2023 spalio 1 d. sekmadienis, 3:05
Reklama  |  facebook

REALCO projekte Antakalnyje iškeltas vainikas, parduota ketvirtadalis butų

2023-07-25 09:15
Nekilnojamo turto (NT) plėtros bendrovė „Realco“ įpusėjo aukštesnės klasės gyvenamojo projekto Antakalnyje „Vileišio 27“ statybas. Bendrovė iškėlė vainiką, taip simboliškai pažymėdama pagrindinių konstruktyvo darbų pabaigą, taip pat skelbia sutarusi dėl ketvirtadalio butų pardavimo. Projektą, į kurį iš viso bus investuota apie 13 mln. eurų, planuojama baigti 2024 m. II ketv.
nuotrauka
REALCO nuotr.


Minimos įmonės
Realco, UAB
„Statybų darbai vyksta pagal grafiką: naujakuriai raktus nuo savo namų gaus kitų metų antrąjį ketvirtį. Užbaigę konstruktyvo statybos darbus, simboliškai finalizuojame vieną pirmųjų bei svarbiausių pastato statybų etapų. Šiuo metu projekte tęsiami elektros instaliacijos darbai, pradedami drenažo darbai automobilių stovėjimo aikštelėje, vedžiojami vamzdynai – tiek vandentiekio, tiek šildymo, pradėti montuoti langai, kiek vėliau bus betonuojamos grindys“, – „Realco“ pranešime cituojamas pardavimų direktorius Marijonas Chmieliauskas.

realco Beveik pusės hektaro ploto sklype suprojektuotame name bus įrengti 66 vieno-keturių kambarių butai, kurių plotas – 33–90 kv. metrų. Projekte numatyta ir 72 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, dviračių saugyklos bei sandėliukai, uždaras kiemas.
„Nuo pradžių jautėme didelį pirkėjų susidomėjimą šiuo projektu – to priežastis tiek išskirtinė jo lokacija, tiek aukštesnės klasės segmento būstų trūkumas sostinėje. Statyboms dar tebevykstant, esame pardavę apie ketvirtadalį visų butų. Neabejojame, jog likę butai taip pat netruks surasti savo šeimininkus. Rugpjūčio 1–3 d. planuojame pirmas atviras duris šiame projekte, kai klientus pakviesime gyvai užeiti ir apžiūrėti butus“, – sako M. Chmieliauskas.

Daug dėmesio vystytojas skiria projekto aplinkai – suprojektuotas itin erdvus gausiai apželdintas kiemas su privačiomis terasomis. Didelių investicijų reikalauja pasirinktos kokybiškos medžiagos ir interjero sprendiniai, pavyzdžiui, natūralaus klinkerio fasadas, išskirtinės išvaizdos laiptinės, išmani įėjimo kontrolė su vaizdo stebėjimo funkcija specialioje aplikacijoje mobiliajame įrenginyje. Apie aukštesnę projekto klasę byloja ir nedidelė jo apimtis – tik kiek daugiau nei 60 būstų, dėl ko kaimynystė tampa jaukesnė.

realco„Vileišio 27“ projektas neabejotinai išsiskiria savo vieta mieste. Antakalnis yra vienas seniausių, žaliausių ir dėl to patraukliausių sostinės mikrorajonų, kuriame naujos statybos būsto pasiūla ypač ribota. Šis projektas kyla Antakalnio centre, šalia Neries upės, kurią dalis gyventojų matys pro savo langus. Naujakuriai galės ne tik mėgautis gamta viduryje miesto, išplėtotais pėsčiųjų ir dviračių takais bei kita infrastruktūra, trumpomis kelionėmis iki Senamiesčio, bet ir įvairių paslaugų tinklu – tai pagrindiniai senųjų mikrorajonų privalumai“, – vardija bendrovės pardavimų direktorius.

Dažnai naujų projektų statybos senuose rajonuose tampa sėkmingų konversijų atvejais – „Vileišio 27“ projektas taip pat prisidės prie Antakalnio veido keitimo, kas turėtų būti patrauklu tiek senajai, tiek būsimajai antakalniečių bendruomenei.

realco

Prie senųjų rajonų atgaivinimo plėtojant naujus projektus prisideda tai, kad vystytojai pasirūpina ne tik nauju pastatu ir kiemu prie jo, bet sutvarko ir aplinkines teritorijas, prieigas prie projekto. „Vystydami „Vileišio 27“ savo lėšomis pasirūpinsime naujo kelio su šaligatviu nutiesimu ir jo apšvietimu. Įrengsime ir šiuolaikišką pėsčiųjų taką – šiuo metu esame jo projektinių pasiūlymų viešinimo etape“, – aiškina M. Chmieliauskas.

