K. Vanago, vystant naujus etapus siekiama atsižvelgti į visus pirkėjų poreikius.

Mūšos upės namo statybas planuojama užbaigti iki 2023 metų. Po šio etapo „Piliamiesčio“ plėtrą planuojama tęsti statant dar vieną šalia upės esantį daugiabutį. Jis rinką turėtų papildyti 132 moderniais butais. Šalia Brastos gatvės „YIT Lietuva“ taip pat įsigijo 5,3 ha sklypą, kuriame bus toliau vystomi nauji „Piliamiesčio“ etapai, pranešė įmonė.

Šiuo metu „YIT Lietuva“ taip pat įgyvendina būsto projektus Vilniuje – vysto „Matau Vilnių“ projektą šalia Tauro kalno ir „Naujasis Skansenas“ namus atgyjančiose Šnipiškėse.

Statybunaujienos.lt
NT projektai

nuotrauka
2022-05-25 11:05
Vilniaus Šnipiškių rajone vystomame gyvenamųjų namų kvartale „Naujasis Skansenas“ pradedama naujo, 6 aukštų ketvirtojo etapo namo su 41 butu statyba. Jis bus baigtas kartu su trečiojo etapo namų statybų pabaiga.
nuotrauka
2022-05-23 10:35
Dešimtis tūkstančių eurų siekiantis būsto kreditas gali kelti nerimą ilgam įsipareigojusiems žmonėms, tad kai kurie gyventojai ima galvoti apie paskolos grąžinimą anksčiau numatyto termino. Nors tai padaryti galima pora skirtingų būdų, pasak ekspertų, dažnu atveju grąžinti paskolos anksčiau laiko ne...
nuotrauka
2022-05-17 11:22
Statybos valdymo įmonė „Eriadas“ pradeda naujo kvartalo „Parko pakrantė“ statybas Klaipėdoje, šalia Malūno parko. Kvartale, esančiame netoli nuo miesto centro, bus pastatyti penki daugiabučiai namai, kuriuose jau siūloma įsigyti 90 butų.
nuotrauka
2022-05-12 14:19
Kaune, Žemuosiuose Kaniūkuose, prasidėjo išskirtinio daugiabučių kvartalo statybos, kuriam ne veltui suteiktas „Pušų apartamentų“ vardas. Netoliese Lampėdžio ežero iškils ne pavieniai daugiabučiai, o darniai funkcionuojantis gyvenamasis kompleksas su žaliąja erdve, išskirtiniais augalais, erdviomis ...
nuotrauka
2022-05-12 14:08
„Citus“ viešinimo procedūrai Vilniaus m. savivaldybėje pateikė planuojamo daugiafunkcio projekto pirmųjų dviejų etapų projektinius pasiūlymus. Investicijos į projektą, numatoma, viršys 60 mln. Eur.
nuotrauka
2022-05-03 09:00
Jau šią vasarą pačioje Kauno Laisvės alėjos širdyje duris atvers unikalus bendruomeniško būsto kompleksas „66 STORIES“. Vis dėlto, naujasis „co-living“ prisidės ne tik prie paklausios apgyvendinimo pasiūlos formavimo. Šis projektas kuria ir naujos kartos investavimo į nekilnojamąjį turtą galimybę ki...
nuotrauka
2022-05-02 11:47
Nekilnojamo turto vystymo kompanija REWO vietoje buvusios gamyklos Bukčiuose numato daugiabučių gyvenamųjų namų plėtrą. Vilniaus miesto savivaldybei pateiktuose projektiniuose pasiūlymuose 3,1 ha teritorijos konversijos metu planuojama pastatyti maždaug 515 butų ir apie 2.000 kv. m komercinių patalp...
nuotrauka
2022-04-28 16:13
Imdami būsto paskolą, gyventojai neretai pasilygina su savo pažįstamais ir vis dar nustemba, kodėl jų gautas būsto paskolos pasiūlymas yra brangesnis. „Luminor“ banko būsto kredito produkto vadovė Žydra Rakauskaitė sako, kad brangesnę būsto paskolą lemia įvairūs veiksniai, o kai kurie iš jų priklaus...
nuotrauka
2022-04-28 16:01
Pirmas arba paskutinis aukštas, kampinis butas – tai pirkėjų akimis nebėra minusai ieškant naujo būsto. Kaip ir kodėl pasikeitė pirkėjų poreikiai, prioritetai bei tam tikrų stereotipų vertinimas, atskleidžia nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Realco“ ekspertė Vytautė Autukė.
nuotrauka
2022-04-14 11:17
Pasitaiko, jog nuomininkas pagerina išsinuomotą daiktą (pavyzdžiui, atlieka pastato rekonstrukciją, įrengia patalpas ir pan.), tačiau turto savininkas atsisako atlyginti šias išlaidas. Įstatymas nurodo, jog nuomininkui su nuomotojo leidimu išsinuomotą daiktą pagerinus atsiranda teisę į patirtų būtin...
