2022 sausio 20 d. ketvirtadienis, 1:30
Reklama  |  facebook

Markučiuose – naujas NT projektas „Prie Vilnelės“

2021-05-25 09:42
„Realco“ Markučiuose pradeda projekto „Prie Vilnelės“ statybas, į kurias investuojama 15,5 mln. eurų. Raktus naujakuriams įteikti planuojama 2022 m. pabaigoje.
nuotrauka
„Realco“ vizualizac.


Minimos įmonės
Realco, UAB
Kvartale „Prie Vilnelės“ iškilsiančiuose 2–7 aukštų namuose numatyta 220 butų. Dalies namų pirmuose aukštuose numatytos komercinės patalpos. Pasak bendrovės „Realco“ generalinio direktoriaus Juliaus Dovidonio, Markučiai savo populiarumu tarp NT pirkėjų varžosi ir su Naujamiesčiu, ir su Senamiesčiu.

„Kad Markučiai itin populiarūs tarp pirkėjų, stebime jau ne vieną mėnesį. Rajone statomi gyvenamųjų namų projektai papuola tarp populiariausių – vidutiniškai Markučiuose per mėnesį nuperkama apie 40 butų“, – cituojamas J. Dovidonis.

Gyvenimas arčiau gamtos

Šalia kairiojo Vilnios, sostinės gyventojų Vilnele vadinamos, upės kranto esantys Markučiai pirkėjus vilioja ne tik patogia lokacija, bet ir šalia esančiomis žaliosiomis erdvėmis – rajonas patenka į Pavilnių regioninio parko teritoriją, o šalia esantis Markučių kraštovaizdžio draustinis yra saugoma teritorija.

„Realco“ vizualizac.

Pasak gyvenamųjų namų kvartalo „Prie Vilnelės“ architekto Sauliaus Misevičiaus, teritorija planuota stengiantis išlaikyti kuo daugiau žaliųjų erdvių šalia namų, kad čia gyvensiantys žmonės turėtų jungtį ne tik su už 1,5 km esančiu miesto centru, bet ir gamta.

„Pati Markučių gyvenvietė diktuoja poreikį daugiau dėmesio skirti gamtai. Statydami šį projektą įsipareigojome sutvarkyti šalia projekto liekančius teritorijos gabaliukus prie Manufaktūrų, Kaukysos, Pakraščio gatvių – norime palikti kuo daugiau žaliųjų plotų šalia jau suplanuotų dviračių ir pėsčiųjų takų“, – tvirtina S. Misevičius.

Vystydama projektą, bendrovė įsipareigojo nutiesti pėsčiųjų ir dviračių taką, kuris Manufaktūrų gatvę sujungs su pėsčiųjų tiltų per Vilnelės upę.

„Prie Vilnelės“ naujakuriai galės ne tik naudotis patogiais dviračių takais, kurie jungsis į bendrą miesto dviračių takų tinklą, bet ir mėgautis atsiveriančia senamiesčio panorama – ant aukščiausio projekto namo stogo bus įrengta atvira terasa bendruomenės reikmėms. Privačias terasas turės ir kai kurie gyventojai: jos suplanuotos pirmo aukšto naujakuriams, taip pat ant žemesnių korpusų stogų, kur numatytas pastatų paaukštėjimas.

Miesto ir gamtos ryšius atliepiančio projekto namų aukštingumas suplanuotas pagal gretimų pastatų insoliaciją, kad kiekvienas butas gautų pakankamai saulės šviesos. Naujakurių patogumui suplanuotos požeminės automobilių aikštelės, taip pat galimybė įrengti prievadus elektromobilių įkrovimui.

Duoklė vilniečiams

Projektas „Prie Vilnelės“ yra viena iš Vilniaus savivaldybės inicijuoto projekto „Architektūros parkas“ dalis. Senų pramoninių teritorijų konvertavimas į gyvenamąsias erdves ne tik užtikrina tvarią sostinės plėtrą, bet ir yra duoklė miesto gyventojams.

