2022 gegužės 28 d. šeštadienis, 9:39
Reklama  |  facebook

Plečiama mažaaukščių gyvenamųjų namų gyvenvietė Pilaitėje „Vyšnios“: pasiūlys dar 180 butų

2022-01-27 11:57
Antra daugiausiai butų Vilniuje 2021-aisiais pardavusi NT plėtros bendrovė „Omberg“ Vilniaus Pilaitės rajone suplanavo antrąjį mažaaukščių namų gyvenvietės „Vyšnios“ etapą. Projekte, išsiskiriančiame 3 ha ploto rekreacine zona, numatyta pastatyti dar 180 A++ energinės klasės butų.
nuotrauka
OMBERG vizualizac.


Minimos įmonės
Omberg group, UAB

Antrajame „Vyšnių“ etape numatyti iš viso keturi gyvenamieji pastatai su liftais ir požeminėmis bei antžeminėmis automobilių stovėjimo aikštelėmis. Juose suprojektuota 180 A++ energinės klasės 1–3 kambarių butų, kurių plotas svyruos nuo 26 iki 62 kvadratinių metrų. Ieškantiems didesnės gyvenamosios erdvės bus suteikta galimybė du butus sujungti į vieną. Visuose butuose bus įrengtas grindinis šildymas, kuris prisidės prie šilumos energijos kaštų mažinimo.

„Pirmas „Vyšnių“ projekto etapas, mūsų duomenimis, yra perkamiausias visoje Pilaitėje. Manome, kad pirkėjus patraukė didelė privati rekreacinė zona, požeminis parkingas ir kiti projekto privalumai. Tad džiaugiamės galėdami šiame projekte pasiūlyti namus dar 180-iai šeimų“, – pranešime cituojamas „Omberg“ NT plėtojimo direktorius Romanas Stoliarenko.

vyšnių namai OMBERGOMBERG vizualizac. 

Kartu su „Omberg“ „Vyšnių“ projektą vystančio „North Europe Real Estate Development Fund“ (NERED) fondo valdytojas Antanas Žygas teigia, kad planus viršijęs pirkėjų susidomėjimas paskatino ankstinti antrojo etapo pardavimų pradžią.

„Pilaitėje stebime itin didelę paklausą nekilnojamajam turtui, šiuo metu tai – vienas iš populiariausių rajonų mieste. Norą čia įsikurti kelia ne tik paties projekto patrauklumas, bet ir išvystyta, patogi infrastruktūra.

Pirmojo „Vyšnių“ etapo pardavimai vyko greičiau, nei planavome, tad ankstinti antrojo etapo pradžią buvo natūralus žingsnis“, – sako A. Žygas.

Namai vyšnių sode

Plėtojant „Vyšnių“ projektą, pasak R. Stoliarenko, buvo siekiama sukurti gyvenvietę, kuri primintų gyvenimą vaismedžių sode. Dėl šios priežasties, prie projekto esanti didžiausia Vilniuje – net 3 ha ploto – privati rekreacinė zona su žaidimų aikštelėmis, pasivaikščiojimų takais ir poilsio zonomis bus apsodinta vyšnių medžiais.

„Dažnas šiuolaikinis būsto pirkėjas vertina aplink namus esančias žaliąsias zonas, tačiau nenori kraustytis į užmiestį. Mes siekėme sukurti tokią erdvę, kur būtų kuo mažiau triukšmo ir taršos, o po darbo nereikėtų poilsio ieškoti miesto parkuose ar už miesto esančiose sodybose – užtektų praverti namų duris ir išeiti į kiemą“, – teigia „Omberg“ NT plėtojimo direktorius.

Dar vienas šio projekto išskirtinumas – požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, kurios nėra įprastas reiškinys kituose tokio masto Pilaitės projektuose.

