2023 birželio 2 d. penktadienis, 8:49
Reklama  |  facebook

Markučiuose – naujas NT projektas „Prie Vilnelės“

2021-05-25 09:42
„Realco“ Markučiuose pradeda projekto „Prie Vilnelės“ statybas, į kurias investuojama 15,5 mln. eurų. Raktus naujakuriams įteikti planuojama 2022 m. pabaigoje.
nuotrauka
„Realco“ vizualizac.


Minimos įmonės
Realco, UAB
Kvartale „Prie Vilnelės“ iškilsiančiuose 2–7 aukštų namuose numatyta 220 butų. Dalies namų pirmuose aukštuose numatytos komercinės patalpos. Pasak bendrovės „Realco“ generalinio direktoriaus Juliaus Dovidonio, Markučiai savo populiarumu tarp NT pirkėjų varžosi ir su Naujamiesčiu, ir su Senamiesčiu.

„Kad Markučiai itin populiarūs tarp pirkėjų, stebime jau ne vieną mėnesį. Rajone statomi gyvenamųjų namų projektai papuola tarp populiariausių – vidutiniškai Markučiuose per mėnesį nuperkama apie 40 butų“, – cituojamas J. Dovidonis.

Gyvenimas arčiau gamtos

Šalia kairiojo Vilnios, sostinės gyventojų Vilnele vadinamos, upės kranto esantys Markučiai pirkėjus vilioja ne tik patogia lokacija, bet ir šalia esančiomis žaliosiomis erdvėmis – rajonas patenka į Pavilnių regioninio parko teritoriją, o šalia esantis Markučių kraštovaizdžio draustinis yra saugoma teritorija.

„Realco“ vizualizac.

Pasak gyvenamųjų namų kvartalo „Prie Vilnelės“ architekto Sauliaus Misevičiaus, teritorija planuota stengiantis išlaikyti kuo daugiau žaliųjų erdvių šalia namų, kad čia gyvensiantys žmonės turėtų jungtį ne tik su už 1,5 km esančiu miesto centru, bet ir gamta.

„Pati Markučių gyvenvietė diktuoja poreikį daugiau dėmesio skirti gamtai. Statydami šį projektą įsipareigojome sutvarkyti šalia projekto liekančius teritorijos gabaliukus prie Manufaktūrų, Kaukysos, Pakraščio gatvių – norime palikti kuo daugiau žaliųjų plotų šalia jau suplanuotų dviračių ir pėsčiųjų takų“, – tvirtina S. Misevičius.

Vystydama projektą, bendrovė įsipareigojo nutiesti pėsčiųjų ir dviračių taką, kuris Manufaktūrų gatvę sujungs su pėsčiųjų tiltų per Vilnelės upę.

„Prie Vilnelės“ naujakuriai galės ne tik naudotis patogiais dviračių takais, kurie jungsis į bendrą miesto dviračių takų tinklą, bet ir mėgautis atsiveriančia senamiesčio panorama – ant aukščiausio projekto namo stogo bus įrengta atvira terasa bendruomenės reikmėms. Privačias terasas turės ir kai kurie gyventojai: jos suplanuotos pirmo aukšto naujakuriams, taip pat ant žemesnių korpusų stogų, kur numatytas pastatų paaukštėjimas.

Miesto ir gamtos ryšius atliepiančio projekto namų aukštingumas suplanuotas pagal gretimų pastatų insoliaciją, kad kiekvienas butas gautų pakankamai saulės šviesos. Naujakurių patogumui suplanuotos požeminės automobilių aikštelės, taip pat galimybė įrengti prievadus elektromobilių įkrovimui.

Duoklė vilniečiams

Projektas „Prie Vilnelės“ yra viena iš Vilniaus savivaldybės inicijuoto projekto „Architektūros parkas“ dalis. Senų pramoninių teritorijų konvertavimas į gyvenamąsias erdves ne tik užtikrina tvarią sostinės plėtrą, bet ir yra duoklė miesto gyventojams.

