2022 liepos 1 d. penktadienis, 1:31
Reklama  |  facebook

„YIT Lietuva“ užbaigė trečiąjį „Matau Vilnių“ etapą – rinką papildė butais su vienomis geriausių panoramų sostinėje

2022-02-15 09:45
Vilniaus centre, šalia Tauro kalno, darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ užbaigė modernaus gyvenamųjų namų projekto „Matau Vilnių“ trečiąjį etapą. Jo metu Aludarių gatvėje pastatyti du 5 aukštų daugiabučiai, kuriuose įrengta 80 šiuolaikiškų butų su erdviomis terasomis ir balkonais bei panoraminiais langais, leidžiančiais grožėtis išskirtiniais Vilniaus miesto vaizdais.
nuotrauka
YIT LIETUVA nuotr.


Minimos įmonės
YIT Lietuva, UAB

A+ energinio naudingumo klasės namuose įrengti butai, kurių plotas siekia nuo 42 kv. m iki 88 kv. m. Juose įdiegti modernūs inžineriniai sprendimai – efektyvus grindinis šildymas, pažangi rekuperacijos sistema. Po namais įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, o kiemuose – šiuolaikiškos vaikų žaidimų aikštelės bei poilsio erdvės. Kieme taip pat pasirūpinta namo gyventojams skirtomis elektromobilių įkrovimo vietos. Didelis dėmesys skirtas bendrosioms namų erdvėms – laiptinėms, koridoriams, kurios įrengtos šiuolaikiškai ir naudojant ilgaamžes medžiagas.

matau vilnių YIT LIETUVA

YIT LIETUVA nuotr.

Projekto trečiojo etapo namai pastatyti aukštesnėje sklypo dalyje – arčiau kalno šlaito, todėl juose dar daugiau gyventojų galės džiaugtis išskirtiniais vaizdais. Jie atsiveria iš daugelio – net ir pirmuosiuose aukštuose esančių – butų. Be to, kvartalo namai suprojektuoti taip, kad miesto panoramas matytų net ir į vidinį kiemą orientuotų butų gyventojai. Šiuo požiūriu kvartalas išsiskiria iš kitų Vilniuje vystomų projektų – kitų naujų mažaaukštės statybos namų, siūlančių išskirtinius vaizdus į miestą, sostinėje yra itin nedaug.

„YIT Lietuva“ vadovo Kęstučio Vanago, cituojamo įmonės pranešime, teigimu, „Matau Vilnių“ projektas puikiai atspindi pastangas gyvenamuosius kvartalus vystyti atsižvelgiant į vietos urbanistinį, architektūrinį, istorinį ir kultūrinį kontekstus, prie jų prisitaikant, o taip pat pilnai atitinka bendrovės diegiamą 15 minučių miesto koncepciją. Pagal ją visos paslaugos ir pramogos miesto gyventojams turi būti pasiekiamos ranka.

K. Vanago įsitikinimu, tuo pačiu tai yra šiandienos tendencijas ir gyventojų poreikius atitinkantis bei atspindintis projektas, prisidedantis prie šiuolaikiško, kompaktiško ir gyvybingo miesto kūrimo. Projekto populiarumas tik patvirtina, kad būtent miesto gyvenimo artumo, tačiau kartu ir privačios bei ramios namų aplinkos, gyventojai šiandien ieško labiausiai.

Visi trečiojo „Matau Vilnių“ etapo butai buvo parduoti dar likus keliems mėnesiams iki statybų pabaigos. Ypač didelis pirkėjų aktyvumas fiksuotas praėjusių metų žiemą ir pavasarį, o daugiausiai dėmesio susilaukė viršutinių aukštų butai su geriausiomis panoramomis ir erdviomis terasomis bei balkonais.

Legendinės Šopeno alaus daryklos vietoje vystomas „Matau Vilnių“ projektas išsiskiria ne tik patogia lokacija, iš kurios lengvai pasiekiamas Gedimino prospektas, Lukiškių aikštė, Neries krantinėje įsikūręs sostinės verslo kvartalas, Tauro kalnas ir Vingio parkas, bet ir turtingą istoriją turinčia aplinka bei kultūrine aura. Ją išryškina ir projektui pasirinkti architektūriniai sprendimai – daugiabučiuose atkartojami Šopeno alaus daryklos motyvai: jai būdingos arkos, spalvų gama ir kiti elementai.

