2021 lapkričio 29 d. pirmadienis, 7:57
Reklama  |  facebook

Prasideda „Šnipiškių perspektyvų“ antrojo etapo statybos

2021-11-25 10:00
Ateinančių metų pavasarį sostinės dešiniajame Neries krante prasidės projekto „Šnipiškių perspektyvos“ II etapo statybos darbai. NT plėtotoja „Lithome“ 44 butus ir komercines patalpas turintį objektą planuoja pabaigti iki 2022 m. IV ketv.
nuotrauka
„SP Architektų grupė“ vizualizac.


Minimos įmonės
Lithome, UAB
SP Architektų grupė, UAB
Šatrijos g. 7, Vilniuje, iškils jau penktasis „Lithome“ vystomas projektas, vykdomas sparčiai atsinaujinančiame Šnipiškių rajone. Antrajame „Šnipiškių perspektyvų" etape bus pastatytas penkių aukštų pastatas su komercinės paskirties erdvėmis pirmame aukšte ir 44 butais antrame-penktame aukštuose. Bendrasis pastato plotas sudarys 3565 kv. m.

Komercinių patalpų bendras plotas bus kiek didesnis nei 500 kv. m., o aukščiau išsidėsčiusių vieno-keturių kambarių butų plotai bus nuo 32 kv. m. iki 75 kv. m. Po namu bus įrengta požeminė parkavimo aikštelė 28 automobiliams.

nauji butai Šnipiškėse„SP Architektų grupė“ vizualizac.

„Šnipiškės išgyvena renesansą ir jau tampa naujuoju Vilniaus centru, kuriame su šeimomis buriasi veiklūs žmonės, turintys aktyvų profesinį ir asmeninį gyvenimą, vertinantys patogumą. Todėl pirmajame aukšte tradiciškai įsikurs paslaugas teikiančios įmonės, parduotuvės arba biurai. O aukščiau bus įrengti įvairaus ploto butai", –  „Lithome“ pranešime cituojama įmonės direktorė Rasa Radovičienė.

Atsižvelgdami į besikeičiantį Šnipiškių gyventojų portretą vystytojų ir Vilniaus m. savivaldybės jėgomis šiame rajone asfaltuojamos naujos gatvės, ruošiami parkų projektai, kuriami nauji traukos centrai. Šnipiškių naujasis rajonas kuriamas taip, kad jis būtų patogus tiek dirbantiems, tiek norintiems pailsėti dienos ar vakaro valandomis.

Vilniaus m. savivaldybės iniciatyva įgyvendinama „Žalioji banga" numato aktyvų gyvenamųjų rajonų apželdinimą: Šnipiškėse projektuojami Giedraičių-Kintų g. skveras, japoniškas sodas „Taku-Soku-En", taip pat „Drakono pieva" – Giedraičių ir Krokuvos sankirtoje žaliuosiantis skveras.

Vienu iš pagrindinių „Šnipiškių perspektyvų" privalumų „Lithome" vadovė vardina artumą Vilniaus centrui ir per kelias minutes pasiekiamą Konstitucijos prospektą su jam būdinga patogia infrastruktūra – geru visuomeninio transporto susiekimu, per 10 min. pasiekiamu Gedimino prospektu ar Vilniaus Senamiesčiu.

„Kai pirmojo etapo metu per aštuonis mėnesius buvo išpirkti dar tik statomo namo Šatrijos g. 1 butai, pastebėjome dvi aktyviausias pirkėjų grupes – 30-35 m. jaunimą ir investuotojus, kurie Šnipiškių rajone įžvelgia sėkmingas grąžos perspektyvas", – pasakoja R. Radovičienė.

