2022 rugpjūčio 20 d. šeštadienis, 9:09
Reklama  |  facebook

Profesinio mokymo lyderių poziciją Vilniaus statybininkų rengimo centrui išlaikyti padeda aktyvus bendradarbiavimas su darbdaviais

2022-06-02 07:37
Siekdamas užtikrinti kokybišką mokymą, rinkos poreikius atitinkančių specialistų rengimą ir žengimą koja kojon su naujausiomis technologijomis, Vilniaus statybininkų rengimo centras glaudžiai bendradarbiauja su darbdaviais ir nuolat plečia partnerysčių tinklą.
nuotrauka
Vilniaus statybininkų rengimo centro nuotr.


Minimos įmonės
Vilniaus statybininkų rengimo centras, VŠĮ
Ilgalaikis bendradarbiavimas su statybų įmonėmis ir asociacijomis padeda profesinio mokymo įstaigai reaguoti į šiuolaikinių darbdavių poreikius, o mokinius supažindinti su naujausiais darbo metodais, moderniausia įranga, statybų sektoriaus tendencijomis, inovacijomis, padėti kaupti žinių bei praktinių įgūdžių.

Viena iš efektyviausių bendradarbiavimo formų – darbo rinkos profesionalų įtraukimas į mokymo procesą. 2022 m. teorinius bei praktinius mokymus centro mokiniams ir mokytojams vedė įvairių įmonių specialistai. Su apdailininkais žiniomis dalijosi „Tikkurila akademijos“ ir bendrovių „Šilputa“, „VBH-TBM“, „Domus Solution“ atstovai. Santechnikams, vėdinimo, oro kondicionavimo montuotojams patirtį perdavė bendrovių „Komfovent“, „Inranga“, „LT Aqua“, „NIT“ ir „Pranavent“ darbuotojai.

 Vilniaus statybininkų rengimo centras

Elektrikus su šios srities specifika ir naujovėmis supažindino „Eurotinklai“, „VBH-TBM“, „HCTC“ ir „JUNG Vilnius“ komandų atstovai, o staliams mokymus vedė įmonių „HCTC“ ir „BH-TBM“ specialistai.

Mokiniai ir mokytojai susipažinti su įvairiomis statybų sektoriaus sritimis bei skirtingų bendrovių veikla vyksta į įmones. Bendradarbiaujant su verslu, organizuojami mokinių meistriškumo konkursai. Balandžio 20–21 d. vyko respublikinis profesinio meistriškumo konkursas „Apdailos montuotojas 2022“, kurį parodoje RESTA Vilniaus statybininkų rengimo centras surengė kartu su UAB „Knauf“.

Rengdama konkursus bei vertindama mokinių kompetencijas, mokykla aktyviai bendradarbiauja ir su Lietuvos statybininkų asociacija. Šiemet absolventai galės gauti ne tik oficialų profesinio rengimo centro diplomą, bet ir statybininko kortelę. Šis dokumentas padeda įrodyti savo kompetencijas vis reiklesniems užsakovams.

 Vilniaus statybininkų rengimo centrasJau dirbantys įvairių statybų sričių specialistai gali tinkamai dokumentuoti patirtimi įgytas kompetencijas. Šiemet įstaiga gavo licenciją keturioms Lietuvos kvalifikacijos sandaros V lygio profesinio mokymo programoms (mūrininko meistro, stogdengio meistro, apdailos montuotojo meistro ir fasadų šiltintojo meistro).

Meistrų programos skirtos patyrusiems specialistams, kurie Vilniaus statybininkų rengimo centre gali pasitobulinti vadybos, psichologijos, bendradarbiavimo, skaitmeninės statybos ir technologinių naujovių srityse, o atlikus kompetencijų vertinimą gauti ir užsienyje pripažįstamą V lygio diplomą.