„Atgaivindami nebenaudojamas pramonines erdves padedame įgyvendinti Vilniaus viziją, kad miesto centras turi priklausyti ne pramonei, o žmonėms. Šiuo metu Markučių mikrorajone esančios senos pramoninės teritorijos bendras plotas viršija net 12 ha. Džiaugiamės, kad galime šias žalias, ilgą laiką mažai naudojamas erdves prie Vilnelės atverti miesto gyventojams“, – sako „Realco“ vadovas.
Statybunaujienos.lt
Žymės  Konversija, Būstas
NT projektai

nuotrauka
2022-01-10 14:15
Pernai antra daugiausiai butų Vilniuje pardavusi nekilnojamojo turto (NT) plėtotoja „Omberg“ pradeda plėtoti antrąjį gyvenamųjų dangoraižių projekto „Skylum“ etapą. Viršuliškėse, Viršilų g., iškilsiantis 20-ies aukštų išskirtinės architektūros ir statybų technologijų daugiabutis prisidės prie naujo ...
nuotrauka
2022-01-06 11:11
Nekilnojamojo turto vystymo bendrovės „Borgus“ ir „Rinvest“ Vilniaus Bajorų rajone pradeda projektą „B kvadratu“. Projektą sudarys 4 daugiabučiai gyvenamieji namai, komplekso statybos vyks dviem etapais. Bendrovė „Borgus“, šiuo metu vykdanti projekto pirmąjį etapą, į projektą planuoja investuoti 4 m...
nuotrauka
2022-01-05 08:44
Seimo narys Kęstutis Masiulis kreipėsi į Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininką Mykolą Majauską, prašydamas atkreipti dėmesį į chaosą nekilnojamojo turto tarpininkų sektoriuje.
nuotrauka
2022-01-04 10:45
Pastaruoju metu lietuviai dažniau skolinasi dar tik statomam būstui įsigyti, rodo „Luminor“ banko duomenys. Šią tendenciją lėmė aktyvi gyvenamojo nekilnojamojo turto rinka – naujai pastatyti butai išgraibstomi žaibišku greičiu, todėl vis daugiau gyventojų juos perka tiesiog iš brėžinių. Nebaigtos st...
nuotrauka
2022-01-03 10:56
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group" gavo statybos leidimą trečiajam kvartalui projekte „reVingis". Tai arčiausiai Vingio parko esantis kompleksas „Park Space", kuriame suplanuota 148 butai.
nuotrauka
2021-12-14 13:02
Dešiniojoje Neries krantinėje Kaune toliau plečiasi bene paklausiausias pastarojo meto laikinosios sostinės gyvenamųjų namų kvartalas – „Piliamiestis“. Projekto vystytoja, darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“, pradeda jau 16-ojo „Piliamiesčio“ namo statybos darbus.
nuotrauka
2021-12-14 09:35
Gyvenamąjį nekilnojamąjį turtą (NT) perkantys žmonės nekantriai laukia akimirkos, kai bus įteikti raktai. Tačiau svarbu prisiminti, kad oficialiai tapus buto savininku, gyventi jame bus įmanoma tik pilnai įsikūrus.
nuotrauka
2021-12-14 07:00
Šnipiškės sparčiai keičia savo įvaizdį – nuo apleisto, žemų pastatų sostinės rajono iki modernios, didmiesčių centrams būdingos erdvės su stilingais daugiabučiais šalia dangoraižių, kur vizualinei architektūros išraiškai skiriamas ne menkesnis dėmesys nei funkcinei.
nuotrauka
2021-11-30 16:19
Per 10 šių metų mėnesių nekilnojamojo turto (NT) plėtotojai Vilniuje pardavė virš 6 tūkst. butų. Pusė jų – ekonominės klasės. Pasak ekspertų, pardavimai šiame segmente auga kurį laiką ir tendencija, panašu, dar išsilaikys.
nuotrauka
2021-11-30 13:44