„Atgaivindami nebenaudojamas pramonines erdves padedame įgyvendinti Vilniaus viziją, kad miesto centras turi priklausyti ne pramonei, o žmonėms. Šiuo metu Markučių mikrorajone esančios senos pramoninės teritorijos bendras plotas viršija net 12 ha. Džiaugiamės, kad galime šias žalias, ilgą laiką mažai naudojamas erdves prie Vilnelės atverti miesto gyventojams“, – sako „Realco“ vadovas.
Statybunaujienos.lt
Žymės  Konversija, BūstasNT projektai

nuotrauka
2023-05-30 09:45
„Eika“ Užupio rajone pradeda vystyti naują prestižinės klasės gyvenamąjį projektą „Užupio personos“. Šis gyvenamosios paskirties projektas rinkai pasiūlys 56 unikalias erdves. Investicijos į projektą viršys 16 mln. eurų.
nuotrauka
2023-05-26 10:07
Trečdalis Lietuvos gyventojų planuoja įsigyti naują būstą dešimties metų laikotarpyje, rodo „Luminor" banko atliktos apklausos* duomenys. Didžiausiu trikdžiu apklaustieji įvardija aukštas nekilnojamo turto kainas, o beveik kas dešimtam Lietuvos gyventojui trūksta santaupų pradiniam būsto paskolos įn...
nuotrauka
2023-05-11 09:40
Naujuoju sostinės centru vadinamame Šnipiškių rajone tvarios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ baigia modernaus gyvenamųjų namų kvartalo „Naujasis Skansenas“ ketvirto etapo darbus. Netrukus pagrindinį šalies verslą telkiančioje Vilniaus dalyje duris būsimiems šeimininkams atvers jau s...
nuotrauka
2023-04-29 07:34
Bendrovė „Realco“ Vilniuje, Justiniškių g. 126 esančiame sklype planuoja statyti naują gyvenamųjų namų kompleksą, kurio projektiniai pasiūlymai pateikti viešinimui Vilniaus miesto savivaldybei. 2,097 ha ploto sklype suprojektuotame kvartale planuojama įrengti 499 butus, taip pat komercinių patalpų.
nuotrauka
2023-04-26 07:51
77 arų teritorijoje sukurtas 8 pastatų kompleksas, kuriame įrengti ir parduoti 78 butai ir poilsio apartamentai. Bendras projekto plotas 4346 kv. m. Investicijos į projektą siekė 9,8 mln. eurų. Tai – dešimtas „Inreal“ grupės išplėtotas projektas Kuršių nerijoje.
nuotrauka
2023-04-20 14:43
NT plėtros bendrovė „Omberg group“ gavo statybų leidimą mažaaukščių daugiabučių projekto „Vyšnios“ antrojo etapo statyboms. Planuojamuose statyti keturiuose naujuose pastatuose bus įrengta 180 A++ energinės klasės butų ir komercinės patalpos.
nuotrauka
2023-04-20 10:11
Paviešinti „Darnu Group“ planuojamo kvartalo šalia Neries ir Karoliniškių draustinio antrosios teritorijos projektiniai pasiūlymai. Miško apsuptyje, prie „Litexpo“ parodų rūmų esančioje teritorijoje, planuojama vystyti gamtai ir miškingam kraštovaizdžiui artimą projekto dalį, kurioje bus galima mėga...
nuotrauka
2023-04-19 11:19
Bendrovė „Rinvest“ Vilniuje būsto rinką papildė daugiau nei 200 butų ir 40 kotedžų. Šiuos projekto „Riverland“ Lazdynėliuose, Lazdynėlių g. 57, butus ir kotedžus jau galima „pačiupinėti“, o įsigijus netrukus įsikelti. Šiandien jų statybos registruotos apie 90 proc. baigtumu.
nuotrauka
2023-04-14 09:55
NT įmonė „Citus“ Vilniuje pradeda naujo projekto „Kaip Niujorke by CITUS“ pardavimus. Statybos jau prasidėjo perspektyvioje sostinės vietoje, Kareivių g., greta „Ogmios miesto“ ir Ozo parko.
nuotrauka
2023-03-31 13:20
