2020 sausio 27 d. pirmadienis, 17:06
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Pilnas komplektas – ką šiandien siūlo profesionalūs interjero dizaineriai?  1 Fotogalerija

2017-03-13 12:03
Daugelis sutiktų – pagalbos kreiptis į savo srities profesionalus ne tik naudinga, bet ir būtina. Ypač, kuomet kalba pasisuka apie interjerą ir namus. Dizainerio paslaugos sutaupo laiko, pinigų ir be abejonės nervų. Todėl planuojantiems keisti, įsirengti ar atnaujinti būstą, reikalingas pilnas komplektas. Kas tai ir kokios paslaugos suteikiamos, pasakojo interjero dizainerių duetas „Jaukumo kūrėjai“.
nuotrauka
Interjero dizainas – nuolatos keičiasi. Nors gairės išlieka tokios pačios, dizaino sprendimai tampa vis drąsesni ir išraiškingesni. Šie metai – ne išimtis. B. Petravičiūtės ir G. Garcios nuotr.


Anot Gintarės Garcios ir Brigitos Petravičiūtės, ši paslauga aktuali tiems, kurie siekia kokybiško, bet greito rezultato.

interjeras, būstas, dizainas„Praėjusiais metais startavome su pirmąja Lietuvoje internetinių konsultacijų platforma. Tai iš ties sėkmingas projektas, kurio metu pastebėjome, kokia pagalba reikalinga labiausiai. Dažniausiai – naujakurių, namus, biurą, vaikų kambarį ar nestandartinę erdvę norinčių pakeisti užklausos. Atsakėme daugiau nei tris šimtus užduotų klausimų, šiuo metu įgyvendiname per aštuoniolika projektų. Todėl nusprendėme, jog savo paslaugų spektrą galime dar labiau praplėsti. Nuo šiol profesionaliai patarsime ne tik išplanavimo, apšvietimo, naudojamų medžiagų, dekoro detalių, bet ir itin svarbaus atributo – užuolaidų, klausimais. Kitaip tariant, viskuo pasirūpinsime mes, o klientui nė kojos iš namų nereikės iškelti“, - pasakojo dizainerės.

G. Garcios ir B. Petravičiūtės teigimu, dizainerio vizitas nėra toks brangus, kaip dažniausiai įsivaizduojama. O kreiptis į vieną paslaugų tiekėją – verta.

„Pokyčių žmonės dažniausiai nori greitai. Todėl prie teikiamų paslaugų pridėję ir užuolaidų gamybą, laiką klientams, dar labiau sutaupome. Be to, pačios atvykstame į kliento namus, atvežame audinių pavyzdžius, patariame dėl jų derinimo galimybių. Toks poros valandų vizitas Vilniuje kainuoja vos penkiasdešimt eurų, o patogumas ir nauda – neišmatuojama.

Nors ši paslauga interjero dizainerių tarpe – gana reta, tačiau, patikiname, labai paklausi. Užuolaidų dizainą parenkame mes, o mūsų viziją įgyvendina ilgametę patirtį turintys siuvėjai. Dažniausiai klientams siūlome užuolaidų audinius iš Italijos, Prancūzijos. Ieškantiems klasikos – angliški audiniai. Esame įsitikinę, jog kartu su dizainerio pagalba išrinktos užuolaidos interjerą papildo, papuošia. Taip pat, tenka susidurti su nestandartiniais interjero sprendimais. Tad, kai kurių išpildyti, užuolaidų salonų gamintojai, tiesiog negalėtų“, - teigė moterys.

Pasiteiravus apie šių metų tendencijas, dizainerės atskleidė, jog šįmet vyraus dar daugiau spalvų, ryškių papuošimų ir metalo imitacijų.

„Interjero dizainas – nuolatos keičiasi. Nors gairės išlieka tokios pačios, dizaino sprendimai tampa vis drąsesni ir išraiškingesni. Šie metai – ne išimtis. Baldams, apmušalams, sienoms patartina rinktis daug sodrios, smaragdinės žalios, turtingos tamsiai mėlynos, ryškaus ciklameno, aukso spalvos. Be to, nebijoti įvairaus metalo: auksą drąsiai derinkite su bronza, sidabru ar platina. Taip pat pastebimas ir klasika vadinamas velvetas. Jo panaudojimo galimybės neribotos: nuo užuolaidų iki lempų apmušalų. Prakalbus apie apšvietimą – jam skiriamas didelis dėmesys.