„Daugeliui daugiabučių gyventojų įprastas vaizdas – sausakimšai automobilių pristatytas kiemas. Norėdami sukurti kuo jaukesnę aplinką nusprendėme įrengti požemines automobilių stovėjimo aikšteles. Nors toks modelis reikalauja daugiau investicijų, tačiau taip gyvenamųjų namų kiemus galėsime geriau pritaikyti naujakurių poreikiams: įrengti daugiau vaikų žaidimų aikštelių ir poilsio erdvių suaugusiems“, – sako R. Stoliarenko.

Pasak „Omberg“ NT plėtojimo direktoriaus, plėtotojo tikslas yra kurti tokius projektus, kurie prisidėtų prie gyvenamųjų rajonų gyvybingumo. Todėl, kuriant „Vyšnių“ gyvenvietę, dėmesys paskirtas ir patogiai gyvenvietės infrastruktūrai.

„Aplink projektą išasfaltuotos gatvės, įrengti šaligatviai su apšvietimu. Taip pat nutiesti dviračių takai, kurie užtikrins patogų naujakurių judumą. Gyvenamuosiuose pastatuose taip pat bus įkurta nuo 4 iki 8 komercinės paskirties patalpų, kuriose veiks ir patiems gyventojams aktualias kasdienes paslaugas siūlantys verslai“, – sako R. Stoliarenko.

Augantis Pilaitės rajono populiarumas

„Omberg“ NT plėtojimo direktoriaus teigimu, šiandien Pilaitė yra vienas populiariausių rajonų Vilniuje, kuriame sparčiai išaugus būsto paklausai, jaučiamas gyvenamųjų erdvių trūkumas.

„Pilaitės rajonas ypač mėgstamas jaunų šeimų, ieškančių kokybiško būsto atokiau nuo miesto šurmulio. Rajone gausu miškų, pušynų, telkšo Salotės ir Gilužio ežerai. Prie jo patrauklumo prisideda ir puikiai išvystyta infrastruktūra: didelis darželių, mokyklų ir prekybos centrų skaičius. O vakarinis aplinkkelis pagerina susisiekimą su miesto centru ir kitais rajonais“, – tikina R. Stoliarenko.

Projekto „Vyšnios“ antrojo etapo statybos darbus numatoma pradėti 2022-ųjų m. trečiąjį ketvirtį. 85 proc. baigtumą planuojama pasiekti 2023-ųjų m. antrąjį ketvirtį, o 100 proc. baigtumą – 2023-ųjų m. ketvirtąjį ketvirtį.

Pirmasis „Vyšnios“ etapas pradėtas projektuoti 2021-ųjų m. liepos mėn., statybos darbai bus pradėti ir 2022 m. antrąjį ketvirtį. Pirmojo etapo baigimas numatomas 2023-ųjų m. antrąjį ketvirtį. Iš viso projekte numatomi 4 statybų etapai, per kurios gyvenvietėje iškils daugiau nei 14 pastatų su maždaug 650 naujų butų.