Nekilnojamojo turto (NT) tema visada buvo ir yra viena aktyviausiai gvildenamų aktualijų. Tik ekspertai atviri – situacija rinkoje nuolat kinta, o jos prognozavimas neretai primena būrimą iš kavos tirščių. Tačiau šiandien sutariama dėl vieno – gyvenimo pokyčiai koreguoja NT pirkėjų įpročius ir staty...
nuotrauka
2023-03-30 11:17
„Bonava Lietuva“ sostinės Fabijoniškių mikrorajone planuoja naują projektą – trijų korpusų daugiabutį, kuris išsiskirs unikalia vieta – ribosis su Visorių mišku.
nuotrauka
2023-03-27 14:59
Bendrovė „Avadi“ pradėjo paskutinių dviejų „Juozapavičiaus 13“ konversijos projekto daugiabučių statybas Kauno Šančių rajone. Beveik 10 mln. Eur vertės projektą ketinama užbaigti 2024 m. per. su pilna apdaila.
nuotrauka
2023-03-23 11:52
Nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eriadas“ tęsia „Martyno namų“ kvartalo Vilniaus Pilaitės mikrorajone plėtrą. Šiuo metu pradedamas trečiasis kvartalo etapas, kurio metu bus pastatyti du nauji A++ energinės klasės gyvenamieji namai – iš viso 104 nauji butai bei 8 komercinės patalpos.
nuotrauka
2023-03-21 09:54
Nuo būsto paieškos pradžios iki įkurtuvių pabaigos – nemažai žingsnių, tačiau būtent paskolos suteikimo procesas naujakuriams kelia ypač daug klausimų. „Luminor“ banko būsto kredito produkto vadovė Žydra Rakauskaitė pastebi, kad ne visi planuojantys kreiptis į banką dėl būsto paskolos žino, koks lai...
nuotrauka
2023-03-17 10:04
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ tęsia Paupio rajono vystymą – startavo 8-ojo ir 10-ojo projekto etapų statybos bei pardavimai. Planuojama, kad statybų darbai bus baigti atitinkamai 2023 m. trečiąjį ir 2024 m. trečiąjį ketvirtį. Juos įgyvendinus rajoną papildys butai, komercinės pa...
nuotrauka
2023-03-17 09:06
„Ober-Haus“ Lietuvos butų kainų indekso (OHBI), fiksuojančio butų kainų pokyčius penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje), 2023 metų vasario mėnesio reikšmė išaugo 0,1% (2023 metų sausį buvo fiksuojamas 0,1% sumažėjimas). Bendras butų kainų l...
nuotrauka
2023-03-14 09:38
2022-ieji NT rinkoje buvo intensyvūs ir naujakurius į kampą spaudžiantys metai. Dalis būsto pirkėjų vadovavosi nuostata „dabar arba niekada“, kiti situaciją vertino atsargiau ir dėmesį sutelkė į galimos finansų krizės prognozes, o treti tarsi taip ir liko iki galo neapsisprendę, ką toliau daryti – p...
nuotrauka
2023-03-13 16:04
„Citus“ nuo 2019 m. pietinėje Vilniaus dalyje plėtojamame projekte „Miško ardai“ registravo 2–ojo etapo 100 proc. statybos darbų baigtumą.
nuotrauka
2023-03-08 14:59
Vasarį antrinėje nekilnojamo turto (NT) rinkoje Kaune ir Vilniuje didelių pokyčių kainų atžvilgiu nefiksuota, nors tiek įsigijimo, tiek nuomos skirtumai tarp miestų – reikšmingi. Tuo tarpu sostinės pirminėje rinkoje, augant pardavimų skaičiui, jau ne pirmą mėnesį fiksuojamas nežymus suaktyvėjimas. R...
nuotrauka
2023-03-08 10:18
Atgyjančiame sostinės Šnipiškių kvartale tvarios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ tęsia modernaus gyvenamųjų namų kvartalo „Naujasis Skansenas“ plėtrą. Naujojo Vilniaus centro vardą užsitarnavusioje miesto dalyje bendrovė pradėjo dviejų naujų šešiaaukščių namų statybas. Didelio nauja...

Statybunaujienos.lt » NT projektai