Be to, projekte išsaugota ir visuomenei bus atverta kultūros vertybe pripažinta tapytojos Natalijos Daškovos freska „Liaudies šventė“, kuri tvarkant teritoriją buvo aptikta buvusioje alaus degustacijos salėje. Autentiškos, alaus daryklos komplekse aptiktos, freskos puošia ir kvartalo praėjimus bei kitas bendrąsias erdves.

Trečiojo projekto etapo statybos prasidėjo 2020-ųjų lapkritį ir truko kiek daugiau nei metus. Iš viso kvartale šiuo metu pastatyti 6 modernūs daugiabučiai su 214 butų.

Šiuo metu „YIT Lietuva“ Vilniuje, Šnipiškėse besiformuojančiame naujajame miesto centre, vysto „Naujojo Skanseno“ kvartalą. Sostinėje šiemet taip pat planuojama pradėti naujo projekto Viršuliškių rajone vystymą. Kaune bendrovė tęsia „Piliamiesčio“ plėtrą dešiniojoje Neries krantinėje kitapus senamiesčio. 

Statybunaujienos.lt
Žymės  NT rinka
NT projektai

nuotrauka
2022-06-28 10:14
„Orion Asset Management“ valdomas fondas pristato rinkai naują NT objektą Palangos centre – „Palangos ašis“. Jau stovinčiame keturių pastatų komplekse – 165 poilsio ir komercinės patalpos. Dalis jų – aukščiausiame daugiaaukštyje Palangos centre, iš kurio atsiveria įspūdingi miesto ir jūros horizonta...
nuotrauka
2022-06-28 09:44
Pastarieji dveji metai NT rinkoje buvo kitokie dėl įvairių priežasčių: 2020 m. staiga užklupusi Covid-19 pandemija, o pastaruoju metu ir prasidėjęs karas Ukrainoje. Nepaisant pasaulinių sukrėtimų, Lietuvos NT rinka nuo 2020 m. kaista. NT ekspertas sako, kad galo kol kas nematyti, nes žmonės būstą pe...
nuotrauka
2022-06-23 12:59
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „GALIO GROUP" gavo leidimą naujo gyvenamojo projekto „CityZen" statybai Vilniaus miesto centrinėje dalyje, Šeimyniškių g. Šiame projekte dviem etapais bus pastatyti 274 butai ir apie 1900 kv. m komercinių patalpų pirmuose pastatų aukštuose.
nuotrauka
2022-06-23 10:44
Nenuostabu, kad Lietuvos didmiesčių gyventojams vis dar trūksta automobilių stovėjimo vietų tiek miestuose, tiek prie namų. Tačiau apklausa parodė, kad įsigydami nuosava būstą tautiečiai daugiau dėmesio skiria žaliosioms erdvėms, kurias mielai iškeistų į papildomas automobilių stovėjimo vietas.
nuotrauka
2022-06-20 16:42
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas išnagrinėjo bylą dėl nekilnojamojo turto vystytojo pareigos pateikti garantinio laikotarpio prievolių įvykdymo užtikrinimą būsto pirkėjams.
nuotrauka
2022-06-17 13:03
Vis daugiau jaunų porų, planuodamos įsigyti naują būstą, turi dar vieną planą – kurti šeimą. Tokiu atveju, keliami kriterijai naujam būstui yra kitokie: labiau atsižvelgiama į tai, kas gali būti aktualu ne tik suaugusiam, bet ir vaikui. Pasak psichologės ir nekilnojamo turto (NT) eksperto, labai sva...
nuotrauka
2022-06-17 09:55
Vilniuje, Santaros gatvėje, šalia Santaros klinikų baigiami statyti modernūs studentų namai „SHED Co-living Vilnius”, atitinkantys geriausių pasaulio universitetų taikomus studentų apgyvendinimo standartus. Planuojama, kad rugsėjo mėnesį duris atversiantys studentų namai taps ne tik puikia alternaty...
nuotrauka
2022-06-14 15:47
Nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eriadas“ Vilniuje pradėjo dar vieno bendro gyvenimo, arba „co-living“, komplekso statybas. Naujamiestyje, Vytenio gatvėje, įsikursiančiame komplekse bus įrengti 153 apartamentai bei modernios bendros erdvės, pritaikytos darbui, poilsiui ir bendruomenės gyvenimui.
nuotrauka
2022-06-14 15:03