Pastatomos lempos ir toršerai – šių metų pasirinkimas. Užuolaidos šįmet irgi kitokios – sunkesnės, masyvios. Dieninėms, lengvoms užuolaidoms naudojama daug audinio, joms svarbi apimtis“, - dėstė B. Petravičiūtė ir G. Garcia.

Patarimas pavasariui – dėmesys visumai, ne atskiroms detalėms

„Interjero dizainu domimės ir šioje srityje darbuojamės jau bene vienuolika metų. Dažnai pavasaris tampa pokyčiu metu. Todėl jei nusprendėte imtis pokyčių ir Jūs – įvertinkite savo galimybes, įsivaizduokite galutinį rezultatą ir kreipkitės į ekspertą. Tikime, jog tik su jo pakalba, svajonės gali virsti realybe. Neretai susiduriame su klaidomis, kuomet įsigyjami visai nereikalingi, interjerui nebūtini, ar visumoje nederantys daiktai. Išvenkite to, užduokite klausimą internetu, pasitarkite. Dar geriau – interjero dizainerį pasikvieskite į namus. Pamatysite – tai atsipirks“, - šypsojosi Brigita ir Gintarė.

interjeras, būstas, dizainas

Austėja Matusaitė 
B. Petravičiūtės ir G. Garcios nuotr.
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Rašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.

danutė
2017-07-04 22:33
Sveiki,esu iš Biržų ieškau interjerui dizainerio,gal galite paskambinti mano tel nr 861492894 iš anksto dėkoju!