„Šnipiškių perspektyvų" projektą parengė architekto Sauliaus Pamernecko vadovaujama „SP Architektų grupė“. Į naują projekto etapą bus investuota daugiau kaip 5,2 mln. Eur. 
Statybunaujienos.lt
NT projektai

nuotrauka
2021-11-24 09:01
Vilniaus Pašilaičiuose nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Lithome“ planuoja statyti 300 naujų butų – investuos daugiau kaip 22 mln. Eur. Erdvioje (1,3 ha) teritorijoje dviem etapais iš viso numatyta pastatyti 6 skirtingo aukštingumo daugiabučius namus, sujungtus bendromis poilsio ir aktyvaus...
nuotrauka
2021-11-22 14:05
Šventojoje įgyvendinamas skandinaviškos urbanistikos projektas. Planuojama, kad Elijos gatvėje, 3,6 ha plote vystoma nauja 68 namų ir kotedžų gyvenvietė „Naujasis pajūris“ taps pirmuoju „žaliosios“ energijos projektu pajūryje. Šiame projekte bus realizuota didžiuosiuose miestuose taikoma NT projektų...
nuotrauka
2021-11-18 08:50
„EfTEN“ susitarė su nekilnojamojo turto vystytoja UAB „Etapas Group“ dėl dviejų 9 aukštų daugiabučių statybos Žeimenos g. 82, Kaune. Galutinis produktas – visiškai įrengti ir apstatyti butai šeimoms, skirti ilgalaikei nuomai.
nuotrauka
2021-11-17 11:39
Pasaulyje ir Lietuvoje išpopuliarėję loftai turi ir privalumų, ir trūkumų, bet gerai apgalvotas jo interjeras gali nustebinti kiekvieną. „Citus“ interjero architektė Vilė Kasperavičiūtė kūrė demonstracinių loftų „Radio City“ projektą, interjerus ir turi ką patarti.
nuotrauka
2021-11-16 06:16
Kauno rajone, II Jonučiuose, pradedamos naujų daugiabučių statybos. „Namučių“ kvartale duris atvers 400 butų.
nuotrauka
2021-11-15 16:39
Ateinančių metų pradžioje Vilniuje pradės kilti nauja kotedžų gyvenvietė „Stillum“. Modernaus dizaino 41 kotedžas Užubalių gatvėje 17, Tarandėje, suformuos uždarą kvartalą, skirtą erdvesnio ir komfortiško būsto ieškančioms šeimoms
nuotrauka
2021-11-15 12:57
Naujojoje Akmenėje planuojamas naujas daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalas. Akmenės rajono savivaldybės vadovai pokalbio susitiko su grupe architektų, teritorijų planavimo, investicijų ir kitų sričių specialistų aptarti, kur ir kaip jis galėtų būti suprojektuotas.
nuotrauka
2021-11-12 13:25
Lietuvos bankas, įvertinęs būsto rinkos kaitimą ir skolinimo būstui apimties didėjimą, nusprendė iki 30 proc. didinti minimalų pradinio įnašo reikalavimą antrajai ir paskesnėms būsto paskoloms.
nuotrauka
2021-11-10 13:06
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group" pradeda pirmojo kvartalo „River Space" statybas projekte „reVINGIS". Šiuo pirmuoju etapu iki 2023 m. pabaigos šalia Vingio parko bus pastatyti 153 įvairaus dydžio bei planavimo butai bei komercinės patalpos. Investicijos į kvartalo „River Space" sta...
nuotrauka
2021-11-05 11:19
Per devynis šių metų mėnesius SEB bankas šalies gyventojams suteikė 21 proc. daugiau būsto paskolų negu pernai tuo pačiu metu. Bendras SEB banko suteiktų būsto paskolų dydis per tris metų ketvirčius siekė beveik 349 mln. eurų.
nuotrauka
2021-11-04 10:48