Kalbėdamas apie naujo projekto gyventojus jis sako, kad dauguma būsimų naujakurių yra Antakalnio gyventojai, kurie labai mėgsta šį rajoną, tačiau dėl menko naujos statybos būsto pasirinkimo anksčiau negalėjo patenkinti savo poreikių. Tai vyresnio amžiaus tėvams būstus perkantys vaikai arba vaikus auginančios šeimos, norinčios išsikelti iš senos statybos būsto.

„Vileišio 27“ projekto viziją įgyvendina „Cloud architektai“, kurie taip pat dirba ir prie bendrovės plėtojamo verslo centro „Hero“. Tai antras „Realco“ šiuo metu aktyviai vystomas aukštesnės klasės projektas. Bendrovė Naujamiestyje stato prestižinės klasės daugiabučių kompleksą „Algirdo 3“, kurio statybos darbai taip pat įsibėgėję. 

REALCO nuotr. 

Statybunaujienos.lt
Žymės  NT rinkaNT projektai

nuotrauka
2023-09-28 15:09
Mūsų visuomenėje yra išties įprasta praktika, kuomet būsto paskolos galimybėmis žmonės naudojasi prireikus naujo būsto – dažnai didesnio, erdvesnio ar tiesiog patogesnėje lokacijoje. Gauta suma panaudojama nekilnojamojo turto įsigyjimui ar būsto statymui, taip sukuriant visiškai naujas sąlygas komfo...
nuotrauka
2023-09-28 11:23
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ sostinės Naujamiesčio rajone planuoja pradėti naujo gyvenamojo kvartalo statybas. Vilniaus miesto savivaldybei pateiktas prašymas 4 korpusų pastato statybų leidimui gauti. Numatomos kompanijos investicijos į šį projektą – 35 mln. eurų.
nuotrauka
2023-09-27 13:10
Istorinėje Vilniaus Senamiesčio dalyje, kiek į rytus nuo „Tamstos“ klubo, Žiupronių gatvėje, 2026 m. iškils du daugiabučiai gyvenamieji namai. Pastatai įsikurs vietoje, kurioje anksčiau stovėjo apleisti garažai, ir papildys nedideles naujų Senamiesčio būstų gretas.
nuotrauka
2023-09-19 15:18
Lietuvos bankas pateikė pasiūlymus ir įgyvendins priemones, kurios praplės būsto paskolų gavėjų pasirinkimo galimybes, sumažins refinansavimo ir palūkanų maržos peržiūros naštą vartotojui, gerins vartotojų informuotumą ir kels jų finansinio raštingumo lygį.
nuotrauka
2023-09-19 14:53
Sostinės Bajorų rajone, Vanaginės draustinio pamiškėje pradėtos trečiojo ir paskutinio gyvenamojo projekto „Bajorų lajos" etapo statybos. Vienos iš didžiausių Lietuvoje NT plėtros bendrovių „Omberg group" projekte statomi du daugiabučiai.
nuotrauka
2023-09-15 15:51
Rinkdamiesi būstą Lietuvos didmiesčių gyventojai vis dažniau žvalgosi į užmiestį ir toliau nuo centro nutolusius rajonus. Būstui toliau nuo centro nutolusiuose rajonuose pirmenybę teiktų 40 proc. didmiesčiuose gyvenančių lietuvių, o dar 31 proc. rinktųsi gyventi priemiestyje ar už miesto ribos – 3 p...
nuotrauka
2023-09-11 14:23
„Eika“ grupė rugsėjo 6 d. oficialiai atvėrė šiuo metu didžiausių ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje bendro gyvenimo namų „Solo Society City House Vilnius“ duris.
nuotrauka
2023-08-31 13:17
Investicija į nekilnojamąjį turtą yra gyventojų įvardijama kaip viena patraukliausių, be to, yra nesudėtingai valdoma. Tačiau niekas nėra apsaugotas nuo nuostolių, susijusių su būstu. Praėjusiais metais buvo atlyginta daugiau nei 22 mln. eurų būsto nuostoliams padengti, rodo „Lietuvos draudimo“ duom...
nuotrauka
2023-08-30 05:47
Nekilnojamojo turto (NT) vystytojas „Amirex“ į Vilnių atnešė atitikmens neturintį kurortinio stiliaus projektą, kuris labiau primena vilą pajūryje nei būstą sostinėje. „Ežero vilos“ ant Buivydiškių tvenkinio kranto – ramybės sinonimas: projektas yra apsuptas miško ir vandens, o terasinis landšaftas ...
nuotrauka
2023-08-28 09:56