Architektūra. Interjeras

nuotrauka
2020-01-22 09:31
Vadovaudamasis Lietuvos architektūros meno tarybos nuostatais, kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas patvirtino jos sudėtį.
nuotrauka
2020-01-20 07:40
Gražūs, ilgaamžiai ir neslidūs lauko laiptai – tinkamai įrengti nelengva, tačiau, kaip tvirtina UAB DASFA ir Ko specialistai, įmanoma.
nuotrauka
2020-01-15 13:35
Sostinės savivaldybė ruošiasi visiškai atnaujinti iki šiol apleistą ir nenaudojamą, tačiau unikalią ir ilgą istoriją turinčią teritoriją – šalia Šv. Stepono bažnyčios esantį skverą, o taip pat rekonstruoti Šv. Stepono gatvę pritaikant ją pėstiesiems ir dviratininkams. Tikimasi, kad būsimasis skveras...
nuotrauka
2020-01-06 13:00
2020 metais namų interjere dominuos tradiciniai pasirinkimai ir aplinką tausojantis gyvenimo būdas. Interjero dizainerė Inese Jansone, bendradarbiaudama su internetine parduotuve, atskleidžia, kad šiais metais vyraus klasikinė mėlyna ir tamsiai žalios spalvos, į madą sugrįš aksomas, o marmuras, meta...
nuotrauka
2019-12-20 08:03
Stilistė ir interjero dizainerė Loreta Stankuvienė sako, kad skandinaviškus interjerus pamėgę lietuviai vis dažniau į Šiaurės šalių santūrumą atsigręžia ir puošdami savo namus Kalėdoms. O skandinaviško stiliaus kalėdiniais papuošimais prekiaujantis Gediminas Visockis teigia, kad šiemet pirkėjai juos...
nuotrauka
2019-12-19 11:52
Tvaria arba žaliąja architektūra siekiama diegti naujausias technologijas ir atspindėti pasaulines tendencijas – tausoti resursus bei aplinką. Tokią viziją pasirinko ir pirmąją vietą architektūriniame konkurse KTU „M-Lab“ pastatui projektuoti užėmusi „G. Janulytės-Bernotienės studija“, pasiūliusi tv...
nuotrauka
2019-12-17 11:56
UAB DASFA ir Ko siūlo kokybiškus ir itin saugius, pagal pažangias technologijas pagamintus biožidinius XARALYN su keraminiais įdėklais (degikliais).
nuotrauka
2019-12-09 15:47
Kauno miestas gali pasigirti išlaikyta tarpukario architektūra ir tuo pačiu daugybe neseniai iškilusių šiuolaikinės architektūros pastatų. Pasak KTU SAF dėstytojo Vytauto Baltaus, pusiausvyra tarp skirtingo laikmečio architektūros ne visur yra išlaikoma, bet tai nėra blogai, jei šiuolaikinė architek...
nuotrauka
2019-12-09 15:45
Rudenį Minske organizuoto architektūros festivalio metu vykusioje Minsko tarptautinėje jaunųjų architektų bienalėje „LEONARDO 2019“ tarp 150 projektų iš 18 šalių net 3 apdovanojimus pelnė Vilniaus architektūros studijos architektų pateikti projektai.
nuotrauka
2019-12-09 07:31
Lietuvos verslo paramos agentūra drauge su Ekologinio dizaino asociacija, inicijavo pirmąją, unikalią konferenciją Lietuvoje „Tvari gyvenvietė sveikam gyvenimui“, į kurią pakvietė Lietuvos ir užsienio architektus, urbanistus, dizainerius, statytojus ir mokslininkus.
nuotrauka
2019-12-06 08:30
Būsto įrengimas palėpėje sudėtingesnis ir dažnai – brangesnis, tačiau galimybės – kur kas didesnės, sako architektas, UAB „Archispektras" kūrybos vadovas Ignas Kalinauskas. Jis ir iš savo patirties puikiai žino, kaip geriausiai išnaudoti iš pažiūros nedidelį plotą, bei patarė, kokius pagrindinius ži...
nuotrauka
2019-12-03 13:11
Kiekvienas sutiks, kad valgomasis stalas yra vienas reikalingiausių baldų. Tačiau ar kada nors susimąstėte, kokie valgomojo stalai sulaukia didžiausio pirkėjų dėmesio? Pasidomėkime.
nuotrauka
2019-12-03 10:16
Kaip papuošti namus Kalėdoms net tuo atveju, jei jūsų namie nėra vietos didelei žaliaskarei? „Tokio teiginio, jog jūsų būstas Kalėdų puošmenoms per mažas, tiesiog negali būti. Šventinę dvasią sukurti galima kiekvienuose namuose, net ir pačiuose mažiausiuose. Tiesa – galbūt puošiant mažesnį būstą, re...
nuotrauka
2019-11-29 13:46
Sostinėje ketvirtadienio vakarą tryliktą kartą apdovanoti geriausi nekilnojamojo turto projektai Lietuvoje. Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos konkurse „Už darnią plėtrą“ geriausio biuro, gyvenamojo ir visuomeninio projekto statulėles pasidalino Vilnius, Kaunas ir Klaipėda.
nuotrauka
2019-11-28 07:56
Įsigijus naują būstą laukia ilgas ir atsakingas jo įrengimo procesas. Vienas pirmųjų žingsnių – techninio interjero projekto parengimas. Kaip teisingai suprasti dizainero parengtus brėžinius, kokios dalys privalo būti įtrauktos į techninį projektą ir kaip pasiruošti prieš kreipiantis į specialistą, ...
nuotrauka
2019-11-27 08:39
Paprastai pristatant namus kalbama apie patogų susisiekimą, jaukumą, komfortą, dizaino sprendimus ir kitus būstui įprastus dalykus. O kas, jei projektas yra tiek unikalus, kad tokie įprasti apibūdinimai tiesiog nublanksta? Istorinį aerodromą atveriantys langai, lėktuvų kilimo ir tūpimo takas tiesiog...
nuotrauka
2019-11-26 09:59
UAB „Verslo investicijos“ ir UAB „Architektūros kūrybinė grupė“ pasirašė būsimo administracinio pastato Lvovo g. 21 A projektavimo sutartį. UAB „Architektūros kūrybinė grupė“ (AKG) yra skelbto tarptautinio architektūrinio konkurso nugalėtoja.
nuotrauka
2019-11-26 07:15
Vonios kambaryje laisvai pastatoma vonia ar unikalios formos praustuvas gali tapti pagrindiniu vonios kambario akcentu. Gamintojas „Ravak“ siūlo ne tik įdomias laisvai pastatomų praustuvų formas, bet ir praktiškus bei saugius gaminius, kurie nuolat atnaujinami pagal vyraujančias tendencijas.
nuotrauka
2019-11-25 16:33
„Kaip gerai, kad sulig 50-60-tųjų sugrįžimo banga kartu sugrįžta ir gebėjimas matyti, kokios gražios yra monumentalios, brutalistinės architektūros formos, ir kaip išlikdamos aktualios jos gali būti originaliai prikeltos naujam gyvenimui“, – sako architektė Ieva Folk, ėmusis iššūkio – paversti Vilni...
nuotrauka
2019-11-22 14:30
Susisiekimo ministerija inicijavo tarpinstitucinį pasitarimą dėl Lietuvos paštui priklausančių centrinių pašto pastatų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje tolesnio panaudojimo ir pritaikymo visuomenės poreikiams.

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras