2020 rugsėjo 20 d. sekmadienis, 13:23
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

JUNG. Atsisveikinimas su laidų raizgalyne Fotogalerija

Justina MIKELIŪNAITĖ      2017-05-10 07:50
Šiuolaikiniuose namuose, siekiant komforto ir sutaupyti laiko bei energijos buities darbams, daugėja įvairių prietaisų ir modernių įrenginių. Jie išties palengvina kasdienybę, namų priežiūrą ir suteikia naujų galimybių dirbti, bendrauti ar pramogauti, tačiau kuo daugiau įrenginių, tuo daugiau laidų. Laidų raizgalynė tiek įsirenginėjant būstą, tiek vėliau kaupiantis daiktams, tampa galvos skausmu ne vienam namų šeimininkui. Automatizuotų namų valdymo sistemų mokymo bei techninės priežiūros centras JUNG VILNIUS siūlo problemą spręsti iš esmės.
nuotrauka
Nauji JUNG konstruktorių sumanyti gaminiai neužima vietos ir puikiai tinka turimai elektros įrangai modernizuoti. Bendrovės „Jung" nuotr.


Minimos įmonės
Jung Vilnius, UAB

Sprendimo, kaip suvaldyti daugybę skirtingų gamintojų kroviklių, perjungiklių ar srovę reguliuojančių įrenginių, neapsikrauti prailgintuvais ir išvengti chaoso namuose, ieškojo ne viena įmonė. Kaip išeitis rinkoje siūlomos įvairios dėžutės ar panašūs įrenginiai, kuriuose galima paslėpti laidus, tačiau tuomet lieka klausimas, kur paslėpti dėžutes.

Kompaktiški sprendimai

Nauji JUNG gaminiai privers būsto elektros įrangą „skambėti“ visai naujai! Virtuvėje ir vonioje įtaisę į sieną montuojamą radiją galėsite net ir ruošdami pietus ar maudydamiesi klausytis mėgstamos muzikos. JUNG jungiklio dizaino mobiliųjų prietaisų USB įkroviklis leis pamiršti, regis, neišvengiamą laidų raizgalynę. Pagaliau tvarkingai ir stilingai atrodys ir turimų daugialypės terpės prietaisų jungtys, nes dabar jas galėsite montuoti visur ir kaip panorėję. Šie nauji JUNG konstruktorių sumanyti gaminiai neužima vietos ir puikiai tinka turimai elektros įrangai modernizuoti.

„Kone kiekvienuose namuose rastume daugybę elektra įkraunamų įrenginių, todėl dvigubi, trigubi kištukiniai lizdai reikalingi beveik ant kiekvienos sienos. Tokiu būdu išvengiama papildomų ilgintuvų ir namų vaizdo negadina per visas grindis pasklidusi laidų raizgalynė. Viename kambaryje dažnai tenka įrengti 4, 8 arba net 12 kištukinių lizdų plius mažiausiai vienas jungiklis. Tad siekiant darnaus ir estetiško vaizdo, svarbu jungiklius rinktis atsakingai, įvertinti jų dizainą, spalvą ir derėjimą prie namų interjero, nepriimti skubotų sprendimų, pagalvoti apie galutinį rezultatą“, – sako automatizuotų namų valdymo sistemų mokymo bei techninės priežiūros centro JUNG VILNIUS vadovas Raimundas Skurdenis.

Nematomi laidai

Multimedijų komponentų jungčių sistema sujungia prietaisus nematomai – sienoje, tad galėsite pamiršti kabelių chaosą savo namuose. Sistema sujungia analoginius, skaitmeninius ir mobiliuosius multimedijų prietaisus. Telefonas, kompiuteris, spausdintuvas, HiFi ir TV aparatūra: visiems šiems komponentams reikalingos tinkančios jungtys. Apgalvotos jungčių sistemos prietaisams ir multimedijų komponentams suteikia patogumo, lankstumo ir tvarkos tiek namuose, tiek viešbutyje, biure ar kitose erdvėse. Pagamintos pagal JUNG jungiklių dizainą, jos harmoningai integruojasi į visą kitą elektros instaliaciją. Siūloma plati protingų jungčių sprendimų gama – nuo paprastos jungties namams iki kompleksinės įrangos kontorai.