Statybunaujienos.lt
NT projektai

nuotrauka
2022-05-25 11:05
Vilniaus Šnipiškių rajone vystomame gyvenamųjų namų kvartale „Naujasis Skansenas“ pradedama naujo, 6 aukštų ketvirtojo etapo namo su 41 butu statyba. Jis bus baigtas kartu su trečiojo etapo namų statybų pabaiga.
nuotrauka
2022-05-23 10:35
Dešimtis tūkstančių eurų siekiantis būsto kreditas gali kelti nerimą ilgam įsipareigojusiems žmonėms, tad kai kurie gyventojai ima galvoti apie paskolos grąžinimą anksčiau numatyto termino. Nors tai padaryti galima pora skirtingų būdų, pasak ekspertų, dažnu atveju grąžinti paskolos anksčiau laiko ne...
nuotrauka
2022-05-17 11:22
Statybos valdymo įmonė „Eriadas“ pradeda naujo kvartalo „Parko pakrantė“ statybas Klaipėdoje, šalia Malūno parko. Kvartale, esančiame netoli nuo miesto centro, bus pastatyti penki daugiabučiai namai, kuriuose jau siūloma įsigyti 90 butų.
nuotrauka
2022-05-12 14:19
Kaune, Žemuosiuose Kaniūkuose, prasidėjo išskirtinio daugiabučių kvartalo statybos, kuriam ne veltui suteiktas „Pušų apartamentų“ vardas. Netoliese Lampėdžio ežero iškils ne pavieniai daugiabučiai, o darniai funkcionuojantis gyvenamasis kompleksas su žaliąja erdve, išskirtiniais augalais, erdviomis ...
nuotrauka
2022-05-12 14:08
„Citus“ viešinimo procedūrai Vilniaus m. savivaldybėje pateikė planuojamo daugiafunkcio projekto pirmųjų dviejų etapų projektinius pasiūlymus. Investicijos į projektą, numatoma, viršys 60 mln. Eur.
nuotrauka
2022-05-03 09:00
Jau šią vasarą pačioje Kauno Laisvės alėjos širdyje duris atvers unikalus bendruomeniško būsto kompleksas „66 STORIES“. Vis dėlto, naujasis „co-living“ prisidės ne tik prie paklausios apgyvendinimo pasiūlos formavimo. Šis projektas kuria ir naujos kartos investavimo į nekilnojamąjį turtą galimybę ki...
nuotrauka
2022-05-02 11:47
Nekilnojamo turto vystymo kompanija REWO vietoje buvusios gamyklos Bukčiuose numato daugiabučių gyvenamųjų namų plėtrą. Vilniaus miesto savivaldybei pateiktuose projektiniuose pasiūlymuose 3,1 ha teritorijos konversijos metu planuojama pastatyti maždaug 515 butų ir apie 2.000 kv. m komercinių patalp...
nuotrauka
2022-04-28 16:13
Imdami būsto paskolą, gyventojai neretai pasilygina su savo pažįstamais ir vis dar nustemba, kodėl jų gautas būsto paskolos pasiūlymas yra brangesnis. „Luminor“ banko būsto kredito produkto vadovė Žydra Rakauskaitė sako, kad brangesnę būsto paskolą lemia įvairūs veiksniai, o kai kurie iš jų priklaus...
nuotrauka
2022-04-28 16:01
Pirmas arba paskutinis aukštas, kampinis butas – tai pirkėjų akimis nebėra minusai ieškant naujo būsto. Kaip ir kodėl pasikeitė pirkėjų poreikiai, prioritetai bei tam tikrų stereotipų vertinimas, atskleidžia nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Realco“ ekspertė Vytautė Autukė.
nuotrauka
2022-04-14 11:17
Pasitaiko, jog nuomininkas pagerina išsinuomotą daiktą (pavyzdžiui, atlieka pastato rekonstrukciją, įrengia patalpas ir pan.), tačiau turto savininkas atsisako atlyginti šias išlaidas. Įstatymas nurodo, jog nuomininkui su nuomotojo leidimu išsinuomotą daiktą pagerinus atsiranda teisę į patirtų būtin...
nuotrauka
2022-04-11 09:32
Nuo karo Ukrainoje pradžios Lietuvoje nekilnojamojo turto (NT) nuomos pasiūla mažėjo visuose didžiuosiuose šalies miestuose, o labiausiai tai atsispindėjo žemiausiuose kainų segmentuose. Prie pokyčių rinkoje prisidėjo ir nuo karo savo šalyje bėgantys ukrainiečiai.