Šių metų ketvirtąjį ketvirtį pirminė Vilniaus nekilnojamojo turto (NT) rinka ir toliau mažina apsukas. Bendrovės „Realco“ duomenimis, lapkritį sostinės pirminėje rinkoje parduota 311 būstų, tai yra 46 proc. mažiau nei šių metų vidurkis, kuris siekia 580 būstų per mėnesį. Tačiau vėstanti rinka nereiš...
nuotrauka
2021-11-30 11:28
Nuosavas namas ar kotedžas gali būti įperkamas net ir jaunoms šeimoms, jei joms pavyks pasinaudoti valstybės teikiamomis subsidijomis, kurių šiemet skirta net 14 mln. eurų.
nuotrauka
2021-11-30 11:05
Klaipėdos miesto šiaurinėje dalyje, šalia Liepų gatvės pradėtas statyti naujas gyvenamųjų daugiabučių namų kvartalas „Liepų terasos“. Erdvioje, daugiau nei 4 ha teritorijoje iškils 12 A+ ir A++ energinio naudingumo klasės 4 aukštų daugiabučių namų.
nuotrauka
2021-11-30 09:14
Norintiems gyventi tvariau ir besidairantiems naujo būsto gyventojams SEB bankas pirmasis rinkoje pristatė žaliąjį būsto kreditą, skirtą palankesnėmis sąlygomis įsigyti aukščiausio energinio efektyvumo būstą. Nauja banko paslauga sukurta siekiant paskatinti teigiamus pokyčius tvarumo srityje ir atsi...
nuotrauka
2021-11-29 10:57
Norint pilnai išnaudoti būsto nuomą ir užsitikrinti maksimalų nuomojamo būsto pelningumą, gali tekti ne tik pasistengti, bet ir skirti papildomų lėšų. Nekilnojamojo turto (NT) ir finansų ekspertai pastebi, kad pasirūpinus tvarkinga, patrauklia būsto išvaizda ir įrengimu iš nuomos galima gauti net pe...
nuotrauka
2021-11-25 10:00
Ateinančių metų pavasarį sostinės dešiniajame Neries krante prasidės projekto „Šnipiškių perspektyvos“ II etapo statybos darbai. NT plėtotoja „Lithome“ 44 butus ir komercines patalpas turintį objektą planuoja pabaigti iki 2022 m. IV ketv.
nuotrauka
2021-11-24 09:01
Vilniaus Pašilaičiuose nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Lithome“ planuoja statyti 300 naujų butų – investuos daugiau kaip 22 mln. Eur. Erdvioje (1,3 ha) teritorijoje dviem etapais iš viso numatyta pastatyti 6 skirtingo aukštingumo daugiabučius namus, sujungtus bendromis poilsio ir aktyvaus...
nuotrauka
2021-11-22 14:05
Šventojoje įgyvendinamas skandinaviškos urbanistikos projektas. Planuojama, kad Elijos gatvėje, 3,6 ha plote vystoma nauja 68 namų ir kotedžų gyvenvietė „Naujasis pajūris“ taps pirmuoju „žaliosios“ energijos projektu pajūryje. Šiame projekte bus realizuota didžiuosiuose miestuose taikoma NT projektų...
nuotrauka
2021-11-18 08:50
„EfTEN“ susitarė su nekilnojamojo turto vystytoja UAB „Etapas Group“ dėl dviejų 9 aukštų daugiabučių statybos Žeimenos g. 82, Kaune. Galutinis produktas – visiškai įrengti ir apstatyti butai šeimoms, skirti ilgalaikei nuomai.
nuotrauka
2021-11-17 11:39
Pasaulyje ir Lietuvoje išpopuliarėję loftai turi ir privalumų, ir trūkumų, bet gerai apgalvotas jo interjeras gali nustebinti kiekvieną. „Citus“ interjero architektė Vilė Kasperavičiūtė kūrė demonstracinių loftų „Radio City“ projektą, interjerus ir turi ką patarti.
nuotrauka
2021-11-16 06:16
Kauno rajone, II Jonučiuose, pradedamos naujų daugiabučių statybos. „Namučių“ kvartale duris atvers 400 butų.

Statybunaujienos.lt » NT projektai