Dažniausiai visa aparatūra, buities prietaisai ir kiti modernūs įrenginiai namuose turi savo nuolatinę vietą. Darniam šių prietaisų sujungimui su likusia elektros instaliacija tarnauja multimedijų jungčių sistema. JUNG multimedijų komponentų jungčių sistema padeda išdėlioti prietaisus pageidaujamose vietose, sujungti ir derinti juos ten, kur yra reikalingi ir išvengti kabelių bei laidų painiavos. Kabeliai sujungiami sienoje, tad neblaško dėmesio ir negadina vaizdo interjere. Toli nuo pašalinių akių, jie užtikrina savo funkcijas, tačiau nesukelia papildomų nepatogumų. A, CD ir LS serijų dizaino rėmeliai padeda derinti jungtis. Stilingi, pageidaujamos spalvos jungiklių rėmeliai gali ne tik padėti palaikyti tvarką, bet ir tapti interjero puošmena ar moderniu akcentu.

R. Skurdenis akcentuoja, kad jungikliai – viena iš nedaugelio interjero detalių, kuri taip dažnai liečiama rankomis. Tad svarbu atsižvelgti ne tik į patogumą, įvertinti, ar medžiagą malonu liesti, bet ir kokybę. JUNG jungikliai dažomi aukščiausios kokybės dažais, pasižymi ilgaamžiškumu.

Išmanusis radijas

Dar vienas įrenginys, kuris padės namuose sukurti gerą atmosferą ir nepadidins laidų arsenalo – tai elegantiškas išmanusis radijas. Jis kiekvieną patalpą pripildys kokybiško muzikos skambesio. JUNG jungiklių dizaino į sieną montuojamas prietaisas akį traukia intuityviai valdomu juodos ar baltos spalvos liečiamu ekranu. Jame specialiais mygtukais įjungiamos mėgstamiausios radijo stotys, žadintuvo, miego laikmačio ir kitos funkcijos.

Ekrano ir mygtukų ryškumą galima reguliuoti, atsižvelgiant į aplinkybes (veikiantį radiją ar nakties režimą), todėl šis radijas netrikdys miego ir įmontuotas greta lovos. RDS funkcija, išorinių šaltinių prijungimo ir papildomo valdymo jungtys dar labiau praplečia funkcines prietaiso galimybes. Išmanusis puikaus stereo garso radijas niekuo nesiskiria nuo patrauklaus dizaino JUNG jungiklių. Puikios kokybės garsą užtikrina speciali „bass reflex“ technologija.

Užpildyti namus muzika padės ir dar vienas JUNG produktas – į sieną montuojamas Bluetooth ryšio įrenginys. Šis gaminys bevieliu būdu (Bluetooth protokolu, kurį palaiko visi šiuolaikiniai telefonai ir planšetiniai kompiuteriai) gauna muziką iš telefono ar MP3 grotuvo ir groja per prijungtas kolonėles. Liečiamame įrenginio ekrane galima valdyti muzikos garsą, pasirinkti kitą dainą, sustabdyti ir pan., net jei telefonas yra toliau. Nebereikia kaskart atsidarinėti programėlės telefone. Sujungus įrenginį su JUNG kolonėlėmis, išgaunama dar didesnė garso kokybė ir malonumas klausytis mėgiamos muzikos.

Dviejų mobiliųjų įkrovimas su USB jungtimi

Praktiškus, kompaktiškus ir šiuolaikiškus sprendimus JUNG siūlo ir vienam iš dažniausiai kasdien naudojamų prietaisų – išmaniajam telefonui ir kitiems mobiliems įrenginiams. Vietos sutaupyti padės JUNG USB įkrovos stotelė. Galėsite įkrauti du savo mobiliuosius prietaisus su USB jungtimi vienu metu. Įkrovos stotelę galima sumontuoti vietoj seno kištukinio lizdo. Ji tinka iPhone, skaitmeninei kamerai lygiai taip pat, kaip ir žaidimų kolonėlei bei MP3 grotuvui.

Nebereikės vargti su „užimtomis“ rozetėmis dėl to, kad būtent tuo metu reikia įkrauti mobiliuosius prietaisus.

Kadangi mobiliojo ryšio telefonas, MP3 grotuvas ir kiti prietaisai naujo ES reglamento dėka ir ateityje bus parduodami su USB jungtimi, turėdami USB jungtį su įkrovos funkcija, būsite puikiai apsirūpinę ateičiai. Ji pakeičia esančius kištukinius kelių vietų lizdus. Tokie dažnai būna virš darbo vietos virtuvėje: pakeitę vieną lizdą USB įkrovos stotele, galėsite visada matyti įkrovos eigą ir lygiagrečiai naudotis kavos aparatu bei skrudintuvu.