Kas antras šalies gyventojas (52 proc.) nepirktų būsto, kurio vaizdas pro langus ateityje gali būti užstatytas. Kas trečias (31 proc.) tokį būstą pirktų, jei kaina būtų labai patraukli, parodė bendrovės „SBA Urban“ užsakymu atlikta visuomenės apklausa.
nuotrauka
2021-11-03 11:11
Spalio mėnuo sostinėje, išankstiniais „Citus“ analitikų duomenimis, pažymėtas išties neblogu rezultatu rezervuotų naujų būstų fronte. Tačiau kita svarstyklių pusė, fiksuojanti pasiūlą, toliau leidžiasi žemyn, todėl pasiūlos ir paklausos balansas rinkoje vis dar neatsistato ir kol kas „važiuoja“ neig...
nuotrauka
2021-11-03 11:11
Kiek daugiau nei pusė (55 proc.) būstą besinuomojančių Lietuvos gyventojų labiausiai nerimauja dėl to, kad būsto savininkas nutrauks sutartį anksčiau laiko ar padidins nuomos kainą, rodo „Luminor“ banko atlikta apklausa. Beveik pusė Lietuvos gyventojų įvairias būsto savininko keliamas sąlygas įvardi...
nuotrauka
2021-10-28 10:51
Bendrovė „Baltisches Haus“ išnuomojo visą 3000 kv. m biurams skirtą plotą „Bokšto skvere“. Sandoris sudarytas su Danijos debesijos paslaugų lydere „CLOUDEON part of Devoteam“. Bendrovės susitarė dėl 440 kv. m patalpų nuomos.
nuotrauka
2021-10-27 07:07
Kai dalinė būsto apdaila jau atlikta, atrodo, kad jau čia pat bus galimybė įsikelti į savo nuosavus namus. Bet taip tik atrodo. Lemiamo būsto apdailos etapo metu prireikia ir nemažai kantrybės, ir laiko, ir svarbių sprendimų, ir detalaus investicijų apskaičiavimo.
nuotrauka
2021-10-26 15:51
Naujos statybos būstas su pilna apdaila – vis dažnesnis nekilnojamojo turto (NT) pirkėjų pasirinkimas. „Realco“ skaičiuoja, kad apie trečdalis būsimų naujakurių pastaruoju metu renkasi vidutinės ar ekonominės klasės butą su pilna apdaila.
nuotrauka
2021-10-26 14:21
Panašu, kad pandemijai atsitraukus biurai gali išgyventi savotišką renesansą, bet, ekspertų teigimu, tam šiandieniniai biurai neišvengiamai turės prisitaikyti prie naujų darbo organizavimo modelių ir kintančių įmonių poreikių.
nuotrauka
2021-10-21 14:04
Per pastaruosius penkerius metus Vilniaus mieste augo ne tik pastatytų ir parduotų butų skaičius, tačiau ir jų kainos. Butai sostinėje tapo patrauklia investicija, vis daugiau žmonių ieškojo ir įsigijo antrąjį ar trečiąjį būstą, o reaguodami į paklausą nekilnojamojo turto (NT) vystytojai rinkai pate...
nuotrauka
2021-10-19 07:18
Laikas, kai namai perkami iš brėžinių, naudingas tik statytojams. Patiklių pirkėjų gali laukti ne tik dideli nusivylimai, bet ir piniginiai nuostoliai.
nuotrauka
2021-10-18 11:55
Naujų būstų paklausai pasiekus piką vis daugiau gyventojų butus įsigyja dar brėžinių stadijoje, todėl dažnai atrodo, jog perkama skubant ir nesidomint pirkiniu. Statytojai sutinka, jog tokių atvejų pasitaiko, bet dauguma pirkėjų visgi nenori katės maiše ir pasidomi projekto išskirtinumais ar butų iš...

Statybunaujienos.lt » NT projektai

nuotrauka

„Business Garden“ projekte – aplinkotvarkos elementų ir augalų dermė

Vilniuje baigiamas statyti „Do architects“ projektuotas biuro pastatų kompleksas „Business Garden Vilnius“, kurio aplinkos sutvarkymo klausimus spręsti ir įgyvendinti padėjo UAB „Betono moza...