nuotrauka
2022-03-31 14:58
„Realco“ duomenimis, kovą Vilniaus pirminėje NT rinkoje parduoti 126 būstai, iš kurių 68 ekonominiame, 53 vidutiniame ir 5 prestižiniame segmente. Palyginti su praėjusių metų kovu, kuomet per mėnesį parduoti 935 būstai, šiemet tuo pačiu laikotarpiu būstų nupirkta 7,5 karto mažiau.
nuotrauka
2022-03-30 09:50
Apsisprendus įsigyti naują būstą su banko paskola, dažniausiai dėmesys sutelkiamas į finansavimo sąlygas, nerimaujama, kiek laiko ir pastangų prireiks sutvarkyti dokumentus, gauti paskolą ir pagaliau įsikelti į naują pastogę. Tačiau, ekspertų teigimu, nuošalyje neturėtų likti svarbios detalės, kurio...
nuotrauka
2022-03-14 09:08
Rusijos sukeltas karas Ukrainoje paveikė ir Lietuvos būsto pirkėjų nuotaikas – pastaruoju metu pastebimi gyventojų nuogąstavimai dėl projektų įgyvendinimo ir suplanuotų terminų, finansinių ateities galimybių. Priimant šį sprendimą, svarbu įvertinti kelias aplinkybes.
nuotrauka
2022-03-10 10:43
Po Rusijos pradėto karo prieš Ukrainą pasikeitusi geopolitinė situacija neabejotinai palies ir Lietuvos nekilnojamojo turto (NT) rinką - nors statistikoje tai kol kas dar neatsispindi, tačiau jau artimiausioje ateityje tikėtinas sandorių skaičiaus mažėjimas, prognozuoja įregistruotų NT sandorių dina...
nuotrauka
2022-03-10 09:29
NT vystytojas „Lithome“ į naują gyvenamosios paskirties projektą Vilniuje, Karoliniškėse, investuos 11 mln. Eur. Naujai projektuojamame name Sietyno g. 3 iš viso bus įrengta daugiau kaip šimtas butų.
nuotrauka
2022-02-23 16:53
Planuojantiems pirkti butą naujai statomame daugiabučiame gyvenamajame name (nebaigta statyba) reikėtų žinoti, kad tokiame bute galima gyventi tik tuomet, kai daugiabučio namo statytojas yra įvykdęs daugiabučio gyvenamojo namo statybos užbaigimo procedūras ir statinys įregistruotas Nekilnojamojo tur...
nuotrauka
2022-02-15 09:45
Vilniaus centre, šalia Tauro kalno, darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ užbaigė modernaus gyvenamųjų namų projekto „Matau Vilnių“ trečiąjį etapą. Jo metu Aludarių gatvėje pastatyti du 5 aukštų daugiabučiai, kuriuose įrengta 80 šiuolaikiškų butų su erdviomis terasomis ir balkonai...
nuotrauka
2022-02-15 09:14
Išduotas leidimas sostinės Naujamiestyje, Algirdo g. esančiame sklype, statyti prestižinės klasės gyvenamąjį projektą „Algirdo 3“. Projektą vystanti nekilnojamojo turto (NT) plėtotoja „Realco“ skelbia iš karto pradedanti statybos darbus, bet butų pardavimai startuos vėliau. Į projektą bendrovė planu...
nuotrauka
2022-02-09 11:20
Nekilnojamo turto plėtros įmonės „EIKA“ plėtojamame projekte „Mindaugo Baltas lapas“ pradedami IV, paskutinio, etapo butų pardavimai. IV projekto etapas pasiūlą Naujamiestyje papildys dar 29 butais bei 4 komercinėmis patalpomis. Tai bus paskutinis pastatas šiame projekte, į kurį bus investuota 3,9 m...

Statybunaujienos.lt » NT projektai

nuotrauka

Lietaus nuotekų valdymo sistema: kaip išvengti vandens taršos, didesnių mokesčių ir panaudoti lietaus vandenį

Tinkamas lietaus nuotekų srautų suvaldymas lietaus vandens kaupimosi vietose gali užkirsti kelią potvyniams. Universali Pipelife lietaus nuotekų valdymo sistema „Raineo“ – tai galimybė ne ti...