Protingas pasirinkimas

Inovatyvūs ir veiksmingi JUNG sprendimai ne tik padeda išvengti laidų raizgalynės ir užtikrinti akiai malonų, estetišką vaizdą namuose. Kuo mažiau laidų – tuo paprastesni ir lengviau, greičiau įveikiami tampa buities darbai, paprasčiau tvarkyti kambarius, plauti grindis ar valyti dulkes. Tad namai taps ne tik gražesni, modernesni, bet ir bus efektyviau išnaudojamos visos erdvės, o nereikalingi laidai bei kabeliai neatkreips dėmesio ir bus paslėpti nuo pašalinių akių.

„Jungikliai ir jungčių sistemos ne visada pilnai paslepia absoliučiai visus namų laidus, tačiau jų panaudojimas ir tikslingas pritaikymas pagal savo poreikius ir namų ar kitų patalpų sąlygas padės sukurti daugiau tvarkos ir ją palaikyti. Be to, naudojantis šiais išmaniais sprendimais tiesiog patogiau pajungti įvairius prietaisus ir įrenginius, tai daroma kokybiškiau“, – kad namai be laidų raizgalynės – misija įmanoma patvirtina R. Skurdenis (nuotr. kairėje). 

Bendrovės nuotr. 

Reklama

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Rašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Inžinerinė pramonė