Įstaiga bendradarbiauja su UAB „Super namai“ – prisidėjo leidžiant naujausias knygas – „BIM vadovas“, „Statybų vadovas. Vidaus apdaila“. Viena didžiausių naujienų – planuojamas naujas projektas su Nacionaline pasyvaus namo asociacija. BIM sistemoje projektuojamas išmanusis, ekologiškas ir tvarus demonstracinis pastatas, skirtas gyvai supažindinti mokinius, studentus, architektus, statybos inžinierius ir visuomenę su ateities statyba.Vilniaus statybininkų rengimo centras

Vilniaus statybininkų rengimo centras siekia būti profesinio rengimo lyderis, tad kviečia bendradarbiauti ir kitas įmones. Tik veikdama kartu su verslu, mokykla gali užtikrinti maksimalią profesinio mokymo kokybę ir išleisti į rinką pasirengusius, aktualius įgūdžius turinčius specialistus, susipažinusius su naujausiomis technologijomis ir inovacijomis.  

Vilniaus statybininkų rengimo centro nuotr.

Statybunaujienos.lt
Aktualijos

nuotrauka
2022-08-19 11:07
Potencialiai pavojingų įrenginių techninės būklės tikrinimas, įrenginių atitikties įvertinimas, asmenų sertifikavimas, metalinių konstrukcijų ir neišardomų sujungimų bandymai ir tyrimai – iki šiol šiuos ir kitus darbus atlikdavo valstybei priklausanti VšĮ Technikos priežiūros tarnyba.
nuotrauka
2022-08-19 10:22
Vasarą daugelis ieško būdų namuose ar biure sukurti malonų mikroklimatą, todėl nenuostabu, kad šiltąjį sezoną dažnas dairosi į oro kondicionierių ar ventiliatorių lentynas.
nuotrauka
2022-08-19 09:13
Lietuvos architektūros meno taryba, veikianti prie Kultūros ministerijos, inicijavo nuotolinę diskusiją apie architektūrinius konkursus, organizuojamus perkančiųjų organizacijų.
nuotrauka
2022-08-19 08:55
Nepriklausomam elektros tiekėjui „Perlas energija“ informavus apie stabdomą veiklą, Energetikos ministerija informuoja, jog trečiojo liberalizacijos etapo bendrovės klientai gali sudaryti sutartį su kitu elektros energijos tiekėju arba grįžti į visuomeninį tiekimą iki liberalizacijos termino, kurį p...
nuotrauka
2022-08-19 07:41
Antanas Gravrogkas. Prisipažinkime – retas, ranką prie širdies pridėjęs, šiandien galėtų pasakyti, o kas jis toks. Nebent vienas kitas vyresnės kartos kaunietis universitetinės aplinkos inteligentas ar Joniškio krašte medvilioniškiai, kur yra Gravrogkų giminės lopšys. Plačiai minima tarpukario Lietu...
nuotrauka
2022-08-18 15:21
UAB „Perlas energija“ pranešus apie veiklos sustabdymą, Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) pradeda bendrovės patikrinimą. Jo metu VERT sieks įvertinti nepriklausomo elektros energijos tiekimo veiklos stabdymo pagrįstumą vartotojų, su kuriais buvo sudarytos elektros energijos tiekimo su...
nuotrauka
2022-08-18 15:00
Kauno apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus (VIGS) prokurorai teismui pateikė ieškinį dėl penkių žemės sklypų Druskininkų savivaldybėje pirkimo-pardavimo sandorių panaikinimo. Surinktais duomenimis, žemę galimai neteisėtai įgijo Rusijos piliečiai.
nuotrauka
2022-08-17 15:57
Netolimoje ateityje Klaipėdą ir Nidą galėtų sujungti naujas keleivinis maršrutas – elektra varomo katerio linija. Ieškoti galimybių įsigyti elektrinį katerį įmonei „Smiltynės perkėla“ pasiūlyta Neringos savivaldybės tarybos posėdyje su Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos automobilių kelių direkcijo...
nuotrauka
2022-08-17 14:34