Jaunesnio amžiaus žmonės, besidomintys galimybe gauti paskolą nekilnojamam turtui, dažniausiai klausinėja apie paskolos išdavimo procedūrą, taip pat teiraujasi, ar galėtų gauti bendrą paskolą, jei su partneriu nėra susituokę, bei kokio dydžio pradinį įnašą reikėtų sukaupti. Tokie klausimai dominavo ...
nuotrauka
2023-08-25 07:06
Vieno pirmaujančių Baltijos regione nekilnojamojo turto plėtotojų „Pro Kapital Group“ dukterinė įmonė UAB „Pro Kapital Vilnius Real Estate“ pateikė Vilniaus miesto savivaldybei projektinius pasiūlymus dėl ant sostinės senamiesčio kalvos esančio buvusio Vilniaus kolegijos pastato pritaikymo gyvenamaj...
nuotrauka
2023-08-22 10:46
Visapusiškai tiek nuomininkų, tiek ir patalpų ar kitų nuomojamų nekilnojamojo turto (NT) objektų savininkų teisių ir interesų apsaugą užtikrina tik sudarytos nuomos sutarties įregistravimas Nekilnojamojo turto registre ir tokiu būdu fakto apie tai paviešinimas. Registrų centro analitikai pastebi, ka...
nuotrauka
2023-08-22 10:15
Netrukus prasidėsiantis rugsėjis ir nauji mokslo metai kaskart pagyvina šalies didžiųjų miestų būstų nuomos rinkas – jas užplūsta studentai. Tačiau tiek butus nuomojantis, tiek ir nuomojant visada tikėtini įvairūs iššūkiai ar nelaimingi įvykiai. Specialistai skaičiuoja, kad būsto užliejimas vandeniu...
nuotrauka
2023-08-22 10:11
Artėjant vasaros pabaigai, Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) gyventojams primena svarbiausią informaciją apie tai, kaip teisingai vykdyti gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto nuomos veiklą.
nuotrauka
2023-08-16 10:06
Vilniaus senamiestyje, Paupyje, startuoja priešpaskutinis, 9-asis plėtros etapas. Planuojama, kad iki 2024 metų pabaigos vilniečių pamėgtas rajonas pasipildys 4 aukštų namu su komercinėmis patalpomis ir 13 išskirtinių butų. Į plėtrą bendrovė „Darnu Group“ investuos 3,5 mln. eurų.
nuotrauka
2023-08-08 10:40
Nekilnojamojo turto (NT) rinką pastarąjį pusmetį stabdant aukštoms palūkanų normoms, renesansą išgyvena išperkamosios būsto nuomos (angl. rent to buy) rinka. Paslaugos Lietuvoje pradininkės „Hanner“ duomenimis, per pirmus 7 šių metų mėnesius fiksuojamas 35 proc. augimas, palyginus su rekordiniu visų...
nuotrauka
2023-08-03 09:12
Namai turi ypatingą reikšmę žmonių būsenai, o netinkama gyvenamoji aplinka didina įvairių fizinių ir emocinių sutrikimų riziką. Ekspertai pasakoja, kaip namai gali paveikti mūsų savijautą bei į ką renkantis būstą verta atkreipti dėmesį, kad būtume kuo sveikesni.
nuotrauka
2023-07-31 09:35
Europos centriniam bankui (ECB) vis keliant paskolų palūkanų normas ir EURIBOR artėjant prie piko, dažnas, planuojantis įsigyti pirmąjį būstą, nusprendžia kuriam laikui šį sprendimą atidėti. Nors palūkanų didinimas gali kelti baimę, visgi, tinkamai pasiruošus, jis neturėtų atbaidyti nuo būsto pirkim...
nuotrauka
2023-07-31 09:29
„Realco“ planuoja tolesnę plėtrą sostinės Pašilaičių mikrorajone, kur Justiniškių g. 126 ketina statyti daugiabučių kvartalą. Vilniaus miesto savivaldybei po viešinimo procedūrų pritarus projektiniams pasiūlymams, NT vystytoja ruošiasi statybos leidimo gavimui. Jį bendrovė tikisi gauti 2024 m. pirmą...
nuotrauka
2023-07-31 08:44
„SBA Urban” šalia Palangos, Kunigiškėse, vysto būsto poilsiui prie jūros projektą „Kopų slėnis“. Beveik hektarą siekiančioje teritorijoje, pušyno apsuptyje, iškils 5 namai. Statybos darbai Užkanavės gatvėje jau prasidėjo. Planuojama, kad naujakuriai į pilnai įrengtus pajūrio apartamentus įsikels jau...

Statybunaujienos.lt » NT projektai