nuotrauka
2020-08-26 11:01
Pasirinkę technologinės pakraipos studijas jaunuoliai yra laukiami įvairiausiose gyvenimo srityse, net ir kosmines technologijas kuriančiose kompanijose arba kosminių tyrimų centruose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
nuotrauka
2020-08-26 07:05
„Caverion Lietuva“ baigė 2019 m. Kaune atidarytos „Hollister Lietuva“ gamyklos įrengimo projektą. „Hollister Incorporated“ priklausančios gamyklos veikla, susijusi su sveikatos priežiūros produktų gamyba, reikšminga visoje Europoje, todėl ir inžineriniai sprendimai, kuriais rūpinosi „Caverion Lietuv...
nuotrauka
2020-07-17 12:02
„Continental Automotive Lithuania“ ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro atstovai pasirašė tarpusavio bendradarbiavimo sutartį ir pradeda pameistrystės modelio mokymo programą mechatronikos srityje. Tai viena pirmųjų tokio tipo mokymo programų Lietuvoje.
nuotrauka
2020-07-15 09:24
Medžiagų inžinerija, fotoninės, lazerinės, lanksčios gamybos technologijos – į ateitį orientuotos sritys, į kurias investuojančios įmonės pasižymi lyderyste. Pagal Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) administruotas priemones „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai“ ir „Eksperimentas“ šioms ...
nuotrauka
2020-07-13 10:47
Visuomenėje dažnai diskutuojama apie specialiųjų poreikių turinčius moksleivius ir studentus: apie jų geresnį integravimą, specialiai pritaikytas programas ir sąlygas. Tačiau ar kada susimąstome, kad ypač talentingi jaunuoliai ar tie, kurie vis neatranda savęs – taip pat turi specialiųjų poreikių, k...
nuotrauka
2020-07-09 11:15
Reaguodama į miesto pasirinktą – pramonės – kryptį, sparčiai išaugusį robotikos mokymų šuolį ugdymo įstaigose, STEAM projekto populiarumą ir vis labiau juntamą technologijos specialybių darbuotojų trūkumą Panevėžio regione, Panevėžio kolegija stiprina savo mokymų bazę.
nuotrauka
2020-05-18 07:57
Šiaulių miesto meras Artūras Visockas susitiko su UAB „Metso Lithuania“ gamybos padalinio vadovu Ričardu Šalkausku. Suomijos bendrovė „Metso“ plečia pasaulinę apdirbamosios pramonės veiklą – Lietuvoje steigiama nauja gamykla. UAB „Metso Lithuania“ savo veiklai pasirinko Šiaulius ir čia sėkmingai kur...
nuotrauka
2020-04-07 10:06
Lietuvos verslas ir pramonė žengia skaitmenizavimo keliu. Valstybė skiria didelį dėmesį šiam procesui skatinti, o Ekonomikos ir inovacijų ministerija yra numačiusi reikšmingas ES investicijas. Siekiant paskatinti pramonės įmones diegti skaitmeninius sprendimus gamyboje šiuo metu paskelbtas kvietimas...
nuotrauka
2020-03-23 14:10
Lietuvių robotikos kompanija „Rubedo sistemos", įsikūrusi Kaune, kuria unikalų pasaulyje dezinfekcinį robotą, kuris gali padėti kovoje su korona virusu COVID-19.
nuotrauka
2020-01-14 10:09
„Caverion Lietuva“ vykdo švarių patalpų ir cheminių medžiagų saugyklos įrengimo darbus, kurių vertė siekia daugiau nei 5 mln. eurų. Darbai vykdomi naujai statomoje JAV sveikatos priežiūros produktų gamybos įmonės „Hollister Lietuva“ gamykloje.
nuotrauka
2019-11-07 10:40
Panevėžys negali skųstis darbo vietų stoka – atsižvelgiant į gyventojų skaičių, čia yra bene didžiausia pramonės darbo vietų koncentracija. Todėl Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas (KTU PTVF) čia turi išskirtinį vaidmenį, o kai kurie pramonininkai rėžia ties...
nuotrauka
2019-10-17 14:43
Lietuva sau ir pasauliui įrodė, kad gali būti ne tik namams ir mokymuisi skirtų elektronikos prietaisų importuotoja, bet ir gamintoja bei eksportuotoja.
nuotrauka
2019-10-01 14:22
Inžinieriai lėmė itin sparčią visuomenės pažangą pastaraisiais amžiais. Šiandien jie taip pat vieni geidžiamiausių specialistų darbo rinkoje. Inžinerinei pramonei aktualių profesijų atstovai patenka ne tik tarp paklausiausių, bet ir geriausiai apmokamų darbuotojų Lietuvoje.
nuotrauka
2019-08-27 10:02
Ateinanti 4.0 pramonės revoliucija smarkiai pakeitė ir išaugino inžinerinę pramonę visame pasaulyje ir tuo pačiu Lietuvoje, tačiau reikalingų specialistų deficitas tik didėja. Situacijos nekeičia ir beveik dvigubai šalies darbo užmokesčio vidurkį viršijantys atlyginimai, valstybės skiriamos ir finan...
nuotrauka
2019-07-31 11:58
Europos Sąjungos statistikos biuro „Eurostat“ duomenimis, Lietuvoje vidutiniškai tik 3 įmonės iš 100 savo veikloje pasitelkia robotus. Panašūs skaičiai užfiksuoti Estijoje, Graikijoje, Vengrijoje. Kol kas daugiausiai Europoje robotizuotų įmonių veikia Ispanijoje, Danijoje, Suomijoje – 10-11 proc. Ka...
nuotrauka
2019-07-22 09:11
Viešojoje erdvėje vis garsiau skamba prognozės apie milžinišką dirbtinio intelekto plėtrą verslo srityje. Užsienio ekspertai prognozuoja, kad globali dirbtinio intelekto rinka per daugiau kaip penkmetį išsipūs 43 kartus! Jos vertė išaugs nuo 1,4 milijardo 2016 metais iki 60 milijardų 2025 metais.
nuotrauka
2019-06-25 12:50
Panevėžio miesto mero Ryčio Račkausko kvietimu, regiono merai aptarė Pramonės 4.0 specializacijos vystymo gaires. Susitikime diskutuota, ar ji gali tapti vieninga Panevėžio regiono specializacija, kuri apimtų 2018 m. patvirtintas šešias regiono specializacijos kryptis: robotiką ir automatizavimą, tr...
nuotrauka
2019-06-17 10:38
Robotai-siurbliai, robotai-grindų valytojai, robotai-žoliapjovės, robotai-langų plovėjai – žmogaus pagalbininkai buityje. Vaikai turi robotus-gyvūnėlius, robotus-aukles, robotus-konstruktorius. Šiandien žmonėms prieinami įvairūs modernūs išradimai, kurie anksčiau buvo įsivaizduojami tik fantazijose....
nuotrauka
2019-06-13 10:32
Asociacija „Investors Forum“ ir tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūra „Investuok Lietuvoje“ šiemet vėl išskyrė bei įvertino labiausiai verslo lūkesčius atitinkančias ir perspektyviausias šalies aukštųjų mokyklų bakalauro studijų programas. Konferencijos „Baltic Investors Forum 2019“ metu...
nuotrauka
2019-05-20 11:47
Danų įmonė JKF POLSKA jau daugiau nei 60 metų nuosekliai didina savo indėlį į geresnės aplinkos kūrimą visame pasaulyje. Iš galvanizuoto metalo lakštų ir nerūdijančio plieno filtrus, separatorius, pneumotransporto ortakius bei vakuuminio ištraukimo sistemas gaminanti bendrovė savo produktus pristato...

Statybunaujienos.lt » Inžinerinė pramonė

nuotrauka

Patalpų valymas po statybų – ar įveiksime patys?

Nors užbaigus statyti ar renovuoti pastatą, rodos, rangovų bendrovė jau gali atsipalaiduoti, tačiau iki pastato pridavimo akimirkos turi būti atliktas dar vienas svarbus įsipareigojimas – pa...