nuotrauka
2022-04-11 09:32
Nuo karo Ukrainoje pradžios Lietuvoje nekilnojamojo turto (NT) nuomos pasiūla mažėjo visuose didžiuosiuose šalies miestuose, o labiausiai tai atsispindėjo žemiausiuose kainų segmentuose. Prie pokyčių rinkoje prisidėjo ir nuo karo savo šalyje bėgantys ukrainiečiai.
nuotrauka
2022-03-31 14:58
„Realco“ duomenimis, kovą Vilniaus pirminėje NT rinkoje parduoti 126 būstai, iš kurių 68 ekonominiame, 53 vidutiniame ir 5 prestižiniame segmente. Palyginti su praėjusių metų kovu, kuomet per mėnesį parduoti 935 būstai, šiemet tuo pačiu laikotarpiu būstų nupirkta 7,5 karto mažiau.
nuotrauka
2022-03-30 09:50
Apsisprendus įsigyti naują būstą su banko paskola, dažniausiai dėmesys sutelkiamas į finansavimo sąlygas, nerimaujama, kiek laiko ir pastangų prireiks sutvarkyti dokumentus, gauti paskolą ir pagaliau įsikelti į naują pastogę. Tačiau, ekspertų teigimu, nuošalyje neturėtų likti svarbios detalės, kurio...
nuotrauka
2022-03-14 09:08
Rusijos sukeltas karas Ukrainoje paveikė ir Lietuvos būsto pirkėjų nuotaikas – pastaruoju metu pastebimi gyventojų nuogąstavimai dėl projektų įgyvendinimo ir suplanuotų terminų, finansinių ateities galimybių. Priimant šį sprendimą, svarbu įvertinti kelias aplinkybes.
nuotrauka
2022-03-10 10:43
Po Rusijos pradėto karo prieš Ukrainą pasikeitusi geopolitinė situacija neabejotinai palies ir Lietuvos nekilnojamojo turto (NT) rinką - nors statistikoje tai kol kas dar neatsispindi, tačiau jau artimiausioje ateityje tikėtinas sandorių skaičiaus mažėjimas, prognozuoja įregistruotų NT sandorių dina...
nuotrauka
2022-03-10 09:29
NT vystytojas „Lithome“ į naują gyvenamosios paskirties projektą Vilniuje, Karoliniškėse, investuos 11 mln. Eur. Naujai projektuojamame name Sietyno g. 3 iš viso bus įrengta daugiau kaip šimtas butų.
nuotrauka
2022-02-23 16:53
Planuojantiems pirkti butą naujai statomame daugiabučiame gyvenamajame name (nebaigta statyba) reikėtų žinoti, kad tokiame bute galima gyventi tik tuomet, kai daugiabučio namo statytojas yra įvykdęs daugiabučio gyvenamojo namo statybos užbaigimo procedūras ir statinys įregistruotas Nekilnojamojo tur...
nuotrauka
2022-02-15 09:45
Vilniaus centre, šalia Tauro kalno, darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ užbaigė modernaus gyvenamųjų namų projekto „Matau Vilnių“ trečiąjį etapą. Jo metu Aludarių gatvėje pastatyti du 5 aukštų daugiabučiai, kuriuose įrengta 80 šiuolaikiškų butų su erdviomis terasomis ir balkonai...
nuotrauka
2022-02-15 09:14
Išduotas leidimas sostinės Naujamiestyje, Algirdo g. esančiame sklype, statyti prestižinės klasės gyvenamąjį projektą „Algirdo 3“. Projektą vystanti nekilnojamojo turto (NT) plėtotoja „Realco“ skelbia iš karto pradedanti statybos darbus, bet butų pardavimai startuos vėliau. Į projektą bendrovė planu...
nuotrauka
2022-02-09 11:20
Nekilnojamo turto plėtros įmonės „EIKA“ plėtojamame projekte „Mindaugo Baltas lapas“ pradedami IV, paskutinio, etapo butų pardavimai. IV projekto etapas pasiūlą Naujamiestyje papildys dar 29 butais bei 4 komercinėmis patalpomis. Tai bus paskutinis pastatas šiame projekte, į kurį bus investuota 3,9 m...

Statybunaujienos.lt » NT projektai

nuotrauka

Lietaus nuotekų valdymo sistema: kaip išvengti vandens taršos, didesnių mokesčių ir panaudoti lietaus vandenį

Tinkamas lietaus nuotekų srautų suvaldymas lietaus vandens kaupimosi vietose gali užkirsti kelią potvyniams. Universali Pipelife lietaus nuotekų valdymo sistema „Raineo“ – tai galimybė ne ti...