Vienu patraukliausių gyvenamųjų namų kvartalų Kaune tituluojamas „Piliamiestis“ pasipildys nauju daugiabučiu. Tvarių miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ dešiniojoje Neries krantinėje, kitapus Kauno senamiesčio, pradeda jau 15-ojo modernaus gyvenamojo namo statybas. Projektas laikinosios...
nuotrauka
2022-06-06 10:41
Pasaulyje populiarėjančios tvarumo idėjos neapleidžia ir Lietuvos. Ši tema veržiasi ir į nekilnojamojo turto rinką, kuomet namų ieškantys pirkėjai apsvarsto ir poveikį aplinkai statant jų nusižiūrėtą būstą.
nuotrauka
2022-06-03 11:50
Šį sezoną nuomos rinka nepaliauja stebinti. „Baltic Sotheby's International Realty" ekspertai pastebi, kad permainingais pirmaisiais 2022 metų mėnesiais, nekilnojamojo turto pardavimo apimtys mažėjo, tačiau nuomos rinka augo net tris kartus. Į Lietuvą persikeliant vis daugiau pažangių kaimyninių šal...
nuotrauka
2022-06-03 11:21
Nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eriadas“ tęsia naujo gyvenamųjų namų kvartalo „Aitvarų namai“ statybas populiariame Vilniaus Lazdynėlių mikrorajone. Ketvirtojo ir penktojo etapo metu „Eriadas“ Lazdynėliuose pastatys dar šešis gyvenamuosius namus, kuriuose iš viso pirkėjams bus pasiūlyti 302 nauji...
nuotrauka
2022-06-01 11:34
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ užbaigė septintąjį statybų etapą Paupyje, Vilniaus Senamiestyje.
nuotrauka
2022-05-30 15:22
Šiuo metu yra kur kas daugiau galimybių burtis vietos bendruomenėms negu prieš dešimtmetį ar anksčiau. Prie minėtų pokyčių prisideda tiek išmanios technologijos, socialiniai tinklai, tiek didesnė veiklų įvairovė naujai kuriamuose gyvenamuosiuose kvartaluose.
nuotrauka
2022-05-25 11:05
Vilniaus Šnipiškių rajone vystomame gyvenamųjų namų kvartale „Naujasis Skansenas“ pradedama naujo, 6 aukštų ketvirtojo etapo namo su 41 butu statyba. Jis bus baigtas kartu su trečiojo etapo namų statybų pabaiga.
nuotrauka
2022-05-23 10:35
Dešimtis tūkstančių eurų siekiantis būsto kreditas gali kelti nerimą ilgam įsipareigojusiems žmonėms, tad kai kurie gyventojai ima galvoti apie paskolos grąžinimą anksčiau numatyto termino. Nors tai padaryti galima pora skirtingų būdų, pasak ekspertų, dažnu atveju grąžinti paskolos anksčiau laiko ne...
nuotrauka
2022-05-17 11:22
Statybos valdymo įmonė „Eriadas“ pradeda naujo kvartalo „Parko pakrantė“ statybas Klaipėdoje, šalia Malūno parko. Kvartale, esančiame netoli nuo miesto centro, bus pastatyti penki daugiabučiai namai, kuriuose jau siūloma įsigyti 90 butų.
nuotrauka
2022-05-12 14:19
Kaune, Žemuosiuose Kaniūkuose, prasidėjo išskirtinio daugiabučių kvartalo statybos, kuriam ne veltui suteiktas „Pušų apartamentų“ vardas. Netoliese Lampėdžio ežero iškils ne pavieniai daugiabučiai, o darniai funkcionuojantis gyvenamasis kompleksas su žaliąja erdve, išskirtiniais augalais, erdviomis ...
nuotrauka
2022-05-12 14:08
„Citus“ viešinimo procedūrai Vilniaus m. savivaldybėje pateikė planuojamo daugiafunkcio projekto pirmųjų dviejų etapų projektinius pasiūlymus. Investicijos į projektą, numatoma, viršys 60 mln. Eur.
nuotrauka
2022-05-03 09:00
Jau šią vasarą pačioje Kauno Laisvės alėjos širdyje duris atvers unikalus bendruomeniško būsto kompleksas „66 STORIES“. Vis dėlto, naujasis „co-living“ prisidės ne tik prie paklausios apgyvendinimo pasiūlos formavimo. Šis projektas kuria ir naujos kartos investavimo į nekilnojamąjį turtą galimybę ki...

Statybunaujienos.lt » NT projektai