2021 birželio 22 d. antradienis, 23:54
Reklama  |  facebook

Markučiuose – naujas NT projektas „Prie Vilnelės“

2021-05-25 09:42
„Realco“ Markučiuose pradeda projekto „Prie Vilnelės“ statybas, į kurias investuojama 15,5 mln. eurų. Raktus naujakuriams įteikti planuojama 2022 m. pabaigoje.
nuotrauka
„Realco“ vizualizac.


Minimos įmonės
Realco, UAB
Kvartale „Prie Vilnelės“ iškilsiančiuose 2–7 aukštų namuose numatyta 220 butų. Dalies namų pirmuose aukštuose numatytos komercinės patalpos. Pasak bendrovės „Realco“ generalinio direktoriaus Juliaus Dovidonio, Markučiai savo populiarumu tarp NT pirkėjų varžosi ir su Naujamiesčiu, ir su Senamiesčiu.

„Kad Markučiai itin populiarūs tarp pirkėjų, stebime jau ne vieną mėnesį. Rajone statomi gyvenamųjų namų projektai papuola tarp populiariausių – vidutiniškai Markučiuose per mėnesį nuperkama apie 40 butų“, – cituojamas J. Dovidonis.

Gyvenimas arčiau gamtos

Šalia kairiojo Vilnios, sostinės gyventojų Vilnele vadinamos, upės kranto esantys Markučiai pirkėjus vilioja ne tik patogia lokacija, bet ir šalia esančiomis žaliosiomis erdvėmis – rajonas patenka į Pavilnių regioninio parko teritoriją, o šalia esantis Markučių kraštovaizdžio draustinis yra saugoma teritorija.

„Realco“ vizualizac.

Pasak gyvenamųjų namų kvartalo „Prie Vilnelės“ architekto Sauliaus Misevičiaus, teritorija planuota stengiantis išlaikyti kuo daugiau žaliųjų erdvių šalia namų, kad čia gyvensiantys žmonės turėtų jungtį ne tik su už 1,5 km esančiu miesto centru, bet ir gamta.

„Pati Markučių gyvenvietė diktuoja poreikį daugiau dėmesio skirti gamtai. Statydami šį projektą įsipareigojome sutvarkyti šalia projekto liekančius teritorijos gabaliukus prie Manufaktūrų, Kaukysos, Pakraščio gatvių – norime palikti kuo daugiau žaliųjų plotų šalia jau suplanuotų dviračių ir pėsčiųjų takų“, – tvirtina S. Misevičius.

Vystydama projektą, bendrovė įsipareigojo nutiesti pėsčiųjų ir dviračių taką, kuris Manufaktūrų gatvę sujungs su pėsčiųjų tiltų per Vilnelės upę.

„Prie Vilnelės“ naujakuriai galės ne tik naudotis patogiais dviračių takais, kurie jungsis į bendrą miesto dviračių takų tinklą, bet ir mėgautis atsiveriančia senamiesčio panorama – ant aukščiausio projekto namo stogo bus įrengta atvira terasa bendruomenės reikmėms. Privačias terasas turės ir kai kurie gyventojai: jos suplanuotos pirmo aukšto naujakuriams, taip pat ant žemesnių korpusų stogų, kur numatytas pastatų paaukštėjimas.

Miesto ir gamtos ryšius atliepiančio projekto namų aukštingumas suplanuotas pagal gretimų pastatų insoliaciją, kad kiekvienas butas gautų pakankamai saulės šviesos. Naujakurių patogumui suplanuotos požeminės automobilių aikštelės, taip pat galimybė įrengti prievadus elektromobilių įkrovimui.

Duoklė vilniečiams

Projektas „Prie Vilnelės“ yra viena iš Vilniaus savivaldybės inicijuoto projekto „Architektūros parkas“ dalis. Senų pramoninių teritorijų konvertavimas į gyvenamąsias erdves ne tik užtikrina tvarią sostinės plėtrą, bet ir yra duoklė miesto gyventojams.

„Atgaivindami nebenaudojamas pramonines erdves padedame įgyvendinti Vilniaus viziją, kad miesto centras turi priklausyti ne pramonei, o žmonėms. Šiuo metu Markučių mikrorajone esančios senos pramoninės teritorijos bendras plotas viršija net 12 ha. Džiaugiamės, kad galime šias žalias, ilgą laiką mažai naudojamas erdves prie Vilnelės atverti miesto gyventojams“, – sako „Realco“ vadovas.
Statybunaujienos.lt
Žymės  Konversija, Butai
NT projektai

nuotrauka
2021-06-17 13:05
„Baltic Asset Management“ užbaigė didžiausią Baltijos šalyse loftų projektą „Freiheit“. Konversijos projektas su bene didžiausia sostinėje terasa ant stogo įsikūrė Savanorių prospekte.
nuotrauka
2021-06-16 09:09
Kaip ant mielių kylančios būsto kainos lietuvių smarkiai negąsdina – pardavėjai džiaugiasi, kad graibstomi ir naujos, ir senos statybos butai, o apklausos rodo, kad būsto paklausa ir toliau gali didėti.
nuotrauka
2021-06-15 08:39
Kaune, A. Juozapavičiaus prospekto pradžioje, pradėjo kilti projekto „Kaunorama“ pamatai. Tai pirmieji modernūs daugiaaukštės statybos gyvenamieji pastatai Kauno mieste. Nors statybų darbai dar tik įgauna pagreitį, pirmajame etape jau parduota bei rezervuota 90,8% apartamentų.
nuotrauka
2021-06-15 08:29
HOMA sostinės Tarandės mikrorajone pristato naują projektą „24 terasos“. Tai 24 kotedžų gyvenvietė, plėtojama 9141 kv. metrų sklype. Šiame plote bus sukurta nauja moderni gyvenvietė tiems, kurie ieško racionalaus išplanavimo kotedžo su miesto infrastruktūros privalumais
nuotrauka
2021-06-14 10:48
Pandemijos paskatintas nuotolinis ir hibridinis darbas augina nekilnojamojo turto (NT) pardavimus Lietuvos pajūryje ir kurortiniuose miestuose. Atostogų būstas vis dažniau naudojamas kaip darbostogų (angl. workation) vieta, kurioje norima sutalpinti tiek poilsiui, tiek darbui skirtas erdves.
nuotrauka
2021-06-10 11:09
„MC Grupė“, valdanti namų apdailos centrą „Unideco“, nuomininkus atrinks pagal geriausią pasiūlytą idėją. Nuomos objektas – 2000 kv. m ploto teritorija Šiaurės miestelyje šalia Verkių ir Kareivių gatvių sankryžos. Nuomininkams bus siūloma sklypu naudotis nemokamai arba už simbolinį nuomos mokestį.
nuotrauka
2021-06-02 14:40
Turėti savo poreikius atitinkančius namus yra daugelio siekiamybė ir tikslas. Tačiau skirtingų žmonių suvokimas apie svajonių namus skiriasi – ypač, kai kalbama apie skirtingų šalių gyventojus.
nuotrauka
2021-06-01 21:42
Naujausias kvartalas planuojamas Žemuosiuose Kaniūkuose, šalia Lampėdžio ežero. Čia gyventojams bus sudarytos palankios sąlygos įsirengti elektromobilių įkrovimo stoteles, saulės kolektorius, o pro langus jie galės gėrėtis pušynu.
nuotrauka
2021-05-25 09:47
Nepaisant itin aktyvios nekilnojamojo turto rinkos ir didelių galimybių rinktis, daugiau nei pusė Baltijos šalių šeimų, auginančių bent vieną nepilnametį vaiką, vis dar mano, kad naujo būsto pirkimas yra vienkartinis gyvenimo įvykis, rodo „Luminor“ banko atlikta apklausa.
nuotrauka
2021-05-18 10:46
Jau praėjusių metų pabaigoje naujo būsto paklausa Lietuvos, Latvijos ir Estijos sostinėse vėl šovė į viršų ir lemia rekordinius butų pardavimus. Darnios miestų plėtros ir statybų bendrovės „YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas, įvertinęs YIT šalių būsto pardavimų rezultatus, sako, kad labiausiai pa...
nuotrauka
2021-05-18 10:39
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „HOMA“ Vilniaus Pilaitės mikrorajone toliau vysto projektą „Gilužio rivjera“ ir pradeda 6 projekto etapo statybas.
nuotrauka
2021-05-13 13:44
„Baltic Asset Management“ užbaigė pirmąjį loftų projektą Karoliniškėse „Cosmo lofts“. Pabaigus statybos darbus projekte jau parduota beveik 90 proc. loftų.
nuotrauka
2021-05-12 12:09
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros ir investicijų bendroves valdanti „Omberg group“ Vilniaus Pilaitės rajone įsigijo beveik 10 ha sklypą, kuriame planuoja vystyti mažaaukščius gyvenamojo būsto projektus su rekreacinėmis lauko erdvėmis.
nuotrauka
2021-05-07 10:45
Praėjusį mėnesį nekilnojamojo turto (NT) sandorių skaičius toliau augo, aktyvūs išliko butų, gyvenamųjų namų ir žemės sklypų pirkėjai. Įregistruotų NT sandorių dinamiką analizuojantys Registrų centro analitikai pastebi, kad pastarųjų kelių mėnesių rezultatai viršija iki pandemijos matytus skaičius.
nuotrauka
2021-05-04 11:45
Kaune, dešiniajame Neries krante, toliau kuriasi modernus Piliamiesčio kvartalas. Darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ kitapus laikinosios sostinės senamiesčio pradeda XI Piliamiesčio plėtros etapą, kurio metu bus pastatytas šiuolaikiškas 6 aukštų gyvenamasis namas su 23 butais i...
nuotrauka
2021-05-04 11:05
Panevėžio vakarinėje dalyje, Kniaudiškių rajone pradedamas vystyti didžiausias per pastarąjį dešimtmetį šiame mieste daugiabučių namų projektas „Ainių namai“.
nuotrauka
2021-04-29 14:01
Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Horekus“ sostinės Mūrinės Vokės rajone pradeda gyvenamųjų namų kvartalo „Vokeriai“ statybas. Kvartalą sudaro 44 vienaukščiai, dviaukščiai namai ir kotedžai – iš viso į projektą numatoma investuoti 3,5 mln. eurų.
nuotrauka
2021-04-22 11:31
Naujas prekės ženklas „Chapters“ bus pirmasis bendro gyvenimo (co-living) projektas Vilniuje, siūlantis gyvenamąsias erdves centrinėje mieto dalyje. „Chapters“ apjungs Naujamiestyje ir Konstitucijos pr. verslo centrų zonoje įsikursiančius co-living projektus. Pastarajame projekte taip pat bus teikia...
nuotrauka
2021-04-19 10:09
Metai Vilniaus biurų rinkoje prasidėjo pozityviai – sudarytų nuomos sutarčių plotas per pirmąjį ketvirtį pasiekė 31 tūkst. kv. m. Kaip skelbiama tarptautinės nekilnojamojo turto (NT) konsultacijų bendrovės „Newsec“ parengtoje Vilniaus biurų rinkos 2021 m. I ketvirčio apžvalgoje, dėl pandemijos sukel...
nuotrauka
2021-04-14 10:14
UAB „Eika“ pradeda kvartalo ,,Mėlyni vilkai“ pirmojo etapo, esančio Skroblų g. 14, statybas ir pardavimus. Projektas bus plėtojamas dviem etapais – pirmajame iki 2022 m. IV ketv. planuojama pastatyti 2 daugiabučius namus.

Statybunaujienos.lt » NT projektai