Rugpjūčio 17 d. Vyriausybė pritarė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos inicijuotiems viešuosius pirkimus reguliuojančių įstatymų pakeitimams, kuriais siekiama daugiau lankstumo, pasitikėjimo pirkimo dalyviais, mažesnės administracinės naštos, kad pirkimų vykdytojams būtų sudarytos geresnės sąlygos ...
nuotrauka
2022-08-17 14:27
Trijų didžiausių Lietuvos miestų vandentvarkos įmonės, šią vasarą pirmą kartą įgyvendinusios bendrą vandenį iš čiaupo gerti skatinančią kampaniją, sutelks savo jėgas ir patirtį tolesniam sektoriaus stiprinimui. Tuo užsiims naujai įsteigta Atsakinga vandentvarkos asociacija „Vandens jėga“.
nuotrauka
2022-08-17 14:11
Lietuvos ir Latvijos pasienyje planuojamas statyti vėjo elektrinių parkas domina ir Latvijos institucijas bei visuomenę. Antradienį, rugpjūčio 16 d., vykusių tarpvalstybinių konsultacijų metu aptartas planuojamų statyti vėjo elektrinių poveikis aplinkai.
nuotrauka
2022-08-17 13:58
Pirmojo ir antrojo š. m. ketvirčių pramonės lūkesčiai rodo viltis nuosaikiam augimui. Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) pristatomas Lietuvos pramonės lūkesčių indeksas fiksuojamas tame pačiame lygyje, kur buvo 2020 m. pradžioje prieš prasidedant COVID-19 pandemijai bei tų pačių metų III ket...
nuotrauka
2022-08-17 09:28
Būsto paskolą planuojantys imti gyventojai visada skatinami kruopščiai pasiruošti laukiančioms procedūroms, tarp jų – ir atitinkamų formų pildymui bei reikiamų dokumentų pateikimui. „Luminor“ būsto kredito produkto vadovė Žydra Rakauskaitė pasakoja, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ruošiantis imti būst...
nuotrauka
2022-08-17 09:06
VERT turimais rugpjūčio 16 d. duomenimis, su UAB „Perlas energija“ yra sudarę sutartį 75 346 tūkst. vartotojų, kuriems šiuo metu yra užtikrinamas visuomeninis elektros energijos tiekimas.
nuotrauka
2022-08-17 08:19
Aplinkos ministerijos sprendimai per pirmuosius 2022 m. šešis mėnesius padėjo verslui sutaupyti 3,4 mln. eurų. Tai sudaro 34,98 proc. visos per 2022 m. I pusmetį šalyje sumažintos administracinės naštos. Aplinkos ministerija priėmė 18 teisės aktų, kurie darė įtaką pokyčiui, ir net 13 iš jų administr...
nuotrauka
2022-08-17 07:17
Advokatų kontora „TGS Baltic“ apgynė savo kliento Vilniaus kogeneracinės jėgainės (VKJ) interesus ir laimėjo bylą Stokholmo arbitraže. Teismas nusprendė, kad jėgainės biokuro bloko statybos vėluoja dėl rangovo kaltės.
nuotrauka
2022-08-16 16:20,      papildyta 2022-08-17 09:10, Kaip elgtis toliau?
Šiandien, rugpjūčio 16 d., Seime skubiai surengtame neeiliniame posėdyje apsvarstytas parlamentinės kontrolės klausimas „Dėl situacijos nepriklausomų elektros energijos tiekėjų rinkoje“.
nuotrauka
2022-08-16 14:15
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), antikorupciniu požiūriu įvertinusi Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymą, reglamentuojantį savivaldybės būsto ir pagalbinio ūkio paskirties pastatų pardavimą, nustatė, kad jį taikant yra galimybės savivaldybės nekilnojamąjį turtą parduoti neskaidriai, taip ...
nuotrauka
2022-08-16 09:33
Perkančiosios organizacijos, siekdamos pasirinkti optimaliausią viešojo pirkimo strategiją, nepelnytai pamiršta galimybę dviem ar daugiau perkančiųjų organizacijų viešojo pirkimo būdu įsigyti reikiamų prekių, paslaugų ar darbų atliekant bendrus pirkimus.
nuotrauka
2022-08-16 09:25
Birželį šalyje atlikta statybos darbų už 398,5 mln. EUR to meto kainomis. Pašalinus sezono ir darbo dienų skaičiaus įtaką, tai yra 1,7 proc. palyginamosiomis kainomis mažiau nei gegužės mėnesį (nepašalinus – 0,2 proc.).

Statybunaujienos.lt » Aktualijos